Accidentally in Love (online is nézhető)

erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2018. november 29. 19:47

Kedves Rita!Nagyon köszönöm az újabb részek fordítását.Mivel lemaradtam egy kicsit ezért kis maratonoztam.A hozzászólásokat mindig elolvasom ezt nagyon szeretem nálad olyan mintha együtt néznénk.Egy kicsit olyan mint régen az irodalom óra ahol mindent kielemeztünk.Ahogy elnézem az ázsiai sorikat tényleg nagyon sokat isznak benne.A furcsa,hogy inkább a nőket látom többnyire inni.Ebben a soriban a rossz fiúnál inkább azon akadtam ki,hogy ilyen fiatalon ilyen sokat tud inni.Az agressziót én is ellenzem bár Chen Qing Qing-et is megértem.Én sem értem Si Tu Fenget amiért a "szép lányt" hívja barátjának neki mondja el ami bántja.Arról nem beszélve,hogy folyton minden csúnyának lemondja Chen Qing-et.Érthető a lány haragja és megbántottsága.Azt azért látni már,hogy egyre közelebb kerülnek egymáshoz.Nagyon jó nézni őket és fergeteges volt a szépség és a szörnyeteg főleg a cuppanos csók és hogy kiütötte magát a végére.Amin viszont nagyon sokat nevettem az a kirándulós rész volt.Az egyik állandóan keresett a másik meg nem győzött állandóan átöltözni a keresett személyhez.A végén úgy kifáradtak csak vonszolták magukat.Nekem nagyon tetszik ez a kis könnyű sorozat köszönöm Neked,hogy fordítod.Ja,még annyit,hogy nagyon bírom a nagypapaát szerintem nagyon korrekt és imádja az unokáját.Üdv:Erika
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 29. 19:54

Kedves Rita, a 16. részt változatlanul nem tudtam megnézni feliratilag, de a 17-et igen, és azt nagyon élveztem. Gondolom a nyomda ördöge kekeckedik velünk... ;) :x :movingflower: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 29. 19:58

Kata! A felirat jól volt kitéve! A Videán volt baki. A 16. részre a 17.-nek a felirata
volt feltéve, de már az is javítva van.

Más hiba nem volt!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 29. 20:41

Rita írta:Kata! A felirat jól volt kitéve! A Videán volt baki. A 16. részre a 17.-nek a felirata
volt feltéve, de már az is javítva van.

Más hiba nem volt!

Sajnos változatlanul nem tudom a 16. részt átmásolni a filmhez, nem engedi..nem jelenik meg a 17. kel semmi gond... :( :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Újra lehívtam és a helyzet változatlan... :-o :-o

Na majd holnap..már nagyon álmos vagyok...jó éjszakát mindenkinek--- i-) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 29. 20:49

na megvan a bibi...ezt a viccet. valahogy kétszer lett letöltve a 16. rész, és nem vettem észre, de emiatt meg úgy viselkedett a felirat, mintha nem lehetne átmásolni...macska bajszát.!
Na mindegy...legalább meglett a gond forrása. vicces, hogy ilyen pici hiba ilyen galibát csinált, ahelyett hogy oda ment volna a felirat a másik film alá is..legalább ezt is megtanultuk, hogy ilyen is van, nem szereti a duplázást.! :)) Csak mi, ha jó a sorozat...igaz abból meg egy duplázás még nem mennyiség :)) :)) :)) :x :ymhug: :movingflower: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
zso.ma
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. május 25. 21:55

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: zso.ma » 2018. november 29. 21:37

Kedves Rita :) Köszönöm szépen :) Már meg is néztem. Egyre aranyosabbak a szereplők, ahogy a szerelmiszál kezd kibontakozni.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. november 29. 22:33

Rita, nagyon köszönöm az újabb feliratokat! @};- Épp benéztem, hogy megköszönjem az előzőeket, és mit látnak szemeim... itt vannak az újabbak. szuper! :-bd :flower1: ^:)^
Nagyon élveztem az előző két részt! Füleskénk a belső szépséget választja. Imádni való, cuki pofa. :movingflower:
Ha majd megtudja az igazságot, vérig lesz sértve, biztosan mosolyszünet lesz emiatt. Reméljük csak átmeneti lesz majd, QQ majd ügyesen kitalálja hogyan engesztelje ki.
Kép
KépKépKép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 30. 9:06

Szia Unni, csatlakozom a véleményedhez. Volt egy mondat, amikor majdnem rájött kicsoda is ő de mellényúlt, én meg nem győztem a könnyimet törölgetni... =)) =)) =)) =)) .Nagyon szép volt ez a két rész is, annyira finoman bontakozik ki egymás iránt érzett először a barátság, majd a szerelem, hogy bizony a turpisság miatt valóban fennáll a veszély majd a mosolyszünetre. A rajzok meg fantasztikusak! mindig csodálom azokat az embereket, akik ki tudják fejezni rajzban a gondolataikat, érzéseiket, és mindig beletrafálnak a mondanivalóba.... :)) :)) :x :movingflower: :littlehearth: :-bd
Á áá el is felejtettem mondani hogy nem a srác a hibás a balesetért, ugyanis nem kisiklottak a gyors vezetésért, hanem a kormánymű és a fék között szakadt meg a kapcsolat...ugyanis az utolsó pillanatokban látszik, hogy hiába akar kormányozni.. :(( és vagy fékezni... :(( :(( :(( .
balintd
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. november 30. 14:45

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: balintd » 2018. november 30. 17:50

Kedves Rita!

Köszönöm, hogy fordítod ezt az aranyos sorozatot. És köszönöm az eddigi munkáidat is. Míg készülnek a részek megnéztem az Oh, my Emperort fergeteges volt. És ma tervezem elkezdeni a Go Princess Go-t. A leírásban örömmel vettem észre, hogy az a Peter Sheng az egyik főszereplője, aki az Oh My Generalban is játszik. Te ismered azt a sorozatot?

Üdv Dóra
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 18:32

Kedves zso.ma, Chain, Kata, Cicus, Erika, Unni és Dóra!

Nagyon szívesen az újabb két feliratot!

Ha nem kéne szombaton dolgoznom, vasárnap hoznám a következő kettőt,
így viszont hétfőre várható.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 18:46

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 16-17.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 18:54

cicus írta:Szia Rita! Köszönöm szépen a 16-17.részt. :x
Azonnal meg is néztem és a kis fülesünk tényleg nehezen
kapcsol,még nem jött rá,hogy a két lány ugyanaz a személy,
na de van még rá ideje.A gonoszkát azért sem értem,mert
nem QQ a probléma hiszen előtte is más tetszett Tu Fengnek.
Most viszont értem a fiú bűntudatát,hogy miért érzi magát
hibásnak a lány halála miatt,de már az is valami,hogy meglátta
magában mi volt az oka,hogy olyan gyorsan vezetett.
Mindenesetre kemény lecke volt ez neki.

Szia Cicus! Azt hittem, hogy valami bagatell dolog volt az, ami miatt hibásnak érezheti
magát STF Xin Yu halálában (pl.: ha akkor visszatartottam volna, nem következett volna
be a baleset...). Ilyenekért szokták magukat ostorozni a sorozatban a szereplők. Erre kiderül,
hogy nagyon is benne volt a lány halálában. El is hiszem, hogy STF azóta is rosszul van a
víztől.Ez túlságosan komoly dolog ehhez a műfajhoz szerintem.

Viszont az elkövetkező részek olyan aranyosak lesznek!

Nem bírom Yi Yangot! Szeretném bírni, de nem megy:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 19:10

erika001 írta:Kedves Rita!Nagyon köszönöm az újabb részek fordítását.Mivel lemaradtam egy kicsit ezért kis maratonoztam.A hozzászólásokat mindig elolvasom ezt nagyon szeretem nálad olyan mintha együtt néznénk.Egy kicsit olyan mint régen az irodalom óra ahol mindent kielemeztünk.Ahogy elnézem az ázsiai sorikat tényleg nagyon sokat isznak benne.A furcsa,hogy inkább a nőket látom többnyire inni.Ebben a soriban a rossz fiúnál inkább azon akadtam ki,hogy ilyen fiatalon ilyen sokat tud inni.Az agressziót én is ellenzem bár Chen Qing Qing-et is megértem.Én sem értem Si Tu Fenget amiért a "szép lányt" hívja barátjának neki mondja el ami bántja.Arról nem beszélve,hogy folyton minden csúnyának lemondja Chen Qing-et.Érthető a lány haragja és megbántottsága.Azt azért látni már,hogy egyre közelebb kerülnek egymáshoz.Nagyon jó nézni őket és fergeteges volt a szépség és a szörnyeteg főleg a cuppanos csók és hogy kiütötte magát a végére.Amin viszont nagyon sokat nevettem az a kirándulós rész volt.Az egyik állandóan keresett a másik meg nem győzött állandóan átöltözni a keresett személyhez.A végén úgy kifáradtak csak vonszolták magukat.Nekem nagyon tetszik ez a kis könnyű sorozat köszönöm Neked,hogy fordítod.Ja,még annyit,hogy nagyon bírom a nagypapaát szerintem nagyon korrekt és imádja az unokáját.Üdv:Erika

Szia Erika! Végig mosolyogtam a hozzászólásodat. Először is az jutott eszembe, hogy Si Tu Feng
olyan, mint egy nagyra nőtt óvodás. Gazdag örökös, és még sztár is, ez túl sok a jóból. Ráadásul
többszörösen lelki sérült. Egyszer az apja miatt, másszor a baleset miatt. Vagyis egy halmozottan
terhelt fiatal, aki még szerelmes is. Erre aztán végképp nincs felkészülve. Csak arra képes, hogy
csúfolja a szeretett lányt.
QQ személyével és neveltetésével nem illik össze a durvasága. Ez nekem továbbra sem tetszik.
Néha olyanokat rácsap STF-re!
A következő két részt már láttam, nagyon aranyos jelenetek lesznek benne. A nagyapát még jobban
meg fogod kedvelni.

Nagyon örülök, hogy tetszik a sori! Én is nagy kedvvel fordítom. Egyrészt jó az angolja, másrészt
én is jól szórakozom rajta.


Hogy kerül FF és YY egy kórterembe?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 19:45

zso.ma írta:Kedves Rita :) Köszönöm szépen :) Már meg is néztem. Egyre aranyosabbak a szereplők, ahogy a szerelmiszál kezd kibontakozni.

Kedves zso.ma! Fentebb írtam, hogy a következő két részben még aranyosabbak lesznek.

Igyekszem a fordítással!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 19:59

Unni2011 írta:Rita, nagyon köszönöm az újabb feliratokat! @};- Épp benéztem, hogy megköszönjem az előzőeket, és mit látnak szemeim... itt vannak az újabbak. szuper! :-bd :flower1: ^:)^
Nagyon élveztem az előző két részt! Füleskénk a belső szépséget választja. Imádni való, cuki pofa. :movingflower:
Ha majd megtudja az igazságot, vérig lesz sértve, biztosan mosolyszünet lesz emiatt. Reméljük csak átmeneti lesz majd, QQ majd ügyesen kitalálja hogyan engesztelje ki.

Szia Unni!
Nagyon szívesen a feliratokat! Írod, hogy mit fog szólni STF, ha kiderül, hogy
Qing Qing és Chen Qing ugyanaz a lány. Ezt még nem tudom, de a 19. részben először
azt nézhetjük végig, hogy mit szól ahhoz, hogy szerelme egy nagyon szegény falusi lány! =))
Hangosan vihogtam reggel.

Guo Fictionnek kifejezetten jól álla smink:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 20:11

Kata58 írta:Szia Unni, nagyon szép volt ez a két rész is, annyira finoman bontakozik ki egymás iránt érzett először a barátság, majd a szerelem.

Kata, én a legjobban azt szeretem STF és QQ kapcsolatában, ahogy támogatják
és segítik egymást. Főként QQ Si Tu Fenget, hiszen neki van rá nagyobb szüksége.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 30. 20:25

balintd írta:Kedves Rita!

Köszönöm, hogy fordítod ezt az aranyos sorozatot. És köszönöm az eddigi munkáidat is. Míg készülnek a részek megnéztem az Oh, my Emperort fergeteges volt. És ma tervezem elkezdeni a Go Princess Go-t. A leírásban örömmel vettem észre, hogy az a Peter Sheng az egyik főszereplője, aki az Oh My Generalban is játszik. Te ismered azt a sorozatot?

Üdv Dóra

Kedves Dóra!

Az Oh, My Emperor a kishúga a Go Princess Go-nak. Ha azt szenzációsnak tartottad, akkor
a GPG-t is annak fogod. Nagyon jól választottál!

Peter Sheng a Go Princess Go-ban hitelesen alakította a karót nyelt császár szerepét, egyébként
nem jó színész, illetve nem is színész. Nagyon jól modellkedik, és fantasztikusan énekel.

Az Oh, My Generalt elkezdtem nézni, de a felirat olyan volt, hogy állandóan meg kellett állítani
a videót, hogy el tudjam olvasni, amellett nagyon rossz minőségű, sokszor érthetetlen volt a
szöveg. Vagy hat részt láttam, hamar el kezdtem unni, ki is töröltem a gépemről.

Kép
balintd
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. november 30. 14:45

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: balintd » 2018. december 1. 9:55

Rita írta:
balintd írta:Kedves Rita!

Köszönöm, hogy fordítod ezt az aranyos sorozatot. És köszönöm az eddigi munkáidat is. Míg készülnek a részek megnéztem az Oh, my Emperort fergeteges volt. És ma tervezem elkezdeni a Go Princess Go-t. A leírásban örömmel vettem észre, hogy az a Peter Sheng az egyik főszereplője, aki az Oh My Generalban is játszik. Te ismered azt a sorozatot?

Üdv Dóra

Kedves Dóra!

Az Oh, My Emperor a kishúga a Go Princess Go-nak. Ha azt szenzációsnak tartottad, akkor
a GPG-t is annak fogod. Nagyon jól választottál!

Peter Sheng a Go Princess Go-ban hitelesen alakította a karót nyelt császár szerepét, egyébként
nem jó színész, illetve nem is színész. Nagyon jól modellkedik, és fantasztikusan énekel.

Az Oh, My Generalt elkezdtem nézni, de a felirat olyan volt, hogy állandóan meg kellett állítani
a videót, hogy el tudjam olvasni, amellett nagyon rossz minőségű, sokszor érthetetlen volt a
szöveg. Vagy hat részt láttam, hamar el kezdtem unni, ki is töröltem a gépemről.

Kedves Rita!

Az én angolom még erős kivetnivalókat hagy maga után, ezért az Oh, My Generalt-t automatikus fordítást is igénybe véve nézem a youtube-on. Valószínűleg ezért nem tünt fel a minőség :). Amúgy nekem az a bajom vele, hogy nagyon hosszú, így lassan haladok. Viszont Peter Sheng itt jól alakítja az elkényeztetett, kicsit nőies, élvhajhász hercegecskét. És a táncai, először ebben a sorozatban láttam, és azt hittem az eredeti foglalkozása balett táncos. Itt egy kép róla (csak ezeket megnézni érdemes):
https://ninja-reflection.com/wp-content ... 24x576.png
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 1. 20:06

Szia Rita!

Fergeteges volt a lány kollégiumi jelenet. Tu Feng annyira nőiesen nő, hogy ihajj! Azért arra a táskára kiváncsi lettem volna, amire rábökött a nevelőnő lerázása ügyén. :-)
Aztán komolyodott a helyzet, pár titok kiderült. Kiváncsi leszek a nagypapa hogy mászik ki ebből és hogy állitja vissza a jó viszonyt az unokával.
Fan Fang és a srác egy kórteremben, hátha lesz jelenet róla, alakulnak-e valamerre.
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Darinka » 2018. december 2. 12:33

Nagyon szépen köszönöm.:)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 2. 16:31

f.ági írta:Szia Rita!

Fergeteges volt a lány kollégiumi jelenet. Tu Feng annyira nőiesen nő, hogy ihajj! Azért arra a táskára kiváncsi lettem volna, amire rábökött a nevelőnő lerázása ügyén. :-)
Aztán komolyodott a helyzet, pár titok kiderült. Kiváncsi leszek a nagypapa hogy mászik ki ebből és hogy állitja vissza a jó viszonyt az unokával.
Fan Fang és a srác egy kórteremben, hátha lesz jelenet róla, alakulnak-e valamerre.

Szia Ági! Én is kíváncsi lettem volna a táskára! Szép babaarcocskája van lányként, csak amikor
nyaktól lefelé mutatják kezd romlani az összkép.
Fang Fagban mély nyomot hagy, amit gonoszka Xin Ya mondott Yi Yang előtt a szegénységéről,
és arról, hogy biztosan pénzt akar a fiútól. Akkor YY-nak le kellett volna állítania Xin Yát. Nem
tette meg, nekem nekem is rosszul esett volna.

Azonnal kiteszem a mai részeket! Jól fogunk szórakozni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 2. 16:32

Darinka írta:Nagyon szépen köszönöm.:)

Nagyon szívesen!

%%- %%- %%- :D %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (17/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 2. 16:39

Jó szórakozást kívánok a 18.-19. részhez!

Mindkét epizódban voltak romantikus, mulatságos és szívet melengető jelenetek,
de a 19. rész falusi életképein konkrétan majdnem összepisiltem magam.

Az egész ott kezdődik, hogy QQ nagyapja kitalálja, hogy próbára teszi Si Tu Fenget.
Eljátsszák, hogy egy hegyi faluban élnek nagy szegénységben:



Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (19/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 2. 17:09

Köszönettel vittem az újabb részeket,,, :x :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Accidentally in Love (19/30)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. december 2. 17:12

Sziasztok! Köszönöm Ritám, ma este látom már, jól fogok szórakozni. :) Négy részt nézek, picit lemaradtam.
Békés adventi vasárnapot kívánok!

Aranyosi Ervin: Advent – első gyertya
Advent első vasárnapján
felgyullad egy gyertya fénye.
Melegítse át szívedet,
legyen fénylő eredménye.
Kezdődik a csodavárás,
ahogy egykor Jézust várták:
szeretettel, bizalommal,
a tűz lángját körül állták.
A megváltó tiszta fényt hoz,
szeretetet, ami éltet.
Felemel a puszta földről,
Isten fiává fogad téged.
Szeretettel tárd ki lelked,
öleld át a nagyvilágot,
kívánd azt, hogy minden ember
itt a Földön, legyen áldott!
Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég