Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 20. 5:18

Erzsike54 írta:Kedves Rita !! Köszönöm szépen az utóbbi feliratokat ,most egy pár részt egybe néztem meg ! Már nem morcóskodok ,
mert nagyon szeretem a fiatalokat annyira cuki ez a Li Yun Kai benne ,hogy még arra sem tudok haragudni akire kéne .Nagyon szeretném ha már egy kicsit gyanakodnának a Guo Guo szülei a Yu Xinra ,mert annyira művelt,okos emberek és ez a lány mindig bolondot csinál belőlük .Mindig az az érzésem hogy nem szerették azt a kislányt igazán ,mert működni kéne az anyai ösztönnek ,de ez a nő semmit nem érez a Guo Guo iránt ,még a férje néha meg meg inog ! Nagyon várom a részeket ,s míg várok megint letöltöttem egy sorozatodat Már csak Bin Bin miatt is a Pretty Li Hui Zhent ,jókat szórakozok velük ,teljesen ki kapcsol ez a sztori .Remélem jól vagy ? Nem voltál beteg ? Hiányoltalak ,de mondta Nelli ,hogy itthon voltak a gyerekek ,legalább fel töltődtél egy időre !! Ha az időd engedi ,nézd a mi Bin Binünket ,mert nagyon cuki ebben a sorozatba is !! Szép hetet kívánok sok szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :-bd :flower1:

Kedves Erzsébet! Nagyon szívesen! Mindjárt készen vagyok a 28. résszel, és végre azt láttam,
amit már régóta szerettem volna: GG és YK kapcsolata egy újabb szintre készül lépni. Én most
ezzel vigasztalódom, mert tudom, hogy Yu Xin legalább az utolsó előtti részig fog gonoszkodni.
GG szüleiben egyáltalán nem bízom YX leleplezése ügyében. Idegesítően naivak. Az apukából
többet néztem ki kezdetben, de ő is beállt marionett bábunak, és hagyja, hogy irányítsák.

Nem szoktam beteg lenni, úgyhogy a korábbi felső légúti akármimmel (nem voltam orvosnál,
nem tudom, mi volt a bajom) újabb évekre letudtam a betegeskedést.

Jó szórakozást kívánok a Pretty Li Hui Zhenhez! Aranyos sorozat volt, fordítani is szerettem.
Sajnos egyre kevesebb időm van fordítani. Az olyan iskolában, mint az enyém nagyon sok plusz
munka hárul egy pedagógusra, ami érezhetően csak növekszik. Ráadásul péntek óta a szabadban
kószálunk a szomszédasszonyommal, akit nagyon szeretek, ez naponta másfél óra, így még
ennyivel is csökkent a fordítással eltölthető időm. De a heti két részt igyekszem teljesíteni.

Szép hetet kívánok!

A tegnapi sétánk útvonala: földút, balra repcével:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 20. 5:39

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 25-27. részek fordítását. :littlehearth:
Én nem láttam a koreai változatot,de ebben is elég szenvedés és gonoszság van,így a leírtak után nem is fogom megnézni.De ezektől függetlenül én nagyon szeretem ezt a sorozatot.Lehetett volna kevesebb gonoszság benne.A barátnő hazugsága egy kicsit túlzás.De jön még kutyára dér.
Deng Lunt több sorozatban láttam.Mindig új arcát mutatta és meggyőzően jól játszott.Én nagyon szeretem,mint színészt és nagyon tehetségesnek tartom.Nagyon szép a mosolya.Szeretem,amikor huncutul néz.
Most egy ideig beteg voltam és feküdnöm kellett ,így volt időm sorozatokat nézegetni.Gondoltam nézek egy kis koreait.Beteg voltam attól,hogy anyuka a harmincon éves gyerekének megmondja mi a tuti és mit tegyen.Hogy elmondta azzal még el lennék,de ahogy terrorizálta az már nekem sok volt. Az erőszakos önjelölt menyasszony meg erősen vaslapát után kívánkozott.Szóval úgy döntöttem e "kirándulás "után visszatérek a kedvenceimhez.Sok koreai után az ember megcsömörlik és egy ideig valami másra vágyik.
További szép hetet kívánok.

Kedves Ica! Nagyon szívesen! Még a fele hátra van a sorozatnak, rossz belegondolni, mennyit
fog még ármánykodni YX. Ha a készítők ránk is gondoltak, akkor legalább rész örömöket kapunk,
ebben reménykedem. Erre újra vannak jelek a 28. részben, a volt férj személyében. Ha már más
tehetetlen YX-nal szemben, legalább ő ijesztgessen rá (hozza rá a frászt) időnként. Ennyi kis jó
nekünk is kijár. Na, meg a romantika. Jó lesz GG-t és YK-t igazán egy párként látni. Bízniuk kel
egymásban, mert YX igyekszik az ő szerelmüket is kikezdeni.

Deng Lun elvarázsol, én is nagyon nagy tehetségnek tartom. Mikor utánanéztem, megdöbbenve
láttam, hogy fiatal kora ellenére mennyi sorozatban játszott már. Kézről-kézre adják a rendezők.
Rengeteg díjat is bezsebelt mára.

Ha befejeztem egy sorozatot, mindig eszembe jut, hogy szétnézzek a koreaiak közt is, de ahogy
belenézek-egy-egy részbe, nagyon hamar meggondolom magam, és visszatérek a kínaiak közé.
Az én időm elszállt felettük, lassan tudomásul veszem, de nem volt könnyű ezt megemészteni,
hiszen ők voltak azok, akik bevezettek ebbe a világba és rávettek, hogy elkezdjek fordítani.

Remélem, már meggyógyultál! Szép hetet kívánok!

Még mindig séta közben: a falucskám egy részlete:

Nagyobb méretben:
Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 20. 5:56

boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom szepen a soraidat,mindig gyogyir a lelkemnek :) :littlehearth:
Meg nem tudom hova fog fejlodni a baratno lelkiismeretben,de a YK utani vagyakozasa eleg eros ahhoz,hogy keresztbe tegyen a baratnojenek,bar ne legyen igazam.
Hidd el Rita,az eletben is vannak ilyen emberek,akik a sajat celjuk erdekeben mindenre kepesek,bar lehet,hoggy a DNS kerdes nem ennyire egyszeru,mint a sorozatban.
Erzsike irta,hogy az anyai osztonnek mukodnie kellene a fonokasszonyban(amit en is hianyolok)de eszembe jutott az elso fiam szuletese(42 evvel ezelott volt :)) 10-en voltunk egy korteremben es volt koztunk egy no,aki mindig mas gyerekre mondta,hogy az ove.Mondanom sem kell,hogy mi meg egybol neki "tarjaszkodtunk",hogyan nem tudja melyik baba az ove.Hianyzik beloluk a szoros anya-gyerek kapcsolat,mint ahogy itt is.A valosagos eletben nem hiszem,hogy barki orommel fogadna egy ilyen anyat,foleg,ahogy bant es banik vele.
Szep hetet kivanok en is Neked es persze a forumtarsaimnak is. :)

Szia Éva! Még csak a 28. részig láttam a sorit (tegnap fejeztem be a fordítását, már csak
át kell néznem), úgyhogy én már tudom, hogy GG barátnője még tudja fokozni a bajt, de
persze itt is YX az értelmi szerző, ez az ostoba lány meg mindent megtesz, csakhogy övé
lehessen YK. Bár nincs semmi jele, de úgy érzem, ettől többet nem fog már ártani GG-nak
és YK-nak.

Az életben még nem találkoztam ennyire a velejéig gonosz nőszeméllyel, mint Yu Xin, csak
a mesékben (Hamupipőke jut most hirtelen eszembe). Tulajdonképpen ezt a sorozatot is
egy mesének fogom fel, azért nincs bennem olyan érzés, hogy már nem bírom látni Yu Xin
ármánykodását. Nem akadok ki a mocsokságain, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne már
elegem belőle. Kellenek az enyhülést hozó pofonok az ő számára is. A volt férjben bízom,
a 28. részben újra látni, hogy készül valamire.

Annyira rossz GG és az igazi anyja kapcsolata, hogy én sem tudom elképzelni, hogy ez valaha
is helyre tudjon jönni. Mivel ez nem valós történet, lehet, hogy valahogy elintézik a készítők,
de kétlem, hogy a valós életben egy ilyen rossz kapcsolatot helyre lehetne hozni.

Szép hetet kívánok!

Tegnapelőtti reggel (7:15, -4 fok). Gyalogolok a falu alatt lévő buszmegállóba. Tegnap is ekkora
köd volt. A fentebbi képeken látszik, hogy délután sem oszlott fel teljesen:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 20. 7:02

Sziasztok! Köszönöm Rita a beszámolót, én is nagyon drukkolok mind az igazi apukának, mind YK.nak Mindkét sorozatban annyira aranyosak. De jó hogy tudsz sétálni egy nagyot a természetben.Itt ma hatalmas dér volt, de majd kijavul az idő..egyenlőre nekem is megy még a kazánrakás...tehát még nincs teljesen vége a télnek! Örülök a kezdődő helyzetnek kettejük között, de igencsak kell a megbízhatóság mert a másik fél erősen keveri a kártyát! :-o :ymhug: :(( :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 21. 19:18

Jó szórakozást kívánok a 28. részhez!

Kép
Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. február 21. 19:46

Ritám! Köszönöm szépen a 28.rész feliratát! :littlehearth: :x :-bd :ymhug:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. február 21. 20:41

Szia Rita

Nagyon köszönöm a 24-28. részek feliratát. :)
Spoiler: mutasd
Nem nagyon néztem mostanában sorozatokat, mert
a féléves orvosi ellenőrzéseket járom.
Aztán megindult a lakásfelújitás : ablak pásszítás, új
redőny, mázolás. Amióta ebbe a 3.emeleti panelba költöztem
csak arról szól az életem, hogy tehetném jobbá a lakást, olyan
borzalmas volt az állapota.
Amikor 60-70 km/órás szél fúj, itt a 3.emeleten olyan mintha
a tájfun zúgna. :-q Na de elég volt a nyafogásból... 1-2 hét múlva
már remélem tudok veletek haladni.
Alig várom már, hogy láthassam kedvenc óriáspókom, hogy szövögeti
a hazugságok hálóját. de remélem előbb vagy utóbb ebbe a hálóba
ő is beleragad.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 21. 20:58

wow! Annyit kukucskáltam..de azért egy picit megkésve hálásan köszönöm a feliratot és vittem is! Juszt is megnézem addig nem alszom annyira vártam. Még ennek az egy résznek is annyira örülök, hogy nagyon :D :-bd .

dolores, sok sikert a lakásfelújításban...nálam is áll a bál, ingázok Örkénypuszta és Győr között, ma 5 talicska szenet betoltam, és +13 televödör szenet meg a kazánba öntöttem. Úgy néz ki a bal karom, mintha agyonrugdaltak volna. analgesin fortét kell bevennem ahhoz, hogy el tudjam látni a teendőimet. Holnap itthon leszek, a takarítás és a főzés van beprogramozva! Remélem összejön. Holnapután meg talán lesz a kalácssütésből is valami.
szép estét mindenkinek! :D :ymhug: :x :-bd :littlehearth: i-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. február 21. 21:10

Szia Rita!
Nagyon köszönöm a 28. részt.Gyorsan le is töltöttem ,de közben itt
volt tenni valóm és most értem ide,hogy meg is nézzem.Nálunk napok
óta gyönyörű napos tavaszi idő van,ködöt nem is látni,de a Sajó parton
látom van és én még azt is szeretem.Eszembe jutott mennyit jártam arra
hosszú évekig és jó volt látni a képeidet.
Sétálj is jó nagyokat a természetben,az az igazi kikapcsolódás.Mindig azt
kell csinálni a szabad időnkben ami örömet okoz :) Hamarosan itt a tavasz
és gyönyörködhetünk újra.
Csodás napokat addig is :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 21. 21:49

sziasztok! Már meg is néztem. Nagyon vártam már ezeket a pillanatokat!
Spoiler: mutasd
édes volt a vallomás, majd a meghökkenés megszomorodás, aztán mint a villám a vigasztalás. :littlehearth: igaz a többiek részésről aztán jött a nem várt támadások egész sorozata. S végre Guot is megvédi a mostohaanyja de a kislány volt igen aranyos, ahogy meg akarta védeni az anyukáját. YK meg ahogy kiáll G mellett még az utolsó pillanatban is az a pár mondat..szívbemarkoló volt. és a sorozat legszebb mondatai közé :littlehearth: :littlehearth: tartozik.áspiskígyónk ötletelése kifogyhatatlan, de már az előző férj akcióba lépett \:D/ ;)) remélem segítségére lesz majd YK-nak is..
. :littlehearth: :littlehearth:
Köszönöm szépen az újabb élményt, hogy felirattal még többet megérthettünk... :x :littlehearth: :x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. február 21. 22:18

Drága Rita!
Nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen a sorozat fordítása miatt.
Nagyon köszönöm a 28-as részt. Azt nem mondom,hogy nem várom, de mindenek előtt a munkád legyen az első, de még ennek is előtte a családod és az egészséged. Ennek érdekében csak sétálj. Az a ködös út nagyon szép, a falucskát nem nagyon láttam, mert kicsit sötét és ködös.
Az én falucskám is nagyon szép /bár város kategóriába tették már rég/ de még igazán a kis utcácskáival, messzi távolból is gyönyörű. Sajnos a séták lassan megszűnnek. Attól függ mennyire engedelmeskedik a lábam, vagy éppen szünetel a fájdalom. Menni kell amíg lehet, és kell a jó levegő.
Sok-sok km-t a lábadba, nekem a telefonom is méri, ha megyek valahova, lépésben és km-ben is. 5ooo-en felüli lépés nálam már komoly táv.
Jó éjszakát kívánok. Talán még meg tudom nézni a 28-as részt nagyon kíváncsi vagyok.
GG mosolya mindig elvarázsol.
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. február 22. 13:29

Üdv.
Köszönöm szépen a 28.rész feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 22. 20:32

Én meg sem álltam még + 5- 6 részig, mire kapiskáltam hogy már megint felirat nélkül rohanok előre..hiába, annyira tetszik kis párosunk kezdődő románca, az igazi apuka akciói...majd ha lesz felirat meg úgyis újranézem, de szerintem többször...nem is tudom hogy tünik el majd a barátnő még eddig nem jöttem rá. De majd fény derül mindenre..és az a édes pici lány ...ennivalóan aranyos. :x :ymhug: :-bd :littlehearth:
schefi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. január 23. 9:48

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schefi » 2019. február 23. 20:02

Kedves Rita!

Hálásan köszönöm a 25-28 részek fordításait.
Folyamatosan ökölbe szorult a gyomrom az idegtől, mert a gonoszság határtalan. Guo Guo nevelő anyja megérdemli azt a fájdalmat amit szeretett lánya okoz neki, és még mindig hajlandó ebben a kegyetlen játékban részt venni és elviselni a megaláztatásokat. Yu Xin ugy mozgatja a szálakat mint a marionett figurákat. Könyörtelenül játszik környezete érzelmeivel és kihasznál minden kedvező lehetőséget ami az ő malmára hajtja a vizet. Érdekes, hogy a csukló táska a szülőknek elegedő bizonyíték volt hogy rögtön elismerjék az ál Yi Beit, és vajon kiderül-e egyszer hogyan lehetett meghamisítani a DNS vizsgálatot? Gondolom Yu Xin lefizette az orvost. Az ál Yi Bei felbukkanása még jobban bonyolítja a helyzetet és ez az ostoba lány is játékszere lesz Yu Xinnek. Örülök, hogy végre jól alakul GG és YK kapcsolata, a kicsi lány pedig tündéri ahogyan védelmezi anyukáját. Üdv. Éva
eviurban
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. február 23. 20:26

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: eviurban » 2019. február 23. 20:46

Szia Rita! :)

Új vagyok ezen az oldalon de örülök hogy rátaláltam:)
Először is köszönöm én is hogy lefordítod ezt a csodás és izgalmas sorozatot:) Nagyon szuper vagy:)
Másodszor érdeklődnék hogy az összes rész lefogod fordítani mert eddig csak a 28-dikig láttam hogy le van.
válaszod előre is köszönöm:)
Szép napot!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 24. 7:16

:)) :)) :)) :)) Már bocsánat :)) :)) :)) :)) . Kedves eviurban...ha visszanézel az oldalon, láthatod hogy itt semmi sincs félbehagyva. Most a nagy elfoglaltság miatt kicsit lassabban jönnek a részek, de biztosan. Addig is ha szeretsz párhuzamban esetleg más témájú filmet vagy sorozatot nézni, ajánlom itt a fórumon a sok néznivalót. jelentős része már onlinen is megtekinthető hála Nelli kitartó munkájának. S mellette vannak más fordítósárak is a fórumon, az ő munkáikat is érdemes megkeresned. :D
Érezd jól magad, jó szórakozást ebben a rengetegben... :-bd
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. február 24. 10:20

Szia Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 28. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon jó rész rész volt és ez kizárólag Yun Kai miatt.Hihetetlen arcjátéka van, nagyon jó a mimikája elképesztő.Láthattuk az arcán a fájdalmat amire már talán most először Guo Guo is gyorsan reagált.Ez a kapcsolat elsősorban Yun Kai miatt fog működni, ha bukik az pedig Guo Guo miatt lesz.
A külső ártó erők csak növekednek, egyre több embernek van útjában Guo Guo.
A kedvenceim:
Kép
Kép
Kép
Szép vasárnapot kívánok Marcsi :)
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 24. 14:44

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a 28. részhez!

Kép
Kép

Kedves Rita!
Koszonom szepen az ujabb epizod forditasat,meg is neztem meg tegnap. :)
Nagyon bizok benne,hogy minden a helyere fog kerulni,mire a vegere erunk a sorozatnak.
Szepek a kepeid,megha kod is volt eppen.Nalunk eleg tavaszias az ido,havat csak ketszer lattunk eddig es a minusz fokok is eltuntak,bar a maximum -4 °C volt.Hasznald ki a vasarnap hatralevo idejet pihenesre. :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 24. 14:52

Marcsikám..megvidámítottad a szívemet ezekkel a remek képekkel... :x :x :x :ymhug: :littlehearth:
Kedves Éva, de jó, hogy beértél bennünket is, szerintem is minden a helyére kerül, de addig még egypárszor kapaszkodnunk kell majd az asztal szélébe, hogy be ne húzzunk a monitorba egyeseknek...addig meg drukkolunk a mi kis triumvirátusunknak! :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 24. 19:17

Kedves Marika, Dolores, Kata, Cicus, Ildikó, Chain, Shefi,
Eviurban, Marcsi és Éva!


Nagyon szívesen a fordítást! Mivel bekavartam magamnak a napi sétával, össze-vissza
rendszertelenül hozom a feliratokat, mert soha nem tudom kiszámolni mikor leszek
készen újabb két résszel. Ezért inkább egyesével, ahogy elkészülök már teszem is kifelé.
Majd csak beleszokom az új életritmusomba.


Marika! Nagyon szívesen!

Dolores! Se az orvost járni nem jó, se a lakást felújítani. Sajnállak is érte nagyon! Majd
csak vége lesz egyszer és csatlakozhatsz hozzánk. Egyelőre csak annyit tudok ígérni, hogy
lesz min bosszankodni.

Kata! Apukádnál kell Fűtened? Remélem, nem azért, mert beteg lett? :( Mindjárt jövök
a 29. résszel! Hátha ezzel a hírrel sikerül kicsit feldobnom.

Yun Kai és GG sínen van. Szerintem jó úton haladnak afelé, hogy elválaszthatatlanok legyenek.
Persze jönnek még az akadályok (szülök például), de ők már kitartanak egymás mellett.
Ahogy aljasodik Yu Xin, úgy várom egyre jobban, hogy valaki, például a volt férj adjon neki...
jó nagyokat, ha lehet kérni... :))

Cicus! Nagyon-nagy örömet okoz a séta, több miatt is. A természetet járjuk, ami feltölt
és boldoggá tesz. Nagyon szeretem a szomszédasszonyomat, hasonlóak vagyunk. Öröm
vele hosszasan csatangolni és közben beszélgetni. Új hobbinkat nagyon élvezzük, és nagyra
értékeljük, mert érezzük pozitív hatásait.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 24. 19:18

Ildikó! Be kellett látnom, hogy nagyon mozgásszegény volt az életem. A futópadtól fájt a
talpam, az elliptikus trénert nem igazán szerettem, tornázni most nem volt nagy kedvem.
Kirándulni, túrázni mindig imádtam, csak egy megfelelő társ kell hozzá, mert egyedül ahhoz
sem lenne kedvem. A szomszédasszonyom is imádja a természetet, és a menőkét is, szóval
jó társra leltem benne.

Chain! Nagyon szívesen!

Schefi! Igazad van GG nevelőanyjával kapcsolatban. Így még nem is gondoltam rá, de nagyon
jó ötlet, hogy amennyit árt a nevelt lányának, annyi fájdalmat okozzon neki az igazi. Ez így
nagyon is igazságos.

Gyerekként nem volt szimpatikus YK bátyja, de mivel nem sokat gonoszkodott Yun Kaijal, el
is felejtettem, hogy utálnom kéne, és kibékültem vele. Sajnálom, hogy YX kezdi őt is belekeverni
a mocskos játszmáiba. Nem jó érzés, hogy még egy gonosszal szaporodik a sorozat.

Marcsi! Deng Lunt részről-részre egyre jobban szeretem. Mennyi klassz szerepben fogjuk még látni!
Már most a legnagyobbak közt van nálam. Él a szerepében, egy percig sem jut eszembe, hogy csak
játszik és még a szemünk is kényeztetődik. :))

A középső virágos Yun Kai nekem is megvan. Nőnapra tartogatom. :)

Éva! Milyen érdekes, hogy tőlünk jóval északabbra vagytok, és se nálatok, se Hollandiában, se
Angliában nincs olyan hideg (igaz meleg se), mint nálunk. Tudom, hogy a tengeráramlatoknak
köszönhető az enyhe időjárás.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 24. 19:23

Szia eviurban! Üdvözöllek a fórumomban!

Karácsonykor tettem ki a sorozat első részeit, még két hónap sem telt el, és már a 29.-t
hozom ma el nektek. Szóval aggódásra nincs ok. Soha nem volt még arra példa, hogy én
ne fejezzek be egy megkezdett fordításomat. Jelenleg kevesebb az időm, de még így is
heti két részt idevarázsolok.

Jó szórakozást kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 24. 19:26

Jó szórakozást kívánok a 29. részhez!

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. február 24. 19:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 29.rész feliratát.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. február 24. 20:25

Drága Rita!
Köszönöm szépen a 29.részt is.Remélem a barátnő hazugsága kiderül és
nem húzzák mint a rétes tésztát és az is biztos,hogy amit adunk azt
vissza is kapjuk,lehet némi késéssel,de ez törvényszerű,nem lehet megúszni,
mert ezt a törvényt nem emberek hozták és nem is ők bírálják el,szerencsére.
Így aztán azokkal akik direkt ártanak másoknak nem tudok együtt érezni,mert
így igazságos.A mostoha anya is kapja a pofonokat GG anyja is és a többi is
keményen visszakap mindent.Yun Kait imádom,nagyon jó színész és a karaktere
is nagyon szimpatikus,benne nincs gonoszság és soha nem alkuszik meg.Nem
hagyja magát befolyásolni a család által és mások játszmái által,mint például
amit a 28.részben alakított GG kedves barátnője az álszüleit is bevonva,hogy
megszerezze Yun Kait.
Neked további jó sétákat és gyönyörű napokat :x


Szentendre Napkelte a Templomdombon

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég