Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 15. 14:46

Szilvia! Eddig a pontig még volt, aki szintén sajnálta Mannát. Miután összekerültek
YZ-val, hamar megváltozott a nézetük.

Kíváncsi vagyok, rád milyen hatással lesznek az elkövetkezendő epizódok!

Kellemes folytatást!

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 15. 17:33

Köszönöm,és folytatom is:
Úgy látszik az "alsóbb vezetésnek" YZ személyében új kis házikedvence van,ami bizony alaposan kiakasztja Manát,és ez előhozza belőle az állatot :-ss :-o Adolf papa lassan hozzá képest apostoli szent ~X( A "kedves" Osima tábornok meg úgy tűnik meglelte a lelki társát Mana személyében,már csak azt várom mikor kondulnak az esküvői harangok annyira egy húron vannak ha kínzásról van szó(( l-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 15. 17:45

Szilvia333 írta:Köszönöm,és folytatom is:
Úgy látszik az "alsóbb vezetésnek" YZ személyében új kis házikedvence van,ami bizony alaposan kiakasztja Manát,és ez előhozza belőle az állatot :-ss :-o Adolf papa lassan hozzá képest apostoli szent ~X( A "kedves" Osima tábornok meg úgy tűnik meglelte a lelki társát Mana személyében,már csak azt várom mikor kondulnak az esküvői harangok annyira egy húron vannak ha kínzásról van szó(( l-)

Látod, Szilvia! Erről beszéltem! A Kecskeszakállas Oshimáról jót nem lehet
mondani, még Mannától is rosszabb, ezért nem illenek össze. El is marad az
esküvő.

Kellemes folytatást!

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. január 15. 17:50

Rita írta:Kép


Íme a fényes bizonyíték, hogy kinek a kezében van a tv-távirányító. :ymapplause:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 15. 17:56

Értelek, Dolores! Egy férfi, még a nadrágját is hamarabb átadja a nőnek,
hogy ő hordja, minthogy kiadja a kezéből a legfontosabbat, a távirányítót.


Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 15. 18:24

Egyenlőre ott tartok,hogy ember halálát így még nem kívántam mostanában mint most Manáét(((( x(
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 15. 18:28

Szilvia333 írta:Egyenlőre ott tartok,hogy ember halálát így még nem kívántam mostanában mint most Manáét(((( x(

Mi már megállapítottuk, hogy Manna a legrosszabb énünket hozza ki
belőlünk.

Kellemes folytatást! Nem mondtad, hogy Gombi is nézi!


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. január 15. 18:49

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked ezeket a részeket is. :ymapplause:
Annyira nem voltak boldog ettől a négy résztől, már odáig vetemedtem, hogy beletekertem,mert már annyira megviselt.Az a rengeteg ember halála, is mind értelmetlen, de a legjobban Song Mian halála viselt meg, egy önző... nem is tudom mit írjak, a családja, szerető felesége nem számított?
Köszönöm neked.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 15. 19:01

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked ezeket a részeket is. :ymapplause:
Annyira nem voltak boldog ettől a négy résztől, már odáig vetemedtem, hogy beletekertem,mert már annyira megviselt.Az a rengeteg ember halála, is mind értelmetlen, de a legjobban Song Mian halála viselt meg, egy önző... nem is tudom mit írjak, a családja, szerető felesége nem számított?
Köszönöm neked.Marcsi :)

Szia Marcsi! Azt hiszem a kém, az egy külön emberfajta. Önként vállalja a munkájával
járó elvárásokat, azt is, hogy akár az életét áldozza a hazájáért. Ugyanezt csinálják a
katonák is, amikor bevetik őket. Talán ezeknek az embereknek nem kéne családot
alapítani. Nem tudom. Persze Tianmo pontosan tudta, ismerve a férjét, hogy elkötelezett
hírszerző lévén, ha meg kell halni a küldetés sikeréért, akkor gondolkodás nélkül a halált
fogja választani.

Nem láttuk a kisbabát, amikor Tianmot kivitte Sanghajból. Akkor az egy kölcsön baba lett
volna?

Nagyon szívesen az új részeket is!

Kép
Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. január 15. 20:56

Nagyon szépen köszönöm a 28-35-rész feliratát!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 15. 21:07

Marcsikám csak óvatosan az előretekeréssel, mert lehet néhány fontos pillanatról lemaradsz....na mentem aludni...mindenkinek jó éjszakát....
Aki nézi a Flower The Prisont...megérkezett a 3o. rész de ez nálam már holnapra marad...Valamint a Perfect Cupe 16. része...is.. :ymhug: :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 15. 22:03

Kissé belehúztam a mai nap,elég is volt a szememnek,szóval én is távozom a tollasbálba,de a Börtön virága 30 -dik feliratot még bezsákolom,de csak a feliratot,mert úgy döntöttem bevárom az egészet,bármeddig is kelljen várnom)) \m/
Szép álmokat mindenkinek :littlehearth:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. január 16. 16:08

..........Szia Rita.....Nagyon izgalmas de egyben fájdalmas is volt ez a négy rész én sajnáltam a sok áldozatot ,de a háboru már csak ilyen, bár mi hála Istennek ezt nem tapasztaltuk ,/ lennénk is már akkor igazi matuzsálemek...:).../ én éppen a II VH,a Don kanyar halálmenete , a szibériai fogság kegyetlenségének torténetein nottem fel apu elbeszélései által akit a Don kanyartol egyenesen szibériába vittek hadifogságba mint magyar bakát....o szerencsés volt mert ha sokára is de hazatért igaz bár ezt még elképzelni sem tudom hogy nézzhetett ki a 180 centijéhez 36 kilosan az osszes létezo tetufajtával a testén és a rongyos ruhájában...de hazatért és ami a csoda mind ezt átélve élt 90 évet....akitol megtanultam egy fuszálat sem tépet ki amin már magok voltak anélkul hogy meg ne koszonte volna neki az életét mert sokszor csak ezek a fuvek,magok,voltak az ételeik...Eltértem kicsit,remélem nem baj.....:)....De most nem volt elore leskelodés sem , és a kovetkezo részeket egyszerre fogom megnézzni,mert csak ugy furdalja az oldalamat a kiváncsiság ...:)...persze ha kibirom mert nagy ám a kisértés ha meglátom az uj felirat csomagot....Nem vagyok oda a háburus sok hullás ,véres ,kinzásos sorikért de ez nagyon jo csak ugy sodor magával egy pillanatra sem ul le ,nem laposodik el szoval szeretem ezt a sorozatot .Ja és igy utolag nagyon koszonom a 33-35 r feliratát....Anna aki már a tavaszt várja :movingflower: mert elege van a hobol,a hohányásbol,a zimankobol és a mégnagyobb zimankobol és a lassan tobb mint egy hete tarto -20 ------ -25 fokos hidegbol Brrrr......
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 16. 17:40

Szilvia333 írta:Kissé belehúztam a mai nap,elég is volt a szememnek,szóval én is távozom a tollasbálba,de a Börtön virága 30 -dik feliratot még bezsákolom,de csak a feliratot,mert úgy döntöttem bevárom az egészet,bármeddig is kelljen várnom)) \m/
Szép álmokat mindenkinek :littlehearth:

Szia Szilvia! Már csak két-három hetet kell várnod, és befejezem a fennmaradó
tíz részt is.

Utána néztem, november 20-án tettem ki az első négy részt, és alig több, mint
két hónap múlva be is fejezem a 45 epizód fordítását. Meg vagyok magammal
elégedve!

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 16. 17:45

ez ez a sorozat aztán tényleg maratonos lett...de úgy felhúztam magam az új két szereplő belépésén, hogy ma végignéztem belépegetéssel...hogy mi újság. Úgyhogy most már kibírom majd...már nagyon a finisbe érünk, de azt hittem már nem lehet fokozni..de ekkorát tévedni....xdddd
Kedves Rita, sokszor elgondolkodom, hogy hogyan érzed magad a fordítás közben...de a vége lesz a vigaszunk...talán azzal a mottóval, hogy minden jó ha vége jó.... :ymblushing: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 16. 17:55

annamama írta:..........Szia Rita.....Nagyon izgalmas de egyben fájdalmas is volt ez a négy rész én sajnáltam a sok áldozatot ,de a háboru már csak ilyen, bár mi hála Istennek ezt nem tapasztaltuk ,/ lennénk is már akkor igazi matuzsálemek...:).../ én éppen a II VH,a Don kanyar halálmenete , a szibériai fogság kegyetlenségének torténetein nottem fel apu elbeszélései által akit a Don kanyartol egyenesen szibériába vittek hadifogságba mint magyar bakát....o szerencsés volt mert ha sokára is de hazatért igaz bár ezt még elképzelni sem tudom hogy nézzhetett ki a 180 centijéhez 36 kilosan az osszes létezo tetufajtával a testén és a rongyos ruhájában...de hazatért és ami a csoda mind ezt átélve élt 90 évet....akitol megtanultam egy fuszálat sem tépet ki amin már magok voltak anélkul hogy meg ne koszonte volna neki az életét mert sokszor csak ezek a fuvek,magok,voltak az ételeik...Eltértem kicsit,remélem nem baj.....:)....De most nem volt elore leskelodés sem , és a kovetkezo részeket egyszerre fogom megnézzni,mert csak ugy furdalja az oldalamat a kiváncsiság ...:)...persze ha kibirom mert nagy ám a kisértés ha meglátom az uj felirat csomagot....Nem vagyok oda a háburus sok hullás ,véres ,kinzásos sorikért de ez nagyon jo csak ugy sodor magával egy pillanatra sem ul le ,nem laposodik el szoval szeretem ezt a sorozatot .Ja és igy utolag nagyon koszonom a 33-35 r feliratát....Anna aki már a tavaszt várja :movingflower: mert elege van a hobol,a hohányásbol,a zimankobol és a mégnagyobb zimankobol és a lassan tobb mint egy hete tarto -20 ------ -25 fokos hidegbol Brrrr......

Szia Anna! Hát nem lehetett egyszerű katonatörténeteken felnőni! Biztosan nagyon
szomorúak is akadtak köztük. Apám nem, de nagyapáim mesélhettek volna háborús
élményeikről, de már egyik sem élt, amikor megszülettem. De most a Rookie által
bepótolhatok valamennyit belőlük.

Én is úgy vagyok, mint te. Ha előre tudom, hogy ennyire mélyen belekapunk a második
kínai-japán háborúba, akkor eszem ágában sem lett volna belekezdeni a fordításba.
De pont azt a három-négy részt néztem meg, ami még a vidámabb fajtából volt. Azt
hittem, a többi is ilyen lesz. De egyáltalán nem bántam meg, hogy ezzel a műfajjal is
megismerkedtem, mert már tudom, hogy ezt is nagyon lehet kedvelni.

Szívemből beszéltél! Már többször írtam, hogy napenergiával működöm. Mindegy, hogy
milyen meleg van, csak süssön a nap! Tavasz vége-NYÁR-ősz eleje. Ezek a kedvenceim.
Már ablakot kéne pucolnom, de csak akkor leszek hajlandó, ha sütni fog a nap. Lehet
hideg is, de süssön!

Nagyon szívesen a feliratokat! lehet, hogy a heti négyes úgy fog véget érni, hogy ki lehet
bírni a következőig. De ha úgy érzed, hogy egyben lesz jó megnézni a végét, akkor tedd
azt!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 16. 18:15

Kata58 írta:ez ez a sorozat aztán tényleg maratonos lett...de úgy felhúztam magam az új két szereplő belépésén, hogy ma végignéztem belépegetéssel...hogy mi újság. Úgyhogy most már kibírom majd...már nagyon a finisbe érünk, de azt hittem már nem lehet fokozni..de ekkorát tévedni....xdddd
Kedves Rita, sokszor elgondolkodom, hogy hogyan érzed magad a fordítás közben...de a vége lesz a vigaszunk...talán azzal a mottóval, hogy minden jó ha vége jó.... :ymblushing: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Már fordítom a 37. részt, és kiver a víz az új csoportfőnöktől. Eddig csak bájcsevegett
és vigyorgott, férfit, nőt megkörnyékezett, nem is tudom, mely nem felé vonzódik igazán.
De azt is látom, hogy egy időzített bomba. Vagy kegyetlen lesz, vagy gonosz, rosszindulatú,
még nem tudtam eldönteni.

A fordításban csak azt nem szeretem, ha épp egy olyan jelenetnél kell abbahagynom, amely
nagyon izgalmas. Ritkán, de elő szokott fordulni, hogy fordítás nélkül továbbnézem a jelenetet,
de legtöbbször csak másnap ülök neki folytatni, addig meg esz a penész. Mazochista vagyok!

Szép hetet kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 16. 21:22

Rita mindegyik....remekül felsoroltad a lehetséges verziót, de már ahogy megláttam az autóban megérkezni brrrr.
Kellemes hetet mindenkinek holnaptól megint hidegebb lesz az átlagnál...de minden nappal közeledünk a tavaszhoz is :D :-h i-) :flower1: :littlehearth:
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2017. január 18. 19:14

Kedves Rita! Nem is tudom mit írjak. Annyira sajnáltam Song Miant. Nagyon jó volt visszanézni az emlékezést róla. Annak örülök, hogy még az utolsó pillanatban elmondta Y-nek, hogy ő húzta meg a ravaszt. Talán így nem fog haragudni a "szerelmére" Y. Mannáról szólva még mindig reménykedek hogy egyszer megtörik, tudom a remény hal meg utoljára, de kitudja....Meglepő, de még azt a japánt is sajnáltam, aki Y lelőtt. Most már nem sajnálkozom többet, és remélem most már egy kicsit jobbra fordul a hangulat majd a sorozatban, mert hát én mindig REMÉNYKEDEM! :ympray: :)) ♥♥♥
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 18. 19:54

Kedves Csilla! Szerintem nem alaptalan a reményed Mannával kapcsolatban. Már többször szöget
ütött a fejében a japánok kínai civilekhez való hozzáállása, ettől függetlenül megtette, amit elvártak
tőle, lásd a banki alkalmazottak lemészárlása.
Úgy gondolom, egyszer fog egy olyan dolog történni, ami után lehull a hályog a szeméről, megérti,
hogy ők csak bábok a japánok kezében, és ha nincs már szükség rájuk, meg fognak tőlük szabadulni.
Ekkorra tervezem az ő "irányba állását", onnantól kezdve a saját honfitársai, és a hazája megmentésén
fog majd munkálkodni... ha tud... ha engedik....
Én is sajnáltam SM-t, de a halál, az önfeláldozás egy hírszerző "alapfelszereltsége". Olyanok, mint
régen a harcosok, a katonák, a lovagok, a hazájukért bármikor készek meghalni. Csodálatra méltó
dolog! Igazi hősök ezek az emberek!

Én is örülök, hogy SM elmondta YZ-nak, hogy nem Wolfram húzta meg a ravaszt. A legjobban W és YZ
kapcsolatának alakulásáért drukkolok, és reménykedem, hogy egyik sem kerül olyan helyzetbe, hogy
az életét kelljen adnia a küldetése sikeréért. Legalább ők maradjanak meg a végére!

Péntekre fogom tudni hozni a heti négy részt!

Nekem hiányzik Qing Mu is. Szerettem ezt a színészt:

Kép
Kép

Az viszont tetszik, hogy nem kell többé Watanabe idióta mimikáit látnom:

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 18. 20:23

Utána néztem, november 20-án tettem ki az első négy részt, és alig több, mint
két hónap múlva be is fejezem a 45 epizód fordítását. Meg vagyok magammal
elégedve!

Drága Ritám!!
Ezzel a teljesítménnyel,nem hogy megelégedve kell hogy légy,mert ez maga a csoda!!! Te vagy a fordítók Rolls Roys-a !!!!!!!!!
Végeztem,vagyis most már ha jön az újabb pac-kod,akkor már lemaradás nélkül foghatok bele,de ajj,mit látok!! A jóemberek,hullanak mint a legyek!!Mondjuk az a rész,mikor az én kis szadista szoknyáskám,és Watanabe kinyiffannak,az nagyon frappáns volt!! Sajnáltam kissé őket,de akinek hullania kell,az hulljon))) :-q :-q
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 19. 4:43

Kedves Szilvia! Úgy értettem a múltkori írásodat, hogy nem folytatod addig, amíg
be nem fejezem a maradék részeket, azért írtam, amit írtam. Nagyon örülök, ha
félreértettelek! Mivel jó gyorsan utolértél bennünket, azt gondolom, tetszik, amit
látsz. Boldog vagyok!

Szoknyáskámat sajnálom, mert nagyon szerettem nézni ahogy játszik. A szájhúzogatós
Watanabét alakító személyt (direkt nem írok színészt) valami falusi amatőr társulattól
csábíthatták el. Csapnivaló volt az alakítása.

Van még egy-két fej, akinek hullania kéne, legelőször Oshimára gondolok, de az új
szereplő, akit a heti részekben fogtok megismerni, szintén nagyon ellenszenves.

Szerintem pénteken hajnalban fogom tudni befejezni a 39. részt, és délután fogom
kitenni. Ma osztályozó értekezletünk lesz, későn jövök haza.

Szép napot Mindannyiunknak!

Tegnap előtti és tegnapi fotók. Háromnegyed nyolc felé készültek az iskolám udvaráról,
tehát nem hajnali napfelkelte. A felső képen a nap alatt vastag felhőréteg van, nem
havas domb, vagy hegy. Az alsón szintén vastag felhőréteg van, egy kis részen tudott
kikandikálni a napocska:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (35/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 19. 8:29

Szép reggelt mindenkinek! Olyan gyönyörűek a napkeltéid, színezni sem lehetne szebbet..a fehér háttér meg csak még jobban kiemeli.... :D
A nagytakarításra még várni kell sajnos majdnem az utolsó részig. Nem semmi ahogy megoldották ezt a kémtörténetet, pedig láttam már egy két érdekeset. Csak hogy azoknak akik félnek a végétől bátran nézzék végig, meglesz a jutalmunk... :D ...már alig várom...még jó hogy csütörtök van már, megint hogy elrohant egy hét.
Nálunk -11-122 van de a hőérzet -17-2o között a szelesebb helyeken! :-ss Vigyázzatok magatokra... :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 19. 18:15

Jó szórakozást kívánok az újabb három részhez!

Mivel semmi esélyt nem látok rá, hogy péntekre elkészüljek a 39. rész fordításával,
ezért már ma kiteszem az elkészült három epizódot.

Yanzhi elolvassa a Kommunista Párt kiáltványát, és teljes mértékben magáénak érzi
szerelme és a pártja hitvallását. Végre egyformák lettek. Mindketten nagyon boldogok.


Kép
Kép
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2017. január 19. 18:37

Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb részek feliratát ^:)^ :flower1:
Tájékoztatás is megtörtént a rajongók felé :)
Jó pihenést :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég