Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. augusztus 3. 15:02

Sikerült megnéznem az újabb 4 részt és szerencsére előrelátó voltam,mert
figyelmeztettem a fiamat,ne lepődjön meg,ha akkor is nevetgélést hall tőlem,
ha nem éppen ő villogtatja a humorát,mert egy nagyon jópofa sorozatot nézek
és ez egy egész hónapig fog tartani :)) A csacsis jelenet láttán és hallatán,már
el is kezdődött és persze folytatódott és amikor menekült a Kígyótartóktól és
azt mondta ne is keressenek ha sürgős és akkor sem ha nem sürgős,már kész is
voltam :D na és amikor leöntötte a császárt véletlenül,mert ugye ha készakarva
tette volna szennyvizet használt volna! Tudnám még sorolni,de úgyis láttátok.
Szóval minden tekintetben imádni való és hála,hogy rátaláltál !!
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: kormika » 2018. augusztus 3. 15:47

Hálásan köszönöm az új részeket. :x :x
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2018. augusztus 3. 16:06

A 9-12. részt köszönöm! :)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. augusztus 3. 17:21

Rita írta:
Ezt a képet Doloresnek tartogattam, mert ő tud nagyon szépen kézimunkázni. Gondoltam, hátha úgy
adódik, hogy egyszer neki is ki kell hímeznie majd a Luo nevet. Itt lesz a minta:

Kép


Köszönöm Ritám, a mintát eltettem jobb napokra, mert most itt ülök a káosz
tetéjén és a napom egyetlen fénypontja, hogy a friss sorozatod nézem, illetve
nézzük a lányommal (köszönetét küldi Ő is). :)
Spoiler: mutasd
A Költözésem most indult és talán augusztus végére én is az új helyemen leszek.


Nekem a kedvecem: a KImért, a Karót nyelt , a Nagyorrú illető. :))
Szeretem amikor annyira hálás a cédulagyűjtésért, az életmentésért, és az egyéb jótéteményekért (pl a az első
csókja. :littlehearth: )
Kíváncsi leszek vajon Fei Fei mennyire fogja megváltoztatni a kedvencemet. @};-
Örűltem, amikor írtad, hogy szeretnéd befejezni az iskola kezdésre. Így már nem fog
annyira furdalni a kíváncsiság hogy s mint alakulnak a dolgok.

Köszönöm a sorozat eddigi részeinek fordítását.

@};- :littlehearth: @};- :littlehearth: @};-
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 3. 17:33

Szia Rita!
Élmény volt ez a négy rész! :))
Jönni akartam a gép elé és jegyzetelni az aranyköpéseket, de vonzott a képernyő és inkább maradtam. Nagyon jól szórakoztam.
A csacsis jelenetnél álmomban nem gondoltam volna, hogy a senekére kell vágni, én is a lelkére beszéltem volna :))
Itthon meg sem merem emliteni, hogy a tábornokhoz kapcsoltam magam, mint oroszlán, mert azt mondják, hogy igazak a hanghullámok, amivel a csatát nyerem. Pedig neeem is! :-)
Amikor meglesték a fürdőben Mo Rant, és véletlenül lehúzta a felsőtestéről a ruhát ugyanúgy vigyorogtam, mint amikor észrevételezte, hogy a császárnak eddig nem vette észre az izmos felsőtestét.
Jajj, megint röhögök: Eszembe jutott az is, mikor bújt át a lyukon, előtte megnézte mekkora a hasa, aztán meg az arcát húzta össze, nehogy beszoruljon. Vissza meg curikkolt. =))

Köszönet még egyszer. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 17:57

Épp fordítok, csak annyira ugrottam be, hogy megírjam, örömmel konstatálom, hogy
elkezdődött a rászokási folyamat. :)) Szerencsére az elvonási tünetektől nem kell
tartanotok, mert vasárnap újabb négy részt hozok!


Ettől a biztatástól meg kellett volna táltosodni a csacsinak:

Kép
Kép
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2018. augusztus 3. 18:14

Kedves Rita!Köszônöm az ujabb felirat csomagot ma meg is nézem nagyon bejön ez a sorozat teljesen gpg érzésem van :) :x !!!
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. augusztus 3. 20:18

Üdv.
Köszönöm szépen a 9-12.részek feliratait.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 4. 17:52

Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked a 9-10-11-12. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Agyaltam azon, hogy jöhet a lány a palotában és mi lesz az útja, de arra nem gondoltam, hogy szolgának adják.De a látottak alapján nem lett gond, mert a császár utána ment. :-bd
Marcsi :)
enik
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. május 14. 13:48

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: enik » 2018. augusztus 4. 19:00

Drága Rita! Köszönöm neked az újabb forditást, belkezdtem én is.Eleinte akaratlanul is a Go Go Princess-el hasonlitottam össze, hogy miért vele? Ne kérdezd, zsigerből volt. Ez elmúlt, és most már nagyon nagyokat nevetve nézem esti csemegeként a sorozatot. :)) A zenéjétől többet vártam, én még nem mondtam ilyet, de ennek nem igazán fog meg a zenéje. Szereplők közül viszont nekem a nagybácsi jön be. :D Most is mindjárt kezdek is neki, jó kis örömködés lesz! :)) Üdv:Enikő Ui: Köszöntelek itthon, remélem jól érezted kinn magad, de hát hogy is lehetett volna rossz,amokor a gyerekeiddel voltál. :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 6:10

Kedves Gyöngyi, Cicus, Ági, Ica, Gabi, Kormika, Orsix, Dolores,
Edit, Chain, Marcsi és Enikő!


Nagyon szívesen az újabb négyest! Ha befejezem a válaszadást, máris kiteszem a
következő négyet, amivel már túl is lépjünk a két évad (42 rész) harmadát.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 6:27

szilagyongyi írta:Sziasztok!
Drága Ritám gratulálok a hetvenedikhez! @};- Belegondoltam, megnézni se semmi, de lefordítani; mennyi embernek adtál időt, ahol lekerül a teher, félre-sarokba állnak kicsit a gondjaink-bajaink, nyavalyáink. És ezzel a jubiláló történettel mindez hiánytalanul.
Tegnap gondoltam belelesek -balga módon késő este-, erre hajnali kettőig nem volt megállás, mint ahogy a függő, én sem tudtam abbahagyni. Amikor császárka orra vére folyt kész voltam; percekig fetrengve szorítottam össze a számat, hogy ne hangoskodjak már a röhögéstől. Minden rész előtt fogadtam -tényleg mint a függő- csak még ezt az egyet, és megyek aludni.
De nekem most pont ez kell, köszönöm Neked. :-*

Kedves Gyöngyi! Köszönöm szépen! A legszebb, hogy miközben a fordításaim által másokról "lekerül a teher",
és "félre-sarokba állnak a gondjaik", addig velem ugyanez történik, csak a fordítás adja ugyanezt az eredményt.
Ezért ilyen nagyon csodálatosak ezek a sorozatok. De mindig elmondom azt is, hogy én nélkületek sehová sem
jutnék. A ti szeretetetek, érdeklődésetek hajt előre immár több, mint hat éve. Csak az a fordító tud termékeny
lenni, aki szeretve érzi magát a nézők által. :x :D :ymhug:

Az orrvérzésnél én is nagyot röhögtem. A kínaiak a vígjátékaikban imádnak koreai sori elemeket alkalmazni lásd
orrvérzés, oppázás, felemlegetni, "feles" energiák levezetése fekvőtámasszal... és annak emlegetése, hogy úgy
érzik magukat, mintha egy koreai drámában lennének.

Igen, ez a sori olyan, hogy könnyen a képernyő előtt tartja az embert. Ezt a műfajt annyira szeretem, hogy már
most várom a következő ilyet. Nagyon örülök, hogy te is becsatlakoztál közénk!

Ritkán mennek ki a stúdióból, de akkor szemem-szám eláll a látványtól. Én is ott szeretnék állni, ahol a három
Bei Tang:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 6:44

cicus írta:Sikerült megnéznem az újabb 4 részt és szerencsére előrelátó voltam,mert
figyelmeztettem a fiamat,ne lepődjön meg,ha akkor is nevetgélést hall tőlem,
ha nem éppen ő villogtatja a humorát,mert egy nagyon jópofa sorozatot nézek
és ez egy egész hónapig fog tartani :)) A csacsis jelenet láttán és hallatán,már
el is kezdődött és persze folytatódott és amikor menekült a Kígyótartóktól és
azt mondta ne is keressenek ha sürgős és akkor sem ha nem sürgős,már kész is
voltam :D na és amikor leöntötte a császárt véletlenül,mert ugye ha készakarva
tette volna szennyvizet használt volna! Tudnám még sorolni,de úgyis láttátok.
Szóval minden tekintetben imádni való és hála,hogy rátaláltál !!

Szia Cicus! Még jó, hogy reggel 9-től be vannak csukva az ablakaim, mert különben a szomszédom,
Margitka, biztosan megkérdezné, min nevetek annyit, miközben tudja, hogy magam vagyok itthon.

Nem árulok zsákbamacskát, lassan jönnek a komolyabb történések. A 16. rész végén láthatóak már
ennek a nyomai, de a humor végig megmarad. Ezt a fajta ötvöződést a GPG-ban is imádtam.

A sakkozós jeleneten is nagyot röhögtem, aminek a végén ez a mondat hangzott el:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 7:09

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 5-12. rész fordítását!
Elsőre is nagyon bejött nekem ez a sorozat,de így hogy nem kell agyalnom rajta,mit is mondtak,minden percét élvezem.A helyzeti és egyéb poénokon jókat röhögök.Nagymamának a beszólása:...Együtt nőttetek fel.Kell köztetek lenni szeretetnek.Szegény császár félrenyelt,aggódtam,hogy fuldokolni kezd.Másik kedvencem.Fei Fei-t elviszik a börtönbe és a herceg kéri a császárt adja neki,ha neki nem kell.A császári "nem" hangsúlya,olyan volt,mintha el akarnák venni a nyalókáját.A börtönőr beszólásán és a jeleneten "...a herceg jön megmenteni Lou-t.Ne vegyétek észre!" fetrengtem.Szóval nagyon jól szórakozom.Este megnézem a következő adagot.Nagyon szépen köszönöm a kellemes perceket.
A fiúkák nagyon helyesek és aranyosak,a fiaimmal hasonló korúak.A lányom jön gyakran mutogatni helyesebbnél helyesebb énekeseket,színészeket,de mindig meg is jegyzi " Tudom,nem hoznak lázba.Neked az idősebb pasik tetszenek." Én is Mo Ran-t kedvelem jobban.A császárnak szurkolok. Fei Fei-t itt viszont imádom,míg Nelli sorozatában Ma ágyasként ,néha megfojtottam volna egy kanál vízbe.Ott nagyon utáltam.Szerintem még sok sorozatban fogjuk ezt a színésznőt látni.


Kedves Ica! Nagyon örülök! Mint mindig, most is igyekszem a magam humorából is belepakolni a fordításba.
Szeretem az alap poénokat is jól irányzott magyar mondatokkal színesíteni, feldobni. Ezt egyébként imádom.
Ezek a sorik, mint a Go Princess is, a legjobbat tudják kihozni belőlem, ezért is nagyon szeretem őket fordítani.

Az összes szereplő közül Fei Fei-t tartom a legtehetségesebbnek, és még húsz éves sincs. A yt-on láttam, hogy
a Cinderella Chefben is szerepel, de még csak a 19. részig van hozzá angol felirat, és ahogy látom, nagyon lassan
haladnak vele. Jó, hogy az itteni játékával el tudta feledtetni, Ma ágyas emlékét.

Erről a képről az Ázsiai ösvény a mennyben c. sorozatom jutott eszembe, és persze, szerettem volna itt is lenni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 7:26

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm ezt a csomagot is. ^:)^ Időnként fetrengtem a röhögéstől,nagyon jó volt, tele poénokkal ez a négy rész. FF nekem nagyon tetszik, üde, bájos tehetséges fiatalka. Mivel én nem láttam a Untouchable Lovers-t nem rontja el semmi a róla kialakult képet.
Tetszett, hogy
- FF természetes közlekedési folyosóként használja a patakot a palotába ki-bejáráshoz,
- ahogy a "csacsi bátyámat" rábírta a vágtára, vagy amikor dézsa vizet rálocsolja a császárra és makacs
öszvérnek, sárkánytojásnak nevezi.
- ahogy beleszövik a történetbe a kozmetikai reklámot.
Fapofa Császárunk már beleszeretett, de Mo Rant is érdekli a lány.

Szia Gabi! Nagyon szívesen! Szinte minden műfajba belekóstoltam már, és mindegyikben vannak kedvenceim
is bőven, de egy jókor, jó időben nézett komédiánál nincs jobb. Jólesik nagyon vihogni.

Azt már tudjuk, hogy akik nézik Nelli soriját is, el tudtak vonatkoztatni Ma ágyastól. De most már arra is
nagyon kíváncsi lennék, hogy aki Fei Feiként ismerte meg Zhao Lu Sit, mit szól, amikor Ma ágyasként is
látja. Nem lehet könnyű.

Emlékszel, a GPG-nak egy szponzora volt, a kínai viagrát gyártó, vagy forgalmazó cég. Elképzelhető, hogy
az Emperornak meg ez az arcmaszk gyártó a támogatója. Ezek a webdrámák mindig kis költségvetésűek,
a nagy tévékben nem láthatóak, csak interneten, ez jutott nekik. Jó humorforrás, ahogy ezt a modern
találmányt behozzák a középkori jelenetekbe. Megjegyezem, itt is megállapítható, hogy nem minden a
sok pénz. Attól még nem lesz jó egy sorozat.

Az egyik mai részben, még a Tábornokra is felteszi:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 7:58

dolores953 írta:
Köszönöm Ritám, a mintát eltettem jobb napokra, mert most itt ülök a káosz
tetéjén és a napom egyetlen fénypontja, hogy a friss sorozatod nézem, illetve
nézzük a lányommal (köszönetét küldi Ő is). :)
Spoiler: mutasd
A Költözésem most indult és talán augusztus végére én is az új helyemen leszek.


Nekem a kedvecem: a KImért, a Karót nyelt , a Nagyorrú illető. :))
Szeretem amikor annyira hálás a cédulagyűjtésért, az életmentésért, és az egyéb jótéteményekért (pl a az első
csókja. :littlehearth: )
Kíváncsi leszek vajon Fei Fei mennyire fogja megváltoztatni a kedvencemet. @};-
Örűltem, amikor írtad, hogy szeretnéd befejezni az iskola kezdésre. Így már nem fog
annyira furdalni a kíváncsiság hogy s mint alakulnak a dolgok.

Köszönöm a sorozat eddigi részeinek fordítását.

Szia Dolores! Neked is és a lányodnak is nagyon szívesen! El is hiszem, hogy szívesen nézed esténként
ezt a sok lükeséget, amit ebben a soriban összehordanak nekünk. Rád fér ennyi szórakozás. Olyan
utálatos dolog a költözködés!

Drága császárunk annyira nem tud mit kezdeni az érzelmeivel, hogy soha nem azt csinálja, amit szíve
szerint tenne Fei Feijel. Így az mindig a börtönben köt ki, vagy beteszi a szolga szállásra, ami Bilian miatt
jóval rosszabb, mint a börtön. De a mai 13. részben megembereli magát és jutalmul egy "nagyon magas"
pozícióba teszi Fei Feit, aminek az eredményén majd a 16. részben fogjuk a hasunkat fogni a röhögéstől.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 8:15

f.ági írta:Szia Rita!
Élmény volt ez a négy rész! :))
Jönni akartam a gép elé és jegyzetelni az aranyköpéseket, de vonzott a képernyő és inkább maradtam. Nagyon jól szórakoztam.
A csacsis jelenetnél álmomban nem gondoltam volna, hogy a senekére kell vágni, én is a lelkére beszéltem volna :))
Itthon meg sem merem emliteni, hogy a tábornokhoz kapcsoltam magam, mint oroszlán, mert azt mondják, hogy igazak a hanghullámok, amivel a csatát nyerem. Pedig neeem is! :-)
Amikor meglesték a fürdőben Mo Rant, és véletlenül lehúzta a felsőtestéről a ruhát ugyanúgy vigyorogtam, mint amikor észrevételezte, hogy a császárnak eddig nem vette észre az izmos felsőtestét.
Jajj, megint röhögök: Eszembe jutott az is, mikor bújt át a lyukon, előtte megnézte mekkora a hasa, aztán meg az arcát húzta össze, nehogy beszoruljon. Vissza meg curikkolt. =))
Köszönet még egyszer. :-)

Szia Ági! Nagyon szívesen! Jegyzetelhetetlenek a poénok, így meg főleg, hogy négy résznyit látunk
egyszerre. Egyiken még röhögünk, már jön is a másik. Én igyekszem kifényképezni őket, hogy ide
is kitehessem őket, meg emlékezzek is rájuk, de a vihogástól sokszor elfeledkezem róla.

Szóval neked a hangerő jutott. El sem tudom elképzelni rólad, hogy élnél vele, olyan rendesek az
otthoni fiúid (Ödönt is beleértve), hogy kizárt dolog, hogy elő kéne venned. ;)

Én is emlékszem az arcbeszívós jelenetre! Hogy a csudába tudnak ilyesmiket kitalálni? Imádtam,
azt is, ahogy egy szó nélkül, csak az arcával játszva kiélvezte minden percét Bilian vereségének.
Ő láthatta el a császár sebét:

Kép
Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. augusztus 5. 8:16

Rita írta:
Kép


Szia Rita, bevallom egy kicsit leselkedtem, így amikor a császár kinevezte Fei Fei-t
palotai takarító asszonynak jókat nevettem rajta. :))
Spoiler: mutasd
Bemutatta Őfelsége hogyan kell
takarítani, a leányzó pedig a császár helyére ült és olvasott. =))
Nem tudom hogy őfelsége milyen rangot adott volna saját magának ha csak egy szimla
alattvaló lett volna: még talán a kilencedik rang is sok lett volna neki. :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 8:20

milomartin írta:Kedves Rita!Köszônöm az ujabb felirat csomagot ma meg is nézem nagyon bejön ez a sorozat teljesen gpg érzésem van :) :x !!!

Kedves Edit! Nem véletlenül van GPG érzésed. Bár igazából csak a humor közös bennük,
meg a fantasztikusan alakító főlány, de ennyi is eléggé erős kapocs. Amint fentebb írtam,
aktívan keresni fogom az utódját. Imádom a kínai humort!

Nagyon kedvemre való volt a két lány barátsága is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 8:25

Dolores! A takarítós jelenetre nincs szó, csak hosszas vigyor. =))

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 9:14

gyomar írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked a 9-10-11-12. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Agyaltam azon, hogy jöhet a lány a palotában és mi lesz az útja, de arra nem gondoltam, hogy szolgának adják.De a látottak alapján nem lett gond, mert a császár utána ment. :-bd
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen! Igen, utánament! :D Töri érte a nyavalya. Aztán hideg zuhany :)) ,
sebkötözés, és egy jó kis ágyban hempergés (szigorúan csak a nyilak miatt) után jutalomból kinevezi
palotai takarítónőnek. =)) Végül is Fei Fei szépen halad a ranglétrán, és már a feje is biztonságban
ül a nyakán. Mondhatnánk, beindult a karrierje. :))

Ja, sokkolás is volt, pont a csók előtt! A francba!:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 9:25

enik írta:Drága Rita! Köszönöm neked az újabb forditást, belkezdtem én is.Eleinte akaratlanul is a Go Go Princess-el hasonlitottam össze, hogy miért vele? Ne kérdezd, zsigerből volt. Ez elmúlt, és most már nagyon nagyokat nevetve nézem esti csemegeként a sorozatot. :)) A zenéjétől többet vártam, én még nem mondtam ilyet, de ennek nem igazán fog meg a zenéje. Szereplők közül viszont nekem a nagybácsi jön be. :D Most is mindjárt kezdek is neki, jó kis örömködés lesz! :)) Üdv:Enikő Ui: Köszöntelek itthon, remélem jól érezted kinn magad, de hát hogy is lehetett volna rossz,amokor a gyerekeiddel voltál. :littlehearth:

Kedves Enikő! Jó referencia a GPG, az csak dicsőség, ha egy sori emlékeztet rá.

Engem sem fogott meg a zenéje. Korábban írtam, hogy az X-NINE együttes tagjai éneklik a dalbetéteket.
Amikor megnéztem két klipjüket a yt-on, az sem fogott meg, de az egész cpop nem fog meg.

Szép a nagybácsi, az tény. Nellivel kell beszélni, hogy hajlandó-e átadni időnként őt nektek, mert nagy rá
az igény, neki meg van talonban már más, újabb (és régebbi) szerelme is.

Nagyon-nagyon jó volt kint. És örülök, hogy három hétre mentem, mert így hazaindulásnál nem maradt
bennem akkora űr, mint mikor csak 12 napra megyek. Jövőre is így csinálom majd. Szerencsére októberben
jönnek majd egy villámlátogatásra. Az már nincs is annyira messze. :D

Nagyon szívesen az eddigieket, és most ki is pakolom az újakat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 9:36

Jó szórakozást kívánok a 13.-16. részhez!

Szegény Sárkánytojás nem tudja, hogy a sokkolónak köszönhette ezeket az érzéseket.
=))

Kép
Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. augusztus 5. 9:57

Rita írta:
Azt már tudjuk, hogy akik nézik Nelli soriját is, el tudtak vonatkoztatni Ma ágyastól. De most már arra is
nagyon kíváncsi lennék, hogy aki Fei Feiként ismerte meg Zhao Lu Sit, mit szól, amikor Ma ágyasként is
látja. Nem lehet könnyű.

Mivel az élet csodálatos,ez is megoldódott :ymblushing: mert amikor elkezdted felrakni
a fordításaidat,Ma ágyas eltünt a sorozatból és már vissza sem tér,ha csak nem szellemként...de nem
hiszem,így aztán semmi probléma ezzel sem.Persze annak aki először nézi a te fordításodat és később a
Nelliét biztos lesz hozzá egy két szava :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 5. 10:05

Talán nem is fogja annyira utálni Ma ágyast.... Tényleg nem tudom elképzelni, mert azért azt
olvastam Nellinél, hogy egy aljas dög volt.

Igen, mondta Nelli, hogy pont meghalt, mikor elkezdtem kitenni a részeket, örültem is neki.

Írtam korábban, hogy annak viszont annyira örülök, hogy nem hagyták benne abban az utálatos
szerepben. Gyorsan megkapta Fei Feit, fájdalomdíjként és kompenzációként.

Mindig fantáziál valamit, amiben ő és a császár a főszereplő:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég