Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (38/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 1. 20:14

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Az uj epizod feliratat letoltottem,nagyon koszonom.Most erte mentem a videoert az openload-ra,de ott 40-es van kiirva,meg az online listan is.Tevedesbol eliras vagy tenyleg a 40-es az?Valaszodat elore is koszonom szepen. :littlehearth:

Kedves Éva! Már biztosan észrevetted, hogy a hiba javítva lett. Köszi, hogy szóltál!

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!


%%- %%- %%- :D %%- %%- %%-

Kedves Rita!
Nem vettem eszre,csak most,hogy olvastam a valaszodat(koszonom szepen a korrigalast),ugyanis annyira "nezhetnek" voltam,hogy a videan neztem meg a forditasoddal.Most meg csak kapkodom a fejem,hogy 2 ujabb epizoddal keszultel el.NAgyon-nagyon koszonom a gyors,pontos munkadat. :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 1. 20:16

Szia Rita!
De jó,hogy a face-n megláttam,már fel is tetted a 41.részt :)
Köszönöm szépen és már nézem is :x Én is tudnám sorban orrba
gombolni a 3 nőszemélyt ugyanabban a sorrendben,ahogy írtad.
Na de majd a sors,ami ugye igazságos,elrendezi nagyon remélem.
Szép estét :-h
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. április 1. 21:00

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 41. rész feliratának a fordítását. ^:)^
még pontosan 15. rész van vissza.Így még nem lazíthatunk, rengeteg öröm és rengeteg bosszankodás ér még bennünket. Ebben a részben jobban haragudtam az anyára mint a mostohanővérre, pedig ő ismét magasra tette a mércét gonoszságból.Hogyan győzi, új és új dologgal támad, és a jók ezeket elhiszik és magukra veszik.
Le Tong pedig egy csodálatos kislány.
Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 1. 21:42

drága Rita! Az imént láttam meg a facen az újabb rész érkezését, megyek fejest ugrok a kádba, aztán jövök megnézni...Köszönettel vittem a feliratot! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. április 1. 22:04

Üdv.
Köszönöm szépen a 40-41.részek feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 2. 7:44

Csak most reagálok, tegnap már full fáradt voltam. De mintha előbb lennék fáradt a normálisnál, és reggel meg megérek felébredni, teljesen összezavarodott a bioórám. Kell még nem kevés idő az átállásra..s hogy én ezt hogy utálom :( :-q :!!
Spoiler: mutasd
Nagyon jó volt ez a sorozat, nagyon jó volt látni ahogy a hazugságok kezdenek repedezni, s végre kiderült ki is GG. az egész család számára. A saját anyjának meg hatalmas sokk. S még az utolsó pillanatban is azon aggódik hogy mennyire emlékszik a balesetből. Hú de nagyon meg tudtam volna ezért tépni, meg egypárszor seggberúgni. mert most ide egy két pofon kevés lenne! :-w :-w :-w :-q

LT valódi anyja meg hogy mire nem képes rávenni a saját anyját, s persze lebuknak..de még most is találnak kibúvót. Most fokozottan várnak ránk az izgalmak...olyannyira, hogy fordítás közben magam elé képzelem Ritát, hogy időnként igencsak kapaszkodik a klaviaratúrába, hogy oda nem csapjon a monitorba! :)) :)) :)) :)) biztosan kiosztana párat egy két nőszemélynek :)) :)) :)) Ritám tudom, hogy nagyon igyekszel a fordítással, de ebből a szempontból meg olyan lassan telik az idő! ;) :flower1:

Bele kellett nézzek a koreai változatba és ott annyira élveztem, hogy a kicsi lány már tudta hogy a bácsikája a valódi apukája...és annyira édes jelenetek voltak. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2019. április 4. 12:16

Rita, köszönöm szépen a 41. rész fordítását is! @};- Tényleg nagyon nézeti magát a sori, olyannyira, hogy tegnap este be is értem a fordítást.
Kicsit későbbre számítottam, hogy ez majd bekövetkezik, mert a húsvét hétvégéjét leszámítva minden hétvégén dolgozom áprilisban sok-sok utazással (Pest, Visegrád, Debrecen etc.). Azt gondoltam, hogy szépen komótosan nézem, de egyszerűen nem tudtam abbahagyni.

Számtalanszor jól felbosszantottam magam a történteken... Ennyi hazugságot már rég láttam, és amikor azt hittem, hogy most már biztosan lebuknak, mert ezt már nem lehet tovább fokozni, akkor jött egy újabb csavar, és még mindig tudták tovább csűrni a dolgokat.
Ebből a szempontból egy nagyon jól felépített sori.
Elképedek azon, hogy hogyan tudnak egyesek úgy hazudni, mint a "vízfolyás", azaz mintha csak "könyvből olvasnák".
GG és az ő hupikék törpikéje, valamint a pici lány imádni valók. :flower1: @};- GG egy nagy szeretetbomba. :littlehearth: Olyan kristálytiszta a jelleme, a lelke, mintha nem is az anyja, hanem a tanárnője szülte volna.
Kíváncsian várom, hogy az elkövetkező 15 rész még mit tartogat a számunkra.
Vajon GG beváltja-e az ígéretét, amit a "vadhajtásokról" mondott? ;;)
Remélem, nem kell most majd azon bosszankodnom, hogy az elkövetett bűnök "a szőnyeg alá söpörtetnek" a jóság jegyében. Úgy gondolom, hogy azért voltak olyan dolgok, amikért mindenképpen fizetniük kell a bűnösöknek. :-?
Kép
KépKépKép
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: mara55 » 2019. április 4. 12:59

Nagyon szépen köszönöm a feliratokat! @};-
Gyűjtögetem, ha meggyógyultam, nézemmmm, már alig várom !
:flower1: :littlehearth: :movingflower: %%- :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 4. 16:28

Szia Rita! Már minden részt láttam! A hazugok végre rettegnek ez nagyon teszik, a jók továbbra is cukik!
Köszönöm a fordítást,várom a folytatást! :x :littlehearth: :-bd :ymhug:
:flower1: %%- :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 6. 17:57

Kedves Ági, Éva, Cicus, Marcsi, Kata, Chain, Unni, Mara
és Marika!


Nagyon szívesen az újabb feliratot!


Ági! Nagyon szívesen!

Éva! Nagyon szívesen! Máris teszek ki újabb két részt! Nézz be értük!

Cicus! A három nőszemély közül az egyikre most nem haragszom annyira, mert hamarabb
enyhül a lánya felé, mint gondoltam. Csak sajnos Yu Xin ezt nem fogja hagyni. Nyomban el
is kezdte a zsarolást, biztos, ami biztos!

Marcsi! Jelentem, már csak 13. rész van hátra! Ma kettővel érkezem! Yu Xin anyja egy utolsó nagy
vergődés, és hazugságáradat után össze akarná szedni magát, és GG érdekében be akarja vallani
az ő és az édes-kedves lánya viselt dolgait... de nem tudom mi lesz, mert itt ért véget a 43. rész.

Kata! Jöhetsz vissza a következő kettőért is! Most úgy néz ki,
mintha a három nőszemély egymást kezdené csesztetni, pontosabban a két öreg már lenyugodna,
de YX érdekeivel ez ellentétes, nem is hagyja őket békén. A Jóknak nincs más dolguk ebben a
két részben, minthogy kívülről figyeljék a kínlódásukat. YX nyilai, amit GG-nak szán, egyre célt
tévesztettek. Jó nézni!

Chain! Nagyon szívesen!

Unni! Boldogan olvastam, hogy mennyire tetszik a sori! Már írtam, de lehet, hogy nem olvastad,
mert jóval korábban volt, hogy amióta a jók megerősödtek, és nem árt nekik annyira YX egy-egy
bombája, azóta sokkal jobban viselem a megpróbáltatásokat. Az elején nagyon rossz volt nézni,
hogy YX milyen szabadon garázdálkodhatott, és mennyi szenvedést kellett a jóknak eltűrniük miatta.

Én is nagyon remélem, hogy nem lesz szőnyeg alá söprés! Itt 56 részre való megbánni és bűnhődni
való gyűlt össze, azt meg kell bánni és büntetést kell kapni érte. Nincs mese!

Jó munkát kívánok!

Mara! Gyógyulj meg minél hamarabb! Utána kezdheted is, mert már csak 13 rész van hátra!

Marika! Végre eljutottunk oda, hogy az összes gonosz retteg! Sajnos YX a legkevésbé, de most a
volt férj el van foglalva Le Tonggal, ezért nem ér rá adni neki. Bár a 43. részben YK tud olyat mondani
amire nem számított nagy gonoszságában.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 6. 18:02

Jó szórakozást kívánok a 42.-43. részhez!

Fordult a kocka! Hamarabb, mint gondoltam.
:))

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 6. 18:07

Ritám nagyon vártam, köszönöm szépen! :littlehearth: :x :ymhug: :-bd :ympeace:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. április 6. 18:09

Üdv.
Köszönöm szépen a 42-43.részek feliratait.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. április 6. 18:42

Nagyon szépen köszönöm Rita a 42-43 részt. Nekem most igazán nagyon jókor jön. :flower1:
Avatar
Serenity35
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. március 31. 20:10

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Serenity35 » 2019. április 6. 18:50

Kedves Rita, nagyon csodállak és sokszor elmélkedem hogy mikor alszol? :D ennyi sorozat, ilyen tempóval...anyám... nem semmi. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Ezer koszonet minden egyes feliratért, filmért, sorozatért... :x

Sok udvozleted kuldok és szép hétvéget kívánok. :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 6. 18:55

Szia Rita!
Ez aztán a dupla öröm,máris fülig ér a szám :)
Nagyon köszönöm az újabb két részt és már nézem is.
Szép hétvégét Mindenkinek :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 6. 19:27

WOW! ez csodás..úgy vártam a mai gyógyulás-feliratot \:D/ :x :ymhug: :-bd :movingflower: :littlehearth:
Köszönettel vittem is! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (41/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 7. 1:36

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a 42.-43. részhez!

Fordult a kocka! Hamarabb, mint gondoltam.
:))

Kép

Ritam,meg most megyek az agyikomba, muszaj volt megneznem a 2 uj epizodot.
Nagyon koszonom a munkadat es a gyorsasagodat is. :littlehearth:
Alakulnak a dolgok,de YX nem valtozik!Kepzeld,azt mondtam neki,hogy dogoljon meg,a fiam fel is kapta ra a fejet. :D
Tudja,hogy bajban van,megis ujabb hazugsagokon tori a fejet.
Na de ha a jok osszefognak,neki annyi lesz.
Az" edesanyukat" se tudom sajnalni,kicsi gyerekkent se torodott vele,most meg feltamadt a lelkiismerete???
A neveloanyjanak meg rosszul esik,hogy nem hisz neki G,mikor allandoan hazudik neki?
Remelem a vegere minden a helyere kerul.
Jo pihenest Neked,gondolom mar regota alszol. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 7. 8:19

sziasztok! Csak most válaszolok, mert tegnap már full fáradt voltam, pedig nem is dolgoztam, de kicsit kiszúrtam legénykémmel, és mindenhova gyalog mentünk.
Spoiler: mutasd
Nagyon élveztem ezt a két részt, és az utána következőt, mert megint azon kaptam magam hogy nem álltam meg. :D Hiába na ha ez a sorozat is úgy nézeti magát. Ez a kicsi lány meg annyira édes olyan kis felnőttes, még a leendő nagypapa szívét is sikerül maga felé hajlítani! Bár a két otthoni hárpia még keményen ellenáll. YX. hihetetlenül jól játssza hogy a gyereket és GG látja a legnagyobb veszélyforrásnak az életére nézve. a saját anyját úgy mozgatja mint egy bejonettbábut.Elképesztő! Milyen alaposan megtervez mindent, semmit nem bíz a véletlenre. Mindent rá tud kenni GG.re! x_x :-??
De már nem sokáig...dől a dominó. Édes volt az igazi apa és kislánya találkozása rendőrségen. YK. kicsit féltékeny is volt keresés közben, ő még nem tudja hogy ő a valódi apa :)) annyira bírom az arcjátékát és a monológjait :)) :)) :)) .

az igazi nagymama meg jó nagy bajt kavart, nem könnyen fog kimászni ebből a helyzetből sem. :-?? De most még mindig sikerül. :( Nagyon várom már
az igazi büntetést. A koreai változatban elég kemény lett amit a sors rámért!.
GG igazi apja meg sugárzik a boldogságtól, és lassan majd mi is, amikor végre hivatalosan is be lesz jelentve hogy kicsoda YB. Fülig ér a szám már előre a boldogságtól! :ympray: :ymapplause: :D

Addig is nem fogunk még unatkozni, a rossz oldal gondoskodni fog róla! Izgatottan várom a folytatást. :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2019. április 7. 9:50

Nagyon szépen köszönöm a 38-43 részek feliratát. :littlehearth: Fantasztikus vagy,hogy ennyit lefordítottál.Már lassan a finisbe érünk.
További szép hétvégét kívánok mindenkinek.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2019. április 7. 14:14

Köszönöm szépen az újabb 2 rész fordítását itt is, Ritám! @};- Kíváncsian vártam nagyon.

Még mindig tudtak csavarni a történeten. :-? Szinte hihetetlen, hogy a hazugságáradatnak még mindig nincs vége, és a zsarolás is már jelentős teret kapott. Bár ez várható volt, hogy a sarokba szorított vadállat foggal-körömmel harcolni fog az eddig megszerzett koncáért.
Spoiler: mutasd
Azon is kiakadtam, hogy vadidegenek (pl. YK apja) is több empátiát éreznek a kislány eltűnése miatt, mint GG anyja. ;;)
Csodálom, hogy YB kilétét nem kürtölik szét legalább az ismerőseik között... Azt is csodálom, hogy azok meg, nem kérdezik meg, hogy ki a lányuk...
Pedig biztosan leesne az álluk, ha megtudnák, hogy valójában kicsoda YB.

A professzor egyre inkább átlát a fogadott lányán. 8-| A részéről kitagadást várok... Természetesen Xu mester is átlát már rajta, de tehetetlenné teszi a zsarolás... Arra emlékeztem, hogy a lány kihallgatta a beszélgetésüket, de arra már nem, hogy erről hangfelvételt is készített...
Mindenesetre érdekes volt, hogy fél pillanaton belül elő tudta keresni ezt a hangfelvételt... /Ezt nem érzem hitelesnek a soriban, mert erre aktuálisan nem készült, amikor az anyjával találkozott./
Vajon Xu mesterben felülkerekednek-e majd az anyai érzések, és nem törődve a saját veszteségével bevallja-e az igazat YB eltűnése kapcsán?

Egyébként csak ámulok, hogy ZX mennyire előrelátó volt már akkor is például, amikor GG-nek hitelkártyát váltott ki. Olyan mint egy sakknagymester, aki 10 lépéssel előre látja a stratégiailag fontos lépéseket. ;;)
Ha ezt a tehetségét jó, nemes célokra használta volna, megemeltem volna a kalapom előtte.
A szülőanyját sem értem, hogy miért engedett még mindig a lányának, annak a lánynak, aki többszörösen megtagadta őt.
YK nevelőanyjának visszaemlékezéseiből az derült ki róla, hogy egy okos, jól tanuló lány volt, akinek az apja tanár volt. Ehhez képest a felnőttkori énje igencsak primitív ember benyomását kelti, ráadásul akinek gyakran eljár a keze.
A saját hülyesége miatt is GG-nek esik.
Egyébként azt nem értem, hogy miért hívta a rendőrségre ZX anyósát... Ha már rátört az őszinteségi roham, akkor csak simán be kellett volna vallania, hogy hogyan is lett GG-nek hitelkártyája. 8-|
Annak örülök, hogy YK is készített egy hangfelvételt ZX és az anyja beszélgetéséről, ami a kislány eltűnésének okát majd egyértelművé teszi.

Várom a folytatást nagyon! Köszönöm, hogy gyorsan hozod az új részeket! :flower1:
Kép
KépKépKép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2019. április 7. 16:07

Rita, belenéztem a koreai változat ismertetőjébe, és lehidaltam a szereposztásán! :x
https://wiki.d-addicts.com/Come!_Jang_Bo_Ri
Olyan sok kedvencet véltem felfedezni, többek között Kim Ji Hoont is, aki neked is nagy kedvenced volt egy régebbi sorid (Goddness of marriage) kapcsán. ;;)
Ezzel a sorijával elnyerte az MBC 2014-es legjobb férfi főszereplő díját is. :flower1:

Milyen jó lett volna ezt a fiút egyszer már nem egy vesztes szerepben látni. (Én most láttam a Babel-ben, de megint egy negatív szerepben.)
Ezek miatt picit sajnálom, hogy nem a koreai változatot fordítottad le.
Egy fotó róla a soriból:
Kép

Nekem még nagy kedvencem volt Han udvarhölgy a Palota ékkövében is, és ebben a soriban ő (Yang Mi Kyung) is játszik, mint az első meny. Megint egy nagyon szerethető karakter alakít. :littlehearth:
Kép
KépKépKép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. április 7. 16:45

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 42-43. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Újabb és újabb csavar, egyszerűen hihetetlen. Yu Xin olyan mint egy stratéga, jóval előbb jár bárkinél, és azonnal kész a válasszal a felmerült problémákra.Nem semmi. A zsarolás pedig csak annál működik aki maga is bűnt követett el.Illetve ez pont GG esetében nem igaz, mert Ő is elhitte, hogy tönkreteszik a hímző műhelyt ha DNS tesztet csinál.
Én a legnagyobb bűnnek a sok között a kicsi lány agymosását tartom, hogy útban van az anyjának amikor az megházasodik.Pfuj. :(
Köszönöm még egyszer.Marcsi :)
bearbear

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. április 7. 17:02

:ympray: csak szeretném bejelenteni, hogy szerelmes vagyok. :movingflower: :-t :-t
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (43/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. április 7. 17:56

Köszönöm a 42. és 43. részek feliratait!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég