Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 11. 21:28

Kriszti007 írta:Rita!
Ez a sori nem egyre jobb, hanem nagyon-nagyon jó! Imádom! Tegnap este kínomban már fel-alá járkáltam a lakásban, mert elfogyott a feliratom. :D
Nekem hozza azt a színvonalat, amit az első rész után várok. ;)
A harci jelenetek itt is lenyűgöztek, de a humor is. Mikor a Koronaherceg megjelent, mint partravetett hal, a hercegnő egyedi módon próbálta megoldani a helyzetet, hogy ne tűnjön annak, ami valójában volt. Yang Yan szöktetési módszerén is majd meghaltam a nevetéstől. Na ezért is imádom, mert ilyen kis hóbortos a lelkem! :)) Még mindig maradok nála, de a Koronaherceg is, a Kilencedik herceg is nagyon jól alakít, sőt Peng Peng és Bébi is. Egyszóval mindenkit imádok.

Köszi az élményt! Sok-sok ilyen jó fordítanivalót kívánok még neked!

Kriszti! Tegnap este komoly elvonási tüneteid lehettek! Nem baj! Hamar eljön a hétfő.
Így könnyebb kibírni, hogy közben is jött négy rész. Ha ügyes vagyok, ezután is tudjuk
így csinálni.

Jót nevettem magamban, amikor a harci jeleneteket említetted, mert eszembe jutott,
amikor azt mondtad, hogy ha kard van az emberek kezében, neked az már neked jöhet.

Tudom, már nem nagyon figyelünk ilyesmire, de nekem, aki a fordítás során lassabban,
látja a videót, feltűnt, milyen kevesen voltak a harci jeleneteknél, és a katonai bázison
is.
A rendező elmondta, hogy kevés tagból állt a színészgárda, és a statisztáknak több
szerepük is volt. Ma észre is vettem egy ilyet. Az egyik jellegzetes arcú férfi hol futár
volt, hol nindzsaszerű ruhába öltözött bérgyilkosszerűség.

A partra vetett Korona(hal)hercegen szintén jót nevettem. Amikor magához tér, azonnal
kérdőre vonja a feleségét, hogy miért olyan hiányosan van felöltözve. És ahogy néz közbe!!

Kép
Kép

Füleske megmenti a Koronahercegnőt, a 9.-re marad az "utómunka", a pátyolgatás:

Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 11. 21:41

Utolértelek benneteket. :) Rita ismét egy nagyon szórakoztató, jó kis sorit hoztál nekünk. ^:)^ Sokat nevettem, ami most nagyon kellett a Szöul után. ;;) Már az elején tetszettek azok a kalaeidoszkóp szerű képek, de az egész színes kavalkád is. Ha nem írod, hogy kevés költségvetésű a film, ezért szegényes a kivitelezés, nem jutott volna eszembe. Jól megoldották a tér kitöltését a sok selyemvirággal, lebegő könnyű ruhákkal,csak a fiuk hátán lévő szerkezetet nem tudtam értelmezni, lehet, hogy nem is kell. Egyébként is szeretem a kínai történelmi filmek jelmezeit, sokkal pompásabbak pl. a koreainál. :-ss Csatlakozom a koronaherceg/császár pártiak táborához. :-*

Tud ő mosolyogni is.

Kép

Szép pár

Kép

Látszik, hogy fáradt vagyok, másodszorra írtam a hszt és ráadásul nem jó topikba.

Ráadás, szotyizó császár!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 11. 21:58

Szia Rita! Nagyon jó volt a folytatás, továbbra is szenzációs a sorozat. Beindult az intrika. A koronahercegnő is ennek az áldozata lett. Én úgy gondolom,hogy a 7.herceg, vagy kígyó kisasszony lehet az értelmi szerzője. Nem tudom elhinni, hogy a koronaherceg tervelte ki.
Köszönöm a munkádat és a szép délutánt! :-h
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. augusztus 11. 22:55

Üdv.
Köszönöm szépen a 7-10.részek feliratait.
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. augusztus 11. 23:04

Nagyon szépen köszönöm a 7-10.részeket :D :D
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. augusztus 11. 23:30

Kedves Rita!Annyira meg vagyok hatva hogy nemtalàlom a szavakat,nagyon bejön nekem ez a sorozat,nagyon széen köszönöm hogy ezt vàlasztottad biztosm hogy nagyon sokszor fogom megnézni.Már most várom a folytatàst melyik napvárhatom a folytatást csak hogy addig is számoljam a napokat :) :) Nagyon bírom a koronahercegnőt meg e koronaherceget is,Legyen szèp heted :) :)
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. augusztus 12. 1:00

Rita írta:
A partra vetett Korona(hal)hercegen szintén jót nevettem. Amikor magához tér, azonnal
kérdőre vonja a feleségét, hogy miért olyan hiányosan van felöltözve. És ahogy néz közbe!!

Rita, köszönöm az újabb csomagot! ^:)^ Nemcsak a jeleneten, de ezen a szövegen, azaz a "Korona(hal)hercegen" szinte hahotáztam. =)) :))
A 9. herceg "füllentésével" nem vagyok kibékülve... sunyin rákenné a történteket a koronahercegre. Az áspiskígyó keze viszont benne lehet.
Nekem a pókerarcú (Rita találó elnevezése) koronaherceg változatlanul sokkal szimpatikusabb. :)
Milyen kis szemérmesen takargatta sállal a kiszívott nyakát, PP igazi vadmacska lehetett. Úgy látszik, hogy az alkoholmámorban el is felejtette, hogy ő "férfi lenne". ;;) Nagyot koppant mikor rájött, hogy ő dekorálta ki a férfi nyakát. :))
Már több sori topikjában kifejtettem, pl. a Summer Scent-nél is a DA-n, hogy a férfiak számára sokkal izgalmasabb, ha egy nő nem kullancsként tapad rájuk, hanem "vadászni kell rájuk", azaz meg kell hódítaniuk.
A koronaherceg egyre nagyobb figyelmét is amiatt szerezte meg PP, mert erőteljesen "hárítja".
Tehát, szerintem a koronaherceg nem PP férfias jellemvonásaiba szeret bele. ;;) Egyszerűen csak a hirtelen jött visszautasítás, hárítás generálja ezeket az érzelmeket, és azt is, hogy felfedezi benne a kívánatos nőt. Az utóbbinál a Lu Li-val történő táncára gondolok. :)
Kép
KépKépKép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 12. 6:16

Rita! Elnézést rosszul írtam, a 9. hercegre gondoltam!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 8:10

Gabóci5 írta:Utolértelek benneteket. :) Rita ismét egy nagyon szórakoztató, jó kis sorit hoztál nekünk. ^:)^ Sokat nevettem, ami most nagyon kellett a Szöul után. ;;) Már az elején tetszettek azok a kalaeidoszkóp szerű képek, de az egész színes kavalkád is. Ha nem írod, hogy kevés költségvetésű a film, ezért szegényes a kivitelezés, nem jutott volna eszembe. Jól megoldották a tér kitöltését a sok selyemvirággal, lebegő könnyű ruhákkal,csak a fiuk hátán lévő szerkezetet nem tudtam értelmezni, lehet, hogy nem is kell. Egyébként is szeretem a kínai történelmi filmek jelmezeit, sokkal pompásabbak pl. a koreainál. :-ss Csatlakozom a koronaherceg/császár pártiak táborához. :-*

Szia Gabi! Olyan jó, hogy utolértél bennünket! Hiányoztál! Ha belekezdek valamibe,
mindig az elsők között írsz valami kedveset, és ahhoz is hozzá vagyok szokva, hogy
"össze vagyunk nőve". Egyike vagy azoknak, aki mindig együtt nézi velem a sorikat.


Meglepetés nem ért, tudtam, hogy szeretni fogod a Go Princess Go-t! Milyen jól jött
ki a lépés, hogy egy komolyabb sorozat, a Szöul, után kezdtél bele. Rögtön enyhíthet
a szíved nehezén. Olvastam, hogy nagyon jó sorozat, csak az a történelmi korszak
amiben játszódik eléggé vérzivataros.

Nekem is nagyon tetszik a bevezető képek színkavalkádja. Nálam ezzel befutóvá lehet
válni. A 12. résztől másmilyen lesz a bevezetés. Az meg azért gyönyörűséges, mert
végighallgathatjuk a csodálatos openinget.

Muszáj volt szólnom a kis költségvetésről. Egyrészről mindig megemlítik a sori kapcsán,
mint érdekességet, hogy lám, lám, nem kellenek milliárdok egy sikeres darabhoz, másrészt
nem láttam még egy kínai történelmi sorit sem, nem tudtam, mekkora nagy a különbség
a GPG és egy "normális" kosztümös sori között, gondoltam, előre szólok, senkit se érjen
csalódás.

Jót nevettem a mosolyogva(!) szotyizó Koronahercegen! Nekem megvan a párja, a szotyizó
Koronahercegnő:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 8:28

B.Marika írta:Szia Rita! Nagyon jó volt a folytatás, továbbra is szenzációs a sorozat. Beindult az intrika. A koronahercegnő is ennek az áldozata lett. Én úgy gondolom,hogy a 7.herceg, vagy kígyó kisasszony lehet az értelmi szerzője. Nem tudom elhinni, hogy a koronaherceg tervelte ki.
Köszönöm a munkádat és a szép délutánt! :-h


Szia Marika! Igen, nagyon klassz a folytatás is, én is meg vagyok elégedve.

Szerintem nem a 9. akarta kinyiffantani a hercegnőt. Ő igazán szerelmes a lányba, nem akar
neki rosszat. Ez a típus élete végéig megrögzötten ugyanazt szereti, hiába tudja, hogy soha
nem fogják viszonozni az érzelmeit. Akkor is hős lovagként védelmezi élete szerelmét.

Lehet, hogy a Kígyó volt, másra én sem tudok gondolni. Egyébként a Kígyót alakító színésznő
is nagyszerűen hozza a figurát, ezt el kell ismerni.

Melyik férfinek nem esik meg rajta a szíve, ha így látja?

Kép

Csak a Koronaherceg képes ilyen görcsösen ülni mellette, a többiek már a karjukba kapták
volna a "betegen" köhécselő Kígyót:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 8:30

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 7-10.részek feliratait.

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 7-10.részeket :D :D


Chain, Nita! Nagyon szívesen a feliratokat!

:) ~o) :D ~o) :-* ~o) :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 8:45

milomartin írta:Kedves Rita!Annyira meg vagyok hatva hogy nemtalàlom a szavakat,nagyon bejön nekem ez a sorozat,nagyon széen köszönöm hogy ezt vàlasztottad biztosm hogy nagyon sokszor fogom megnézni.Már most várom a folytatàst melyik napvárhatom a folytatást csak hogy addig is számoljam a napokat :) :) Nagyon bírom a koronahercegnőt meg e koronaherceget is,Legyen szèp heted :) :)

Kedves Edit! Repes a szívem, hogy ekkora örömet tudok okozni a munkámmal!

Hétfőn fogom kitenni a következő hat részt, az még nincs teljesen készen, de addigra
meglesz. Majd csütörtökön ismét négy új résszel szeretnék jelentkezni. Erre biztosan
számíthatsz! Közben megtaláltam a következő sorozatomat, amit minél hamarabb el
szeretnék kezdeni,, szóval amennyire lehet, igyekezni fogok a GPG-val.

Kellemes hétvégét kívánok!

Nem esett szó a 2. Hercegről. Sajnálom őt. Nem elég, hogy nem ő, hanem a 3. Herceg
lett a Császári trón várományosa, az még a feleségét is elszereti, és folyton megalázza.
Szegény annyira bízott a Koronaherceg elleni merénylet sikerében:

Kép

Nem jött össze. Ezután is mindenki az ő fejére tojik. Lu Li meg is veri a Hercegnő nevében:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 9:25

Unni2011 írta:
Rita írta:
A partra vetett Korona(hal)hercegen szintén jót nevettem. Amikor magához tér, azonnal
kérdőre vonja a feleségét, hogy miért olyan hiányosan van felöltözve. És ahogy néz közben!!

Rita, köszönöm az újabb csomagot! ^:)^ Nemcsak a jeleneten, de ezen a szövegen, azaz a "Korona(hal)hercegen" szinte hahotáztam. =)) :))
A 9. herceg "füllentésével" nem vagyok kibékülve... sunyin rákenné a történteket a koronahercegre. Az áspiskígyó keze viszont benne lehet.
Nekem a pókerarcú (Rita találó elnevezése) koronaherceg változatlanul sokkal szimpatikusabb. :)
Milyen kis szemérmesen takargatta sállal a kiszívott nyakát, PP igazi vadmacska lehetett. Úgy látszik, hogy az alkoholmámorban el is felejtette, hogy ő "férfi lenne". ;;) Nagyot koppant mikor rájött, hogy ő dekorálta ki a férfi nyakát. :))
Már több sori topikjában kifejtettem, pl. a Summer Scent-nél is a DA-n, hogy a férfiak számára sokkal izgalmasabb, ha egy nő nem kullancsként tapad rájuk, hanem "vadászni kell rájuk", azaz meg kell hódítaniuk.
A koronaherceg egyre nagyobb figyelmét is amiatt szerezte meg PP, mert erőteljesen "hárítja".
Tehát, szerintem a koronaherceg nem PP férfias jellemvonásaiba szeret bele. ;;) Egyszerűen csak a hirtelen jött visszautasítás, hárítás generálja ezeket az érzelmeket, és azt is, hogy felfedezi benne a kívánatos nőt. Az utóbbinál a Lu Li-val történő táncára gondolok. :)


Unni! Olyan sok jelenet eszembe jutott a hozzászólásodat olvasva, hogy egyfolytában vigyorgok.

Amikor a KH és a KHN (muszáj vagyok rövidíteni, olyan hosszú a mindkét szó) egy mámoros
(kinek alkohol, kinek szerelmi) éjszaka után a hintóban(?) ültek, vajon mit gondolhatott a KH,
amikor a KHN a csajozási tapasztalatait kezdi vele megosztani. Az amúgy is merev arca, még
merevebbé vált.

Én sem vagyok kibékülve a 9.-kel. Én is sunyiságot vélek benne felfedezni. Ügyesen, szomorú
képpel, "hűséges kutya" tekintettel próbálja a KHN teljes bizalmát megszerezni. Nincs nehéz
dolga, mert az meg félreérti a KH tetteit, szóval könnyen létre tudott jönni az Arany Háromszög
szövetség.

Én is azt gondolom, hogy a KH figyelmét azzal vívja ki leginkább a KHN, hogy teljes érdektelenséget
mutat iránta. Emellett szerintem az is tetszik neki, hogy a KHN kiállt mellette a Császárné előtt,
magára vállalva a büntetést (a KH nem tudja, hogy nem őt akarta megvédeni a KHN), és bátran,
életét kockáztatva kiállt a vélt orrgyilkosok elé is, de itt már határozottan a két herceget védte.
A belső udvar ügyeit okosan intézi, szereti az anyacsászárné, nem rendez felesleges jeleneteket,
szóval ezek mind összeadódhatnak a KH fejében, szívében.

Ez a "zöld kalapos" dolog is tetszett. Nemcsak a 9., a 3. is tud nézni:

Kép
Kép
Kép
Kép

A KHN semmit sem hagy szó nélkül:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 9:53

Egy jó kis thait rendeltem tegnap magunknak következő sorozatnak, de biztosan
félreérthető voltam, mert egy jó kis kínait kaptunk, igaz, thai főszereplővel, aki
nem más, mint a thai Full House-ban és a Kiss Me-ben megismert és megkedvelt
Mike D'Angelo!

A sorozat címe: My Little Princess. 16 részes, és a vikin kívül eddig sehol nem
találhatóak meg a részek, úgyhogy onnan töltöm le, és így biztosan jó lesz hozzá
a felirat is.

Én ezt a programot használom a vikis videók letöltésére. Nem nehéz használni,
és gyorsan le lehet szedni vele a videókat:

http://www.tubeoffline.com/download-Vik ... 61_ETXCaZQ

Zsike ajánlott egy másikat. Nem rossz ez sem, de a másik nálam sokkal gyorsabban
működik.

http://www.telechargerunevideo.com/fr/

Már öt rész fenn van a vikin, és elég gyorsan készül hozzá az angol fordítás is:

https://www.viki.com/tv/31726c-my-little-princess

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. augusztus 12. 9:57

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. augusztus 12. 10:12

Rita írta:Egy jó kis thait rendeltem tegnap magunknak következő sorozatnak, de biztosan
félreérthető voltam, mert egy jó kis kínait kaptunk, igaz, thai főszereplővel, aki
nem más, mint a thai Full House-ban és a Kiss Me-ben megismert és megkedvelt
Mike D'Angelo!


Rita!
Nagyon örülök, hogy a te fordításoddal élvezhetjük Mike újabb, igaz nem thai soriját.
Kicsit félreértették a rendelésedet, de még mindig jobb a kínai, mint valami olyan, amit nem kedvelsz. ;)
Én már belekukkantottam az első részbe és az előzetesbe, Mike hozza a szokott formáját, a nézését is. :D

Kép
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 12. 10:52

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm az újabb 4 részt, eddig is tetszett a sorozat, de egyre jobban beszippant.
Többször is hangosan felnevettem, néztek is rám furcsán a kollégák az irodában, szerencsére a főnök nem volt benn. :D
Személy szerint az újraélesztős jelenet volt a kedvencem. Bár nem tudom mennyire hatásos ilyen formában, valószínűleg semennyire, de ő megpróbálta! =))
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 12. 11:24

...Kedves Rita megnézve az uj részeket csak jot és még jobbat tudok irni a sorozatrol ,egyszeruen nagyon tetszik !!! ;) :ympeace: ..de most nemtudom hogy csak nekem -e de egyre jobban és tobbszor jon a kisordig és sugja jo hangosan a fulembe hogy...Bu Bu Jing Xin.....Bu Bu Jing Xin...már mikor a felséges nagymamát emliteték és a hercegek igaz ott a 4 ,8, 10,14 és a tobbi herceg szerepelnek és a kis cserfes Roxy de nekem nagyon ugy tunik uj kedvenc sorink a Lépésrol-lépésre uj feldolgozása sok sok humoral fantasztikus szereplo gárdával ,hatalmas alakitásokkal nekem nagyon-nagyon tetszik ,ha tévedek mert miért ne tévedhetnék és én értelmezem félre a két sorozat kozti osszefuggést akkor elore is bocsánat érte...sokára lesz még vasárnap reggel és bár akkor ujbol munka van de felkelek hajnalban hogy megtudjam nézzni az uj részeket még frissiben... :) ..eddig még nem kukkucskáltam de ma fogok .. :ymblushing: pontosan a kisordog miatt...Szép hétvégét kivánok esernyo és meleg pulover menteset hisz még nyár van..... ;)
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. augusztus 12. 12:14

Kedves Rita!Te egy gondolat olvasó vagy pont ezt a sorozatot akartam neked javasolni,örülök a választásodnak :-bd köszönöm a feliratokat és nagyon fogom várni a hétföt meg a csütörtököt :littlehearth: Ha javasolhatok még egy sorozatot bár azt nem tudom hogy mikortól fogják játszani a címe"Braviness of the ming"ha esetleg gondolod :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 16:43

Kata58 írta:WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kata, mondtam, hogy örülni fogsz!

@};- :D @};- :D @};- :D @};- :D @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 16:51

Kriszti007 írta:Rita!
Nagyon örülök, hogy a te fordításoddal élvezhetjük Mike újabb, igaz nem thai soriját.
Kicsit félreértették a rendelésedet, de még mindig jobb a kínai, mint valami olyan, amit nem kedvelsz. ;)
Én már belekukkantottam az első részbe és az előzetesbe, Mike hozza a szokott formáját, a nézését is. :D

Kriszti! Én is köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, hogy már elkezdték a Vikin
fordítani.
Tudtam ugyan a soriról, de azt nem figyeltem, hogy mikor indulnak vele.
Várok egy kicsit a fordítás elkezdésével, mert néha a vikis fordítócsapatok képesek
leállni a munkával. Emlékeztek, hogy a Kiss Me-nél is milyen izgalmakat éltünk át!

Remélem nagyszerű sori lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 17:00

szokola írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm az újabb 4 részt, eddig is tetszett a sorozat, de egyre jobban beszippant.
Többször is hangosan felnevettem, néztek is rám furcsán a kollégák az irodában, szerencsére a főnök nem volt benn. :D
Személy szerint az újraélesztős jelenet volt a kedvencem. Bár nem tudom mennyire hatásos ilyen formában, valószínűleg semennyire, de ő megpróbálta! =))


Szia Ági! Jót nevettem az írásodon, mert felidéződött bennem az újraélesztős jelenet.
Hát igen, a Peng Peng-féle változatot nem fogják tanítani az orvosin, az biztos, mert
nagyjából annyit ér, mint halottnak a csók. Viszont a 9. igen csak aktívan elkezdte a
nyelvét kidugdosni a hatására, tehát valamire az is jó volt.

Örülök, hogy egyre inkább szippant, de ez még csak a kezdet, mi lesz itt hétfőn!

Kép
Kép
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. augusztus 12. 17:01

Rita írta:Kriszti! Én is köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, hogy már elkezdték a Vikin
fordítani.
Tudtam ugyan a soriról, de azt nem figyeltem, hogy mikor indulnak vele.
Várok egy kicsit a fordítás elkezdésével, mert néha a vikis fordítócsapatok képesek
leállni a munkával. Emlékeztek, hogy a Kiss Me-nél is milyen izgalmakat éltünk át!

Remélem nagyszerű sori lesz!


Ha Mike, akkor Rita! Nekem ez a két név összetartozik. ;) Nem is tudnám mással elképzelni.

Biztos vagyok benne, hogy jó lesz, és ezzel a fordítócsapattal semmi gond nem lesz. Szépen haladnak a fordítással.

Ezt amiért hagytad magad tegnap:

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 12. 17:06

Fantasztikus ez a sori, minél többet nézem, annál jobban tetszik. Bárhol belenézek valamelyik részbe, mindig találok valami jópofát amin lehet nevetni. :)) PP férfinak öltözve meglátogatja a kuplerájt.

Spoiler: mutasd
A programom nem támogatja a feliratos gifet, valószínű a kínai karakterek miatt


Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 17:14

annamama írta:...Kedves Rita megnézve az uj részeket csak jot és még jobbat tudok irni a sorozatrol ,egyszeruen nagyon tetszik !!! ;) :ympeace: ..de most nemtudom hogy csak nekem -e de egyre jobban és tobbszor jon a kisordig és sugja jo hangosan a fulembe hogy...Bu Bu Jing Xin.....Bu Bu Jing Xin...már mikor a felséges nagymamát emliteték és a hercegek igaz ott a 4 ,8, 10,14 és a tobbi herceg szerepelnek és a kis cserfes Roxy de nekem nagyon ugy tunik uj kedvenc sorink a Lépésrol-lépésre uj feldolgozása sok sok humoral fantasztikus szereplo gárdával ,hatalmas alakitásokkal nekem nagyon-nagyon tetszik ,ha tévedek mert miért ne tévedhetnék és én értelmezem félre a két sorozat kozti osszefuggést akkor elore is bocsánat érte...sokára lesz még vasárnap reggel és bár akkor ujbol munka van de felkelek hajnalban hogy megtudjam nézzni az uj részeket még frissiben... :) ..eddig még nem kukkucskáltam de ma fogok .. :ymblushing: pontosan a kisordog miatt...Szép hétvégét kivánok esernyo és meleg pulover menteset hisz még nyár van..... ;)


Szia Anna! Először gyorsan kijavítalak! Nem vasárnap, hanem hétfőn teszem ki a részeket,
de ismét nagyon korán kinn lesz már. A hat rész kicsivel több, mint két órás, ennyivel kéne
hamarabb kelni.


Sajnos nem láttam a Bu Bu-t, ezért nem is tudok véleményt mondani a két sori hasonlóságáról.
Igazából még egy kínai történelmit sem láttam. Szerintem a Go Princes Go-nak nem sok köze
lehet a kínai történelemhez, csak az időutazás miatt kellett nekik a császári udvar.

Kellemes hétvégét kívánok neked is!

Én még a lábzsibbadós jeleneten is jót röhögtem, és közben meglestem a történelmi hűséget
nélkülöző 21. századi kínai szandálokat:

Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég