Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 18:50

Carmi írta:Én is köszönöm, Ritám!!! :P Már meg is néztem őket magyarul is. Fogva tart, és nem ereszt a történet. Ilyen anyával kész csoda, hogy ZM képes lesz megváltozni! Az anya rettenetes, és egyáltalán nem menti fel, hogy élete szerelme anno elhagyta, és ettől lett ilyen. Ott rúg bele mindenkibe, ahol tud. Az ő figurája borít ki a legjobban. Nő is, anya is, és totálisan lelketlen! Utálom még nézni is!!!

Szia Rika! Nagyon szívesen!
Mindenben(!) egyetértek veled! Zhong Muo-ban van lélek, kedvesség, figyelmesség, míg anyukában nincs.
Lehet, hogy az idős lakájnak és a házvezetőnőnek köszönhető, akik az anyja helyett törődtek vele, szerették,
és nevelték.
Hány embert elhagyott már a szerelme, de ez a legrosszabb típus, aki a múltban reked, az emlékein mereng,
és azon sopánkodik, hogy mi lett volna, ha...!

Itt igazán csinos! Neki jó stylist jutott:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 18:56

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.
Még csak begyűjtöm a feliratokat,majd a vége közel időben meg fogom nézni a sorozatot.Addig néha betérek olvasgatni.
Üdvözlettel ezen a szép napos márciusban.Nagyi

Szia Nagyi! Nagyon szívesen az újabb részeket! Jó gyűjtögetést!

Mivel 34 részes a sori, elég sokára fogod elkezdeni. Gyere sűrűn olvasgatni,
hátha úgy jársz, mint Gudrun, hogy muszáj volt belekezdenie.


Nálunk Borsodban köd volt és esett, de kb. egy percre kisütött a nap.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 19:14

Gabi! Köszi a sok gifet!
A partis gifekről már megint a stylistot lenne kedvem szidni, de nem teszem. Bezzeg Man Di mindig
milyen neki való, szép ruhákban pompázik! Most is ő volt a legcsinosabb. Kitűnt a többi nő közül.

Kép

ZM anyja kinézte a fiának Yue Qi-t de ahogy fentebb írtam, annak esze ágában sincs hozzámenni
ZM-hoz. Mikor kiderült, hogy egyik sem akar a másiktól semmit, egész kellemesen telt a vacsora:

Kép

Gabi igazad van! ZM-nak egy szót sem kellett szólnia, elég volt magában vigyorognia a családi nap
eseményein, Jiang Dong máris kiszúrta:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 19:48

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek 10-11-12. részek feliratainak fordítását.
Spoiler: mutasd
Eljött az idő,és kiderült a titok, hogyan is találkoztak. ugye volt egy üres csekk, és hamarosan kapott volna egy másikat is, szuper ó a gazdagoknál, hogy ezzel minden elvan intézve,nem számít érzelem és nem számít az ember. Imádom a Zhong Mou és a titkár évődéseit, de mindig ráfarag a titkár a véleményére.
Ami tetszett fogadáson nagyon szépen kivágta magát Wu Tong,illetve ahogy a két fickó ugrásra készen,hogy megvédje ha kell,de nem kellett.
Majd a közeledés először birtoklóan utasítva, hogy szüntessen minden kapcsolatot az ügyvéddel,mert elveszi a gyereket, és ezután szépen lassan óvatosan figyel, és szinte issza Wu Tong látványát, cselekedeteit.Mi már tudjuk amit Ő még nem,hogy lesz is szerelem nem is akármilyen.

Szép estét kívánok.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a fordítást!
Sok minden megmaradt a három részből, ebből gondolom, hogy tetszett, amit láttál.
Szinte mindennel egyetértek veled, én csak WT és ZM kalandját látom kicsit másképp.
Tegnap leírtam erről a véleményemet:

Rita írta:Az egyéjszakás kaland miatt nem tudok haragudni ZM-ra. Sokat ivott, és összekeverte a két lányt. Mikor
reggel rádöbbent, hogy egy idegen van az ágyában, akit nem is ismer, el tudom képzelni, mi mehetett
végbe benne. WT viszont józan volt, hallotta is, hogy ZM Amandának szólítja őt, és azt kérdezgeti, hogy
szereti-e őt. Tehát neki kellett volna eszének lennie, és nem belemenni ebbe a kalandba. Mondhatnám úgy is,
hogy magának kereste a bajt.


Annyit tennék még hozzá, hogy semmi problémám nincs a kalandjukkal, és WT-t sem ítélem el, csak
a lány környezetében mindenki ZM-t okolja a következményekért.

Jiang Dong a családi nap után is ráfaragott, amikor merészelte észrevenni, hogy a főnöke többet
vigyorog a szokásosnál. Kapott is egy csomó munkát:

Kép

Marcsi! Ez az én véleményem is, de nem tudnám jobban megfogalmazni:

gyomar írta:Ami tetszett fogadáson nagyon szépen kivágta magát Wu Tong,illetve ahogy a két fickó ugrásra készen,hogy megvédje ha kell,de nem kellett.
Majd a közeledés először birtoklóan utasítva, hogy szüntessen minden kapcsolatot az ügyvéddel,mert elveszi a gyereket, és ezután szépen lassan óvatosan figyel, és szinte issza Wu Tong látványát, cselekedeteit.Mi már tudjuk amit Ő még nem,hogy lesz is szerelem nem is akármilyen.


De közben Xiang Jun is nagyobb sebességre váltott:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 20:54

Itt is megköszönöm Joe kora reggeli Nőnapi köszöntését!
Az Örömhírekben kaptunk tőle egy csokor virágot. Köszi!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=80&start=75

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. március 8. 21:30

Kedves Rita!
Én nem ítélném el Wu Tongot,hogy hagyta magát és belement egy egy éjszakás kalandba,hiszen régóta csodálta és szerette ZM-t.A szeretett férfi kétségbeesetten sírt.Látta ,hogy szenved,csak segíteni akart,de más lett belőle.Wu Tong nem gondolkodott hideg fejjel,hogy mi lesz ennek az éjszakának a következménye.Hiába volt vele ZM olyan durva reggel.Később sem vetette el a szeretett férfi gyerekét.A gyerek miatta szakadt meg a kapcsolata a családjával.Utána is összegyűjtötte a ZM-ről megjelent cikkeket.A babanapló végén is megköszönte a kapott kis életet.Nagyon fájhattak neki Man Di szavai,amikor az úgy beszélt magáról mintha ő lenne majd Tong Tong jövendőbeli anyja.
A partin nem tetszett,hogy Wu Tong nem nézett fel egyenesen,hanem gyakran a földet nézte,kivéve amikor megcsillogtatta az eszét.Aranyos volt,ahogy lopva egymást figyelték.
A vacsora nagyon kínos volt.Vicces volt,ahogy ZM leste,mit beszélhet a két nő.Vele az a probléma,hogy van egy barátnője és van egy másik nő,akit birtokolni akar.Még nem döntötte el ,mi legyen,de a pillantásaiból már sejlik,mi lesz a döntése.Megragadta a lehetőséget ,hogy a gyerek betegsége miatt ott tartsa Wu Tongot.Alakul a kapcsolatuk.
Xiang Jun belehúzott,de én még most úgy érzem,hogy ZM-t akarja ezzel bosszantani.Igaz,már nem csak a bosszú eszközeként tekint Wu Tongra.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 6:11

Kedves Ica! Én sem ítélem el Wu Tongot, csak megpróbáltam ZM helyébe is beleképzelni
magam, főleg a csekk miatt, és a rideg reggeli fogadtatás miatt. Nézhetett nagyot, amikor
egy idegen mellett ébredt reggel. ZM-t akkor már rohamozták a nők, gondolhatta, hogy az
egyiknek sikerült kihasználnia a részegségét (többek között ezért nem kell berúgni).

Én még Man Dit is megértem, aki pontosan látja, hogy Wu Tong nagy veszélyt jelent rá.
Mindent bevet, azért, hogy ZM továbbra is az övé maradhasson. Szereti a férfit, kétségbe
van esve. Azért tudom elfogadni a cselekedeteit, mert nem kegyetlen, nem durva, nem
üt nagyot. De mint ahogy lenni szokott ilyen helyzetekben, a nagy akarásban elveszíti a
fejét, és túllő a célon.

Kép

Ebből még nagy baj lesz:

Kép

Szerintem ZM annyira abban a hitben ringatja magát, hogy ő sosem lesz szerelmes, hogy
megijedt a szívében kibontakozni készülő érzelmektől. Pedig az látszik, hogy Man Di sem
közömbös a számára. Különben miért durcáskodott volna, mikor Man Di Xiang Junnal
táncolt. A jövő heti részekben történik valami, ami megkönnyíti ZM helyzetét. Döntésre
tud jutni.

Xiang Junnal kapcsolatban én is hasonlóan érzek, mint te. Mindkét szándék munkálkodik
benne, de egyre inkább előtérbe kerül a szerelem.

Már beszélgetni is tudnak! Egyik sem igyekezett lefeküdni:

Kép
Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. március 9. 16:04

Kedves Rita!

Örülök, hogy rátaláltam az új fórumodra, miután a Dorama Forever-ből kiváltál. Nagyon kedvelem a munkádat, és így továbbra is élvezhetem a nagyszerű filmválasztásaidat és a azok fordításait!

Üdv: Leo
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. március 9. 16:26

Gifek a 12. részből


Kép Kép



Kép Kép



Kép Kép


Kép Kép
Avatar
mkatinka
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:22

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: mkatinka » 2016. március 9. 18:34

Rita köszönöm szépen az utolsó három részt! Még hétfőn megnéztem egyben őket vasalás közben, és tegnap írtam is egy jó hosszú hozzászólást róluk.Miután minden nap bekukucskálok ide és elovasom a többieket is, láttam, hogy az enyém eltűnt valahol az éterben.
Újból megírni lusta vagyok,de jelzem,hogy továbbra is itt vagyok:jövök, viszem a részeket mert imádom a sorozatot !
A technikai segítségedért is hálás vagyok.Elmentettem mindent,hogy ha szükség lesz rá,rögtön meg is találjam.Mégegyszer köszönöm, és további szép hetet neked és mindenkinek az oldalon![*]
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 20:10

leo-leo írta:Kedves Rita!

Örülök, hogy rátaláltam az új fórumodra, miután a Dorama Forever-ből kiváltál. Nagyon kedvelem a munkádat, és így továbbra is élvezhetem a nagyszerű filmválasztásaidat és a azok fordításait!

Üdv: Leo

Kedves Leo! Én is örülök, hogy itt vagy! Úgy tervezem, hogy ez marad a végleges otthonom.
Innentől kezdve, itt mindig meg lehet találni engem is és a munkáimat is!

Jólesik nagyon, hogy ennyire szereted a fordításaimat! Remélem, még sokáig találkozhatsz
velük, és velem is! Érezd otthon magad nálam!


Kép
Hetti
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:51

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Hetti » 2016. március 9. 21:25

Kedves Rita! Köszönöm az újabb részek feliratait, egyre jobban tetszik a sorozat. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 21:46

Gabi! Annyira jók ezek a mozgó "sorifalatok"! Köszi!

Még nem is beszéltünk a beteg nagymamás jelenetről, pedig abból is nagyon jól
jött ki Wu Tong. A végén sokat nőtt ZM szemében. A jövő heti részekben jön
majd a néni lánya visszafizetni a kórházi számlát, és hoz a falujából finomságokat.
Zm nem akarja elfogadni, de aztán mégis megadja magát. Jiang Dong jókat röhög
rajta, ahogy áll két nagy füstölt hallal, meg egy nagy szatyor nem tudom mikkel.

Kép

Kép

Ebből nagy baj lesz! Eddig nem kellett volna elmenni. Ez taktikai hiba volt. Hogy miről
beszélek, kiderül hétfőn:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 22:02

Katinka! Még mindig úgy örülök, hogy Katinka lettél! Dallamos, szép név!

Egyszer már kicsodálkoztam rajta magam, hogy hogyan tudsz feliratos film közben vasalni!
Ügyes vagy! Azt sem értem, hogy hogyan tűnik el utólag a hsz. Tényleg érdemes a mentést
használni.

Örülök, hogy bekukkantasz minden nap! Az jólesik, ha néha meg is mutatod magad! Vigyél
mindent, amit mozdítani lehet! Sokan nagyon szeretjük a Lovingot. Megint szerencsés kézzel
választottam ki! Annyira örülök neki!

Szombaton is gyere, mert egy nagyon szép, és jópofa 3D-s animációs filmet fogok kitenni
a négy napos ünnepre!

Neked is további kellemes hetet kívánok!


Lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel, de én megértem, és sajnálom Man Dit is:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 22:06

Hetti írta:Kedves Rita! Köszönöm az újabb részek feliratait, egyre jobban tetszik a sorozat. :)

Kedves Hetti! Jaj, de jó! Ennek nagyon örülök!

Nagyon szívesen a feliratokat! Holnap már csütörtök!


A második képen, Xiang Jun szemtelen mosolya elárulja, hogy nemcsak
tetszik neki Wu Tong, hanem fel is használja kisded játékához:

Kép
Kép
ranna
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:30

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: ranna » 2016. március 9. 22:53

Kedves Rita!
Köszönöm a Loving eddigi feliratait! Két nap alatt megnéztem a lefordított részket-jó felét vasalás közben-s nehéz volt megállni,hogy ne nézzem tovább! Mostantól nagyon fogom várni a heti új részeket.
Jerry Yannal már elég régen láttam filmet, így pláne öröm számomra, hogy ezt a sorozatot fordítod.
A hosszú hétvégére nagyon jó pihenést kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 10. 5:53

Kedves ranna! Nagy örömmel olvastam az írásodat! Hozzánk hasonlóan téged is elkapott a "gépszíj",
te is beszippantódtál. Hős vagy, hogy nem nézted tovább, de ahogy társainkat olvasom, sejtem,
hogy nem sokáig fogod tudni megtartóztatni magad.

Most komolyan, hogy lehet feliratos film közben vasalni? Muszáj olvasni a szöveget! Vagy lehet
vakon vasalni? Valamikor rengeteget kötöttem tv nézés közben. De a magyar hang miatt nem volt
gond, ha nem minden képkockát láttam, illetve ha nem volt bonyolult a minta, már ment vakon
is a kötés.
Ti ügyesebbek vagytok!

Már annyi kínai és tajvani sorozatot fordítottam, de Jerry Yannal még nem találkoztam. Általában
minden sorival újabb nagyszerű színészt, színésznőt ismerek meg. George Hu-n, és Godfrey Gao-n
kívül, míg egyikőjüket sem láttam kétszer. Most Jerryn a sor, hogy megkedveljem. Nem nehéz,
nagyon tetszik ebben a "hideg külső-meleg belső" szerepben.

Már csütörtök van! Szombaton pedig érkezik a meglepetés a hosszú hétvégére!

A 12. rész végén lévő beszélgetéssel folytatódik a 13. epizód, ahol kiderül, hogy WT klub béli
"Ő volt a reményem." mondatát Zhong Muo jól félreértette. A lány nem abban reménykedett, hogy
megfoghatja magának a férfit, vagy általa bekerülhet a felsőbb körökbe:

Kép
Kép
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2016. március 10. 11:17

Szia Rita.
Nagyon koszonom a LNF feliratat. Meg nem keztem bele de azok alapjan amit olvastam rola nagyon jonak tunik.
Meg gyujtogetek es utana johet a maraton. :D
Udv Kispocok84
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2016. március 10. 14:50

Kedves Rita! Eddig csak gyűjtögettem a feliratokat, de gondoltam belekóstolok az első részbe. Egyszer csak azt vettem észre, hogy este van, és végignéztem mind a 12 részt. Szinte magával szippantott a sorozat. Nagyon tetszett a kisfiú és az anya szoros kapcsolata. Az ügyvédet is láttam már valamilyen sorozatban, de még nem jutottam el odáig, hogy utánanézzek. A titkár úr halálos néha, remélem lesz valamilyen viharos kapcsolata azzal a fiatal lánnyal. A főhősünket nagyon sajnálom, hogy ilyen kemény anyja van, még szerencse, hogy nem mindig hallgat rá. Az nagyon tetszik, hogy apró mozzanatokból lehet látni, hogy lassan kezd megváltozni a zord külseje. Jól áll neki, ha mosolyog. Aranyosan bánik a fiával. A színész nőcske mesterkedése remélem most már napvilágra kerül. Szegény anyukát nagyon meg tudja bántani a tetteivel. Köszönöm a fordítást! ♥♥♥ Boldog vagyok, mert tudtam képet csinálni magamnak Wallace Huo-val♥♥♥
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 10. 17:27

Rita! most olvasom hogy már hétvégére lesz újabb 3-as csomagunk!?! Hatalmas HURRÁ!!!! :lol:
Vasalni én is csak úgy szoktam, hogy magyar szinkronos ismert régi sorozatok! Vagy iskolai zenés, mint a Hearstring...vagy beteszek egy CN-BLU-t
vagy amik fenn vannak itt zenés összeállítások a YoutTubról. Úgy gyorsabban megy. :lol: :lol: :lol:
Örülök a hosszú hétvégének, remélem ki tudjátok pihenni a tanítás fáradalmait... :lol: :lol: :lol: Kellemes hétvégét már előre is :lol: :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 10. 18:15

kispocok84 írta:Szia Rita.
Nagyon koszonom a LNF feliratat. Meg nem keztem bele de azok alapjan amit olvastam rola nagyon jonak tunik.
Meg gyujtogetek es utana johet a maraton. :D
Udv Kispocok84

Szia kispocok! Nagyon szívesen a feliratokat! Jó gyűjtögetést a maratonhoz!
Ahogy számolom, még 7 hét van hátra, mire végzek a Lovinggal. Remélem,
ha megnézted, azt mondod majd, hogy jó, megérte ennyit várni érte!

További szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 10. 19:01

csilla0602 írta:Kedves Rita! Eddig csak gyűjtögettem a feliratokat, de gondoltam belekóstolok az első részbe. Egyszer csak azt vettem észre, hogy este van, és végignéztem mind a 12 részt. Szinte magával szippantott a sorozat. Nagyon tetszett a kisfiú és az anya szoros kapcsolata. Az ügyvédet is láttam már valamilyen sorozatban, de még nem jutottam el odáig, hogy utánanézzek. A titkár úr halálos néha, remélem lesz valamilyen viharos kapcsolata azzal a fiatal lánnyal. A főhősünket nagyon sajnálom, hogy ilyen kemény anyja van, még szerencse, hogy nem mindig hallgat rá. Az nagyon tetszik, hogy apró mozzanatokból lehet látni, hogy lassan kezd megváltozni a zord külseje. Jól áll neki, ha mosolyog. Aranyosan bánik a fiával. A színész nőcske mesterkedése remélem most már napvilágra kerül. Szegény anyukát nagyon meg tudja bántani a tetteivel. Köszönöm a fordítást! ♥♥♥ Boldog vagyok, mert tudtam képet csinálni magamnak Wallace Huo-val♥♥♥

Kedves Csilla! Végig vigyorogtam a hsz.-dat! A beszippantás nálad is működött!
Én csak örülök neki! Többen vagyunk "együttnézők"!
Na, de 12 részt egyszerre?
Jó ég! Amikor még nem fordítottam, csak néztem, háromnál többet nem tudtam
megnézni a legérdekesebb soriból sem. Annyit bírok egy helyben ülni.
Én a fordítással vagyok úgy, hogy képes vagyok reggeltől esti gépelni, ha kell, és
van időm.

Amiket leírtál az az én véleményem is. Nem ismételném meg magam. Csak annyit
írnék még, hogy már a Love Me...-nál is nagyon szerettem, hogy szép lassan, fokozatosan
változott meg Jinyan, és Yao Yaoval is fokról fokra, sok részen keresztül bontakozott
ki a kapcsolata. Itt is élvezem, hogy apránként, apró momentumok vezetnek oda, hogy
ZM és WT egymásra találjanak.
Szóval te sem kedveled Man Dit? Én sajnálom, nem tehetek róla.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Büszke is lehetsz az avatarodra! És milyen szép itt Wallace Huo!


Nem tudom viharos lesz-e Jiang Dong és Yue Qi kapcsolata, de viharosan indul. A lányt
ittasan zaklatják egy szórakozóhelyen, de JD közbelép, és ezzel még nincs vége:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 10. 19:14

Kata58 írta:Rita! most olvasom hogy már hétvégére lesz újabb 3-as csomagunk!?! Hatalmas HURRÁ!!!! :lol:
Vasalni én is csak úgy szoktam, hogy magyar szinkronos ismert régi sorozatok! Vagy iskolai zenés, mint a Hearstring...vagy beteszek egy CN-BLU-t
vagy amik fenn vannak itt zenés összeállítások a YoutTubról. Úgy gyorsabban megy. :lol: :lol: :lol:
Örülök a hosszú hétvégének, remélem ki tudjátok pihenni a tanítás fáradalmait... :lol: :lol: :lol: Kellemes hétvégét már előre is :lol: :D

Kata! Félreérthető voltam, bocsánat! A Lovingból továbbra is hétfőn kerül ki az újabb rész.
Szombaton egy kínai 3D-s animációs filmet fogok kitenni. Gyönyörű az animációja, és jóféle
humora van. Vannak benne komoly részek is, de kell is hogy legyen ellensúlynak. Alapvetően
egy könnyű kis fantasztikus-misztikus filmecske. Samukának is fog tetszeni!

A címe: Dragon Nest: Warrior's Dawn

Az egyik főszereplő Liya, aki egy tünde harcos:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. március 10. 20:33

Ritám! Olyan jó volt mind a három rész, csak az a baj, hogy hamar vége lett!
Li asszony, Man Di és a gazdag kislány, továbbra sem tartoznak a kedvenceim közé.
Köszönöm a fordítást!
Csodás hétvégét mindenkinek!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (12/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 10. 21:08

Köszönöm Rita, semmi baj...úgyis este van már..még egy nappal kevesebb a várakozásig! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég