Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 15:44

gyomar írta:Drága Rita!
Hálásan köszönöm neked az új csomagot.Vártam nagyon. :YMHUG: :YMAPPLAUSE:
Jól emlékszem, hogy most van az utazós hétvége?Ha igen nagyon jó utat és szép hétvégét, és sok-sok látnivalót.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen! Közben röhögök, hogy az évekig megszokott hétfőből
vasárnap, majd szombat, most meg már péntek lett, de nem baj, inkább hamarabb,
mint később.

Neked is és Katának is köszönöm a jókívánságokat, de sajnos nem tudom, hogy mi lesz
az utazással. Valami van a fűtésemmel, a szerelő szombaton jön (ekkor mentünk volna),
és ha meg tudja csinálni, akkor vasárnap elutazunk Kassára, ha nem, akkor maradunk.

Remélem a legjobbakat!

Erre a jelenetre is célozgattam, amikor azt írtam, hogy nagyon haragudtam Yanzhira.
Játszotta a fejét a többiek előtt, és pont azt tette nevetségessé, aki nagyon sokszor
kiállt mellette.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 9. 15:49

Meg is néztem mindet. Kicsit felborítva a napomat, de mégis nem tudtam volna nem folytatni! Hát kemény rész volt ez nagyon, nem csak az éles kiküldetés, hanem a veszteségek miatt is! Milyen szívszorító, mikor jó dolgokért illegalitásba kényszerül pont az aki a jó oldalon áll. Yanzi is rá kellett döbbennie mennyire más a gyakorlat mint az éles helyzet! Manna pedig Most már végleg benn van a gödörben! Ál Shadow pedig aki új fedőnevet is kapott mennyi társát kell majd elveszítse ő is a küldetéséért! Mindenki a maga vélt igazáért harcol...de legrosszabbak a japán kínai konspirációk, de érdekes figyelni őket.! Az esküvő nagyon szép volt, Yanzi volt önző, még ott sem tudott a másik örömének igazán örülni, milyen félelmetes az emberi természet amikor birtokolni akar...Pillanatnyilag a japán szál tűnik egyre aggasztóbbnak, Manna fanatizmusa egyre erőteljesebb lesz iszonyú látni a "hitlerista" utánzatnak micsoda ereje van, persze negatívan értendő. Még a maradék emberség is kiveszik az emberekből lassan! :-w .
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 15:54

nildiko írta:Kedves Rita, vittem a következő csomagot, amit nagyon köszönök.
Nézem a sorozatot. 4. rész fog következni. Igazán izgalmas, szép, sorozat.
Nem akartam idefutni megint az első rész után, mert akkor ugyan nem számítottam az ilyen eseményekre.
Most elindult a lavina nálam, és néznem kell. Jó választás volt.
Legyen szép napod. :flower1:

Kedves Ildikó! De örülök a lavinának!! Így van ez, hogy nézni kell! De azt is tudnod kell,
hogy ahogy megyünk beljebb a történetbe, úgy komolyodik, és "háborúsodik" a sztori.

Az izgalmak megmaradnak, csak már nem biztos, hogy annyira szépnek fogod látni a
sorit. Az a fránya háború!

Közben rájöttem, hogy a Destined to Love You is hasonló lett volna. Az is ebben a korban
játszódik, a háború környékén. De kár, hogy nem fejezték be a fordítását!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 16:06

mamoca13 írta:Szia Rita!!
Ez aztán a véletlen, vagy.... a telepatia mert épp kíváncsiskodtam itt nálad és érdemes volt :) Nagyon szépen köszönöm ezt a meglepit :)
Viszem is tovább a sb-ra :)
Szép hétvégét, jó pihenést :flower1:

Szia Mamoca! Nagyon korán készen lettem az ellenőrzéssel,
és már tettem is ki mind a négy részt! Nagyon szívesen!
Örülök, hogy örömet okoztam!

Neked is és Juditnak is köszönöm a híresztelést!!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 16:13

leo-leo írta:Köszönöm a 12.-15. részek feliratát!

Szívesen a feliratokat!

Kép Kép Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 16:48

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 12-15. részek fordítását.
Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.Erre már nem igen leskelődtem,mert a találgatástól elfáradtam,de majd most!
Csak azt remélem,hogy a szörnyűségeket ami a háborúval jár nem ecsetelik túlságosan.Bízzák rá a néző képzeletére nekem elég csak az utalás is. x_x :ympray:

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen az újabb részeket! Én sem gondoltam az elején, hogy
ennyire komoly, és ennyire háborús lesz ez a sori. Vidámabb hangvételre számítottam,
de most annyira örülök, hogy nem tudtam előre, hogy mi várható, mert akkor nem
vállaltam volna be. Ki nem állhatom a háborús filmeket, sorozatokat! Eddig a közelükbe
sem mentem. Aztán most meg kiderül, hogy csak a megfelelő sorit kell kiválasztani, és
azonnal szeretni fogom ezt a műfajt is. Már annyi falat lebontottam magam körül, és
még mindig van belőle.

A mai utolsó részben Yanzhinak sikerül bejutnia Sanghajba. Végre egy azon városban
vannak Mannával. Innentől nagy csatározások várhatóak!

Kellemes hétvégét kívánok!

A kiképzés bevetéssel fejeződik be, aki nem jár sikerrel, haza kell mennie. YZ csapata
elbukja a próbát. Mikor megláttam a rövidnadrágos YZ-t az utcán, dobtam egy hátast.
1937 van! De kétségtelen, hogy csini a szerkóban. És persze csak neki volt magassarkú
bakancsa:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 17:13

Kata58 írta:Meg is néztem mindet. Kicsit felborítva a napomat, de mégis nem tudtam volna nem folytatni! Hát kemény rész volt ez nagyon, nem csak az éles kiküldetés, hanem a veszteségek miatt is! Milyen szívszorító, mikor jó dolgokért illegalitásba kényszerül pont az aki a jó oldalon áll. Yanzi is rá kellett döbbennie mennyire más a gyakorlat mint az éles helyzet! Manna pedig Most már végleg benn van a gödörben! Ál Shadow pedig aki új fedőnevet is kapott mennyi társát kell majd elveszítse ő is a küldetéséért! Mindenki a maga vélt igazáért harcol...de legrosszabbak a japán kínai konspirációk, de érdekes figyelni őket.! Az esküvő nagyon szép volt, Yanzi volt önző, még ott sem tudott a másik örömének igazán örülni, milyen félelmetes az emberi természet amikor birtokolni akar...Pillanatnyilag a japán szál tűnik egyre aggasztóbbnak, Manna fanatizmusa egyre erőteljesebb lesz iszonyú látni a "hitlerista" utánzatnak micsoda ereje van, persze negatívan értendő. Még a maradék emberség is kiveszik az emberekből lassan! :-w .

Kata! Szinte minden fontos momentumát leírtad a sorozatnak! Egyetértek veled mindenben!
Sajgott a szívem Sanghajért! Nem egyedi eset, hogy egy várost, vagy egy országot egy másik
ország leigáz, elfoglal, de ahogy láttam az eseményeket gondoltam bele igazán, hogy milyen
érzés lehetett a Sanghajban élő embereknek, hogy csak engedéllyel mehettek be, és ki a saját
városukból. Motozások, gyanúsítások, azonnali kínvallatások... Igazad van, szívszorító volt.

Most még háromféle kínai csapattal van dolgunk: a japánoknak dolgozó kínaiak, akiket lehet
hazaárulóknak nevezni. Aztán a nacionalisták, és a kommunisták, akik a hazájukért harcolnak,
de egymás ellen is. Azt olvastuk, hogy ezek összefognak majd a japánok ellen. Na, ezt várom
már, mert akkor végre Wolframnak (Álshadow) és Song Mianéknak sem kell egymást öldösniük,
hanem egyesíthetik erőiket a japánok, és a japánbérencek ellen.

Én is meglepődtem YZ viselkedésén az esküvőn! Már eddig is azt gondoltam, hogy nem közömbös
Song Mian iránt, de a templomban teljesen bizonyossá vált számomra. Viszont azt is gondoltam,
hogy SM nem közömbös iránta teljesen, de ezek szerint ez vaklárma volt részemről.

Manna nagyon kiábrándító! Ez a náci-Hitler párhuzam nem kellett volna, elég volt a japán is!
Aztán az utolsó rész utolsó jeleneteiben megszólal a lelkiismerete(?), de nem fog változtatni a
viselkedésén, az tuti! Sőt!

Kellemes hétvégét kívánok! Fentebb írtam Marcsinak, hogy szombaton nem, de talán vasárnap
tudunk utazni.

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 9. 17:40

szia Rita! Úgy örülök, hogy betetted ezt a szép esküvői pillanatot! :ymblushing: ahogy ott állnak egymás átkarolva...gyönyörűek! Mennyire fájt a szívem a búcsúzásnál..ki sem mert nézni a kocsi ablakán...R

Remélem a fűtésed rendbe hozható, nem igényel majd komolyabb befektetést! [-x :-h :movingflower: :flower1:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. december 9. 18:05

Szia Rita! Köszönjük a frisseket, már nagyon vártuk!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 18:47

Kata58 írta:szia Rita! Úgy örülök, hogy betetted ezt a szép esküvői pillanatot! :ymblushing: ahogy ott állnak egymás átkarolva...gyönyörűek! Mennyire fájt a szívem a búcsúzásnál..ki sem mert nézni a kocsi ablakán...R

Remélem a fűtésed rendbe hozható, nem igényel majd komolyabb befektetést! [-x :-h :movingflower: :flower1:


Amikor boldogan, egymást átölelve álltak, megszólaltak a fegyverek.
A legmeghittebb pillanatból a legszomorúbb lett.

Én is remélem, hogy nincs nagy baj! Nem esne jól sokáig fűtés nélkül
lenni ebben a hidegben!

Azért itt megakadt Song Mian szeme YZ-n. Nem véletlenül!

Kép

Manna is fülig bele van esve Wolframba:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 9. 19:06

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönjük a frisseket, már nagyon vártuk!

Szia Marika! Nagyon szívesen! De jó, hogy még mindig szeretitek!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. december 9. 21:11

Szia Rita! Köszönöm az újabb négyes csomagot. Közben befutottak a gyerekeim és mire ezt a hszt kiteszem, már minden lényegeset elmondtatok.
Yanzhira én is haragudtam a kiképzés során. Képességeinek tudatában öntelten és komolytalanul, megjátszva magát viselkedett.
Tetszik neki az őrnagy, nem csak viccből adja a szájába, hogy mondja ki "szereti Yanzhit". Ez az esküvőjén ez szemmel látható volt. ;) Manna viselkedése kétségbe ejtő, igazodik a japánokhoz, hogy ne veszítse el a bizalmukat, és bosszút állhasson Yanzhin. De nem annyira kemény, mint ahogy mutatja magát, még érzékeny a gyomra a japán módszerekre, rémálmok gyötrik. Azt is észreveszi, hogy az ál Shadow/Wolfram nem úgy viselkedik vele, mint korábban.
A végén az jutott szembe, hogy mint a Tavasz 17 pillanatában a kritikus szituációban megjelenik Wolfram és megmenti a helyzetet.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. december 9. 21:17

Üdv.
Köszönöm szépen a 12-15.részek feliratait.
Kellemes hétvégét.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. december 10. 0:36

Köszönöm az újabb részek ilyen gyors felrakását.
Megnézem és majd...............utána irok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 10. 9:36

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm az újabb négyes csomagot. Közben befutottak a gyerekeim és mire ezt a hszt kiteszem, már minden lényegeset elmondtatok.
Yanzhira én is haragudtam a kiképzés során. Képességeinek tudatában öntelten és komolytalanul, megjátszva magát viselkedett.
Tetszik neki az őrnagy, nem csak viccből adja a szájába, hogy mondja ki "szereti Yanzhit". Ez az esküvőjén ez szemmel látható volt. ;) Manna viselkedése kétségbe ejtő, igazodik a japánokhoz, hogy ne veszítse el a bizalmukat, és bosszút állhasson Yanzhin. De nem annyira kemény, mint ahogy mutatja magát, még érzékeny a gyomra a japán módszerekre, rémálmok gyötrik. Azt is észreveszi, hogy az ál Shadow/Wolfram nem úgy viselkedik vele, mint korábban.
A végén az jutott szembe, hogy mint a Tavasz 17 pillanatában a kritikus szituációban megjelenik Wolfram és megmenti a helyzetet.

Szia Gabi! Köszönöm szépen a gifeket! Már nagyon hiányoztak! Hiába találtam egy forrást,
mindig hiányérzetem van, ha azok közt válogatok, és nem is csináltak mind a 45 részhez.
Te azokhoz a jelenetekhez készítesz gifet, amihez én is csinálnék. Itt van például az esküvő.
Te nem hagytad ki, mert nem is lehet, míg a másik helyen nem találtam róla gifet.

Azt írod, hogy leírtunk mindent a négy részről, ehhez képest nagyon frappánsan összefoglaltad
te is a lényeget! Jó volt olvasni! Veled is egyetértek mindenben.
Érdekes, hogy Kata, és te is a Tavasz 17 pillanatát emlegetitek. Arra határozottan emlékszem,
amikor ment a tv-ben, mert a szüleim nézték, persze én ebből is kimaradtam. Hihetetlen!
Amióta fordítok és fórumozok jöttem rá, hogy én egy filmet sem láttam, amit "illett volna".

A beképzeltsége ellenére Yanzhiban csodálom a magabiztosságát, erős hitét a saját képességeiben.
Ezek az emberek mindig sokra viszik. Ő is egyre jobb a saját munkájában, soha nem kételkedik
benne, hogy amit elvállal, azt végre is tudja hajtani. Már írtam egyszer, hogy teszik az a megoldás,
hogy egyik lányt sem állítják be szentnek. Mindkettőt a hibáikkal együtt kapjuk meg. Kíváncsian
várom, hová fejlődik a személyiségük.

Nagyon szívesen a feliratokat! Kellemes hétvégét kívánok!

Nekem olyan fura ezeken az idős hölgyeken ez a mélyen felvágott ruha:

Kép

Ez már jelzi, merre tart Manna gondolkodása:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 10. 9:40

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 12-15.részek feliratait.
Kellemes hétvégét.

Szia! Nagyon szívesen a fordítást!

Neked is kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 10. 9:44

virag1 írta:Köszönöm az újabb részek ilyen gyors felrakását.
Megnézem és majd...............utána irok.

Nagyon szívesen a feliratokat is és a gyorsaságot is!
45 rész nem kevés, muszáj haladni!

Várom a véleményedet! Jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. december 10. 11:07

Kedves Rita !! Köszönöm az újabb részeket ,meg lesz a hétvégi filmezésem .Jó hétvégét kívánok neked is !! :movingflower:
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. december 10. 11:46

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 12-15. rész feliratát, szép hétvégét. Üdv: Ildikó :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 10. 12:21

Erzsike54 írta:Kedves Rita !! Köszönöm az újabb részeket ,meg lesz a hétvégi filmezésem .Jó hétvégét kívánok neked is !! :movingflower:

Kedves Erzsike! Remélem jól fogsz szórakozni az újabb részeken! Nagyon szívesen
a feliratokat! Kellemes hétvégét Neked is!


Yanzhinak és csapatának haza kéne mennie, de ahogy a történelmi sorozatokban
lenni szokott, addig állnak a feljebbvaló hivatala előtt, amíg bocsánatot nem nyernek:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 10. 12:31

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 12-15. rész feliratát, szép hétvégét. Üdv: Ildikó :)

Kedves Ildikó! Neked is nagyon szívesen a feliratokat!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 10. 12:35

Yanzhinak és csapatának haza kéne mennie, de ahogy a történelmi sorozatokban
lenni szokott, addig állnak a feljebbvaló hivatala előtt, amíg bocsánatot nem nyernek:

Kép
Kép[/quote]
milyen kemény pillanatok voltak azok is..és milyen drága áron lehetett valamennyire helyrehozni a hibákat...Yanzinak van még hova fejlődnie...az autós jelenet is érdekes volt! Hogy az ujja koré tud csavarni bárkit....csak hogy a célját elérje..na és a szálloda...phű
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. december 10. 14:27

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Remélem megjavították a fűtésedet és el tudsz menni Kassára.
További kellemes és szép hétvégét kívánok.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. december 10. 14:32

"Nekem olyan fura ezeken az idős hölgyeken ez a mélyen felvágott ruha:"
Szia Rita!
Nekem ez még elmegy mert szép vékony lábuk van, nekem inkább Yanzhi nagyon rövid nadrágjai ami szerintem nem oda való, a mai korban bármelyik megállná a helyét, nagyon vagányan és ezáltal nagyon kitűnik a többiek között.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (15/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 10. 14:47

Rita ! Én is nagyon várom már a jó híreket a fűtéssel kapcsolatban....mi újság? volt már a szerelő? :-ss

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég