Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. január 26. 6:36

Szia Rita! Köszönöm a az új részeket!
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 26. 8:35

wow! Köszönettel viszem az újabb négyest.... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. január 26. 9:33

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket. :littlehearth:
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2017. január 26. 9:48

Szia Rita!

Köszönöm szépen az új részeket :)
Ismertető ment a fb. oldalakra ismét :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 26. 15:49

Kedves Marika, Kata, Nagyi és Mamoca!

Mindannyiótoknak nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást, jó izgulást kívánok!

Mamoca! Köszönöm szépen a fb-reklámot!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 26. 16:04

Imádni való pillanat az a kép, amit kitettél...na megyek befejezem a 4.részcsomagom...félbe kellett hagyjam...utána jövök... :-h :movingflower: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 26. 16:44

Kemény részek voltak ezek nagyon mindhárom oldal bevetett mindent amit lehetett és amit nem , a japánok gáztámadása, vizmérgezés stb...túl megy minden elképzelésen. Yanzi és Wolfram megfeszített erőfeszítésének hála megint jó pár emberrel kevesebb van, sőt sikerül az egyik túlélő szemtanút megmenteni és meg tudta csinálni a nemzetközi sajtókonferenciát! Másként nem is jutott volna sokáig a világ tudomására, milyen eszközöket használnak a békés civil lakosság ellen. A doki is sokat vállal. Sajnos látszik, hogy nem válogatnak az eszközökben a japánok, csakhogy információkhoz jussanak. Az autós jelenetnél a hideg kirázott az új főnöktől ..a tapizós mindenit... :-o . meddig el nem megy.
Yanzi szüleit nem könnyű megmenteni, többet most nem írok mert az sokat elárulna a végéről.Már nagyon a finisben vagyunk. Wolfram már teljesen felfedte magát, de akinek igen annak pusztulni kellett a biztonsága érdekében. Még jó pár izgalmas pillanat vár ránk. :ymblushing: :D \:D/ :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 26. 18:09

Kata!
Igen, kemény részek voltak!
Minden oldal veszélyben érzi magát. A kommunisták azért,
mert irtóhadjáratot indítottak ellenük. A nacionalisták azért, mert egyre közelebb vannak
Mannáék ahhoz, hogy elkapják őket a hamis pénzeikkel együtt. A japánok azért, mert
kitudódott a világ számára, hogy civileket is pusztítanak kolerával, és mérges gázzal.
Mannáék azért, mert érzik, hogy egyre inkább háttérbe szorulnak Yan odaérkezése óta.
Szerencsére Wolfram és Yanzhi sok közös ügyet oldanak meg jól, de ők is közel vannak
a lelepleződéshez. Az új Csoportfőnök is kapja a dorgálást Oshimától, aki meg a feletteseitől.

Mindenki nyakán szorul a hurok. Az utolsó három részben véget kell érnie a háborúnak.
Számomra még titok, hogy ki marad életben a végén. De látom, te már tudod, Kata!
Én is alig várom, hogy láthassam!

Mannát szinte már nem is érdekli semmi, csak Wolfram. Állandóan az ő fotóját nézegeti:

Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. január 26. 18:53

Rita! Köszönöm a heti négyes fogatot. :ymapplause: Annak ellenére, hogy szeretem a történelmet, megmondom őszintén, nem fogok sírni ha vége lesz a sorozatnak. Nem a filmkészítők vagy a színészek hibája, mert az nagyszerű volt, de nagyon bele tudom élni magam az eseményekbe, és a sok kegyetlenkedés elborzaszt, elkedvetlenít. Valami könnyebbre vágyom. ;))
Mivel nem nézek TV-t, (csak a másik szobából szűrődött át) az este nem tudom melyik TV adón volt egy műsor pont a kínai-japán háborúról, párhuzamba állítva a német kegyetlenkedésekkel. Láttuk Manna is honnan vette a mintát. :-w

Yanzhi. ügyesen oldotta meg, hogy vége legyen a család lehallgatásának. Elérte a csoportfőnöknél, hogy számonkérje Mannán az engedély nélküli akciót. :-o A kommunistapárt szándéka, hogy felhívja a nemzetközi figyelmet a japánok kegyetlenkedésére egy sajtótájékoztatón. Ennek megakadályozására mindent megtesz Yan. Yanzhi mentő akciója majdnem tökéletesen sikerült, de végül Wolfram oldja meg a helyzetet. W. körül egyre jobban szorul a hurok, főnökei visszavonulásáról határoztak. Yanzhit és családját is vinné magával. Kedves jelenet volt amikor a maga főzte vacsoránál kérdezte meg, hogy vele menne-e a lány. (%)

Kép

A nacionalista csop.főnök a visszavonulás előtt még Yanzhival akarja megszereztetni a Tian Lai terv névsorát.
A japán csop.főnök sánta segédje is nagyon unszinpatikus, és rendkívül kegyetlen volt. W. tisztogatásának hála, sok ellensége alulról szagolja már az ibolyát. \m/
Mindenki veszélyben van, én is kíváncsi vagyok ki marad életben x_x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 26. 19:52

Szia Gabi! Igazad van, én sem gondoltam, hogy ennyire bekeményedik a sorozat. Soha nem
néztem háborús sorozatot, és ha előre tudom, hogy a Rookie ilyen, akkor eszembe sem jutott
volna lefordítani. Ám mégis boldog vagyok, mert igyekszem a nemszeretem műfajokban is
kipróbálni magam, és ha már azt akarom, hogy máskor is kedvem legyen a jég- és úttöréshez,
akkor olyan darabokkal kell próbálkoznom, ami a műfajon belül a jobbak közé tartozik. Szerintem
a Rookie ilyen, garancia erre sok nagy név, a jó forgatókönyv, és az izgalmas történet.
Annak is örülök, hogy a 45 rész során nem kellett csatajelenetek, ágyúzások, bombázások sorát
néznünk. Legalább ez kimaradt. És amit ég fontosnak tartok megemlíteni, most már tudom,
hogy a Destined To Love You is ilyen lett volna, hiszen az is kadétok közt játszódik ugyanebben
a korszakban. Mégis, ha készen lennének a feliratok, azt is lefordítanám. Már tudom, hogy képes
vagyok ezt a műfajt is szeretni, és ott is nagyszerű a szereposztás.

Annak nagyon örülök, hogy Manna visszafogottabb. Már nem is utálom annyira. Yant ki nem
állhattam! Egy jobb pozíció reményében ő is átlépett mindenkin, és kegyetlenebb volt a japánoknál.

Nagyon szívesen a feliratokat!

W és YZ külön-külön is okosak, hát még együtt. Írtam már, hogy mennyire tetszik, ahogy W mellett
megszelídül YZ. Nekem meg ez a mondat tetszett:

Kép
Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. január 26. 20:19

Kedves Rita ! Köszönöm az újabb részeket!! Hova lehet még ezt a sok kegyetlenséget fokozni ,ahogy ültek az asztalnál a szállodába olyan ideges voltam s csak reménykedni tudtam hogy ne érkezzen meg az orvos ! W és Yz nagyon ügyesen kitalálták a szerelmi enyelgésüket így egy picit elterelődött a figyelem .Nagyon jól kitalálták ,hogy hogy lehetne a szobából ki jutni ,még most sem jöttem rá hogy igazi vagy megjátszott volt YZ betegsége .Nagyon úgy érzem W köröl lassan bezáródik a kőr ,valami nagyon okosat kéne kitalálnia ,hogy eloszlassa magáról a gyanút .Borzasztóan visszataszító az új csoport főnők és a segédje is .Yz -nek nem maradt más választása csak a Komunisták ,szerinted Tia Mo Sang Min feleségét betudták szervezni ?Nekem most ezek nagyon nyitottak maradtak !! Hátha megkapom a mostani részekben a válaszokat .lassan vége ennek a filmnek azért hagy egy kis űrt maga után ! Kedves Rita !! Publikus mi lesz a következő munkád ,mert mindig csak véletlenül tudtam meg ,hogy mit fordítasz .Ha nem az sem baj úgyis be be nézek hozzád meg a hír is terjed Még egyszer köszönöm ,hogy általad a történelemnek egy újabb részletét ismerhetem meg mert be kel ismernem ez a Kinai Japán háború valahogy kimaradt az ismeretem közül ,nagyon kevés dologról tudtam és azért most elég sok dolog világos lett számomra !!!! Köszönöm !!! Erzsébet
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. január 26. 20:47

Szia Rita

Köszönöm a legújabb négyes csomagot, már meg is néztem. :) Semmit sem csökkent az izgalom
és a feszültség. Ennyi unszimpatikus, gonosz alakot egy rakáson már régen láttam. [-x
Örültem, amikor a világ tudomására jutott a japánok kegyetlenkedése, oktalan ember pusztítása.
Oshima tábornokba pedig annyi gonoszság szorult, hogy az még három embernek is sok lenne.
De csak rá kell nézni, még a lepkegyűjtő szenvedélye is fájdalmat okoz a lepkéknek.
Az előző részekből nagyon tetszett amikor Yanzhi szórta a hamis pénzt; az ilyenre szokta mondani
a férjem: szórja mind bolond a töreket. :ymapplause: De most komolyan, úgy szeretném én is kipróbálni
milyen lehet szórni a pénzt. :)) :)) :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 27. 0:38

Kedves Rita !

Köszi az újabb részek feliratát. Nézem nézem de ahogy olvasom nem lesz könnyű mert ...........néha nehéz ilyen részeket nézni.
Nálam ez hangulat kérdése, van amikor jobban bírom van amikor nem .
De meg fogom nézni csak...........idő kell.

:littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 5:12

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Köszönöm az újabb részeket!! Hova lehet még ezt a sok kegyetlenséget fokozni ,ahogy ültek az asztalnál a szállodába olyan ideges voltam s csak reménykedni tudtam hogy ne érkezzen meg az orvos ! W és Yz nagyon ügyesen kitalálták a szerelmi enyelgésüket így egy picit elterelődött a figyelem .Nagyon jól kitalálták ,hogy hogy lehetne a szobából ki jutni ,még most sem jöttem rá hogy igazi vagy megjátszott volt YZ betegsége .Nagyon úgy érzem W köröl lassan bezáródik a kőr ,valami nagyon okosat kéne kitalálnia ,hogy eloszlassa magáról a gyanút .Borzasztóan visszataszító az új csoport főnők és a segédje is .Yz -nek nem maradt más választása csak a Komunisták ,szerinted Tia Mo Sang Min feleségét betudták szervezni ?Nekem most ezek nagyon nyitottak maradtak !! Hátha megkapom a mostani részekben a válaszokat .lassan vége ennek a filmnek azért hagy egy kis űrt maga után ! Kedves Rita !! Publikus mi lesz a következő munkád ,mert mindig csak véletlenül tudtam meg ,hogy mit fordítasz .Ha nem az sem baj úgyis be be nézek hozzád meg a hír is terjed Még egyszer köszönöm ,hogy általad a történelemnek egy újabb részletét ismerhetem meg mert be kel ismernem ez a Kinai Japán háború valahogy kimaradt az ismeretem közül ,nagyon kevés dologról tudtam és azért most elég sok dolog világos lett számomra !!!! Köszönöm !!! Erzsébet


Kedves Erzsébet! Az olyanfajta izgalmakat, mint amikor a szállodában várták az orvost, már
egészen jól bírom. Az elején még nem bírtam megülni a fenekemen, ha ilyen jelenetek voltak,
mostanra már csak a jóleső izgatottság, és egy kis borzongás maradt belőle. Nagyon szeretem
megfigyelni, hogy hogyan oldják meg a leglehetetlenebb szituációkat is. Imádom a jó ötleteket,
főleg ha YZ-tól és Wolframtól látjuk.

Látod, én elfogadtam, hogy YZ-nak alkoholmérgezése volt, eszembe sem jutott kételkedni. Csak
azon csodálkoztam, hogy akkor miért bírt inni, amikor a két ráállított embert elvitte borozni.
Az asztal alá itta a két férfit! Most, hogy mondod, lehet, hogy nem is volt igazi az egész? Akkor
ez is nagyon klassz ötlet volt.

Minden japánoknak dolgozó kínai nyaka körül szorul a hurok. Manna és Wolfram is rajta van a
halállistán. Most még csak azokat teszik el láb alól, akik ismerték a titkos laboratóriumot. Ez a
nemzetközi felháborodás miatt kell. Azt hiszik, ha elköltöztetik a labort, és megölik a kínai
tanúkat, akkor ki tudják fogni a szelet az újságírók vitorlájából. Érdekes, hogy YZ nincs rajta a
listán. Nem is értettem, hogy miért, hiszen rajta még kísérleteztek is. Aztán tegnap belekezdtem
a 42. részbe, és megvilágosodtam. Őt meg akarják tartani maguknak. Szükségük van a tehetségére.

Tianmo hozzáállására is választ kapunk a 42. részben, ezért most azt nem árulom el, legyen titok.

Ha vége lesz a Rookie-nak, biztos, hogy a dokumentum sorozatomat, az Ázsiai ösvény a mennyben-t
fogom folytatni. Már nagyon várom, egyszerűen imádom:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=120

Aztán van két rövidke webdráma, amit már régóta őrizgetek, azokat is szeretném lefordítani, és
pár filmet is, az egyik romantikusat Valentin napra. Azt még nem tudom, mi lesz a nagy sorozatom,
magam is érdeklődéssel várom, mire esik a választásom. Amibe szívem szerint belekezdenék, mind
40 feletti részes, de most nincs kedvem újabb hosszú sorozatba belevágni.

Szívesen a feliratokat!

Szép napot Mindannyiunknak!


Ezek a japánok csak az erőszakban tudnak gondolkodni:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (38/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 5:29

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm a legújabb négyes csomagot, már meg is néztem. :) Semmit sem csökkent az izgalom
és a feszültség. Ennyi unszimpatikus, gonosz alakot egy rakáson már régen láttam. [-x
Örültem, amikor a világ tudomására jutott a japánok kegyetlenkedése, oktalan ember pusztítása.
Oshima tábornokba pedig annyi gonoszság szorult, hogy az még három embernek is sok lenne.
De csak rá kell nézni, még a lepkegyűjtő szenvedélye is fájdalmat okoz a lepkéknek.
Az előző részekből nagyon tetszett amikor Yanzhi szórta a hamis pénzt; az ilyenre szokta mondani
a férjem: szórja mind bolond a töreket. :ymapplause: De most komolyan, úgy szeretném én is kipróbálni
milyen lehet szórni a pénzt. :)) :)) :))

Szia Dolores! Nagyon szívesen az újakat! Hihetetlen, hogy már nem lesz több négyes
csomag, csak egy hármas, és kész is vagyunk!


Én is nagy elégtételt éreztem, amikor végre meg lehetett tartani a sajtótájékoztatót,
de féltem is egy kicsit, nehogy még egyszer elkapják szegény Penget. Fordítás közben
azért elgondolkodtam azon, hogy Yan több, mint tíz évig dolgozott együtt ezzel az emberrel,
biztos, hogy kedvelték egymást, jó munkatársak voltak. Tudom, hogy Yan csak beépített
kém volt, de akkor is tíz évig jóban-rosszban együtt volt a kollégáival. Hogy a csudába
lehet tíz évig folyamatosan észben tartani, hogy neki utálni kell a körülötte lévőket.
Vagy azt is kérdezhetném, hogy hogyan lehet tíz évig megjátszani, hogy közéjük tartozik,
kedveli őket. És ez persze a többi kémre is igaz. Ez olyan beteges helyzet! Nem tudnék
kém lenni!

Még most is vigyorgok azon, amit írtál! Szólj, ha lehetőséged lesz pénzt szórni, megyek
veled! Én is szeretném kipróbálni, és kettesben biztosan jobban is esik majd.

Kifotóztam neked, ahogy a 42. részben Lan Changming is szórja a pénz, méghozzá nem
is akármilyen pénzt!

Kép

Dolores, e jelenet kapcsán egy fontos dologra jöttem rá. Nem szabad búsulnunk, ha nem
lesz lehetőségünk pénzt szórni. Az sem rossz, ha más szórja, és mi épp ott állunk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 5:35

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb részek feliratát. Nézem nézem de ahogy olvasom nem lesz könnyű mert ...........néha nehéz ilyen részeket nézni.
Nálam ez hangulat kérdése, van amikor jobban bírom van amikor nem .
De meg fogom nézni csak...........idő kell.

:littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:

Kedves Virág! Nem szeretném, ha elijesztenénk a hozzászólásainkkal! Csak nézd meg
nyugodtan a négy részt, nem lesz részed semmi extra kínzásban, vagy szörnyűségben.
Annyiban komolyabbak ezek a részek a többitől, hogy kevesebb a vicces, romantikus
jelenet benne, ami oldaná a feszültséget, de attól nagyon izgalmas és érdekes.

Nagyon szívesen az újabb részeket!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. január 27. 6:46

Rita Kedves!

Még 3 rész és én is el fogom kezdeni, ismét meggyőződtem a szorgalmadról.:-bd Köszönöm szépen a 39-42. rész feliratát és a munkádat. Üdv.szeretettel: csabamama2 :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 27. 8:05


hú mit találtam... :))
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. január 27. 12:33

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 39-40-41-42.részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Valószínű, hogy most is csuszásba leszek, mert vasárnap dolgoznom kell.Családi vasárnap lesz és képzeljétek, hogy van egy lendületes egyetemi zenekar, és sok-sok gyerek, és együtt előadják Prokofjev:Péter és a farkas című darabot.Jó lesz nagyon.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. január 27. 12:38

Kedves Rita!

Köszönöm az újabb részeket! Nagyon gyorsan haladsz a fordítással, nem kell sokat várni a következő epizódok élvezéséhez!

Üdv: Le45
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 15:56

csabamama2 írta:Rita Kedves!
Még 3 rész és én is el fogom kezdeni, ismét meggyőződtem a szorgalmadról.:-bd Köszönöm szépen a 39-42. rész feliratát és a munkádat. Üdv.szeretettel: csabamama2 :)

Kedves Ildikó! Mivel a fordítás nemcsak örömforrás, hanem terápiás célokat is
szolgál nálam, ezért nagyon szorgalmasan csinálom, mert így duplán jólesik.

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó maratonozást, és kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 16:05

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 39-40-41-42.részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Valószínű, hogy most is csuszásba leszek, mert vasárnap dolgoznom kell.Családi vasárnap lesz és képzeljétek, hogy van egy lendületes egyetemi zenekar, és sok-sok gyerek, és együtt előadják Prokofjev:Péter és a farkas című darabot.Jó lesz nagyon.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen mind a négy részt! Sajnállak, hogy menned kell
vasárnap is dolgozni, de olyan élvezettel beszélsz az előadásról, hogy legalább
a munka mellett, jó szórakozásban is részed lesz.

Kellemes hétvégét! Jó munkát!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 16:21

leo-leo írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket! Nagyon gyorsan haladsz a fordítással, nem kell sokat várni a következő epizódok élvezéséhez!
Üdv: Le45

Kedves Leo45! Nagyon szívesen az utolsó előtti csomagot!

Szeretek gyorsan haladnia sorozataimmal. Két-három részt minden héten hozok.
Én is a fordítással nézem a sorozatot, hajt a kíváncsiság, és ha már belekezdek
valamibe, akkor titeket sem szeretek várakoztatni.

Jó szórakozást kívánok! Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 16:28

Kata58 írta:hú mit találtam... :))

Esténként épp Mike He-t és Ady Ant nézem a Go, Single Lady-ben! Annyira jólesik!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. január 27. 16:43

Köszönöm szépen Rita a fordítást. és a letöltési linket.
Még pár részt le kell töltenem. Remélem addig megmarad, míg odaérek. @};-

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég