Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:05

Gabóci5 írta:Kedves Rita és Kriszti!

Köszönöm és gratulálok az újabb befejezett sorozathoz. Nagyon vártam a befejezést!

Kedves Gabi! Nagyon szívesen a sorozatot! Köszönöm a gratulációdat!
Én pedig köszönöm szépen a gifeket! Tudom, hogy sok időt eltöltesz a készítésükkel.
Megnéztem a honlapon, ez a 46. befejezett sorim.

Jó szórakozást az utolsó részhez!


Kép
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. április 20. 20:08

Én csak beugrottam, kicsit körülnézni, hiszen, hol van még a vége - gondoltam -, erre EZ ITT MI? ATYÁM?????!!!!! Hát, Ritám, erre tényleg nem számítottam.
Nagyon fáradt vagyok, ennyi órát tanítani egy nap, eszméletlen agyzsibbadást eredményez, ettől még nagyon örülök, és nagyon de nagyon köszönöm drága Rita az egész sorozatot! :P
Nekem a vége egy csoda. Nem is tudom, miért. Tudnék indokokat sorolni, de nem érdemes. Mindig sírok, ha látom. Pedig már sokszor megnéztem. Végre magyarul is élvezhetem. Most ennyi, talán hétvégén írok még, bár már eddig is mindent elmondtatok, amiket én is mondtam volna. Nagyon jó érzés, hogy ennyien izgultuk végig, és ennyien kaptunk igazán szép emlékeket... Boldog vagyok, na! :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:09

annamama írta:...Kedves Rita kedves Kriszti.....millio koszonet a munkátokért a nagyon várt befejezo részért...és most irány mert vár a Lovin Never Forgetting...:)...

Kedves Anna! Azóta már biztosan meg is nézted, és mosolyogva figyelted
a végén a két drága csöppséget (Mei Lingét és WT-ét), és a boldog befejezést!

Mindent nagyon szívesen!


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. április 20. 20:14

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek az utolsó 34. befejező rész feliratának a fordítását.
Nem semmi tempót diktáltatok így a vége fele.
Ezúton gratulálok Rita az új befejezett sorozatodhoz.
46.ik az egy nagyon szép helyes szám.Ügyes vagy és köszönöm, hogy ismét együtt volt utunk.
Marcsi :-)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:17

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 34.rész feliratát, valamint ismét megköszönném a sorozat összes feliratát.

Szia! Nagy örömmel készítettem a fordítást! Nagyon szívesen a teljes sorozatot!

Jó mozizást!


Kép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2016. április 20. 20:19

Nagyon szépen köszönöm az utolsó két részt!!! :D Nagyon tetszett ez a sorozat!!! :D
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. április 20. 20:21

Kedves Rita és Kriszti ! Köszönöm az egész sorozat fordítását ...hát jó párszol sírdogáltam a megható történeten ...ügyesen fejezték be( csak az utolsó csavar nem tetszett nekem nem hiányzott ott inkább dühös voltam mint meghatódott ..) Köszönöm szépen .. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:35

Kata58 írta:Végére értem a sorozatnak! Örülök a happy endnek...elég megrázó pillanatok is voltak benne...de csoda, hogy jóra fordult minden. :) bár az érzelmi hatástól még nem tudok teljesen felhőtlenül örvendezni. Hajszálon múlt a tragédia. :cry: Viszont csodáltam a kettejük harmóniáját akkor is, ha éppen nem voltak egymás mellett gondolok itt pl. a meteorkertre... olyan aranyos, mélyértelmű és vigasztaló volt, bár ott még pár pillanatig úgy látszott WT. túlságosan magára talált és a lábára állt. szerencsére nem sokáig! Mindenesetre jó volt belelátni más ország családi életébe még úgy is, hogy ott is vannak "kulcsos" gyerekek... :) Összességében nagyon tetszett és Mandi is nagyot nőtt a szememben, ez nagyon szép húzás volt tőle! :D Nem tudom a valóságban hány ilyen volt barátnő van...aki ennyire önzetlenül képes a másiknak boldogságot kívánni, mikor neki köszönhető, hogy szakítaniuk kellett. De az emberi önzetlenségnek hála...győzött a barátság és a józan ész. :D Nagyon megváltozott az anyós is..belátta a hibáját és nagyon szépen kért bocsánatot WT-tól. :D
végül is WT:nek köszönhetően a régi sérelmek begyógyultak, és mindenki boldogan élhet...még a titkárunk is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A pici lány meg gyönyörű baba ..és hogy szerette TT. is.
Még egyszer köszönöm, hogy részese lehettem ennek a szép sorozatnak, méltó párja Good Wifnek. :lol: :lol: :lol:
Köszönöm Krisztinek is, hogy segítségedre volt, hogy minden hibátlan legyen! :lol: :lol:
Mindenkinek ajánlom ezt a sorozatot, hogy tiszta, és nyitott szívvel engedje magához a történéseket! :D


Szia Kata! Ismét köszönöm a bőségesen mért véleményedet! Máris eszembe jutott sok minden.

Kata58 írta:Hajszálon múlt a tragédia.

Erről meg van a véleményem...

Spoiler: mutasd
Ez egy hülyeség volt! Meg volt a betegség bemutatása, és a csúcsponton, WT és ZM szép jelenete
után... snitt... és jött a vége, ásó kapa... Ennek semmi értelme nem volt.


Ebben a részben nagyon érzelmes, szívet facsaró jelenetei voltak WT-nak és ZM-nak. Átéreztem
a fájdalmukat, de megint JY alakítása volt az, ami sokkal jobban megfogott.
Amit előadott az azonosítás előtt! Ahogy drukkolt, hogy ne az legyen a lepel alatt, akinek nem kéne
ott lennie. Fantasztikus volt!

Man Dival már akkor kibékültem, mikor nem volt hajlandó újra eljátszani XJ-nal, hogy együtt járnak.
Szívesen néztem volna belőle még többet itt a végén. Mint ahogy Jian Dong és Yue Qi szerelméből
is kaphattunk volna ízelítőt.

Nagyon szívesen a sorozatot! Én is örülök, hogy együtt voltunk!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:41

leo-leo írta:Kedves Rita és Krsizti!

Köszönöm ezt a nagy és remek munkát, amit ezzel a fordítással végeztél! Külön élvezet volt a szöveg, amit a film alá tettél. Még egyszer Köszönöm!

Üdv Leo45

Kedves Leo! Mindent nagyon szívesen!
Köszönöm, hogy megemlíted a szöveget! Itt-ott, főleg az üzleti, céges jeleneteknél
olyan rossz volt az angol felirat, hogy magamtól írtam a szöveget az előzmény, és
az utózmány alapján. Utáltam, de muszáj volt. Ezek szerint jól sikerült!

Jó szórakozást az utolsó részhez!

Kép
Avatar
timbo
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:40

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: timbo » 2016. április 20. 20:42

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását, megpróbálom a befejező részeket mielőbb pótolni. :)
Remélem, mindenki számára jó véget fog érni, s a titkár úr is megszerzi magának a fehércsizmás lányt. :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. április 20. 20:45

Köszönöm az utolsó rész forditását és a teljes sorozatott.
Összességében jó volt és köszönet, hogy mindig valami nagyon jó sorozatot forditasz.
Remélem a következő forditásod is hasonló lessz.

Mégegyszer köszönet e munkátokért és hogy ezzel nekünk sok örömet szereztek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:48

Carmi írta:Én csak beugrottam, kicsit körülnézni, hiszen, hol van még a vége - gondoltam -, erre EZ ITT MI? ATYÁM?????!!!!! Hát, Ritám, erre tényleg nem számítottam.
Nagyon fáradt vagyok, ennyi órát tanítani egy nap, eszméletlen agyzsibbadást eredményez, ettől még nagyon örülök, és nagyon de nagyon köszönöm drága Rita az egész sorozatot! :P
Nekem a vége egy csoda. Nem is tudom, miért. Tudnék indokokat sorolni, de nem érdemes. Mindig sírok, ha látom. Pedig már sokszor megnéztem. Végre magyarul is élvezhetem. Most ennyi, talán hétvégén írok még, bár már eddig is mindent elmondtatok, amiket én is mondtam volna. Nagyon jó érzés, hogy ennyien izgultuk végig, és ennyien kaptunk igazán szép emlékeket... Boldog vagyok, na! :D

Kedves Rika! !gaz, hogy kétszer futottam neki, de mégis elkészült a felirata
ennek a nagyon minőségi kínai sorozatnak is! Ha belegondolok... inkább nem
gondolok bele, hogy ha a Destined to Love Younak nem állnak le a fordításával,
akkor most azt csinálnám, és a Loving eszembe sem jutott volna.

Mindig mondtad, hogy nagyon tetszett neked a sori. Többször is láttad már, nem
sértődöm meg, ha a munka és a fáradtság miatt nem nézed meg újra, vagy ha
meg is nézed, nem lesz kedved írni róla.

Pihenj sokat, mert még messze van a szóbeli érettségik vége. Addig bírnod kell!

Neked is nagyon szívesen a sorozatot! Örülök, hogy lehetett végre egy közös
kedvencünk!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 20:53

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek az utolsó 34. befejező rész feliratának a fordítását.
Nem semmi tempót diktáltatok így a vége fele.
Ezúton gratulálok Rita az új befejezett sorozatodhoz.
46.ik az egy nagyon szép helyes szám.Ügyes vagy és köszönöm, hogy ismét együtt volt utunk.
Marcsi :-)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a feliratokat, és én is köszönöm, hogy újra velem
tartottál!


Köszönöm a gratulációdat! Minden befejezett sorozat után nagy megelégedettséget
és örömet érzek. Most is!


Kép
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2016. április 20. 20:56

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon köszönöm nektek, hogy magyarul és élvezhettem ezt a sorozatot. :)
Imádtam minden percét (sokadszorra is). Nem utoljára láttam most sem.
Spoiler: mutasd
A két testvér beszélgetése, és a kórházi jelenetek még most is könnyeket csaltak a szemembe.
Rita! Remélem, megenyhültél Wu Tong szülei iránt.
Jót mosolyogtam a Katának írt rejtett szövegen, mert mikor én először néztem a sorozatot, akkor többször visszatekertem a vége előtt. Kerestem a feliratot, hogy "x idő múlva", de nem találtam. Utána letöltöttem egy másik verziót a videóból, hátha az enyémből kimaradt valami. Már arra is gondoltam, hogy előveszem az angol szótáram, mert biztos nem értettem jól valamit. Nekem is hiányzik oda egy átkötés, egy utalás.Na de egye fene, a végén minden és mindenki a helyére került. Begyógyultak a sebek a szeretet által.




Rita!
Még egy kedvcsináló a My best ex-boyfriend-hez:

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. április 20. 20:57

Kedves Rita és Kriszti!

Köszönöm szépen, hogy ezt a szépséges sorozatot megnézhettem, és megérthettem.
Köszönöm Rita a jó választást, és hogy figyelembe vetted a lelki állapotunkat, és soron kívül kaptunk feliratot. Örülök, hogy ezt megtehetted.

Most jön a tésztás, ebben nem kell izgulni, de sok ismeretanyagot kapunk.
Én azt kívánom, hogy még sok-sok ilyen szép sorozattal ajándékozz meg bennünket, mi pedig nagyon hálásak leszünk érte.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 20. 21:02

Holnap folytatom a válaszadást! Nagyon korán keltem, és holnap is korán fogok,
ezért muszáj lefeküdnöm. De holnap délután semmi mást nem csinálok, csak
válaszolok a hozzászólásokra. Főznöm kéne ugyan, de úgy döntöttem, hogy veszek
valami kínait (csak hogy a stílusnál maradjak), és a főzéssel sem töltöm az időt.

Pedig épp kezdtem belejönni az olvasgatásba! Mármint a ti hsz.-ok olvasgatásába!

Jó éjt!


Kép
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: anine » 2016. április 20. 21:03

Kedves Rita és Kriszti! Köszönöm szépen a sok-sok munkátokat amivel kellemes estéket okoztatok szerintem sokunknak!
Megkérdezhetem, hogy mik a további tervek?
Szép estét!:)
<3
Anine
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 20. 21:08

Reklamálok!reklamálok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A titkárunkat kihagyta valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!olyan jók a záróképek..még egyszer köszönöm és mindenkinek jó éjszakát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
én is mentem aludni....
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2016. április 20. 21:37

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek ezt a szívet melengető sorozatot. Bevallom a 3-4 részt után nem bírva a kíváncsiságommal már megnéztem. Aztán a feliratokkal együtt még egyszer. A vége egy kicsit "mesésre" sikerült, na de ki bírta volna ki, hogy ne legyen happy end ???
Én biztosan nem tudtam volna ilyen gyorsan és könnyen megbocsátani sem a "kedves Anyósnak" sem a "mégkedvesebb sógornak" sem. A kedves mama csak egyszerűen nem szerette WuTongot, de XJ még szerelmes is volt! Jó választás volt a WuTong-ot játszó Tong Liya színésznő, de még jobb LZM-t játszó Jerry Yan, a titkárt játszó színész és ne maradjon ki a sorból természetes játékával Tong Tong (Wang Yin Tong) sem.
Ez a sorozat is olyan lesz aminek egyes részeit újra fogom nézni - mert hogy kell a katarzis. Köszönöm.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 20. 22:04

...Kedves Rita ...hát befejezodott és igen én boldog mosolyal ulok a képernyo elott...az az utolso jo nagy tengerész csomo nekem sem hiányzott ...de a Loving ....bizony hiányozni fog ! Nagyon szépen fejezték be ezt a gyonyoru sorozatot !:)...Koszonom....:)...
beneelem
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 1. 14:31

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: beneelem » 2016. április 20. 23:08

Kedves Rita!

Még nem néztem meg az utolsó részt,és a hozzászólásokat sem olvastam pont ezért.Viszont nem akarok tovább várni a köszönet nyilvánítással.Köszönöm a munkádat,nagy örömet szereztél vele.Nekem nagyon tetszett a sorozat.A férfi főszereplő egyszerűen csodásan játszotta a szerepét.Nagyon tetszett hogy a két testvér személyiségét még a ruházatuk különbségével is megpróbálták hangsúlyozni.Legalábbis az én megfigyelésem szerint.A női főszereplő néha kicsit idegesített,kicsit sok volt a sírás,a csetlés botlás,főleg az elején.Viszont minden szinten meg tudtam érteni a törekvéseit,úgy mint anya,szerető,barát,feleség,sógornő,meny.Kicsit naiv,de nem ostoba,szerethető karakter.Furcsa mód még az ügyvéd urat is megértettem:egy gyarló ember,aki hibázik,rossz döntéseket hoz,de azért neki is van motivációja miért is teszi amit tesz.Kicsit vissza kanyarodva a férfi főszereplőhöz:a szerephez tartozó személyiség összes árnyalatát olyan hitelesen játszotta,hogy beleborzongtam néhol.És bizony az én könnyem is kicsordult vele együtt,amikor ő csak nyeldekelte , nekem akkor is.Ne haragudj hogy kicsit bő lére engedtem a mondandómat. :D Még egyszer köszönöm a feliratot,a sorozat letöltési lehetőségét.További jó munkát,és kívánom leld örömödet a következő,és éppen folyamatban lévő projektben is.
Üdv:Mónika :D
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2016. április 20. 23:15

Köszönöm szépen az utolsó két rész feliratát! Már meg is van a hétvégi programom, köszönet érte! ;)
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. április 20. 23:43

Kedves Rita!!
Nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D
Kezdhetem a maratonozást :D
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: mara55 » 2016. április 21. 2:14

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a befejező részt és az egész sorozat fordítását !
A végét összevártam és "kis maratonozást " tartok!
Köszönet a gyors és precíz munkádért ,és videók letöltési lehetőségéért is !
Nagyon szép és jó napokat kívánok !
Kívánom, hogy még sok jó sorit "nézhessünk veled" !
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (Befejezett)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 21. 5:35

Emma11 írta:Nagyon szépen köszönöm az utolsó két részt!!! :D Nagyon tetszett ez a sorozat!!! :D

Nagyon szívesen a sorozatot! Örülök, hogy neked is örömet okozhattam!

Szívszorító pillanatok:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég