My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:58

nildiko írta:Kedves Rita!
Köszönöm a 25-ös részt.
Ma még megnézem, mert 2 nap nem leszek itthon.
A fotó, hát az valami szépség, olyan ragyogó a táj, az az út, a virágok, a padok. Eltöltenék ott egy órácskát.
:littlehearth:

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen! Jó szórakozást hozzá!

Még egy gyönyörűség a fotók közül:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 6:08

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 12-24. rész fordítását.Ma ráérek.Az itthoni dolgaimmal is gyorsan végeztem és maratonozni fogok.Végre élvezhetem ezt a nagyon jó sorozatot a te fordításoddal.Lehetne ennél jobb sorom? Nem hiszem,nagyon köszönöm a munkádat.
Itt nálunk Bajorországban is rossz idő van.Augusztus közepe óta nem volt nyári idő.A csúcshőmérséklet ritkán érte el a 20 fokot.Egy hete mindig esik az eső és fúj a szél.Igaz,itt mindennap esik az eső.Most is 12 fok van.Nagyon szomorú az idő.Tegnap is hideg volt,de legalább sütött a nap.
Megyek maratonozni.További kellemes napot kívánok mindenkinek.


Kedves Ica! Annyira örülök, hogy újra van egy kis időd sorozatolni! Jó szórakozást a
maratonhoz!


Ica! Te nem Magyarországon élsz most? Úgy szégyenlem magam, mert lehet, hogy írtad
már, de nem emlékszem.
Szóval nemcsak Angliában van hűvös és esős idő nyáron? Viszont télen is csak hűvös van,
és hó helyett is eső esik. Ezt viszont itthon is el tudnám képzelni. Utálom a hideget.

Már megint csak esznek... esznek...

Kép Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 14. 7:26

Szia Rita!
Köszönöm a 25.rész feliratát!
Kíváncsi vagyok miért van a névváltozás???
:movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 14. 12:06

Szia Rita! Már este megnéztem a 25.részt és ezt is nagyon szerettem :) Jót nevettem
Mosheng új nevén keresztmama :)) de amikor láttam azt gondoltam jó ezt látni de még jobb érezni,minél
többször ;)Elgondolkodtam én is azon miért szeret Ying Hui a tetőn találkozni és azt gondoltam ott nagynak
érzi magát és most meg is erősített ebben az amit Yichen mondott neki,ő tisztán látta.Az is tetszett,amikor
azt mondta nézegesse csak a házassági anyakönyvi kivonatot,rágódjon a múlton.Igazából kimondta Ying is
az igazat,amikor Mosheng visszavitte a csokrot és a végén azt mondta,nagyon megváltoztál,erre ő,hogy
talán ez vagyok én,és ez az,mert az igazi természetünk akkor látszik,amikor helyzet van és arra reagálunk.
Ezt pedig hiába szépítgetjük azzal,hogy hát én szerelmes vagyok és nem akarom elveszíteni és hasonló elmés
kitalációkkal,mert lehet másképpen is,hiszen látunk rá rengeteg példát,ha nyitottak vagyunk,tisztán látunk.
A szülőket én is nagyon imádtam,őszinte kedves emberek és most talán Yimei is visszatér a jelenbe,ahol
bármi megtörténhet :)
Rita,nagyon gyönyörűek az Angliában készült fotók és úgy látom most már az időjárás teljesen átalakul a
Földünkön.Egy jó ideje ez már nyilvánvaló,minden változik.
Csodás napot ma is :littlehearth:

Itt pedig a Balaton színei viharban:
Kép
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. szeptember 14. 13:23

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a 25 rész fordítását. Nagyon élvezem a sorit.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:44

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Tegnap sikeresen befejeztem az összes hátramaradt részt. :D Sikerült úgy kibírnom,hogy nem néztem meg egyszerre az összes részt, hogy mikor írtam neked, hogy megyek és folytatom tovább, na hát abból semmi sem lett bánatomra, de tegnap legalább 3 részt egymás után megtudtam nézni. :D
Minden nagyon tetszett, egyszerűen ahogy haladunk egyre jobban a vége felé, egyre jobban és jobban imádom a sorozatot. Yichen és Mosheng páros szerintem egyre cukibb és cukibb lesz. Olyan jókat tudok mosolyogni a szendeségükön, hogy az vmi hihetetlen. :D IMÁDOM ŐKET!

Jó volt látni, hogy tényleg nem volt féltékeny Yichen és nem verte ki a balhét, mikor megtudta, hogy ugye a házassága még érvényes Yuival, Végre látom köztük a mindent elsöprő szerelmet és az egyik legerősebb kötelet, a bizalmat. Mert más férfi, tuti nem kérdezett volna rá, hanem kiverné a balhét és rögtön ott hagyná, és megint csak fájdalom és szomorkodás lenne, szóval minden tiszteletem Yichen felé, hogy nála pont nem ez történt, de azért a részek során volt nála is erről szó, de örülök, hogy ezen túltett már.
Azért kíváncsi lennék, hogy Yui mikor óhajtja feladni, mikor veszi már észre magát, hogy nincs semmi esélye se már Moshengnél. Remélem minél előbb, mert nekem néha más túl sok belőle. A máik ilyen szereplő Yimei, egyszerűen a legutolsó részben a hisztijével már az agyamra ment, és egyáltalán nem érdemli meg Yuanfenget, és még mindig azt akarom, hogy Xiao-val jöjjön össze, ha ez nem fog megtörténni ki leszek bukva, mert most is olyan sok vidám percet okoztak nekem, hogy az valami hihetetlen.. =)) Főleg a reggeli kis akciójuk.. Azon nagyon jót nevettem. =)) :)) Még mindig odáig vagyok értük is, szerintem ez már nem is fog elmúlni :D (Remélem nem vagyok azzal egyedül, hogy csak én szurkolok az ő párosuknak.)

Alig várom már a folytatást, láttam is, hogy fél 7 felé érkezik is. Mármost szeretném neked megköszönni a részt! :)) Igyekszem majd megnézni, de lehet megint felhalmozok, mert akkor sokkal jobb az élmény! :ymblushing:


Szia Brigi! Amióta Yichen ismeri Mosheng múltját, azóta már egy szemernyi féltékenység sincs benne.
A bizalom pedig már régen is megvolt Mosheng felé, de az eltelt hét év alaposan megtépázta. Most már
azonban minden a régi.
Szeretem, hogy egyik sem rendül meg, nincs kétség, bizalmatlanság, vállvetve szállnak szembe a szerelmüket,
boldogságukat veszélyeztető akadályokkal. Közben pedig egy nagyon szép szerelem bomlik ki a szemünk előtt.

A 25. részben Yimei lecsendesül, megnyugszik, beletörődik a megváltoztathatatlanba. Innentől nyitott lesz egy
kapcsolatra.

Mivel Yuanfenget máris több fűzi Xiao Xiao-hoz, mint Yimeihez (mondjuk ez azelőtt is így volt, hogy lefeküdtek
volna), biztosak lehetünk benne, hogy végül egymáséi lesznek. Jó lesz!

Nagyon szívesen a feliratokat! Olyan szívesen mondanám, hogy holnap érkezik a 26. rész, de ma annyi dolgom
volt itthon, hogy még a felét sem tudtam lefordítani. Ha korán fel tudok kelni, akkor estére készen leszek vele.

Szép estét kívánok!

Cuki volt ez a jelenet is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:49

ajussi írta:Nagyon nagyon köszönöm, megint egy meglepetésnap:) annyira gyorsan fordítod, hamarosan a végére érsz, akkor azért a maratont sem hagyom ki:)
Szép hetet!
Üdv.
Györgyi

Szia Györgyi! Ha ezt befejeztem, akkor még itt lesz a négy részes vágott verzió, ami már
nem is lesz olyan érdekes a 32 részes után, de ha másért nem, hát azért érdemes megnézni,
hogy hogyan alakítja egy 31 és egy 40 éves ember az egyetemista korú önmagát.

Nagyon szívesen!

Szép hetet neked is!


Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:51

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 25. rész feliratát és a munkádat, vittem!:-)) Üdv: Ildikó

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen! Már a negyede sincs hátra!

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:52

novcsi6 írta:Szia! Nagyon szépen köszönöm a 25. részt

Szia! Nagyon szívesen a fordítást!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:56

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonötödiket is. Szép estém lesz. :) Befejeztem a Prettyt is, majd megírom pár mondatban, hogy tetszett. Jó pihenést kívánok! :littlehearth:

Kedves Gyöngyi! Jó érzés, hogy örömet okozhattam!

A Pretty-t is nagyon szívesen! Nem is mondtad, hogy abba is belekezdtél!

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 19:59

B.Marika írta:Szia Rita!
Köszönöm a 25.rész feliratát!
Kíváncsi vagyok miért van a névváltozás???

Szia Marika! Neked is nagyon szívesen!

A két gif mutatja az okát. A 25. részben Mosheng kétszer is átöleli hátulról Yichent,
vagyis úgy tapad rá a hátára, mint ha matrica lenne.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 20:23

cicus írta:[i]Szia Rita! Már este megnéztem a 25.részt és ezt is nagyon szerettem :) Jót nevettem
Mosheng új nevén keresztmama :)) de amikor láttam azt gondoltam jó ezt látni de még jobb érezni,minél
többször ;)

Szia Cicus! Így van! Nagyon jó találmány ez a hátulról ölelés. Én is szeretem.
cicus írta:Elgondolkodtam én is azon miért szeret Ying Hui a tetőn találkozni és azt gondoltam ott nagynak
érzi magát és most meg is erősített ebben az amit Yichen mondott neki,ő tisztán látta.

Ying Hui a pénzével, a hatalmával, a befolyásával szeret nyomást gyakorolni az ellenfeleire. Valószínűleg,
amíg nem volt milliárdos, őt is ezzel lehetett lenyűgözni. Nagyon szeretem azt a mondást, hogy mindenki
magából indul ki. YH is azt hiszi, hogy mindenki olyan, mint ő. A tetőn állva talán már egy istenhez közeli
lénynek képzeli magát.
cicus írta:Az is tetszett,amikor azt mondta nézegesse csak a házassági anyakönyvi kivonatot,rágódjon a múlton.Igazából
kimondta Ying is az igazat,amikor Mosheng visszavitte a csokrot és a végén azt mondta,nagyon megváltoztál,
erre ő,hogy talán ez vagyok én,és ez az,mert az igazi természetünk akkor látszik,amikor helyzet van és arra
reagálunk.
Ezt pedig hiába szépítgetjük azzal,hogy hát én szerelmes vagyok és nem akarom elveszíteni és hasonló elmés
kitalációkkal,mert lehet másképpen is,hiszen látunk rá rengeteg példát,ha nyitottak vagyunk,tisztán látunk.

Ott fönt a tetőn Yichen hirtelen lépéshátrányba került, mert rájött, hogy igaza van YH-nak, Mosheng nem
tanúskodna ellene. Más módon kell hát kicsikarni a válást tőle, mert hát mégis csak ez lenne a végső cél.
Jól tette Yichen, hogy nem hagyta, hogy YH örüljön a pillanatnyi győzelmének. Telitalálat volt az a mondata
a házassági anyakönyvi kivonattal! Érzékeltette vele, hogy Moshenggel a saját boldogságukat tartják a
legfontosabbnak, nem azt, hogy ki, kivel, mikor házasodott, és milyen papírja van róla.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó éjszakát!

Csodaszép ez a balatoni fotó! Ha jól emlékszem, mintha már kitetted volna egyszer.

Spoiler: mutasd
Kép


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 20:25

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a 25 rész fordítását. Nagyon élvezem a sorit.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen az élményt!

@};- %%- @};- :D @};- %%- @};- :D %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 14. 20:42

Lányok én ma meg sem álltam a 29-. részig, de azt ne kérdezzétek hányszor láttam /sokszor/ annyira nézeti magát. Van hogy teljesen mást akarok nézni és mire észbe kapok máris nézem az utolsó fordítottat és nincs megállás... :)) ..aki még nem látta majd meglátja..és ugyanúgy fog járni mint én :)) ... :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 14. 20:42

cicus írta:Itt pedig a Balaton színei viharban:

cicus, köszönöm ezt a gyönyörű felvételt!
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 14. 23:30

Kata, nagyon szívesen :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 15. 10:41

[quote="Kata58":írta: Van hogy teljesen mást akarok nézni és mire észbe kapok máris nézem az utolsó fordítottat és nincs megállás... :)) ..aki még nem látta majd meglátja..és ugyanúgy fog járni mint én :)) ... :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:[/quote]

Hááát Kata ezen jót nevettem,de őszinte akarok lenni és bevallom,hasonlóan érzek és teszek :((
keresem,hogy mit nézzek,mert van 4-5 amit úgy gondoltam érdekel és nézem,de mindig a My Sunshine-hoz érkezem.
Azt gondoltam ilyen nincs,hiszen 4 éve nézek már Ázsiai filmeket,de ilyen még nem volt,pedig nyilván volt néhány
ami tetszett és akad most is,de ez más most nem részletezem nekem miért,hiszen mindenki másért szereti :x

Csodás napot ma is Mindenkinek :movingflower:

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 15. 10:43

Drága Ritám! Igen sutyiban megnéztem, és ide írok pár sort a Prettyről. Remélem nem offolom, nem piszkítok bele ebbe a gyönyörű sorozat topikjába. Nagyon rövid leszek.

Spoiler: mutasd
Bár látom a hibáit -majdnem bűneit- rajongója maradtam a koreai sorozatoknak, egyre jobban szeretem a kínai-tajvani drámákat, és akad jó néhány kedvencem a thai lakornok (szappanoperák) között. A japán sorozatokkal nem vagyok jóban. Azért is írtam ezt, mert biza ez a sorozat kiált az eredetivel való összehasonlítgatásért. Végignéztem a negyven részt, időnként nagyon jól szórakoztam, összességében nem volt rossz.
Ami tetszett, hogy bár a történet semmi újat nem adott a koreaihoz képest, ezen a sorozaton sokszor, sokat hangosan nevettem, míg a koreain nem. Ami kevésbé volt jó, az a színészek munkája. Tudom, hogy Hwang Jung Eum megosztó színésznő, sokan nem kedvelik a stílusát, de én kiemelkedő tehetségnek tartom. Itt is hozta megfelelően a szerepet, míg Dilraba Dilmurat aranyos volt, de nekem picit gyerekes, egysíkú volt a játéka.
Park Seo Joon tehetséges, de nem ez volt élete szerepe, míg Peter Sheng , hát róla nem is merek írni. Megmondom az őszintét, nekem a Go Princess Go sem tetszett a játéka, viszont nagyon jól néz ki. El nem tudom képzelni, milyen lehet az életben, mert ez a fiú nem ad semmit magából. :-??
Zhang Bin Bin ügyes volt, tetszett is nagyon, ám Choi Shi Won, hát Ő volt aki vitte a hátán a koreait, lehetetlen überelni. Sierra Li , Go Joon Hee mindketten jó munkát végeztek, kifogástalanul játszottak. :)
Ami nálam a koreai sorozat javára döntött, mégsem ezek, hanem a szerelem. [-x Merthogy azért nézek a romantikus darabokat, hogy szép szerelmeket láthassak. ;)) Ez a koreaiban sem sikeredett hihetően, de a kínaiban a két szerelmesnek semmi köze nem volt egymáshoz, az a sokat emlegetett kémia itt nyomelemek formájában sem volt jelen. :-o :-??

Szép napot, pihentető hétvégét kívánok.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 15. 15:37

Rita írta:
Szia Marika! Neked is nagyon szívesen!

A két gif mutatja az okát. A 25. részben Mosheng kétszer is átöleli hátulról Yichent,
vagyis úgy tapad rá a hátára, mint ha matrica lenne.

Kép


Sejtettem, hogy ilyesmi van a dologban. Szeretem az ilyen jeleneteket!
Nagyon tetszett ez a rész!!!
Köszönöm a fordítást! :littlehearth:
:flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 15. 17:22

Hét óra felé érkezik a 26. rész!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 15. 17:59

Szia Rita!
Köszönöm az örömhírt,szívrepesve várom,ma jó nagyot sétáltam Szentendrén,
úgy,hogy duplán szép ez a nap is :x
Azért látom Yichen is szeret tapadni,csak ő előlről :)) ahogy a mellékelt előző
posztban lévő gifen is látszik :-bd Annyira kis cukik mindig!
Még egy öröhír ért,mert Milli fordítani fogja ha befejezi a Gourmet fordítását a
General and I-t amiben Wallace játssza a főszerepet.Igaz az teljesen más,de majd
kiderül fog-e tetszeni.Az is jó hosszú.
Szép estét Mindenkinek!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 15. 18:56

Jó szórakozást kívánok a 26. részhez!

Fogadjunk, hogy Yichen és Mosheng cuki összebújós jelenetei ellenére,
Mosheng anyja fogja a legtöbb megjegyzést kapni. Micsoda nőszemély!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 15. 19:15

Wow már mentem is levadászni a feliratot köszönöm!!! :D :flower1: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. szeptember 15. 19:25

Óóóó de jó hogy benéztem.
Kedves Rita! Nagyon köszönöm a legújabb részt.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 15. 20:03

Jöttem,láttam és már vittem is :) Köszönöm szépen Rita angyalka O:-)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég