Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 30. 17:31

Na! jön az én beszámolóm... ;) ..bár nem is tudom mit kellene kiemelnem, amit a többiek nem említettek...elképesztő az az igyekezet, hogy egy ország gazdaságát hamisított pénzzel tönkre lehet vágni...Csak az önös érdekek vezérlik itt a mozgatószálakat. Nem általános megoldás, de a japán tábornoktól viszont és a kísérletétől forog a gyomrom. Nem lehet igaz, hogy Manna képes odáig süllyedni, hogy Yanzin próbálja ki a szert!
Tudom hogy film, és vannak részek amik persze a való életben lehetetlen, de hogy Yanzi még itt is olyan erős legyen, hogy csak a megadott címeket adhatja ki...mégis megrázó volt a társak halála. Pláne hogy úgy kell egyiküknek meghalnia hogy még választ sem kap.
Az üldözések és a csapdák váltogatták egymást , olyannyira hogy pillanatnyilag Wolframnak is csak Yanzi marad, és a feladat, hogy kiiktassa a kettős ügynököt, aki viszont a japánok győzelméért harcol és nem az övéiért. Nagyon meghatott W. és Yanzi kórházi jelenete is, ahogy vigyáz és óvja, végül beszervezi, hogy Manna ne tudjon ártani neki. Persze a gonoszság sosem csökken, sőt inkább növekszik..de az majd a következő részek hozadéka lesz. Mekkora kő esett le a nagyfőnök szivéről, hogy Yanzi túlélte a lelövést, és sikerült beépülnie...a megadott feladat szerint. Ennyi mára...
Az SSSS-t meg töltögetem lefelé..
Még egyszer köszönet a fordításért! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 30. 18:53

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 24-27.részek fordítását.
Kellemes szilvesztert és boldog újévet kívánok.

Szia! Nagyon szívesen az újabb részeket!

Neked is Boldog Újévet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 30. 19:23

Kata58 írta:Na! jön az én beszámolóm... ;) ..bár nem is tudom mit kellene kiemelnem, amit a többiek nem említettek...elképesztő az az igyekezet, hogy egy ország gazdaságát hamisított pénzzel tönkre lehet vágni...Csak az önös érdekek vezérlik itt a mozgatószálakat. Nem általános megoldás, de a japán tábornoktól viszont és a kísérletétől forog a gyomrom. Nem lehet igaz, hogy Manna képes odáig süllyedni, hogy Yanzin próbálja ki a szert!
Tudom hogy film, és vannak részek amik persze a való életben lehetetlen, de hogy Yanzi még itt is olyan erős legyen, hogy csak a megadott címeket adhatja ki...mégis megrázó volt a társak halála. Pláne hogy úgy kell egyiküknek meghalnia hogy még választ sem kap.
Az üldözések és a csapdák váltogatták egymást , olyannyira hogy pillanatnyilag Wolframnak is csak Yanzi marad, és a feladat, hogy kiiktassa a kettős ügynököt, aki viszont a japánok győzelméért harcol és nem az övéiért. Nagyon meghatott W. és Yanzi kórházi jelenete is, ahogy vigyáz és óvja, végül beszervezi, hogy Manna ne tudjon ártani neki. Persze a gonoszság sosem csökken, sőt inkább növekszik..de az majd a következő részek hozadéka lesz. Mekkora kő esett le a nagyfőnök szivéről, hogy Yanzi túlélte a lelövést, és sikerült beépülnie...a megadott feladat szerint. Ennyi mára...
Az SSSS-t meg töltögetem lefelé..
Még egyszer köszönet a fordításért! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Hála istenek, ismét jó bőséges a beszámolód!

A japán laboros tábornoktól a kísérletei nélkül is rosszul vagyok. A látványa, a hangja,
a beszédstílusa, még a nadrágtartója is taszít. Mannát majd felfalja a szemével.
Gondolkodás nélkül a lány hóna alá nyúl, hogy folytathassa kegyetlenkedéseit, Manna
pedig kapva kap az alkalmon, hiszen mostanában mindig le lett állítva, ha túl durva
volt YZ-val.
Valóban az ad erőt M-nak, ha YZ-t bánthatja. Az a Manna, aki egyik pillanatban öntötte
magába az italt, az Oshima tábornoktól kapott injekciós vallatás lehetőségétől azonnal
kijózanodik, és máris vágtat a börtönbe, hogy elmondhassa a "jó hírt" YZ-nak.

Amikor YZ megadta azt a két címet, amit Wang csoportfőnök mondott neki, és kiderült,
hogy nem elhagyott találkozási pontok, nagyon sajnáltam, és tiszta szívemből utáltam
Wangot. Csak azért, hogy két nem kívánatos társuktól megszabaduljanak, egy ártatlant
beáldoznak, akit majd a társai akarnak kinyírni.

Igen, igazad van. Wolfram hirtelen maga maradt. A kapcsolatát elkapták, fogalmam sincs,
hogy hogy fogja felvenni a többi kommunistával a kapcsolatot.

Tényleg nagyon megható volt a kórházi jelenet, de a következő részben még szebb is
lesz. Már megnéztem, ezért vagyok ennyire okos.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 30. 20:17

hű de szép kollázst találtál...ma nem nagyon megy a kihelyezés, hol sikerül hol nem... :D további szép estét! :ymhug: \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2016. december 30. 20:24

Kedves Rita! Most néztem meg a részeket, és még mindig a hatása alatt vagyok. Sajnáltam nagyon a zöldségárust. Nem értem mért nem lehetett legalább SM-nek megmondani, hogy YZ nem áruló, hanem kém. Tudom, hogy nem lehet sok mindenkinek tudnia erről, de szörnyű érzés lehetett, hogy ő "öli meg" YZ-t. Bár most ízelítőt kapott abból amit YZ-nek kellett átélnie, amikor rá kellett lőnie a próbán. Akkor teljesen lehűltem. Szerencsére életben maradtak mindketten, nagyon szeretem őket.
Köszönöm szépen az egész éves munkádat és BUÉK! :ymparty: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 30. 21:35

csilla0602 írta:Kedves Rita! Most néztem meg a részeket, és még mindig a hatása alatt vagyok. Sajnáltam nagyon a zöldségárust. Nem értem mért nem lehetett legalább SM-nek megmondani, hogy YZ nem áruló, hanem kém. Tudom, hogy nem lehet sok mindenkinek tudnia erről, de szörnyű érzés lehetett, hogy ő "öli meg" YZ-t. Bár most ízelítőt kapott abból amit YZ-nek kellett átélnie, amikor rá kellett lőnie a próbán. Akkor teljesen lehűltem. Szerencsére életben maradtak mindketten, nagyon szeretem őket.
Köszönöm szépen az egész éves munkádat és BUÉK! :ymparty: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Csilla! Engem is a hatása alatt tart a sorozat, ezért mindig hálát adok az égnek,
hogy eddig olyan résszel lett vége a heti adagnak, amivel ki lehet bírni a következőkig.
Mondjuk ha nem lehetne, akkor úgyis hozzá tennék még egy részt gyorsan, ami enyhülést
hoz meggyötört lelkünknek. Mert meggyötrődik nagyon. Hol Manna, hol az ügynökök miatt
fáj a fejem. Már azzal is nagy veszélyben van az életük, hogy kémek lettek, és valakiknek
dolgoznak. De ezeknek még be is kell épülniük ide, oda, amoda, és olyan érzésem van,
hogy ez néha nagyon sok és felesleges áldozattal jár.

Song Miannak is hatalmas fájdalmat jelentett YZ lelövése, és YZ-nak is SM-é annak idején.
Jiao, a zöldséges sem tudta meghúzni a ravaszt, mert a lelke mélyén hitt a lány ártatlanságában.
SM is hitt egészen addig,a míg YZ mást nem mondott, de ő meg nem tehetett mást abban
a helyzetben.

Mindent nagyon szívesen! Neked is Boldog Újévet!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. december 30. 21:46

Rita! :-h Mára a mű bevégeztetett! Ennyi bőven sok volt a kémháborúból. Mindenki gyanús aki él! Senki nem bízhat a másikban, mert nem tudhatja a valódi hovatartozását. Wan főnökre nagyon haragudtam, mert végül is kihasználta Yanhzit, hogy a nemkívánatos emberektől megszabaduljon. Rosszul is elsülhetett volna, mert a hazug propaganda jól működött. A társai előtt árulóvá vált.

A japán tábornok hím sovinzmusa kiakasztott:
"Ha egy nő erősnek is látszik, soha, de sohanem lesz olyan erős, mint egy férfi." Yanhzi hányszor rácáfolt erre!

Oshima tábornok önmagában is egy visszataszító ember, de kisérlet közben gusztustalanul szinte kéjelgett Mannával együtt. Eszelős mind a kettő. :-ss

Mannának az ellenség felderítése és megsemmisítése csak egy mellékes szál, a valódi célja csak a bosszú minden áron. x_x

A fényképészfiú vallomásával W megint veszélybe kerül, mi lesz a folytatás? :-ss :ympray:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. december 30. 22:06

Kedves Rita !! Majdnem elfelejtettem ,hogy ma Péntek van ! Köszönöm az újabb részeket ! Megnézve az előző 4 részt nem bizakodok már hogy Manna emberré válik ,sajnos már annyira kivetkőzött önmagából és még azt sem mondhatjuk hogy más hazát választott ,mert neki csak a bosszúról szol ez az egész és nem is érdekli más !!Nagyon haragszok Yanhzi főnőkére Wan ra mert mintha csak kihasználná ezeket az embereket ,főleg Yanhzit a hazafiasság jelszavával ,Azt hogy ő valamit is tenne ezekért az emberekért azt persze nem látjuk !! Na mindegy tudom hogy ez csak egy film ,de sokszor azt veszem észre ,hogy vissza tartom a lélegzetem mikor nézem !! Nagyon örülök ,hogy megtaláltalak téged és a munkáidat is !
BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok neked és családodnak !! Erzsébet :ymparty: %%- :o) :-bd
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. december 31. 4:13

Nagyon szépen köszönöm a z új részeket!
Boldog Újévet Kívánok és nagyon szépen köszönöm az egész éves munkáját :D :D @};- :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 7:56

Gabóci5 írta:Rita! :-h Mára a mű bevégeztetett! Ennyi bőven sok volt a kémháborúból. Mindenki gyanús aki él! Senki nem bízhat a másikban, mert nem tudhatja a valódi hovatartozását. Wan főnökre nagyon haragudtam, mert végül is kihasználta Yanhzit, hogy a nemkívánatos emberektől megszabaduljon. Rosszul is elsülhetett volna, mert a hazug propaganda jól működött. A társai előtt árulóvá vált.

A japán tábornok hím sovinzmusa kiakasztott:
"Ha egy nő erősnek is látszik, soha, de sohanem lesz olyan erős, mint egy férfi." Yanhzi hányszor rácáfolt erre!

Oshima tábornok önmagában is egy visszataszító ember, de kisérlet közben gusztustalanul szinte kéjelgett Mannával együtt. Eszelős mind a kettő. :-ss

Mannának az ellenség felderítése és megsemmisítése csak egy mellékes szál, a valódi célja csak a bosszú minden áron. x_x

A fényképészfiú vallomásával W megint veszélybe kerül, mi lesz a folytatás? :-ss :ympray:

Gabi! Annyira nevetek, pedig semmi nevetségeset nem írtál. Azon vigyorgok, hogy az is
ki tudja készíteni az ember idegrendszerét, ha túl sok az izgalom egy soriban. A Rookie-ban
pedig jó bőven raktak belőle. Nem sajnálták ki a sztoriból, ráadásul négy részt lehet egyszerre
megnézni, ami néha már túl sok a jóból.

Hogyan felejthettem ki a laboros jelenetet!? Ott is émelygett a gyomrom. Nem is ismeri YZ-t,
pusztán csak azért, hogy Manna kedvére tegyen veszélyezteti egy másik lány életét. Igazad van,
aberrált módon élvezte az egészet. Biztos, hogy ő is gyűlöli YZ-t, mert Mannának miatta kell
szenvednie.

Manna végig figyelte a háttérből, hogy Wolfram mennyire védelmezte YZ-t. Nem tudom, hogy
ez mit vált ki belőle. Eddig is féltékeny volt, de most már biztosan tudja, hogy a férfinak
tetszik YZ. Nehogy még eszelősebben kívánja Yanzhi halálát!

Yanzhi apjára érdemes figyelni. Fog még borsot törni a japánok orra alá.

A fotós fiú nagyon gyenge láncszem volt. Hogyhogy nem derült ki róla a kiképzés során?

Nagyon szívesen!

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 8:14

Erzsike54 írta:Kedves Rita !! Majdnem elfelejtettem ,hogy ma Péntek van ! Köszönöm az újabb részeket ! Megnézve az előző 4 részt nem bizakodok már hogy Manna emberré válik ,sajnos már annyira kivetkőzött önmagából és még azt sem mondhatjuk hogy más hazát választott ,mert neki csak a bosszúról szol ez az egész és nem is érdekli más !!Nagyon haragszok Yanhzi főnőkére Wan ra mert mintha csak kihasználná ezeket az embereket ,főleg Yanhzit a hazafiasság jelszavával ,Azt hogy ő valamit is tenne ezekért az emberekért azt persze nem látjuk !! Na mindegy tudom hogy ez csak egy film ,de sokszor azt veszem észre ,hogy vissza tartom a lélegzetem mikor nézem !! Nagyon örülök ,hogy megtaláltalak téged és a munkáidat is !
BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok neked és családodnak !! Erzsébet :ymparty: %%- :o) :-bd

Kedves Erzsébet! Nagyon jólesett olvasni a soraidat! Én is örülök, hogy itt vagy köztünk,
és együtt szórakozunk!


Ha az előző négy rész után ez a véleményed, mi lesz, ha megnézed a mostaniakat! Már írtam,
hogy nincs szavam az ilyen emberre, mint Manna, mert a legcsúnyább szó, amit ráhúzhatnék
sincs annyira csúnya, amely pontosan kifejezi, amit gondolok róla.
Eszelős, megszállott, megrögzött, bosszúvágyó, vérszomjas... ezek majdnem dicséretnek
hangzanak. Ettől sokkal többről van már szó nála. Mindenki fordul el tőle, egyre inkább egyedül
fog maradni. Ki szeret egy ilyennek a társaságában lenni. Ez pedig újra csak a legrosszabb énjét
fogja aktiválni. Soha nem lesz vége. Azért abban reménykedem, hogy nem fogja tudni beteges
bosszúját beteljesíteni.

Igazad van Wanggal kapcsolatban. Ő a hibás azért, hogy Yanzhit majdnem megölték a társai, és
még ő üvöltözik, meg fegyvert szegez SM homlokának. Ha annyira tudja, hogy kik a kettős ügynökök
a csapatában, akkor azt is tudnia kell, hogy Song Mianban megbízhat (vagy talán nem?). Hű, az
nagy durranás lenne, ha kiderülne, hogy ő is beépített ember.

Nektek is Boldog Újévet kívánok!

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 8:18

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a z új részeket!
Boldog Újévet Kívánok és nagyon szépen köszönöm az egész éves munkáját :D :D @};- :flower1: :littlehearth:

Nagyon szívesen az új részeket, és a többi munkámat is!

Neked is, kisfiadnak is, Boldog Újévet kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 31. 8:40

Nem állom meg, hogy ne mondjak egy dicséretet, szinte kiállítást lehetne csinálni Mannából elrettentésképpen, hogy ilyenné ne akarj válni.! Hú micsoda Képeket raktál ki! De Annyira élvezem Yanzi válaszait :)) . Minden megpróbáltatása ellenére talpig becsületes és eszes marad.
Nem hagyja magát, lesz itt még akkor Remélem most már csak "szópárbaj". Egyenlőre halványlila gőzöm sincs, hogy W. hogy fog boldogulni a két szembennálló riválissal egy oldalon :D .De garantáltan nem fogunk unatkozni... :-ss :))
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 31. 8:48

Szia Rita! Köszönöm az újabb részeket!

Neked és kedves családodnak Boldog Újévet Kívánok!

Köszönöm a sok jó fordítást!

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. december 31. 10:40

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 24-27. rész feliratait és az egész éves munkádat. Boldog Új Évet kívánok sok-sok szeretettel ölellek: Ildikó :ymhug: :) :-h :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. december 31. 11:26

Kedves Rita!

Köszönöm a 24.-27. részek feliratait. Egyben Boldog Új Évet kívánok!

Leo45
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:11

Kata58 írta:Egyenlőre halványlila gőzöm sincs, hogy W. hogy fog boldogulni a két szembennálló riválissal egy oldalon :D .De garantáltan nem fogunk unatkozni... :-ss :))

Kata! Ez nekem is eszembe jutott. Manna kínai létére japán kém. Wolfram kínai kommunista,
aki beépült a japánokhoz. Yanzhi kínai nacionalista (akik nyírták egymást a kommunistákkal),
aki készül beépülni a japánokhoz. Mindenki tud mindenkiről, mindent, egyedül Wolframról nem
sejtik, hogy a kommunistáknak dolgozik. Jól nézünk ki! Tényleg mind a három ellensége
egymásnak. Mondjuk a nacionalisták és a kommunisták egyesíteni fogják az erőiket a japánok
ellen, és akkor végre W és YZ egy csónakban fognak evezni.

Nagyon bírom a Qing Mu-t alakít színészt:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:17

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm az újabb részeket!

Neked és kedves családodnak Boldog Újévet Kívánok!

Köszönöm a sok jó fordítást!

Szia Marika! A mostani, és a korábbi fordításokat is nagyon szívesen!
Örömmel csinálom, és osztom meg veletek!

Én is Boldog Újévet kívánok Nektek!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:26

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 24-27. rész feliratait és az egész éves munkádat. Boldog Új Évet kívánok sok-sok szeretettel ölellek: Ildikó :ymhug: :) :-h :littlehearth:

Kedves Ildikó! Neked is mindent nagyon szívesen! A ti örömötök ad újabb lendületet
a fordításhoz!

Én is Boldog Újévet kívánok Neked!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:31

leo-leo írta:Kedves Rita!

Köszönöm a 24.-27. részek feliratait. Egyben Boldog Új Évet kívánok!

Leo45

Kedves Leo45! Nagyon szívesen a fordítást!

Neked is Boldog Újévet Kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:34


Hírek az Ázsiai ösvény a mennyben c. dokumentum sorozatról:

Már elkészültem a második rész felével, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy holnap
újévi meglepetésként ki tudom tenni a feliratot.

A 2. rész feldarabolt videóját feltettem a megára, ha esetleg szeretnétek hamarabb
letölteni!


Ötfős csapat indul Degéből (Kína, Szecsuán tartomány) Tibet fővárosába Lhászába,
egy 2100 km-es zarándokútra. Ezt az utat gyalog megtenni önmagában is hatalmas
teljesítmény, de ezek az emberek, még megtoldják azzal, hogy majd minden lépésük
után lehasalnak, miközben a Föld összes élőlényéért imádkoznak. A tibetiek élete álma
e zarándok út. Úgy képzelik, ha végigcsinálják, összes bűnüket levezeklik, és haláluk
után ismét emberként születhetnek a Földre. Az út során csodálatos tájakat járunk be
a zarándokokkal.

Fél év után érkezik meg a kis csapat Lhászába, kimerülten, tele sérülésekkel, betegen,
de végtelenül boldogan.


Kép
Kép

Itt is kidíszítik a teherautókat, mint Bhutánban. A szvasztika sem hiányozhat:

Kép

Kép

Az idősebbik segítő 66 éves!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. december 31. 12:35

Szia Rita!
Megnéztem én is a heti négy részt, úgy tudnám az érzelmeimet kifejezni, hogy fájdalmas volt amit végig éreztem.Kínzás,csalás, hazugság, árulás sok minden volt amit elég nehéz feldolgozni.
Én mindig keresem és várom a romantikát, és nem gondoltam, hogy már a kézfogást romantikusnak és nagyon édesnek fogom látni. ;))
Hálásan köszönöm az egész évben készített rengeteg feliratot, és nagyon jó beszélgetéseket és nagyon sok jó szót amit váltottunk egymással.
Marcsi :)
Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: szeva » 2016. december 31. 18:43

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 24-27.részeket! Itt köszönöm meg az egész éves fáradságos munkádat!
Békés,Boldog Új Évet kívánok! Éva
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 21:10

gyomar írta:Szia Rita!
Megnéztem én is a heti négy részt, úgy tudnám az érzelmeimet kifejezni, hogy fájdalmas volt amit végig éreztem.Kínzás,csalás, hazugság, árulás sok minden volt amit elég nehéz feldolgozni.
Én mindig keresem és várom a romantikát, és nem gondoltam, hogy már a kézfogást romantikusnak és nagyon édesnek fogom látni. ;))
Hálásan köszönöm az egész évben készített rengeteg feliratot, és nagyon jó beszélgetéseket és nagyon sok jó szót amit váltottunk egymással.
Marcsi :)

Szia Marcsi! Úgy sajnálom azt a fránya romantikát! De azt hiszem, a kémeknek nem sok
lehetőségük volt szerelmi életet élni. A 28. részben lesz YZ hivatalosan is beiktatva a
Különleges Erőkhöz, végre legálisan szerethetnék egymást, de ott van Manna is, aki nem
fogja tétlenül nézni.

Legközelebb megpróbálok romantikus sorozatot választani, de jobb, ha nem ígérek semmit,
mert nálam soha nem lehet tudni, mikor szeretek bele egy soriba első látásra, és az lehet
hogy megint nem romantikus lesz. Igazából most egy olyanra vágynék, mint a Love Around
vagy a Go, Single Lady volt. Nem bánnám, ha George Hu szembejönne velem egy új sorozatban.

Mindent nagyon szívesen! Csak közhelyek jutnak eszembe a kedves szavaidra. Olyanok, mint
a Ti örömötök az én örömöm is, hogy mennyi energiát ad, hogy együtt nézzük a sorikat...
és ez igaz is! Nagyon szeretek veletek lenni, együtt mozizni, és bármiről csevegni, ami
eszünkbe jut. De azért is jó itt lenni, mert ilyen társaim vannak, mint például Te is! Tudom,
hogy nem kedvenced a Rookie, mégis itt vagy velem, velünk! De másról is tudom, hogy végig
nézett velünk olyan sorozatot, amibe bele sem akart fogni, mert úgy érezte, hogy nem fogja
szeretni, mégis "feláldozta" magát, és én úgy örültem neki (önző módon!)


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (27/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 21:52

szeva írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a 24-27.részeket! Itt köszönöm meg az egész éves fáradságos munkádat!
Békés,Boldog Új Évet kívánok! Éva

Kedves Éva! Nagyon szívesen a heti feliratokat is, és a többit is!

Utána néztem, hogy mi mindent fordítottam az évben, mert én sem tudom. Soha nem látok
el semmit dátummal, de a gmail fiókomban az összes fordításom benne van időrendben:

Januárban befejeztem a Kiss Me-t és a Love Me If You Dare-t, és belekezdtem a Loving Never
Forgettingbe.

Februárban folytattam a Lovingot, és belekezdtem a Másába, amit be is fejeztem a Fórumom
"beiktatására", febr. 28.-ra. Volt még a Doggy Poo, és a The Present.

Márciusban még mindig Loving, Dragon Nest Warrior Down, és belekezdtem a Noodle Roadba.

Áprilisban befejeztem a Lovingot, folytattam a Tésztautat, Arti: The Adventures Begin

Májusban folytattam a Tésztautat, Little Note, belekezdtem az Easy Fortune-be, The Majestic Plastic
Bag, Two & Two, Baghdad Messi.

Júniusban csak az Easy Fortune volt.

Júliusban befejeztem az Easy Fortune-t, The Journey, Mása teljes 2. évada.

Augusztusban belekezdtem a Go, Princess Go-ba, és el is jutottam vele a 34. részig,

Szeptemberben befejeztem a Go, Princesst, L.U.V. Collage, The Gathering, belekezdtem, és be is
fejeztem a The Wook Throuh Time-ot, Ballerino, és belekezdtem a The Chaserbe.

Októberben folytattam a The Chasert, Harry Grows Up.

Novemberben befejeztem a The Chasert, Coda, The Answers, oktatási segédanyag 4 videó, és belekezdtem
a Rookie-ba.

Decemberben
folytattam a Rookie-t, Mikulásra 4 videó, adventre 4 videó, Belekezdtem a Lovas karavánútba,
The Library.

Ennyi volt a 2016-os év termése!

Neked is Boldog újévet Kívánok!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég