Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:33

Kata58 írta:Na megjöttem, csak előbb olvastalak benneteket, kíváncsi voltam kiből mit hozott ki ez a két rész. :D . Hát nem semmi amik itt történtek, de az anyai "mit anyait" itt ez a szó nem megfelelő a két banyára..valami elképesztő hogy mennyire kit tudják használni hogy van egy melegszívű naiv teremtés, aki képes magát hátrányba hozni, csak hogy a kicsit felnevelje..és csak lestem mikor a dr.nő jól lehordja GG.-t hogy nem volt elővigyá zatos a terhességgel.. :)) :)) :)) .még életemben nem láttam ilyen vékony terhességet... :)) :)) :)) . ideje sincs megszólalni, sőt támasza sem akad. Az igazi apa meg hogy aggódik a kicsiért..és még a saját apja temetésére sem tud elmenni a lány húzása miatt. Undorító törtető egy perszóna..csak hogy finoman fejezzek ki magam..de majd jön a kutyára dér..de még mekkora..juhéj már nagyon várom...nem maradhat ennyi gonoszság büntetlen. \:D/ komolyan, ritkán szoktam kárörvendeni, de itt majd büntetlenül lehet..csak már ott tartanánk. Egyenlőre még minden sikerül neki. A pici gyorsan felnő, és szerencsére majd Yibejre fog jellemben hasonlítani...nagyon izgatott vagyok a fordítás érkezése miatt, mert az elkövetkező 5 rész enyhén szólva is nem lesz unalmas...s hogy fogynak a részek...innentől majd visszafelé már majd a 2o-as számnál fogunk tartani, és az már nem olyan rémes...csak azt nem tudom hányszor fogom még addig megnézni :)) :)) :)) :)) :)) .
Pedig közben a futókból két kedvenc van az Encuenter és a Clean Whit Passion...hát azon meg annyit kell kacagnom, hogy attól meg a hasam fáj.. :)) .Szép estét mindenkinek ...lassan hétvége...

Valamit még kifelejtettem..GG. meg olyan snassz, hogy állandóan verekszik, és még a csókot sem
tudta értékelni. :littlehearth: Ebben igazad van, csak nekem meg az jutott eszembe, hogy nem is látott a környezetében nagyon olyat, hogy hogyan kell a másikkal kedvesnek lenni, kedvére tenni, szerelem vonalán...itt még sok tanulnivalója van...de pé a mostohájától is egy jó szó után egy ütleget kap valamilyen formában...nem tünt fel senkinek,?


Szia Kata! Anna szerint Le Tong igazi apukája nagyon jó apa lesz. Kíváncsi leszek, hogy derül
ki majd számára, hogy ki az ő kislánya. Annyi itt a mostoha szülő meg mostoha gyerek, hogy
ki se látszunk belőle :))

Én is várom, hogy a gonoszokkal is történjen már valami rossz, csak úgy kóstolóban, a mi
kedvünkért, biztatásként... :D

Kriszti fordítja a Clean with Passiont, ő is mondta, hogy nagyon jó sorozat.

Fogynak a részek, már csak 38 van hátra! :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:39

zsuzsianyu2 írta:Köszönöm kedves Rita a sorozat fordítását ! Nagyon kedves kis sorozat lenne ha a 3 vipera nem lenne benne ..így nehezen haladok vele ! :(

Kedves Zsuzsi! Nagyon szívesen! Sajnálom, hogy megviselnek a viperák. Fentebb írtam, hogy
számomra ez a gonoszsághalom még az elviselhetőség határain belül van. Sokat segítettek a
humoros jelenetek eddig, ezután pedig remélem a romantikusok fognak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:39

leo-leo írta:Köszönöm a 15. és 16. részek feliratát!


Szívesen!

:flower1: :D :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:48

f.ági írta:Micsoda páros lesz YX és YK mostohatestvére. Már előre dörzsölöm a kezem, ki kit és hogy fog átverni. Mert hogy a fiúnak valószinűleg tetszik a lány, de mivel őt se kell félteni, átverés gyanúja esetén nem b iztos, hogy hagyni fogja magát, sőt… Na de majd, ha anyuci egyszer megtudja, szivinfarktust kap azon nyomban ettől a pénzzel segitelek dologtól.
A tanárnő még jó, hogy tudja az igazságot a gyerekkel kapcsolatban.
Kiváncsian várom majd az anyóssal való találkozását.
Az még nem tiszta, hogy nővérének férje miért is segit neki. Megszólalt volna a lelkiismerete?
Sok szál fut párhuzamosan, de egyik sem unalmas.
Amit nem értek a ruhával és a versennyel kapcsolatban. A modell hol a bánatban volt, hogy a tollas pletyka nem jutott a fülébe?

Ági! Én is kíváncsi vagyok arra a párosra, márcsak azért is, mert eddig még csak YX-t utáltuk,
Yun Zhe-t nem kellett. Most fog kiderülni róla igazán, hogy milyen ember ő. Igazad van anyucival
kapcsolatban, de úgy érzem, ő nagyon kevés Yun Xin ellen. Anyucinak nagyon érdekes szerepe van
a 18. részben.

Az első meny még nem találkozik az anyóssal, de a második meny már GG-tól is infarktust kapott.
Mi lesz, ha a két meny találkozik?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 15:51

MinGi írta:Kedves Rita!
Köszönettel vittem az újabb részek feliratát.
Amint olvastam itt és az FB-n is, többen kedvet kaptunk Jang Bo-Ri történetére.
Tetszett a koreai változat, de nálam a kínai viszi a pálmát!

Kedves Zsike! Örömmel olvasom a véleményedet! Te vagy a második, aki ezt mondja.
Úgy gondolom, nem is nagyon lesztek többen, hiszen a magyar felirat hiánya miatt
nagyon kevesen nézték meg a Jang Borit.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (16/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 13. 16:04

Jó szórakozást kívánok a 17.-18. részhez!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 13. 16:14

Köszönöm a két új részt! :-)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. január 13. 16:17

Nagyon szépen köszönöm a 15-18 rész feliratát!
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. január 13. 17:04

Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm a 17-18- részeket! Viszem is. Még ma megnézem, mert hétfőtől folytatódik nálunk az őrület, amit mások építkezésnek is becéznek. Úgy el vagyok varázsolódva a My Sunshine-től. Mit tud ez a sorozat velem művelni, a sokadik nézésre is. Melegíti a lelkem. Jöhetnek a bajkeverők. \:D/
További szép estét, jó pihenést kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 13. 17:16

Kedves Ritánk ....hálásan koszonom a két uj rész feliratát,este meg is nézzembár rossz szokásomhoz hiven bevallom kukucskáltam ....és tudom ujra fogok kukucskálni de ugye ez csak jot jelent... :-h :-h :-h
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 13. 17:22

Üdv.
Köszönöm szépen a 17-18.részek feliratait.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 13. 17:43

Ledaráltam a Jang Borit is..és köszönettel vittem az itteni két részt, ha láttam fordítással visszajövök referálni...! Egyébként nem győzök a 45. rész pár percével betelni...megint megnéztem.... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 13. 17:48

Drága Rita!
Köszönöm szépen az új részeket :x Na és ez a fotó a kis csajról
tündéri.Nagyon messze esett az alma a fájától szerencsére.Ő is
felüdülés a sok zombi (nem emberi lény) mellett :)
Szép estét Mindenkinek :-h
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 13. 18:18

Ritám! Köszönöm szépen az új részek fordítását! :littlehearth: :x

:movingflower: %%- :flower1: @};- :littlehearth: @};- :flower1: %%- :movingflower:
Avatar
Kanamekun
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:44

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kanamekun » 2019. január 13. 19:27

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 15-18. részek magyar feliratát. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 13. 19:28

Hát megint kaptunk egy nagyon jó két részt.
Spoiler: mutasd
A kezdeti nehézségek után végre újra a szülővárosban folytatódik a történet. A kicsi lány úgy nézem nem fog szűkölködni a huncutságokban, enni valóan aranyos . Azért érdekes hogy a mostohaanya milyen sokszor elszólja magát, Song tanárnő már gyanakszik is. A kislány valódi apjának is lassan sínre kerül az élete. Azért nem lehetett annyira rossz ember, hogy még egy amerikai egyetemre is bekerült, és ő meg lemondott róla, hogy új életet kezdhessen. Gyanítom inkább a kislánya miatt választotta ezt az utat, vajon hogy fogja majd kimagyarázni ezt a helyzetet? A kislány meg pillanatnyilag mindenkit az apukájának hisz. :ymblushing: édes és szívfájdító. szerencsére Guo hatására inkább hozzá hasonlít a kislány jellemben. Mindent megtesz érte. felvállalja a műtétet is. Megérkezett Jun Kay nővére vagy nagynénje, lassan már sok a családtagokból, de legalább ő a jót képviseli a családban. Izgalmas volt a találkozás a nagymamával, és mennyire irritáló hogy a saját anyja nem ismeri fel a lányban a saját vérét!!!! Sőt mi több nem általja a nevelt lányát hazahívni mert fél tőle. :)) :)) ugye akinek sokszorosan vaj van a füle mögött ...Nagyon várom a további fejleményeket.. :D :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. január 13. 19:58

köszi az ujab részek feliraát, de most egyszerre többet nézek meg, gyüjtögetek. Hátha igy könyebb elviselnem a gonoszkodást és tudok örülni a humornak. Megnézem és ...............irok.
:flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 13. 21:41

Szia Rita!
1.Nagyon örülök, hogy jönnek a Zsuzsi lányodék(ez a legfontosabb)
2.Hálás vagyok a szülinapi feliratokért.Köszönöm neked a 17-18. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon tetszett a hímzőműhely udvarán zajlott beszélgetés.Már nem ütheti meg, és már nem fél tőle, külföldön arannyá változott(ez nem semmi mondat volt) de itthon ismét megmutatta a foga fehérjét. Így lesz esélye Guo-nak kiállni ellene. A kislány egy bűbáj, egy nagyon fontos szereplőt kaptunk, akkora mint a meggymag és hogy védi az anyját erre már nagy szükség volt, mert a tanárnő egyedül nem elég ennyi ellenség ellen.
Szép estét kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 14. 15:21

Szia Rita! Kicsit nyugalmasabb részek voltak a mostaniak, legalább is nekem, mert nem akartam állandóan fejbe verni a szereplőket. A kislány cukorfalat, az apja is végre talpra állt, remélem hamarosan találkoznak. A nagyi nem hagyja magát, kitart GG mellett. Kait imádom, nem tudja kiverni a fejéből GG-t. És a két boszorka ismét egymásra talált, csak GG sem a régi már, ez nagyon tetszett! Szóval szuper két rész volt!
Köszönöm a munkádat, a feliratok hamar érkeztek, hálás vagyok érte! :littlehearth: :x Várom a folytatást! :ymhug: :-bd

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 15. 20:53

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita,koszonom az uj ket epizodot,bar egyelore "jegelnem" kell,reggel varnak a korhazban.Jelentkezek majd,ha visszajottem,addig is minden jot Nektek.:)

Kedves Éva! Azóta már biztosan megnézted. Remélem, hogy tetszett!
És azt is remélem, hogy csak jó dolgokat hallottál a kórházban!

Azonnal teszem ki a 17.-18. részt!

@};- @};- %%- %%- :D %%- %%- @};- @};-

Kedves Rita,hazaengedtek ma este,sajnos semmi nem valtozott,mindent megcsinaltak velem,amit a szakorvos kert,de minden rendben van,csak a labam nem:( Tovabbi vizsgalatokra kell majd menjek es tornaztatni a kine-vel a terdem,labom-Sajnos nem tudtam megnezni az elozo ket reszt,mar --nem volt idom ra,majd most jol jarok(ahogy irtad most ujabbakat tettel fel)igy reszt nezhetek egmas utan
Koszonom szepen:)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 16. 10:23

Kedves Éva, akkor még nem vagy teljesen túl a megtalálásban. De addig is most akkor itthon vagy, élvezd ki az előtted álló részeket, valamint Nelli új soriját, ami máris beszippantott bennünket is. Ideig Óráig legalább egy kicsit elfeledkezhetsz a problémáidról. Nekem is most mennem kell, még van egy fél órám és startolunk...remélem nem megyünk sehova feleslegesen mi sem.! :x :x :x :ymhug: :ympray: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 16. 18:53

Mindenkitől elnézést kérek, hogy az előző hozzászólásokra nem válaszoltam!
A fordításra koncentráltam, mert a héten kevesebb időm volt rá, és haladni
szerettem volna.

Ilyen többet nem lesz, ígérem! Cserébe itt a 19.-20. rész! A 20.-ban végre
lecsillapodik GG, már nem verekszik. Hálásan köszönöm a forgatókönyvírónak!

Már csak 36 rész!


Jó szórakozást kívánok!

De jó érzés látni Yu Xint betojva!


Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 16. 19:03

Üdv.
Köszönöm szépen a 19-20.részek feliratait.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 16. 19:15

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 19-20.részt is.Az pedig nagyon jó hír,hogy
GG abbahagyja a durváskodást.
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 16. 19:22

Rita írta:Mindenkitől elnézést kérek, hogy az előző hozzászólásokra nem válaszoltam!
A fordításra koncentráltam, mert a héten kevesebb időm volt rá, és haladni
szerettem volna.

Ilyen többet nem lesz, ígérem! Cserébe itt a 19.-20. rész! A 20.-ban végre
lecsillapodik GG, már nem verekszik. Hálásan köszönöm a forgatókönyvírónak!

Már csak 36 rész!

Jó szórakozást kívánok!


Szia Rita köszönöm az újabb 2 részt, nagyon örültem neki. :) :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég