Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

picike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:28

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: picike » 2017. március 23. 17:53

Kedves Rita!
Már jó rég néztem "tőled " sorozatot. Bízva benned mégis belevágok ennyi kikapcsolódást megérdemlek úgy hiszem. Köszönöm az eddigi feliratokat. Majd írok véleményt is (nem túl hosszút), ha láttam. Üdv: Picike ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 23. 18:15

Gabóci5 írta:Rita!A főszerkesztőnő extravagáns kinézete itt jobban elfogadható, mint a koreaiban. Ott nem is a megjelenésével, inkább a harsány hangjával tudott kiakasztani. A csoportvezető tetszik, nagyon szimpatikusan, segítőkészen viselkedik Huizhen-nel. :)
Yimu is szimpatikus figura, én is szeretem a Huizhen-nel való kötekedésüket. Az viszont nem tetszik, hogy a lányt ennyire infantilisra vették, holott gyerekkorában talpraesett, értelmes kislány volt. A színésznő öltözetével, mozgásával, mimikájával is ezt hangsúlyozzák, és ő jól játssza ezt a szerepet. Kíváncsi leszek a külső átalakulására is, mert a barátnő biztatására rövid idő alatt sokat fejlődött, (amit csak a főnöke vesz nehezen észre) ebből is látszik, hogy nem buta, csak az otthoni körülményei miatt sok minden kimaradt az életéből. :ymdaydream:
Baoyut azért helyték ide, hogy megmentse a lapot, ezért az Amerikai munkatempóhoz szokott és sikerorientált főnök ridegen, kemény kézzel bánik a beosztottjaival, amit ők zokon vesznek. Huizhen- nél amikor elszakad a cérna, jól be is olvas neki. :ymapplause:
Peter Shengnek a Go Princess Go-ban már megszoktuk a fa arcát, itt már néha néha mosolyog, de nekem a rövid pattogós mondatokból álló beszédstílusa a többi szereplő természetes beszédéhez képest furcsa. Még valami; mióta felfedeztem a nyakán egy forradást, azon tűnődöm, hogy gégemetszése, vagy pajzsmirigy műtétje volt? :D

Szia Gabi! Jó volt olvasni a te jó hosszú véleményedet is!

Zhu Ying csoportvezető jó példája annak, hogy nem kell üvöltözni ahhoz, hogy felkeltsük
mások érdeklődését. Csendesen, emberségesen bánik a kollégákkal, jó példával járva elől.
Szereti és tiszteli mindenki. Huizhen teljesen kivirul, és egyáltalán nem ügyetlenkedik, amikor
Zhu Ying társaságában van. Ő önbizalmat ad neki, míg Haoyu éles nyelve elbizonytalanítja,
és nagy igyekezetében állandóan hibázik. Ám ahogy egyre biztosabb lábakon áll a munkahelyén,
úgy jött meg a mersze is. Nem értem, miért nem válaszolt Haoyu a többször feltett kérdésre?
És még neki állt feljebb, pedig Huizhen ügyességén múlott, hogy odaért időben a tárgyalásra.
Megérdemelte, amit a lánytól kapott:

Kép
Kép

Peter Shengről:

Spoiler: mutasd
Igazad van Peter Sheng beszédével kapcsolatban. Egyik színész sem beszél úgy, mint ő. Nem
tudom, ki erőlteti nála a színészkedést, de ha nem tanul és fejlődik, nem fog sokáig maradni
a pályán. Sem az arcával, sem a testével, sem a hangjával nem tud játszani. Az irodában
mindenki mozgásban van, tesz-vesz, idemegy-odamegy, idefordul-odafordul miközben mondja
a szövegét. Ő meg beáll a szerkesztőség közepébe, és mozdulatlan testtel, kézzel, lábbal, arccal,
egy hangon, pattogósan eldarálja, amit kell, abban a szituban. Olyan, mintha hadarna is. Az ő
szájára a legnehezebb "ráfordítani" a mondatokat.
Én azt vettem észre a közeli képeken, hogy több apró vágás is van a szája környékén. Nincs
is határozott körvonala a szájának. Több műtétje is lehetett azon a tájékon. A nyakát nem is
vettem észre, majd megfigyelem.


A koreai sorikban sem értettem, de itt sem, a nagy felhajtást egy pici seb körül. Fertőtlenítgetik,
tapasztgatják, pedig ha békén hagynák, gyorsabban begyógyulna:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 23. 18:21

picike írta:Kedves Rita!
Már jó rég néztem "tőled " sorozatot. Bízva benned mégis belevágok ennyi kikapcsolódást megérdemlek úgy hiszem. Köszönöm az eddigi feliratokat. Majd írok véleményt is (nem túl hosszút), ha láttam. Üdv: Picike ;)

Kedves Picike! Örülök nagyon, hogy csatlakozol hozzánk! Persze, hogy megérdemled!
Láttad a koreai változatot? Vagy te is ismeretlenül vágsz bele a sorozatba?

Nagyon szívesen a feliratokat! Várom a véleményedet!


Huizhennek még a részegség is jól állt, pedig nagyon nem szeretem, ha sokat
mutogatják az ivást, és az ittas állapotot, főként egy nőnél:

Kép
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. március 23. 20:20

Most még csak gyanítom hogy az a bizonyos unokaöcsike a cégnél Yimu,de öröm lesz majd nézni ahogyan az a kis törtető vörös spiné pofára esik!! \m/ \m/
Őt,már a kezdetekkor nem csíptem.Nyíltan kimondta hogy őt a meló abszolút nem érdekli,egyetlen célja hogy kifogjon egy pénzez pasast férjnek :-w :-q
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. március 23. 21:08

Kedves Rita !

Betörölköznek finoman fogalmazva berúgnak, sokat isznak.
:flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 24. 6:30

virag1 írta:Kedves Rita !

Betörölköznek finoman fogalmazva berúgnak, sokat isznak.
:flower1: :littlehearth:

Köszönöm szépen, Virág!

Nahát, még soha nem hallottam ezt a szót használni az ivással kapcsolatban. Örülök, hogy
újabb kifejezéssel gyarapodtam!

Utánanéztem a szinonima szótárban, hogy mely szavakat ismerem a berúgás, és fokozatai
kifejezésére: részeg, ittas, illuminált, bekávézott, piás, kapatos, elázott, berúgott, spicces,
pityókás, becsiccsentett (anyukám használta gyakran), beszívott, kótyagos, itókás, mátyós,
benyakalt, beszopott, beszeszelt, tintás, szottyós, be****** (ezt nem merem kiírni).

Elájultam! Bizony sokan ihatnak ott, ahol ilyen rengeteg szóval fejezik ki a részeg állapotot,
és van egy pár tájnyelvi szó, amit nem is írtam ide, mert nem ismertem.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 24. 6:39

Szilvia333 írta:Most még csak gyanítom hogy az a bizonyos unokaöcsike a cégnél Yimu,de öröm lesz majd nézni ahogyan az a kis törtető vörös spiné pofára esik!! \m/ \m/
Őt,már a kezdetekkor nem csíptem.Nyíltan kimondta hogy őt a meló abszolút nem érdekli,egyetlen célja hogy kifogjon egy pénzez pasast férjnek :-w :-q

Én is csak gyanítom, de a klisék törvényei szerint neki kell lennie. Őt nem kaphatja
meg a lány (szintén a klisék szerint), akkor vajon melyiket fogja? Linhao-val jól járna,
mert az porolna helyette, és mindig lenne mit enni. Hihi!

Röhögtem, amikor kitalálta, hogy úgy érhet célt Linhao-nál ha kislányosra veszi a figurát.
Csicseregve odaszaladt a férfihez, az meg azonnal lelohasztotta:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 24. 8:36

Jót nevettem...nem álltam meg, hogy egy picit ne olvassak legalább bele...na indulok, majd jövünk... :-bd :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. március 24. 13:41

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 6-7-8. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Marcsi :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. március 24. 14:00

Szia Rita! Tetszettek a részek, különösen a 8. részen nevettem sokat! "Charlie, meg az ő angyalkája" nagyon cukik voltak!
A cukorka kínálásról eszembe jutott az unokám. Tavaly rendelt olyan rossz ízű cukrokat mint a soriban volt, és a barátaival megeszegették, közben dőltek a nevetéstől. Azt mondták iszonyú íze volt. Én nem mertem megkóstolni, pedig nagyon kínálgatta.
Köszönöm a fordítás és várom az újabb részeket! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. március 24. 17:30

Kedves Rita,köszönöm a Pretty újabb részeit.
Tegnap a mega besokallt, nem engedte a videót letölteni, majd ma talán.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 24. 18:33

gyomar írta:Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 6-7-8. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Marcsi :)

Szia Marcsi!

Nagyon szívesen a frisseket!


:flower1: @};- :flower1: :D :flower1: @};- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 24. 18:39

B.Marika írta:Szia Rita! Tetszettek a részek, különösen a 8. részen nevettem sokat! "Charlie, meg az ő angyalkája" nagyon cukik voltak!
A cukorka kínálásról eszembe jutott az unokám. Tavaly rendelt olyan rossz ízű cukrokat mint a soriban volt, és a barátaival megeszegették, közben dőltek a nevetéstől. Azt mondták iszonyú íze volt. Én nem mertem megkóstolni, pedig nagyon kínálgatta.
Köszönöm a fordítás és várom az újabb részeket! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Szia Marika! Én is a 8. részen vihogtam a legjobban. Úgy gondolom, Huizhennek hiányozna,
ha Yi Mu nem piszkálná. Látszik, hogy imád válogatott sértéseket a fejéhez vágni. Yi Mu meg
ezt élvezi... szóval jól megvannak együtt.

Szóval akkor ez a cukor olyan, hogy mindenféle ízű van benne, aztán ha szerencsés vagy fincsit
veszel ki, ha nem akkor meg mosópor ízűt? Én egyet megkóstolnék belőle.

Nagyon szívesen az új részeket! Szerdára biztosan készen leszek a következő adaggal!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 24. 18:45

nildiko írta:Kedves Rita,köszönöm a Pretty újabb részeit.
Tegnap a mega besokallt, nem engedte a videót letölteni, majd ma talán.

Kedves Ildikó!
Neked is nagyon szívesen! Remélem, ma megtudod nézni az elmaradt részeket!

Jó szórakozást hozzá!


Kép
picike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:28

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: picike » 2017. március 25. 9:07

Szia Rita!
Láttam a koreai változatot. Megnéztem, mert nagyon szeretem a főszereplő szinésznőt. Nagyon tetszett. Vicces, könnyed kis sorozat volt.
Megnéztem mind a 8 részt. Érdekes módon sorinézés közben folyton azon gondolkodtam, hogy ha ilyen ütemben haladnak a cselekmények milyen fordulatot fog venni a történet, elvégre 40 részes???? Kíváncsian várom. Azon is izgulok, hogy a két barátnő a lassan kialakuló szerelmi háromszög miatt ne vesszen össze. Olyan szívet melengető nézni az ő barátságukat.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. március 25. 17:27

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Nekem is volt részem a"finom"cukorka megkóstolásában.Szilveszterkor a gyerekeim ezzel viccelődtek egymással.Nekem egy moslék ízű cukor jutott.Jókat lehetett rajta nevetni,ki milyen arcot vágott hozzá.
További kellemes hétvégét kívánok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 25. 19:06

picike írta:Szia Rita!
Láttam a koreai változatot. Megnéztem, mert nagyon szeretem a főszereplő szinésznőt. Nagyon tetszett. Vicces, könnyed kis sorozat volt.
Megnéztem mind a 8 részt. Érdekes módon sorinézés közben folyton azon gondolkodtam, hogy ha ilyen ütemben haladnak a cselekmények milyen fordulatot fog venni a történet, elvégre 40 részes???? Kíváncsian várom. Azon is izgulok, hogy a két barátnő a lassan kialakuló szerelmi háromszög miatt ne vesszen össze. Olyan szívet melengető nézni az ő barátságukat.


Szia Picike! Ez gyors menet volt! Örülök, hogy máris visszatértél!

Ez a nyolc rész a kínai verzió ötöde. A koreai 16 részes lehetett. Ebben a nyolc részben
eljutottak addig, ameddig a koreai is a nyolcadik részben? Vagy ha nem, kb. hol tart
egymáshoz képest a két sorozat? Csak azért kíváncsiskodom, mert többen is mondtátok,
hogy kíváncsiak lesztek, mivel fogják a kínaiak kitölteni a 40 részt.
A koreaiban a szerelmi háromszög véget vetett a lányok barátságának? Ha igen, akkor
lehet, hogy itt is. Én is sajnálnám!

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 25. 19:15

Szerencsére a barátság erősebb a szerelemnél...és minden kiderül minden a helyére kerül...de addig még lesz meglepetésben részünk...elég erősen ragaszkodnak a koreai változathoz!

annyit még, hogy Siwont úgy látszik nem lehet legyőzni....talán ha jobban önmagát adhatná, és nem a másik filmkarakterhez ragaszkodna annyira a rendező..De végül is mindegy , én élvezem a kínai változatot is....biztosan végig fogom követni a végéig... :D :D :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Na! egy kis agytornával...már fáradt vagyok, de felkeltette egy kérdés a kíváncsiságomat...szóval a konkrét lejátszási idő 4o perc a kínai sorozatnál a koreai pedig 1 óra 1-2 perc. tehát magyarul, ha olyan időintervallumban csinálnák mint a koreaiak akkor ők is csak 2o részt csinálnak nem 4o-et. Csak ugye náluk van a majdnem másfél perc bevezető, a végén a visszajátszás vagy az előzetes, emiatt tűnik úgy hogy hosszú.
szóval azért is ragaszkodnak a koreai forgatókönyv szerinti menethez, mert a 4o percbe nem fér több mint a 1 órába...szóval nem lesz eltérés..de ettől függetlenül izgatottan várom az új részek feliratait...mert már egy kicsit előre szaladtam /megint/...mert amúgy viszi magát a történet előre... :)) :)) :)) :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 25. 19:16

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Nekem is volt részem a"finom"cukorka megkóstolásában.Szilveszterkor a gyerekeim ezzel viccelődtek egymással.Nekem egy moslék ízű cukor jutott.Jókat lehetett rajta nevetni,ki milyen arcot vágott hozzá.
További kellemes hétvégét kívánok.

Kedves Ica! Most már engem is érdekel ez a cukor! Hol lehet kapni? Csak szörnyű ízű van,
vagy ahogy itt a soriban ki lehet fogni finomat is?

Marika azt mondta, hogy nem merte kipróbálni, de egyet én is megkóstolnék!

Neked is kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. március 25. 21:32

A cukorka a Bean Boozled néven található.Van hozzá egy játék ,amivel még érdekesebbé lehet tenni a kihívást.A dobozban van "normális" és furcsa ízű cukorka is.A színéről nem lehet eldönteni,melyik milyen ízű.Mi az internetről rendeltük a www.edessegek.hu -ról .Nagyokat lehet rajta nevetni egymáson és saját magunkon is ha játszunk vele.De mint a filmben kínálgathatjuk is egymást.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. március 26. 9:59

Mi is az internetről rendeltük! Én nem mertem kipróbálni, mert ha bekapok egy "hányás" ízűt akkor végem van!!! Aki bátor az próbálja ki! \:D/
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 26. 10:06

Ica, Marika! Köszönöm mindkettőtöknek a választ!

A linket eltettem, hátha egyszer lesz rá jó alkalom, hogy elszórakozzunk vele.
Hányás ízű? Akkor inkább a mosópor- vagy öblítőízű!

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. március 26. 12:09

Drága Ritám

Egy kicsit beugrottam, mert nagyok sok mondanivaló szorult belém. :))
Spoiler: mutasd
Most kezdek felépülni az influenzából, ami legalább három hétig tartott.( A vírusok a gyerekek által behurcolva. ;)
( 15 éve nem voltam hasonló jellegű betegségben, szerencsére, mert elég nekem a többi nyavalya. [-x )
A "gyerekek" mellett nagyon sok az elfoglaltságom, estére még olvasni sincs erőm, filmnézés nuku.

A véleményeket azért elolvasom az új sorozatodról, A koreai változatot láttam, de nem érzek túl nagy késztetést,
hogy újra megnézzem. :-?

Spoiler: mutasd
Ez a változat ugyan negyven részes, de "csak" 40 percesek, így átszámolva 1 órás részekre
26,666 részt tenne ki. Levonva 2,666 részt a kezdeti és a végén levő ismétlésekre, kb. 24. részes
lenne ez a sorozat. ( Nem tehetek róla, de előbújt belőlem a statisztikus: mindent átszámolok amit lehet. =)) =)) =)) )


A fordítását köszönöm ennek a sorozatnak is, ahogyan az időm engedi majd jövök. :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Nagyon kíváncsi vagyok Peter Sheng alakítására.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 26. 16:27

dolores953 írta:Drága Ritám

Egy kicsit beugrottam, mert nagyok sok mondanivaló szorult belém. :))
Spoiler: mutasd
Most kezdek felépülni az influenzából, ami legalább három hétig tartott.( A vírusok a gyerekek által behurcolva. ;)
( 15 éve nem voltam hasonló jellegű betegségben, szerencsére, mert elég nekem a többi nyavalya. [-x )
A "gyerekek" mellett nagyon sok az elfoglaltságom, estére még olvasni sincs erőm, filmnézés nuku.

A véleményeket azért elolvasom az új sorozatodról, A koreai változatot láttam, de nem érzek túl nagy késztetést,
hogy újra megnézzem. :-?

Spoiler: mutasd
Ez a változat ugyan negyven részes, de "csak" 40 percesek, így átszámolva 1 órás részekre
26,666 részt tenne ki. Levonva 2,666 részt a kezdeti és a végén levő ismétlésekre, kb. 24. részes
lenne ez a sorozat. ( Nem tehetek róla, de előbújt belőlem a statisztikus: mindent átszámolok amit lehet. =)) =)) =)) )


A fordítását köszönöm ennek a sorozatnak is, ahogyan az időm engedi majd jövök. :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Nagyon kíváncsi vagyok Peter Sheng alakítására.


=)) =)) =)) =)) hát ebből is látszik nem vagyok nagy matekos, de azért nem tévedtem sokat...csak Rita riadozott a 4o részen, én meg mindig csodálkozom, hogy olyan hamar leperegnek a részek...mert ugye szinte pont ott kezdek ahol kezdődik...rutinból minimum 1 percet előremegyek.. :)) :)) ugyanúgy a végével... :)) :)) :)) szóval sokat spórolok így és nem maradok le semmiről :)) :)) :)) :)) :)) :)) .
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (8/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 26. 17:18

dolores953 írta:Drága Ritám

Egy kicsit beugrottam, mert nagyok sok mondanivaló szorult belém. :))
Spoiler: mutasd
Most kezdek felépülni az influenzából, ami legalább három hétig tartott.( A vírusok a gyerekek által behurcolva. ;)
( 15 éve nem voltam hasonló jellegű betegségben, szerencsére, mert elég nekem a többi nyavalya. [-x )
A "gyerekek" mellett nagyon sok az elfoglaltságom, estére még olvasni sincs erőm, filmnézés nuku.

A véleményeket azért elolvasom az új sorozatodról, A koreai változatot láttam, de nem érzek túl nagy késztetést,
hogy újra megnézzem. :-?

Spoiler: mutasd
Ez a változat ugyan negyven részes, de "csak" 40 percesek, így átszámolva 1 órás részekre
26,666 részt tenne ki. Levonva 2,666 részt a kezdeti és a végén levő ismétlésekre, kb. 24. részes
lenne ez a sorozat. ( Nem tehetek róla, de előbújt belőlem a statisztikus: mindent átszámolok amit lehet. =)) =)) =)) )


A fordítását köszönöm ennek a sorozatnak is, ahogyan az időm engedi majd jövök. :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Nagyon kíváncsi vagyok Peter Sheng alakítására.

Szia Dolores! Nahát! Épp a végét kaptad el az influenzának. A suliban azok szenvedtek a legtöbbet,
akiket most a végén ért el. Ezek a gyerekek is 2-3 hetet hiányoztak, és úgy jöttek suliba, hogy még
látszott rajtuk, hogy nem teljesen egészségesek. A lényeg, hogy már te is kimentél belőle! Vissza se
jöjjön!

Azt írod, nem érzel nagy késztetést, hogy újra nézd a She Was Pretty-t, örülök, hogy a kínainak mégis
adsz egy esélyt! Peter Sheng azt hozza, amit Koronahercegként... eddig. Igaz, a karaktere sem kíván
meg sokkal többet, de azért színészkedhetne egy kicsit, ha már színészetre adta a fejét. Sokat kell
még tanulnia, fejlődnie.

Értem, hogy a 40 rész, 24-nek felel meg, de a koreai akkor is csak 16 volt. Akkor arra vagyok kíváncsi,
hogy mit raknak bele a 24 részbe, ami nem volt benne a 16-ban.

Nagyon szívesen a fordítást! Várlak szeretettel!

Peter Sheng új kosztümös sorozatban lesz főszereplő:



Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég