Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 20:07

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm a befejezését a sorozatnak. Hihetetlen,hogy milyen tempót diktáltál magadnak.
Gratulálok hozzá. :) Olvasva a véleményeket, mondhatni mindenkiből előbújt a vérszomjas
énje, nem tagadom nekem is, ezer halált kívántam az ördögnek, a lepkevadásznak...
Nehéz lehetett Mannának amikor rádöbbent, kinek is az oldalán harcolt. :-q
Tényleg szerette Wolframot, a tettével bebizonyította. :x
Ez a sorozat igazán különleges volt, és már írtam róla: a győzelemhez nagyon sok ember
áldozata kellett.
Azért a végére is hagytak egy kis csavart, pár könnycseppet, de végül minden jó ha a vége jó. :littlehearth:

Szia Dolores! Mindent nagyon szívesen! Mindig mondtam, hogy a The Chaser és a Rookie is
kifordított bennünket magunkból. Szerencsére nem kellett erőszakhoz folyamodnunk, megtették
ezt helyettünk a szereplők. Csak akkor éreztem késztetést arra, hogy belenyúljak a képernyőbe,
ha keveselltem azt, amit egy nagyon gonosz alak kapott. Oshima határozottan többet érdemelt
volna!

Menet közben nem gondoltam volna, hogy Manna oldalára tudok még állni, de még egyszer
utoljára tudtam sajnálni.

Nagyon örülök, hogy tetszett a sori! Köszönöm a gratulációdat!

Annyira jó volt ez a jelenet is!

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 20:24

Szilvia333 írta:Drága Ritám!!
Jöttem,láttam,vittem,és köszönöm!!
Reméltem,de nem tudtam,hogy ma már itt lesz a sorozat utolsó 3 része.Köszönöm szépen!!! ^:)^
Nem tudom,ki hogy van vele,de az egész sorozatban talán ez az utolsó előtti 4 rész volt az ami igazán felpörgette ezt a sorozatot,úgy,hogy a "már megszokott erőszak" mellett,még humor is vegyült bele!!
A 41 -es részben valósággal kirobbant belőlem a kacaj,mikor a "Félvér Herceg" és Mana elemzi a hoteles incidenst,vagyis:
(Mana)
-Férfi volt
(Félvér Herceg)
-Vagyis akkor maga és én,már kiestünk =)) =))
Állítom,hogy ha egy színész úgy hozza a szerepét,hogy szinte már émelyeg tőle az ember ha csak meglátja,akkor az a színész briliáns a maga nemében,és a Félvér Herceg ezt tőlem kiérdemelte!!Annyira utálom,hogy az már szerelem!!! :x :x
Szerintem,ez a 3 rész ma este már a megnézettek között lesz!!! \m/ \m/

Kedves Szilvia! Félvér félnótásunk annyira jól hozta a félőrültet, hogy az már félelmetes volt!
Igazad van, nagyszerűen játszott a színész. Nagy bánatomra sehol nem találtam meg a nevét,
pedig annyira szerettem volna utánanézni. A kínaiak annyira rosszul menedzselik a sorozataikat,
és a színészeiket. Tanulhatnának a koreaiaktól. Gondolom, mandarinul sok minden található
rólunk, de angolul alig valami, talán csak a legnagyobb sztárjaikról.

Mondjuk erről a féleszűről tényleg nehezen lehetett megállapítani, hogy melyik irányba vonzódik.
Szerintem leginkább a tehetség, és az ész nyűgözte le. A többi kevésbé érdekelte.

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást a befejező részekhez!

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. január 30. 20:31

Szia Rita!

Végre eljutottam oda, hogy kezdek neki ebben a pillanatban. :-)
Gratulálok a végéhez is, és az egész forditáshoz is!
Néha beleolvasgattam, remélem birni fogom a keménynek igérkező jeleneteket is. Úgyhogy nagoyn kiváncsian és várakozva kezdek hozzá.
Valami finom habos süteményt nasinak most el tudnék képzelni ennek örömére :-)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. január 30. 20:45

Rita írta:
Mondjuk erről a féleszűről tényleg nehezen lehetett megállapítani, hogy melyik irányba vonzódik.
Szerintem leginkább a tehetség, és az ész nyűgözte le. A többi kevésbé érdekelte.
Kép


Amilyen vérgőzös, féleszű , de mégis volt egy emberi pillanata
amikor a sánta segítője meghalt, elbúcsúzott tőle. Egész komolyan
megrendültem ettől a gesztusától. :-o
Nagyon jól hozta a karakterét, tényleg jó színész.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 30. 23:08

Rita drága!!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!!
(Világháborúsat többet soha,ha lehet ezt kérnem :ympray: :ympray: )
Az utolsó részeknek is megvolt a maga bája,egyes momentumokon jót derültem,mint pl,az Al Capone stílusú menekülésen.Aztán ott van még YZ mint élő fénymásoló!!...James Botond a fasorban sincs hozzá képest!! ...Na meg,mikor a csatlakozási szöveget mondja : ....-SZENT(!)küldetését. ...És nem szakadt le a plafon!! Képzeld el!!
De nem feledem,azt a néhány megindító képsort sem,mint pl,ahol kiderül hogy a Félvér Hercegem is valahol ember,ahogy a társától elbúcsúzik,és a templom,ahol Mana szenvedése mégis csak hűségre késztet egy hazaárulót. Ajj,de sok sok kibeszélni való maradt bennem,de ha belekezdek,holnapig itt pötyöghetnék!!
A lényeg,hogy maradt a készítőkben annyi emberség,hogy a két szerelmes a végére mégis csak megtalálta egymást!! :((
Köszönöm a sorozatra áldozott rengeteg idődet, ~o) és hogy mégis csak rábeszéltél a megtekintésére ^:)^
Remélem pihenni is fogsz l-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 5:20

f.ági írta:Szia Rita!

Végre eljutottam oda, hogy kezdek neki ebben a pillanatban. :-)
Gratulálok a végéhez is, és az egész forditáshoz is!
Néha beleolvasgattam, remélem birni fogom a keménynek igérkező jeleneteket is. Úgyhogy nagoyn kiváncsian és várakozva kezdek hozzá.
Valami finom habos süteményt nasinak most el tudnék képzelni ennek örömére :-)

Szia Ági!

Köszönöm szépen, és nagyon szívesen!
Nem annyira kemények a részek, hogy ne lehetne kibírni,
mi is elvoltunk velük. Ez egy háborús történet, ahhoz képest még lehetett volna benne sokkal több
kemény rész.
A háborúnak egy speciális területét, a hírszerzők munkáját, életét ismerhettük meg. Soha nem
gondoltam volna, hogy ez ennyire izgalmas, és érdekfeszítő, és azt sem, hogy ezek az emberek
bármikor, zokszó nélkül képesek az életüket is adni a küldetésük sikeréért. Nagyon tetszettek az
ötleteik, az, hogy hirtelen, pillanatok alatt kellett döntést hozniuk, hogy egy szempillantás alatt
képesek voltak felmérni a terepet, mindent a legaprólékosabban megfigyelni... ezeket a részeket
imádtam. Nagyon izgalmas a kettős ügynökök élete is. Örökké ott lebeg a fejük felett a lebukás
veszélye, ezért ezek még éberebbek, még jobban figyelnek minden intő jelre. Néha bizony nem
is bírtam ülve maradni, olyan nagy izgalmat, feszültséget tudtak bennem teremteni a helyzetek.

Ezek a dolgok feledtették, vagy ha nem is, elviselhetővé, és érthetővé tették a keménységet.

Folyamatosan vezettek be bennünket a "jóba". Azzal, hogy a főszereplő lány, Yanzhi, beadta a derekát
és a nacionalistáknak kezdett dolgozni, egyértelműen belesodortak bennünket is a háború borzalmaiba.
A kezdet kezdetén, amikor elolvastam, hogy miről szól a történet, és megnéztem az első négy részt
ezt még nem tudtam, hogy ilyen mélységekbe kerülünk, mert erről nem olvastam egy szót sem. Nem
mondom, hogy örültem, amikor kiderült, hogy ránk szakad a második kínai-japán háború, de olyan
izgalmas volt a történet, hogy egy idő után már egyáltalán nem törődtem vele. Hajtott a kíváncsiság.
Láthatod, milyen gyorsan haladtam, szinte faltam a sorit. Te sem fogsz csalódni benne!

Jó szórakozást kívánok a 45 részhez!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 5:38

dolores953 írta:
Rita írta:
Mondjuk erről a féleszűről tényleg nehezen lehetett megállapítani, hogy melyik irányba vonzódik.
Szerintem leginkább a tehetség, és az ész nyűgözte le. A többi kevésbé érdekelte.


Amilyen vérgőzös, féleszű , de mégis volt egy emberi pillanata
amikor a sánta segítője meghalt, elbúcsúzott tőle. Egész komolyan
megrendültem ettől a gesztusától. :-o
Nagyon jól hozta a karakterét, tényleg jó színész.

Igen, de ez a jelenet meg a másik véglet volt. A személyiségének egy olyan szeletét mutatta
meg, amelyre az előzményekből nem számított a ember. Jelzés értékű volt, hogy úgy kuporgott
le a halott társa mellé, mint egy kisgyerek, nem úgy, mint egy felnőtt férfi. Nekem ez is azt
bizonyítja, hogy valami nem volt rendben nála. Az ő karakterében az volt izgalmas, hogy soha
nem tudta az ember, hogy hogy fog reagálni. Az is fura volt, ahogy Oshima előtt viselkedett.
Szinte teljesen megsemmisült, amikor Oshima leszidta, viszont azon képes volt röhögni, és
mókásnak tartani, hogy körülötte ropognak a fegyverek, és nyugodtan klimpírozott egy bomba,
és szintén ropogó fegyverek társaságában. Nem volt férfias, inkább gyerekes.

Ez egy nagyon nehéz és összetett figura volt, és azt remekül hozta.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 6:05

Szilvia333 írta:Rita drága!!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!!
(Világháborúsat többet soha,ha lehet ezt kérnem :ympray: :ympray: )
Az utolsó részeknek is megvolt a maga bája,egyes momentumokon jót derültem,mint pl,az Al Capone stílusú menekülésen.Aztán ott van még YZ mint élő fénymásoló!!...James Botond a fasorban sincs hozzá képest!! ...Na meg,mikor a csatlakozási szöveget mondja : ....-SZENT(!)küldetését. ...És nem szakadt le a plafon!! Képzeld el!!
De nem feledem,azt a néhány megindító képsort sem,mint pl,ahol kiderül hogy a Félvér Hercegem is valahol ember,ahogy a társától elbúcsúzik,és a templom,ahol Mana szenvedése mégis csak hűségre késztet egy hazaárulót. Ajj,de sok sok kibeszélni való maradt bennem,de ha belekezdek,holnapig itt pötyöghetnék!!
A lényeg,hogy maradt a készítőkben annyi emberség,hogy a két szerelmes a végére mégis csak megtalálta egymást!! :((
Köszönöm a sorozatra áldozott rengeteg idődet, ~o) és hogy mégis csak rábeszéltél a megtekintésére ^:)^
Remélem pihenni is fogsz l-)

Szia Szilvia! Nem ígérem, hogy soha, de egyelőre biztos, hogy nem, és 45 részeset sem.
Hiába szeretek nagyon egy sorozatot, nekem kell a változatosság. Sajnos a kínaiak a
legjobb sorozataikat 40+-ra csinálják.

Az eskü szövegét a netről szedtem. Utálok ilyeneket fordítani! Legtöbbször katolikus temetési,
és esketési szöveget kell fordítanom, de egy kommunista eskü szövege sem könnyű. Ezért
mindig keresek egy készet, és adaptálom.
A kereső a kínai ügyvédek esküszövegét dobta ki, amit le kell tenniük, amikor elkezdenek
dolgozni. Nagyjából meg voltam vele elégedve, ezért azt tettem be a feliratba. Pár kisebb
igazítást végeztem rajta, de a "szent" szót, ami eredetileg is benne volt, meghagytam, mert
így pont jól passzolt a szöveg Yanzhi beszédidejéhez. Különben én is csodálkoztam rajta, hogy
beletették ezt az ide nem illő szócskát, de ki tudja, lehet, hogy a kínai kommunistáknak több
minden belefér, mint a nyugatiaknak. Hihi!

Nagyon szívesen a sorozatot és a fordítást! Tegnap nem fordítottam egy sort sem, nem is
tudtam volna, mert itt lógtam a fórumon, de ma már lehet, hogy nekikezdek a Tea útjának.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. január 31. 7:16

Rita Kedves!

Ismét túl vagy egy nagy munkán, köszönöm szépen a teljes sorozat fordítását és a munkádat. Fel fogom készíteni magam, mert ahogy olvasgattam nem egy könnyed témájú film lesz. Üdv.szeretettel:csabamama2 :littlehearth: :-h :-bd :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 9:29

Kedves csabamama2! igen, időnként kemény, de csak annyira, hogy a történések miértjét megértsük. Én úgy enyhítettem időnként, hogy utána mentem a Boss and Me-hez, mert annyira megszerettem ezt a színésznőt, hogy felüdülés másban látni. :) .... :littlehearth: .Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 9:36

https://hui3r.wordpress.com/2014/07/17/ ... subtitles/ ennivalóak ezzel a bocsánatkéréses jelenettel....megyek újranézem.... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
és a nagy pillanat amikor a főnök kinyilvánitja nyilvánosan hogy járnak hahaha :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 9:42

és nagy cicabarát
:ymblushing: Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. január 31. 11:37

Kedves Rita!

Köszönöm a befejező részek feliratait és az egész fordításba fektetett munkádat. Nagyon élveztem ezt a sorozatot!

Üdv: Leo45
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 31. 11:47

Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a befejezést és igen volt benne minden.
Sajnos főgonosz tábornok csak egy lövést kapott pedig meg érdemelt volna több szenvedést.
Örültkénk meg hozta a formáját. A beteg elmék kiszámithatatlanok.
Mannának a végére megbocsátottam mivel igyekezett segíteni az utolsó időkbe YZ és W.
Öszességében a sorozat érdekes volt mert az átlag ember nem ismeri ezt a világot.

Azt hogy ki miért harcolt és minek erről meg Szepes Mária A Vörös oroszlán cimű könyve jut eszembe ami a lélek fejlódéséről szól életeken át. ( Hogy lesz a gyilkosból áldozat )

A szinészek mind kitettek magukért, több szinész is volt aki belopta a szivembe magát.

Köszönönet mégegyszer a gyors pontos és megbizható forditásodért.
Valamint köszönet a fórumozóknak is mert igy néha fel lehetett készülni mi fog történni.

Remélem most pihentető sorozatok jönnek a Thai sorozatok jók lennének.( a másik kettőt időnként megnézem mikor pihenésre vágyom)
:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 15:32

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Ismét túl vagy egy nagy munkán, köszönöm szépen a teljes sorozat fordítását és a munkádat. Fel fogom készíteni magam, mert ahogy olvasgattam nem egy könnyed témájú film lesz. Üdv.szeretettel:csabamama2 :littlehearth: :-h :-bd :movingflower:

Kedves Ildikó!

Igen, ez nekem már nagy munkának számított, eddig ez a leghosszabb sorozatom. Egy ideig
nem szeretnék ilyen hosszút vállalni, mert ahogy írtam fentebb, nekem kell a változatosság.

Vannak sokkal megrázóbb sorozatok is, és sokkal könnyedebbek is. Azt mondom, hogy annyira
nem vészes, hogy ne lehessen kibírni.

Nagyon szívesen a fordítást!


Tisztára, mint a Go Princess Go-ban! A három főszereplő épp szotyizik:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 15:36

leo-leo írta:Kedves Rita!

Köszönöm a befejező részek feliratait és az egész fordításba fektetett munkádat. Nagyon élveztem ezt a sorozatot!

Üdv: Leo45

Kedves Leo45! Már az első hozzászólásodból tudtam, hogy ez a Te sorozatod lesz.
Nagyon örülök, hogy így is lett!

Mindent nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 15:58

virag1 írta:Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a befejezést és igen volt benne minden.
Sajnos főgonosz tábornok csak egy lövést kapott pedig meg érdemelt volna több szenvedést.
Örültkénk meg hozta a formáját. A beteg elmék kiszámithatatlanok.
Mannának a végére megbocsátottam mivel igyekezett segíteni az utolsó időkbe YZ és W.
Öszességében a sorozat érdekes volt mert az átlag ember nem ismeri ezt a világot.

Azt hogy ki miért harcolt és minek erről meg Szepes Mária A Vörös oroszlán cimű könyve jut eszembe ami a lélek fejlódéséről szól életeken át. ( Hogy lesz a gyilkosból áldozat )

A szinészek mind kitettek magukért, több szinész is volt aki belopta a szivembe magát.

Köszönönet mégegyszer a gyors pontos és megbizható forditásodért.
Valamint köszönet a fórumozóknak is mert igy néha fel lehetett készülni mi fog történni.

Remélem most pihentető sorozatok jönnek a Thai sorozatok jók lennének.( a másik kettőt időnként megnézem mikor pihenésre vágyom)
:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:


Kedves Virág! Igazán örülök, hogy összességében tetszett a sorozat! Nagyon szívesen a feliratokat!
Köszönöm a dicséretet! Jólesik!


Már csak ismételgetni tudnám magam, ezért inkább a két újabb sorira reagálok. A Ruby Ruby Love
habkönnyű - annyira, hogy ha tudna el is illanna - a gondokat kis időre elfeledtető sorika. Nem nagy
durranás, de levezetésnek jó lesz.

A Lovas karavánutat Te is nézted, arról nem is írok többet. A teás rész is érdekes lesz, már végig
néztem.

Most esténként a Go, Single Lady-t nézem. Annyira szeretnék újra valami hasonlót fordítani! Nagyon
boldoggá tenne!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. január 31. 17:21

Szia Rita! Sajnos véget ért a sorozat! Én nagyon szerettem és mindig izgatottan vártam a következő részeket.
Megnyugodtam, hogy Yanzhi és Wolfram végül egymásra talált. Sajnáltam Yanzhi apját, és Tiamont, hogy feláldozták magukat. Drukkoltam Mannának,hogy életben maradjon, reméltem valaki majd megmenti. Sajnos nem így történt.
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Talizunk a következő sorozatnál!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 18:31

Szia Marika! Tudom, hogy Te nagyon szeretted a Rookiet! Nagyon szívesen a fordítást!

És sejtettem, hogy...

Spoiler: mutasd
Mannát nem fogja a forgatókönyvíró életben hagyni. Így is lett. Nem sajnálom,
úgy gondolom, a lelkiismerete úgysem hagyta volna nyugodni.


Valamit megérezhettél, mert épp most találtam rá a következő sorimra a vikin! Azonnal
kiírom egy következő hozzászólásban, majd a Doramamajomra is. Amint látni fogjátok
máris meghazudtoltam magamat. Tudtam, hogy így lesz! Romantikus vígjátékot akartam,
és ahogy felmentem a vikire máris ott mosolygott rám! Ja, kínai!!!

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. január 31. 18:39

De jó! Örülök neki,hogy már jön is az új sori!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 19:15

Rita írta:Szia Marika! Tudom, hogy Te nagyon szeretted a Rookiet! Nagyon szívesen a fordítást!

És sejtettem, hogy...

Spoiler: mutasd
Mannát nem fogja a forgatókönyvíró életben hagyni. Így is lett. Nem sajnálom,
úgy gondolom, a lelkiismerete úgysem hagyta volna nyugodni.


Valamit megérezhettél, mert épp most találtam rá a következő sorimra a vikin! Azonnal
kiírom egy következő hozzászólásban, majd a Doramamajomra is. Amint látni fogjátok
máris meghazudtoltam magamat. Tudtam, hogy így lesz! Romantikus vígjátékot akartam,
és ahogy felmentem a vikire máris ott mosolygott rám! Ja, kínai!!!

Szép estét kívánok!

Kép

Nem lövöm el a poént....megvárom míg kiírod.... :)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 19:32

Gondoltam felmegyek a vikire, és újból szétnézek, mert egy ideje kínai romantikus vígjátékra
fáj a fogam. Valahogy eddig elkerülte a figyelmemet a Pretty Li Hui Zhe c. sorozat, ami a koreai
She Was Pretty remake-je. 40(!!!!) részes - ennyit arról, hogy egyelőre nem szeretnék 40+-os
sorozatot fordítani! Lassan befejezik a fordítását, úgyhogy nyugodtan bevállalhatom, nem fogok
úgy járni vele, mint a Destined To Love You-val.

Az eredetit nem láttam, de közületek biztosan sokan, félek is egy kicsit az összehasonlítástól,
de amit eddig olvastam róla, az csupa jó kritika volt, nagy részben ezért merek belevágni.

A másik, ami egy pici lökést adott, hogy a főszerepet a mi jó öreg Qi Shengünk (Go Princess, Go)
vagyis Peter Shen játsza. Szerintem nem egy nagy ász, már ami a színészetet illeti, de mégis
kíváncsi vagyok, hogy fogja hozni a rábízott figurát.

A videókat csak a vikiről lehet leszedni, én máshol nem találtam meg. Természetesen a megára
is fel fogom tölteni.

Remélem, nagyon jól fogunk szórakozni!

A két főszereplő Peter Sheng és Dilraba Dilmurat:


Kép Kép

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 31. 20:18

Az eredetit nem láttam, de közületek biztosan sokan,

Igen,én pl nem láttam,tehát jöhet.és előre is nagyon szépen köszönöm!!!
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 20:23

Szilvia! Sikerült ellenállni egy újabb háborúsnak! Hihi!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 21:39

sziasztok! én láttam a koreai változatot és nagyon szerettem. biztosan jó lesz ez is...Bár ezzel az erővel nekieshettünk volna Jerry sorijának is... :)) :)) :)) :))

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég