Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 25. 18:14

Köszönöm Rita a következő részt. :ymapplause: Mindjárt nézem árgus szemmel. :)
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. január 25. 18:24

Köszönöm a 24. részt is kedves Rita! Éppen most néztem meg a 23.-at pár perce.Hú de jól jött! :-bd
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 25. 18:39

Kedves Rita koszonom a 24 rész feliratát..... :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 25. 19:08

Tényleg elkezdődött az őrület...csak kapkodja az ember a fejét hogy most mi van. Hihetetlen, hogy a meg nem értettség ilyen rossz oldalra állíthat valakit. Ez a fajta hipnotizáció valami félelmetes. Valószinű kell hozzá egyfajta zaklatottság ami megnyitja az ilyenhez az ajtót, de persze kell ehhez a profi sugalló ! :-o :-q :-??
az emberi elme tényleg nem ismer határokat, főleg a sátáni befolyás alá kerül. kaptunk egy mini holokausztot, de a java még hátra van...egyenesen félelmetes és egyben izgalmas az előzetes bejátszás alapján. A számítógépes megjelenés és kommunikációtól még most is áll a hátamon a szőr, olyan félelmetes volt. A prof. learatta a gyümölcsét cselekedeteinek. DE és ez nagyon de szöget ütött fejembe főhősünk mondata..hogy talán nem ő..hát...
Nagyon tetszett Majom és a növérke minirománca is, érik a helyzet ..A küldetés helyszínén az a szobor ami igazából valódi ember...brrrrr. HC. Nagyon komoly életveszélybe fog kerülni, mert a bosszúállás nem maradhat el. és ha jól láttam a bejátszásból kapunk egy majdnem BAW -os metrós jelenetet is Hú...izgalmas izgalmas..mire azt gondolnád hogy na eggyel előrébb vagy, kiderül, hogy távolabb vagy mint indultál bizonyos tekintetben. Na és közben bővűl az ÁBC-nk. ;) x_x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug:
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2018. január 25. 19:23

Kedves Rita! Köszönöm szépen az eddigi részek fordítását. Eddig csak gyűjtögettem, aminek két oka volt, az egyik, hogy szeretek egyszerre több részt megnézni, a másik pedig, hogy el kezdtem a Rookie Agent Rouge-t nézni, és ez egy olyan izgalmas sorozat volt, amit nem lehetett abbahagyni. Annak idején, amikor fordítottad, úgy gondoltam, hogy a kémtörtének nem igazán az én világom, de erre rácáfolt ez a sorozat. Nagyon köszönöm, hogy a feliratoddal megnézhettem.
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. január 25. 19:25

Kedves Rita Nagyon szépen köszönöm a Feliratokat ! Azt hittem már nem lehet fokozni de egyre izgalmasabbak a részek és azt hiszem kezdek meg világosodni .Bevallom egy kicsit utána néztem ,azt gondoltam eddig nem volt gondom az ABC-vel de a mostani részek feladták a leckét számomra .Hú majd nem rosszul lettem mikor a Pókerarcot meglőve találták ,tudod ő az egyik kedvencem .Nagyon örülök hogy egymás iránt érzett bizalmuk töretlen ,így van egy biztos pont a sorozatban ,mert a többieket még egy kis rejtély övezi .Köszönöm a fordítást ! Szeretettel Erzsébet ! Majdnem elfelejtettem Köszönöm a The Queen of Sop feliratait nagyon sokan ajánlották ideje megnéznem azt is !
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 25. 19:31

Ritám köszönöm a feliratot! :x Vártam nagyon,olyan kíváncsi vagyok! ;;)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 25. 20:02

Szia Rita,köszönöm szépen a 24.részt :x
Már nézem is :-*
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 25. 20:07

Kedves Rita !

Köszi az újabb részt gyorsan meg is nézte.
Egy gondolat jutott eszembe az ŐRÜLT az Örült is marad. És igy könnyű volt bekerülnie az ŐRÜLTEK csapatába.
Profeszorunk is az nem kell sajnálni, a hiusága fontosabb volt mint hogy a normális úton maradjon. Az apja figyelmeztette.
Jól eljátszotta a saját halálát mert szerintem nem halt meg. Akit találtak jó mese. Doktorunk meg előadta magát megint, nem hiteles számomra továbbra se. De majd kiderül Ő melyik betű lesz.
Az, hogy egy vegyi üzembe meg olyan könnyen meg lehet hekkelni a rendszert az csak szomorú.
Spoiler: mutasd
képzeljétek mi lenne ha ilyen történne.
itthon .Hát................

Persze tudom ez csak egy film, de tudjuk az élet néha jobbakat ír mint amit "kitalálnak" .
Azon is elgondolkoztam ( ujranézve a régebbi részeket) hogy BJX miért bízik annyira meg a Dokiba mi történt közöttük régebben mert mind a ketten benne voltak szerintem az öt évvel ezelötti eseményekbe.
Na lehet megint találgatni. Direkt nem nézem előre igy csak nyugodtan várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 25. 21:15

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 24. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon izgalmas rész volt, és az előzetes még további intenzív bonyodalmakat ígér. Sajnálatos, hogy ennyi meg nem értett ember van.
Marcsi :)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. január 25. 22:00

Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonnegyedik rész fordítását! :littlehearth:
Szomorú, veszekedős, fásult, és gyomorforgató rész volt, ahol is vesztésre állunk. :(
Spoiler: mutasd
Biztosan unod már, hogy nekem mindenről egy könyv jut eszembe, de annyira szembejön. Ráadásul amikor beugrik elterelődök, a könyvben vagyok, pár percet vissza kell tekerjek a filmből. Most is ez történt, a két hacker harcánál Robert N. Charrette Shadowrun sorozata ugrott be.
Nála olvastam először, hogy a virtuális világba belépők állandó avatart használnak.

Profunk kórtörténete mielőtt végleg lezárult tovább bővült, megtudtuk, hogy személyiségzavara komolyabb, az érzelmekre, az együttérzésre sem képes. Úgy általában az egész banda élethez, a mások-, és saját halálukhoz való hozzáállása is az érdektelenség. Talán csak a bandatag halála vált ki némi reakciót, többet, mint a saját haláluk.
Hiányzott a romantika. Egy pici jó lett volna, pókerarcéké bár aranyos volt, nem kárpótolt.
Szép estét Mindenkinek.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 25. 22:05

Rita! Nan Bo félelmetes volt fiatal profeszornak is, a diákjait használta a kutatásaihoz. Apja hiába figyelmeztette, hogy nem jó irányba folytak a kutatásai. Elkerülték, kiközösítették, ebben a lelkiállapotban talált rá a "hang", az ABC csoport kitalálója. Még jó, hogy nem minden meg nem értett emberből lesz gyilkos. A hipnózisnak ilyen fajtája valóban létezik? Félelmetes! Biztos voltam benne, hogy NB nem halt meg, találkozunk még vele, a beharangozó szerint.

Kép

Spoiler: mutasd
A maszk mögött az a száj és orr nagyon ismerős, továbbra is gyanus egy régi sejtésem
Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. január 25. 22:41

Üdv.
Köszönöm szépen a 24. rész feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 4:57

Kedves Kata, Alexa, Lizzi, Anna, Gabi, Nagyi, Marika58, Erzsébet,
B.Marika, Cicus, Virág, Marcsi, Gyöngyi és Chain!


Örülök, hogy jöttetek, láttatok és vittetek! Nagyon szívesen a fordítást!

Március elején jönnek haza a gyermekeim, addigra, ha törik, ha szakad, be kell fejeznem,
nagyon nem szeretném, hogy heteket várjatok a legizgalmasabb részekre (tíz napra jönnek).

Ezért elnézést kérek Mindannyiótoktól, de rövidebben fogok válaszolni, mint szoktam, hogy
még több időm maradjon a fordításra.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


A Professzor apjának bevált a jóslata. A pokolra jutott a fia:


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:10

f.ági írta:Sziasztok!
Hú, végig olvastam a gondolataitokat. HÚ, meg ha! Ja, és Brrr. :-)
Én ahogy vége lett a 23. résznek arra gondoltam, hogy akkor most tömeghipnózis jön, olyat úgysem láttunk még. :-) Kukkolást úgy döntöttem elfelejtem, mert akkor lelövöm magamnak a poént. Bár nem tudom meddig birom ki.
Nekem a prof változatlanul nem szimpatikus. A kockás öltöny viszont úgy állt rajta, mintha ráöntötték volna.
Rita, mennyire igazad van abban - pl. rá a gyűrű -, hogy ha ismételten megnézzük olyan apró részleteket tudunk megfigyelni, amin akkor simán átsiklottunk.

Szia Ági! Jó kis észrevételeid vannak! egyetértek veled! Én is legeltettem a szemem a Professzoron.
Egy jól megválasztott öltöny nagyot tud dobni a férfiakon, és ez így volt az ő esetében is. Szép ember
Qi Ji, de öltönyben még szebb!

Ha lesz olyan, hogy újra nézed a sorit, még több ilyet fel fogsz fedezni. Tényleg fogtam a fejem néha,
hogy hogy nem vettem a lapot, pedig ott volt előttem minden.

Han Chen ki nem állhatja a Doki jelenlétét, megint féltékeny:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:16

alexa82 írta:Sziaztok!

Újra elolvastam a kommenteket hátha Ritu vmi kis infót rejtett el a kommentjeibe :) :) Találtam is egy képet amit Ritu tett ki :)
Spoiler: mutasd
A képen van néhány ABC banda tag akik a saját betűjük mellett állnak, és lám csodát a doki az "S" betűt fogja ;) Vajon ez véletlen lenne vagy egy rejtett infó? A kép amúgy a harmadik oldalon van

Szia Alexa! A 24. részben már szinte nyíltan mutatják a vezért, úgyhogy én sem tagadhatom
tovább! Szemfüles voltál! Különben nem segítségnek tettem ki azt a lépet. Akkor még nem
volt szó az ABC gyilkosokról, ezért gondoltam, senkinek sem fog feltűnni. Van viszont egy
valódi segítség! A sori ismertetőjében a szereplők neve mellé odabiggyesztettem a betűjelüket.
Egy betű azonban hiányzik. Nem akartam előre lelőni a poént.

Itt még csak halványan, de ott van...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:23

lizzismith írta:Megint agyaltam. Nem tehetek róla, de folyamatosan a megoldás jár a fejemben.
Spoiler: mutasd
Ha JX bandatag volt, akkor benne is volt chip, ami a robbanás során "kisült", és ez okozhatja az emlékezetkiesést.
Összeraktam a betűket: E M T K A S I. Mistake.
E méregkeverő, M meghalt öt éve, T lövész, K prof, a képen még három betű volt: A S I. Ez a hét bandatag betűjele.

Lizzi! Újra nagyon jókat agyaltál, már a történeten is túlmentél a MISTAKE-elméleteddel!
Ha a forgatókönyvíró látná, fizetne az ötletért. De ahogy láthatod, a 24. részben kiderül,
hogy van egy R is a bandában. Nyolcan vannak.
A feltevésed most: hideg.
Viszont a vezér kiléte már kitalálható nagy biztonsággal.

De még nem itt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (23/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:29

annamama írta:.....Visszakerestem a képet a harmadik oldalon ,emlékeztem is rá de akkor mikor ezzel a képel találkoztunk én csak arra gondoltam diszlet a plakát kép beálitásához.....most már másként nézzek rá és a kisordog egyre jobban kopogtat.....tobb mint gyanus a Doki és ugye a megérzés még csak megérzés de szinte kiabál a fullembe hogy bizony a Doki és buszkélkedik egy betuvel....bizony, bizony...na és mivel ma ujra nézztem az utolso feliratos részt és természetesen a kovetkezot és a kovetkezot......vagyis két rész kukucskálását bevallom.....huhaaa és ejhaaaa lesz ez a két rész de nagyon -nagyon huhaaa Anna x_x

Anna! Nagyon nevettem! Jönnek a leskelődések! Eddig egész jól bírtátok, most már egyre
nehezebb kibírni nélküle.

Igen, mindenki gyanúja bevállt! De hogy kötözködjek is egy kicsit. Biztos, hogy az a gyanús
alak, és a Doki ugyanaz a személy? Nem lehet, hogy csak hasonlítanak? Vagy valami egyéb
csalafintaságot írtak a forgatókönyvbe?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:41

Kata58 írta:Tényleg elkezdődött az őrület...csak kapkodja az ember a fejét hogy most mi van. Hihetetlen, hogy a meg nem értettség ilyen rossz oldalra állíthat valakit. Ez a fajta hipnotizáció valami félelmetes. Valószinű kell hozzá egyfajta zaklatottság ami megnyitja az ilyenhez az ajtót, de persze kell ehhez a profi sugalló ! :-o :-q :-??
az emberi elme tényleg nem ismer határokat, főleg a sátáni befolyás alá kerül. kaptunk egy mini holokausztot, de a java még hátra van...egyenesen félelmetes és egyben izgalmas az előzetes bejátszás alapján. A számítógépes megjelenés és kommunikációtól még most is áll a hátamon a szőr, olyan félelmetes volt. A prof. learatta a gyümölcsét cselekedeteinek. DE és ez nagyon de szöget ütött fejembe főhősünk mondata..hogy talán nem ő..hát...
Nagyon tetszett Majom és a növérke minirománca is, érik a helyzet ..A küldetés helyszínén az a szobor ami igazából valódi ember...brrrrr. HC. Nagyon komoly életveszélybe fog kerülni, mert a bosszúállás nem maradhat el. és ha jól láttam a bejátszásból kapunk egy majdnem BAW -os metrós jelenetet is Hú...izgalmas izgalmas..mire azt gondolnád hogy na eggyel előrébb vagy, kiderül, hogy távolabb vagy mint indultál bizonyos tekintetben. Na és közben bővűl az ÁBC-nk. ;) x_x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug:

Kata! Ez még csak elő-őrület! De jön... közeledik! Ahogy mondta is, érkezik A, a robbantós, aki szintén
nagyon beteg agyú, és valóban gyerekes, ahogy JX jellemezte. Ki fog akasztani bennünket!

A Vezér lecsapott ezekre a sérült lelkű emberekre. Valami olyat tudott adni neki, amitől mindegyik szó
nélkül teljesíti a parancsait, és égnek a vágytól, hogy megfeleljenek neki.

A puma és a vérfarkas virtuális harcától az én hátamon is feláll a szőr. Nem kell mondanom, hogy a két
Profi, R és Xiao Zhuan folytonos küzdelemben lesznek egymással.

Dumagép egy lehetőséget sem hagy ki, hogy jól beszólhasson Xiao Zhuannak. Jót nevettem ezen a
jeleneten is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:50

Marika58 írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az eddigi részek fordítását. Eddig csak gyűjtögettem, aminek két oka volt, az egyik, hogy szeretek egyszerre több részt megnézni, a másik pedig, hogy el kezdtem a Rookie Agent Rouge-t nézni, és ez egy olyan izgalmas sorozat volt, amit nem lehetett abbahagyni. Annak idején, amikor fordítottad, úgy gondoltam, hogy a kémtörtének nem igazán az én világom, de erre rácáfolt ez a sorozat. Nagyon köszönöm, hogy a feliratoddal megnézhettem.

Kedves Marika! Megcirógattad a lelkemet! Úgy örülök, hogy tetszett a Rookie! Nagyon imádtam!
Nekem is ez volt az első kémtörténetem, és remélem nem az utolsó! Valamikor csak a romantikus
vígjátékokat lestem. Messze elkanyarodtam tőlük... hála istennek! Nagyszerű dolog megismerni
más műfajokat is. A Love Me és a Memory Lost után a thriller is kedvencemmé vált.

Nagyon fog tetszeni ez a sori is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 5:59

Erzsike54 írta:Kedves Rita Nagyon szépen köszönöm a Feliratokat ! Azt hittem már nem lehet fokozni de egyre izgalmasabbak a részek és azt hiszem kezdek meg világosodni .Bevallom egy kicsit utána néztem ,azt gondoltam eddig nem volt gondom az ABC-vel de a mostani részek feladták a leckét számomra .Hú majd nem rosszul lettem mikor a Pókerarcot meglőve találták ,tudod ő az egyik kedvencem .Nagyon örülök hogy egymás iránt érzett bizalmuk töretlen ,így van egy biztos pont a sorozatban ,mert a többieket még egy kis rejtély övezi .Köszönöm a fordítást ! Szeretettel Erzsébet ! Majdnem elfelejtettem Köszönöm a The Queen of Sop feliratait nagyon sokan ajánlották ideje megnéznem azt is !

Kedves Erzsébet! Te is megcirógattad a lelkemet a The Queen of SOP-pal! Az első kínai sorozatom volt.
Szerencsés kézzel választottam. Elvarázsolt! Neki köszönhetem, hogy lecövekeltem Kínában. Imádtam
az első percétől az utolsóig. Legalább négyszer láttam már.

Szóval te sem tudtad tovább megállni, hogy ne kukkolj előre! Nem baj! Ekkora izgalmaknál ez szinte
kötelező. Én is nehezen bírom a feszültségeket, megértem.

Pókerarcot nem kell félteni, van neki külön bejáratú nővérkéje most már. Ahogy meg is állapították
pont összeillenek. A rendőr sokszor megsérül, a nővérkének meg az a dolga, hogy sebet kötözzön, és
fájdalmat csillapítson:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 6:14

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb részt gyorsan meg is nézte.
Egy gondolat jutott eszembe az ŐRÜLT az Örült is marad. És igy könnyű volt bekerülnie az ŐRÜLTEK csapatába.
Profeszorunk is az nem kell sajnálni, a hiusága fontosabb volt mint hogy a normális úton maradjon. Az apja figyelmeztette.
Jól eljátszotta a saját halálát mert szerintem nem halt meg. Akit találtak jó mese. Doktorunk meg előadta magát megint, nem hiteles számomra továbbra se. De majd kiderül Ő melyik betű lesz.
Az, hogy egy vegyi üzembe meg olyan könnyen meg lehet hekkelni a rendszert az csak szomorú.
Spoiler: mutasd
képzeljétek mi lenne ha ilyen történne.
itthon .Hát................

Persze tudom ez csak egy film, de tudjuk az élet néha jobbakat ír mint amit "kitalálnak" .
Azon is elgondolkoztam ( ujranézve a régebbi részeket) hogy BJX miért bízik annyira meg a Dokiba mi történt közöttük régebben mert mind a ketten benne voltak szerintem az öt évvel ezelötti eseményekbe.
Na lehet megint találgatni. Direkt nem nézem előre igy csak nyugodtan várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Én sem hittem el egy percig sem, hogy Xu Nam Bo meghalt volna. Ilyen snassz halál
nem illik bele ebbe a kacifántos történetbe.
Az őrült vezér, csak hasonlóan beteg embereket tud befolyásolni, és maga köré gyűjteni, éppúgy,
ahogy a törődés és szeretet hiányos gyerekek könnyen kerülnek rossz társaságba. A vezér betűjele
az "S".

A Doki most már engem is nagyon idegesít. Talán hihetetlen, de gyerek koruk óta ismerik egymást
Jin Xivel. A lány nem emlékszik erre, mégis öt éve jól érzi magát a doki társaságában, aki tényleg
nem adott okot arra, hogy gyanakodjon rá.

Már a NASA rendszerét is meghekkelték. Egy fiatal diák volt. Azóta a NASA-nál dolgozik.

L őrültsége a festményén is felfedezhető. Nem bírnám sokáig nézni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 6:21

gyomar írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 24. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon izgalmas rész volt, és az előzetes még további intenzív bonyodalmakat ígér. Sajnálatos, hogy ennyi meg nem értett ember van.
Marcsi :)

Kedves Marcsi!
A szülők felelőssége nagyon-nagy! Ha nem törődnek a gyermekükkel, ha nem dicsérik, nem szeretik...
ez lesz a vége. Sajnos semmi jót nem látok az iskolában sem. Egyre több szülő alkalmatlan a gyereke
nevelésére. "Szeretem a gyermekemet" jelszó alatt ártanak a legtöbbet a porontyaiknak.

Kétségbeejtő volt olvasni, hogy minden 100 emberre jut 1 személyiségzavarban szenvedő. Tragédia!

Az előzetes tényleg brutális volt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 6:49

Gyöngyi, Gabi! Nálatok folytatom, ha hazajöttem!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 26. 11:24

még jó, hogy vannak ilyen üde pillanataink, mint a záróképed Rita...annyira édesek, ahogy sugárzik róluk a szerelem és a másik felé való teljes odafigyelés! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég