Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 12. 21:16

Kriszti007 írta:Szia Rita!
Köszönjük az újabb részeket!
Nem írok csak annyit, ez a sorozat lenyűgözően jó! Nagyon várjuk a folytatást!

Szép hetet! :)


Szia Kriszti! Nagyon szívesen a feliratokat! Annyira örülök, hogy Marikának is, és neked is
ennyire bejön a Rookie!
A 16. és a 17. rész fordításával már készen vagyok, tehát ezeket
láttam. Elkezdődik a két lány közötti harc, pontosabban Manna akarja elkapni Yanzhit. De
YZ-nak hirtelen egy titkos védelmezője akad. Hátha már a várva várt romantika is beindul!!

Már csak egy hét van a Hwarangig! Drukkolok, hogy nagyon jó legyen!! Ne legyen sok soros
a felirata, jó legyen az angolja, és ne legyen nehéz a szövege!

Kellemes készülődést!


Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. december 12. 21:44

Némi beteg látogatók letudta után végre megnézhettem az első részt!!
Már megint a párhuzamokat látom,vagy kezdek kancsal lenni,de elsőre itt is saját történelmünk kacsint rám: Hangoskodunk,szónokolgatunk,égetgetünk,miközben vizet prédikálnak,bort isznak!! Gondolok itt a szónok hölgy hazafias buzdítására,miközben Japán Barack parfümöt használ)))
Így elsőre máris Mata hari-k sorával találkozom,némelyik elég hamar kiíródik,némelyik majd még csak ezek után mutatja meg magát,kor nem számít))
Amivel még picit zavarban vagyok,hogy ugye jól látom,Kínában itt azért még császárság van ezen időben???
Jellemzően keleti módi,hogy a hölgyek,és urak igyekeznek keverni a régit,az újjal öltözködés terén,ami tetszik!! Ez az a tipikus egzotikum ami bennünket elvarázsol!
Ritám!!
Olvasom a kazán gondjaidat,és részvétem!!!
Nem akad valahol a sufnitokban elfekvőben,egy csikós spór,a régmúltból amivel a hő helyzeten hirtelen javítanátok???
Remélem hamar megoldódnak a fűtésgondjaid!!! :ympray: :ympray: :ympray: :ympray:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 13. 14:59

Szia Rita! Nekünk is gázszerelőt kellett hívni! Azonnal Te jutottál eszembe. A fiamék kazánja ki lyukadt, ma volt a szerelő megjavítani. Csupán 90.000ft volt az ára. Csupa öröm így ünnep előtt!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 13. 17:38

szia Marika! Még jó, hogy meg lehetett oldani így igaz nem kis pénz az sem. Semmikor nem hiányzik egy ilyen váratlan kiadás!
Rita még nem írta, hogy mennyire sikerült véglegesen megoldani a a gondot, úgyhogy várom én is nagyon a híreket ezzel kapcsolatban! :ympray: :ymhug: :movingflower: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 13. 18:08

Szilvia333 írta:Némi beteg látogatók letudta után végre megnézhettem az első részt!!
Már megint a párhuzamokat látom,vagy kezdek kancsal lenni,de elsőre itt is saját történelmünk kacsint rám: Hangoskodunk,szónokolgatunk,égetgetünk,miközben vizet prédikálnak,bort isznak!! Gondolok itt a szónok hölgy hazafias buzdítására,miközben Japán Barack parfümöt használ)))
Így elsőre máris Mata hari-k sorával találkozom,némelyik elég hamar kiíródik,némelyik majd még csak ezek után mutatja meg magát,kor nem számít))
Amivel még picit zavarban vagyok,hogy ugye jól látom,Kínában itt azért még császárság van ezen időben???
Jellemzően keleti módi,hogy a hölgyek,és urak igyekeznek keverni a régit,az újjal öltözködés terén,ami tetszik!! Ez az a tipikus egzotikum ami bennünket elvarázsol!
Ritám!!
Olvasom a kazán gondjaidat,és részvétem!!!
Nem akad valahol a sufnitokban elfekvőben,egy csikós spór,a régmúltból amivel a hő helyzeten hirtelen javítanátok???
Remélem hamar megoldódnak a fűtésgondjaid!!! :ympray: :ympray: :ympray: :ympray:


Szia Szilvia! Jól jellemezted az első részt! jót nevettem a Mata Hari felhozatalon! Tényleg sok az
egy főre jutó kémek száma az első részben! Hullanak is, mint a legyek. Hihetetlen volt, ahogy a
japán kémnő feláldozta magát, és pont a vőlegényének kellett végeznie vele!

Kínában ekkor már nincs császárság, de japánban igen. Kínában köztársaság van, és a Nacionalista
Párt a kormányzó párt (az első oldalra, az ismertetőbe, utólag betettem egy kis eligazítást, hogy
érthetőbb legyen, miért öldösi a kínai a kínait is, nem csak a japánt).

Jobbulást kívánok édesanyádnak!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 13. 18:20

B.Marika írta:Szia Rita! Nekünk is gázszerelőt kellett hívni! Azonnal Te jutottál eszembe. A fiamék kazánja ki lyukadt, ma volt a szerelő megjavítani. Csupán 90.000ft volt az ára. Csupa öröm így ünnep előtt!


Szia Marika! Sajnálom szegényeket, de legalább gyorsan megoldódott a problémájuk!

Marika, Szilvia, Kata! Köszönöm szépen az aggódásotokat...


Spoiler: mutasd
de nekem nem a kazánommal
van a gond. Kazán, kémény szuper, de az összes többi nem az. Elavult, régi, sok mindent
ki kell majd cserélni, főleg az összes radiátort és a csöveket (sajnos ez nem 90 ezer
forint lesz). A kéményt és a kazánt már én csináltattam, illetve vettem, amióta elváltam
és itt lakom, de a többi cserére szorul. Két radiátort is ki kellett zárni, ami most nem
gond, de ha a gyerekek hazalátogatnak majd, akkor az lesz. Mindegy, az apukájuknál
is van hely, legfeljebb ott alszik egy csapat. Az lenne a jó, ha nyárig kibírná a rendszer,
akkor nyugodtan szerelhetnének.


Kicsit ritkábban jelentkezem, mert a héten holnaptól kezdve sokkal kevesebb időm lesz
fordítani, mint eddig, de az újabb négy résszel el szeretnék készülni péntekre vagy
szombatra.


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. december 13. 19:25

Rita!
Nem baj ha egy picit kevesebbet jelentkezel, csak kérlek vigyázz magadra. :-h
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: csip » 2016. december 13. 20:10

Nagyon szépen köszönöm a 8-12 rész feliratát!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 13. 21:30

gyomar írta:Rita!
Nem baj ha egy picit kevesebbet jelentkezel, csak kérlek vigyázz magadra. :-h
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Akkor érzem magam a legjobban, ha fordíthatok (és ha fórumozok),
szóval nem kell félteni. Holnap értekezletünk van, holnapután más elfoglaltságom
lesz. Már előre tudom, hogy ki leszek éhezve péntekre.

Szép napot holnapra!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 13. 21:33

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a 8-12 rész feliratát!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 13. 21:36

Szia Rita! de jó hogy végre hallunk valamit a gondokról..és a szerencséd lesz tényleg ki kell bírja nyárig, amíg gond nélkül lehet véglegesen orvosolni a hibákat. Köszönjük előre is az újabb adagot az hiszem a legtöbbünk most fog majd hajrázni... :D
Az egészségeseknek boldog készülődést, a betegeknek gyors gyógyulást, a dolgozóknak pedig nyugodt hétköznapokat kívánva jó éjszakát! :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 14. 13:04

Szia Kata! Neked is minden jót kívánok!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 14. 16:32

Kép
Remélem mindenkinek jut az ajándékból..szeretettel: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 15. 22:45

Jó szórakozást kívánok az újabb négyes szeretetcsomaghoz!

A 19. rész után sem könnyű kivárni a folytatást, de ha a 18.-nál kellett volna megállni,
kevesen tudtuk volna kibírni leskelődés nélkül! Nagyon izgalmas ez a sorozat!


Gyanús nekem ez a Zhou Yuhao! Csak úgy vett egy olyan púdert, amilyen Yanzhinak is
van, és állandóan igyekszik megmenteni, de mindig talál rá indokot a társa előtt:

Kép
Kép
Kép

Ja! Már pertut is ittak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 15. 22:55

Szia Rita...le sem merem írni, hogy tegnap meg sem álltam a 28. részig. Ma nem folytattam mert mást néztem, gondoltam kell is egy nap szünet minimum...egy szóval úgy lehetne jellemezni hogy eszméletlen izgalmas ez a sorozat! Mentem is aludni, mert nemsokára éjfél!
szép álmokat mindenkinek! i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. december 16. 5:09

Szia Rita!
Már nézegettem, hogy készen van-e az újabb csomag :) és lám megvan,, amit nagyon szépen köszönök :)
Máris vittem a többi rajongónak (fb-ra) is :)
Szép hétvégét és jó készüéődést kívánok. :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. december 16. 9:16

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a négyeket.
Már a karácsonyi készülődés láza van a fórumon is,nálunk is.Gyerekek,unokák jönnek karácsonyra.Főzéshez,sütéshez való alapanyag beszerzés van napirenden.Az ajándékokról már nem is beszélve.Kedves Rita,kedves fórumozók! MINDENKINEK kellemes készülődést kívánok. :-bd :littlehearth: @};- Szeretettel, Nagyi :-h
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. december 16. 10:32

Köszönöm az újabb részeket!
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. december 16. 14:15

Szia Rita.
Köszönöm szépen a fordítást az előzőekkel együtt, még nem jutottam el odáig hogy megnézzem, sajnos lebetegedtem, de már alakul a helyzet, és rástartolok, mert izgat a folytatás.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 16. 14:45

Szia Rita! Köszönjük az újabb részeket!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 16. 16:11

Köszönet az újabb csomagért! nálam most ablakpucolás..utána vacsi és start.... :ymblushing: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2016. december 16. 16:27

Köszönöm az újabb részeket!!! :flower1: :) :flower1: :) :flower1: :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 16. 17:15

Kata58 írta:Szia Rita...le sem merem írni, hogy tegnap meg sem álltam a 28. részig. Ma nem folytattam mert mást néztem, gondoltam kell is egy nap szünet minimum...egy szóval úgy lehetne jellemezni hogy eszméletlen izgalmas ez a sorozat! Mentem is aludni, mert nemsokára éjfél!
szép álmokat mindenkinek! i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Épp itt ültem a gépnél, amikor írtál este. Gondoltam is magamban, hogy te
leszel az első letöltő. Erre megírtad a hozzászólásodat, és elmentél a felirat nélkül.
Onnan tudom, hogy anélkül távoztál, mert a feliratnál utánad is az volt olvasható, hogy
"Még nem töltött le senki".

Ennél a sorinál is nagyon fontosak a szavak. Biztos, hogy érdemes felirattal is megnézni,
mert a miértek így válnak teljesen érthetővé.

Eddig is azt mondtam, hogy izgalmas a sori, de most igazán rákapcsoltak. Hogy miket
kell ezeknek a hírszerzőknek elvállalniuk! És tényleg nincs visszaút. Aki kém volt, kém
is marad.

Yanzhi az esze miatt úgy kell a Megmentési Szövetségnek, mint egy falat kenyér, de a
Csoportfőnök azt is tudja, hogy még alakítani kell a lányon, hogy igazi éles bevetésen
vehessen részt:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 16. 17:20

mamoca13 írta:Szia Rita!
Már nézegettem, hogy készen van-e az újabb csomag :) és lám megvan,, amit nagyon szépen köszönök :)
Máris vittem a többi rajongónak (fb-ra) is :)
Szép hétvégét és jó készüéődést kívánok. :movingflower: :littlehearth:

Szia Mamoca! Pénteken kora reggel mindig érdemes benézni, igaz, hogy ezeket a részeket
kivételesen már csütörtök este kitettem, de a péntek reggel a biztosabb.

Nagyon szívesen a feliratokat! Én is köszönöm Neked, és Juditnak a FB-gondoskodást!

Neked is kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (19/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 16. 17:30

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a négyeket.
Már a karácsonyi készülődés láza van a fórumon is,nálunk is.Gyerekek,unokák jönnek karácsonyra.Főzéshez,sütéshez való alapanyag beszerzés van napirenden.Az ajándékokról már nem is beszélve.Kedves Rita,kedves fórumozók! MINDENKINEK kellemes készülődést kívánok. :-bd :littlehearth: @};- Szeretettel, Nagyi :-h

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen a heti négyest! Igazad van! Már alig vártam, hogy elsüthessem
azt a rengeteg izgő-mozgó karácsonyfát, amiket mostanában gyűjtöttem.

Sajnos nálam nem fogjuk sokan körülülni az asztalt karácsonykor. A "kinti" gyermekeim olyan
helyen dolgoznak, ahonnan pont ilyenkor nem lehet elmenni szabadságra, sőt most van igazán
nagyüzem. Januárban, februárban kezdhetnek szabadságra menni, akkor fognak hazajönni.

Neked is kellemes ünnepi készülődést kívánok!


Így udvarol egy kémfiú, egy kémlánynak:

Kép
Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 57 vendég