Rookie Agent Rouge (online is nézhető)

Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. január 31. 21:46

Szia Kata! Én is láttam! Nem fogunk csalódni! :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 31. 21:47

Kata58 írta:sziasztok! én láttam a koreai változatot és nagyon szerettem. biztosan jó lesz ez is...Bár ezzel az erővel nekieshettünk volna Jerry sorijának is... :)) :)) :)) :))

Kata! De én nem azt a sorozatot szeretném fordítani. Leírtam, hogy sokat kéne bajlódni
a felirataival. Ahhoz meg annyira sincs kedvem, mint amennyire nem akartam hosszú
sorit választani.
A "neki eshettünk volna" az azt jelenti, hogy minden részt megnézek, majd összevonogatom
a sorokat, majd újra elkezdem nézni, és fordítani. Ez dupla munka, ezalatt az idő alatt két
részt lefordítok.

Jó éjszakát!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 31. 22:10

Rita ki fogsz nevetni, de én most nem összevontam a sorokat, hanem feleztem....úgy látszik a másik munkám bezavart...nem baj, így is úgy is kipróbálom meglátjuk mire jutok...Kellemes estét továbbra is mindenkinek! :ymhug: i-) :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Mona » 2017. február 1. 12:26

Kedves Rita!
Nagyon rég jártam itt, utoljára augusztusban, mostantól újra mindig megjelenek majd itt nálad.Nagxon örülök ennek az új kínai sorozatnak, még sosem láttam a kínai történelem eme részéről sorozatot.A kosztümök is szépek csak félek, hogy nagyon szomorú sorozat lesz, ettől eltekintve nagyon szeretnén majd megnézni, de előbb szerintem ez a pretty kínai sorozatod lesz majd mert mar kinéztem és jónak tűnik és pont gondoktam arra, hogy de kár hogy még senki sem tervezi! Tuti nagyon klassz lesz és már nagyon várom. Valamiert nem ugrott be először Peter Sheng neve, aztán rájöttem, hogy persze a Go princess Go-ba, megyek meg is nézem még egyszer, milsen jó sorozqt volt az is! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 1. 16:16

Kata58 írta:Rita ki fogsz nevetni, de én most nem összevontam a sorokat, hanem feleztem....úgy látszik a másik munkám bezavart...nem baj, így is úgy is kipróbálom meglátjuk mire jutok...Kellemes estét továbbra is mindenkinek! :ymhug: i-) :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata, ne bajlódj vele, nagyon nagy munka, és valamennyire érteni kell
hozzá angolul.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 1. 16:26

Mona írta:Kedves Rita!
Nagyon rég jártam itt, utoljára augusztusban, mostantól újra mindig megjelenek majd itt nálad.Nagxon örülök ennek az új kínai sorozatnak, még sosem láttam a kínai történelem eme részéről sorozatot.A kosztümök is szépek csak félek, hogy nagyon szomorú sorozat lesz, ettől eltekintve nagyon szeretnén majd megnézni, de előbb szerintem ez a pretty kínai sorozatod lesz majd mert mar kinéztem és jónak tűnik és pont gondoktam arra, hogy de kár hogy még senki sem tervezi! Tuti nagyon klassz lesz és már nagyon várom. Valamiert nem ugrott be először Peter Sheng neve, aztán rájöttem, hogy persze a Go princess Go-ba, megyek meg is nézem még egyszer, milsen jó sorozqt volt az is! :)

Kedves Mona! Jó újra itt látni téged! Ne félj a Rookie-tól, nem annyira vészes, amennyire
írtunk róla. Ne úgy képzeld el, hogy minden epizódban valami rettentő dolog történik, mert
ez nem igaz. Nagyon sokáig egészen békés volt a sori, csak ahogy mentünk bele a háború
sűrűjébe, kerültek elő olyan dolgok is, amik a háború velejárói. Az izgalom sokkal jobban
része a sorozatnak, mint a borzongás. Van az is, de nem minden részben.

Én is nagyon bízom benne, hogy szeretni fogjuk Li Hui Zhent és Peter Shenget, és magát a
sorozatot is! Legyen romantikus és komikus, akkor már nekem oké! Most ilyenre vágyom.


Találkozunk kb. két hét múlva!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 1. 16:28

Elnézést kérek azoktól, akik várják a Ruby Ruby Love c.koreai webdrámát,
nem fogom lefordítani.

Az ok: megnéztem mind az öt epizódot, és sajnos mindegyik rész felirata
eléggé hiányos.


Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. február 1. 16:33

Kedves Rita! Köszönöm szépen a fordítás befejező részeit.Nálam még a 38.rész fog jönni,de a hozzászólások szerint a végére aránylag minden elfogadhatóan fejeződik be.Ki kellett várnom az utolsó részeket,na és a fórumozók hozzászólásait hozzá kellett olvasnom.Üdvözletem Mindenkinek! :x
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. február 1. 20:04

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 1. 20:11

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a fordítás befejező részeit.Nálam még a 38.rész fog jönni,de a hozzászólások szerint a végére aránylag minden elfogadhatóan fejeződik be.Ki kellett várnom az utolsó részeket,na és a fórumozók hozzászólásait hozzá kellett olvasnom.Üdvözletem Mindenkinek! :x

Kedves Nagyi! Nem kell félned a végétől sem. A kínaiak megnyerték a háborút,
ez máris jó dolog, és még happy endre is futotta a végére.

A következő sorozat nem lesz ennyire félelmetes, de szerintem ennyire izgalmas
sem. Ha jól kikapcsol, és stresszmentesít, akkor ki bánja!

Mindent nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 1. 20:12

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!

Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: :D :movingflower: %%-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. február 1. 20:44

Szia Rita!

Most kezdem a 7. részt, beszippantott rendesen! :-)
Igyekszem az arcokat elhelyezni ki hova tartozik, ezzel mindig gondom van egy ideig. Kezd nagyon igzalmas lenni a történet.
Csodásak a ruhák, a frizurák, a fru-fru megoldás. Kiváncsi leszek az érzelmi szálak alakulására. Már megvan kit boronálnék össze, hát majd kiderül, hogy jók-e a megérzéseim. :-)
Yanzhi szuperül játsza a nagyon jó szerepét. Néha könnyedén flegma, aztán szexisen rámenős, veszélyérzet semmi, igy ha belekezd valamibe, emelkedik az az adrenalin szintje az emberben.
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. február 1. 20:52

Rita írta:Szilvia! Sikerült ellenállni egy újabb háborúsnak! Hihi!

Kép


Ha Ő a megszálló,és megadom magam !!!!!!!!!!!!!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. február 1. 21:06

Kedves Szilvi!

Ha Ő a megszálló,és megadom magam !!!!!!!!!!!!!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:[/quote]


Ezt a mondatot akár én is mondhattam volna.Nagyon jót kuncogtam rajta.

Drága Rita!

Tetszik a választásod, köszönöm szépen.
Szép estét kívánok.
Marcsi :)
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. február 2. 0:26

Szia Rita !

Megnézem mit választottál, ez a laza limonádé de most erre van szükség.

A sorozat másik férfi főszereplője Zhang Vin, a mindig második férfi. Most forditanak egy sorozatot abban is játszik.
( Chronicle of life történelmi kinai dráma )

Én láttam a koreait nekem egyszer nézhetős sorozat volt, laza nem kell gondolkodni nem kell izgulni.

további szép hetet
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 4:57

f.ági írta:Szia Rita!

Most kezdem a 7. részt, beszippantott rendesen! :-)
Igyekszem az arcokat elhelyezni ki hova tartozik, ezzel mindig gondom van egy ideig. Kezd nagyon igzalmas lenni a történet.
Csodásak a ruhák, a frizurák, a fru-fru megoldás. Kiváncsi leszek az érzelmi szálak alakulására. Már megvan kit boronálnék össze, hát majd kiderül, hogy jók-e a megérzéseim. :-)
Yanzhi szuperül játsza a nagyon jó szerepét. Néha könnyedén flegma, aztán szexisen rámenős, veszélyérzet semmi, igy ha belekezd valamibe, emelkedik az az adrenalin szintje az emberben.

Szia Ági!
Nagyon örülök, hogy téged is beszippantott! Ez most már így marad a végéig! Az izgalom csak
fokozódik, viszont lassan le kel mondanod a szép ruhákról. Fel fogja váltani az egyenruha.
Az adrenalin szint emelkedés is marad, sőt... Yanzhi még ötletesebb és bátrabb néha a hajam
szála az égnek állt!

Megnéztem, mi történik a hetedik részben. Hát azt lehetne mondani, hogy itt egy éles vonalat
lehetne húzni. Lezárul egy fejezet a lányok életében. Felnőttek lettek, és ellenségekké váltak.
Ez a tény sok mindent meghatároz a folytatásban:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 5:04

Szilvia333 írta:Ha Ő a megszálló,és megadom magam !!!!!!!!!!!!!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Szilvia! Nézd meg a Go Princess Go-t! Fantasztikus! Ott 36 résznyit kapsz belőle.
Ő a faarcú koronaherceg. Amint írtam, hogy attól tartok, a faarc nemcsak a szerep
kedvéért volt. De majd minden kiderül, ha belekezdek a Pretty-be (még mindig nem
bírtam megjegyezni a címet!).

A két gyerekkori barátnő barátsága máris nagyon tetszik. Szerettem volna, de nem
jutottam tovább az első rész első 20 percénél.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 5:13

gyomar írta:Drága Rita![/b]
Tetszik a választásod, köszönöm szépen.
Szép estét kívánok.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Tudtam! Ezt aztán nagyon lelkesen fogjuk együtt nézni! A The Chaser
és a Rookie után nagyon jó lesz lazítani. Biztosan lesz komoly szála is a sztorinak, de
hol lesz az az előbbi kettőhöz képest! Jól megedződtünk.

A Lovas karavánutat befejezem, mert annyira szeretném a többi részét is látni, de a
fordítással haladok. Imádom az egészet. Igazából, erre vágyom most leginkább, és csak
utána a vidámságra. Aztán jöhet a Pretty!

Szép napot kívánok!

A szeplősök és a szemüvegesek helyében kikérném magamnak, hogy a sorozatokban
e kettő alkalmazásával "csúfítják" el a szereplőket:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 5:21

virag1 írta:Szia Rita !

Megnézem mit választottál, ez a laza limonádé de most erre van szükség.

A sorozat másik férfi főszereplője Zhang Vin, a mindig második férfi. Most forditanak egy sorozatot abban is játszik.
( Chronicle of life történelmi kinai dráma )

Én láttam a koreait nekem egyszer nézhetős sorozat volt, laza nem kell gondolkodni nem kell izgulni.

további szép hetet
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Szia Virág! Ha laza, ha nem kell gondolkodni, és izgulni, akkor ez az én sorozatom. Szeretni
fogom. Jól kikapcsolódunk, együtt még azt is jobb!

A szereplőknek még nem nagyon néztem utána, de sejtem, hogy Peter Shengen kívül egyiket
sem ismerem, Zhang Vin-t sem. Amióta kínai és tajvani sorozatokat fordítok, szinte mindig
új szereplőgárdával ismerkedem meg, és soha nem csalódok. Biztosan most sem fogok.

Rossz lehet Zhang Vinnek lenyelni a békát, hogy egy kezdő mögött kell másodiknak lennie. De
a készítők ki akarják használni Peter Shengnek a GPG-ban kivívott hihetetlen népszerűségét.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. február 2. 10:02

Én két részt láttam belőle a vikin..nagyon fog tetszeni....mindenkinek! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. február 2. 17:52

Nézd meg a Go Princess Go-t! Fantasztikus! Ott 36 résznyit kapsz belőle.

Ördögöd van,mert pont azt nézem!!!!!! :YMDEVIL: Már a Roki előtt kinéztem magamnak :D :D
Nagyon,nagyon tetszik!!!!!!! =)) =)) =))
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2017. február 2. 17:53

Kedves Rita!
Hihetelenul gyorsan befejezted a Rockie-t,koszonom a munkadat. @};- Ma egyhuzamban neztem meg az utolso 7 reszet,vegig izgalmas volt.
Nem beszelva arrol,hogy nem hagyott bennunket unatkozni a forgatokonyv iroja. ;)
Ellentetben masokkal,nem szoktam a hozzaszolasokat addig elolvasni,amig nem latom a reszeket,nem hagyom magamat befolyasolni. =))
Most olvastam vissza es ugy latom ki lett "vesezve" szinte minden. :)
Igy csak azt tudom mondani,haboru ide vagy oda nagyon tetszett.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 18:01

Kata58 írta:Én két részt láttam belőle a vikin..nagyon fog tetszeni....mindenkinek! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

:flower1: :ymparty: :flower1: :D :flower1: \m/ :flower1: \:D/ :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 18:03

Szilvia333 írta:
Nézd meg a Go Princess Go-t! Fantasztikus! Ott 36 résznyit kapsz belőle.

Ördögöd van,mert pont azt nézem!!!!!! :YMDEVIL: Már a Roki előtt kinéztem magamnak :D :D
Nagyon,nagyon tetszik!!!!!!! =)) =)) =))

Szilvia! De jó! Olyan különleges fanyar humora van, tudtam, hogy tetszeni fog!

:littlehearth: :)) :littlehearth: :ympeace: :littlehearth: :ymhug: :littlehearth: :)) :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Rookie Agent Rouge (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. február 2. 18:11

boszorkany írta:Kedves Rita!
Hihetelenul gyorsan befejezted a Rockie-t,koszonom a munkadat. @};- Ma egyhuzamban neztem meg az utolso 7 reszet,vegig izgalmas volt.
Nem beszelva arrol,hogy nem hagyott bennunket unatkozni a forgatokonyv iroja. ;)
Ellentetben masokkal,nem szoktam a hozzaszolasokat addig elolvasni,amig nem latom a reszeket,nem hagyom magamat befolyasolni. =))
Most olvastam vissza es ugy latom ki lett "vesezve" szinte minden. :)
Igy csak azt tudom mondani,haboru ide vagy oda nagyon tetszett.

Kedves Éva! Nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagy te is róla! Én is azt
mondom, hogy igen csak izgalmas volt, és háborús létére lehetett volna véresebb is.
Érdekes volt a sztorija, ilyet még nem láttam, úgyhogy boldog vagyok, hogy a kedvenc
korszakomban, újra egy jó kis sorit fordíthattam, láthattam! (a másik az SSSS volt)

Mindent nagyon szívesen!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég