Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. december 24. 1:12

Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem az újabb részeket és a szösszenetek amiket észrevettem.

Kedves Hirszerzőn kiveszi kakbátja zsebéből a fényképet melyen felesége és az egész csapat rajta van.!!! Persze.

Yanzink 18 napig nem eszik nem iszik. ez rendben is van, az evést simán ki lehet bírni az ivás az egy kissé húzósabb, és utána persze kap egy kis cukor inekciót ami jót tesz, de utána bemegy 2 étterembe is és csak eszik és eszik.
Amikor valaki 18 napig nem eszik és iszik az emésztő rendszere sem működik. ( Én már 1 hetest nem evést simán végig csináltam igy tudom miről beszélek.) Persze a szuper kémek mindent kibirnak. A világos szoba meg a folyamatos zene az valóban húzos de egy idő után az agy kikapcsol és ha hosszu ideig nem is de rövid időket alhatott közötte. Persze ha megtanult meditálni a kiképzés alatt akkor ez nem probléma.

Yanzi apukája meg mintha nem Bank igazgató lenne nagyon furcsán viselkedik, eddig nem a pénz világába élt, eszébe sem jut, hogy az ellenség mit akar. Vagy akkor más volt a bank világ mint mai .??? Persze a lányáért mindent de ................azért....

Yanzikánk betör egy házba utána teljesen más ruhába cipőbe jön ki. A ruha még oké de a cipő. Ugy nézki mindenki egy méretűt hord ??

Na ezektől eltekintve még mindig jó a sorozat.

Köszi a forditást mégegyszer és Áldott Ünnepeket kívánánok.
:flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. december 24. 7:42

Időhiány miatt ugyan még várat magára az újabb részek megnézése, de hamarosan jövök én is, ha megnéztük.

Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. december 24. 8:00

Szia Rita!

Végre tegnap kézbe vehettem az én régóta áhitozott gyönyörű , fekete winchesteremet, ami 2 TB-os. A fiúk szerint nekem egy tank kellene már a gépem mellé. :-) Igy nincs most már akadály a sorozat letöltéséhez sem, meg az egyperceseid megnézéséhez sem. Mivel totál káosz volt a helyhiány miatt nálam, igy kedvem sem volt semmibe se belekezdeni. Na de majd most! :-)
Köszönöm szépen az egész nálam hiányzó mindenséget. :-)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 24. 12:35

Boldog, Békés, Ünnepeket, Kívánok Mindenkinek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 14:15

leo-leo írta:Kedves Rita!

Köszönöm a 20.-23. részek feliratát és egy kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Leo45

Kedves Leo45! Nagyon szívesen a heti négyest!

Neked is Kellemes Karácsonyi ünnepeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 14:35

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.
Kívánok áldott, békés karácsonyt Neked és a családodnak.

Kedves Ancsa!
Nagyon szívesen az újabb részeket!

Én is kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 15:15

Gabóci5 írta:Rita! Általában nem szeretem nézni a háborús filmeket, főleg a japán kegyetlenkedést bemutatót. Persze nem csak japán sajátosság, minden nemzetben ki tudnak vetkőzni magukból az emberek a háborúban. Ez a két fiatal lány viselkedése példa arra, hogy hogyan változik meg egy ember a szeretet illetve a gyűlölet hatására. Yanhzi a hazaszeretetért, a családjáért mindenre képes, saját életét kész feláldozni, míg Manna vak gyűlölete kész mindent elpusztítani a célért. Kizárt, hogy a kapcsolatuk megváltozzon, pláne ha Yanhzi beépül és Wolfram támogatja. A féltékenység már így is jelen van, Manna csak még őrültebb lesz. Várom a folytatást, hogy alakul majd a kibontakozó romantika!?

Kedves Gabi! De klassz ez az egyedi karácsonyi üdvözlet! Tetszik nagyon! Köszi!

Nagyon jókat írtál a két lánnyal kapcsolatban. Az igazi énjüket ez az összehasonlítás
valóban nagyon jól kidomborítja. Ezért sem tudnék már Manna mellé állni, mint ahogy
YZ is kikerülne a szívemből, ha rossz irányba változna. Én is azt gondolom, hogy nem
lesz jó vége annak, hogy a két nő egy szervezetben van, minden nap látják egymást,
és még versengeniük is kell egymással. YZ nem kicsinyes, de Manna mindenre nagyon
érzékenyen reagál, ami YZ-val kapcsolatos. Szerintem is őrültebb lesz. Hajaj!

Én is nagyon várom a folytatást! Még mindig nem tudtam belekezdeni a 24. részbe.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 15:22

szeva írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az eddigi részeket. Sajnos még csak az első három részt láttam, de már így is tetszik a sorozat.
Békés Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok Neked és Családodnak.

Kedves Éva! Nagyon szívesen az összes lefordított részt! Nagyon örülök, hogy eddig
tetszik a történet, remélem, továbbra is így marad! Ha esetleg beleolvastál a hsz.-ba,
akkor láthatod, hogy komolyodik a történet, de vele együtt egyre izgalmasabb is lesz.

Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 15:25

zsuzsabebi írta:kellemes karácsoni ünnepeket kivanok es koszonom az eddigi részek forditasat

Nagyon szívesen a feliratokat!
Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 15:42

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm az újabb csomagot. Kicsit lemaradtam.
Boldogságos, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok Neked és családodnak,
valamint a fórumtagoknak.

Kedves Ildikó! nagyon szívesen a szeretetcsomagot!

Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 15:44

mato írta:Kedves Rita és Fórum látogatók!

Sok szeretettel kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Marcsi

Kedves Marcsi!

Én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Neked!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 16:13

virag1 írta:Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem az újabb részeket és a szösszenetek amiket észrevettem.

Kedves Hirszerzőn kiveszi kakbátja zsebéből a fényképet melyen felesége és az egész csapat rajta van.!!! Persze.

Yanzink 18 napig nem eszik nem iszik. ez rendben is van, az evést simán ki lehet bírni az ivás az egy kissé húzósabb, és utána persze kap egy kis cukor inekciót ami jót tesz, de utána bemegy 2 étterembe is és csak eszik és eszik.
Amikor valaki 18 napig nem eszik és iszik az emésztő rendszere sem működik. ( Én már 1 hetest nem evést simán végig csináltam igy tudom miről beszélek.) Persze a szuper kémek mindent kibirnak. A világos szoba meg a folyamatos zene az valóban húzos de egy idő után az agy kikapcsol és ha hosszu ideig nem is de rövid időket alhatott közötte. Persze ha megtanult meditálni a kiképzés alatt akkor ez nem probléma.

Yanzi apukája meg mintha nem Bank igazgató lenne nagyon furcsán viselkedik, eddig nem a pénz világába élt, eszébe sem jut, hogy az ellenség mit akar. Vagy akkor más volt a bank világ mint mai .??? Persze a lányáért mindent de ................azért....

Yanzikánk betör egy házba utána teljesen más ruhába cipőbe jön ki. A ruha még oké de a cipő. Ugy nézki mindenki egy méretűt hord ??

Na ezektől eltekintve még mindig jó a sorozat.

Köszi a forditást mégegyszer és Áldott Ünnepeket kívánánok.
:flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Ne legyünk szigorúak a sorival, nézzük el neki a hibáit! Mondjuk azt én sem
értettem, hogy YZ-nak miért kellett átöltöznie a házban. Miért nem volt jó az új ruhája,
amit előtte vásárolt, és igazán csinos volt benne? És hová tette?

Az apja szerintem néha adja a h****t. Azt mondta egy korábbi részben, hogy a saját módszerével
fog harcolni a lányáért. Biztos vagyok benne, hogy jár valami a fejében. Úgy érzem, hogy ő egy
erős ember, akit a meggyőződésében nem lehet megingatni, sem hazaárulásra kényszeríteni. YZ
tőle örökölhette ezeket a tulajdonságait. Fog ő még meglepetést okozni!

Örülök, hogy még mindig tetszik a sori! Nagyon szívesen a fordítást!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 16:18

Kriszti007 írta:Időhiány miatt ugyan még várat magára az újabb részek megnézése, de hamarosan jövök én is, ha megnéztük.

Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Kriszti! Első a karácsony, és csak utána jön a Rookie. Tudom, hogy nagyon fognak
tetszeni nektek ezek az epizódok is. Tele van izgalmas részekkel, és nagyszerű
ötletekkel.

Nektek is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 16:25

f.ági írta:Szia Rita!

Végre tegnap kézbe vehettem az én régóta áhitozott gyönyörű , fekete winchesteremet, ami 2 TB-os. A fiúk szerint nekem egy tank kellene már a gépem mellé. :-) Igy nincs most már akadály a sorozat letöltéséhez sem, meg az egyperceseid megnézéséhez sem. Mivel totál káosz volt a helyhiány miatt nálam, igy kedvem sem volt semmibe se belekezdeni. Na de majd most! :-)
Köszönöm szépen az egész nálam hiányzó mindenséget. :-)

Szia Ági! Jaj, de jó! Szerencsére már mi is túljutottunk a sori felén, lassan találkozunk!
De addig is, ha van kedved, nézd velünk holnaptól a Lovas karavánt! Részenként is
élvezetes, mert minden rész másról szól, úgy, mint a Tésztaút. És nem is tudok minden
héten új részt hozni belőle, mert nehéz fordítani, úgy meg még nehezebb, hogy heti 4
részt a Rookie-ból is lefordítok.

Jó hiánypótlásokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 16:28

B.Marika írta:Boldog, Békés, Ünnepeket, Kívánok Mindenkinek!

Marika! Nektek is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 24. 18:50

Az első karácsonyi meglepetésem az Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a Mennyben
című koreai dokumentum sorozat lesz. Most az ajándékozásé a terep, ezért holnap reggel
fogom kitenni az első rész feliratát.


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=120

Az ismertető aljára írtam információt a videókkal kapcsolatban, kérlek, olvassátok el!
Remélem, a két letöltési lehetőség közül valamelyik jó lesz!


Kép
Avatar
timbo
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:40

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: timbo » 2016. december 24. 19:28

Kedves Rita!

Köszönöm szépen az új részeket, kicsit lemaradtam, de az ünnepek alatt bepótlok mindent. :)

Békés, boldog ünnepeket kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 25. 7:16

timbo írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen az új részeket, kicsit lemaradtam, de az ünnepek alatt bepótlok mindent. :)

Békés, boldog ünnepeket kívánok!

Kedves Timbo!

Nem lesz nehéz bepótolni, mert ahogy haladunk, egyre
inkább nézeti magát!

Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 25. 7:24

Jó szórakozást kívánok az első karácsonyi meglepetésemhez,
az Ázsiai ösvény a mennyben (egyszerűen Lovas karavánút)
első részéhez!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=120

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 25. 16:50

szia Rita! Csak gyorsan meg akarom köszönni a lovas sorit, is már az első képkocka gyönyörűséges....más helyen bővebben irtam, ide most csak ennyi..ha megnéztem a R.-t és a Lovast, jövök referálni..addig is további szép karácsonyt! :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 25. 17:34

Kata58 írta:szia Rita! Csak gyorsan meg akarom köszönni a lovas sorit, is már az első képkocka gyönyörűséges....más helyen bővebben irtam, ide most csak ennyi..ha megnéztem a R.-t és a Lovast, jövök referálni..addig is további szép karácsonyt! :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nagyon szívesen! A Tésztautat is szerettük, ezt is szívesen fogjuk nézni!

Még nincs vége az ajándékozásnak! Holnap jön a thai The Library / A könyvtár! Ugyanaz
az írója és a rendezője, mint a Present Perfectnek, amiben Aom szerepelt a kislánnyal!
Nagyon szép rövidfilm ez is! Ja, a könyvtár és a könyvtáros fiú is ugyanaz!
Mindjárt meg is csinálom a helyét!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 25. 17:41

Hűha ! Újabb érdekesség lesz, na megyek megnézem a R:!... :ymhug: \:D/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 25. 19:07

megjöttem... Sziasztok! nem is könnyű úgy véleményt írni, hogy az előző részeket tegnapelőtt láttam...és most a 23.-at. :D
De ettől függetlenül nagyon tetszik a történet, még ha egy egy mozzanat nagyon nem de hát attól kémtörténet, hogy ilyenek is vannak benne. Yanzi apjának a kimentése a korházból balul sült el, mert akaratlanul más is meg akarta menteni. Yanzi helytállása, és a sok ellenség lelövése magas szintű képességről tesz tanúbizonyságot, az külön tetszett, hogy tanára menyasszonyára mennyire vigyázott, hogy még véletlenül se keveredhessen gyanúba...pontosítok asszonyára...
Az utasításon nagyon ledöbbentem, hogy felülről adják az utasítást, hogy meg kell halnia...a tanárnak vagy Yanzinak? A kinzás viszont eszméletlen rossz volt utálom, hogy kutyákat használnak fel ilyen módon...még jó hogy csak szóban...és milyen érdekes Manna minden gyengeségére emlékszik Yanzinál..és ezt meg is próbálja kihasználni.Ugyanakkor amikor szüleire vagy pontosabban most Yanzi apjára néz nagyon megviselik a dolgok. Érdekes, hogy a férfiak mennyire kezdenek Yanzi mellé állni, és ez lesz az egyik ok féktelen gyülölködésének. Nem csak a szülők halála.
Bár néha mintha vacilálna, hogy jó e hogy a japán oldalon áll. Lehetséges, hogy kedves barátunk nem véletlen szeretné mindkét lányt átcsábítani az ő oldalukra.! A filmrabláson majdnem rajtvesztett...de leleményessége újfent kihúzták a csávából! Az éttermi jelenetekben meg nem tudtam sirjak vagy nevessek tökkelütött, izzadós ellenségünkön...nagyon nagyon unszinpatikus. Várom majd az újabb részeket, hogy fordítással még okosabbak legyünk. Á . Nem leskelődtem tovább... :D :)) ...megálltam a 28. résznél. Azóta nem tudok tovább lépni...Úgyhogy addig még aludhatunk párat...vagy akár lovagolhatunk is. :)) . Köszönöm az egész éves munkádat , és barátságodat...
További Kellemes Karácsonyt Mindenkinek! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: csip » 2016. december 25. 19:15

Köszönöm szépen az új részeket! Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (23/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 25. 19:25

Szia Kata! Hű, de jó volt olvasni a hsz.-dat! Már majdnem mindenre reagáltam, ezért nem térek
ki az egyes jelenetek elemzésére, csak úgy ide-oda csapongok majd. Mert mindig eszembe jut,
ha épp nem vagyok a fórumban, de amikor írok, akkor elfelejtem megemlíteni, mennyire ki nem
állhatom a japán tábornokot, a titkos laboratórium parancsnokát. Ő nem a bélyeggyűjteményét,
hanem a lepkegyűjteményét mutogatná Mannának, ha kettesben maradnának. Ritka ellenszenves
ember. A másik japánnal, Watanabéval együtt. Jó, hogy emlegeted, hogy izzadós. Már nekem is
szemet szúrt, hogy állandóan egy zsebkendővel törölgeti a száját. Nekem az jutott eszembe, hogy
valamilyen betegségére fog fény derülni majd.

Már fordítom a jövő heti részeket, és teljesen lesokkol Manna, és a laboros japán is! Nem írok
többet róla, de nem hiszek a szememnek, fülemnek.

A héten már a 27. részig lesznek kitéve a részek, utána már számodra is ismeretlenek következnek.

Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! Mindent nagyon szívesen! Én is köszönöm, hogy itt vagytok
velem, velünk, együtt!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég