Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. február 2. 20:51

Olyan különleges fanyar humora van, tudtam, hogy tetszeni fog!

:littlehearth: :)) :littlehearth: :ympeace: :littlehearth: :ymhug: :littlehearth: :)) :littlehearth:


Most épp a korabeli Szepesi féle közvetítésű 6:3 -mas meccsnél tartok =)) =)) =)) =)) =))
Ez a sorozat egy humor bomba!!!!!!!! :)) =)) :-bd :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 21:04

Igen, az! Még a legszomorúbb jelenetekbe is úgy be tudják vinni a humort,
hogy egyáltalán nem zavaró. Imádtam!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. február 3. 16:26

Rita írta:
gyomar írta:Drága Rita![/b]
Tetszik a választásod, köszönöm szépen.
Szép estét kívánok.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Tudtam! Ezt aztán nagyon lelkesen fogjuk együtt nézni! A The Chaser
és a Rookie után nagyon jó lesz lazítani. Biztosan lesz komoly szála is a sztorinak, de
hol lesz az az előbbi kettőhöz képest! Jól megedződtünk.

A Lovas karavánutat befejezem, mert annyira szeretném a többi részét is látni, de a
fordítással haladok. Imádom az egészet. Igazából, erre vágyom most leginkább, és csak
utána a vidámságra. Aztán jöhet a Pretty!

Szép napot kívánok!

A szeplősök és a szemüvegesek helyében kikérném magamnak, hogy a sorozatokban
e kettő alkalmazásával "csúfítják" el a szereplőket:

Kép

Én nagyon szeretem, ha valaki szeplős, és egy karakteres szeműveg meg még bájosabbá tud tenni. Szóval nem értem, miért rossz az.
tündéri lesz ez a történet nagyon... :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 4. 10:15

Elkészültem az Ázsiai ösvény a mennyben 3. részével!
Jó szórakozást kívánok!


"A tea útja" című rész természetesen a teáról szól, nagyon sok vonatkozást érintve.
Ki gondolta volna, hogy a tibetiek számára szinte ez az egyetlen vitamin és ásványi anyag
forrás, ezért a "fekete arany" valóban éltetű nedű számukra. Megtudhatjuk azt is, hogy mi
az az egyetlen dolog, amit a teáért cserébe adni tudtak. Aztán arra is fény derül, hogy a
puer tea miért a világ legkülönlegesebbnek tartott teája. Megismerkedhetünk a világ teafáinak,
teacserjéinek ősanyjával, és a tea ősatyjával is. És persze nem maradhatnak ki a teaszállító
karavánok sem, akik csodálatos, de végtelenül veszélyes terepen közlekedtek, 2-3 ezer km-t
megtéve, hogy az élet forrásának tartott teát eljuttassák az emberekhez.


Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. február 4. 14:39

itt is megköszönöm a Teaút érkezését! :ymhug: ~o) :movingflower: :flower1: :littlehearth: \:D/
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. február 5. 12:05

Köszönöm szépen a tea ismertetőt!!!
Személy szerint,ha olyanom van,nagy tea fogyasztó vagyok,tehát jó tudni,hogy olyankor valami jót is cselekszem a testemmel %%- :littlehearth: ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 5. 17:37

Kata58 írta:itt is megköszönöm a Teaút érkezését! :ymhug: ~o) :movingflower: :flower1: :littlehearth: \:D/

Szilvia333 írta:Köszönöm szépen a tea ismertetőt!!!
Személy szerint,ha olyanom van,nagy tea fogyasztó vagyok,tehát jó tudni,hogy olyankor valami jót is cselekszem a testemmel %%- :littlehearth: ~o)

Kedves Kata és Szilvia! Mindkettőtöknek nagyon szívesen! Hála istennek, a Tésztaúthoz
hasonlóan picike de lelkes nézőcsapat alakult ki a topikjában. Értük/értetek érdemes ilyen
jellegű sorozatokat is fordítani... és persze magam miatt is!

Kép
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2017. február 7. 21:00

Kedves Rita,
mert, már valahogy a homályba veszett, belenéztem az első részekbe, hogy is kezdődött ez a halhatatlan szerelem ... ?
Egy csók-egy pofon, majd két kupán-vágás, és egy majdnem szívlövés. Hát ez a recept.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 8. 5:29

RiziBizi írta:Kedves Rita,
mert, már valahogy a homályba veszett, belenéztem az első részekbe, hogy is kezdődött ez a halhatatlan szerelem ... ?
Egy csók-egy pofon, majd két kupán-vágás, és egy majdnem szívlövés. Hát ez a recept.

Kedves RiziBizi! Hát ez jó! De tényleg így volt! Erre mondta azt Wolfram, hogy az első
pillanattól tudta, hogy fognak ők még együtt dolgozni. Vagyis jól sikerült a csók is,
a pofon is, a kupán vágás is... és mondhatni, hogy a célt tévesztett lövés is "szíven"
találta.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. február 8. 21:28

Köszönöm az utolsó részeket!!! :flower1: :ymparty: :flower1: :ymparty: :flower1: :ymparty:
Avatar
andrea240789
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:42

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: andrea240789 » 2017. február 8. 21:48

Szia!
Köszönöm szépen a feliratokat.
Ez a sorozat is egy remek választás volt a részedről ugyan úgy mint a többi sorozat választásaid.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 9. 4:54

andrea240789 írta:Szia!
Köszönöm szépen a feliratokat.
Ez a sorozat is egy remek választás volt a részedről ugyan úgy mint a többi sorozat választásaid.

Kedves Andrea! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Nagyon örülök, hogy a Rookie is és a többi fordításom is kedved szerint való!
Az ízlésünk mellett biztosan a gondolkodásunk is hasonló lehet. Te is szeretsz
többféle ázsiai ország, több műfajába is belekíváncsiskodni. Én is! Nagyon!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 9. 4:55

Emma11 írta:Köszönöm az utolsó részeket!!! :flower1: :ymparty: :flower1: :ymparty: :flower1: :ymparty:

Nagyon szívesen!

:flower1: %%- :D %%- :flower1:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. február 10. 14:08

Kedves Rita! Nagyon régen jártam nálad. x_x Anno nem volt helyem a sorozatnak, aztán kerestem, letöltöttem, majd elvesztem a sorozatok rengetegében. Ahogy rendezgettem a kincseimet, rájöttem, hogy ezt a szuper sorozatot még nem néztem végig, így gyorsan letöltöttem a fordításodat, amit hálásan köszönök neked. :x
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 10. 16:40

Kedves Gyöngyi! Szerencsére itt vagyok, és itt is maradok! Innen már nem megyek
sehová. Amikor itt van dolgod, úgyis beugrasz, én pedig örülök neked.

Remélem a végéig nagyon fog tetszeni a Rookie Agent Rouge! Jó szórakozást!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 13. 6:08

Nálunk már ma Valentin nap van, mert holnap későn jövök haza.

Fogadjátok szeretettel a Lovelorn Rhapsody / Reménytelenségből szerelem c. kínai
filmet!

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=45&t=122

Qian Huit és Yong Hao-t ugyanazon a napon dobja a szerelme. Még aznap barátaik
ugyanarra a szingli partira hívják meg mindkettőjüket. Vonakodva bár, de elmennek,
ahol, ha nem is első látásra (túl mámorosak voltak hozzá), de másodikra egymásba
szeretnek.

Vajon bízhatnak-e főhőseink és a baráti körük abban, hogy elég erős alapokon nyugszik,
egy ilyen körülmények közt kialakult érzés?

Ritka, hogy akár egy romantikus komédia is felhőtlenül szórakoztasson. Ez a film olyan!
Többet nem írok róla, majd ha megnéztétek.

Jó szórakozást kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2017. február 13. 19:19

Nagyon szépen köszönöm a sorozathoz készített feliratokat! ^:)^
Szép estét!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 14. 5:08

Nagyon szívesen!

Boldog Valentin napot!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. február 15. 21:11

Szia Rita!
Amennyire féltem tőle, néhány elkapott mondat után a fórumban, annyira nem volt vészes a kegyetlenkedés benne. Vagyis nem mondok azért igazat, mert volt amit több részletben néztem percnyi kihagyások után. Ezek után meg fogok próbálkozni más ilyen jellegű témával is. Nagyon tetszett! Vitte a sorozat magát, nem voltak olyan gondolatai az embernek, hogy akkor ugorgyunk.
A háború japánnal és amit hallott az ember róla bárhol előtte,kicsit jócskán kegyetlenebbül hangzott. Itt azért „finomabb” formában kaptuk az adagokat.
Amikor a német juhászról azt mondták emberhúst eszik és bevitték Yanzhihoz, kicsit azért megmosolyogtam magamban.. Szegényke azért nyüszitett, mert ment volna oda, másik kutya morgott. Tipikus német juhász érdeklődő pofája volt. Mi is megkapjuk sokszor, hogy megvadul, mert nyers etetésen vagyunk a sajátunknál. Sokan megbotránkoznak rajta, én meg élvezem. Más kérdés, hogy mire tanitják őket.

Mannával kapcsolatban először sajnáltam, mikor kiszakadt a megszokott aranykalitkájából, és egyedül maradt. Ezután amivé vált a gyűlölet miatt, már totál nem volt szimpatikus.Küzdött még a jó benne, de nekem szánalmas, gyülölködő maradt. Bár az is igaz, hogy lehetett volna gonoszabb, de a szerelem csak finomitott rajta és hiába voltak megérzései a férfivel kapcsolatban, nem lépett. Az utolsó résznél azért fordult a kocka. Várható volt, hogy nem ússza meg, de azután a lövés után szerintem megérdemelte volna, hogy valahogy leoperálják róla a dinamitot.
Akkor tört ki belőlem hangosan : Ez nem igaz! , mikor Yanzhira a csoportfőnök a kocsinál pisztolyt fogott, és ő lőtt. A legelején úgy gondoltam összejönnek. Megható pillanatok voltak, amikor a felesége elmondta ezzel kapcsolatos véleményét.

Amikor a kisérleti szurit beadták, vagyis még előtte mikor szó volt róla azt hittem nem tudom végignézni. Hú, és az a hatalmas erő ami benne volt a cimek megadásánál…Még akkor is tudott öszpontositani.
Quing Mu csoportfőnök annak ellenére, hogy japán volt, szimpatikus volt, sajnáltam kicsit, mikor meghalt. Wasabit viszont nem. – tudom nem pontos a neve, de én igy jegyeztem meg-
Wan Zhichao amikor Yanzhit a japánokhoz küldte, és a többiek árulónak hitték, hirtelen nem is tudtam mit gondoljak. Hazudott neki a fals cimekkel? Hogy hogy voltak ott embereik, nem arról volt szó, hogy már nem használják azokat a helyeket? Aztán amikor feláldozta magát, elkapták, és a lánynak vallott volna egyedül, ott már megint a „ gondoskodó” főnöke volt. Tudom, nagy titokban kellett tartani az egész akciót, mert ha kiderül, a küldetés is fuccsba megy, meg a lány se éli túl.
Aminek viszont nagyon örültem, hogy a kórházat, ahol a kisérletek zajlottak nem mutatták behatóbban. Ott tekertem volna, azt hiszem.

Yanzhi új főnökéről az elején totál biztos voltam, hogy pszichopata, de hogy a nőket, vagy a férfiakat szereti, azon mé g filóztam. Aztán csak Manna volt a zsánere, de ez sem győzött meg teljesen a hovatartozásáról. Nagyon jól játszotta a szerepét, ezért , de csak ezért szerettem, mert amikor láttam, felállt a szőr a hátamon tőle. Azok a fejmozdulatok, mosolya...., brrrr.

Féltem, hogy a vége nem ilyen lesz, amilyen lett. Már egy ideje nyugtatva az idegrendszerem nem kinzom magam és megnézem az utolsó rész végét, mikor már ott tartok. Tehát megnyugodva néztem tovább.
Rita! Megint egy olyan sorozatot találtál, amit nem felejt az ember el egykönnyen!
Köszönöm szépen a feliratot! Kicsit sokára elmaradtam vele, mert lakásmizériában vagyok, de már látom a fényt az alagút végén pislákolni.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 18. 17:04

Kedves Ági és Mindenki! Elnézést kérek! A fiam frissítette a fórumot, mert
muszáj volt, de valami miatt csak a csütörtöki helyzetet tudta visszaállítani.
Az azóta keletkezett hozzászólások eltűntek. Ne haragudjatok! Még soha nem
csinált frissítést, de már tudja, hogy legközelebb hogyan fogja tudni elkerülni,
hogy ugyanez megtörténjen.

Ági! Szerencsére olvastad amit válaszoltam neked, úgyhogy még egyszer nem
írnám le. Most megyek, és minden topikban elnézést kérek, ahol elveszett a
hozzászólás.


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. február 21. 17:23

Szia Rita! Köszönöm a feliratokat és a linkeket. Érdekesnek találom a sztorit, valamint én is ismerem már a színésznőt is. Majd, ha végeztem akkor jövök kibeszélni. Ezt is nagyon szeretem.
Köszönöm: Vidéki Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 21. 19:54

VidékiÉva írta:Szia Rita! Köszönöm a feliratokat és a linkeket. Érdekesnek találom a sztorit, valamint én is ismerem már a színésznőt is. Majd, ha végeztem akkor jövök kibeszélni. Ezt is nagyon szeretem.
Köszönöm: Vidéki Éva

Szia Éva! De rég láttam már az aranyos zsiráf avatarodat! Magamból indulok ki,
ezért úgy gondolom, neked is fog tetszeni a sorozat.

Szeretettel várom a véleményedet! Jó szórakozást kívánok!


Kép
blazsekeva
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:20

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: blazsekeva » 2017. február 26. 6:51

Kedves Rita!
Köszönöm ennek a remek sorozatnak a fordítását! Nagy élményben volt részem!!! :flower1: :) :)
Számomra ez egy zseniálisan összerakotsorozat volt, fantasztikusat alakítottak benne a szereplők!
Élmény volt nézni - persze tele volt szomorú, nehéz helyzetekkel, fájdalmas, szomorú jelenetekkel - a japán megszállás szörnyű időszak volt -, de ahogy megcsinálták, az tényleg remek! Amik voltak "durva jelenetek" azok "kellettek is" ide, mert ehhez az időszakhoz sajnos hozzátartozott.
A karaktereket annyira jól formálták meg a színészek - Zhao Li Ying, Lu Yi, Tao Xin Ran, Yuan Wen Kang - és a többiek is-, hogy teljesen azonosulni lehetett velük!
Spoiler: mutasd
Még azon az 1-2 tényen is átsodorta magával a film az embert, ami nem tetszett (pl. az, hogy Song Mian meghal, az új, a helyére kerülő új főnök teljesen más karakter volt, nekem nem illett ide).


Szép napot kívánok! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 27. 5:51

Kedves Éva! Nagy örömmel olvastam a véleményedet! Én is pont ezeket gondolom a soriról.
A Rookie után már nem félek olyan sorozatot választani, amiben háború is van, sőt vágyom
is rá, hogy újból valami hasonlót láthassak. Nagyon érdekes volt számomra a kor hírszerző
munkája, módszerei, a taktikák és stratégiák. Élveztem a sok izgalmas pillanatot.

Kicsit belenyúltam a hsz.-ba. Spilerbe tettem az utolsó mondatot azok érdekében, akik még
nem látták a sorit.

Nagyon szívesen az élményt! Neked is legyen szép napod!

Kép
Avatar
timbo
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:40

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: timbo » 2017. február 27. 17:33

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a sorozat teljes fordítását! :x
Kicsit lemaradtam, a múlt héten pótolgattam, s tegnap este úgy ültem neki, hogy végre megtudom, mi lesz a vége. Hát nem kiderült, hogy nem a 42-vel van vége, ameddig nekem fel volt másolva a külső vinyómra... De fél 12-kor már nem akartam nekiállni megnézni, mennyi hiányzik még. i-) Ma láttam, még három hátra van. Jaj, további izgalmak.

Spoiler: mutasd
Remélem kicsit pozitív lesz a vége, mert már annyian lettek likvidálva, hogy a végére senki sem marad. x_x Nem gondoltam, hogy ez ennyire véres, s erőszakos sorozat lesz. Szörnyű, hogy miket művelnek az emberrel egy-két információ kicsikarása ürügyén. :(

Az elején teljesen meg voltam róla győződve, hogy az ügynökcsajszi a beszervezőjével jön majd össze. Nem láttam a plakátját a sorinak, mert akkor nem reménykedtem volna. ;)) Azért nem panaszkodok, jó ez a másik is :-bd.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég