Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 22. 15:59

Üdv.
Köszönöm szépen a 27-28.részek feliratát.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 22. 16:56

Kedves Rita! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Köszönöm szépen a 27. és a 28. részeket! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
További szép napot! :) :) :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 22. 17:01

Megnézve a 27. rész, nem semmi, ahogy Xu úr odavan a fiáért, ezért nem által egy barátot rávenni, hogy elmenjen érte, ha már a századosa ilyen csúfos vereséget szenvedett vele.
amúgy nem változott semmit, ami a rosszindulatát és a gyilkolását a hatalomért illeti, egyenlőre a fiát is az orránál fogva vezeti!
Hihetetlen hogy egy elitélt ember ilyen fondorlatokra képes, hogy még ő mászik ki a slamasztikából viszonylag győztesen.

Wanqing apja szomorú véget ér, de legalább meg tudta védeni a fiatalokat.
S megint előkerülnek a japán szálak. S lesz még egyre több is.! Viszont mi lesz majd abból, ha megjelenik megint Wantin
a temetés ürügyén? Biztos vagyok benne hogy nem változott semmit sőt a gyülölet fogja motiválni mindenben!

Nemsokára folytatom, mindenkinek kellemes hétvégét és jó szórakozást! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 22. 18:07

Köszönöm Rita, vittem is. :flower1:
Nagy ívben igyekeztem kikerülni Kata kukucskálását.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 22. 19:34

Istenem! Wanting visszajött! Reménykedtem, hogy csak a 28. részben látjuk, aztán
nem hallunk róla többet. De ez nem így lett, sajnos. :(( És pont most, amikor ő
nélküle is megvan a baj! (A 29. részt fordítom épp.)
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 22. 19:51

Köszönöm a 27. részt!
Su sikerrel járt.
Vén Xu ugyan új arcát mutatja fia előtt, de tudjuk a vér nem válik vízzé. Ugyanúgy folytatja ármánykodásait.
És mivel meghalt Mu, közeledik egy újabb katasztrófa Wan Ting személyében. Nem hiszem, hogy csak a temetés miatt tér vissza. Mindenesetre szerintem ez egy jó ürügy neki. Ugyanis nem éppen békés szálak útján váltak el egymástól, mármint Wan Ting, Mu és Wan Qing.

Rita
Kíváncsi leszek milyen lesz az a fekete leves W és XL kapcsolatában.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 22. 19:59

Hesu írta:Rita
Kíváncsi leszek milyen lesz az a fekete leves W és XL kapcsolatában.


A 28. rész közepe táján öntik ránk.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 22. 21:42

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb 2 részt :x Még csak most kezdem el nézni.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 22. 23:07

Vén Xu-ról már akkor az volt a véleményem, mikor ott imádkozott a templomban és megjelent a fia, hogy nagy szinész őkelme. Mert hogy nem lett belőle szende szűz, az is biztos. Meg is mutatta, hogy jól gondoltam. Csak hát Mu úr lett az, aki kárát látta ennek, hogy szépen fogalmazzak.
Remélhetőleg hosszútávon a fiát sem ejtették vele kapcsolatban a fejére és rájön a dolgaira, úgy, mint ahogy meglátta a japánnak irt levelet is.
Su marsall pedig hivatalosan is felnőtt. Jót tesz neki a szerelem, bár kicsit bekavart a " feketeleves", de hát aki féltékeny, az féltékeny. :-)
Pei marsall azt hiszem megfogadta XL tanácsát és elkezdett taktikázni az apjával.
Micsoda fordulat lett a végére a dumdum golyóval. Na de ahogy ismerem XL-t szépen ki fogja ő deriteni mi is történt akkor,mert valami svindlinek kell lenni a dologban.
Az akkori tábori orvosnak úgyis ott az orosz ismerőse, talán közelebb jutnak az ügyhöz általa.
Wangqing gyönyörű volt a menyasszonyi ruhában. A fátyla olyan volt, mintha tollpihékkel lett volna körülvéve a fejénél.
XL ágyneműje is nagoyn tetszett.
Vajon Wangting miért időzött el apjának az oroszokkal körülvett képe előtt? Vagy csak nekem tünt fel?
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 22. 23:51

Net híján még csak most értem a végére!
Köszönöm szépen a 28-at is!

XL-t hatalmas sokk érte, Mu korábbi tettével kapcsolatban és ennek a fekete levesnek issza most a levét a leendő ifjú pár.
De valóban úgy lenne, ahogy azt az orosz fickó elmondta?
Vagy ennek is a hátterében áll valaki! Valaki, aki keresztbe akart tenni XL-éknek és az esküvőnek. Meglódult a fantáziám, de én Wan Ting-re gondolok. Okkal, hiszen korábban az ő szerelmi élete és egyébként a korábbi élete is tönkre ment és most ott van az a fotó is. Vagy még számításba veszem a kis japán Hitlert is. Ő meg a Vén Xu-val szövetkezet, hogy eltegyék láb alól XL-t.
Fess fickó ez a Su Marshall abban az egyenruhában és milyen romantikus :ymdaydream: ?! De piszok féltékeny. Olyat látott, ami tényleg félre érthető volt az ő szemszögéből nézve. De a hirtelensége miatt Gu kisasszonyt is magára haragította. Pedig olyan szépen alakult köztük a szerelmi szál.
És végre XL-t is feladni látszik Gu kisasszony.
W gyönyörű volt a menyasszonyi ruhájában.
Amikor XL az esküvőjéről álmodott és abban W ruhája vörössé változott, az Alkonyat filmből egy éppen látott pillanata villant be. Nem láttam a filmet teljes egészében, de szerintem nem is fogom megnézni. Az a sógornőm, Mira világa.

Bocsánat, eltértem az adott soriról.

Remélem, azért gyorsan kiderül az igazság. Kár lenne a párokért.

Jajj lányok és fiúk annyira izgalmas! De kár, hogy hamarosan finish.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 23. 7:19

Sziasztok! Nagyon szívesen az újabbakat! Nagy örömmel és izgalommal fordítottam!

Gyorsan írok, hogy folytathassam a fordítást. Úgy kitoltam magammal! Tegnap kb. a felénél tartottam
a 29. résznek, amikor befejeztem aznapra a fordítást. De annyi sokk ért addig is, hogy nem bírtam ki,
és végignéztem a másik felét is. Nem kellett volna, akkor ért a legnagyobb sokk! Most itt vagyok sokkokkal
telve, és kezdhetem a felétől fordítani a 29. részt, és csak ha befejeztem kezdhetem el nézni a 30.-t.
Ebből nem engedek, mert akkor nem haladok, és a későbbi események be is kavarnak és befolyásolnak
a fordításban, ezt már tapasztaltam. Szóval nem tudom, mikor fog enyhülni szívem fájdalma, és mikor
bűnhődnek már meg a sz@rkavarók.

Kata, én is röhögtem kínomban, amikor XU Bojun úgy tekerte-csavarta a dolgokat, hogy még magát hozta
ki nyertesen az egész háborús-robbantásos-gyilkolászós ügyből.

Wantingtól visszajön, és hát....ahogy sejtjük...

Japánok visszajönnek, és hát....ahogy sejtjük.... Ha eddig izgalmas volt a történet, most rátettek még
egy lapáttal.

Hesu, Ági! Ti gyanakvóbbak vagytok, én egy icipicit elhittem Xu Bojunnak, hogy átértékelte a múlt eseményeit,
és az árat, amit fizetett érte, de nektek volt igazatok. Egy régi kínai mondás szerint: ájtatos manóból nem
lesz szalonna. :)) :)) . XB-ból sem lett. Még a jólelkű fiát se tudja teljesen megtéveszteni.
Egyébként az a papolás, hogy ő inkább mondott volna le a pozíciójáról, sőt meg is halt volna azért, hogy a
fiát kihozza a frontról, erős szemöldök felhúzásra késztetett. Nem láttuk jelét, hogy ilyesmire hajlandó
lett volna. A harcmező közelébe se mert menni.

Nagyon reménykedem, hogy a három fiatal marsall meg tudja őrizni az álláspontját, ami a harcokat és az
emberáldozatokat illeti. GY egyetlen mondatával meg tudta győzni Su marsallt, ez nagyon tetszett. Most
már mind a hárman, sőt XL-nal már négyen vannak, akik értelmetlennek látják a hadúri rendszert. Nyilván
az öregek nem fogják könnyen adni magukat.

Ja, ájtatos manónak összefér az ájtatoskodással, hogy terveket szőjön XL meggyilkolására. Csak kiszervezi
másnak, hogy az ő "őszinte" vezeklését ne zavarja meg. És ő ezt komolyan is gondolja. A kishitlernek meg
nem kell kétszer mondani, már van is terve... nem mondom ki, mit kívánok neki.

A Mu úr és a fegyveresek ügyéhez már kaptunk korábban segítséget, hogy ki is áll a háttérben, de akkor, az
a kijenletés megtévesztett, és elhittem egy rövid időre, hogy Mu úr a bűnös. Pedig ha belegondolok, nem
természetes, hogy egy civil kereskedő adjon parancsokat a tapasztalt fegyvereseknek. Már csak azt várom,
hogy ez XL számára is világossá váljon. Talán a 30. részben... Ne húzzák sokáig, mert nagyon fáj a szívem
az ifjú párért.

Sajnos Wanting nem véletlenül időzött el azelőtt a fénykép előtt! :(( Basszus, minek kellett ennek is visszajönnie?

Nagyon nagy izgalmak várnak ránk!

Erre gondoltam, amikor a segítségről írtam: ez a jelenet a 19. részben volt, amikor a japán pasit átverte
XL, és ezután elment panaszkodni XB-nak. Szóval ez jutott eszembe, amikor a 29. részben az újabb
beszélgetésüket fordítottam.

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 23. 9:06

Szia RIta!
Ez az utolsó két képkocka felidézése jókor jött, hogy megvilágositson. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 23. 9:19

Leskelődés ide, leskelődés oda, cseppet sem vagyok kevésbé ideges és izgatott a most ránk váró ármánykodástól.
Ma egy kicsit bizonytalan vagyok a mai napot illetően, de majd kialakul.
Az a baj, hogy kivételesen elaludtam 8 óráig, így az addig tervezettem borult! Ja és az árakat is meg kell nézzem úgy nagyjából... Holnap viszont akármilyen idő lesz irány a patika, mert majdnem elfogyott a Samu gyógyszere, alig találtam meg az utolsó dobozt!
Botrány lett volna ha a sürgősségiről kellett volna gyógyszert kérnem! :-q x_x :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 23. 9:22

Ekkor még azt hittem, hogy a másik tíz évvel ezelőtti eseményre gondol, a bombázásra.

Egyébként korábban már szöget ütött a fejemben, hogy W és XL életének fontos eseményei
tíz évvel korábbra datálódnak. Sejtettem, hogy egyszer összeakadnak majd a szálak. De hogy
ennyire!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 23. 9:46

Rita, én XL apjának meggyilkolására gondoltam a 10 évvel ezelőtti eseményeknél. Bár ott ugye az oroszokat emlitik, de mi van, ha a japánoknak is benne volt a keze, vagy évek múltával az oroszokra akarják kenni. Na ez csak egy kis fejtegetés főzés előtt részemről. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 23. 9:50

Ági, nekem sem világos, mi történt. Lehet, hogy a 30. rész majd megvilágosít.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 23. 15:40

Minden szempontból megrázó volt a 28. rész!
S milyen súlyos incidensre derült fény. Bár lehet hogy az oroszoknak tényleg benne van a keze, de!
Alapvetően X.nek, és a japánoknak! Az is biztos, hogy a az esetleges szemtanu sem mondott teljesen igazat,
hiszen fegyverszállítással nem lehet harcba keveredni, hiszen pont a rejtettség lett volna a fontos. Ez az ami miatt az egész
teória bukik. De majd okosabbak leszünk.

A pillanatnyi felállás meg igencsak félreértelmezhető volt azáltal is hogy a segéd hazudott Wanqingnak! :(
Nem csoda ha az információktól kisebb sokkot kapott TAN! :(( :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 23. 20:23

Szia Rita!
Hát amitől tartottunk bekövetkezett,persze eszembe sem jutott,hogy így,
de az elejtett szavakból,hogy a katonai hatalom és a pénz egy kézben
összpontosul,akkor pedig vége Vén Xu álmainak és persze,hogy a japánoknak
is problémát okozna,tehát jó megoldás,ha a párocskát szétválasszuk.
Én nem tudok másra gondolni,csak arra hogy manipulálták Tant,mert miért
kellett Wangtingnak a fényképalbumot nézegetnie és azt mutatni is.
Ezt én valami ráutalásnak érzek és biztos nem tett ilyet Mu,pláne,hogy arra
adott parancsot öljenek meg mindenkit.Mindenesetre sikerült és ahogy írtad
a következő részek is kiakasztóak lesznek amit most fordítol.
Azt hiszem izgulunk még egészen a végéig :-ss
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 24. 14:43

Négy óra körül érkezem az újabb két résszel!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 24. 15:35

Jó szórakozást kívánok a 29.-30. részekhez!

Annyi minden történik ebben a két részben is. Izgulhatunk!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 15:41

Aki jól viselkedik az akupunktúrán az este filmezhet! :-)
Köszönöm szépen a két részt!!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 24. 16:02

Már itt is vagyok és mindenre fel vagyok készülve :-ss
Legalábbis remélem #:-s Nagyon köszönöm,hogy már nézhetem is :x
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2022. január 24. 16:35

Drága Rita én eddig csak gyujtogettem a feliratokat os nagyon nagyon orulok hogy ujra itt vagy és ujra forditasz a mi ,mindnyajunk nagy oromére.de már elkezdtem nézzni de még csak a hatodik részt fejeztem be ,de már most szerelem ez az uj sorid ennek a kicsit vénecske mamának...:)...A kisunokád már ugye sokat nott,nekem is megszuletett a Matyi kishuga Száva Szofia ......Verne Gyula a névadoja....tundéri kis tunemény mind a lassan nyolc honapjával...:)...Nagyon szépen koszonom a feliratokat,én a Dramanicerol toltom a videokat ,mert miota a Mega kis felhocskéjét csak egy pillanatig látom az uj letolto megával pedig nem értjuk egymást......de a Dramanices videok is nagyon szépek és nagyon tetszik a sorozat. :x @};- :x Annamama.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 24. 16:36

Köszönöm a 29. részt, hát csak pislogok! Azt a---beindult a gépezet! Egyik részről győzelem, de sajnos a kémek sikeres jelentése kapcsán lehet hogy nem lesz annyira sikeres az akció mint vártuk.
ez a japán..is..komolyan hányingerem lett tőle, mocskos gazember. A kedves mostohahúg meg sikerrel lett titkárnő, hogy a fene egye meg. De szerintem jön még a kutyára dér, már azon is csodálkoznék ha túlélné ezt az egészet.
S Sajnos bejött a sejtésem, bár nem bíztam benne, hogy nem is Mu úr rendelte a teljes kivégzést, ebben is a japán keze van.Tan is felkapta a vizet, hogy kiderült a huga is veszélybe került. Az a csésze földhözvágása, és az utolsó mondata túlságosan is erősre sikeredett!
Az orosz is meg fogja szívni, mert tuti még azelőtt kivégzik, hogy bevallhatná hogy hamis tanuzásban vett részt!! De megérdeml
Kicsit később folytatom, megyek pihenni egy kicsit! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Annamama de örülök, hogy be tudsz kapcsolódni ehhez a remek történethez is! Az unokák tünemények! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 24. 16:55

Üdv.
Köszönöm szépen a 29-30.részek feliratát.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég