Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2016. április 11. 22:10

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az új részeket! :D
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. április 11. 23:08

Szia Rita, nagyon szépen köszönöm a 25-27. részeket :D Ma a keresztfiam lefoglalt, holnap anyumnál lesz, oda is megyek, úgyhogy elnapoltam a filmezést. De annál jobb lesz majd az újabb mini-maraton. :)
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. április 11. 23:47

Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D
Avatar
mkatinka
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:22

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: mkatinka » 2016. április 12. 0:09

Rita köszönöm szépen az újabb részeket!
Az előző három nagyon jó volt, majdnem egyben megnéztem őket!Most minden fordításodat viszem( Doggy Poo, Noodle Road)és Loving, de nagyon be kell osztanom ,mikor tudom megnézni őket.Nagyon zsúfolt most az életem, tavaszi munkák ideje is van, állandóan kifutok az időből.Majd talán éjszakánként egyet-egyet,mivel a hsz-at ma mind elolvastam és nagyon kiváncsi vagyok az új epizódokra!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 7:00

Már nem értem ide a válaszadással.
Folyt. köv. délután!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. április 12. 10:45

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 25-26-27. részek feliratainak a fordítását.
Nem volt semmi ez a három rész.Nagyon haragudtam az ügyvédre, de nem mindenért okolható, Ő alapból egy mocsok(már elnézést a kifejezésért.)Ahogy néha sunyiba mosolyra húzódott a szája, milyen önelégült volt.Igazán Wu Tong volt akire nagyon haragudtam, mert mindenkire tekintettel volt csak a saját férjére nem. Nem lehet, hogy mindenkinek megfeleljünk és mindenki igényét kielégítsük, és persze én-mi nem számítunk, és nem venni észre, hogy csak kihasználnak.
Nem nagyon hiszek ebben a boldog család egyesítésben, mert 30. év alatt olyan sok vélt - valós probléma merült fel, hogy nehéz mindent elfelejteni.Természetesen most is csak kizárólag Zhong Muo tett azért, hogy jobban legyen az apja.
Ez a három rész most nagyon keserűre sikerült, de azért, hogy szépen elindulhassunk az édes dolgok felé.
Szép napot kívánok.Marcsi :)
Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: szeva » 2016. április 12. 12:43

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 22-27. részeket! Fórumot olvasva szinte mindent leírtak az
előttem szólók. Én is nagyon haragudtam WT szüleire, főleg az apára. Szerintem csak saját magára
gondol a lánya szinte nem is érdekli. Az ügyvédet eddig se szerettem, de most aztán végképp nem bírom.
Állítólag nagyon szereti WT-t és mégis kihasználja a végtelenségig, őt sem érdekli, hogy megbántja WT-t.
Szerintem sem őszinte a békülési szándéka! WT-re is haragszom, mert nem lát az orránál tovább, így mindig
félreértik, ráadásul ő sérül meg. ZM anyja egy hárpia, nagyon utálatosan viselkedik, ő is csak saját magára
gondol, nagyon önző! Kíváncsi vagyok, hogyan alakul tovább a sorsuk! További szép hetet kívánok!
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2016. április 12. 13:38

Szia Rita!
Tegnap végignéztem mind a három részt. Egyetértek az előző hozzászólókkal. Az ügyvéd úr tényleg minden hájjal megkent, ami nem lenne baj, de csak a saját érdekei szerint használja ezt a képességét, WT-t eszközként felhasználva. Igazából WT-n akadtam ki, de már látom nem vagyok egyedül. Ez a leányka olyan jóindulatúan naiv, hogy időnként már más szót kéne rá használni. Például a vacsora jelenet. Ahelyett, hogy élvezte volna a szerelmes férje társaságát, jó időzítéssel tette tönkre az egészet. Nemcsak, hogy magától nem látja be, milyen helyzetbe keveri újra és újra a sógor, de hiába is beszélnek neki. Ezt a férje biztosan nem fogja sokáig tűrni. A mama padig szörnyű, a koreai újgazdag anyósokra hajaz.
Erre gyönyörű tavasz van. Mindenkinek szép napot!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. április 12. 13:51

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 25-26-27. részek feliratainak a fordítását.
Nem volt semmi ez a három rész.Nagyon haragudtam az ügyvédre, de nem mindenért okolható, Ő alapból egy mocsok(már elnézést a kifejezésért.)Ahogy néha sunyiba mosolyra húzódott a szája, milyen önelégült volt.Igazán Wu Tong volt akire nagyon haragudtam, mert mindenkire tekintettel volt csak a saját férjére nem. Nem lehet, hogy mindenkinek megfeleljünk és mindenki igényét kielégítsük, és persze én-mi nem számítunk, és nem venni észre, hogy csak kihasználnak.
Nem nagyon hiszek ebben a boldog család egyesítésben, mert 30. év alatt olyan sok vélt - valós probléma merült fel, hogy nehéz mindent elfelejteni.Természetesen most is csak kizárólag Zhong Muo tett azért, hogy jobban legyen az apja.
Ez a három rész most nagyon keserűre sikerült, de azért, hogy szépen elindulhassunk az édes dolgok felé.
Szép napot kívánok.Marcsi :)



Marcsi minden szavaddal egyet értek. :( Én is Wu Tongra haragszom most a legjobban, mert naívul azt képzeli, hogy az ő tisztje a testvéreket kibékíteni, és megfeledkezik az igazi feladatáról,hogy mindenben a férje mellett álljon, és őt segítse. Nem veszi figyelembe a titkár figyelmeztetését sem. Komoly bajok lesznek a makacs kitartásából.
A józan ész tanácsát milyen nehéz elfogadnni, ez igaz Yue Qi -ra is.
ZM anyjának viselkedése kritikán aluli, elfogadhatatlan! :mrgreen: Wu Tonggal kapcsolatban saját magából indul ki, a múltbéli sérelmeiből.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. április 12. 16:57

Szia Rita! Sokat mérgelődtem én is az e heti részeken! XJ-t kezdetek óta nem szívlelem, és már nem is fogom megszeretni az biztos. Annyira átlátszóan trükközik csak WT és YQ nem veszi észre. Tutira most is forgat valamit a fejében. Apuka sem semmi, azt hitte 30 év után a nyakába borul ZM. WT idegesítően naiv, szemellenzőt visel YQ-val együtt. Anyukáról már nem is írok semmit. ZM-t nagyon sajnáltam. Remélem ezután már csak jó dolgok történnek vele. Két kedvencem TT és JO most is nagyon cuki volt.
Köszönöm a feliratokat!
Szép hetet kívánok!
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. április 12. 17:18

Jönnöm kellett, mert úgy látom, az ügyvéd úr védelemre szorul. :D
Nem kell szeretni, csak kicsit az ő helyzetébe belegondolni és megérteni, hogy miért viselkedik így. Nem szép ugyan, amit tesz, de akkor sem kell mindjárt lenyakazni. Apukát bántsátok helyette! ;)

Lehet, egyedül maradok a véleményemmel, de nem bánom.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 18:15

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm szépen a 25,26,27, részek fordítását...én nekem hol fel ment a cukrom :D ..hol meg leesett :( én haragszom WT-re :oops: a fene nagy békéltetésben a ZM -re nem igazán van tekintettel a 30 éves fájdalmat nem lehet csak úgy ripsz-ropsz elfelejteni ...ehhez idő kell .pedig a férfi igazán szerelemmel ..és lovagiasan bánik WT-vel ..Hááát ZM anyjának meg jót tett a agyvérzés ..mert hol meg enyhült hol meg fel forrt ..van valami előre lépés eddig csak dühöngött ..XJ meg érezni ..hogy nem stimmel a kibékülés gondolata sem .. ;) Köszönöm ..

Kedves Zsuzsi! Ez a sori kezd bennünket kihozni a béketűrésből! Szinte ZM és TT maradt,
akire a három utolsó rész után még nem hordtunk kígyót-békát. Már Jian Dong is elvesztette
a "szüzességét" azzal, hogy ZM háta mögött aláírta a megállapodást, egy pillanatra ő is XJ
hatása alá került.

Így van, nem lehet 30 év szenvedéseit sutba dobni és úgy tenni, mintha nem történt volna meg.
Hosszú ideig alakult ki ez a szerencsétlen helyzet, idő kell a megbékéléshez is.

ZM anyján határozottan látszott, hogy hajlik afelé, hogy elfogadja Wu Tongot, aztán meglátta,
hogy Xiang Jun megöleli, és vége lett mindennek.

Csak azt ne értem, hogy XJ, aki egész életében arra várt, hogy végre betartson a testvérének,
de mindig alul maradt, most mitől táltosodott meg ennyire?

Zsuzsi vigyázz, mert a következő részek még ártalmasabbak lesznek az egészségre! Készülj fel,
mert nagyon fel fogod húzni magad! A 29. részbe kezdtem bele, és már a 4. percben tudtam,
hogy nem elég a csokor csalán XJ ütlegeléséhez, ide több kell. Szemét!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 18:23

ajussi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az új részeket! :D

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D

Kedves Györgyi és Nita! Mindkettőtöknek nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 12. 18:28

Rita a 9. perc még szemetebb....hajaj... :evil:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 18:30

nb76 írta:Szia Rita, nagyon szépen köszönöm a 25-27. részeket :D Ma a keresztfiam lefoglalt, holnap anyumnál lesz, oda is megyek, úgyhogy elnapoltam a filmezést. De annál jobb lesz majd az újabb mini-maraton. :)


Szia Brigi! Lehet, hogy jobban jártál, hogy nincs időd a sorira,
legalább később húzod fel magad. Készülj fel, "haragos" három
rész vár rád!

A lényeg, hogy szépen fejlődik a keresztfiad!

Nagyon szívesen a három új részt!

Lassan TT-nak lesz a legtöbb esze a Lovingban!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 18:40

mkatinka írta:Rita köszönöm szépen az újabb részeket!
Az előző három nagyon jó volt, majdnem egyben megnéztem őket!Most minden fordításodat viszem( Doggy Poo, Noodle Road)és Loving, de nagyon be kell osztanom ,mikor tudom megnézni őket.Nagyon zsúfolt most az életem, tavaszi munkák ideje is van, állandóan kifutok az időből.Majd talán éjszakánként egyet-egyet,mivel a hsz-at ma mind elolvastam és nagyon kiváncsi vagyok az új epizódokra!

Szia Katinka! Nagyon szívesen az összes feliratot! Örülök, hogy mindent begyűjtesz!!

Első a munka! Pont kertészkedésre való az idő, most kell kimenni a kertbe.
Először a Lovingokat nézd meg, mert az felviszi a vérnyomásodat! A DP meg
a Tésztaút jó lesz kúrálni. Meg fognak nyugtatni.

Nagyon kíváncsi vagyok, téged mennyire zaklatnak majd fel az újabb részek!

Mindig utáltam az ázsiai sorozatokban, hogy nem az kér bocsánatot, akinek
a leginkább kéne:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 18:57

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 25-26-27. részek feliratainak a fordítását.
Nem volt semmi ez a három rész.Nagyon haragudtam az ügyvédre, de nem mindenért okolható, Ő alapból egy mocsok(már elnézést a kifejezésért.)Ahogy néha sunyiba mosolyra húzódott a szája, milyen önelégült volt.Igazán Wu Tong volt akire nagyon haragudtam, mert mindenkire tekintettel volt csak a saját férjére nem. Nem lehet, hogy mindenkinek megfeleljünk és mindenki igényét kielégítsük, és persze én-mi nem számítunk, és nem venni észre, hogy csak kihasználnak.
Nem nagyon hiszek ebben a boldog család egyesítésben, mert 30. év alatt olyan sok vélt - valós probléma merült fel, hogy nehéz mindent elfelejteni.Természetesen most is csak kizárólag Zhong Muo tett azért, hogy jobban legyen az apja.
Ez a három rész most nagyon keserűre sikerült, de azért, hogy szépen elindulhassunk az édes dolgok felé.
Szép napot kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Ne kérj elnézést! Az, mocsok! Én is utálom az önelégült fejét!

Igazad van Marcsi, ez el is sikkadt nálam, hogy WT a férjére van a legkevésbé
tekintettel, és érte, a kedvéért tesz a legkevesebbet. Jian Dongnak is nagyon
igaza volt, hogy már rég nem kéne XJ-nal dolgoznia, főleg úgy, hogy ZM ellenfele
egy üzletben. Már mindenki látja, hogy nincs ez így jól, csak WT nem.

Szerintem lesz családegyesítés, mert a happy endhez az is jár. Arra viszont nagyon
kíváncsi leszek, hogy XJ hogy fog "egyesülni", mert most még el sem tudom
képzelni.

Szép nagyon a tavaszi képed!

Nagyon szívesen a feliratokat! Szép estét kívánok!

Az egyik önelégült fej:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 19:09

szeva írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a 22-27. részeket! Fórumot olvasva szinte mindent leírtak az
előttem szólók. Én is nagyon haragudtam WT szüleire, főleg az apára. Szerintem csak saját magára
gondol a lánya szinte nem is érdekli. Az ügyvédet eddig se szerettem, de most aztán végképp nem bírom.
Állítólag nagyon szereti WT-t és mégis kihasználja a végtelenségig, őt sem érdekli, hogy megbántja WT-t.
Szerintem sem őszinte a békülési szándéka! WT-re is haragszom, mert nem lát az orránál tovább, így mindig
félreértik, ráadásul ő sérül meg. ZM anyja egy hárpia, nagyon utálatosan viselkedik, ő is csak saját magára
gondol, nagyon önző! Kíváncsi vagyok, hogyan alakul tovább a sorsuk! További szép hetet kívánok!

Kedves Éva, már én is úgy vagyok vele, hogy kiírtam magamból minden véleményemet
az újabb részekkel kapcsolatban, már csak magamat ismételgetném. Egyébként én is azt
gondolom a kialakult helyzetről, mint te. Azon mosolygok magamban, hogy amikor először
megjelent a színen Yue Qi, azt hittem, ő lesz a legidegesítőbb, legutálatosabb szereplő
a soriban. Hol vagyunk már ettől! Már nem is hívom Matricának!

Nagyon szívesen a feliratokat! El ne felejtsünk felkészülni lelkileg a jövő heti hármasra!

XJ ezzel a bűnbánó dumával vette le a lábáról Jian Dongot a megállapodás aláírása előtt:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 19:21

Anyecska írta:Szia Rita!
Tegnap végignéztem mind a három részt. Egyetértek az előző hozzászólókkal. Az ügyvéd úr tényleg minden hájjal megkent, ami nem lenne baj, de csak a saját érdekei szerint használja ezt a képességét, WT-t eszközként felhasználva. Igazából WT-n akadtam ki, de már látom nem vagyok egyedül. Ez a leányka olyan jóindulatúan naiv, hogy időnként már más szót kéne rá használni. Például a vacsora jelenet. Ahelyett, hogy élvezte volna a szerelmes férje társaságát, jó időzítéssel tette tönkre az egészet. Nemcsak, hogy magától nem látja be, milyen helyzetbe keveri újra és újra a sógor, de hiába is beszélnek neki. Ezt a férje biztosan nem fogja sokáig tűrni. A mama padig szörnyű, a koreai újgazdag anyósokra hajaz.
Erre gyönyörű tavasz van. Mindenkinek szép napot!

Szia Anyecska! Veled is egyetértek mindenben! Itt sem ismételném magam,
csak annyit jegyzek meg, hogy már a 27. részben, amikor ZM anyja elrendeli,
hogy figyeltetni kell Wu Tongot, és bizonyítékot akar - vagyis fényképeket -
már akkor tudtam, hogy ebből lesz az igazán nagy baj. A 29. részt még csak
félig láttam, de annyit tudok mondani, hogy igazam volt. Mi lesz, ha ZM
kezébe kerülnek?! Nem nehéz kitalálni, ki az a két ember, egy férfi és egy
nő, akit a képeken látni fog!

Na, ezek után döntöttem el, hogy felveszem a kapcsolatot Toldi Miklóssal,
adja kölcsön a petrencés rudat. Ha nincs nála, a malomkő is jó lesz.

Nálunk is tavasz van! Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. április 12. 19:40

Kedves Rita!
Ismét bearanyoztad az estém,Amikor olvastam Anyecskának írta válaszod, hogy felveszed Toldi Mikóssal a kapcsolatot petrence rúd ügyben nem bírtam abba hagyni a vigyorgást.
Mert láttam lelki szemem előtt ahogy a mi Ritánk megy a vállán egy rúddal.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 19:41

Gabóci5 írta:Marcsi minden szavaddal egyet értek. :( Én is Wu Tongra haragszom most a legjobban, mert naívul azt képzeli, hogy az ő tisztje a testvéreket kibékíteni, és megfeledkezik az igazi feladatáról,hogy mindenben a férje mellett álljon, és őt segítse. Nem veszi figyelembe a titkár figyelmeztetését sem. Komoly bajok lesznek a makacs kitartásából.
A józan ész tanácsát milyen nehéz elfogadnni, ez igaz Yue Qi -ra is.
ZM anyjának viselkedése kritikán aluli, elfogadhatatlan! :mrgreen: Wu Tonggal kapcsolatban saját magából indul ki, a múltbéli sérelmeiből.


Gabi! Nagyon szépen köszönöm a gifeket! Megint azzal kell kezdenem, hogy ellőttem
az összes puskaporomat, már alig tudok újat mondani.

Amit írtál WT-ról nagyon igaz:
Gabóci5 írta:megfeledkezik az igazi feladatáról,hogy mindenben a férje mellett álljon, és őt segítse.

Többször is megsérti a férjét, nem győzi kibékíteni. Szerencséje van, hogy ZM bízik
benne, és hamar megbékél.

Erről beszéltem az előbb, hogy a nagymama idegbajában, mert egy szót nem lehet
előtte kimondani, összetöri az unokája autóját, majd a betegágyánál Tong Tong kér
bocsánatot. Nonszensz!

Már csak Yue Qi és Jian Dong jópofa jelenetei maradtak nekünk, hacsak al nem megy
JD Afrikába:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 20:01

B.Marika írta:Szia Rita! Sokat mérgelődtem én is az e heti részeken! XJ-t kezdetek óta nem szívlelem, és már nem is fogom megszeretni az biztos. Annyira átlátszóan trükközik csak WT és YQ nem veszi észre. Tutira most is forgat valamit a fejében. Apuka sem semmi, azt hitte 30 év után a nyakába borul ZM. WT idegesítően naiv, szemellenzőt visel YQ-val együtt. Anyukáról már nem is írok semmit. ZM-t nagyon sajnáltam. Remélem ezután már csak jó dolgok történnek vele. Két kedvencem TT és JO most is nagyon cuki volt.
Köszönöm a feliratokat!
Szép hetet kívánok!

Szia Marika! Krisztivel hogy játsszátok le otthon, hogy nem szívleled a kedvencét?

Mindig a 29. részre hivatkozom, mert pont azzal foglalatoskodom, ez a szemét
XJ még TT-ot is felhasználja! Ettől lejjebb már nincs is! Illetve van, szájába ad
olyan dolgokat, amit a gyerek nem is mondott, sőt pont az ellenkezőjét mondta.
Nem tudom elképzelni, hogy meg tudjak bocsátani XJ-nak, pedig a végén tuti,
hogy lesz egy nagyon-nagy bűnbánós-mindent bevallós jelenete.

Azt hiszem, hogy ZM-ra most nagyon rá fog járni a rúd, de nem baj, Xiang Junre
is, az én kezemben lesz a vége!!

Nagyon szívesen a feliratokat! Neked is szép hetet kívánok!

Szegény ZM:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 20:18

Kriszti007 írta:Jönnöm kellett, mert úgy látom, az ügyvéd úr védelemre szorul. :D
Nem kell szeretni, csak kicsit az ő helyzetébe belegondolni és megérteni, hogy miért viselkedik így. Nem szép ugyan, amit tesz, de akkor sem kell mindjárt lenyakazni. Apukát bántsátok helyette! ;)

Lehet, egyedül maradok a véleményemmel, de nem bánom.


Kriszti! Még nem nyakaztuk le XJ-t, mert még nem láttuk a hétfői hármast. Most még
csak a petrencés rúdnál tartok, ki tudja, hogy akkor hol fogok?

Azért nem sajnálom, mert már kicsi gyerek koruk óta piszkálja, bántja ZM-t. Állandóan
ő generálja a konfliktusokat, holott ő volt kedvezőbb helyzetben. Ő nem volt törvénytelen
gyerek, mégis rettentően irigy és féltékeny ZM-ra. Erre utal az is, hogy örökké azzal jön,
hogy ZM soha nem lesz Xiang.

Azt elfogadom, hogy az ő gyerekkora sem volt felhőtlen, és ez valóban az apjának
köszönhető, aki két fiából kettőnek nem volt képes boldog gyermekkort biztosítani.
De ettől még lehetne jellemesebb.

Na, jó! Tolditól egy kisebb rudat kérek egyelőre!

Kép
Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. április 12. 20:33

Ritám! Nem vitázunk. Mind kettőnknek meg van a véleménye. Ő szereti, én fejbe vágnám.
Legyen készenlétben a petrencés rúd!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (27/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 20:37

gyomar írta:Kedves Rita!
Ismét bearanyoztad az estém,Amikor olvastam Anyecskának írta válaszod, hogy felveszed Toldi Mikóssal a kapcsolatot petrence rúd ügyben nem bírtam abba hagyni a vigyorgást.
Mert láttam lelki szemem előtt ahogy a mi Ritánk megy a vállán egy rúddal.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Marcsi! Még ugyan messze vagyok a csúcsformámtól, mert nem régen kezdtem el
újra mozgolódni, szóval nem sokáig tudnám mutatni a rúddal merre van Buda. De
lehet, hogy a düh, amit XJ látványa kiváltana belőlem, megsokszorozná az erőmet.

Tudod, én is szoktam írni, hogy "látom magam előtt...", erre, hogy most te írtad,
hogy látsz a lelki szemeid előtt, én is elkezdtem látni magamat. Nem mutatok jól
azzal a nagy rúddal. Majd mást találok ki! Esetleg várom a javaslatokat!

Marcsi, én is jót röhögtem magamon! Jól fogunk aludni!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég