Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:27

novcsi6 írta:Szia Rita!

Én is gratulálni szeretnék az 50. sorozatodhoz. :) :) :ymhug: :ymhug: Mindig olyan jókat választasz ;;)
Csak így tovább!!

A feliratokat köszönöm :) :) ;) ;)

Szia novcsi!

Köszönöm szépen a köszöntést!! Szerencsére hasonló ízlésünk lehet, azért "futunk össze"
jó gyakran! Remélem, így marad!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Meglepően szép felvételek is vannak a soriban:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:49

Hayako írta:Kedves Rita! Ismételten itt vagyok, ahogy ígértem. :D Mostanában nagyon rákaptam a kínai sorozatokra, alig fordítok miattuk, úgyhogy evidens, hogy ezt is meg kell néznem. :x Alapból úgy vagyok vele, ha valamilyen film vagy sorozat körül nagy a hype, akkor azt nekem látnom kell. Csak azért is! A kosztümös szériákat pedig alapból szeretem, úgyhogy nem fogom vissza magam! Köszönöm a feliratot és itt is gratulálok az 50. sorozatodhoz! :ymapplause:

Ui: Nem tudnál megadni egy másik torrent elérhetőséget? Sajnos avistazon nem vagyok fent, a mega meg már nem engedélyezi, mert túlléptem a keretet és így is túl lassú! :-?

Kedves Hayako! Igazán örülök neked! A kínai sorik olyanok, hogy tényleg könnyű "rájuk kapni".
A legszívesebben én is kínait fordítok, de a tajvaniak közt is szívesen keresgélek. Bár most
a legjobban két thai feldolgozást várok, a Goongot, és a Boys Over Flowert. Jó ég, már mikor
beterveztem őket! Ma olvastam, hogy jövőre lesz koreai remake-je a Go Princess Go-nak!!!

Sajnos eddig nem találtam más letöltési lehetőséget! Ha a Kickass meglenne még, akkor ott
oda is fel lenne töltve, de sajnos az már a múlté.

Ha van saját megafiókod, akkor azt tudom javasolni, amit Ildikónak (nildikó) fentebb. Még
egy ötletem van. Szedd le a vikiről a videókat, a feliratokat meg időzítsd át. Én ezt az online
programot szoktam használni:

http://www.tubeoffline.com/download-Viki-videos.php#.V6i01TXCaZQ

Azért szeretem, mert a feliratot is le lehet tölteni vele. Ha az első rész címét bemásoltad az
URL sorába, ráklikkelsz a Get video-ra. Én a lehető legnagyobb méretben szedek le mindent,
ezért azt a lehetőséget választom ki. Ekkor beindul a videó, elkezdi ez a program lejátszani,
amit le akarunk tölteni. Jobb klikk a videóra és "Videó mentése más néven". Ennyi az egész.

Visszajöttem, ez egy utólagos bejegyzés: Bocs, Hayako! Miután leírtam, hogy kell a vikiről
letölteni, jutott eszembe, hogy ott nem elérhető a sori. A Holával megpróbáltam pár nemzet
bőrébe bújni, de egyikkel sem sikerült. Ha már leírtam a program használatát, már nem
törlöm ki innen, hátha valakit érdekel.


Nekem ez az első kínai kosztümösöm, és pont ilyen különlegeset kaptam ki. Boldog vagyok
nagyon!

Köszönöm a gratulációdat! Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 8. 19:14

Ritám, már itt is vagyok lelkendezni. :)
Megnézve az első hat részt, nagyon jók voltak az első benyomásaim.
A színészek aranyosak, fiatalok ,tehetségesek. Az hogy nem volt egy zsáknyi pénzük a sorozat
elkészítéséhez, nem von le semmit a sikeréből, vagy az érdekességéből. A kosztümök ugyan egy kicsit
szürreálisak, mert ugyan a császári udvarban aligha táncoltak tüllszoknyában, vagy muszlinruhában, de
simán eltudtam hinni, ilyen ruhákat használtak.
Én már el is döntöttem, nekem a blazirt arccal járkáló koronaherceg lesz a kedvencem, mert neki nagyon
sokat kell változnia, bele kell szeretnie a feleségébe.
Ez elég hamar be is következik, szerintem akkor, amikor meglátja a koronahercegnőt táncolni a szolgálólányával.
Na de addig Peng Peng férfi lelkének ugyancsak fel kell kötnie a szoknya korcát. x_x
Spoiler: mutasd
( tudtam, hogy a kínaiak
fedezték fel a szárnyas betétet. :ymblushing: )

A koronaherceg nem tudja, mi változott meg Peng Pengnél. , mi az, ami miatt a figyelme a felesége felé
fordul. Pedig csak a férfi lélek a ludas.
A hatodik részben a feleség jól belegyalogolt a férje lelkivilágába mert nem emlékezett az éjszaka történtekre.
A 9.herceg nagyon kell a történet szempontjából, legalább a koronaherceg küzd majd a felesége szerelméért.
Jókat nevetek Peng Peng férfi beszólásaiért.
Vélemény egyetlen szóval: Imádom :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A dalok és zenék pedig csodálatosak. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2016. augusztus 8. 19:39

Kedves Rita!Először is gratulálok az 50.sorozat fordításához.Ezt a sorozatot már a megjelenés óta megszerettem volna nézni.Úgyhogy én mindenképp veled tartok.KÖSZÖNÖM.Erika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 19:43

MinGi írta:Kedves Rita! Nagyon örülök, hogy fordítod az a sorozatot is.Köszönöm az első hatost! Nemrégiben hallottam a sorozat ost videóit, akkor letöltöttem, mivel már van magyar felirat biztos megnézem.( azt nem ígérem, hogy együtt haladok veletek, de..)
Biztos keresgéltél a letöltés előtt, véletlenül nem találtál más "Alternative Ending"-t csak a vikist?
Csak azt tudom mondani, amit már sokan előttem GRATULÁLOK!

Kedves Zsike! Úgy örülök, hogy eddig mindegyik kínai sorozatom a legkedvesebbek közé kerülhetett!
Ezért szerettem volna most is kínait fordítani, mert amiket kiválasztok, abban nem csalódok. Vannak
persze ezek közt is szörnyen rosszak, de azért szoktam utánaolvasni mindegyiknek, hogy ezeket
elkerüljem.

Ha gyűjtögetni szeretnél inkább, akkor ne kezdd el a nézését, mert itt ragadsz (bár én ezt egyáltalán
nem bánnám!!!).

Ez pont nem a vikis verzió. Fogalmam sincs, aki feltette az avistazra honnan szedte, de azt tudom,
hogy a letöltők közt volt egy vállalkozó szellemű kedves ember, aki átidőzítette a viki feliratait ehhez
a verzióhoz. A 12. és a 24 résszel van valami gubanc, néhány percnyi szöveg hiányzik belőlük, mert
ezeknél eltérő volt vikis videó, és ugye ahhoz készült a felirat. Azt tudom, hogy a viki mindkét véggel
rendelkezett, mi viszont csak eggyel. Azt hiszem, a feltöltő kedvenc végét kapjuk meg, amelyik neki
jobban tetszett.

Nem értem, mi van ekörül a sori körül, mert még a doramaxon sincs fenn, az pedig más nagy szó!

Köszönöm a köszöntést! Nagyon szívesen a sorozatot!!!

A főpáros nagyon sokat szerepel a médiában:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 19:50

nb76 írta:Szia Rita! Kismadárkánk elcsicseregte, hogy újabb sori a láthatáron, nagyon köszönöm a fordítást :) érdekesnek tűnik a leírásod alapján, begyűjtöm és megnézem majd. Gratulálok az 50. fordításhoz, nagyon szép "forduló" :flower1: Remélem, ünneplünk még kerekebbet is ;)

Szia Brigi! Kriszti kismadárkának köszönöm a csicsergést! Jó gyűjtögetést!

Köszönöm szépen! Azon leszek, hogy a 100.-t is együtt ünnepeljük!

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. augusztus 8. 19:56

Kedves Rita! Az Avistáról töltöttem le, de a másik befejezést találtam a vikin.
Ha valaki sem az Avistát ,sem a megát nem szereti itt is el tudja érni.
Spoiler: mutasd
http://www.dailymotion.com/playlist/x48sdp_joying-fun_%E5%A4%AA%E5%AD%90%E5%A6%83%E5%8D%87%E8%81%8C%E8%AE%B0-go-princess-go/1#video=x3nzpjk
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 20:13

szokola írta:Kedves Rita!

Én is gratulálok az 50. fordításodhoz. Bár én jellemzően maratonozni szoktam, de annyira szeretem a test-nem cserés történeteket, főleg ázsiai köntösbe csomagolva, hogy szerintem most együtt fogok haladni a fordítással.
Nagyon köszönöm az első hat rész feliratát

Kedves Ági!

Nagyon örülök, hogy együtt nézhetünk egy sorozatot! Remélem, neked is az egyik kedvenceddé
válik majd!


Én nem szerettem ezt a testcserés, időutazós műfajt, de nagyon-nagyon nem! Ehhez képest
alig várom, hogy a 21. részhez érjek, mert onnantól kezdve már nem láttam a többi részt.

Köszönöm szépen a gratulációdat! Neked is nagyon szívesen a hat rész feliratát!


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 8. 20:35

Kedves Rita!
Gratulálok az 50.fordításodhoz.Nagyon tetszik a téma.Szeretem az időutazós történeteket.Mikor régebben nézegettem az is érdekes volt ,hogy két befejezése van,lehet választani,kinek mi tetszik.Megyek töltöm és nézem.További szép estét kívánok. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 20:40

dolores953 írta:Ritám, már itt is vagyok lelkendezni. :)
Megnézve az első hat részt, nagyon jók voltak az első benyomásaim.
A színészek aranyosak, fiatalok ,tehetségesek. Az hogy nem volt egy zsáknyi pénzük a sorozat
elkészítéséhez, nem von le semmit a sikeréből, vagy az érdekességéből. A kosztümök ugyan egy kicsit
szürreálisak, mert ugyan a császári udvarban aligha táncoltak tüllszoknyában, vagy muszlinruhában, de
simán eltudtam hinni, ilyen ruhákat használtak.
Én már el is döntöttem, nekem a blazirt arccal járkáló koronaherceg lesz a kedvencem, mert neki nagyon
sokat kell változnia, bele kell szeretnie a feleségébe.
Ez elég hamar be is következik, szerintem akkor, amikor meglátja a koronahercegnőt táncolni a szolgálólányával.
Na de addig Peng Peng férfi lelkének ugyancsak fel kell kötnie a szoknya korcát. x_x
Spoiler: mutasd
( tudtam, hogy a kínaiak
fedezték fel a szárnyas betétet. :ymblushing: )

A koronaherceg nem tudja, mi változott meg Peng Pengnél. , mi az, ami miatt a figyelme a felesége felé
fordul. Pedig csak a férfi lélek a ludas.
A hatodik részben a feleség jól belegyalogolt a férje lelkivilágába mert nem emlékezett az éjszaka történtekre.
A 9.herceg nagyon kell a történet szempontjából, legalább a koronaherceg küzd majd a felesége szerelméért.
Jókat nevetek Peng Peng férfi beszólásaiért.
Vélemény egyetlen szóval: Imádom :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A dalok és zenék pedig csodálatosak. :littlehearth:


Dolores! Milyen öröm volt olvasni, amit írtál! Te vagy az első, aki erről a hat részről
véleményt mond, ezért nagyon fontos a lelkes hozzászólásod!


Minden mondatoddal egyetértek! A ruhákon egyrészt látszik, hogy nagyon egyszerűek,
másrészt a rendezőnek az volt a koncepciója, hogy ha már a TaoBaon kell megvenni a
lábbeliket is, akkor a ruhák is legyenek rendhagyóak.

A ruhákhoz innen is vették az inspirációkat. Öt oldala van, alul lehet lapozni:

http://www.ipctu.com/m/view.php?aid=22573

A szárnyas betét poénon jót nevettem! De tényleg! Hogy lelehet tollból csinálni? Vagy
azzal tömték meg azokat a selyem csíkocskákat?

Jófélék ezek a hercegek is! A Koronaherceg, aki a harmadik báty, szereti a második
báty feleségét, a kilencedik meg a harmadikét. Jó kis szerelmi ötszög! Ehhez kell is
36 rész, amíg kibogozzák. Én is úgy látom, hogy a Koronahercegben kezd megindulni
valami, amikor a feleségét és Lu Li-t táncolni látja.

Nagyon kellenek, és nagyon jókor jönnek Peng Peng benyögései. A férfihang eszembe
juttatja, hogy ő férfi valójában, mert bizony hajlamos vagyok elfelejteni, és másként
ítélem meg a cselekedeteit.

Nekem is a karót nyelt, szobor merev arcú, és viselkedésű, tőmondatokban beszélő
Koronaherceg a favoritom. Annyira érdekes lesz látni, ahogy a feleségével egymásra
hangolódnak, ha egyáltalán... Ez egyelőre olyan távolinak tűnik, hogy el sem látok
addig, és nem a Koronaherceg miatt, hanem Peng Peng miatt. Neki el kéne felejtenie,
hogy férfi! Ezt hogy fogják megcsinálni?

Egyelőre PP még ott tart, hogy amikor a Koronaherceg kihúzza a lábát a palotából,
férfiruhába öltözve a bordélyba megy, és a férfi vécébe botorkál be:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 20:45

erika001 írta:Kedves Rita!Először is gratulálok az 50.sorozat fordításához.Ezt a sorozatot már a megjelenés óta megszerettem volna nézni.Úgyhogy én mindenképp veled tartok.KÖSZÖNÖM.Erika

Kedves Erika!

Én is örülök, hogy velünk tartasz! Ez azt jelenti, hogy kedvedre való a sorozat!

Köszönöm szépen a köszöntést! Nagyon szívesen a fordítást!


Az eunuchok ruhájában talán még tüll is van:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 20:54

MinGi írta:Kedves Rita! Az Avistáról töltöttem le, de a másik befejezést találtam a vikin.
Ha valaki sem az Avistát ,sem a megát nem szereti itt is el tudja érni.
Spoiler: mutasd
http://www.dailymotion.com/playlist/x48sdp_joying-fun_%E5%A4%AA%E5%AD%90%E5%A6%83%E5%8D%87%E8%81%8C%E8%AE%B0-go-princess-go/1#video=x3nzpjk

Zsike! Köszi, hogy betetted! Ha már a vége környékén fogok tartani, akkor
meg fogom nézni, letöltöm, és ha lesz felirat, lefordítom, hogy nekünk is
legyen két végünk!

Kriszti mondta, hogy te is megemlítetted a sorit a FB-on! Köszönöm szépen!
Minden reklám jól jön! Hadd nézzék minél többen ezt a fantasztikus sorozatot!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 21:02

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Gratulálok az 50.fordításodhoz.Nagyon tetszik a téma.Szeretem az időutazós történeteket.Mikor régebben nézegettem az is érdekes volt ,hogy két befejezése van,lehet választani,kinek mi tetszik.Megyek töltöm és nézem.További szép estét kívánok. :D


Kedves Ica! Szerintem is érdekes, hogy lehet választani a végén, ezért sérelmezem,
hogy pont nekünk nem lehet. Jó lenne, tudni, hogy a feltöltője miért nem tette fel a
37. részt is?

Örülök, hogy együtt nézzük a GPG-t! Végre egy sorozat, ami még neked is új! Tényleg
együtt fedezhetjük fel!

Köszönöm szépen a gratulációdat! Szívesen a feliratokat!


Az Udvari Futballtorna igencsak jópofa lett. Tetszettek a kimerevített mozdulatok:

Kép
Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. augusztus 8. 21:06

Rita! Lehet, hogy félreérthető voltam, amit betettem link az a teljes sorozaté, az alternatív vége a vikin van, felirat van hozzá.
A FB-n aki ajánlotta a sorozatot az egy másik Erzsi,így a köszönet őt illeti!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 21:14

MinGi írta:Rita! Lehet, hogy félreérthető voltam, amit betettem link az a teljes sorozaté, az alternatív vége a vikin van, felirat van hozzá.
A FB-n aki ajánlotta a sorozatot az egy másik Erzsi,így a köszönet őt illeti!

Zsike! Azt tudom, hogy a vikin megvan, csak nem lehet leszedni a videót, csak a
feliratot. Ez az én nagy bajom. Utólag Hayakonak írt hozzászólásomba is beírtam.
Nagyban magyarázom neki, hogy hogy töltse le a részeket, közben meg elfelejtettem,
hogy a mi régiónkban nem nézhető a sori. A Hola Unblocker fel van nekem telepítve,
általában, ha amerikainak adom ki magam, szoktam látni a tiltott videókat, de most
úgy sem sikerült. Még pár nemzetet megpróbáltam, aztán letettem róla.

Yang Yant is nagyon kedvelem. Mindig azt nézem, milyen színű pompom van a hajában:

Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. augusztus 8. 21:17

Rita írta:
Abban a hitben voltam, hogy most kihagyod ezt a sorit. Tudom, hogy mennyire kevés az időd, és el vagy
maradva a megkezdett sorozataiddal. De ha gyűjtögetsz, az azt jelenti, hogy talán...



Rita
, köszi az első 6 feliratot! :x Rita, nincs már "semmi talán", mint ahogy írtad. ;;)
Ugyanis elkövettem azt a "hibát", hogy este lefekvés előtt belenéztem. :))
A KMPlayer -em meg automatikusan vitte tovább a részeket.
Olyan lelkes vagyok, mint Dolores. Teljes mértékben osztom a véleményét, még a fiúk, azaz a hercegek tekintetében is. :-bd
A koronaherceg lángra lobbanásához már nem sok kell. Sőt a "korábbi semmihez" képest már így is izzik. A kegyencnőjének is már trükköket kell bevetnie ahhoz, pl. a focipályán történtek, hogy a figyelmét megtartsa.
Li Lu talán az elején egy hajszállal többet hüppögött a kelleténél amikor itatta az egereket... de egyébként nagyon kedvelem a kis szolgálólányt.
Füleske is üde színfolt. :)
A kérdésedre majd egy következő alkalommal válaszolok, de még most is van feladatom.
Nagyon várom a folyt. köv.-öt!

Óóóó...lassan visszaszámlálhatunk, mert mindjárt meglesz a fórum 5.000. hozzászólása is!
Emiatt is gratulálok, mert ez a családias hangulatnak köszönhető, amit Te teremtettél. :littlehearth: :flower1: :movingflower:
Kép
KépKépKép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. augusztus 8. 21:41

Rita! Nekem simán lejött, igaz csak 360-s van.
Spoiler: mutasd
Feltettem a megára :https://mega.nz/#!Bgc0RD7L!X8Re9QvU1d8ArVvzEUB9CgHfYJMi_BPTsa72uJqOmsU
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 21:42

Unni2011 írta:
Rita írta:
Abban a hitben voltam, hogy most kihagyod ezt a sorit. Tudom, hogy mennyire kevés az időd, és el vagy
maradva a megkezdett sorozataiddal. De ha gyűjtögetsz, az azt jelenti, hogy talán...



Rita
, köszi az első 6 feliratot! :x Rita, nincs már "semmi talán", mint ahogy írtad. ;;)
Ugyanis elkövettem azt a "hibát", hogy este lefekvés előtt belenéztem. :))
A KMPlayer -em meg automatikusan vitte tovább a részeket.
Olyan lelkes vagyok, mint Dolores. Teljes mértékben osztom a véleményét, még a fiúk, azaz a hercegek tekintetében is. :-bd
A koronaherceg lángra lobbanásához már nem sok kell. Sőt a "korábbi semmihez" képest már így is izzik. A kegyencnőjének is már trükköket kell bevetnie ahhoz, pl. a focipályán történtek, hogy a figyelmét megtartsa.
Li Lu talán az elején egy hajszállal többet hüppögött a kelleténél amikor itatta az egereket... de egyébként nagyon kedvelem a kis szolgálólányt.
Füleske is üde színfolt. :)
A kérdésedre majd egy következő alkalommal válaszolok, de még most is van feladatom.
Nagyon várom a folyt. köv.-öt!

Óóóó...lassan visszaszámlálhatunk, mert mindjárt meglesz a fórum 5.000. hozzászólása is!
Emiatt is gratulálok, mert ez a családias hangulatnak köszönhető, amit Te teremtettél. :littlehearth: :flower1: :movingflower:

Kedves Unni! Te voltál az 5000!

És egyben te vagy a második, aki a hat rész megnézése után megírta a véleményét!
Köszönöm szépen! Nagy örömmel olvastam! Mondom én, hogy jó kis kínait találtam!

Sajnáltam volna is, ha nem tudod megnézni, mert tudom, hogy te sem veted meg az
agyament humort és az eszement szereplőket. A te időbeosztásodhoz kifejezetten
jól jönnek a 20 perces részek!

Még mindig dolores szárnyas betét poénján, és a te egyik mondatodon nevetek. Ezt
írtad: "A koronaherceg lángra lobbanásához már nem sok kell. Sőt a "korábbi semmihez"
képest már így is izzik."

Hát ez nagyon jó! Mostani állapotában nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz, amikor
lángra fog lobbanni! Lehet, hogy még egy halvány mosolyra is sikerül elhúzni a száját.
Hát ennek valóban kell az az afrodiziákum, amit az orvos PP-nek adott méreg gyanánt.

Köszönöm a dicséretet! Mint mindig, most is nagyon jólesik!

Emlékszel régen mennyit viccelődtünk a pöttyös öltönyös sztárokon? Peter Shenget
is beöltöztették egybe. Még a cipője is pöttyös. Nem is rossz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 21:45

MinGi írta:Rita! Nekem simán lejött, igaz csak 360-s van.
Spoiler: mutasd
Feltettem a megára :https://mega.nz/#!Bgc0RD7L!X8Re9QvU1d8ArVvzEUB9CgHfYJMi_BPTsa72uJqOmsU

Köszi Zsike!!!!! Már át is repült az én mega fiókomba! Te látod a videókat?
Vagy ha nem, megírnád, hogy mivel szedted le?


:D :littlehearth: :D :littlehearth: :D :littlehearth: :D :littlehearth: :D :littlehearth:
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 8. 21:48

Kedves Rita!
Nem is olyan régen írtam, hogy együtt nézem a fordítással a sorozatot és már a végére is értem a 6. résznek. Egyszerűen imádom, szinte végig vigyorogtam az egészet. Tényleg látszik egy kicsit a pénzhiány, főként a jelmezeken, de az első egy-két rész után már nem is tűnik fel. A történet és a színészek kárpótolnak mindenért.
Már nagyon várom a hétfő estét. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 22:11

szokola írta:Kedves Rita!
Nem is olyan régen írtam, hogy együtt nézem a fordítással a sorozatot és már a végére is értem a 6. résznek. Egyszerűen imádom, szinte végig vigyorogtam az egészet. Tényleg látszik egy kicsit a pénzhiány, főként a jelmezeken, de az első egy-két rész után már nem is tűnik fel. A történet és a színészek kárpótolnak mindenért.
Már nagyon várom a hétfő estét. :)

Kedves Ági! De jó, hogy te is visszajeleztél már! Annyira örülök, a lelkes véleményeteknek!
Mondtam, hogy vagy imádja valaki, vagy nem nézi.


Én is úgy voltam vele, hogy itt is, ott is észrevettem a pénzhiány bizonyítékait, de ők sem
törődtek vele, így én sem, meg egy idő után már tényleg elveszi más a figyelmünket.

Nemcsak a ruhák hiányosságai, hanem a bútoroké, és a kiegészítőké is szembetűnő. Különben
később, ahogy haladunk előre, mintha egyre többet színesítenék a jeleneteket. Nem tárgyakkal,
szó szerint színekkel.

Már nagyban fordítom a hétfői részeket, és próbálok tartalékot képezni "rosszabb napokra".

Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. augusztus 8. 23:12

Nagyon szépen köszönöm a 1-6.részeket :D :D
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. augusztus 8. 23:43

Kedves Rita ! Köszönöm az első 6 rész fordítását ..remek kis sorozat nem lehet abba hagyni remek volt a Választásod gratulálok hozzá .. a sorozat minden percét végig vigyorogtam ..annyira édesek a jelenetek a szárnyas betét jelenete Isteni volt ..és a fulball játéka is kacagtató volt :) .de ez a trónörököst játszó fiatal színész Sheng Yi Lun hát alaposan megbámultam a szépségét . ;;) . ( és mint minden sorozatban itt is van egy kígyó ;) aki az idegeinken borzolja ) Köszönöm szépen ..itt vagyok hétfőn megint .. :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 6:08

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 1-6.részeket :D :D


Nagyon szívesen a feliratokat!

~o) :flower1: (%) :littlehearth: ~o) :flower1: (%) :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 7:04

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm az első 6 rész fordítását ..remek kis sorozat nem lehet abba hagyni remek volt a Választásod gratulálok hozzá .. a sorozat minden percét végig vigyorogtam ..annyira édesek a jelenetek a szárnyas betét jelenete Isteni volt ..és a fulball játéka is kacagtató volt :) .de ez a trónörököst játszó fiatal színész Sheng Yi Lun hát alaposan megbámultam a szépségét . ;;) . ( és mint minden sorozatban itt is van egy kígyó ;) aki az idegeinken borzolja ) Köszönöm szépen ..itt vagyok hétfőn megint .. :x

Szia Zsuzsi! Kinyitom a szemem és az első, amit elolvastam a te hozzászólásod volt.
Nagyon szépen fejeződött be, és ugyanolyan szépen indul a napom! Boldog vagyok!


Ma mennem kell a városba mindenféle ügyet intézni és vásárolnom is kell ezt-azt, de
még el sem indultam, máris azt várom, hogy hazaérjek, és folytassam a fordítást.
Mivel jól állok, azt fontolgatom, számolgatom, hogy a hét közepe felé mennyi részt
tudnék még úgy kitenni, hogy a jövő hétfői hat is meglegyen, mert azt megígértem,
annak meg kell lennie. Ezt jelenti egy fordítónak, amikor szeretik a sorozatát! Így
tudtok nekem szárnyakat adni. Erről szoktam írni időnként, hogy mennyire kellenek
a visszajelzések, a lelkes szavak, a dicséretek. Nagy szükségem van Rátok, akik
együtt nézitek velem a sorozatot, mert Ti rendelkeztek a legnagyobb hajtóerővel!


A Koronaherceg tud valamit, mert én sem tudom levenni róla a szemem, ha megjelenik.
Pedig nem tartom ebben a parókában különösebben vonzónak, de igen erőteljesen
tudja hozni a karakterét, ami valljuk be nem tűnik nehéz feladatnak elsőre. Annyi a
dolga, hogy nagyon határozottan parancsolgasson, és el ne mosolyodjon. És mégis!
Talán abban nagyszerű ő, ahogy a belsejében végbemenő változásokat apró jelekkel
tudomásunkra tudja hozni. Mivel szobor arcának kell lennie, a legpicibb jelek - néha
csak egy szemrebbenés - is nagyon jól észrevehetőek, és a megfelelő hatást váltják ki.

Amikor ezek a kígyók felbukkannak a sorozatokban, mindig az jár a fejemben, hogy
milyen együgyűek tudnak lenni a férfiak. A Koronaherceg sem lát az orránál tovább,
ha Kígyókisasszony a közelében van.

Nagyon szívesen a feliratokat! Amint látod, nem biztos, hogy hétfőig kell várni a
következő részekre. Most úgy gondolom, csütörtökön lesz a napja, hogy kiteszek még
valamennyit, de hogy mennyit, azt az dönti el, hogy milyen ütemben tudok haladni.


A Kígyó lassan kezdi észrevenni, hogy a Koronaherceg kezd másként bánni a Hercegnővel,
mint korábban. Mondjuk a Kilencedik herceg is tudja, mikor kell megjelenni:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég