Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Polaris
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. december 14. 19:24

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2017. december 22. 21:35

Szia Rita!
Kicsit zűrös napjaim voltak ezért csak most néztem be és látom új sorozatba kezdtél,első benyomásom pozitív, de most megint gyűjtögető leszek,csendben figyelek :) .
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!! :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. december 22. 22:08

Szia Rita! Köszönöm az új izgalmas sorozatod első négy részét. ^:)^ Még nem találkoztam olyan történettel, ahol mindkét főszereplő elveszíti az emlékezetét. Biztosan érdekes lesz ahogy megtalálják őket. :-o Lassan megszokom a új színészek arcát is, még nem láttam őket. :-? Máris lehet izgulni, találgatni. *-:) Jó kis csapat gyült össze már így az elejére a topikban, ...lesznek elemzők bőven. ;;) :ympeace:
Csak bámulom Jin Xi nyomozónő, tűsarkú cipős terepmunkáját. Kíváncsi lennék a valóságban hogy bírná. A nyalókás jelenetekkel a rendező Kojakra emlékeztet, biztos nem véletlen. ;;)

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. december 22. 22:32

Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a 4 részt.
Tényleg nagyon jó. Eddig nagyon tetszik, szeretem a gondolkodós, logikati sorozatokat.
Ahogy irod másutt, még egy jó pár részt kell várnunk amikor még jobban összehókuszálódnak a dolgok.
Na nem baj igy jó.....................
Megint lenyűgözött a rendezők idétlensége, rendőrnőnk tűsarkú cipőben van állandóan és mindjárt az elején a távfutás......................Ha ha ha.

Mégegyszer köszönet az új érdekes sorozat forditásáért.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. december 22. 23:32

Kedves RIta!!!

Nagyon szépen köszönöm a frisst! Alig várom hogy belenézhessek az első részekbe. :x :x

BOLDOG KARÁCSONYT kívánok Neked és Mindenkinek!!!!!!!!! :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. december 23. 0:39

Szia Rita,elkezdtem nézni a sorozatot,de csak 2 részt tudtam,mint kiderült szerencsére,mert
kicsit csúszott a felirat és gondoltam utána nézek.Olvastam,hogy újra felraktad,így most a 3.-tól töltöm le én
is az újat :) Azért előljáróban megjegyzem,hogy jó lesz ez,ahogy írtad is.A nyomozónő még itt az elején nagyon
öntelt,picit túlteng nála az ego és jókat nevettem amikor megláttam,hogy még bevetésre is tűsarkú cipőben megy,
a csúcs pedig amikor üldözik a feltételezett tettest rohan árkon bokron kerítésen,szóval az nagyon vicces volt.
Eszembe jutott a hugom aki még a konyha felmosást is magassarkú szandálban csinálta,de futni azért ő sem tudott
benne.Már most az elején érdekes a történet és biztos az,hogy mind a két főszereplő amnéziás jelent valamit,talán
még ismerték is egymást,de inkább nem találgatok,szépen megvárom mi történik. :ymblushing: Holnap folytatom a
nézést és majd jövök.Köszönöm szépen a linkeket,nagyon aranyos vagy hogy elküldted. :littlehearth:
Na lejött a 10. video is,de már ragad le a szemem és inkább tiszta fejjel akarom nézni a következő részt

Jó éjszakát szép álmokat :x (reméljük a miénk nem rémálom lesz :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 6:19

babi2377 írta:Köszönöm a feliratokat.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 6:22

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az első feliratokat!Nagyon vàrom hogy miyen lesz ez a sztori!Kellemes ünnepeket kívánok és mindenkinek jó mozizást :x

Kedves Edit! Nagyon szívesen! Én is nagyon várom,
hogy mit fogsz hozzá szólni!

Neked is kellemes ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 6:29

kudoba írta:Kedves Rita!

Köszönöm, hogy fordítani kezdted ezt a sorozatot. Mind a When a Snail Falls in Love és a Love Me If You Dare is a kedvenc kínaí sorozataim közé tartozik biztos vagyok benne, hogy ez is izgalmas és szórakoztató sorozat lesz.
Még egyszer köszönöm.

Kedves Kudoba! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Az lesz! Méltó társa lesz az elődeinek. Végignézve, el sem tudom képzelni, hogy miért
nem talált eddig fordítóra. Szeretném azt hinni, hogy rám várt, mert tudta, hogy a Love
Me-t is nagyon szerettem fordítani és nézni is.

Nagyon szívesen!

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 6:41

Polaris írta:Szia Rita!
Kicsit zűrös napjaim voltak ezért csak most néztem be és látom új sorozatba kezdtél,első benyomásom pozitív, de most megint gyűjtögető leszek,csendben figyelek :) .
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!! :)

Szia Polaris! Nagyon szívesen! Legyen úgy, ahogy neked a legjobb!
Jó gyűjtögetést!

Békés, nyugodt karácsonyt kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 7:07

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm az új izgalmas sorozatod első négy részét. ^:)^ Még nem találkoztam olyan történettel, ahol mindkét főszereplő elveszíti az emlékezetét. Biztosan érdekes lesz ahogy megtalálják őket. :-o Lassan megszokom a új színészek arcát is, még nem láttam őket. :-? Máris lehet izgulni, találgatni. *-:) Jó kis csapat gyült össze már így az elejére a topikban, ...lesznek elemzők bőven. ;;) :ympeace:
Csak bámulom Jin Xi nyomozónő, tűsarkú cipős terepmunkáját. Kíváncsi lennék a valóságban hogy bírná. A nyalókás jelenetekkel a rendező Kojakra emlékeztet, biztos nem véletlen. ;;)

Szia Gabi! Nagyon szívesen az első feliratokat! Én sem láttam még olyat, hogy mind a két
főszereplő amnéziás legyen, sőt az ilyen sorikat eddig messziről kerültem. Végül is csak azért
adtam a Memory Lostnak egy esélyt, mert annyiszor belebotlottam, hogy kezdett gyanússá
válni. Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek, úgyhogy letöltöttem, elkezdtem nézni, és jól
odaragasztott a képernyő elé.

Nekem két szereplő ismerős benne. Az egyik Yang Rong, aki Jin Xi-t alakítja. Még nem fordítottam
tőle sorozatot, de amikor belenéztem a Lady & Liar-be, akkor láttam. És van egy másik, akit te
is láttál már sok-sok részen keresztül, csak most itt alig lehet felismerni. Kíváncsi vagyok, hogy
rájössz/rájöttök-e. Az első bűnténnyel kapcsolatban lép a színre. Én akkor jöttem rá, hogy ki ő,
amikor elmosolyodott. Azonnal beugrott, honnan ismerős. Az egyik sokak által kedvelt sorimról
van szó. Vagy másfél éve fordítottam.

Boldog vagyok, hogy máris ennyien itt vagyunk! Ez hiányzott már nekem. Most még kevés elemezni
való van, de így legalább Jin Xi és Han Isten összemelegedésére koncentrálhatunk.

Jin Xi egy percre sem veszi le a magassarkút! Olyan pöttömke ez a színésznő, hogy szerintem a
valóságban is állandóan tűsarkúban jár.

Kép

A nyalókán kívül más egyezés nincs a Kojakkel. De jó, hogy mondtad, nekem eszembe sem jutott!

Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 9:25

virag1 írta:Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a 4 részt.
Tényleg nagyon jó. Eddig nagyon tetszik, szeretem a gondolkodós, logikati sorozatokat.
Ahogy irod másutt, még egy jó pár részt kell várnunk amikor még jobban összehókuszálódnak a dolgok.
Na nem baj igy jó.....................
Megint lenyűgözött a rendezők idétlensége, rendőrnőnk tűsarkú cipőben van állandóan és mindjárt az elején a távfutás......................Ha ha ha.

Mégegyszer köszönet az új érdekes sorozat forditásáért.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Boldog vagyok, hogy máris nagyon tetszik a sori, holott még nem sok
minden történt benne. Jelenleg az alapozás folyik, a sok kis apró jel elhintése, amit
a végén fogunk majd igazán megérteni. Én is nagyon-nagyon szeretem a gondolkodós,
agyalós, logikázós sorozatokat, ezért imádtam fordítani a Love Me-t is. Nem könnyű
Jin Xi jellemzéseit fordítani, nem az angol, hanem a jellege miatt, de mivel nagyon
érdekel, ezért boldogan jártatom rajta az agyam, és próbálom úgy megcsinálni, hogy
mindenki számára nyilvánvaló legyen egy-egy bűnöző profilja.

Jin Xi és Han Chen öt évvel ezelőtt veszítették el az emlékezetüket. Mindkettejük múltja,
és a jelen események teljes mértékben összefüggenek, behálózzák egymást, ráadásul a
megértést nehezíti pár kedves ellenség, aki megpróbálja meghamisítani azt a múltat,
amire a két nyomozó alapból nem is emlékszik. Egyszóval jó kis csavarokra lehet számítani
az utolsó pillanatig.

Jin Xi a bevetések során is laposnak álcázott magassarkú zárt cipőben van, ennek ellenére
igen gyorsan tud szaladni benne.

Nagyon szívesen! Jövő hét végén szeretnék újabb három részt hozni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 9:29

novcsi6 írta:Kedves RIta!!!

Nagyon szépen köszönöm a frisst! Alig várom hogy belenézhessek az első részekbe. :x :x

BOLDOG KARÁCSONYT kívánok Neked és Mindenkinek!!!!!!!!!

Kedves Novcsi! Talán már láttad is az első részeket! Remélem, neked
is nagyon fog tetszeni!

Nagyon szívesen a fordítást! Neked is kellemes karácsonyt kívánok!


Kép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. december 23. 9:31

Köszönöm szépen a első négy feliratot! :) :movingflower: :) :movingflower: :) :movingflower:
Kellemes Ünnepeket!!! :ymparty: :) :ymparty: :) :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 9:47

cicus írta:Szia Rita,elkezdtem nézni a sorozatot,de csak 2 részt tudtam,mint kiderült szerencsére,mert
kicsit csúszott a felirat és gondoltam utána nézek.Olvastam,hogy újra felraktad,így most a 3.-tól töltöm le én
is az újat :) Azért előljáróban megjegyzem,hogy jó lesz ez,ahogy írtad is.A nyomozónő még itt az elején nagyon
öntelt,picit túlteng nála az ego és jókat nevettem amikor megláttam,hogy még bevetésre is tűsarkú cipőben megy,
a csúcs pedig amikor üldözik a feltételezett tettest rohan árkon bokron kerítésen,szóval az nagyon vicces volt.
Eszembe jutott a hugom aki még a konyha felmosást is magassarkú szandálban csinálta,de futni azért ő sem tudott
benne.Már most az elején érdekes a történet és biztos az,hogy mind a két főszereplő amnéziás jelent valamit,talán
még ismerték is egymást,de inkább nem találgatok,szépen megvárom mi történik. :ymblushing: Holnap folytatom a
nézést és majd jövök.Köszönöm szépen a linkeket,nagyon aranyos vagy hogy elküldted. :littlehearth:
Na lejött a 10. video is,de már ragad le a szemem és inkább tiszta fejjel akarom nézni a következő részt

Jó éjszakát szép álmokat :x (reméljük a miénk nem rémálom lesz :))

Szia Cicus! Már 20 részig fel vannak téve a videók. Most elmegyek egy utolsó bevásárlásra,
de ha hazajöttem, a maradékokat is letöltöm a Doramaxról, és felteszem a megára.

Jó, hogy említed Jin Xi önteltségét! Igen, az. Bár van is mire felvágnia, a szerénységet akkor is
többre tartom. Ahogy haladunk a történetben ki fog derülni, hogy nagyon sok jó tulajdonsága is
van neki. Viszont azt nagyon nehezen viselem, hogy üti (még ha viccből is) a hozzá legközelebb
álló barátait. Nagyokat csap rájuk, sőt a közvetlen beosztottját, Xiao Zhuant a fején üti a legtöbbet.
Ki nem állhatom!

Mindent nagyon szívesen! Remélem a többi rész is elnyeri a tetszésedet!

Egy tűsarok fegyver is lehet, ahogy az első részben a medencepartin, és ezen a gifen is láthatjuk:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 9:49

Emma11 írta:Köszönöm szépen a első négy feliratot!
Kellemes Ünnepeket!!!

Nagyon szívesen!

Neked is kellemes karácsonyt!


Kép
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2017. december 23. 12:10

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a karácsonyi ajándékot, nagyon megörültem mikor megláttam, azonnal kibontottam és meg is néztem.
Ma pedig végeztem a karácsonyi előkészületekkel, és ismét itt ülök a képernyő elött, ugyanis duplázni fogok.
Igy szoktam sorozatokat nézni, jobban közelebb kerülnek a karakterek, és a későbbiekben is sokat segít átlátni a történetet, mert minden szónak
minden apró mozzanatnak jelentősége van. Az eddig látottak alapján is csak annyit mondhatok, hogy nagyon tetszik, biztos hogy többszörös ujranézős
lesz .
Boldog Karácsonyt kívánok Neked és kedves családodnak valamint minden ide látogató fórumozó társamnak.
Marika
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. december 23. 16:42

Kedves Rita

Köszönöm az újabb sorozatod első lefordított négy részét. :)
A főszereplő férfit láttam már a Love 020 c. sorozatban, a női főszereplő pedig a
Legend of Lu Zhen c. sorozatban játszott mint a császár első felesége.
De most ezt a sorozatot az első számú kedvencem QÍ Ji miatt fogom megnézni.
Ő róla van szó, a spoiler alatt Kosztümös szerepben.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Kíváncsi vagyok mit fog alakítani. :flower1:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 19:08

Marika44 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a karácsonyi ajándékot, nagyon megörültem mikor megláttam, azonnal kibontottam és meg is néztem.
Ma pedig végeztem a karácsonyi előkészületekkel, és ismét itt ülök a képernyő elött, ugyanis duplázni fogok.
Igy szoktam sorozatokat nézni, jobban közelebb kerülnek a karakterek, és a későbbiekben is sokat segít átlátni a történetet, mert minden szónak
minden apró mozzanatnak jelentősége van. Az eddig látottak alapján is csak annyit mondhatok, hogy nagyon tetszik, biztos hogy többszörös ujranézős
lesz .
Boldog Karácsonyt kívánok Neked és kedves családodnak valamint minden ide látogató fórumozó társamnak.
Marika

Kedves Marika! De jó, hogy már te is megnézted az első négy részt! Az, hogy máris újranézed,
az nagy dicséret a sori számára. Boldog vagyok!


Nagy rutinom van már a fordítás terén, de bizony nagyon jól tettem, hogy előre megnéztem mind
a 36 részt! Most már például nagyon könnyű volt lefordítanom K levelét, mert már tudom, hogy ki
az a K, és milyen szerepe van a sztoriban. De amikor először láttam a sorit, fogalmam sem volt,
hogy mit jelentenek a sorok, és a bizonytalankodás talán a fordításban is tükröződött volna. Sok
ilyen példát említhetnék még.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem butaság, ha van időd, kétszer is végigmenni a részeken.
Mikor a végére értem, azonnal újra szerettem volna kezdeni az egészet, mert akkor értettem meg
mindent, ami addig nem volt világos. De már felesleges volt, mert kezdtem a fordítást.

Kellemes Karácsonyi ünnepeket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 23. 19:20

dolores953 írta:Kedves Rita

Köszönöm az újabb sorozatod első lefordított négy részét. :)
A főszereplő férfit láttam már a Love 020 c. sorozatban, a női főszereplő pedig a
Legend of Lu Zhen c. sorozatban játszott mint a császár első felesége.
De most ezt a sorozatot az első számú kedvencem QÍ Ji miatt fogom megnézni.
Ő róla van szó, a spoiler alatt Kosztümös szerepben.

Spoiler: mutasd
Kép


Kíváncsi vagyok mit fog alakítani. :flower1:

Kedves Dolores! Nagyon szívesen a négy részt!

A Han Chent alakító Bai Yu-ról azt írták, hogy nem győznek csodálkozni, mekkora átalakuláson
ment át a Love 020 óta. Én őt Wallace Chunghoz hasonlítanám. Nem különösebben jóképű, de
a szerepe megszépíti. Nagyon tetszett Han Istenként, de még jobban szerelmes férfiként. Egy
kicsit birtoklóbb ugyan, mint ami nekem bejön, de a filmvásznon elmegy.

Ki hinné, hogy Yang Rong 10 évvel idősebb tőle! Mégis nagyszerűen passzolnak egymáshoz.
Többen feltételezték, hogy a valóságban is együtt vannak, annyira élethűre sikeredett a szerelmük.

Qi Ji nagyon szép! Eddig csak Kim Ji Hoon-ra mondtam férfiként, hogy szép, most Qi Ji a második.
Hogy jót vagy rosszat játszik, legyen meglepetés. A szemnek mindenféleképpen kellemes látvány.

Kellemes karácsonyi ünnepeket!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. december 23. 20:08

Szia Rita!
Végre sikerült megnéznem a négy részt.
Jó lesz ez nagyon! :-)
Tetszik az amnéziás kettős egymáshoz viszonyulása. Mi lesz itt még mire vége lesz! :-)
Rákukkoltam a szereplőkre, de a kinaiaknál azért nem olyan közlékenyen teszik közzé róluk az adatokat, mint pl. a koreai szinészeknél.
Első benyomásos kedvenc Johnny Bai Yu, tetszik a mosolya. Ahogy néztem nem sok eddigi sorozata volt, van benne történelmi is, biztos jól is áll neki a szerep.
Valahogy a dokival nem tudok dűlőre jutni, zavar benne valami, de majd kiforrja magát a dolog.
A tűsarkút én is néztem, hogy hogy lehet ebbe ily módon közlekedni, meg egyebek. Nekem a törött bokámmal ez elképzelhetetlen már.
Nagyon tetszett az ételtartó dobozka. Ha jól láttam fémből volt.
Párszor azon gondolkodtam a nyalókát illetően, hogy : na most fog leszaladni a torkán. Aztán persze megúszta. :-)
El sem merem képzelni mennyit fogyasztott el belőle a forgatás alatt, meg ráadásul cukorkák is voltak még mellé. Jó neki, ha nem hizott pár kilót. :-

Gondolom mindenki el van veszve a készülődés örömeiben.
Nálunk szokásos nyugisan telik a karácsony, kisebb malóröket leszámitva.
Tegnap ahogy hazaértem a munkából és indultunk volna Félegyházára a kacsákért jöttem rá véletlenül, hogy az én drága párocskám elfelejtett elmenni a piacra a lerendelt házi krémsajt, túró és egyéb dolgokért.
A pikantériája a dolognak az volt, hogy zárás pillanatában kérdeztem rá, az illető telefonja lemerült, vadregényes körülmények között kapta a füstjeleket a szemben lévő húsos pultostól, hogy várjon meg minket megyünk.
Öregedtem öt évet.
Isteni túró rudis torta receptem van, amit különgleges alkalmakra csinálok. Kár lett volna veszni hagyni.

Szép karácsonyt, meghitt pillanatokat, békés családi együttlétet kivánok Mindenkinek!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. december 23. 21:34

Kedves Rita!
Most értem a végére a négy résznek. A téma nagyon izgalmas, és borzalmas is egyben. Bai Jin Xi nyomozónő most még erősen lehetne akár ellenszenves is, mert nagyképű,és nagy egóval rendelkezik, nekem nagyon fura, hogy mindenki a nevén köszönti, de ő zsebre dugott kézzel nem is viszonozza még egy fejbólintással sem.
A beosztottja viszont aranyos ahogy mint egy tyúkanyó vigyázz rá.
Han Chen viszont az elején nagyon szimpatikus, erős egyéniség, de látszik, hogy egy kedves jó lelkű ember. Ő kell ahhoz, hogy megregulázza törpikét.
Hálásan köszönöm neked az első négy rész feliratának a fordítását. ^:)^
Szeretnék Békés,boldog karácsonyi ünnepeket kívánni.Marcsi :)
Kép
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2017. december 23. 21:46

Kedves Rita!Köszönöm az első 4 rész fordítását,már vártam ezt a sorit ezért hálás vagyok Neked a karácsonyi ajándékodért.Boldog,békés karácsonyi ünnepeket kívánok Neked és a családodnak, és a fórumtársaknak!Üdv:Erika
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2017. december 23. 21:49

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a feliratokat! Tetszik nagyon a sorozat, alig vártam, hogy valaki felkarolja. Ennek az írónak az előző sorozatait is imádtam. Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!♥♥♥
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2017. december 23. 23:33

Megnéztem az első részeket.
Benyomásaim:
- patológus doki nagyon fura, sejtet valamit a karakter (tehát a színész nagyon jól játszik)
- szerintem rossz fiú lesz, sőt megkockáztatnám, hogy benne van a keze az amnéziában
- a sztori izgalmas, folyamatosan történik valami, szépen adagolják elénk
- a főszereplő lány egy kicsit időnként sok nekem, remélem, hogy idővel változik, vagy épp a szerelem változtatja meg
- a férfi főszereplőt ismerem a Love 020-ból, itt jobb benyomást keltve indított
Összegezve: tetszik, várom a folytatást
(látod, még sem bírtam ki, elkezdtem....)
Köszönöm
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (4/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 24. 6:54

f.ági írta:Szia Rita!
Végre sikerült megnéznem a négy részt.
Jó lesz ez nagyon! :-)
Tetszik az amnéziás kettős egymáshoz viszonyulása. Mi lesz itt még mire vége lesz! :-)
Rákukkoltam a szereplőkre, de a kinaiaknál azért nem olyan közlékenyen teszik közzé róluk az adatokat, mint pl. a koreai szinészeknél.
Első benyomásos kedvenc Johnny Bai Yu, tetszik a mosolya. Ahogy néztem nem sok eddigi sorozata volt, van benne történelmi is, biztos jól is áll neki a szerep.
Valahogy a dokival nem tudok dűlőre jutni, zavar benne valami, de majd kiforrja magát a dolog.
A tűsarkút én is néztem, hogy hogy lehet ebbe ily módon közlekedni, meg egyebek. Nekem a törött bokámmal ez elképzelhetetlen már.
Nagyon tetszett az ételtartó dobozka. Ha jól láttam fémből volt.
Párszor azon gondolkodtam a nyalókát illetően, hogy : na most fog leszaladni a torkán. Aztán persze megúszta. :-)
El sem merem képzelni mennyit fogyasztott el belőle a forgatás alatt, meg ráadásul cukorkák is voltak még mellé. Jó neki, ha nem hizott pár kilót. :-
Spoiler: mutasd
Gondolom mindenki el van veszve a készülődés örömeiben.
Nálunk szokásos nyugisan telik a karácsony, kisebb malóröket leszámitva.
Tegnap ahogy hazaértem a munkából és indultunk volna Félegyházára a kacsákért jöttem rá véletlenül, hogy az én drága párocskám elfelejtett elmenni a piacra a lerendelt házi krémsajt, túró és egyéb dolgokért.
A pikantériája a dolognak az volt, hogy zárás pillanatában kérdeztem rá, az illető telefonja lemerült, vadregényes körülmények között kapta a füstjeleket a szemben lévő húsos pultostól, hogy várjon meg minket megyünk.
Öregedtem öt évet.
Isteni túró rudis torta receptem van, amit különgleges alkalmakra csinálok. Kár lett volna veszni hagyni.


Szép karácsonyt, meghitt pillanatokat, békés családi együttlétet kivánok Mindenkinek!

Szia Ági! Nagy örömmel olvastam a te véleményedet is!

Igazad van! Én sem értem, hogy miért nem reklámozzák jobban a színészeiket a kínaiak. Amióta
kínai sorikat fordítok, rendszeresen szembetalálkozom azzal a problémával, hogy megtetszik egy
színész, utána akarok nézni, és sehol semmi.
A Xu doktort alakító színész kivételesen koreai, de mivel ez az első drámája, ráadásul kínai, róla
is nagyon kevés infót olvashattam.
Szerintem is fura az orvos, és végig fura is marad. Egy kis mértékben a szerepe is igényli ezt, de
a színész, Li Evan alakítása sem sikerült a legjobbra.

Az ételtartó! Csodálatosan formatervezett, gyönyörű darab! Elfogadnám! Mondjuk ahogy Jin Xi tud
enni belőle, attól meg folyt a nyálam.

A nyalókától Yang Rong fogát féltettem a legjobban. Mivel nagyon sokszor látjuk majd a cukorral és
az ételtartóval együtt, valószínűleg reklámozniuk kell ezeket a termékeket.

Az amnéziás kettős civódását nagyon bírom, a nagy szerelmek kezdődnek így sokszor.

Az én családom nagyobbik fele külföldön él, ezért nálam a virtualitásé a főszerep. Ma jönnek az itthoni
fiamék (mindjárt megyek is a konyhába), holnap "találkozom" a két Angliában élő gyermekemmel,
és az Amerikában élő öcsémmel és a családjával. Ez mindkettő az éterben fog lezajlani. Majd 26-án
újabb adagot kapok az itthoni fiamékból.

Kellemes, meghitt ünnepeket! Sikerüljön istenire a túró rudi torta!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég