Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 21. 18:23

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm a fordítását a három résznek. :)
Még nem láttam, de amint megnéztem jövök referálni. :-h
A főszereplő leányka nagy kedvencem, abban a történelmi soriban
szerepel, amit nagyon-nagyon szeretek. :littlehearth:

Szia Dolores!

Neked is nagyon szívesen, és én is köszönöm, hogy jössz majd referálni!

Amikor belekezdek egy új sorozatba, mindig nagyon várom az első reakciókat.

Melyik a kedvenc történelmi sorozatod? A többiek a Boss and Me-t említették,
amiben megismerték Zhao Li Yinget.

Jó szórakozást kívánok a sorihoz! Kíváncsi vagyok, hogy az SSSS-hez hasonlóan
találsz-e itt is szép horgolni, kötni, hímezni valókat!


Ezt azért fotóztam ki, mert az én elsős koromban használt ceruzáimhoz hasonlít.
Késsel van faragva a hegye. Apukám volt a felelőse.

Kép

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. november 21. 19:05

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a sorihoz! Kíváncsi vagyok, hogy az SSSS-hez hasonlóan
találsz-e itt is szép horgolni, kötni, hímezni valókat!


Árgus szemekkel fogok figyelni ;)


Ezt azért fotóztam ki, mert az én elsős koromban használt ceruzáimhoz hasonlít.
Késsel van faragva a hegye. Apukám volt a felelőse.

Ha hiszed, ha nem, a ceruzáimat még ma is jó éles késsel magam faragom. A Terítőim rajzolásához használom :))

Kép

Kép


A kedvencem címe: Cuo Dian Yuan Yang kinai történelmi. (2x25 rész)
A itteni leányka a főszereplője. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 21. 20:41

dolores953 írta:
Árgus szemekkel fogok figyelni ;)
Ha hiszed, ha nem, a ceruzáimat még ma is jó éles késsel magam faragom. A Terítőim rajzolásához használom :))


A kedvencem címe: Cuo Dian Yuan Yang kinai történelmi. (2x25 rész)
A itteni leányka a főszereplője. :littlehearth:


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. november 22. 10:43

Kedves Rita!
Befutottam én végre. :-h
Hálásan köszönöm neked az első 3.rész feliratának a fordítását. ^:)^ Még igaz csak az első részt tudtam tegnap este megnézni, de ami nagyon tetszett az a film bevezetője, és a zenéje, nagyon megfogott.Majd jött a film.Aranyos volt a Yanzhi, lehet, hogy az Ő üdesége fogja tompítani ennek a korszaknak a véres eseményeit.Ma folyatom a meglévő két résszel.
Majd elfelejtettem, köszönöm szépen a Megás letöltési lehetőséget.
Köszönöm szépen.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 22. 15:50

gyomar írta:Kedves Rita!
Befutottam én végre. :-h
Hálásan köszönöm neked az első 3.rész feliratának a fordítását. ^:)^ Még igaz csak az első részt tudtam tegnap este megnézni, de ami nagyon tetszett az a film bevezetője, és a zenéje, nagyon megfogott.Majd jött a film.Aranyos volt a Yanzhi, lehet, hogy az Ő üdesége fogja tompítani ennek a korszaknak a véres eseményeit.Ma folyatom a meglévő két résszel.
Majd elfelejtettem, köszönöm szépen a Megás letöltési lehetőséget.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nem is te lennél, ha nem tettél volna ezzel a sorival is egy próbát!
Nagyon örülök neki!
Az SSSS óta tudom, hogy te nem szereted ezt a korszakot, és
azt hittem, hogy ennél a sorinál sem fogunk találkozni. Boldog vagyok, ha nem így
lesz! De még nem merek teljes szívből örülni, megvárom, hogy az ötödik részt is
megnézd. Az egy kicsit sötétebb, mint a többi, de megvan az oka, hogy miért olyan.
Viszont onnantól kezdve olyan izgalmas lett a sori, hogy alig tudtam letenni. Este
néztem meg a 6. részt, és alig várom, hogy láthassam tovább.

Ha egy sorozatot fordítok, mindig a fordítással haladok, mert ha sokat kukucskálok,
akkor az rettentően be tud zavarni a fordítás menetébe. Itt viszont, mivel nagyon
ismeretlen a katonai miliő számomra, és néha nem tudom a félszavakból kihámozni,
hogy hová is akarnak kilyukadni, ezért nagyon is jó, ha előre megnézek egy-két részt,
azonnal világossá válik minden. Például meg kellett néznem a 6. részt, hogy teljesen
biztos legyek benne, hogy elsőre is jól értelmeztem-e az 5. epizód történéseit.

Úgy szeretném, ha szívesen néznéd a Rookie-t!

Nagyon szívesen a videókat is, és a feliratokat is!


A sokat emlegetett Shadow, aki a japánoknak kémkedik:

Kép

Shadowt és Mannát már kicsi koruktól fogva egymásnak szánták a szüleik. Manna
öt éves korában látta utoljára a férfit:

Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. november 22. 17:57

Nagyon szépen köszönöm a első három részt :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 22. 18:21

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a első három részt :D :D

Nagyon szívesen a fordítást!

:flower1: %%- :) :-h :D %%- :flower1:
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2016. november 22. 19:37

Szia Rita!Nagyon köszönöm az első 3rész fordítását.Megnéztem és nagyon tetszik ezért türelmesen várom a következő "csomagot".Erika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 22. 19:52

erika001 írta:Szia Rita!Nagyon köszönöm az első 3rész fordítását.Megnéztem és nagyon tetszik ezért türelmesen várom a következő "csomagot".Erika

Szia Erika! El sem hiszed, mennyire örülök, hogy te is jó véleményt írtál az első részekről!

Valahogy most olyan nagy a csend, kevesen vagyunk itt a sori témájában. Arra gondolok,
talán a korszak az, ami elriasztja a társainkat.

A következő csomag időben fog érkezni, és ha nagyon ügyes leszek, akkor nem is három,
hanem négy felirattal! Nagyon szívesen a feliratokat!


A 4. részben Yanzhi újra beleveti magát a kémkedésbe, és igen hasznos felfedezéseket tesz,
például egy sétabottal, és két bélyeggel kapcsolatban:

Kép
Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. november 23. 1:13

Kedes Rita !

Igéretemhez híven....

Megnéztem a leforditott 3 részt, és eddig nagyon tetszik. Úgy érzem fordulatos érdekes sorozat lesz.
A szinészek számomra még nem ismertek, de eddig a játékuk megfogott.

Köszi mégegyszer.
:flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 5:52

Kedves Virág!

Köszönöm a visszajelzést! Boldog vagyok, hogy jó véleménnyel vagy te is a soriról!


Eltaláltad! Nagyon fordulatos lesz! Tegnap megnéztem a hetedik részt is, és bizony
jól a lovak közé csaptak! Itt már nagyon messze jár a történet ahhoz képest, amit
az első három részben látunk.

El se tudom képzelni, hogy fogják csűrni-csavarni a történetet a további nagyon sok
rész alatt. Megpróbálom még a hetedik részt is lefordítani hétvégére, had izguljunk!

Én sem ismerek egy színészt sem korábbról, pedig ez a nyolcadik kínai sorim. Én is
nagyon meg vagyok elégedve a játékukkal!

Nagyon szívesen a fordítást!

A Mannáék háza előtti zöldséges Yanzhi és Song Mian titkos találka helye, ide kell
Yanzhinak küldenie a jelentéseit is. Ha kell elrepteti az üzenetet:

Kép
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. november 23. 11:13

Szia Rita!
Köszönöm a fordítást, már vittem, és elkezdtem a MEGÁS letöltést. Úgy tűnik jó sori lesz, és úgy döntöttem most Veled haladok.
Jó munkát kívánok.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. november 23. 13:44

Kedves Rita!
Megnéztem a 2-3. részeket, és amit láttam az kedvemre való volt, és nem gondolnám, hogy ez megváltozik.Jónak és izgalmasnak tűnik, remélem egy ici-pici rózsaszín köd is belekerül akkor teljes lesz számomra ez a sorozat.Tetszenek Yanzhi-nak a ruhái, nőiesek és nagyon üde színfolt a sok katonai egyenruha között.
Nagyon örülök, hogy együtt van-lesz utunk.Már nagyon hiányoztál, hiányoztatok. :-h
Szép napot kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 23. 15:57

WOW! Azért csak ideértem...a ma délután már teljesen az enyém...úgyhogy most vittem a feliratokat, amit köszönök szépen, még egy porszívózás és már vetem is bele magam az első részbe. Mindenkinek jó szórakozást! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: \:D/
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. november 23. 17:00

Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a sorozat.Mint írtátok a kellemes mandarin nyelv,a remek épületek,a főszereplő színes ruhácskái. Szeretem a jól felépített és nem teljesen az idegekre ható kémtörténeteket is.Az elrejtett ,de a későbbiekre ható korai utalások is számomra nagyon fontosak.Manna szüleit kivéve,még senkivel sincs bajom.Ja de! Ő a sokat emlegetett Shadow. De Őt még nem is igen ismerhetjük. Azért van bajom is .Főleg az első rész után alig tudtam eldönteni ki kivel is van.Később ez tisztulni fog,gondolom én.Hajlok rá,hogy újra nézem ezt a hármat,mielőtt hozod a többieket.Köszönöm a fordítást.Örülök,hogy jó hosszú lesz a történet.Üdv.Nagyi :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 18:28

Ancsa46 írta:Szia Rita!
Köszönöm a fordítást, már vittem, és elkezdtem a MEGÁS letöltést. Úgy tűnik jó sori lesz, és úgy döntöttem most Veled haladok.
Jó munkát kívánok.

Szia Ancsa!
Mindent nagyon szívesen! Boldog vagyok, hogy gyülekezünk!
Nem sok sorosak a részek,
úgyhogy gyorsan, és nagy léptekkel fogok tudni haladni. Még az is lehet, hogy minden
héten négy részt fogok tudni hozni, szóval érdemes együtt haladni!

Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 18:46

gyomar írta:Kedves Rita!
Megnéztem a 2-3. részeket, és amit láttam az kedvemre való volt, és nem gondolnám, hogy ez megváltozik.Jónak és izgalmasnak tűnik, remélem egy ici-pici rózsaszín köd is belekerül akkor teljes lesz számomra ez a sorozat.Tetszenek Yanzhi-nak a ruhái, nőiesek és nagyon üde színfolt a sok katonai egyenruha között.
Nagyon örülök, hogy együtt van-lesz utunk.Már nagyon hiányoztál, hiányoztatok. :-h
Szép napot kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi!

Először is gyorsan megnyugtatlak, hogy lesz benne szerelmi szál, méghozzá eléggé
szövevényes, szerintem. Ha jól sejtem, a két "férfi egy nő" formációnak leszünk
tanúi.

Ahogy egyre több epizódot látok, azt gondolom, egy ízig-vérig háborús kémtörténet
részesei leszünk, amely izgalmakban és romantikában is bővelkedik. Én bízom a nézők
véleményében, akik nem tudtak rosszat írni a soriról.

Boldog vagyok, hogy csatlakozol hozzánk! Te is, és mindenki, aki a szívemhez nőtt az
évek során, annyira tud hiányozni, ha elmarad egy időre.

Vasárnap találkozunk az újabb részekkel!


Figyelem a részleteket, mert annyi nézni való van. Például biztos vagyok benne, hogy
nekem volt ilyen pohárkészletem:

Kép

A másik ez a tábla. Nem tudom mire vélni. Nem hiszem, hogy ne tudnák leírni a kínaiak,
hogy "cafe" vagyis "kávézó". Vagy annak van értelme, hogy "Chaterine acfe"?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 18:53

Kata58 írta:WOW! Azért csak ideértem...a ma délután már teljesen az enyém...úgyhogy most vittem a feliratokat, amit köszönök szépen, még egy porszívózás és már vetem is bele magam az első részbe. Mindenkinek jó szórakozást! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: \:D/

Kata! Miattad nem izgulok! Azt tudom, hogy szereted az ilyen jellegű sorikat!

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz róla írni!

Jó szórakozást!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 23. 19:00

:D !! jelentem nagyon tetszik! :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 23. 19:07

:)) az jutott eszembe, hogy egyszerre puritán, izgalmas, eseménydús, és tele feszültséggel. Hogy mit is értek alatta: bár háborús kémtörténet, talán van valóságalapja is, hiszen ha ilyen egyszerű hősök nem lettek volna a 2. világháború idején nem eddig, sokkal tovább tartott volna a háború. Gondolok itt pl. a Tavasz 17 pillanatára, abban is a rádiósnő hőstettére Stirlitzzel együtt. Bár elveszítette a férjét, mégis végigcsinálta a kitűzött feladatot. Yangzi ugyanilyen feladatot kap..pontosítok, megismerni a belső árulókat, akik Sajnghaj elestét akarják. Valószínűleg búsás haszonnal. Egyébként nem csalódtam hősnőnkben, brillirozik ebben a szerepbe is. \:D/ :littlehearth: Nagyon kiváncsi leszek a továbbiakra is.
Szuper ez a sorozat...köszönöm hogy fordítod még egyszer... :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:küldetés teljesítve.. :)) :)) :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 19:14

Magdimama írta:Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a sorozat.Mint írtátok a kellemes mandarin nyelv,a remek épületek,a főszereplő színes ruhácskái. Szeretem a jól felépített és nem teljesen az idegekre ható kémtörténeteket is.Az elrejtett ,de a későbbiekre ható korai utalások is számomra nagyon fontosak.Manna szüleit kivéve,még senkivel sincs bajom.Ja de! Ő a sokat emlegetett Shadow. De Őt még nem is igen ismerhetjük. Azért van bajom is .Főleg az első rész után alig tudtam eldönteni ki kivel is van.Később ez tisztulni fog,gondolom én.Hajlok rá,hogy újra nézem ezt a hármat,mielőtt hozod a többieket.Köszönöm a fordítást.Örülök,hogy jó hosszú lesz a történet.Üdv.Nagyi :flower1: :flower1: :flower1:


Szia Nagyi! Próbáltam kutatni az emlékeim közt, hogy vajon láttam-e már kémfilmet.
Oda lyukadtam ki, hogy még nem. Én még a James Bondokat sem láttam. Szerintem
én vagyok az egyetlen az országban.

Az ilyen történetekben valóban nehéz megállapítani, hogy ki, kivel van, gyorsan összefoglalom:
Manna szülei kínaiak, de a japánoknak kémkednek, vagyis a rossz oldalon állnak, Shadow-val
együtt.
Az összes többi kínai szereplő (hacsak nincs köztük olyan, akiről még nem tudjuk, hogy kém),
a jó oldalon áll, de ők is megoszlanak, nacionalistákra, és az egyelőre titokban szervezkedő
kommunistákra.
A két japán meg a hazájának dolgozik.

Ki fog tisztulni a kép, de tuti, hogy bonyolódni is fog! Nem baj Nagyi, majd közösen emésztgetjük,
boncolgatjuk, ha valami nem lesz világos.

Vajon ők ketten együtt végzik-e? Yanzhi és a kommunista vezérkari tiszt, Yuhao:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 19:18

Kata58 írta::D !! jelentem nagyon tetszik! :D


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 19:44

Kata58 írta::)) az jutott eszembe, hogy egyszerre puritán, izgalmas, eseménydús, és tele feszültséggel. Hogy mit is értek alatta: bár háborús kémtörténet, talán van valóságalapja is, hiszen ha ilyen egyszerű hősök nem lettek volna a 2. világháború idején nem eddig, sokkal tovább tartott volna a háború. Gondolok itt pl. a Tavasz 17 pillanatára, abban is a rádiósnő hőstettére Stirlitzzel együtt. Bár elveszítette a férjét, mégis végigcsinálta a kitűzött feladatot. Yangzi ugyanilyen feladatot kap..pontosítok, megismerni a belső árulókat, akik Sajnghaj elestét akarják. Valószínűleg búsás haszonnal. Egyébként nem csalódtam hősnőnkben, brillirozik ebben a szerepbe is. \:D/ :littlehearth: Nagyon kiváncsi leszek a továbbiakra is.
Szuper ez a sorozat...köszönöm hogy fordítod még egyszer... :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:küldetés teljesítve.. :)) :)) :movingflower:

Kata! Erre a véleményre számítottam, de azért igen jólesett olvasni a hsz.-dat!

Azt olvastam, hogy a japán-kínai háború ezen korai szakaszában a japánok nyertek
meg több csatát. Sokkal felkészültebbek, erősebbek voltak tengeren és szárazföldön
is, és az is lehet, hogy jobb hírszerzőik voltak.

Emlékszem a Tavasz 17 pillanatára, mindenki nézte, de engem az a sorozat sem
fogott meg, szóval nem láttam, csak vagy két részt belőle.

Örülök, hogy nem csalódtál Zhao Li Yinben! Mostantól nálam is kedvenc.

Nagyon szívesen a fordítást!

Forgatás közben:

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. november 23. 21:43

Kedves Rita!
Köszönöm az új sorozat fordítását.Én hosszan gondolkodtam,hogy elkezdjem-e,mert nem szeretem a háborús,kémes történeteket.Ez a korszak meg egyáltalán nem hozott lázba.Rájöttem,hogy a főszereplő az egyik kedvenc színésznőm és még eddig nem okozott csalódást a játéka,de csak miatta nem kezdtem volna el.Több jó vélemény volt itt az oldalon.Szépek a kirakott képek és azt írtad, nem a háborúról fog szólni.Valaki mondta,hogy nagyon izgalmas.Így úgy döntöttem belevágok.Most töltöm,holnap pedig megnézem.
Megkésve az Erzsébeteknek sok boldog névnapot kívánok.Évának meg sok boldog szülinapot.
További szép estét mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (3/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 24. 4:54

Kedves Ica!

Azt, hogy nem vonnak be a csatározásokba bennünket, ma, hét részt látva, már nem merném
kijelenteni. Azt a mondatomat akkor írtam, amikor még csak 4 epizódot néztem meg, azokra
volt igaz ez az állítás. Ez hozzá tartozik az igazsághoz, ezt el kellett mondanom neked, mielőtt
belekezdesz.

Én imádom a századelő hangulatát. Először a Cruel Romance-t néztem ki Chen Qiao En miatt, de
hamarabb lestoppolta Shaolinbunny. Aztán a Destined to Love You-t választottam, szintén CQE
miatt, azt meg nem fordították végig. Amikor megláttam, hogy ez le is van fordítva, és még
senki nem tervezte be, nagyon boldog voltam, mert tudtam, hogy nagyszerű sorozat. Szinte csak
olyan kritikát olvastam róla, hogy "Élveztem minden percét." Ez, és az eddig látottak tesznek
bizakodóvá. Érzem, hogy én is ezt tudom majd írni a végén.

Ha úgy gondolod, hogy ezt a sorit is együtt nézzük majd, nagyon-nagyon fogok örülni! De ha nem
jön be, és abbahagyod, abból sincs semmi. 45 részt csak úgy lehet végignézni, hogy tetszik, amit
látunk.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég