Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

pontnem
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:05

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: pontnem » 2017. január 27. 16:48

Szeretném megkérdezni, hogy AvistaZ-ról le lehet-e tölteni? Ezzel a címmel nekem nem sikerült megtalálnom.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 17:02

pontnem írta:Szeretném megkérdezni, hogy AvistaZ-ról le lehet-e tölteni? Ezzel a címmel nekem nem sikerült megtalálnom.

Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Az avistazon nincs fenn ez a sorozat, de ennyi helyről le tudod tölteni:



Minden sorozatnak az első oldalán az ismertető legaljára teszem be a videó letöltési
lehetőségeket. A Rookie Agent Rouge-nál is ott találod ezeket a linkeket.

Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 17:06

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita a fordítást. és a letöltési linket.
Még pár részt le kell töltenem. Remélem addig megmarad, míg odaérek. @};-

Nagyon szívesen Ildikó! Amit egyszer feltöltök a megára, azt onnan már nem szedem le.
Épp a kilencedik fiókomat töltöm!

Jó szórakozást az új részekhez! Kellemes hétvégét!


Kép
pontnem
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:05

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: pontnem » 2017. január 27. 17:39

Rita írta:
pontnem írta:Szeretném megkérdezni, hogy AvistaZ-ról le lehet-e tölteni? Ezzel a címmel nekem nem sikerült megtalálnom.

Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Az avistazon nincs fenn ez a sorozat, de ennyi helyről le tudod tölteni:



Minden sorozatnak az első oldalán az ismertető legaljára teszem be a videó letöltési
lehetőségeket. A Rookie Agent Rouge-nál is ott találod ezeket a linkeket.

Kellemes hétvégét!

Kép

Köszönöm a gyors választ és a fordításaidat is. Legalább nyolc sorozatot láttam már a fordításodban. Kicsit reménykedtem hátha fent van az AvistaZ-on, mert sokszor onnan a legegyszerűbb letölteni (főleg ha arany csillagos).
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 17:45

Minden sorozatot, feliratot, videót nagyon szívesen!

A megáról is nagyon könnyű letölteni. Ha jó napja van, pillanatok alatt leszaladnak
róla a videók. Úgy tudom, van napi limit, de akkor másnap lehet folytatni a letöltést.

Nálunk rettentő hideg volt ma!

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. január 27. 19:13

Drága Ritám!!
köszönöm az újabb 4-es csomagot!! ^:)^ Meg is van a hétvégi nézni valóm!! O:-)
Csak nézem,és már nem is lepődöm meg semmin,hiszen a politikai irányelvek,és módszerek,ha mondhatom ezt,évezredek óta ugyan az a séma!! (-|
Pl: - Ha egy kém hasznos,addig el nem engedik,ha meg elengedik,akkor neki már régen rossz,a hatalmasok mindig is a kisemberek hátán vívták meg a harcaikat,az emberélet igen olcsó,és még sorolhatnám(((
Ami szinte már már üdítő jelenség,ennek a kis szemüveges szörnyszülöttnek a felbukkanása!! Első látásra felállt tőle a szőr a szemöldökömön !!!!
______________________________________________________________________________________________-
Mivel felénk igen csak sok a be nem jelentett fakitermelő,az irtási területek megközelítésével nincs gond,a fa ára ettől függetlenül szintén aranyárban,.))) Persze aki rendelkezik némi kertben termelt csöves kukoricával(mi mi is!!) azokat kevésbé érinti ez a problema!! Csodásan pattog,10 cső,és némi alágyújtós boldogságos meleget ad !! :-bd
Szép,szép,a tél,de a nyarat valahogy jobban tolerálom))
További szép estét mindenkinek!!!!!!!!!!!!
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 9:22

Kedves Szilvia! Hogy milyen igazad van a hatalmasok és a kisemberek kapcsolatának megítélésében,
ezt a sorozat eddigi, és az utolsó három része is igazolni fogja, és erről szólt a The Chaser is. A legalja
pedig az, amikor a számukra haszontalanná vált kisembereket a többi haszontalanná válttal intéztetik
el, a hatalmasok pedig mossák kezeiket. Gyönyörű, mondhatom!

A szemüveges szörnyszülöttet még Oshima is kis ördögnek szólította. Mondjuk nagy ördögnek nem
nevezhette, hiszen az a név őt magát illeti.

Érdekes, nálunk is több az illegális, mint a legális fakitermelő - látszik, hogy Szabolcsban és Borsodban
lakunk!

Kellemes hétvégét! Jó szórakozást!

Tianmo végre megtudja, hogy halt meg a férje. Megnyugodott, és súlyos döntésre szánja el magát:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 28. 9:31

Hú Rita ez a kép és a leírás...nagyon várom a fordítást...egész izgatott lettem..mi lesz még itt!?!?! :-ss :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. január 28. 10:27

Kedves Rita!
Köszönöm a fordítást, sajnos lemaradtam egy kicsit, maratoni beteg lettem, de már alakul.
üdvözlettel: Ancsa.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 28. 12:24

Kedves Rita !

Erőt vettem magamon és megnéztem, hát igen nehéz újabb véleményt mondani, csak annyit ne kelljen soha ilyeneket átélnünk.
Szomorú számomra mikor egy nép a másik felett akar uralkodni de ez emberre is igaz.
Ami még eszembe jutott , hogy sajnos a kinai kommünt meg az azóta történtekből lehet megitélni................nem érdemes részletezni.
:flower1: :flower1: :littlehearth:
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. január 28. 12:42

Köszönöm az újabb részeket!!! :) @};- :) @};- :) @};-
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. január 28. 17:22

Üdv.
Nagyon szépen köszönöm a 39-42.részek fordítását.
Kellemes hétvégét kívánok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 18:06

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a fordítást, sajnos lemaradtam egy kicsit, maratoni beteg lettem, de már alakul.
üdvözlettel: Ancsa.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen a fordítást! A "maratoni beteg lettem" azt jelenti,
hogy sokáig betegeskedtél? Mert ha igen, gyors jobbulást kívánok!

Jó szórakozást a maradék részekhez!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 18:19

virag1 írta:Kedves Rita !

Erőt vettem magamon és megnéztem, hát igen nehéz újabb véleményt mondani, csak annyit ne kelljen soha ilyeneket átélnünk.
Szomorú számomra mikor egy nép a másik felett akar uralkodni de ez emberre is igaz.
Ami még eszembe jutott , hogy sajnos a kinai kommünt meg az azóta történtekből lehet megitélni................nem érdemes részletezni.
:flower1: :flower1: :littlehearth:

Kedves Virág! Mennyire igazad van! Tudtam, hogy valaki szóba fogja hozni. Vártam, hogy
reagálhassak rá. A kommunizmusra gondolok. Ezt már mi sem csak tankönyvekből ismerjük,
bár én majd húsz évet nem ismertem a miénk elejéből, mert '62-ben születtem.
Ahogy az öcsém mondaná, a kínaiak is "csődőrből vadőrbe" kerültek. Tényleg nem érdemes
róla beszélni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 18:20

Emma11 írta:Köszönöm az újabb részeket!!! :) @};- :) @};- :) @};-

Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 18:23

chain írta:Üdv.
Nagyon szépen köszönöm a 39-42.részek fordítását.
Kellemes hétvégét kívánok.

Szia! Nagyon szívesen az újabb feliratokat!

Neked is kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 19:19

A kínai újév tiszteletére szabad letöltés van az AvistaZ-on. Minden torrentre érvényes,
hogy letöltésük nem rontja az arányotokat, azokra is, amelyek mellett nincs ott az
aranycsillag. A szabad letöltés január 31.-ig van érvényben.

Ez alatt az idő alatt, ha befejeződik egy film vagy sorozat letöltése, állítsátok meg,
és indítsátok el újra a letöltött torrentet, hogy elkerüljétek, hogy felszámolják nektek.


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. január 28. 21:56

Szia Rita! Ismét izgalmas részek voltak! A végén azon csodálkoztam, hogy a féleszű csapatfőnök sánta segítője honnan került elő? Egyszer csak felbukkant a semmiből és aki az útjába került, lekaszabolta. Esetleg Tianmot követte? Mindenki mindenkivel harcol, még csak tippem sincs, hogy mi lesz a vége.
Köszönöm a fordításokat és izgatottan várom az útólsó részeket!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. január 29. 2:16

Kedves Rita, nagy bánat ért. összeomlott a gépem. Ami a gépen volt összes filmem elveszett.
Nagyon sajnálom, mert több féltve őrzött és már látott is közte volt.

Nemrég lett kész, Bencusom újra telepítette.
Köszönöm az új fordításod. Remélem azt is le tudom tölteni az Avistaz-ról. A torentjeim id odalettek, még szerencse, h ogy nem állok a tönk szélén és majdnem mind visszatöltődött már.
Megyek lefekszem, mert igen korán van, nem beszélve arról, hogy elkapott a betegség engem is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 29. 8:38

Szia Ildikó! De sajnálom, hogy ilyen gond szakadt a nyakadba...nem is értem, hogy tud minden ennyire elveszni...elvileg egy szakember mindent, ill majdnem mindent vissza tud hozni. Belegondolni is rossz, mennyi munka van a letöltésekben..mennyi kincs, amihez nem 1oo% hogy visszakapja az ember. Szóljál nekünk majd nyugodtan, ha elkezdsz listázni, hogy melyik felirat nincs meg. hátha valakinek megvan. Van itt Győrben olyan , aki kifejezetten adatmentéssel foglalkozik...állítólag visszahozhatók az adatok..Nekem a külső winben törött el egy alkatrész...5oo Gb adat volt rajta, de sikerült az ismerősömnek átmenteni egy másikra. Úgyhogy tudom hogy most hogy érzel...Reméljük a legjobbakat! Jó pihenést ... :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 29. 10:57

B.Marika írta:Szia Rita! Ismét izgalmas részek voltak! A végén azon csodálkoztam, hogy a féleszű csapatfőnök sánta segítője honnan került elő? Egyszer csak felbukkant a semmiből és aki az útjába került, lekaszabolta. Esetleg Tianmot követte? Mindenki mindenkivel harcol, még csak tippem sincs, hogy mi lesz a vége.
Köszönöm a fordításokat és izgatottan várom az útólsó részeket!

Szia Marika! Jót nevettem az írásodon! Igen, ezekben a sorozatokban minden megy,
mint a karikacsapás. A Féleszű azt mondja, hogy hozd ide Lan parancsnok anyját, erre
a Rosszlábú elindul, és azonnal tudja, hol kell keresnie. Hihetetlen!
Mondjuk lehet, hogy a cenzúra miatt is vannak néha megmagyarázhatatlan események.
Ebből a sorozatból is jócskán vagdostak ki részeket.

Én már csak az utolsó részt nem láttam, de még mindig fogalmam sincs, mi lesz a vége!!

Nagyon szívesen az utolsó előtti csomagot!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016) (42/45)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 29. 11:50

nildiko írta:Kedves Rita, nagy bánat ért. összeomlott a gépem. Ami a gépen volt összes filmem elveszett.
Nagyon sajnálom, mert több féltve őrzött és már látott is közte volt.

Nemrég lett kész, Bencusom újra telepítette.
Köszönöm az új fordításod. Remélem azt is le tudom tölteni az Avistaz-ról. A torentjeim id odalettek, még szerencse, h ogy nem állok a tönk szélén és majdnem mind visszatöltődött már.
Megyek lefekszem, mert igen korán van, nem beszélve arról, hogy elkapott a betegség engem is.

Kedves Ildikó! Először is jobbulást kívánok! Mert még a számítógéptől is fontosabb az egészség!

De rögtön utána ott lohol a számítógép, ami már nélkülözhetetlenné tette magát az életünkben.
Sajnállak nagyon! Ahogy Kata is írta, ha nem találsz valamit, szólj, hátha tehetünk érted valamit!
Ha az én dolgaim közül is voltak kedvenceid, azzal nem lesz gond, mert a megán majd mindenem
fenn van, onnan le tudod töteni.

Ha felmész az AvistaZra, jobb oldalt fenn, ahol a felhasználóneved van, lenyílik egy ablak, és van
egy olyan, hogy "Torrent History" Ott minden megvan, amit eddig leszedtél az oldalról. Ha ráklikkelsz
a sorozatok, filmek nevére, máris ott találod magad a sori oldalán, és újra beindíthatod a letöltést.
Még két napig ingyenesen töltögethetsz!!

Láttam, hogy te is letöltötted az új rövidke webdrámát, aminek a fordítását jeleztem a Doramamajomon.

Még egyszer jobbulást kívánok Neked!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 30. 6:12

Jó szórakozást kívánok a befejező részekhez!

Igaz, hogy nem volt sétagalopp ez a sorozat, sokszor nagyon kemény dolgokat láthattunk,
de ilyen volt a háborúban az élet (ha a The Chaserre gondolok, kemény békeidőben is).

Ugyanakkor nagyon élveztem, hogy egy számomra teljesen új világot, a hírszerzőkét, is
megismerhettem e sorozatból. Örülök, hogy egy újabb műfajba is bemerészkedtem, amit
eddig mindig elutasítottam. Boldog vagyok, hogy rátaláltam erre az érdekfeszítő, izgalmas
sorozatra!

Mindenkinek köszönöm, aki együtt nézte velem a Rookie-t!! Tudjátok, mert sokszor írtam
már, hogy milyen sokat számít a jelenlétetek!


Most az Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben lesz a fő sorozatom. Már
alig várom, hogy folytathassam! A 3. rész következik aminek a címe a Tea útja, és a Pu'er
teával foglalkozik. Közben lefordítom az 5 részes, 12 perces videókból álló Ruby Ruby Love
c. koreai webdrámát, ami egy nagyon könnyed romantikus sorika. Épp jó lesz a Rookie után
levezetésnek. Az AvistaZ-ról még egy napig ingyen letölthető, de a megára is felteszem.
Aztán van két-három film, amit már régóta szeretnék lefordítani, és még két webdráma is
várakozik (legalább két éve) a gépemen. Ezek a tervek, de nálam soha nem lehet tudni. Ha
találok valamit, ami nagyon megtetszik, akkor képes vagyok felborítani mindent és belevetni
magam.

Arról már csak nagyon halkan beszélek, hogy mennyire szeretném a thai Kiss Me 2-t vagy a
thai Goongot! Tudom, Ti is!


Kép
Kép
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. január 30. 7:30

...Kedves Rita koszonom az utolso részek magyar feliratait.....bevallom én már végig nézztem feliratok nélkul és annyit megrázo részek ezek az utolsok is deeeee ugye minden jo ha....:)...van bennuk meglepetés ,izgalom ,harc és sok sok kiontott élet de az utolso percek mindent kárpotollnak... :littlehearth: ...annak pedig kulon orulok mikor SM felesége bevalja YZ nak a férje ugyan mindent megadott neki de a szivében más nonek volt csak hely ....Most megnézzem a feliratal ujbol mert eddig csak a szinészek játéka és a képek beszéltek érteni a szovegbol semmit nem értettem ...:)...Még egyszer nagyon szépen koszonom a feliratokat a munkádat ,a sorozatra és a sorozat által ránk forditott idodet .Kellemes hetet kivánok nálunk még mindig nagyon nagyon hideg vam ma reggelre -19 fok volt és bizony nappal sem enged nagyon ez a hideg kemény minuszok vannak egész nap ha ki is sut a Napocska akkor sem cseppen meg az eresz már napok ota...Brrrr én már nagyon nagyon unom ezt a zimankot...de csak ha lassan is de ideér a Tavasz ...:)... :movingflower: szia Anna... :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 30. 9:03

Kedves Rita! Köszönöm, hogy ilyen meglepetéssel leptél meg bennünket, ez is jelzi, mennyire izgalmas volt számodra is a sorozat, és alig várod, hogy mi is láthassuk "magyarítva" :D . Máris viszem, és amÍg Samuka még alszik legalább az egyik részt megnézem...aztán jövök referálni... :D :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Áldott hetet mindenkinek! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég