Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 28. 6:13

Kedves Timbo!

Amikor úgy döntöttem, hogy belevágok a sorozatba, csak az első négy részt láttam,
amiből én is teljesen más jellegű sorira számítottam. Aztán annyira magával ragadott
a történet, hogy már semmi nem számított, látni akartam a következő részeket, és
mivel a fordítással haladok, futószalagon gyártottam a magyar feliratokat.

Én nem azon csodálkozom, hogy milyen módszerekkel vallattak, hanem azon, hogy a
nagy fájdalom hatására se törtek meg a kliensek. Én nem lettem volna képes erre azt
hiszem.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó munkát kívánok az újabb sorozatodhoz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 10. 16:25

Igaz, hogy még csak félkész állapotban van, de megcsináltam a Pretty Li Hui Zhen
témáját, hogy kitehessem a videók megás linkjét. Valószínűleg vasárnap fogom hozni
az első két részt!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=123

Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. március 12. 17:49

Kedves Rita !!
Sajnos csak most tudom megköszönni a Roki Fordítását és az utolsó részeket ,mert a gépem rossz lett és még megnézni is most tudtam !!
elég véresre sikeredett a vége ,de nem is lehetett más a befejezése ! Nagyon sajnáltam a kis ápoló nőt ( Timo ) ( lehet nem jól írtam de tudod kire gondolok ) Az egész sorozatban egy igaz szeretettre méltó szereplő volt .Emlékszel én mondtam hogy maradt a Mannába egy kis emberség ,sajnos az ő sorsa már megvolt pecsételve .Nagyon örülök hogy jó és szép befejezése lett a sorozatnak ,igy a végén tudtam egy nagyot sóhajtani ! További jó munkát ,jó fordítást kívánok ! Szeretettel Erzsébet !!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 19:17

Erzsike54 írta:Kedves Rita !!
Sajnos csak most tudom megköszönni a Roki Fordítását és az utolsó részeket ,mert a gépem rossz lett és még megnézni is most tudtam !!
elég véresre sikeredett a vége ,de nem is lehetett más a befejezése ! Nagyon sajnáltam a kis ápoló nőt ( Timo ) ( lehet nem jól írtam de tudod kire gondolok ) Az egész sorozatban egy igaz szeretettre méltó szereplő volt .Emlékszel én mondtam hogy maradt a Mannába egy kis emberség ,sajnos az ő sorsa már megvolt pecsételve .Nagyon örülök hogy jó és szép befejezése lett a sorozatnak ,igy a végén tudtam egy nagyot sóhajtani ! További jó munkát ,jó fordítást kívánok ! Szeretettel Erzsébet !!

Kedves Erzsébet! Szerencsére újra itt vagy, az azt jelenti, hogy meggyógyult a géped!

Hát igen, ahogy haladtunk előre, úgy mentünk bele a háborúba. Nem lehetett elkerülni
a borzalmakat, még így sem kaptunk belőle annyit, amennyit kaphattunk volna. Csata
jelenetekben nem volt részünk, hála istennek.

Manna valóban nem kerülhette el a sorsát. Annyi kínai honfitársának oltotta ki az életét
közvetlenül és közvetve is, hogy muszáj volt bűnhődnie érte. A befejezés legalább kárpótolt
bennünket. Ránk is fért a végére.

Köszönöm a jókívánságaidat! Ha van kedved, kukkants be a Pretty Li Hui Zhen topikjába
is, hátha kedvet kapsz hozzá. Direkt könnyed sorozatot választottam, a Rookie, és a The
Chaser után.


Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2017. március 20. 16:37

Kedves Rita! Annyira izgalmas volt ez a sorozat, hogy még egyszer szeretném megköszönni az áldozatos és remek fordítói munkád. :ymapplause:
Köszönöm a feliratozást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 20. 17:53

Nyekk írta:Kedves Rita! Annyira izgalmas volt ez a sorozat, hogy még egyszer szeretném megköszönni az áldozatos és remek fordítói munkád. :ymapplause:
Köszönöm a feliratozást!

Kedves Nyekk! Még egyszer nagyon szívesen! Boldog vagyok, hogy ennyire tetszett
a Rookie!

Nagyon jólesett a dicséreted! Végül is a magyar felirat az, amivel hozzá tudok adni
valamennyi pluszt a sorozatokhoz. Köszönöm!


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. április 20. 20:39

Rita írta:
VidékiÉva írta:Szia Rita! Köszönöm a feliratokat és a linkeket. Érdekesnek találom a sztorit, valamint én is ismerem már a színésznőt is. Majd, ha végeztem akkor jövök kibeszélni. Ezt is nagyon szeretem.
Köszönöm: Vidéki Éva

Szia Éva! De rég láttam már az aranyos zsiráf avatarodat! Magamból indulok ki,
ezért úgy gondolom, neked is fog tetszeni a sorozat.

Szeretettel várom a véleményedet! Jó szórakozást kívánok!


Kép

Szia Rita!
Mint írtam új jelszót kellett kérnem és izgultam is, hogy még meglegyen a zsiráfom. De az előző hozzászólásomnál már láttam, hogy megmaradt.
Még nem is fogtam neki sajnos. Sok ismétlést néztem, amíg nem volt eltéve a régi vincseszterem. A napokban viszont újra eljöttem megnézni, hogy mit fordítassz. Nagy örömömre a kínai She was prettyt. Ezt is majd szeretném nézni. Én is láttam a koreait és tetszett nekem. Most viszont el vagyok keseredve, illetve csalódtam. Elkezdtem nézni Chen Qiao Ennel a Stay with me sorozatot és annyira nem tetszik, hogy abbahagytam. Pedig kedvenc szinésznőm. Alig vártam, hogy le legyen fordítva. Eddig minden sorozata nagyon tetszett amiben láttam, ezért nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódtam. Azok a részek nem tetszenek benne ahol a gondolatait mutatják és azok rendszerint kaján gondolatok. Ott kosztümben ripacskodik, majd mutatják a jelenben, hogy idétlenül vihog a gondolatain. Ez meg a legváratlanabb helyeken történik és a körülötte lévők megrökönyödötten nézik a vihogását. 20 résznél sokalltam be. Lehet, hogy ezt viccesnek szánta a rendező, de nekem csak ripacskodásnak tűnik és idegesít. Így aztán itt olvasgattam és kerestem nézni valót. Nemsokára viszont neki kezdek ennek is, mert már le van töltve.
Köszönöm: Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 21. 5:51

Kedves Éva! Pedig a két főszereplő miatt én is szemeztem azzal a sorozattal, de mivel
előzőleg kezdtem bele a Pretty-be, nem akartam még betervezni.

Ha a férfi főszereplő tetszett, akkor nézd meg a Love Me If You Dare-t, ami az egyik
kedvenc kínai sorozatom.

Ne haragudj En Qiao Chenre! Azt kell eljátszania, ami a forgatókönyvben van, és amire
a rendező utasítja. A The Queen of SOP-ban láttam először, azóta én is nagyon imádom.

Jó nézelődést, és jó szórakozást kívánok a kiválasztott sorozathoz! Szép napot!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. április 30. 15:17

Rita írta:Kedves Éva! Pedig a két főszereplő miatt én is szemeztem azzal a sorozattal, de mivel
előzőleg kezdtem bele a Pretty-be, nem akartam még betervezni.

Ha a férfi főszereplő tetszett, akkor nézd meg a Love Me If You Dare-t, ami az egyik
kedvenc kínai sorozatom.

Ne haragudj En Qiao Chenre! Azt kell eljátszania, ami a forgatókönyvben van, és amire
a rendező utasítja. A The Queen of SOP-ban láttam először, azóta én is nagyon imádom.

Jó nézelődést, és jó szórakozást kívánok a kiválasztott sorozathoz! Szép napot!

Kép

Szia Rita!
Képzeld nem adtam fel a sorit és talán a 20. részig ripacskodik a lány. Utána nézhető volt szerencsére. De ugye az eleje lerontotta így nekem csak olyan jó közepes eredmény jött ki. Láttam a Love me if you dare-t. Nekem is nagyon tetszett.
Most viszont elkezdtem a Rookiet, ahogy ígértem. Még nem olvastam a hozzászólásokat. Nálam az abbahagyhatatlan kategória lett. Egyenlőre csak annyit tudok írni szimplán, hogy nagyon tetszik. 13 részig szinte egyhuzamban néztem. Minden tetszett benne. A házak, ruhák, színészek, történet. Utána ahogy Manna a féltékenységtől pszihopata lesz, már nem jött be annyira, de még így is kimagasló élmény nekem. Nagyon nem szeretem a fanatizmust semmiben és itt több példa akad rá. De valahogy mégis magával ragad a történet, pedig néha borzongok tőle, mégis nézni kell. Ebben biztos benne van, hogy minden szereplő remekül játszik. Az elején én teljesen más történetre vártam a 2 lány barátságából kiindulva. Mannát még mindig nem értem. Ha az ő szülei nem lettek volna hazaárulók, akkor a barátnőnek nem kellett volna kémkedni utánuk. Ergó nem a barátnő hibája a dolog, hiába jut mindig erre a gondolatra. Pedig végül is miatta kezdődött el az egész kémhistória. Én sajnálom a barátságukat, de úgy érzem, hogy Manna mindig is kisebbrendűnek érezte magát Yanzinál, ezért mikor mindig valamiben jobbnak bizonyult nála még eszelősebben mardosta őt a tehetetlenség. Mikor meg nőként is legyőzetett már nem tudott visszafordulni. Azt rögtön az elején látni lehetett, hogy nem nőként néz rá a Zhou YuHao. Mindig a lány mosolygott, ölelgette, fogdosta, a férfi mindig húzódozott tőle. Ő mindig is csak a japánoktól akarta megmenteni őt. Manna meg mindig is érezte, csak nem akarta elfogadni. Még ott tartok, hogy ők sem vallják be maguknak sem az érzelmeiket egymás iránt, de már nagyon alakul. Sajnos a háború az emberekből a legrosszabbat hozza ki. Meg ha ott a fegyver kéznél, akkor a legkönnyebb azt használni, gyilkolni, lőn gondolkodás nélkül. Ezért nem szeretek háborúsat nézni. Talán mintha a homokba dugnám a fejem, ha nem látom talán nincs is.((( Filmen érdekes nézni ezt a mindenki megfigyel mindenkit, oda és vissza, meg keresztül-kasul, de én nem tudnék így élni. 10 részem van még hátra. Csak már nagyon kellett róla írnom. Köszönöm a fordítást és a filmet.
Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 2. 5:40

Szia Éva! Én is hasonlóan jártam, mint te. Teljesen másra számítottam az első négy rész
alapján, mint ami kikerekedett a történetből. Ami téged is és engem is ott marasztalt, az
az izgalom lehetett. Olyan jól felépítették a sztorit, hogy minden rész nagy izgalommal
zárult, és a kíváncsiság nagy úr. Viszi, hajtja előre az embert. Én, aki soha nem néztem
háborús témájú alkotásokat, és rosszul vagyok a vér, a kínzások látványától, ott tartottam,
hogy majdhogynem már nem is érdekeltek ezek a jelenetek, csak láthassam főszereplőink
kalandjait.
Engem az izgalmas történeten, és a nagyszerű színészi alakításokon kívül a kémek világa
volt az, ami teljesen lenyűgözött. Mindenféle komolyabb eszköz nélkül, csak az eszükre,
a megfigyeléseikre, az érzékszerveikre és a megérzéseikre hagyatkozhattak, egy pillanat
alatt kellett meghozniuk a legjobbnak vélt döntéseiket, miközben állandóan szerepet kellett
játszaniuk, és vigyázni, hogy le ne bukjanak. Nagyon élveztem az okosságukat, még Mannáét
is, de ő engem is nagyon felhúzott.

Igen, a háború mindenkiből a legrosszabbat hozza ki. Ráadásul a kínaiak egymás ellen is
harcoltak megkönnyítve a japánok helyzetét. Ki tudja, mit csinálnék ha állandóan attól kéne
rettegnem, hogy megölhetnek. Lehet, hogy én is könnyebben húznám meg a ravaszt. Milyen
jó, hogy még gondolati szinten sem kell ezzel foglalkoznom. Így is szörnyű volt látni a háborút,
pedig nem is nagyon sokat mutattak a tényleges harcokból.

Nagyon örülök, hogy téged is ennyire magával ragadott a sorozat! A barátnőm azt mondta,
hogy legközelebb ne vigyek neki ehhez hasonlót, mert csak szenvedve, rám való tekintettel
nézte meg, de alig várta, hogy vége legyen. Nem esett jól, de ha ez a véleménye, nincs mit tenni.

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. május 2. 18:38

Szia Rita!
Én alapból szeretem a kémtörténeteket. Rengeteg Hód könyvet olvastam Mattyasovszky Jenőtől. Engem is mindig lenyűgöz a tudásuk. Az ilyen beépülésekhez mennyi figyelem, fegyelem kell. Ahhoz, hogy ne essen ki soha egy pillanatra sem a szerepéből akit játszik. Szerintem nagyon nehéz. Mindig ott van a sarkukban a lebukás veszélye is. Itt szinte mindenki kényszerből lett kém. Ezzel még nehezebb dolguk lehetett. Én sem szeretem a háborút, de itt azért szükség volt bemutatni, mert máshogy hiányos lett volna a történet. De sok olyan jelenet volt ahol a képernyő mellé néztem, mert nem bírtam volna nézni. El sem tudom képzelni, hogy tudtak ennyi borzalmat átélni az emberek. Az anyukám is néha mesélt róla. Neki át kellett élni. Én inkább kikerülöm. A verekedős filmeket szeretem, de csak azt amikor test-test ellen harcol a fegyvereset nem. A golyóhoz nem kell tudás, erő, kitartás. Az sajnos válogatás nélkül pusztít. Elég, ha meg tudod húzni a ravaszt. Visszatérve a sorozathoz, azért nekem hiányzik, hogy Manna nem bűnhődött meg. Nagyon könnyen megbocsájtottak egymásnak a lányok. Bántja az igazságérzetemet. A japánok is simán csak meghaltak. Még felfogni sem tudták, hogy mit tettek rosszul és még mennyi aljasságot akartak elkövetni. Még azokat a kínaiakat nem értem akik önként álltak a szolgálatukba. Mint Manna apja és akiket ő beszervezett. A japánok meg nem is emberként hanem csak egy eldobható tárgyként néztek rájuk. Ha elvégezte a dolgát onnantól már megölhető, eldobható volt. Ez mondjuk a Megmentési parancsnokságnál is megfigyelhető volt. Nagyon kevés embernél számított az emberélet. A küldetés volt csak a fontos. De ezektől eltekintve én végig izgultam a sorozatot. Biztosan még többször meg fogom nézni.
Most azért ismétléssel nyugtatom magam és majd nézem a kínai She was prettyt, ha elkészült.
Nagyok köszi ismételten ezt a nagy munkát.
Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 4. 15:51

Kedves Éva! Az én életemből kimaradtak a kémtörténetek, pedig szerintem nagyon
élveztem volna. Sem könyvben, sem filmben nem volt hozzájuk szerencsém.

Nehezen bírom az izgalmakat, én nem lettem volna jó kém. Biztos, hogy infarktust
kaptam volna pár nehéz helyzetben. Én olyan mérhetetlenül nagy és erős elkötelezettség
sincs bennem, hogy az első körömleszedő csipesz látványára el ne áruljam az titkaimat.

De nézni más hősiességét, bátorságát, leleményességét, eszességét nagyon jó. Élveztem
is nagyon a teljes sztorit.

A Pretty kevésbé érdekes számomra, de az tény, hogy jól kikapcsol. Nyárra kellemes
szórakozás lesz majd.

Mindent nagyon szívesen!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. május 7. 18:57

Szia Rita!
Én nagyon szerettem kémtörténetet olvasni. Szerintem az egész Hód sorozat megvolt nekem. De a kémeknek azért jó színészeknek is és nagyon okosnak is kellett lenni, mert különben lebuktak volna. Nekem egyik sem az erősségem, így csak olvasva vagy nézve élveztem. A kínzást én nézni sem bírom, elviselni meg pláne nem akartam volna. Maradok a kényelmes megfigyelőnek. :))
Prettyt várom, mert szeretem a romkomokat. Meg szeretem a különféle feldolgozásokat összehasonlítgatni. Hogy mit hogyan oldanak meg a más kultúrával, hagyományokkal rendelkezők.
Köszi: Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 8. 5:31

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Én nagyon szerettem kémtörténetet olvasni. Szerintem az egész Hód sorozat megvolt nekem. De a kémeknek azért jó színészeknek is és nagyon okosnak is kellett lenni, mert különben lebuktak volna. Nekem egyik sem az erősségem, így csak olvasva vagy nézve élveztem. A kínzást én nézni sem bírom, elviselni meg pláne nem akartam volna. Maradok a kényelmes megfigyelőnek. :))
Prettyt várom, mert szeretem a romkomokat. Meg szeretem a különféle feldolgozásokat összehasonlítgatni. Hogy mit hogyan oldanak meg a más kultúrával, hagyományokkal rendelkezők.
Köszi: Éva

Szia Éva!
Egyetértek veled! Azért jók a filmek, sorozatok, mert helyettünk is hősködnek a
hősök. Szívesen nézzük, amilyenek nem tudunk mi lenni. A színészkedéssel nekem
is gondjaim lennének. Nem tudom felvenni a pókerarcot minden esetben. Rajtam
azonnal látszódna, rosszban sántikálok. magamat buktatnám le.

Én is ezért szeretem a feldolgozásokat. Bár a Pretty nagyon hasonlít az eredetihez,
remélem, szívesen fogod nézni majd!

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. május 13. 20:47

Szia Rita.
Köszönöm. Majd maratonban nézem. Hiába ígértem meg már, hogy a fordítással haladva nézek valamit veled , sajnos nem tudom betartani. Amikor érdekel a sori, akkor egyfolytában nézném, és a legtöbbel így járok. Most is csak benéztem és láttam a válaszod. Nagyon szép ez a fa. Neked is szép hetet.
Éva
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 9. 7:25

szia Éva, most olvasgatok visszafelé, mondhatni nosztalgiázom, és olvasom, hogy Stay with me kifogott rajtad. Nem csodálom, kevés sorozat van ami repült nálam is a gépről, de ez sajnos igen. Én sem bírtam sem a történetet, sem a rendezést, sem a szereplőket, pedig más sorozatokban oda vissza vagyok értük...de ez egy szerencsétlen alkotás volt a-tól szettig! Azt hiszem ilyen kritikát még nem is igen írtam egy soriról. Ha ilyenekbe botlottam volna tuti már nem is próbálkoznék többel, hogy megnézzek még egyet, de szerencsére nem így történt.! Ez kivételes rossz volt! :-q
Nem is érdemes rá szót vesztegetni. :-q

Ellenben a ROOKIE a háború borzalmai ellenére az egyik kedvencem...egy két jelenetnél picit előretekertem és néztem tovább. Annyira brilliáns volt a szereplők alakítása, még a rosszé is, hogy letehetetlen. Azt hiszem párszor szívesen bemásztunk volna a képernyőbe besegíteni...

Egyébként éppen csak annyit kaptunk a háborúból szerencsére, amennyi feltétlen kellett a történet megértéséhez, és még valami..ezt nem tanították nekünk a töri órán, és bizony kellenek nekünk ezek a fejtágítások is...
szóval azt akarom csak mondani még, ha valami nagyon nehéz, egy picit vidd tovább a kurzort...és úgy nézd tovább mert maga a történet meg fantasztikus, pont szereplők alakítása miatt! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Milyen jó nekünk, hogy Rita is kitartott, és nem dobta menet közben a sorit! ;) :D :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Igazán hatalmas élményekkel lettünk gazdagabbak! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 10. 17:23

Kata58 írta:Ellenben a ROOKIE a háború borzalmai ellenére az egyik kedvencem...egy két jelenetnél picit előretekertem és néztem tovább. Annyira brilliáns volt a szereplők alakítása, még a rosszé is, hogy letehetetlen. Azt hiszem párszor szívesen bemásztunk volna a képernyőbe besegíteni...
Milyen jó nekünk, hogy Rita is kitartott, és nem dobta menet közben a sorit!


Nagyon imádtam a Rookiet, ezért, ha csak páran maradtunk volna a végére, én akkor is
lefordítottam volna. És te is tudod, hogy soha nem dobok sorozatot menet közben. Ha
belekezdek, akkor be is fejezem. A változtatás jogát csak addig tartom fenn, amíg el
nem kezdem a fordítást.

Én bírtam a "kiképzést". Nálam nem verte ki a biztosítékot egy jelenet sem. Nem mondom,
ha ettől durvább lett volna, az már nem esett volna jól, de ennyit még elviselek.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 11. 9:17

szia Rita! Egyetértek, csak a félénkebbek kedvéért írtam amit írtam...de egyébként még pl. soha nem találkoztam az alváselvonásról, az pl. milyen érdekes és egyben fájó volt. fantasztikus jelenet ahogy megcsinálták az tuti.... :-o :D :littlehearth:
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2018. november 19. 2:14

drága Rita!
nagyon tetszik ez a történet, a szereplők is. ma azaz tegnap belekezdtem és 6 részt meg is néztem.
örülök h online nézhető.
köszönöm.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 16:14

jutka12 írta:drága Rita!
nagyon tetszik ez a történet, a szereplők is. ma azaz tegnap belekezdtem és 6 részt meg is néztem.
örülök h online nézhető.
köszönöm.

Kedves Judit! Boldog vagyok, hogy neked is ennyire tetszik a Rookie. Nem csak nézni,
fordítani is nagyon szerettem. Jó volt az angolja, nem kellett szenvednem vele.

Arra felhívnám a figyelmedet, hogy mivel ebben a korban háború is zajlott, lesznek
benne véresebb jelenetek, de ha azokon túlteszed magad, egy végtelenül izgalmas,
és szórakoztató sorozatban lesz részed.

Kép
Hetti
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:51

Re: Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Hetti » 2020. augusztus 21. 14:33

Szia Rita! Örömmel fedeztem fel ezt a sorozatot, mert nagyon szeretem a 20-as 30-as évek hangulatát (építészet, lakberendezés, divat stb...). Köszönöm a sorozat fordítását és a megás letöltés lehetőségét! :flower1:
Vivike
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. május 29. 13:53

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Vivike » 2022. február 5. 13:57

Rita írta:Kedves Timbo!

Amikor úgy döntöttem, hogy belevágok a sorozatba, csak az első négy részt láttam,
amiből én is teljesen más jellegű sorira számítottam. Aztán annyira magával ragadott
a történet, hogy már semmi nem számított, látni akartam a következő részeket, és
mivel a fordítással haladok, futószalagon gyártottam a magyar feliratokat.

Én nem azon csodálkozom, hogy milyen módszerekkel vallattak, hanem azon, hogy a
nagy fájdalom hatására se törtek meg a kliensek. Én nem lettem volna képes erre azt
hiszem.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó munkát kívánok az újabb sorozatodhoz!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég