Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 5:00

Kedves Marcsi, Kata, Marika, Anna, Gabi, Zsike, Virág,
Cicus, Anyecska, Gyöngyi, Csip, Chain, Ági és Ildikó!


Nagyon szívesen a 25.-26. rész feliratát! Remélem, jól szórakoztatok!


Ez a síp még egyszer előkerül. De milyen helyzetben...!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 5:12

B.Marika írta:Szia Rita! Izgalmas rész volt sok mindenre fény derült! A prof. biztosan életben van, de a doki és a segédje miért állították nagy hangon, hogy a DNS egyezik! Az arborétumban az emberszoborra hirtelen azt hittem a professzor, de utána láttam, hogy L.műve volt. Valóban léteznek emberszobrok. A vezér személyében már jó régen biztos voltam. Jókat mosolyogtam tegnap a fórumot olvasgatva, hogy mindenkit izgatott a téma.
Köszönöm szépen a munkádat,várom a következő részeket! :littlehearth:
Kellemes hétvégét mindenkinek!
:movingflower: %%- :flower1: %%- :flower1: %%- :movingflower:

Szia Marika! Csak belekukkantottam a 27. részbe, hogy melyik részt is fogom elkezdeni fordítani,
és a Doki olyan helyzetekbe kerül, hogy megint lehet kétkedni, hogy valóban ő-e a vezér. Már a
26. részben is azt látni, hogy leütik, elrabolják az ABC gyilkosok, nem finomkodnak vele. Ő lenne,
az imádott vezetőjük? Gyanúsnak gyanús, de ha a szemünknek hiszünk, ártatlan. Na, majd kiderül!
A Prof DNS dolga igaz, ha valóban övé a szétroncsolódott test. Ha nem, akkor én sem tudom, hogy
hogyan csinálták. Na, majd ez is kiderül!

Nagyon szívesen a feliratokat! Szép hetet kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 5:32

Anyecska írta:Szia Rita!
Nem győzöm kapkodni a fejem a csavaros történeten. Az biztos, hogy ki leszünk művelve pszichológiából és a különböző személyiségzavarokból. A Prof-nak ez utóbbiból a kényszeres jutott, amit be is vallott, de senki nem figyelt rá. Már előzőleg is látszott, amikor elkezdte az előadását és a tárgyait lerakta, kínos precizitással. Aztán még másféle zavara is lehet mellette, mert a kényszeres önmagában nem veszélyes. Az ABC bandát jól összeválogathatta a Freud-ot tanulmányozó vezér. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Köszönöm a részeket.

Szia Anyecska! A mostani két rész még csavar a dolgokon, és ez most már így lesz a végéig.
Már a finisben vagyunk, csak 10 rész van hátra, de még annyi, de annyi izgalom és fejtörés
vár ránk! Jó lesz nagyon!

Igen, fura is lenne, ha egy lélektannal foglalkozó egyén nem ismerne rá a saját betegségére.
Majd később látni fogjuk még, hogy az apai szeretet, elismerés hiánya mennyire befolyásolta
a jövőjét. A Vezér az ilyen sérült embereket szedte össze jó érzékkel. Ilyen volt T, E, most
kiderült, hogy K is, és sorban ki fog mindegyikről. A legújabb részekben L-t elemezve Jin Xi
arra a következtetésre jutott, hogy egy szigorú, őt elnyomó családban nőtt fel. Ő egyébként
tisztaságmániás.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 5:54

cicus írta:Szia Rita,hát izgalmas volt ez a rész is és természetesen nem halt meg a
professzor sem,ez számomra is egyértelmű.A hipnózist pedig alkalmazzák most is,mint
mindig.A titkosszolgálatok gyilkoló gépeket képeznek ki mindenütt a világon,tehát ez
nem mese és nem csak filmeken létezik,hiszen semmi olyat nem lehet kitalálni,
ami a való életünkben nincs,vagy nem volt már.Ez az igazság és még a gyerekeket sem
kímélik,de gondoljunk csak a tömegpszichózisra,amikor sokan kimennek pl.valami ellen
tüntetni és a végén törnek zúznak,a média is ezt a célt szolgálja és aki nem tudatos erre
hat is rá.Éppen tegnap került elém egy video,leárazták a mogyorókrémet a franciáknál
és ütötték,taposták egymást az emberek.Szörnyű látvány volt és ez már mindennapi a
világunkban.Látnunk kell,hogy ezt a világot a jó és rossz közötti feszültség tartja fenn,és
mozgatja ez a dualitás.Addig amíg ezt a kettősséget meg nem szüntetjük magunkban az
életünk nem változik meg.Így mindig lesznek olyanok akik másokat befolyásolnak és
felhasználnak a saját érdekükben.
Ez van,de lehetőségünk van ezt megváltoztatni szerencsére :)
Gyönyörű hétvégét Mindenkinek :x

Szia Cicus! Számomra is egyértelmű volt, annak ellenére, hogy el sem tudom képzelni, hogy a csudába
tudott észrevétlenül eltűnni a vízből és a helyszínről. Most hirtelen nem emlékszem rá, hogy lesz-e még
szó róla.

Egyetértek veled! Amíg tévét néztem, egyre feltűnőbb lett a gyógyszerek, gyógyhatású termékek
reklámozása, fejünkbe verése. Szerintem nincs még egy olyan nemzet, ahol már a gyerekek is úgy
kapkodják a gyógyszereket, mint a cukrot. Nonszensz, amikor a diákok kikéredzkednek óráról, hogy
bevegyenek egy fejfájás csillapítót, mert fáj a fejük, vagy bármi másért.
Szupermarketekben dolgozók sokat tudnának mesélni a "leárazásokról". De nem is sorolom, mert
felhúzom magam. Utálom, hogy mennyire meg tudják vezetni az embereket. Ez egy külön szakma!
Mint mindenben, ebben is tudatosnak kell lenni.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Nahát, ez a Han Chen....!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 6:19

gyomar írta:Szia Rita!
Most érünk haza anyósomtól az ebédről és benézve mit látok itt van két új rész.Hálásan köszönöm neked a 25-26. részek feliratainak a fordítását.Ha jóé láttam én lettem az első letöltő. \:D/ ^:)^
További szép vasárnapot kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Hű, de ügyes voltál! Nagyon szívesen az újabb kettőt!
Jó szórakozást hozzájuk!

Szép hetet kívánok!


Már együtt is borotválkoznak!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 6:40

szilagyongyi írta:Köszönöm szépen Ritám a huszonötödik, huszonhatodik részek fordítását. Az előző rész komor horrorjából vérprofi krimibe cseppentünk, a műfaj akció,- üldözéses,-, meg mindenféle izgalmas jelenetéivel, ami az adrenalinfröccshöz kell. A rejtélyek gubanca ha nem is megoldódni, de kibogozódni látszanak. #:-s
Egyszerű gondolkodásommal ennyire nem figyelek; végig azt hittem A a főnök, alpha - első , erre kapunk egy sztárt. Tudtam én, hogy keresünk valakit, de nem raktam össze, hogy S az ABC Szindikátus (merthogy minden betű megy a saját feje után) vezetője. :-?
Csúnya csapda készülőben. :-ss
Mostanság JinXi és HanChen egymás iránti bizalma az egyetlen bizonyosság.
Jó pihenést kívánok!


Szia Gyöngyi! Nagyon szívesen!
Ami engem ebben a két részben elvarázsolt, az Jin Xi elemzései, és amit a kórházi ágynál műveltek
Han Chennel. JX profilalkotása eddig is lenyűgözött, de mostanában egyre apróbb, jelentéktelenebb
dolgokból kell következtetéseket levonnia, és ő hihetetlen profizmussal meg is teszi. A 26. részben
a kórházban, amit Han Chen produkált, azt is tátott szájjal lestem/fordítottam. A Rookie-ban hasonló
dolog fogott meg. Egy pillanat alatt megfigyelni valamit, döntést hozni és cselekedni. Imádom az
ilyesmit. L verse, A versmondása, K mondata, a forgalom zaja, az fény erőssége... mind árulkodó jel
egy szakavatott számára. Nagyon élveztem az egészet!

Szép hetet kívánok!

Észrevettétek, hogy A is és L is Su Mianként említi Jin Xit. Tehát ők még azon a nevén ismerték meg őt:

Kép

És vajon mit fognak csinálni a Dokival és Xiao Zhuannal? És miért kell Jin Xinek választania közülük?

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 29. 6:43

Kata! Nálad folytatom, ha hazajöttem!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Annyira ideillenek A és L szavai:


Kép
Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. január 29. 9:07

Köszönöm az újabb két rész fordítását!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 29. 15:49

Szia Rita!
A azt mondta "Fokozódik az izgalom. Már alig várom!", így vagyok ezzel én is!
Izgalom van bőven az ember csak kapkodja a fejét és az őrült fickók ismét készülnek valamire. A kis robbantóst, szívem szerint jól nyakon vágtam volna, amikor a plázában vihogott a halálra rémült embereken. JX elemzése most is remek volt, mindig csodálattal hallgatom. Ahogy a bejátszásból láttam az elrabolt emberekkel most őt fogják zsarolni, de lehet, hogy tévedek.
Köszönöm szépen a fordításokat, várom az újabb részeket! :x :littlehearth:
Kellemes hetet kívánok!
@};- %%- :flower1: :movingflower: :flower1: %%- @};-
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 29. 17:57

Kedves Rita !

Megnézetm. Hát csak összekuszálták a szálakat rendesen. A rendőröket meg jól megszivatták ABC örültjeink.
Na de szép lassan majd minden a helyére kerül.
Tetszett Han Chen elemzése a videóról nem mindennapi volt. Az volt még furcsa, hogy Han Chen a robbantás után mitől volt egy napig eszméletlen.???
Szerencsére nem mindenki aki nehéz gyerekkort élt meg ember lesz ilyen zakkant. ( Inkább pszihésen gyengébbek, mert nem a körülmények azok. Van akiket az ilyen körülmények megerősitenek és nem lesznek gyilkoló gépek)
Köszi várom a folytatást türelemmel.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 29. 20:12

Szia Rita!
Hát komolyan ezeknek az őrülteknek minden sikerül.Simán betörnek
a rendőrség adatbázisába és elrabolják fényes nappal 2 elit emberüket is.
Simán bemennek a szuper védelemmel ellátott lakásba is.Tényleg csak
egy hajszál választja el az őrültet a zsenitől.Az ílyenekből egy is sok nem
még 7,és még van 10 rész ahol gyilkolászhatnak kedvük szerint.
Nagyon drukkolok,hogy ne essen baja egyik rendőrnek sem.
Szerencsére a kis virgonc Han Chen és a madárkája elterelik kis időre
a figyelmemet ezekről a beteg nem is emberekről és jót vigyorgok,
például a sípon :) csak reménykedem,hogy hasznát veszik,hiszen a
modern kütyüket lebénítják folyamatosan,pedig sokan ezt tartják
a nagy fejlődésnek az emberiség történetében.Na de ez még változni fog
azt gondolom ;)
Szép estét ma is :x

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 29. 20:53

Kedves Rita Volt izgalom boven és kicsi megnyugtato romantika Pokerarc és a kisnovér egymásra találása nagyon aranyos volt....kissé esetlenul mondta el az érzéseit , de az a boldog vigyor ami megjelent a Pokerarcon mikor meghallota hogy a kisnovér is ugy érez ahogy o olyan aranyosak voltak hogy csak naaa...:)...Féltékeny Han és a kisnyomozo...<3.. aki ugy a székhez szogezi a nyomozo társait mikor kiseloadást tart egy -egy sérult és éppen ezért kis hipnozisos ráhatásal gyilkolo gépekké vált fiatalok elemzésénél hogy azt orom nézzni és persze hallgatni is !A film kozepe tájékán mikor az 5 ével ezelotti visszaemlékezés volt mikor én ugy láttam hogy a fodrász ,szoval az aki a kisnyomozo haját igazitotta meg...nagyon szépen az szerintem a Dumagép volt....és aki csengetett és jott érte az a Pokerarc.....minimum 8x vissza pocintettem a filmet majd katt ..kimerevités..ujra inditás ujra kimerevités....érthetetlen nekem egyenlore de van még 10 rész amedig minden megoldodik...:)..és most megfogadtam nincs tobb elore kukucskálás ,nincs értelme mert magyar felirat nélkul teljesen felesleges ,mert itt ebben a soriban minden szonak ,minden mondatnak jelentosége van és felirat nélkul csak ures kagylohéj amit elore nézek én legalább is igy érzem..pl amikor a gyilkos fiatal irányitotta a tisztaságmániás meglott kezu társát ,csak pár szoval mert talán nem is volt egy mondatol tobb...Szoval nagyon várom a folytatást és kitartok az elso megérzésem melett a doki ...a doki nálam nagyon sáros nagyonnagyonnagyon....a rendorjeinket pedig egyre jobban féltem....Anna
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 5:34

Kata58 írta:romantikából oda-vissza, de hogy nehogy túlságosan beleéljük magunkat..a rosszfiúk tesznek róla. Hát a szó szoros értelmében zsibbsztó rész volt egyik másik jelenet.itt már megmutatkozott a doki önzése, még mindig meg akarja kaparintani Jinxit, nem véletlen harapós rá kedvencünk!
Az áruházas gázos, majd robbanós jelenetről megint a Baw jutott eszembe, meg is néztem az omniózus 4.. részt belőle...xd/ már annyit láttam azt is, hogy lassan tudom mikor hova tekerjek! :D
a másik a kórházi jelenet.egyből összeszorult szívem. De szerencsére csak jól kialudta magát. Azért ez egy kicsit erős vicc volt. Mindenesetre hatásos! Azonnal megoldotta a videójelenetet, hát csak lestem, mert még így analizálni még nem láttam.
viszont megdöbbentett, hogy két társat úgy elraboltak, hogy észre sem vették. Gondolom a doki majd a prof helyrehozatalánál kell. a másik meg S.M kényszerítésére..hogy visszamenjen közéjük A legfontosabb hogy H.C,-en végleg bosszút tudjanak állni.! Ma annyi hibát csinálok írás közben, hogy eszméletlen...elég csak eggyel idébb tenni a kezemet aztán én is csak lesek..mint Jani a moziban.

Ma egyébként több sorozatom felirata megérkezett, csak győztem leszedni és a helyére tenni. Úgyhogy csak időm és energiám legyen mindent megnézni.
Jó szórakozást szép estét mindenkinek! :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)

Szia Kata! Olyan sok minden történt ebben a két részben, hogy egyik-másik mondatodnál agyalnom kellett
hogy mire is gondolhattál.
Nagyon tetszett, amikor a kórházban épp arról beszélget Zi Qi nővérke, hogy egy zsaru mellett örökké csak
aggódhatna, erre pont megtámadják, de az ő zsaruja épp ott van, és hősiesen megmenti. A lánynak nincs
is több ellenérve, meg van győzve. Mondjuk az sem hétköznapi, ahogy Pókerarc vitte a virágcsokrot:

Volt még egy szerelmes férfi, aki egy gyűrűvel kért meg egy lányt, hogy legyen a társa. Ez volt L. Az ABC
gyilkosok között, még a gyűrű is halálfejes. De E válasza is stílusos volt, aki szerint, csak bűntársak lehetnek:

Kép

Szegény Doki teljesen tanácstalan, amióta látja kicsúszni a lányt a kezei közül. Nem bírja betájolni magát.
Rosszkor mond rosszakat. Őt magát is rossz nézni.

A 27. részben fogjuk megtudni, hogy mi is történik a két elrabolt emberrel. Nem egy egyszerű történet az
sem, és szintén nagyon izgalmas lesz.

Szép napot kívánok!

Nem volt még olyan rész, ahol ne kellett volna mindkét angol fordítást használnom. Nagy segítség, hogy van
kettő. Abban a feliratban, amit a fordítás alapjául használok, 7. emelet volt írva a 7. nap helyett. A 27.
részben fog kiderülni, hogy egyáltalán nem mindegy!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 5:36

leo-leo írta:Köszönöm az újabb két rész fordítását!

Szívesen!

:littlehearth: :D :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 5:53

B.Marika írta:Szia Rita!
A azt mondta "Fokozódik az izgalom. Már alig várom!", így vagyok ezzel én is!
Izgalom van bőven az ember csak kapkodja a fejét és az őrült fickók ismét készülnek valamire. A kis robbantóst, szívem szerint jól nyakon vágtam volna, amikor a plázában vihogott a halálra rémült embereken. JX elemzése most is remek volt, mindig csodálattal hallgatom. Ahogy a bejátszásból láttam az elrabolt emberekkel most őt fogják zsarolni, de lehet, hogy tévedek.
Köszönöm szépen a fordításokat, várom az újabb részeket! :x :littlehearth:
Kellemes hetet kívánok!

Marika! Szívemből beszéltél! Igen, a legjobb, ami nekem is eszembe jut A-val kapcsolatban, hogy
nyakon vágom és közben odavetem neki, hogy "Ne pattogj!". Kis mitugrász, akinek tényleg csak
szórakozás az emberi élet. Kéjes érzés tölti el, miközben nézi a halál előtt állók szenvedését, és
persze a néző közönség elborzadt ábrázatát is. Tanulságos, hogy egy ilyen szituáció sok emberből
a férget hozza ki.

Az két ember elrablásával több célja is van az ABC gyilkosoknak. Úgy tűnik, az egyik, hogy Jin Xit
választásra kényszerítsék, de talán ez sem az, aminek látszik.

Már írtam többször, hogy az elemzésekért már megérte lefordítani a Memoryt. Nagyon-nagyon
élvezem én is.

Mindent nagyon szívesen! A következő két rész csütörtök környékén fog érkezni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 6:06

virag1 írta:Kedves Rita !

Megnézetm. Hát csak összekuszálták a szálakat rendesen. A rendőröket meg jól megszivatták ABC örültjeink.
Na de szép lassan majd minden a helyére kerül.
Tetszett Han Chen elemzése a videóról nem mindennapi volt. Az volt még furcsa, hogy Han Chen a robbantás után mitől volt egy napig eszméletlen.???
Szerencsére nem mindenki aki nehéz gyerekkort élt meg ember lesz ilyen zakkant. ( Inkább pszihésen gyengébbek, mert nem a körülmények azok. Van akiket az ilyen körülmények megerősitenek és nem lesznek gyilkoló gépek)
Köszi várom a folytatást türelemmel.

Kedves Virág! És még tovább is kuszálják!

Lehet, hogy nem volt eszméletlen, csak nyugtatót kapott a kórházban, hogy aludjon, ne
mozogjon.

Egyetértek veled! A legtöbbünket megerősítenek az élet nehézségei. Itt most magamról is
beszélhetnék, méghozzá jó sokat. Mint az élet minden területén, itt is csak a gyengék,
buknak el, őket lehet befolyásolni, behálózni.

Nagyon szívesen! Ahogy fentebb írtam Marikának, csütörtök környékén várható az újabb
két rész.


Hátborzongató, hogy L jó apákat "konzervál", mert neki nem jutott:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 6:40

cicus írta:Szia Rita!
Hát komolyan ezeknek az őrülteknek minden sikerül.Simán betörnek
a rendőrség adatbázisába és elrabolják fényes nappal 2 elit emberüket is.
Simán bemennek a szuper védelemmel ellátott lakásba is.Tényleg csak
egy hajszál választja el az őrültet a zsenitől.Az ílyenekből egy is sok nem
még 7,és még van 10 rész ahol gyilkolászhatnak kedvük szerint.
Nagyon drukkolok,hogy ne essen baja egyik rendőrnek sem.
Szerencsére a kis virgonc Han Chen és a madárkája elterelik kis időre
a figyelmemet ezekről a beteg nem is emberekről és jót vigyorgok,
például a sípon :) csak reménykedem,hogy hasznát veszik,hiszen a
modern kütyüket lebénítják folyamatosan,pedig sokan ezt tartják
a nagy fejlődésnek az emberiség történetében.Na de ez még változni fog
azt gondolom ;)
Szép estét ma is :x

Szia Cicus! Szerencsére már ők sem fognak tudni kedvük szerint gyilkolászni. Han Chenék egyre
többet tudnak róluk, mert ők is hibáznak. A 27. részben lesz látható, ahogy egymás orra alá is
dörgölik.

Eszembe juttattad, hogy még nem írtam arról, hogy ez egy érdekes szerkezetű sorozat. Nincs
vége ott, ahol a tényleges vége van, de erről még nem beszélek.

Milyen igazad van a technikai kütyüket illetően! L is egy egyszerű, évszázadokkal ezelőtt is
használt módszerrel próbált kikerülni szorult helyzetéből. Pénzt hajigált a nép közé. Ez mindig
be fog válni, amíg van pénz és van ember.

A síp nagy szerepet fog kapni.

Csodás a szentendrei fotó! Nálunk is szép piros volt az ég alja este.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 30. 7:01

annamama írta:Kedves Rita Volt izgalom boven és kicsi megnyugtato romantika Pokerarc és a kisnovér egymásra találása nagyon aranyos volt....kissé esetlenul mondta el az érzéseit , de az a boldog vigyor ami megjelent a Pokerarcon mikor meghallota hogy a kisnovér is ugy érez ahogy o olyan aranyosak voltak hogy csak naaa...:)...Féltékeny Han és a kisnyomozo...<3.. aki ugy a székhez szogezi a nyomozo társait mikor kiseloadást tart egy -egy sérult és éppen ezért kis hipnozisos ráhatásal gyilkolo gépekké vált fiatalok elemzésénél hogy azt orom nézzni és persze hallgatni is !A film kozepe tájékán mikor az 5 ével ezelotti visszaemlékezés volt mikor én ugy láttam hogy a fodrász ,szoval az aki a kisnyomozo haját igazitotta meg...nagyon szépen az szerintem a Dumagép volt....és aki csengetett és jott érte az a Pokerarc.....minimum 8x vissza pocintettem a filmet majd katt ..kimerevités..ujra inditás ujra kimerevités....érthetetlen nekem egyenlore de van még 10 rész amedig minden megoldodik...:)..és most megfogadtam nincs tobb elore kukucskálás ,nincs értelme mert magyar felirat nélkul teljesen felesleges ,mert itt ebben a soriban minden szonak ,minden mondatnak jelentosége van és felirat nélkul csak ures kagylohéj amit elore nézek én legalább is igy érzem..pl amikor a gyilkos fiatal irányitotta a tisztaságmániás meglott kezu társát ,csak pár szoval mert talán nem is volt egy mondatol tobb...Szoval nagyon várom a folytatást és kitartok az elso megérzésem melett a doki ...a doki nálam nagyon sáros nagyonnagyonnagyon....a rendorjeinket pedig egyre jobban féltem....Anna

Kedves Anna! Tényleg cukik! Röhögtem, amikor Pókerarc azt mondta a nővérkének, hogy ugyan
nem bőbeszédű, de amikor együtt vannak, megered a nyelve.
Már csak Xiao Zhuannak és Dumagépnek kéne szerezni egy rendes lánykát. Ja, meg a Dokinak,
hogy végre lekattanjon Jin Xiről. Egyszerűen nem veszi magát észre.

Anna! Elfelejtettem írni, hogy a 25. résztől reklámokat is láthatunk a sorozatban! Szóval amit
láttál, az reklám. Érdekes, hogy mindig Dumagép, Pókerarc, és a Nővérke szerepel majd bennük.

Tényleg így van, ahogy mondod, felirat nélkül, nem lehet megérteni ezt a sorit. Hiába látni, hogy
mi történik, itt sokszor a szemünknek sem lehet hinni. Kata hsz.-ban is olvastam két mondatot,
amiből azt szűrtem le, hogy rosszul értelmezte a látottakat. De ha kijavítom, lelövöm a poént, azt
pedig nem szabad!

Jókat mosolygok rajtatok! Történjen bármi, mindenkinek a Doki a gyanús. Egy dolog biztosan igaz:
Jin Xit tiszta szívből szereti.

Mindent nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

L versétől és ettől az egész videótól felállt a hátamon a szőr:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 31. 6:43

Csak hogy ma se maradjunk izgalmak nélkül!

Jó szórakozást kívánok a 27. részhez!


Jin Xinek valóban döntenie kellett a két bombával felszerelt barátja között. Szörnyű lehetett!
Xiao Zhuan hős, a Doki zseni.

A maradék három ABC tag egymásnak esik, de egyszer csak megjelenik a Vezér.


Kép
Kép
Kép
alexa82
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. december 26. 13:25

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: alexa82 » 2018. január 31. 7:02

Huu micsoda meglepetés így kora reggel :) köszi Ritu!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 31. 7:13

Szia Rita! Ki korán kel, aranyat lel... Köszönöm a reggeli meglepetést! :) :x ^:)^ :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 31. 7:35

Köszönettel vittem! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2018. január 31. 7:41

Köszönöm Rituska ! :flower :littlehearth: :-h 1: Egybe és maratonba. :-*
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. január 31. 9:24

Kedves Rita ! Nagyon Szépen Köszönöm Az újabb részeket .Egyre izgalmasabb és érdekesebbek a részek ,szinte el sem kezdem nézni és már vége van a filmnek .Most már tényleg kezdek meg világosodni ,a hogy mondtad és az ABC-vel is kezdek tisztába lenni ,de vajon mért az ABC-után választottak neveket ,vagy már volt róla szó ,csak elbambultam ? Nagyon szeretem a két szerelmi szálat ,egy kicsi romantika kel az izgalomba .Szép és csinos ez a Póker arc ,nagyon szeretem a karakterét .Várom a további részeket ! Szeretettel Erzsébet ! :-h ^:)^ :-h :-h
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 31. 10:08

Ritám! Volt egy kis feszültség, hogy JX melyiket választja megmenteni, de nem volt kétséges. Civakodás a bandán belül? Ilyen mindig van, ha valami balul sül el, de úgy látszik nem volt mindenki beavatva. Az tuti, hogy A -nak köze volt az 5 évvel ezelőttiekre. Végre a sejtésemre fény derült.!? Még vannak és keletkeznek is kérdőjelek a múlttal és a jelennel kapcsolatban. A megnyugtató ellenpólus a romantikus szál.
A doki besokallt!
Kép

Ennek a törött számlapú órának még szerepe lehet a jövőben?
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég