Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 22. 21:01

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket!


Szívesen!

%%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 22. 21:40

virag1 írta:Kedves Rita !
Köszi az újabb két részt még este megnéztem, de aludni kellett rá, hogy írjak neked.
Összességében ki kicsoda és kia az aki skrizofén ( kettős személyiségü) hát el lehet gondolkozni és találgatni, és hogy miként fog folytatódni.
Nekem a doki nem tiszta továbbra is, az hogy milyen foglalkozást válalszt valaki magának ez látszólag magánügy de nem mert ez is pszihésen programozott, Aki orvos főleg sebész, boncnok az másképpen érez mint a többi ember.

Kedves Virág! Nagyon szívesen! Hát jól megkavarja az ember agyát ez a sorozat, az már biztos!
És akkor ahelyett, hogy kezdenénk már végre tisztán látni, egyre beljebb megyünk a rejtélyek
sűrűjébe.

Egy biztos, hogy aki az ABC gyilkosok közt van, az mind defektes. A vezér csupa csalódott, elhagyott,
meg nem értett embert szedett össze a csapatba. Gondolom ezekben látott elég lehetőséget arra, hogy
gyilkolóművészeket kreáljon belőlük.
virag1 írta:A hipnotizálás ez a fajtája amit a Professzor művel, számomra továbbra is a nem hihető kategóriában van. Csak abban az esetben lehet ilyen szinten hipnotizálni valakit ha már előtte találkoztak és akkor sikerült neki hipnotizálnia az illetőt és kódot ültetettni belé. Ez lehet egy szó , egy gesztus.( De utána is olvastam, megfeleő oldalakon, nem lehet mindenkit hipnotizálni)
Ami fura volt, hogy BJX hagyta hogyta a Professzsort Pókerarcal együtt mikor tudta, hogy árthat neki, akkor miért nem a közelből figyelik hogy mi történik. Utána az üldözés......na hagyjuk.

Végül is ez a sorozat csak egy fikció, nem kell, hogy mindenben megegyezzen a tudomány jelenlegi
állásával. A hipnotizálás amúgy is egy nagyon érdekes téma, így meg főleg. Én élvezem, és ahogy
írtam korábban, el tudom képzelni, hogy van, aki képes ilyesmire.
Azt gondolhatták, hogy a legjobb harcosuk, Pókerarc, el tud bánni (fizikailag) a professzorral, kettesben
hagyhatják őket. Arra nem számítottak, hogy a Prof hipnózissal fogja "megtámadni" Pókerarcot.
virag1 írta:Han Chen szerintem sokkal élesebben lát mint BJX, néha kicsit elszálltnak látom a saját tudása iránt nincs benne alázat. Ha "olyan " okos vagyok azzal nem kérkedem. csak figyelek mert hiába jók az érvelései ha a cselekedetei néha nem ezt tükrözik.
BJX meg fura, hogy a Dokit nem utasítja határozottan helyre hogy ne főzzön a továbbiakban neki mert más a felállást, Ezzel becsapja a barátjának tartott embert is.

Én nem érzem úgy, hogy Jin Xi kérkedne a tudásával, sőt már a régi pökhendiséget sem veszem észre
benne. Azt sem látom, hogy Han Chen élesebben látna. Úgy gondolom, nagyszerűen kiegészítik egymást.
virag1 írta:
Spoiler: mutasd
kérlek ird meg hogy tudnék feliratkozni hogy kapjak levelet ha új részeket teszel fel. Köszi



Ha feltekersz legfelülre, baloldalon, a bordó színű "Válasz küldése" gomb mellett található egy apró
csavarkulcs. Ha ráklikkelsz, lenyílik egy ablak. Kattints a legfelső "Feliratkozás a témára"-ra. Ezután
semmit sem kell csinálnod, minden alkalommal, ha valaki írt ehhez a sorihoz, kapsz egy emilt. Ha
már nem akarsz ebből a topikból értesítést kapni, ugyanitt le is lehet iratkozni a témáról.


Nagyon bírom ezeket az idős rendőröket, akik apjukként szeretik a rájuk bízott fiatalokat. Semmi
szakmai féltékenység. Egyengetik az útjukat, hadd jussanak minél magasabbra. Nem csak szakmailag,
emberileg is sokat adnak ezeknek a fiatalembereken. Koreai sorozatokban nem nagyon látni ilyesmit.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 22. 21:44

Reggel folytatom! Jó éjszakát kívánok Mindannyiunknak!

Ma reggel az iskolám mögötti parkban:


Kép
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 22. 22:09

Újra nézem, hogy megvilágosodjak :D . Most tartok a 16. résznél. És.....
Spoiler: mutasd
Biztos vagyok benne, hogy az egykori bandafőnök Zu doki volt. Ő mentette meg T-t, ő csinált belőle gyilkológépet. Felismertem hangjáról, mozgásáról. Rajta van az egyik szemét takaró valami, mint régen a kalózoknak volt. Az elején az ismétlődő képsorok között ő csókolja meg az álarcos JX-t. Na ez kissé sokkolt.
Még valami motoszkál. Amikor T beszél HC-hez az erdőben, feltűnt, hogy milyen sokat tud róla is, és ahogy beszélt vele, nagyon furcsa és gyanús volt.
Egyébként ott van a bandatagok között a prof is.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 23. 5:43

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonkettedik-huszonharmadik rész fordítását! :littlehearth:
Prof és JinXi csatája micsoda elmejáték volt!
Spoiler: mutasd
Mintha Asimov második alapítványista szólóinak harcát figyeltem volna.

Éberhipnózis. Megtudtuk, hogy ez alapvetés kriminálpszichológuséknál. Vagy csak a két legjobbnál? Ügyes volt JinXi, tudta, hogy nem győzhet, szép kis egérutat épített magának.
Tetszett a sok okosság ellenszere, a régi jól bevált nyomozó trükk, a hamis bizonyíték, amit HanChen, és JinXi odatett. Az ártatlan csak értetlen, a bűnös ráveti magát, és megvan.
Spoiler: mutasd
Ki a tégla? Az ABCgyilkoló Zrt. 'apafigurája valaki(-ért, miatt) elhagyta a bűnözőket, és (talán) beépült a nyomozók közé. De nem tudjuk,
hogy kiért, és mi okból. Ha szerelemért, akkor JinxXi szoknyája körül kell nézelődni, de mivel 'apa'figura egy másik 'gyermek' is szóba jöhet. Nyilván nem biológiaiak a kapcsolatok, de talán nem fiatal ember a beépült gyilkos.

HanChen féltékenysége messze egészséges, az ellenszere pedig wowww!!!!!! ;))
Szép hetet kívánok!

Kedves Gyöngyi! Nagyon szívesen az újabb izgalmakat! Szerintem is nagyszerű volt az JX és a Prof
közti elmejáték, és JX megelőző önhipnózisa is. Rájöttem, amit eddig is tudtam, hogy érdekel a
hipnózis, mondjuk csak ezen a szinten, szóval nem fogok belemélyedni a témába, de szívesen
fordítanék egy ilyen témájú pszichothrillert.

Említed, hogy a hagyományos trükk is milyen jól bevált, erről meg eszembe jutott, hogy Han Chen
mintha elfelejtette volna leszólni a profilozást. Csak szerelmesnek kell lennie, hogy rájöjjön, hogy
egy értő által készített profil mennyire nagy segítség tud lenni a munkájuk során. Egyébként ezt a
profilozást én is ámulattal figyelem. A Love Me volt az első, és eddig egyetlen sorozatom, ahol
kriminálpszichológus is szerepelt, és profilt alkotott a meglévő ismereteikből. Azt is imádtam, de
itt több van belőle. Élvezem fordítani nagyon!

Az ismereteim alapján azt tudom mondani, hogy a tégla csak "féltégla", és ráadásul úgy épült be,
hogy azt sem tudja, be van épülve. Ez nagyon talányos így, de ki fog derülni, miért írtam ezt.

Szép hetet neked is!

Szegény Doki! Örökösen a hullák közt. Csoda, hogy olyan, amilyen?

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 23. 5:45

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 22-23. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a két új részt!

Szép napot kívánok!


:flower1: %%- :flower1: :D :flower1: %%- :flower1: :-ss :flower1: %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 23. 5:59

lizzismith írta:Újra nézem, hogy megvilágosodjak :D . Most tartok a 16. résznél. És.....
Spoiler: mutasd
Biztos vagyok benne, hogy az egykori bandafőnök Zu doki volt. Ő mentette meg T-t, ő csinált belőle gyilkológépet. Felismertem hangjáról, mozgásáról. Rajta van az egyik szemét takaró valami, mint régen a kalózoknak volt. Az elején az ismétlődő képsorok között ő csókolja meg az álarcos JX-t. Na ez kissé sokkolt.
Még valami motoszkál. Amikor T beszél HC-hez az erdőben, feltűnt, hogy milyen sokat tud róla is, és ahogy beszélt vele, nagyon furcsa és gyanús volt.
Egyébként ott van a bandatagok között a prof is.

Kedves Lizzi! Már megint nagyon ügyesen kombináltál! Még mindig nem reagálok, de már
nagyon várom, hogy lekerülhessen a lakat a számról.

A videók elején futó pillanatképek hatására, amik bizony eléggé spoileresek, de közel sem
annyira, hogy ne lehessen izgulni a sztorin, én is állandóan kerestem azokat a jeleket, ami
alapján beazonosíthattam a vezért. Végül a járása buktatta le. Ha sokat figyeli az ember,
hogyan lépked, rakja a lábait, rá lehet jönni, főleg úgy, hogy egyre többször fogják mutatni.
Aztán már nem is akarják leplezni, épp úgy, mint a Prof szerepét az ABC gyilkosok közt.

Igen, T ismerte Han Chent, tudott az amnéziáról, és a menyasszonyáról is. Nagy élvezet
lehetett neki látni Han Chen kétségbeesett könyörgését, hogy mondja el hol van a menyasszonya,
közben meg ott volt mellette. Na, majd ezen a vonalon is kiderül minden.

Szép napot kívánok!

Jin Xi így gondolja:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 23. 6:13

Írok egy kicsit a következő részek várható érkezéséről.

Ma osztályozó vizsgáink lesznek délután, holnap pedig értekezletünk. Utána félévi zárás,
adminisztrációval. Szombaton nem leszek itthon. Tudtam előre, hogy ez a hét ilyen lesz,
ilyen is lett.

Még nem volt időm belekezdeni a 24. részbe, de ma este már szeretném elkezdeni. Ha
elkészül, ki is teszem magában, mert azt meg végképp nem tudom, mikor tudom hozni
a 25.-t. Csak ez a hét ilyen, utána visszatérünk a szokásos tempóhoz.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kapor vasárnapi hóesésben:

Nagyban:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép



Kép
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 23. 9:27

Kedves Rita Koszonom az uj részeket ,hát nem semmi ez a sorozat az biztos,én csak lecovegelek a Dokinál és csak nem tudok engedni abbol a megérzésembol hogy itt a végén o lesz a nagyágyu és ugy érzem neki is lesz elobb vagy utobb egy betu jele ,igaz ez csak az én megérzésem de mond miért nem tudok ettol a megérzéstol szabadulni már a sori kezdetétol...azért hogy orokké hullák kozott van az nem mentség semmire elvégre patologus ez a hivatása ,ezt választotta ,lehetett volna akár gynekulogus is.....na nem ? vagy bármi más...:)... és mikor a kis plátoi szerelme kijelenti hogy o a Doki nem gyilkolna ,vagy nem lehetne gyilkos..... háttttt ....na de várjuk ki a végét hogy ki lesz ugyan itt valoban az aki a szálakat mozgatja...De a bevezeto képsorokban az a fiatal kis festo az szerintem a Doki ,és már ott is szerelmes a csajba hisz ot rajzolja és gyonyoruen...ugyan mi torténhetett vele hogy ilyen lett mint amilyen lett...de ez csak az én agyamban kattog igy ...na de majd szép lassan minden kiderul..... :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 23. 10:07

Rita írta:Reggel folytatom! Jó éjszakát kívánok Mindannyiunknak!

Ma reggel az iskolám mögötti parkban:


Kép

Jót nevettem magamon, mert azt néztem mikor tetted ki, de a tudatomig úgy látszik nem jutott el, hogy reggel készítetted...így jár aki nem tud a sorok között olvasni... :)) :)) :))

az utolsó pár részt, muszáj újranézni, az a robbantós pillanat nagyon nem tetszett, mert ez csak elfedése akart lenni majd valaminek, igazából a valóság pillanatnyi elkendőzésének. Ugyanis most jön majd a feketeleves...
Vajon miért akart a prof fogságba esni? :-w :-o :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 23. 18:35

Szia Rita!
Hirtelen annyi minden közbe jött nekem,így csak ma tudtam megnézni
az utolsó két részt.Nem akartam későn este,mert tudtam itt nagyon kell
figyelni.Nem is tudom mit mondjak,mert eddig is tetszett nagyon,de most
egyre jobban le vagyok nyűgözve a profilozás szenzációs volt és JX sakk
játéka a proffal nem különben és ez a rendező munkáját is dícséri :)
Több dologra is fény derült pl.a feltárt sírgödör melletti kövön a jel,arra
hívta fel a figyelmüket,hogy a gyilkosok ABC tagok.Már nem is kombinálok,
csak élvezem milyen jól megírt történet ez,csak ámulok és gondolom,ez
lesz végig.A párocskánk pedig tündéri és nagyon bírtam az akrobatikus
mutatványaikat akár az autóba beülésről,akár az ágyról volt szó.Azért a
dokit is letesztelte és tényleg olyan mintha őszinte lenne,vagy nem emlékszik
a múltra vagy majd kiderül egy nagy "csavarral"az igazság ;) Persze megint
egy izgalmas pillanatnál lett vége.Szépen kivárjuk,csak nyugodtan tedd amit
kell :x
A Napkeltéd pedig gyönyörű volt!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 23. 19:52

Szia Rita! Kétszer néztem meg a 22-23. részt! A prof. gyűrűje nekem is ismerős volt. Nem semmi ahogy hipnotizál, már ha létezik ilyen egyáltalán. Minden esetre hitelesnek tűnik és milyen dolgokat művel. Azon gondolkodtam közben én hagynám-e magam? Úgy gondolom ellenállnék, de lehet,hogy mégsem, komolyan kipróbálnám. A dokit nem tudom elengedni, lehet, hogy mellé fogok de kitartok mellette, továbbra is, bár JX szerint "Ő? Tuti, hogy nem gyilkos". Majd kiderül!
Köszönöm a fordítást és türelmesen várom a folytatást! :x

Köszönöm már jobban vagyok!!! :littlehearth:
%%- :flower1: :movingflower: :movingflower: :flower1: %%-
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 23. 22:54

Kedves Ritám!
Újabb agymenés:
Spoiler: mutasd
Mi van akkor, ha a doki nem csak JX, hanem a saját emlékeit is törölte, vagy töröltette? Azért tud most olyan ártatlannak mutatkozni, mert ő sem emlékszik.

Szép estét mindenkinek.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 24. 5:56

cicus írta:Szia Rita!
Hirtelen annyi minden közbe jött nekem,így csak ma tudtam megnézni
az utolsó két részt.Nem akartam későn este,mert tudtam itt nagyon kell
figyelni.Nem is tudom mit mondjak,mert eddig is tetszett nagyon,de most
egyre jobban le vagyok nyűgözve a profilozás szenzációs volt és JX sakk
játéka a proffal nem különben és ez a rendező munkáját is dícséri :)
Több dologra is fény derült pl.a feltárt sírgödör melletti kövön a jel,arra
hívta fel a figyelmüket,hogy a gyilkosok ABC tagok.Már nem is kombinálok,
csak élvezem milyen jól megírt történet ez,csak ámulok és gondolom,ez
lesz végig.A párocskánk pedig tündéri és nagyon bírtam az akrobatikus
mutatványaikat akár az autóba beülésről,akár az ágyról volt szó.Azért a
dokit is letesztelte és tényleg olyan mintha őszinte lenne,vagy nem emlékszik
a múltra vagy majd kiderül egy nagy "csavarral"az igazság ;) Persze megint
egy izgalmas pillanatnál lett vége.Szépen kivárjuk,csak nyugodtan tedd amit
kell :x
A Napkeltéd pedig gyönyörű volt!


Szia Cicus! Olyan jólesett olvasni, amit írtál! Ma már hihetetlen, hogy tavaly januártól, amióta
fenn van a sori az AvistaZon, senki nem kezdte el fordítani. Én sem! Pedig már azóta tisztában
vagyok a létezésével, amióta feltöltötték. Többször is elolvastam a tartalmát, de mindig oda
lyukadtam ki, hogy nincs kedvem amnéziás főhősökkel bíbelődni. Aztán olyan gyakran a látóterembe
került, hogy letöltöttem, hogy belenézzek. Azóta sem bírtam elengedni. Még mindig vele foglalkozom.

Én sem fejtegettem az eseményeket, teljes káosz uralkodott bennem, de akkor már tudtam, hogy a
Love Me írójáé ez a sori is, bíztam benne, tudtam, hogy fény gyullad majd az agyamban, csak ki kell
várni. Így is lett!
Az akrobatikus mutatványokhoz odasorolnám még Han Chen válldobását, amivel egy pillanat alatt az
asztalra döntötte JX-t. Hihi!

Tegnap este a harmadáig jutottam a 24. résznek. Ha minden jól megy, akkor ma már a kétharmada
le lesz fordítva, és csütörtök estére ki tudom tenni.

Szép napot kívánok!

Szerintem is nagyon szép lett az a napkelte. Van egy közelebbi kép is róla, de ez nem tetszett annyira,
mint a másik:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 24. 6:08

B.Marika írta:Szia Rita! Kétszer néztem meg a 22-23. részt! A prof. gyűrűje nekem is ismerős volt. Nem semmi ahogy hipnotizál, már ha létezik ilyen egyáltalán. Minden esetre hitelesnek tűnik és milyen dolgokat művel. Azon gondolkodtam közben én hagynám-e magam? Úgy gondolom ellenállnék, de lehet,hogy mégsem, komolyan kipróbálnám. A dokit nem tudom elengedni, lehet, hogy mellé fogok de kitartok mellette, továbbra is, bár JX szerint "Ő? Tuti, hogy nem gyilkos". Majd kiderül!
Köszönöm a fordítást és türelmesen várom a folytatást! :x
Köszönöm már jobban vagyok!!!

Szia Marika! Örülök, hogy már jobban érzed magad! Maradjon is így!

Bennem is kettősség van a hipnotizálással kapcsolatban. Izgat, de félelemmel is tölt el.
A "sima" hipnotizálást kipróbálnám, főleg, ha olyan bajom lenne, amin ezzel a módszerrel
lehet segíteni. Ez a fajta, amit a Prof művel, számomra ijesztő. Nem próbálnám ki, félnék,
hogy "úgy" maradok.

Már nagyon várom azt a pillanatot, amikor a dokiról nyugodt szívvel ki lehet jelenteni, hogy
bűnös, vagy hogy ártatlan. Addig nem tehetünk mást, mint figyeljük árgus szemmel.

Szép napot kívánok!

Szörnyű dolgokat művel ez az ember (pedig milyen jóképű, szép szál legény!):

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 24. 6:27

annamama írta:Kedves Rita Koszonom az uj részeket ,hát nem semmi ez a sorozat az biztos,én csak lecovegelek a Dokinál és csak nem tudok engedni abbol a megérzésembol hogy itt a végén o lesz a nagyágyu és ugy érzem neki is lesz elobb vagy utobb egy betu jele ,igaz ez csak az én megérzésem de mond miért nem tudok ettol a megérzéstol szabadulni már a sori kezdetétol...azért hogy orokké hullák kozott van az nem mentség semmire elvégre patologus ez a hivatása ,ezt választotta ,lehetett volna akár gynekulogus is.....na nem ? vagy bármi más...:)... és mikor a kis plátoi szerelme kijelenti hogy o a Doki nem gyilkolna ,vagy nem lehetne gyilkos..... háttttt ....na de várjuk ki a végét hogy ki lesz ugyan itt valoban az aki a szálakat mozgatja...De a bevezeto képsorokban az a fiatal kis festo az szerintem a Doki ,és már ott is szerelmes a csajba hisz ot rajzolja és gyonyoruen...ugyan mi torténhetett vele hogy ilyen lett mint amilyen lett...de ez csak az én agyamban kattog igy ...na de majd szép lassan minden kiderul..... :-h

Kedves Anna! Ennél a sorinál kínszenvedés azt megélni, hogy többet tudok, mint ti! Olyan
szívesen csacsognék, de nem lehet! Ha olyan lennék, mint Xiao Zhuan, már rég kifecsegtem
volna a titkokat, de akkor nem várnátok ilyen izgalommal az újabb részeket.

A doki nekem is gyanús volt, de mindig olyasmi történt, hogy felül kellett bírálnom a döntésemet.
Olyan sokszor viselkedik ártatlanként. Aztán megint gyanús volt, majd megint nem. Sokáig ment
ez így. De egyszer kiderül majd róla is, hogy bűnös-e vagy ártatlan.
Minden esetre elgondolkodtató, hogy Jin Xi, aki évek óta ismeri, határozottan kijelenti, hogy nem
lehet sorozatgyilkos. Most vagy hiszünk neki, mert jó emberismerő, ez látszik a profiljain is, vagy
azt is gondolhatjuk, hogy pont ezért derül ki róla, hogy sorozatgyilkos, ez lesz a nagy csavar.
Ki tudja? Én...de én hallgatok, mint a sír!

Szép napot kívánok!

Olyan jól szórakozom Dumagép beszólásain:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 24. 6:35

lizzismith írta:Kedves Ritám!
Újabb agymenés:
Spoiler: mutasd
Mi van akkor, ha a doki nem csak JX, hanem a saját emlékeit is törölte, vagy töröltette? Azért tud most olyan ártatlannak mutatkozni, mert ő sem emlékszik.

Szép estét mindenkinek.

Kedves Lizzi! Olyan jók a találgatásaid, hogy az én agyam is mindig meglódul tőlük!

Csak kérdéseket teszek fel:

Meg merne valaki olyat tenni, hogy törli a saját emlékezetét? Biztos, hogy valaki törölte
JX emlékezetét? Mi van, ha igaz, amit mondasz, és elkezd mindkettő emlékezni? Mi van
Han Chennel? Ki törölte az ő emlékezetét? És miért? Ha törölte egyáltalán! Nem lehet, hogy
van egy Doki-hasonmás? Vagy egy ikertestvér?

Ez olyan, mint fejben sakkozni, nem? Élvezem!

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 24. 22:30

Sziasztok!
Hú, végig olvastam a gondolataitokat. HÚ, meg ha! Ja, és Brrr. :-)
Én ahogy vége lett a 23. résznek arra gondoltam, hogy akkor most tömeghipnózis jön, olyat úgysem láttunk még. :-) Kukkolást úgy döntöttem elfelejtem, mert akkor lelövöm magamnak a poént. Bár nem tudom meddig birom ki.
Nekem a prof változatlanul nem szimpatikus. A kockás öltöny viszont úgy állt rajta, mintha ráöntötték volna.
Rita, mennyire igazad van abban - pl. rá a gyűrű -, hogy ha ismételten megnézzük olyan apró részleteket tudunk megfigyelni, amin akkor simán átsiklottunk.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 25. 6:24

Ebben a pillanatban fejeztem be a 24. rész fordítását! Már csak újra össze kell néznem
a videóval, és javítani, ahol kell, de ez már délutánra marad. A lényeg, estére ki fogom
tudni tenni, aztán nekiveselkedem a 25.-nek!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Tegnapelőtti tűztövis:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 25. 6:43

JUHÉÉÉ! Köszönjük a jó hírt, izgatottan várjuk! gyönyörű a tűztövis...egyik kedvenc... ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
alexa82
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. december 26. 13:25

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: alexa82 » 2018. január 25. 9:29

Sziaztok!

Újra elolvastam a kommenteket hátha Ritu vmi kis infót rejtett el a kommentjeibe :) :) Találtam is egy képet amit Ritu tett ki :)
Spoiler: mutasd
A képen van néhány ABC banda tag akik a saját betűjük mellett állnak, és lám csodát a doki az "S" betűt fogja ;) Vajon ez véletlen lenne vagy egy rejtett infó? A kép amúgy a harmadik oldalon van
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 25. 9:39

Megint agyaltam. Nem tehetek róla, de folyamatosan a megoldás jár a fejemben.
Spoiler: mutasd
Ha JX bandatag volt, akkor benne is volt chip, ami a robbanás során "kisült", és ez okozhatja az emlékezetkiesést.
Összeraktam a betűket: E M T K A S I. Mistake.
E méregkeverő, M meghalt öt éve, T lövész, K prof, a képen még három betű volt: A S I. Ez a hét bandatag betűjele.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 25. 15:49

.....Visszakerestem a képet a harmadik oldalon ,emlékeztem is rá de akkor mikor ezzel a képel találkoztunk én csak arra gondoltam diszlet a plakát kép beálitásához.....most már másként nézzek rá és a kisordog egyre jobban kopogtat.....tobb mint gyanus a Doki és ugye a megérzés még csak megérzés de szinte kiabál a fullembe hogy bizony a Doki és buszkélkedik egy betuvel....bizony, bizony...na és mivel ma ujra nézztem az utolso feliratos részt és természetesen a kovetkezot és a kovetkezot......vagyis két rész kukucskálását bevallom.....huhaaa és ejhaaaa lesz ez a két rész de nagyon -nagyon huhaaa Anna x_x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 25. 18:01

Jó szórakozást kívánok a 24. részhez!

Eljutottunk a sorozat kétharmadához. Az utolsó 12 rész következik, és ahogy ígértem,
az új évaddal újabb őrület érkezik! Kezdetét veszi a harc a jó és a rossz oldal között.

A robbantós "A" után "L" és "R" is beköszön a Fekete Pajzsnak:


Kép
Kép

A nővérke örömmel cserélgeti a kötést Pókerarcon, aki ezt marhára élvezi:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 25. 18:12

Vittem hálás szívvel, köszönöm! :x :movingflower: :littlehearth: \:D/

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég