Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 25. 6:08

Szia Cicus! A barátnő eltűnt szerencsére! Abban reménykedem, hogy annyira még visszatér, hogy
elmondja, hogy Yu Xin is benne volt a csalásban, de erre tuti várnunk kell még vagy 24 részt! :(

Egyetértek veled, aki elég idős már, az látja, tapasztalja is azt a törvényszerűséget, hogy az élet
senkinek nem marad adósa.

A barátnő viselkedéséről csak annyit, hogy ez az a típus, akit a legjobban nem tudok megérteni,
se nőben, se férfiben. Hihetetlen, hogy nem bírják megérteni, hogy nem szeretik őket, és csak
nyomulnak, erőszakosan, parazitaként tapadva a két valódi szerelmesen. Hű, de utálom!

Köszönöm szépen! Kellemes hetet kívánok!

Csodaszép a fenti képed! Én ezt januárban az iskolám udvaráról fotóztam, reggel fél nyolc felé:

Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. február 25. 7:56

Köszönöm a 28. és 29. részek feliratait!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 25. 9:00

WOW! köszönöm szépen az újabb részt, valamint ezt a gyönyörű fotót, olyan érzete van az embernek, mintha Afrikában fotóztad volna.
Nagyon irritáló ez a volt barátnő..bent hagyja a fiatalokat a pácban..de jön mg a kutyára dér. Na és és az a "nőszemély hogy élvezte hogy GG kapott egy pofont a saját anyjától :(( :-q . YK meg édes, ahogy mindent veszni hagy GG-ért! De ez csak a látszat, majd jól befűt a bátyjának.
VÉGRE kiderül a nagy titok a kislány körül..eddig is nagyon bírtam és szurkoltam az igazi apának de ezek után... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ...
:D :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
eviurban
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. február 23. 20:26

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: eviurban » 2019. február 25. 13:42

HÚÚ!!
Szóhoz sem jutok! Köszönöm szépen én is ezt a részt csodálatos volt bár nagyon feldühít Yu Xin viselkedése. Remélem minél előbb kiderül az igazság és minden helyre jön. Szurkolok a volt férjének hogy lebuktassa őt és azt kapja végre az a lány amit megérdemel.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. február 25. 13:56

Szia Rita! Köszönöm a 29.rész fordítását. Nekem ez jobban tetszett mint a 28.rész mert nem volt annyi gonoszság. Volt helyette szerelem és boldogság ami nem volt zavartalan. YX olyan mint volt, az "anyja" is hozzá hasonló, GG és YK viszik a prímet és természetesem LT is. A nagyit a végén sajnáltam nagyon, YX biztosan rosszul veszi le a méretet, hogy ártson a nagyinak! Nagyon örültem mind két résznek!
Köszönöm a munkádat! :littlehearth: :x Nem számít, hogy egy vagy két rész jön, magadra is gondolni kell! :-bd :ymhug: :o)
Kellemes hetet kívánok mindenkinek! :flower1: %%- :movingflower: %%- :movingflower: %%- :flower1:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (28/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. február 25. 14:06

Ez nagyon tetszett!!!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. február 25. 18:09

Köszönöm Rita a 29. részt.Most fogom megnézni.
Ahogy itt olvastam róla, biztos nagyon jó lesz.
Örülök, hogy új hobbid van. Nekem most ez, a festegetés. Én is szívesen mennék, de egyelőre elég amit megteszek.
Gyönyörű fotókat láttam, szinte elképzelhetetlen fen az égen ez a színkavalkád.
Mindenkinek szépséges estét.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. február 25. 19:16

Megnéztem a 29..-et és úgy érzem nem mostanában tisztázódnak még
a dolgok,majdnem a fele hátra van még és ahogy eddig is ez a velejéig romlott gonosz
nő nem hagyja abba,de miért is tenné hiszen mindenki hisz neki,annak ellenére,hogy
néhányszor már lebukott,de az az érzésem mégis tetszik GG anyjának is,hiszen segíti
abban amit el akar érni.Azok pedig akik folyamatosan gyanakodnak az ő malmára
hajtják a vizet az elhallgatásukkal,például GG apja aki tudta,hogy nem az igazi lányukat
találták meg,ennek ellenére "jó ürügyet "talált,hogy ne mondja el.
A pici lány apja viselkedése is furcsa volt,mert miért nem tisztázta őszintén,hogy ő az apa.
Nagyon nehezen viselem ezeket a hazugságokat,mert lehet rövidebb lenne kicsit a sorozat,
de nem bosszankodnánk annyit :(
A nyomulós nőket én sem bírom megérteni,hihetetlen,hogy nincs bennük semmi tartás,
ráadásul itt még együtt járás sem volt,mégis úgy beszél róla mintha elvették volna tőle
a barátját.
A kép viszont gyönyörű,amit készítettél,mostanában annyi szépség van az égen,tényleg nem
győzi csodálni az ember.Ezt is valamelyik reggel fotózták itt a Duna fölött.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 26. 8:52

Kép
Egyetértek ezt már nem is lehet überelni...imádni valóan aranyos ... :x :x :x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 26. 16:39

Rita írta:Szia Cicus! A barátnő eltűnt szerencsére! Abban reménykedem, hogy annyira még visszatér, hogy
elmondja, hogy Yu Xin is benne volt a csalásban, de erre tuti várnunk kell még vagy 24 részt! :(

Egyetértek veled, aki elég idős már, az látja, tapasztalja is azt a törvényszerűséget, hogy az élet
senkinek nem marad adósa.

A barátnő viselkedéséről csak annyit, hogy ez az a típus, akit a legjobban nem tudok megérteni,
se nőben, se férfiben. Hihetetlen, hogy nem bírják megérteni, hogy nem szeretik őket, és csak
nyomulnak, erőszakosan, parazitaként tapadva a két valódi szerelmesen. Hű, de utálom!

Köszönöm szépen! Kellemes hetet kívánok!

Csodaszép a fenti képed! Én ezt januárban az iskolám udvaráról fotóztam, reggel fél nyolc felé:

Kedves Rita!
Vittem a 29-ik epizod feliratat,koszonom szepen.A baj csak az volt,hogy felnapos aramszunetunk volt,alig birtam kivarni,hogy lathassam az uj esemenyeket.A kicsi lany valtozatlanul cukipofa,az igazi apja is probal kozeledni hozza,jol teszi,hiszen az o gyereke.
YX nagyon betanitotta a GG baratnojet,de o elmenekult,remelhetoleg mar nem tesz keresztbe a fiataloknak.
A GG igazi anyja meg,ha tehetne az anyosat letorolne a "tablarol",hogy csak o villoghasson,ki nem allhatom az ilyen embereket. [-x
Nagyon szep felvetelt keszitettel,gyonyoru az eg,ugyes vagy.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 27. 19:19

Jó szórakozást kívánok a 30. részhez!

Végre nem csak a jók kapnak, hanem a gonoszok is! És újabb fellépőruha "hímző verseny"
is lesz, igaz, a jókat kérték fel az elkészítésére, de a gonosz csapat is készül. Mi lesz itt?
Újabb háború!


Az előző hozzászólásokra is válaszolni fogok, de már csak reggel lesz rá időm! Szép estét!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. február 27. 20:28

Szia Rita!
Köszönöm szépen a 30.részt,nézem is :x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. február 27. 20:55

Ó kedves Rita, nagyon köszönöm. Most akkor gyorsan meg is kell néznem.
Nem halasztható holnapra.
@};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 27. 21:44

Köszönettel vittem... :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 5:16

Kata58 írta:WOW! köszönöm szépen az újabb részt, valamint ezt a gyönyörű fotót, olyan érzete van az embernek, mintha Afrikában fotóztad volna.
Nagyon irritáló ez a volt barátnő..bent hagyja a fiatalokat a pácban..de jön mg a kutyára dér. Na és és az a "nőszemély hogy élvezte hogy GG kapott egy pofont a saját anyjától :(( :-q . YK meg édes, ahogy mindent veszni hagy GG-ért! De ez csak a látszat, majd jól befűt a bátyjának.
VÉGRE kiderül a nagy titok a kislány körül..eddig is nagyon bírtam és szurkoltam az igazi apának de ezek után...

Szia Kata! Nekem is összeszorult a szívem, amikor Yu Xin vigyorgó képét mutatták. Élvezte,
hogy csak ő tudja, hogy a fogadott anyja épp a saját lányát pofozza. Dög!

Nagyon érdekel, hogy innentől mi fog történni az apa, Le Tong, és GG között.

YK minden részben nő a szememben. A mostani 30.-ban azért, ahogy igyekszik GG-nak
segíteni visszakerülni a Hímzőműhelybe. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan jutunk el
oda, hogy GG-t elfogadja az apja (a Yun Kaié), ha elfogadja egyáltalán. Yu Xint bezzeg
azonnal elfogadta. Haha!

Hogy ezek milyen cukik együtt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 5:23

eviurban írta:HÚÚ!!
Szóhoz sem jutok! Köszönöm szépen én is ezt a részt csodálatos volt bár nagyon feldühít Yu Xin viselkedése. Remélem minél előbb kiderül az igazság és minden helyre jön. Szurkolok a volt férjének hogy lebuktassa őt és azt kapja végre az a lány amit megérdemel.

Nagyon szívesen! Van egy olyan érzésem, hogy még legalább 25 részen keresztül fog
idegesíteni bennünket Yu Xin a viselkedésével. Ezért nagyon jók az olyan részek, amikor
ő is kap, mint ez a 30. volt.

Én is azt gondolom, hogy a volt férjnek lesz a legnagyobb szerepe a lebuktatásban, de
ahogy látom, Yun Kainak és a nagymamának is megvan a véleménye róla, biztosan ők
is hozzáteszik majd a maguk felfedezéseit. Már én is várom a megsemmisülést. A volt
férj lassú halált ígért neki a tegnapi részben. Benne vagyok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 5:35

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm a 29.rész fordítását. Nekem ez jobban tetszett mint a 28.rész mert nem volt annyi gonoszság. Volt helyette szerelem és boldogság ami nem volt zavartalan. YX olyan mint volt, az "anyja" is hozzá hasonló, GG és YK viszik a prímet és természetesem LT is. A nagyit a végén sajnáltam nagyon, YX biztosan rosszul veszi le a méretet, hogy ártson a nagyinak! Nagyon örültem mind két résznek!
Köszönöm a munkádat! :littlehearth: :x Nem számít, hogy egy vagy két rész jön, magadra is gondolni kell!
Kellemes hetet kívánok mindenkinek!

Szia Marika! Látod én nem is vettem észre, hogy kevesebb gonoszság volt a 29. részben,
mint az előzőben, mert mindig azt figyelem, hogy Yu Xin kap-e pofonokat. Ő érdemli meg
a legjobban, mégis ő kap a legkevesebbet. Mindig reménykedem, ha a férjével közös
jelenete van. Ebben a 30.-ban is jó volt nézni, hogy retteg, amikor azt hiszi, hogy a volt
férj beszélt róla GG-nak, de azt is, hogy az nem volt hajlandó a sofőrködni neki. Legalább
Lu Si Chenbe beletörik a bicskája. :))

Én is azt gondolom, hogy a méretvételnél akarják eltolni a nagymama ruháját, hogy aztán
előrántsák a maguk modelljét. Szerencse, hogy YK nagynénje mindent hallott, így a "jók"
is felkészülhetnek a harcra. Újabb ruhacsata várható. Nagyon várom! Most a jóknak kell
nyerniük, így lenne igazságos.

Újabb Le Tong aranyköpés:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 5:47

nildiko írta:Köszönöm Rita a 29. részt.Most fogom megnézni.
Ahogy itt olvastam róla, biztos nagyon jó lesz.
Örülök, hogy új hobbid van. Nekem most ez, a festegetés. Én is szívesen mennék, de egyelőre elég amit megteszek.
Gyönyörű fotókat láttam, szinte elképzelhetetlen fen az égen ez a színkavalkád.
Mindenkinek szépséges estét.

Nagyon szívesen, Ildikó!

Nagyon keveset vagyok fent a fb-on, így mostanában nem találkozom a festményeiddel,
de amiket eddig láttam, azok nagyon tetszettek. A leghamarabb a színek ragadják meg
a szememet, ha a képeidet látom, és csak utána a téma. Úgy válogatsz a színekben,
ahogy én tenném, ezért kellemes élményt nyújtanak.

Elkezdett nyiladozni a természet, egyre több látni és fotózni való lesz a sétánk során.
Tegnapi képem: napsütötte, aranyló, szélben ringatózó nádbugák:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 6:01

cicus írta:Megnéztem a 29..-et és úgy érzem nem mostanában tisztázódnak még
a dolgok,majdnem a fele hátra van még és ahogy eddig is ez a velejéig romlott gonosz
nő nem hagyja abba,de miért is tenné hiszen mindenki hisz neki,annak ellenére,hogy
néhányszor már lebukott,de az az érzésem mégis tetszik GG anyjának is,hiszen segíti
abban amit el akar érni.Azok pedig akik folyamatosan gyanakodnak az ő malmára
hajtják a vizet az elhallgatásukkal,például GG apja aki tudta,hogy nem az igazi lányukat
találták meg,ennek ellenére "jó ürügyet "talált,hogy ne mondja el.
A pici lány apja viselkedése is furcsa volt,mert miért nem tisztázta őszintén,hogy ő az apa.
Nagyon nehezen viselem ezeket a hazugságokat,mert lehet rövidebb lenne kicsit a sorozat,
de nem bosszankodnánk annyit :(
A nyomulós nőket én sem bírom megérteni,hihetetlen,hogy nincs bennük semmi tartás,
ráadásul itt még együtt járás sem volt,mégis úgy beszél róla mintha elvették volna tőle
a barátját.
A kép viszont gyönyörű,amit készítettél,mostanában annyi szépség van az égen,tényleg nem
győzi csodálni az ember.Ezt is valamelyik reggel fotózták itt a Duna fölött.

Szia Cicus! Szívemből beszéltél, nem is nagyon tudok mit hozzátenni. Ebben a soriban majd' mindenki
vakságban szenved, és a legkisebb gyanút is igyekszik elnyomni magában YX-nal kapcsolatban, és ez
alól a nagymama sem kivétel. Jól mutatja a tegnapi rész utolsó jelenete. Sejti, hogy a menye és Yu Xin
azt szeretnék, ha nem az ő ruháját viselné az énekesnő, mégis bárki bemehet a szobájába és kutakodhat.
Pedig YX egyszer már GG hímzését is tönkretette így. Az is a nagymama szobájában történt, mégsem
zárja el a fontos dolgait. Persze az is lehet, hogy csapdát állított a két nőnek, akkor mindent visszaszívok.

Kb. két hete a kisboltunk lépcsőjéről fotózva:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 6:11

boszorkany írta:Kedves Rita!
Vittem a 29-ik epizod feliratat,koszonom szepen.A baj csak az volt,hogy felnapos aramszunetunk volt,alig birtam kivarni,hogy lathassam az uj esemenyeket.A kicsi lany valtozatlanul cukipofa,az igazi apja is probal kozeledni hozza,jol teszi,hiszen az o gyereke.
YX nagyon betanitotta a GG baratnojet,de o elmenekult,remelhetoleg mar nem tesz keresztbe a fiataloknak.
A GG igazi anyja meg,ha tehetne az anyosat letorolne a "tablarol",hogy csak o villoghasson,ki nem allhatom az ilyen embereket. [-x
Nagyon szep felvetelt keszitettel,gyonyoru az eg,ugyes vagy.

Kedves Éva! Fránya áramszünet! Fél nap? Szörnyű lehetett!

Szerencsére a barátnő nem jött vissza a 30. részben sem. Ne is jöjjön, legfeljebb csak
tanúskodni YX ellen.

Azért azt sajnálom, hogy GG igazi anyja és GG közt ennyire elmérgesedik a helyzet. Semmi
örömük nem lesz a nagy találkozásban (nekünk sem). És a későbbieket sem tudom elképzelni.

Végre egy szarvaskát le tudtam fotózni. Nem volt könnyű, gyorsan elinalt, amikor meglátott
bennünket:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 28. 6:16

Kedves Cicus, Ildikó és Kata!

Mindhármótoknak nagyon szívesen! Remélem tetszett!

Már nagyon várom a ruhacsatát! Kíváncsi leszek a sárkányos motívumra, és a
köré kerekített történetre:


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 28. 6:55

Hú micsoda 4o perc várt ránk...végre elkezdődött az a folyamat, ami majd GG és nagynénjére hajtja a vizet. :D . Yk kitartása, ahogy másik párosunké is lenyűgöző. YK másik nagynénje milyen jókor hallott meg dolgokat, még ha nem is értette pontosan miről szól, legalább elmondta GG-nek és YK.nak. Így itt volt az ideje a múlt egy darabjának feltárásának! Hogy kétségbeesett GG igazi anyja, hogy elveszik tőle az Aranyfonál vezetői címét. Nem is érdemli meg, mert még mindig nem száll magába, és hagyja hogy fogadott lánya ott kavarjon ahol tud, Abból meg úgy folyik, mit folyik ..ömlik a hazugság, mint a túlfolyt klotyó..semmi szégyenérzet.
Kicsilány megint az aranyköpésével..hát szóhoz sem jutottam, ahogy kicsit félreérti a helyzetet :)) :)) :)) . És megvédi YK.-t, mondván , hogy neki már van apukája... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :movingflower: :flower1:
Innentől egyszerre felfelé és lefelé is megy majd a történet..GG és csapatának még egy két megpróbáltatás hátravan...mint pl. a ruha verseny.., a másik fél meg gyűjti a fejére a parazsat... :D Addig még sajnos elcsattan egy -két pofon...GGnek az igazi anyjától :(( .
De eljön majd a számadás ideje :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Gyönyörű képeket készítettél, még az őzike sem menekült meg a fotózás elől :)) :)) :)) :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
ui a nádgubákról, rögtön a Tüskevár jutott eszembe... :-bd :littlehearth: :movingflower: :flower1:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (29/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 28. 9:24

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Vittem a 29-ik epizod feliratat,koszonom szepen.A baj csak az volt,hogy felnapos aramszunetunk volt,alig birtam kivarni,hogy lathassam az uj esemenyeket.A kicsi lany valtozatlanul cukipofa,az igazi apja is probal kozeledni hozza,jol teszi,hiszen az o gyereke.
YX nagyon betanitotta a GG baratnojet,de o elmenekult,remelhetoleg mar nem tesz keresztbe a fiataloknak.
A GG igazi anyja meg,ha tehetne az anyosat letorolne a "tablarol",hogy csak o villoghasson,ki nem allhatom az ilyen embereket. [-x
Nagyon szep felvetelt keszitettel,gyonyoru az eg,ugyes vagy.

Kedves Éva! Fránya áramszünet! Fél nap? Szörnyű lehetett!

Szerencsére a barátnő nem jött vissza a 30. részben sem. Ne is jöjjön, legfeljebb csak
tanúskodni YX ellen.

Azért azt sajnálom, hogy GG igazi anyja és GG közt ennyire elmérgesedik a helyzet. Semmi
örömük nem lesz a nagy találkozásban (nekünk sem). És a későbbieket sem tudom elképzelni.

Végre egy szarvaskát le tudtam fotózni. Nem volt könnyű, gyorsan elinalt, amikor meglátott
bennünket:

Kép

Kedves Rita! :)
Nagyon koszonom a 30-ik resz forditasat is.Most meg is nezem,van aram. :D
Kesobb reagalok a latottakra is.Nagyon aranyos a szarvas,kesz csoda,hogy sikerult meg igy is lencsevegre kapni,mert nagyon eberek. \:D/
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. február 28. 20:15

Szia Rita! Jönnek azok a pofonok, ha lassan is de jönnek. Én ugyan többet és nagyobbakat adnék neki. Az a sírás, hát nem hatódtam meg kicsit sem! Az összes jó ember a nagynéni házába költözött, nagyon cukik. LT-nak megint jó beszólásai voltak.YK nagyon bírom tehetséges színész. Várom a versenyt, vajon kié lesz a győzelem? Tetszett ez a rész is.
Köszönöm szépen a fordítást! :littlehearth: :x
%%- @};- :flower1: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :flower1: @};- %%-
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (30/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. március 1. 21:48

...........Kedves Rita nagyon szépen koszonom a harmincadik rész feliratát nagyon drukkotok az apukának ,és mindenkinek aki a jo oldalon áll,sajnos a gonoszok megbuntetésére még jo sokat kell várnunk .A kicsi lány egy kis tuneményaz o karakterét egy az egyben átvették a koreai verziobol ..imádnivalo kis aranybogár :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég