Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 9. 21:20

...Come Jang Bo Ri.... Rita én imádtam,imádom most a kinait is egyre jobban de mindig elottem van KJHoon pajkos mosolya es az aranyszivu ugyvéd aki szerintem polgár pukkasztonak az oltonyhoz edzo cipot hord...és még olyan sok más is ami innen kimaradt...... és már elore nézztem jopár részt itt is ,nem igaz hogy meg tud fogni ez a sorozat engem is aki már látta a koreait... :littlehearth: :flower1: :-h
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 9. 22:31

Rita írta:
boszorkany írta:Koszonom Rita,hogy velem tartasz az oromomben.:)Igen,tudom,hogy hasznalni kell,akarat van bennem szerencsere.
En ot csinalnam ki inkabb,az a fiu olyan naiv,joszivu,na de a vegere biztosan YX is megkapja a magaet.
Koszonom a ket uj epizodot,el is viszem a jutalmamat. :) ;;)

Szia Éva! Nagyon szemét lesz a férjével. Én is abban bízom, hogy méltóképpen
megbűnhődik a végén.

Nagyon szívesen!

Kedves Rita,koszonom az uj ket epizodot,bar egyelore "jegelnem" kell,reggel varnak a korhazban.Jelentkezek majd,ha visszajottem,addig is minden jot Nektek.:)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. január 10. 7:24

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm az újabb részeket. :littlehearth: Hihetetlen, már csak negyven rész van hátra, nagyon sebesen haladsz a munkával. :)
Jaj, ennyi gonoszságot, intrikát, megalázást nehezen visel a lelkem. Nagyon kemény ez a sorozat, könnyedebbre számítottam. Nehéz küzdelem lesz, de nem bánjuk meg, hiszen vannak szépséges pillanatok is, és nagyon remélem, hogy egyre többet látunk a fényből. Bár sem tudom képzelni, mi vár még rájuk/ránk.
Olvasom a fórumban, hogy sokan elővesznek egy-egy régebbi sorozatot pihentetőnek. Én csak néhány most futó sorozatot nézek, és ezt, veled. De most előveszem a My Sunshine-t. Léleksimogatónak.
Szép napot kívánok! :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 10. 13:56

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 15-16. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Ismét volt részünk széles mosolyban, romantikában igaz csak az egyik oldalról, mivel nem sikerült a találkozó.Nagyon sajnáltam.Gyönyörű volt az a hatalmas szív, kirakva cserepes virágokból. Haragudtam YK-ra , mert, mert egy szóra elhitte, hogy GG-nek gyereke született.
A gonoszság erősödik nagyon.Képes volt a tanárnőt felkeresni, hogy gátat szabjon a további kapcsolatnak.
Szép napot kívánok.Marcsi :)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 10. 16:29

Szia Rita

Megnéztem az újabb két részt, és most haragszom mindenkire.
Yu Xinra mert nem akar megváltozni sőt...
A mostohára mert Ő ugyan intézetbe adta volna a saját
unokáját, de GG. nyugodtan nevelheti. [-x
Yun Kai-ra azért, mert rögtön elhitte, hogy GG a gyerek anyja.
Mégis, mit gondolt hogy tudta rejtegetni GG. a terhességet.
Hiszen olyan sovány, hogy a hasa és a háta összeér.
GG. meg olyan snassz, hogy állandóan verekszik, és még a csókot sem
tudta értékelni. :littlehearth:
Köszönöm a fordítást. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 10. 19:17

Szia Rita! Reggel már egyszer írtam, valamit elronthattam mert nem találom. Azóta már megnéztem az új részeket. Az jutott az eszembe, hogy amilyen az anyja olyan a lánya is. Undorító két nő. Kaira nem tudok haragudni, mert most kicsit össze van zavarodva.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x
:flower1: %%- :movingflower: :littlehearth: :littlehearth: :movingflower: %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 10. 19:53

Na megjöttem, csak előbb olvastalak benneteket, kíváncsi voltam kiből mit hozott ki ez a két rész. :D . Hát nem semmi amik itt történtek, de az anyai "mit anyait" itt ez a szó nem megfelelő a két banyára..valami elképesztő hogy mennyire kit tudják használni hogy van egy melegszívű naiv teremtés, aki képes magát hátrányba hozni, csak hogy a kicsit felnevelje..és csak lestem mikor a dr.nő jól lehordja GG.-t hogy nem volt elővigyá zatos a terhességgel.. :)) :)) :)) .még életemben nem láttam ilyen vékony terhességet... :)) :)) :)) . ideje sincs megszólalni, sőt támasza sem akad. Az igazi apa meg hogy aggódik a kicsiért..és még a saját apja temetésére sem tud elmenni a lány húzása miatt. Undorító törtető egy perszóna..csak hogy finoman fejezzek ki magam..de majd jön a kutyára dér..de még mekkora..juhéj már nagyon várom...nem maradhat ennyi gonoszság büntetlen. \:D/ komolyan, ritkán szoktam kárörvendeni, de itt majd büntetlenül lehet..csak már ott tartanánk. Egyenlőre még minden sikerül neki. A pici gyorsan felnő, és szerencsére majd Yibejre fog jellemben hasonlítani...nagyon izgatott vagyok a fordítás érkezése miatt, mert az elkövetkező 5 rész enyhén szólva is nem lesz unalmas...s hogy fogynak a részek...innentől majd visszafelé már majd a 2o-as számnál fogunk tartani, és az már nem olyan rémes...csak azt nem tudom hányszor fogom még addig megnézni :)) :)) :)) :)) :)) .
Pedig közben a futókból két kedvenc van az Encuenter és a Clean Whit Passion...hát azon meg annyit kell kacagnom, hogy attól meg a hasam fáj.. :)) .Szép estét mindenkinek ...lassan hétvége... :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Valamit még kifelejtettem..GG. meg olyan snassz, hogy állandóan verekszik, és még a csókot sem
tudta értékelni. :littlehearth: Ebben igazad van, csak nekem meg az jutott eszembe, hogy nem is látott a környezetében nagyon olyat, hogy hogyan kell a másikkal kedvesnek lenni, kedvére tenni, szerelem vonalán...itt még sok tanulnivalója van...de pé a mostohájától is egy jó szó után egy ütleget kap valamilyen formában...nem tünt fel senkinek,?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 11. 6:11

annamama írta:Szia Ritánk....tudtam én ,tudtam én mért is téblábolok itt a férumban....igaz én nagy elonybe vagyok veletek de nagyon koszonom a két uj rész feliratát....Itt is változtatak de nekem a koreai verzioban jobban tettszett ,ott otthon szult meg ez a sátánfajzat jány az anyjával o segitett neki mert nem volt ido korházba menni és még sok mást is változtattak majd ha mindenki megnézzi megirom.....Koszonom hálásan a 15-16 részt igaz amig vártam a feliratodra egy 2008 sorit kezdtem nézzni Kim Ji Hoon fsz vel egy egyenlore bombasztikus vigjátéknak indulo sorit de aszthiszem lesz itt is majd sirás rivás késobb....ja a cime Why Did You Come To My House...van nekem magyarja is letoltve de hogy mikor toltottem és honnan a videokat is es a magyar feliratot is az rejtély...Szép estét mindenkinek megyek Kinába a kis hoseinkhez.....Szia Anna...<3...

Szia Anna! Már arra is gondoltam, hogy talán "népnevelő" célzattal enyhítettek az eredetiben
lévő gonoszsághalmon". Nem jó annyi embernek ilyen sok rosszat nézni. Ha így volt, okos
dolognak tartom.

Yu Xinhoz illett volna az otthon szülés, már csak azért is, hogy még titkosabb legyen az élete.

Nagyon-nagyon régen, még nem is fordítottam, én is elkezdtem nézni a Why Did You Come to
My House-t, de nem bírtam végignézni....sajnos. Igazából már a hőskorban sem voltam mindenevő.
Ha valami nem tetszett, nem kínoztam magam, töröltem.

Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 11. 6:22

Szia Cicus! Életemben először nézek ilyen hosszú sorozatot, és most szembesülök vele, hogy mennyivel
más egy ilyennek a felépítése, mint amikhez szokva vagyunk. Mivel bőven van idő mindenre, a gonoszságra
is több jut, és az elszenvedőire is. Nagyon merem remélni, hogy a jóra, a szépre, és a szerelem kiélvezésére
is kapunk lehetőséget.

Yu Xin gonosz, de értem, mert mindig gonoszul viselkedik. Aki a legidegesítőbb, az az anyja, aki össze-vissza
hadakozik, vagdalkozik, üt, csap, a szeretetét is csak durva szavakkal és ütleggel fejezi ki. Úgy bánik GG-val,
mint egy mostoha gyerekkel, ugyanakkor halálosan megsértődik, hogy ezt a szemére vetik. A saját lányát rosszul
szereti, amivel nagyon sokat ártott neki. És most még egy árva kerül a családba, akit újra lehet majomszeretettel
szeretni.

Hát nagyon jó lett volna, ha YK és GG megbeszélik ezt a gyerek dolgot, de ez csak egy 16 részes soriban eshetne
meg ilyen hamar. Még hátra van 40 rész.... hű, mi minden fog még történni...

Én is annyira szeretném végignézni, de félek, hogy "jóllakottan" nem lenne már olyan nagy kedvem ennek a hosszú
sorinak a fordításához, úgyhogy hősként tartom magam. :))

Nagyon jó ötlet egy kis "szívmelengető" sorit magunkhoz venni, amíg ezt nézzük. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 11. 7:00

Folyt köv.!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 11. 9:28

Sziasztok! Jót nevettem a pénteki meglepetésen, de nekem még azon túl hogy ahogy mindenkinek hétvége kezdete délutántól..viszont nekem a Hetek folyóirat kézbesítése is. :)) :)) :)) . bátyámnak is volt 3 féle, viszont nekünk meg itthon még tizen éveimben csincsillánk volt a lakásban, és mindig biztosítani kellett neki is a tiszta homokot, hogy "fürödni tudjon." nagyon édesen a kezünkhöz szelidült. :D
:ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Azért kíváncsiságból elkezdtem letölteni a koreai változatot a vikiről, de a feliratot még nem találtam...vannak benne kedvencek, meg egy két emberke, aki mintha kifejezetten negatív szerepre születtek volna pl Kay apja...xd..és most YB anyja is...pedig őt láttam már + szerepben is, de itt két perc elég volt hogy melegebb éghajlatra küldjem.. Kay meg gyerekként igen édes itt is... :D
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 11. 10:36

Szia Kata!
A koreai változathoz nem készült felirat,csak az első 6 részhez a vikin :)
Már én is utána néztem,amikor hallottam itt róla.Ezért is nagyon örültem,
hogy Rita fordítja a kínai változatot.
Gyönyörű napot ma is :x
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2019. január 11. 11:15

Köszönöm kedves Rita a sorozat fordítását ! Nagyon kedves kis sorozat lenne ha a 3 vipera nem lenne benne ..így nehezen haladok vele ! :(
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. január 11. 15:22

Köszönöm a 15. és 16. részek feliratát!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 11. 16:20

egyébként a koreai változathoz visszatérve, a Wish upon a star ban is igen édes ügyvédet alakít, aki a végére lesz édes, a gyerekek fergetegesek benne. Na végeztem a koreai változat letöltögetésével, jól ki is fárasztott a Wikiről szedtem le..Na megyek teregetni...elfelejtettem itt a nagy munkálkodásban hogy az meg végzett.. :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 12. 19:51

Micsoda páros lesz YX és YK mostohatestvére. Már előre dörzsölöm a kezem, ki kit és hogy fog átverni. Mert hogy a fiúnak valószinűleg tetszik a lány, de mivel őt se kell félteni, átverés gyanúja esetén nem b iztos, hogy hagyni fogja magát, sőt… Na de majd, ha anyuci egyszer megtudja, szivinfarktust kap azon nyomban ettől a pénzzel segitelek dologtól.
A tanárnő még jó, hogy tudja az igazságot a gyerekkel kapcsolatban.
Kiváncsian várom majd az anyóssal való találkozását.
Az még nem tiszta, hogy nővérének férje miért is segit neki. Megszólalt volna a lelkiismerete?
Sok szál fut párhuzamosan, de egyik sem unalmas.
Amit nem értek a ruhával és a versennyel kapcsolatban. A modell hol a bánatban volt, hogy a tollas pletyka nem jutott a fülébe?
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. január 13. 7:43

Kedves Rita!
Köszönettel vittem az újabb részek feliratát.
Amint olvastam itt és az FB-n is, többen kedvet kaptunk Jang Bo-Ri történetére.
Tetszett a koreai változat, de nálam a kínai viszi a pálmát!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:24

mazsi87 írta:Szia Annamama! Tudnál nekem segíteni mi a címe a koreai verziónak. Igazán kíváncsivá tettél :D :)

Mazsi! Az eredeti verziót két címen lehet megtalálni. Vagy Come, Jang Bori, vagy Jang Bori is Here.

A vikin fent van angol felirattal (talán az első öthöz van magyar fordítás).
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:25

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 15-16.részek feliratát.

Szia! nagyon szívesen!

%%- %%- :D %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:31

annamama írta:...Come Jang Bo Ri.... Rita én imádtam,imádom most a kinait is egyre jobban de mindig elottem van KJHoon pajkos mosolya es az aranyszivu ugyvéd aki szerintem polgár pukkasztonak az oltonyhoz edzo cipot hord...és még olyan sok más is ami innen kimaradt...... és már elore nézztem jopár részt itt is ,nem igaz hogy meg tud fogni ez a sorozat engem is aki már látta a koreait... :littlehearth: :flower1: :-h

Szia Anna! Örülök, hogy a kínai is tetszik, de most is azt mondom, hogy túl közel
még a Jang Bori élménye, ami nem hagyja, hogy a kínait teljesen nyitott szívvel
fogadd be.
Ettől függetlenül örömmel olvasom azt is, hogy mennyire szeretted a koreait, mert
ez azt mutatja, hogy nagyon jó sorozat volt, így kedvet hozol ahhoz is, és ehhez is
másoknak.

:flower1: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:32

boszorkany írta:Kedves Rita,koszonom az uj ket epizodot,bar egyelore "jegelnem" kell,reggel varnak a korhazban.Jelentkezek majd,ha visszajottem,addig is minden jot Nektek.:)

Kedves Éva! Azóta már biztosan megnézted. Remélem, hogy tetszett!
És azt is remélem, hogy csak jó dolgokat hallottál a kórházban!

Azonnal teszem ki a 17.-18. részt!

@};- @};- %%- %%- :D %%- %%- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:52

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm az újabb részeket. :littlehearth: Hihetetlen, már csak negyven rész van hátra, nagyon sebesen haladsz a munkával. :)
Jaj, ennyi gonoszságot, intrikát, megalázást nehezen visel a lelkem. Nagyon kemény ez a sorozat, könnyedebbre számítottam. Nehéz küzdelem lesz, de nem bánjuk meg, hiszen vannak szépséges pillanatok is, és nagyon remélem, hogy egyre többet látunk a fényből. Bár sem tudom képzelni, mi vár még rájuk/ránk.
Olvasom a fórumban, hogy sokan elővesznek egy-egy régebbi sorozatot pihentetőnek. Én csak néhány most futó sorozatot nézek, és ezt, veled. De most előveszem a My Sunshine-t. Léleksimogatónak.
Szép napot kívánok! :littlehearth:

Kedves Gyöngyi! Immáron csak 38!!! van hátra. Itt már ismerősen mozgok. 45 részes volt
a leghosszabb, amit eddig fordítottam, de 30-40 részeseket már számtalant. Egész otthonosan
kezdem magam érezni.

Gondolkodtam rajta, hogy az én lelkemet miért nem viseli meg a gonoszság és az intrika.
Ugyanis én nem érzem azt, hogy nehezen menne a fordítás a sok baromarc miatt. Arra a
következtetésre jutottam, hogy talán az tompít valamennyit a rossz érzésen, hogy átlagosan
két nap alatt fordítok le egy részt, azt is szakaszokban, hajnalban és este, szóval én csak
kisebb részleteket látok egyszerre és talán így jobban meg tudom emészteni a történéseket.
De tényleg, számomra ez a gonoszság mennyiség még elviselhető.

A történetnek nagyon jót tesz, hogy ugrunk öt évet. Új helyszínek, új szereplők, új gonoszság...

A My Sunshine-nál kevés léleksimogatóbb van! Tényleg meg is nézem, milyen új sorija van
az írónőnek (Gu Man).

Megnéztem, a Love 020 volt az utolsó.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 14:59

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 15-16. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Ismét volt részünk széles mosolyban, romantikában igaz csak az egyik oldalról, mivel nem sikerült a találkozó.Nagyon sajnáltam.Gyönyörű volt az a hatalmas szív, kirakva cserepes virágokból. Haragudtam YK-ra , mert, mert egy szóra elhitte, hogy GG-nek gyereke született.
A gonoszság erősödik nagyon.Képes volt a tanárnőt felkeresni, hogy gátat szabjon a további kapcsolatnak.
Szép napot kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Én is nagyon szerettem volna, ha találkoznak, és Yun kai szerelmet
vallhat, illetve azt is, ha GG elmondhatta volna, hogy a gyermek nem a sajátja.
Másként alakulhatott volna ez az öt év. Nem pazarolódott volna el ennyi idő.

Azonban ezzel már nem érdemes foglalkoznunk, mert várnak ránk az újabb
kalandok Zhenhuban. Persze a sötét erők máris készenlétben várakoznak, kibe
marhatnak bele egy jó nagyot.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:07

dolores953 írta:Szia Rita

Megnéztem az újabb két részt, és most haragszom mindenkire.
Yu Xinra mert nem akar megváltozni sőt...
A mostohára mert Ő ugyan intézetbe adta volna a saját
unokáját, de GG. nyugodtan nevelheti. [-x
Yun Kai-ra azért, mert rögtön elhitte, hogy GG a gyerek anyja.
Mégis, mit gondolt hogy tudta rejtegetni GG. a terhességet.
Hiszen olyan sovány, hogy a hasa és a háta összeér.
GG. meg olyan snassz, hogy állandóan verekszik, és még a csókot sem
tudta értékelni. :littlehearth:
Köszönöm a fordítást. :littlehearth:

Szia Dolores! Egyetértek veled! Csak Yun Kainak tudok felhozni mentséget. :)) Ő csak annyit hallott,
hogy gyereke van GG-nak, azt nem tudja, hogy újszülött. Ha látta volna a csöppséget, biztosan azonnal
megkérdezte volna GG-tól, hogy hogy lehet az ő gyereke, mikor nem is látta terhesen.

Én is kiakadtam GG durvaságán, de a 18. részben egyenesen utáltam is érte. Mindjárt ti is meglátjátok.
Engem ez még a gonoszok gonoszkodásainál is jobban zavar, még az ivászatnál is.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:10

B.Marika írta:Szia Rita! Reggel már egyszer írtam, valamit elronthattam mert nem találom. Azóta már megnéztem az új részeket. Az jutott az eszembe, hogy amilyen az anyja olyan a lánya is. Undorító két nő. Kaira nem tudok haragudni, mert most kicsit össze van zavarodva.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x

Szia Marika! A mai részekben újabb helyszínen találkozik a két lány, Yu Xin és Guo Guo,
mégpedig a Hímzőműhelyben. A 18. részt látva azt lesz a legfájdalmasabb néznünk,
hogy a második meny egy vadidegennel szövetkezik, hogy kicsinálja a saját lányát.
Ettől félek egy kicsit.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég