Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 18:42

3.- nak vittem, köszönöm szépen, szép estét mindenkinek! :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :-bd :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 5. 18:46

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom szepen a 12.-ik epizodot,igaz,majdnem szivbajt kaptam(az egetesnel is az elejen a sorinak),mikor az olloval belevagott a kesz versenydarabba!!!Latszik,sosem volt himzotu a kezeben,kulonben nem esett volna neki a ruhanak.Mindezt a sajat lanya erdekeben.
Azon gondolkoztam,hogy eleg furcsa az a lany(a "nover")sosem tudott jol rajzolni,megis ruhatervezo lett belole,hogyan??Erre is szuletni kell,mint a himzesre illetve meglehet tanulni,de elsorangu sosem lesz azokbol,akikben nincs meg a hajlam ra.(szerintem)
Mas:van oromhirem is meg nem is.Ket honap utan,ujra jarok,persze a segedeszkozzel,fozok,mosok,mosogatok(a takaritas meg nem megy az a fiame),de a baj az,hogy valtozatlanul faj a labom es ha egyhelyben allok ,utana nagyon nehez elindulni.Viszont egy keveset elengedetten is megtudok tenni,persze csak ha butorok vannak a kozelembe,ha baj lenne,legyen mibe kapapaszkodni.Mindezt a kinenek(gyogytornasz)koszonhetem,heti 3 alkalommal jar hozzam.
Jo ejt Neked es mindenkinek a forumon.

Kedves Éva! Veled együtt örvendezem! Fáj, fáj, de annyit akkor is sikerült elérnetek közösen,
hogy a lábadra álltál. Ez már egy hatalmas fejlődés. És még hol a vége. Nincs megállás, lépkedni
kell, használni a lábad, hogy az izmaid is regenerálódjanak. Nagyon örülök!

A mai 14. epizódban újra lehet csodálkozni a mostoha anya kijelentésein. És hát YX-t sem kell
félteni. Kicsinálja a volt férjét.

Kép

Koszonom Rita,hogy velem tartasz az oromomben.:)Igen,tudom,hogy hasznalni kell,akarat van bennem szerencsere.
En ot csinalnam ki inkabb,az a fiu olyan naiv,joszivu,na de a vegere biztosan YX is megkapja a magaet.
Koszonom a ket uj epizodot,el is viszem a jutalmamat. :) ;;)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 5. 18:57

Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozat újabb két részét :x
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 5. 19:00

dolores953 írta:Szia Rita

Itt mutatom az általam kivarrt tűfestéses kézimunkát, a csúnyábbikat spoiler alá teszem.

Spoiler: mutasd
Kép


Kép

Bocsika, de nem bírtam ellenállni a kisértésnek. :))

Kedves Dolores,kar volt "eldugni" a pipacsokat,nem rosszabb,hanem a foto homalyos kisse.Nagyon szepek,ugyes vagy! :-bd
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 5. 19:15

Nagyon szépen koszonom az ujabb két rész feliratát ,meg van az esti programom...:)...csak ugy egy icipicit elore a gonosz novérnek a volt férje nem egy konnyu eset még ennek a gonoszok gonoszának sem és én nagyon nagyon drukkolok,drukkoltam a volt férjnek és apukának mert a legszeretobb apuka volt ha titokban,titkolva is.....Anna.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. január 5. 20:00

Sziasztok! Kedves Ritám! Olyan sebes tempóval dolgozol, hogy elképesztő. Jól lemaradtam. Szaladok is nézni a tizedik részt. Köszönöm szépen! :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. január 5. 20:14

Nagyon szépen köszönöm a 13-14.rész feliratát!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. január 5. 21:25

Köszönöm az ujabb részek feliratát.
Én is ugy vagyok ezzel a sorzattal mint Erzsiket54 hogy néha néznem kell mást, mert a gonoszág ami ebben a sorozatban van ..................sok. És mintha csak a gonoszoknak sikerülne minden . Fura, Nem beszélve arról, hogy egy igazi anya hogy-hogy nem érezte meg a lányát.( ja mert nem szerettte soha??)
Spoiler: mutasd
pedig mi anyánk össze vagyunk kötve a gyermekünkkel, már aki ezt megérzi.

Goo Guo is sok rosszat tanult a nevelő anyjától mert néha nagyon bunkón tud viselkedni.
Nem tudom milyen lehetett az eredeti koreai de nem is vagyok kiváncsi rá mert eléggé átvették a kinaiak az eredetit.
Ezért jobbak a tajwani sorozatok, és a kinaiak is ennyi rossz indulat és szándékos hazugság nem szokott benne lenni.
Na mindegy................ezt igy csinálták meg.
Nem igazán értem LY Kai nagynénjét, hogy miért bujkál az unokaöcse elől is, mert hogy a családja elől miért az megértem.
Goo Guo nevelőanyja meg...........nincs egy tisztességes szava sem a nevelt lányához csak kihasználja, és várhatóan még jobban ezt fogja tenni., Az igazi lánya biztos nem akarja a gyerekét sem, (mint ahogy az anyját sem,) igy azt is majd rátestálja az anyjára és valószinűsithető, hogy azzal is Goo Guonak kell majd törödne.
Köszi mégegyszer a forditást. :flower1: :flower1:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 21:54

virag1 írta:Nem igazán értem LY Kai nagynénjét, hogy miért bujkál az unokaöcse elől is, mert hogy a családja elől miért az megértem.


Szia Virág1
Én nem vagyok benne biztos, hogy a nagynéni tudja, hogy Yun Kai is
abban a városkában van, ahol Ő is lakik.
Amikor találkozott Yun Kai apjával , csak annyit tudott meg, hogy
ügyvéd lett, meg hogy jóképű. :x
Szerintem szó sincs arról, hogy bujkálna az unokaöccse elől.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. január 5. 22:16

Kedves Rita, köszönöm az újabb két részt.
Megnéztem,de újra csak kérdések maradtak, bár még sok van hátra a sorozatból. Biztos lesznek még viták.
Ezek a hazugságok, elhallgatások ferdítések, nagyon veszélyesek.

Jó éjszakát kívánok.
Nálunk ma rendesen havazott, nem tudom mi lesz reggel, lehet, hogy csúszni fog az út. Azt bizony nagyon nem szeretem.

Jó volt olvasni benneteket. :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 5. 23:05

Üdv.
Köszönöm szépen a 13-14.részek feliratát.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 6. 8:28

Szia Rita! Köszönöm az újabb részek fordítását! :littlehearth: :x
:littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 6. 8:41

Ideértem végre, szép vasárnapot mindenkinek! Tegnap este lefáradtam, így nem volt értelme hogy itt maradjak, muszáj volt vízszintbe helyezni magam. Mindig van egy pont a nap folyamán, amikorra már az ülés is olyan fárasztó hogy nem bírom tovább. :-q :ymdaydream:
Na de jöjjön a lényeg...Hihetetlen a nevelt lány, hogy mindig mindent meglát, meghall, kinyomoz, de csak azért hogy azzal a másik zsarolhatóvá válhasson ebben professzori szinten van már most. Ahogy megzsarolta a híres dívát, vagy akár a születendő gyerekének az apját, hihetetlen. Ha nem látom és hallom nem hiszem el hogy ilyen létezik. És az anyja, és a tanára sem veszi észre milyen egy kígyó.törtető, hazug, és manipulatív, igazi boszorkány. És ez még csak a jéghegy csúcsa! Na és persze, hogy mindenért GG és YK a hibás,elvégre valakit mindig be kell húzni a csőbe. DE azt a megaláztatást, amit a saját fiával csinált az apja a irodában. :-q :ymdaydream: :-ss Annyira elvakult a mostoha fiával szemben, hogy nem számít neki hogy a vér szerinti gyerekével teszi, aki szorgalmasan dolgozik és az igazságért küzd. DE jön majd a fekete leves. Nagyon várom már azokat a pillanatokat. Addig még lesz egy két szenvedni valónk a szereplőkkel együtt.. :-ss
Na és a baba érkezése újabb problémákat vet fel. Nem értem, hogy lehetett végig eltitkolni hogy terhes, még a szorítóval együtt is. Ennyire vaknak lenni a környezetében. :-ss Az anyja meg leshet a csodálatos lánya eredményén! Persze, hogy a nyakába lesz varrva a kicsi..lesz itt még pár kör. :-q GG:lesz az aki majd a sarkára áll a kicsi érdekében. :flower1: :littlehearth: .
A vacsora a két barátnővel és a ruha próbával édes pillanattal zárul, gyönyörűségesen állt a saját keze munkája rajta, és a bájos mosoly, és elegáns mozdulat azzal , hogy na milyen...lélegzetelállítóan gyönyörű volt még női szemmel is.... :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Barbi
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2017. május 18. 11:24

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Barbi » 2019. január 6. 9:36

Köszönöm a feliratokat veled együtt haladok vele és végig dühöngők az emberi gonoszságon.
Néha megnyugvásként nézek egy pár régi sorozatot (SOP, Go Single) csak hogy lássam a vidám oldalát is az életnek.
Nem emlékszem Jang Bo RI-nak erre a sorozatára de lehet hogy már akkor is gonosznak tartotta, és kimaradt.

Szépek a himzések és szerintem majd a festmény lesz itt is ami eldönti a versenyt.

Üdv
Barbi
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 6. 13:50

Szia Rita

Nagyon szurkoltam GG.-nek, hogy megnyerje a versenyt. :)
Na de hát tudhattam volna, ahol Yu Xin megjelenik, ott kő
kövön nem marad. #:-s Azért a versenyen kiderült, hogy
GG. a lelkét látta meg a művésznőnek, míg Yu Xin csak
a saját vágyait intrepretálta a ruhán keresztül.
Yu Xin-nak akkora mákja van (tudom Kata már leirta) mindíg ott
van ahol nem kéne :-o , és ezt vastagon ki is használja.
Nincs kétségem afelöl, hogy előbb-utóbb jótevőit is hátba szúrja.
Na de hagyjuk az ügyeletes kobrát, és foglalkozzunk Yun Kai-jal.
Tényleg gatyára vetkőzött GG.-ért. :littlehearth: Alakulgat
már a szerelem. :littlehearth:
Azon nevettem, Yun Kai-nak nem kellett a la' natur haza
menni, kapott egy öltözet ruhát a rendvédelmi szervtől. =))
Spoiler: mutasd
Csattant a vége a 14.résznek, Yu Xin hazaszaladt szülni,
anyuka csak azt vette észre: nagymama lett. Az az áldott jó
lány meglepetést akart szerezni.

Köszönöm a fordítást. :littlehearth:

:flower1: :movingflower: :flower1:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 6. 17:02

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 13-14. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Kizárólag a gerlepár az üdítő jelenség.De azt nem értem, hogy az ilyen jó és ártatlan emberek miért hisznek el mindent.(tudom a kérdésben benne van a válasz, mert Ők ennyire jók)De akkor is.
Ahogy gondolom, lesz egy aranyos baba akit majd felkel nevelni, és erre megint jó lesz az után talált gyerek. :((
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 6. 19:17

Az ám Marcsi, de majd nem lesz vele egyedül...olyan édesek lesznek és nem nagyon lehet majd őket überelni... :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Megyek megnézem a folytatást legalább egy részt, mert nem bírok magammal. :)) :)) :))
Avatar
mazsi87
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 10. 20:29

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: mazsi87 » 2019. január 7. 18:42

dolores953 írta:
virag1 írta:Nem igazán értem LY Kai nagynénjét, hogy miért bujkál az unokaöcse elől is, mert hogy a családja elől miért az megértem.


Szia Virág1
Én nem vagyok benne biztos, hogy a nagynéni tudja, hogy Yun Kai is
abban a városkában van, ahol Ő is lakik.
Amikor találkozott Yun Kai apjával , csak annyit tudott meg, hogy
ügyvéd lett, meg hogy jóképű. :x
Szerintem szó sincs arról, hogy bujkálna az unokaöccse elől.


Sziasztok! Bocsánat amiért beleszólok, de nemrég néztem a 12.részt, ezért szeretnék segíteni. Mikor GG meghallja, hogy "utca gyerek" és emiatt jól leissza magát, YK a hátán cipeli és az utcán szembe találkoznak a nagynénivel. Mikor elbúcsúzik tőlük Xiao Quin, YK ügyvédnek hívja, amit meghall a nagynéni ezért hátat fordít nekik, nehogy felismerjék...:)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 7. 19:14

mazsi87 írta:
dolores953 írta:
virag1 írta:Nem igazán értem LY Kai nagynénjét, hogy miért bujkál az unokaöcse elől is, mert hogy a családja elől miért az megértem.


Szia Virág1
Én nem vagyok benne biztos, hogy a nagynéni tudja, hogy Yun Kai is
abban a városkában van, ahol Ő is lakik.
Amikor találkozott Yun Kai apjával , csak annyit tudott meg, hogy
ügyvéd lett, meg hogy jóképű. :x
Szerintem szó sincs arról, hogy bujkálna az unokaöccse elől.


Sziasztok! Bocsánat amiért beleszólok, de nemrég néztem a 12.részt, ezért szeretnék segíteni. Mikor GG meghallja, hogy "utca gyerek" és emiatt jól leissza magát, YK a hátán cipeli és az utcán szembe találkoznak a nagynénivel. Mikor elbúcsúzik tőlük Xiao Quin, YK ügyvédnek hívja, amit meghall a nagynéni ezért hátat fordít nekik, nehogy felismerjék...:)


Kedves Mazsi87 nem kell elnézést kérni, természetes hogy hozzászólsz.
Megnéztem az ominózus jelenetet és tényleg meglátta az unokaöccsét a nagynéni.
Nekem teljesen elkerülte a figyelmem ez a jelenet, biztos azért, mert nagyon utálom
ha egy fiatal nő a férfiakat megszégyenítő módon berúg. x_x
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 7. 20:06

tegnap megint csak néztem...néztem...aztán meg a végétől visszafelé...hogy egy lélegzetelállítóan gyönyörű pillanatot megkeressek...meg is lett és megyek újranézni annyira megható..jó látni az idősebb generáció reagálását...megér egy misét... :D ;;) nem is szólva a mi boszorkányunkról majdnem felrobbant =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) hát ez a pillanat minden szenvedést megér..csak arra leszek kíváncsi mennyit fogom újranézni... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A másik ilyen nagy szerelem most az Encuenter...Szebszisz fordítja, nagyon ügyesen.... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 7. 20:13

Kedves Mazsi, nyugodtan szóljál bele, bár én is észrevettem, de nem tulajdonítottam jelentőséget neki akkor, annyira lekötött a fiatalok civódása, másrészt meg talán túl hirtelen jelentek meg, és a másik nem éppen jó állapotban..és nem akarta talán megzavarni a fiatalokat. De az tény hogy sokára fedi fel magát, a miértet majd teljes egészében a fordítással együtt értjük meg, mert már kétszer teljesen végigzongoráztam a sorit, és nekem sem 1oo % a miértje. De annyi minden történik velük, hogy az ember csak kapkodja a fejét! :(( x_x . Phű mit fogunk mi még izgulni \:D/
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 7. 20:18

Kata58 írta:Kedves Mazsi, nyugodtan szóljál bele, bár én is észrevettem, de nem tulajdonítottam jelentőséget neki akkor, annyira lekötött a fiatalok civódása, másrészt meg talán túl hirtelen jelentek meg, és a másik nem éppen jó állapotban..és nem akarta talán megzavarni a fiatalokat. De az tény hogy sokára fedi fel magát, a miértet majd teljes egészében a fordítással együtt értjük meg, mert már kétszer teljesen végigzongoráztam a sorit, és nekem sem 1oo % a miértje. De annyi minden történik velük, hogy az ember csak kapkodja a fejét! :(( x_x . Phű mit fogunk mi még izgulni \:D/


Szia Kata, csak nem végignézted már a teljes sorozatot?
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 7. 20:20

Köszönöm, hogy beszélgettek a soriról! Sajnos vagy fordítok, vagy fórumozok,
a kettő nehezen megy együtt, de holnap én is be fogok kapcsolódni pár szó erejéig.

Még fordítok 9-ig, aztán elteszem magam holnapra! Fél órája kezdtem bele a 16. részbe.

Jó éjt!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 7. 20:30

Köszönöm Rita, neked is majd jó éjt! Dolores kérdésére a válasz igen és nem is egyszer...Kihagyom az elejét, ami másfél perc, meg a végét, és azzal is nyerek egy kicsi időt. ;) :D :-bd :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. január 8. 11:22

Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb feliratokat.
Kicsit később fogom újranézni, mert ismét a kíváncsiságom győzött és végignéztem. Ez ismét egy olyan sorozat amibe nélküled nem biztos , hogy belekezdtem volna és most kétszer is megnézem :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég