Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. január 30. 10:35

Kedves Rita!
Jöttem, mert megnéztem az utolsó előtti négyes csomagot.Sok változás nem volt,gonoszság, gyilkosság a végső cél érdekében minden lehet.
Nekem minden csomagban volt aki különösen nagyon utáltam, most a Yanzhi előző főnöke, aki aput megzsarolta, anyut elrabolta.Még nem volt semmi a kommunistának állt Japán kém, szinte mániákus lett,nagyobb hittek dolgozott mint a Japánok? hogy nem sikerült neki az nem rajta múlott.Ezek voltak a fő utálatom tárgyai.
Manna pedig már egy sajnálni való lány lett, szinte használhatatlan a W van szó.Ami tetszett nekem is az ebéd főzés, illetve, hogy még a szüleire is gondolt ez plusz piros pont volt.Hálásan köszönöm.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 30. 12:16

Kedves Rita! Végére értünk egy megint nem mindennapi történetnek! Olyan volt ez a 3 rész, mintha ebbe akartak volna minden végkifejletet besűríteni, ami sikerült is! #:-s . az ember csak kapkodta a fejét, hogy mi merre hány méter, közben meg egyre több számunkra is olyan szimpatikus emberektől szakadtunk el a történet alatt mint Yanzi apja, a doki. Tiamo.. mind azért adták az életüket, hogy még az utolsó lehetőséget adjanak Mannának, valamint egész Sanghajnak. Igen, az élet valóban nem habos torta, és mindig vannak olyanok, akik az utolsó másodpercig kitartottak a japánok mellett. Az esküvő rendkívülire sikeredett, gondolom senki nem ilyenről álmodik...de az utolsó pillanatok voltak ahhoz, hogy az általunk is nagyon utált O.-tól és kliantériájától megszabaduljanak. Sajnálatos, hogy Mannának nem sikerült megmenekülnie, de úgy érzem, bár mindenki megbocsátott neki, és W.-is azon dolgozott, küzdött hogy megmentse, mégis Manna volt az aki a halálával, de megmentette Wolframot.. Nagyon sajnáltam a dokit..annyira szorítottam neki, hogy túlélje valami csoda folytán. :ympray: .
Ő is az életével biztosította mások megmaradását..Sanghaj győzelmét. Yanzi apja élete utolsó tettével pedig tisztára mosta a lánya nevét..még ha ez az életébe is került. x_x . Nem tudom, miért nem mentette meg inkább a kliséket, és menekült el azzal együtt.
A befejezés az olyan lett mint az álom. Bárcsak mindig, vagy legalábbis a legtöbbször így érnének véget a sorozatok...jó volt olvasni a befejező sorokat, még ha az esküvőt nem is mutatták. Köszönöm, hogy végigvitted a sorozat fordítását, tudom kicsit kemény volt ez a sorozat, pláne így az Üldözők után, de megérte megismerni Sanghajnak ezt a szerencsére rövidnek számító történetét is.
Köszönöm hogy rátaláltál erre a sorozatra és veletek nézhettem! :-bd :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2017. január 30. 12:20

Szia Rita!
Köszönöm szépen az utolsó részeket is, és köszönöm az egész sorozat fordítását. :) Nem kis munka volt :littlehearth: @};-
Máris vittem a többi rajongóknak is a fb-ra :D
Jó pihenést és szép hetet kívánok :)
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. január 30. 13:25

Kedves Rita!
Köszönöm a befejező részek fordítását is.
Igen a "maratoni betegség" azt jelenti, hogy dec. eleje óta szinte folyamatosan elkap valami, de ez az utolsó nagyon durva volt. Köszönöm már mondhatni jól vagyok, sok lemaradásom van, szerencsére pótolható.
Üdvözlettel: Ancsa.
Polaris

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2017. január 30. 14:25

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a feliratot ,minden részt élvezettel néztem!! :ymapplause: :)
Üdvözlettel: Polaris
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. január 30. 15:51

Szia Rita! Meglepetés volt ez az utolsó három rész amikor haza jöttem. :-* Köszönöm hogy lefordítottad ezt a sorozatot. ^:)^ A mai utolsó részek szinte feledtették azt a sok borzalmat amit korábban láttunk. A fő mondanivalója ezeknek a részeknek az önfeláldozás volt. Tianmo, Yanzhi apja, a doki, a bűnét megbánó és jó útra visszatért Manna áldozat vállalása nem volt hiábavaló. Yanzhi nagyon szépen viselkedett Mannával szemben. Nem volt bosszú álló, megint zseniális ötletei voltak. :-bd A rosszak elnyerték megérdemelt büntetésüket. :ymapplause: Az esküvői megoldásra számítottam, szép bosszúja volt Mannának. :ymapplause: A kis japán kígyónak még a végén is micsoda kegyetlen ötletei voltak az ellenfél megsemmisítésére. :-w Biztosan nagyon bosszantotta, ahogy Manna kibabrált vele. :-q A befejezésre sem lehet panaszunk, mint a mesében, a szerelmesek találkoznak, és boldogan élnek ....egy új jobb Kínában.!?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 16:29

annamama írta:...Kedves Rita koszonom az utolso részek magyar feliratait.....bevallom én már végig nézztem feliratok nélkul és annyit megrázo részek ezek az utolsok is deeeee ugye minden jo ha....:)...van bennuk meglepetés ,izgalom ,harc és sok sok kiontott élet de az utolso percek mindent kárpotollnak... :littlehearth: ...annak pedig kulon orulok mikor SM felesége bevalja YZ nak a férje ugyan mindent megadott neki de a szivében más nonek volt csak hely ....Most megnézzem a feliratal ujbol mert eddig csak a szinészek játéka és a képek beszéltek érteni a szovegbol semmit nem értettem ...:)...Még egyszer nagyon szépen koszonom a feliratokat a munkádat ,a sorozatra és a sorozat által ránk forditott idodet .Kellemes hetet kivánok nálunk még mindig nagyon nagyon hideg vam ma reggelre -19 fok volt és bizony nappal sem enged nagyon ez a hideg kemény minuszok vannak egész nap ha ki is sut a Napocska akkor sem cseppen meg az eresz már napok ota...Brrrr én már nagyon nagyon unom ezt a zimankot...de csak ha lassan is de ideér a Tavasz ...:)... :movingflower: szia Anna... :movingflower:

Kedves Anna! Igen, ebben a három részben sem kíméltek bennünket, de legalább eljutottunk
a háború végéig! Most már ezt a szeletkéjét ismerem Kína történelmének.

Song Mian elkövette azt a hibát, hogy még otthon is mindig Yanzhi hőstetteiről és eszességéről
beszélt. A férfiak nem tudják, hogy ez olyan, mintha a párjuk szívében kést forgatnának. De
Tianmo ezzel a tudattal ment hozzá Song Mianhoz.

A happy endre nagyon nagy szükség volt. Igaz, hogy háborús happy end lett, ami alatt azt értem,
hogy kicsit viharvert, kicsit sérült, de ettől még boldog véget kaptunk!

Mindent nagyon szívesen! Örömmel fordítottam le ezt a sorozatot is!

Nálunk -18 fok volt reggel, és napközben is hideg volt. Úgy, ahogy nálatok, hiába sütött ma is a
nap (még most is) a déli oldalon sem olvasztotta meg a havat a tetőkön.

Mai fotóm:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. január 30. 16:37

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked az utolsó három rész feliratának a fordítását is. ^:)^
Gratulálok neked az új befejezett sorozatodhoz. :-bd
A befejezés nekem nagyon tetszett megkaptuk a várva várt békét és két galambunk jövőbeli boldogságát.
Köszönöm szépen még egyszer.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 16:44

Kata58 írta:Kedves Rita! Köszönöm, hogy ilyen meglepetéssel leptél meg bennünket, ez is jelzi, mennyire izgalmas volt számodra is a sorozat, és alig várod, hogy mi is láthassuk "magyarítva" :D . Máris viszem, és amÍg Samuka még alszik legalább az egyik részt megnézem...aztán jövök referálni... :D :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Áldott hetet mindenkinek! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Kedves Kata! Így van, ahogy írod, már nagyon-nagyon szerettem volna látni a végét. Nem
leskelődtem, nekem is meglepetés volt. A 43. és a 44. résszel egy cseppet sem jutottam
közelebb a végéhez. Nem adtak semmilyen támpontot, hogy mégis mire számítsunk, ezért
muszáj volt nagy gyorsan az utolsó résznek is nekiesnem, mert már kilyukadt az oldalam.
De ha már befejeztem, akkor Titeket sem várakoztathatlak meg. Így lett csütörtök helyett
hétfő hajnalra felirat!

Kép
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2017. január 30. 16:57

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat.
Üdv: Eugenia
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 17:01

gyomar írta:Kedves Rita!
Jöttem, mert megnéztem az utolsó előtti négyes csomagot.Sok változás nem volt,gonoszság, gyilkosság a végső cél érdekében minden lehet.
Nekem minden csomagban volt aki különösen nagyon utáltam, most a Yanzhi előző főnöke, aki aput megzsarolta, anyut elrabolta.Még nem volt semmi a kommunistának állt Japán kém, szinte mániákus lett,nagyobb hittek dolgozott mint a Japánok? hogy nem sikerült neki az nem rajta múlott.Ezek voltak a fő utálatom tárgyai.
Manna pedig már egy sajnálni való lány lett, szinte használhatatlan a W van szó.Ami tetszett nekem is az ebéd főzés, illetve, hogy még a szüleire is gondolt ez plusz piros pont volt.Hálásan köszönöm.Marcsi :)

Kedves Marcsi!
Akiket leírtál, azok közül én is utáltam mindegyiket! A japánok közül Qing Mu
és Watanabe volt a "legszerethetőbb". Azt azért nem gondoltam volna, hogy a
száját folytonosan húzogató és törölgető, imbolyogva járó, idegesítő Watanabét
még visszasírom.

Én is leírtam már, hogy Yant egy kalap alá vettem a japánokkal. Annyira meg
akart felelni, hogy túltaktikázta magát.

Mannát rengeteg sikertelenség érte, és ő is érezte már, hogy nem biztos, hogy
jól tette, hogy a japánokat választotta a hazája és a honfitársai helyett. A végére
teljesen hitét és erejét vesztett lett. Már csak W képének nézegetése vigasztalta.
Az utolsó három részben megbocsátottam neki. Na, ezt sem gondoltam volna!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 17:39

Kata58 írta:Kedves Rita! Végére értünk egy megint nem mindennapi történetnek! Olyan volt ez a 3 rész, mintha ebbe akartak volna minden végkifejletet besűríteni, ami sikerült is! #:-s . az ember csak kapkodta a fejét, hogy mi merre hány méter, közben meg egyre több számunkra is olyan szimpatikus emberektől szakadtunk el a történet alatt mint Yanzi apja, a doki. Tiamo.. mind azért adták az életüket, hogy még az utolsó lehetőséget adjanak Mannának, valamint egész Sanghajnak. Igen, az élet valóban nem habos torta, és mindig vannak olyanok, akik az utolsó másodpercig kitartottak a japánok mellett. Az esküvő rendkívülire sikeredett, gondolom senki nem ilyenről álmodik...de az utolsó pillanatok voltak ahhoz, hogy az általunk is nagyon utált O.-tól és kliantériájától megszabaduljanak. Sajnálatos, hogy Mannának nem sikerült megmenekülnie, de úgy érzem, bár mindenki megbocsátott neki, és W.-is azon dolgozott, küzdött hogy megmentse, mégis Manna volt az aki a halálával, de megmentette Wolframot.. Nagyon sajnáltam a dokit..annyira szorítottam neki, hogy túlélje valami csoda folytán. :ympray: .
Ő is az életével biztosította mások megmaradását..Sanghaj győzelmét. Yanzi apja élete utolsó tettével pedig tisztára mosta a lánya nevét..még ha ez az életébe is került. x_x . Nem tudom, miért nem mentette meg inkább a kliséket, és menekült el azzal együtt.
A befejezés az olyan lett mint az álom. Bárcsak mindig, vagy legalábbis a legtöbbször így érnének véget a sorozatok...jó volt olvasni a befejező sorokat, még ha az esküvőt nem is mutatták. Köszönöm, hogy végigvitted a sorozat fordítását, tudom kicsit kemény volt ez a sorozat, pláne így az Üldözők után, de megérte megismerni Sanghajnak ezt a szerencsére rövidnek számító történetét is.
Köszönöm hogy rátaláltál erre a sorozatra és veletek nézhettem! :-bd :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kedves Kata! Egyetértek, a vége felé egyre több általunk is kedvelt szereplőtől kellett megválnunk,
és mindnél kihangsúlyozták, hogy a hazájáért áldozta életét. Nincs is ezzel semmi baj, a nézőkben
is turbózni kell a hazaszeretet érzését, és egyébként is igaz, hogy egy háborút, a hazáért az életüket
áldozni kész emberek nyerik meg.

Az esküvő fantasztikus cseles volt! Nagyon tetszett! Oshima csak lesett, majd egy röhejes pózban
talált rá a halál:

Kép

Nagyon szívesen a sorozatot! Én is köszönöm, hogy velünk tartottál!

Yanzhi apján a kezdeti nyegléskedés ellenére éreztem, hogy nagy dolgokra képes. A lánya tőle örökölhette
az eszét és a bátorságát. Amikor elbúcsúztatta a feleségét, még nem sejtettem, mire készül:

Kép

Itt kezdtem sejteni, hogy valami történni fog vele, de a végkifejletre nem számítottam:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 17:45

mamoca13 írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az utolsó részeket is, és köszönöm az egész sorozat fordítását. :) Nem kis munka volt :littlehearth: @};-
Máris vittem a többi rajongóknak is a fb-ra :D
Jó pihenést és szép hetet kívánok :)

Szia Mamoca! Mindent nagyon szívesen! Nem volt kis munka, de nekem a fordítás
a szenvedélyem, ez a tény megkönnyíti a munkát. Csak kellemes élményem fűződik
a fordításhoz, emiatt csinálom fáradhatatlanul!

Köszönöm szépen a fb-törődést, és az ingyen reklámot!

Neked is szép hetet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 17:51

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a befejező részek fordítását is.
Igen a "maratoni betegség" azt jelenti, hogy dec. eleje óta szinte folyamatosan elkap valami, de ez az utolsó nagyon durva volt. Köszönöm már mondhatni jól vagyok, sok lemaradásom van, szerencsére pótolható.
Üdvözlettel: Ancsa.

Kedves Ancsa! Hála istennek, hogy már jobban vagy! Reméljük, hogy ezzel letudtad
az éves penzumot! A többit tényleg lehet pótolni.

Mindent nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 17:54

Polaris írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a feliratot ,minden részt élvezettel néztem!! :ymapplause: :)
Üdvözlettel: Polaris

Kedves Polaris! Nagy örömet szereztél a mondatod második részével!

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 18:19

Gabóci5 írta:Szia Rita! Meglepetés volt ez az utolsó három rész amikor haza jöttem. :-* Köszönöm hogy lefordítottad ezt a sorozatot. ^:)^ A mai utolsó részek szinte feledtették azt a sok borzalmat amit korábban láttunk. A fő mondanivalója ezeknek a részeknek az önfeláldozás volt. Tianmo, Yanzhi apja, a doki, a bűnét megbánó és jó útra visszatért Manna áldozat vállalása nem volt hiábavaló. Yanzhi nagyon szépen viselkedett Mannával szemben. Nem volt bosszú álló, megint zseniális ötletei voltak. :-bd A rosszak elnyerték megérdemelt büntetésüket. :ymapplause: Az esküvői megoldásra számítottam, szép bosszúja volt Mannának. :ymapplause: A kis japán kígyónak még a végén is micsoda kegyetlen ötletei voltak az ellenfél megsemmisítésére. :-w Biztosan nagyon bosszantotta, ahogy Manna kibabrált vele. :-q A befejezésre sem lehet panaszunk, mint a mesében, a szerelmesek találkoznak, és boldogan élnek ....egy új jobb Kínában.!?

Szia Gabi! Örülök, hogy sikerült meglepnem benneteket! Kicsit magam is meglepődtem.
Szombaton is, és vasárnap is annyi dolgom volt, hogy úgy fordítottam, hogy ha volt fél
órám, nekiültem, majd mentem dolgomra. Inkább este tudtam folyamatosan csinálni.
Kevés sorból állt ez a három rész is, úgyhogy még így is elég gyorsan tudtam haladni.

Nagyon szívesen a fordítást!

Az önmagukat hősként feláldozó hírszerzőkről írtam fentebb, inkább a Félnótásra térnék
ki. Azon az emberen nem tudtam végig kiigazodni. Az életben a közelébe sem mennék.
Nem bírom ezt az embertípust. Kiszámíthatatlan, és az örök mosolya mögött érezni, hogy
irtó kegyetlen tud lenni.
Spoiler: mutasd
Ezt igazolja az a nyakatekert módszer, ahogy végzett Mannával


Milyen érdekes volt a Lao Ceihez fűződő viszonya:

Kép

Viszont nagyon tetszett a zongorajátéka, és a darab is, amit előadott. A legutolsó billentyű
megnyomása, és amit kiváltott, megmutatta, hogy nem félnótás volt ő, hanem őrült:

Kép
Kép

Az esküvő csúcs volt! Én nem számítottam semmi ilyesmire. Amikor Zhou Yuhao csodálkozva
nézett a menyasszonyra, még akkor sem. A fegyver előkerülése is klassz volt:

Kép
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2017. január 30. 18:23

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását. Ahogy azt a beteg lelkű "ördög" mondta: "micsoda izgalom és móka", hazaszeretettel,
önfeláldozással, a szabadságért való küzdelemmel. És így visszatekintve, az elejétől végéig meg volt a
romantikus szál is. Amúgy Oshimának nagyon jól állt a zászló, nagyon megérdemelte a széplelkű pillangóvadász.
Igaz, hogy néhány mondattal elintézték a boldog véget, de legalább örömteli volt a befejezés.
Hát aztán, hogy együtt dolgoztak a szebb(???) jövőért .... ez meg már a csúnya történelem.
Köszönöm szépen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 18:35

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked az utolsó három rész feliratának a fordítását is. ^:)^
Gratulálok neked az új befejezett sorozatodhoz. :-bd
A befejezés nekem nagyon tetszett megkaptuk a várva várt békét és két galambunk jövőbeli boldogságát.
Köszönöm szépen még egyszer.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a sorozatot és a fordítását! Köszönöm szépen
a gratulációdat!


Így van! Ahogy írtam, járt nekünk a boldog befejezés! Legalább nekik sikerült
újra egymásra találniuk és együtt maradniuk.

Mondjuk az összhatáson sokat rontott, hogy Wolframnak abban a rusnya színű
előnytelen, rossz szabású egyenruhában kellett megpillantania rég nem látott
szerelmét, de ez is a történelem része:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 18:41

Eugenia írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat.
Üdv: Eugenia

Kedves Eugénia!

Nagyon szívesen!


:flower1: :littlehearth: :) :D :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 19:00

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását. Ahogy azt a beteg lelkű "ördög" mondta: "micsoda izgalom és móka", hazaszeretettel,
önfeláldozással, a szabadságért való küzdelemmel. És így visszatekintve, az elejétől végéig meg volt a
romantikus szál is. Amúgy Oshimának nagyon jól állt a zászló, nagyon megérdemelte a széplelkű pillangóvadász.
Igaz, hogy néhány mondattal elintézték a boldog véget, de legalább örömteli volt a befejezés.
Hát aztán, hogy együtt dolgoztak a szebb(???) jövőért .... ez meg már a csúnya történelem.
Köszönöm szépen!

Kedves RiziBizi! Nagyon szívesen a sorozatot! Ha Oshima "csak úgy" meghal csalódott lettem
volna. Kellett oda még valami a sok emberért, akiken kísérleteket végzett (kéjesen élvezve!),
és akiket mérges gázzal meg koleravírussal megölt. A zászló is jó, de jobb lett volna, ha többet
szenved, mondjuk őt is feltűzik valahová, ahogy ő az élő lepkéket. Ő is beteglelkű volt.

Már Gabinál is reagálni akartam az utolsó kérdőjeles mondatára, amit nálad is kérdőjel követ.
Szegény Yanzhiék a háború borzalmai után bíztak a saját eszméikben, abban, hogy igazuk van,
ez az egyetlen járható út a boldogság felé. Aztán mint más kommunista országban is, jött a
fekete leves. Hála istennek, nem 70 részes a sorozat, nem kellett a háborút követő 20 évet is
megnéznünk.

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 30. 19:02

Kedves Rita !

Köszi ezt a meglepetést, hogy ilyen gyorsan befejezted a sorozatot.
Megnézem és majd.........
:movingflower: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 19:26

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi ezt a meglepetést, hogy ilyen gyorsan befejezted a sorozatot.
Megnézem és majd.........
:movingflower: :littlehearth: :littlehearth:


Kedves Virág! Örülök, hogy örülsz!

Oké.....!


Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. január 30. 19:41

Szia Rita

Köszönöm a befejezését a sorozatnak. Hihetetlen,hogy milyen tempót diktáltál magadnak.
Gratulálok hozzá. :) Olvasva a véleményeket, mondhatni mindenkiből előbújt a vérszomjas
énje, nem tagadom belőlem is, ezer halált kívántam az ördögnek, a lepkevadásznak...
Nehéz lehetett Mannának amikor rádöbbent, kinek is az oldalán harcolt. :-q
Tényleg szerette Wolframot, a tettével bebizonyította. :x
Ez a sorozat igazán különleges volt, és már írtam róla: a győzelemhez nagyon sok ember
áldozata kellett.
Azért a végére is hagytak egy kis csavart, pár könnycseppet, de végül minden jó ha a vége jó. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 30. 19:42

Drága Ritám!!
Jöttem,láttam,vittem,és köszönöm!!
Reméltem,de nem tudtam,hogy ma már itt lesz a sorozat utolsó 3 része.Köszönöm szépen!!! ^:)^
Nem tudom,ki hogy van vele,de az egész sorozatban talán ez az utolsó előtti 4 rész volt az ami igazán felpörgette ezt a sorozatot,úgy,hogy a "már megszokott erőszak" mellett,még humor is vegyült bele!!
A 41 -es részben valósággal kirobbant belőlem a kacaj,mikor a "Félvér Herceg" és Mana elemzi a hoteles incidenst,vagyis:
(Mana)
-Férfi volt
(Félvér Herceg)
-Vagyis akkor maga és én,már kiestünk =)) =))
Állítom,hogy ha egy színész úgy hozza a szerepét,hogy szinte már émelyeg tőle az ember ha csak meglátja,akkor az a színész briliáns a maga nemében,és a Félvér Herceg ezt tőlem kiérdemelte!!Annyira utálom,hogy az már szerelem!!! :x :x
Szerintem,ez a 3 rész ma este már a megnézettek között lesz!!! \m/ \m/
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 30. 19:45

Megnézem és majd.........

Virághoz csatlakozva,majd én is :-h :movingflower:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég