Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. március 29. 19:53

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Én majd holnap fogom megnézni,mert a hétvégén a Love me...-t néztük,ami mindenkinek nagyon tetszett,de ma még azt fejezzük be.
Nekem XJ volt az egyik ,aki másnak látszott,mint most.Én sokáig nagyon haragudtam rá.A végén megjavul,de arra még várni kell.
További szép estét kívánok. :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. március 29. 20:00

Ritám! Annyira jó részek voltak, hogy 2x néztem meg! TT nagy kedvencem, mindig lenyűgöz. Drága ügyvéd urat gondolatban párszor már fejbe vágtam, sok már ez a hiszti. Li nagyanyó a minta anyuka, szerintem szívbajt kap ha megtudja az esküvőt. Amitől még kiakadtam a reggelire feltálalt gyógyszer volt. Akiben kellemesen csalódtam JQ, most már nagyon szeretem.
Köszönöm a fordítást!
Szép hetet nekünk!
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. március 29. 20:25

..Kedves Rita....Végre teljes nyugalom volt nálam és megnézztem ezt a három csodálatosan szép részt! Imádom oket.....imádom ! Még most is boldog vigyor ul a képemen...ha visszagondolok egy egy jelenetre!A gonos anyát forro aranyba mártanám mert megérdemelne ,nagyon remélem megkapja majd a mélto buntetését !A kis srác olyan természetesen játszik annyira aranyos ,imádnivalo kis házzaságkozvetito...:)....Kata kedvenc mondata az enyém is.....még hozzátéve mikor a titkárja legrosszabkor telefonált...../6 honapig minden nap tulora és egyetlen szabad nap sem!!!/....bár nem mondta most, de szerintem gondolta ha még nem cifrábbat....:)... Nagyon nagyon várom a kovetkezo hármas csomagot...de ugy gonolom most csak lesz kukucskálás kicsit elore.....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 29. 20:47

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Én majd holnap fogom megnézni,mert a hétvégén a Love me...-t néztük,ami mindenkinek nagyon tetszett,de ma még azt fejezzük be.
Nekem XJ volt az egyik ,aki másnak látszott,mint most.Én sokáig nagyon haragudtam rá.A végén megjavul,de arra még várni kell.
További szép estét kívánok. :)

Kedves Ica!
Love Me! Annyira hiányzik, még mindig! Nagyon jó, hogy romantikus drámát fordíthatok,
mert az ilyenek nagyon fekszenek nekem (a hőskorban, még a kalandozásaim előtt nem
is voltam hajlandó mást nézni), de a Love Me az ő sajátos világával, szereplőivel, az extra
izgalmasságával, csavarosságával, annyira belém ivódott, hogy remegek egy ugyanilyenért!
Ma fejezitek be? Mi minden vár még rátok! De jó lesz!

Most fejeztem be a 24. részt, de ez a XJ egyre idegesítőbb. Meg fog javulni, de addig még
jól kiakaszt, azt látom!

Jó szórakozást holnapra a három részhez! Neked is jó estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 29. 21:03

B.Marika írta:Ritám! Annyira jó részek voltak, hogy 2x néztem meg! TT nagy kedvencem, mindig lenyűgöz. Drága ügyvéd urat gondolatban párszor már fejbe vágtam, sok már ez a hiszti. Li nagyanyó a minta anyuka, szerintem szívbajt kap ha megtudja az esküvőt. Amitől még kiakadtam a reggelire feltálalt gyógyszer volt. Akiben kellemesen csalódtam JQ, most már nagyon szeretem.
Köszönöm a fordítást!
Szép hetet nekünk!

Szia Marika! De jó olvasni, amit írtál! Igazad van! TT mindent visz a soriban is, és kis színészként is.
Már írtam, hogy olyan neki a szereplés, mintha csak játék lenne, pedig komoly munka.

Az anyós is érdekes. Azt tudja, hogy ott él a fiánál Wu Tong, mert szóvá is tette már, és a gyógyszert
is kifejezetten neki küldte, mégis elnézi, nem tesz ellene semmit. Jó, hogy nem tesz, csak nem logikus.
Azt szeretné, ha ZM Yue Qit venné el feleségül, WT-ot meg látni sem akarja a családban. Akkor miért
nem tesz semmit a lány ellen? Pedig sejti, hogy egyre többet jelent a fiának, nem hiába mondta neki,
hogy újra teherbe akarja ejteni, hogy a családba hozhassa. Úgy érzem, nem fogja váratlanul érni a hír,
hogy összeházasodtak. Illetve lehet, hogy váratlanul éri majd, de nem csinál nagy ügyet belőle. De lehet,
hogy nagyon tévúton járok.

Yue Qit én is egyre inkább szeretem.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 29. 21:24

annamama írta:..Kedves Rita....Végre teljes nyugalom volt nálam és megnézztem ezt a három csodálatosan szép részt! Imádom oket.....imádom ! Még most is boldog vigyor ul a képemen...ha visszagondolok egy egy jelenetre!A gonos anyát forro aranyba mártanám mert megérdemelne ,nagyon remélem megkapja majd a mélto buntetését !A kis srác olyan természetesen játszik annyira aranyos ,imádnivalo kis házzaságkozvetito...:)....Kata kedvenc mondata az enyém is.....még hozzátéve mikor a titkárja legrosszabkor telefonált...../6 honapig minden nap tulora és egyetlen szabad nap sem!!!/....bár nem mondta most, de szerintem gondolta ha még nem cifrábbat....:)... Nagyon nagyon várom a kovetkezo hármas csomagot...de ugy gonolom most csak lesz kukucskálás kicsit elore.....:)...

Kedves annamama!
Látod, jó a húsvét, de még jobb, ami utána van! Vagyis a kedd! Nyugalom és Loving a
csodás három résszel, ez már több, mint jó! Bárcsak sokáig maradhatna a mosoly az
arcodon! De ahogy írtam, a jövő heti részek már baljóslatúak. Nem baj, kibírjuk! Kell
a rossz, hogy örülni tudjunk a jónak! Kell a lent, hogy értékelni tudjuk, amikor fent
vagyunk. Csak ezzel a Xiang Junnel kéne kezdeni valamit...

Jót nevettem, hogy előre tudod, hogy nem fogod legyőzni a kukucskálási vágyat. Ildikó
is ezt írta, már ketten vagytok.


Megtaláltam gifben az általad emlegetett részt, de nem a legjobb:

Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: csip » 2016. március 29. 21:45

Nagyon szépen köszönöm a 19-21 rész feliratát!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 30. 16:59

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a 19-21 rész feliratát!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. március 31. 18:00

Rita, Kriszti köszönöm a heti hármast. :D Már csak párat alszunk és itt a következő, de jó! :D
Nálunk ma kezdődött a suli, sok elmaradásom volt, ezért csak most jelentkezem néhány romantikus giffel.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 31. 20:32

Gabóci5 írta:Rita, Kriszti köszönöm a heti hármast. :D Már csak párat alszunk és itt a következő, de jó! :D
Nálunk ma kezdődött a suli, sok elmaradásom volt, ezért csak most jelentkezem néhány romantikus giffel.
[/img]


Gabi! Köszi a romantikus gifparádét! Érdekes, hogy nem bántja a szemem, ahogy Man Di
átöleli ZM-t, mert az nem hagyja magát befolyásolni semmitől. Ahogy mondta, nem tart
két vasat a tűzbe. Itt is időben leszereli a lányt.

A 6.gifről eszembe jutott a 25. rész, amit épp most fejeztem be. Anya és fia, illetve
inkább csak a fia őszinte beszélgetésétől még most is ráz a hideg. Nagyon szomorú volt
még fordítani is.

Szerencse, hogy xiang junos gifet nem gyártottál (az, amin a háta látszik nem számít)!
Sajnos a 25. részben sem lépett a javulás útjára. Valaki húzzon már be neki egyet!

ZM milyen régimódi lánykérést hozott össze! Szirmok, letérdelés, rózsa, LOVE... Olyan
szemtelen vagyok, ha meglátom a valahol a "LOVE" szót, kedvem lenne "LÓVÉ"-t csinálni
belőle.

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. március 31. 20:59

Bevallom Rita szándékossan nem tettem közéjük, XJ és MD jeleneteit, mert kezdetektől nem szívlelem őket. :mrgreen: A számítás, előitélet, bosszú nem az én műfajom, változatlanul nem kedvelem őket. :(

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 31. 21:03

Érdemes elolvasni, hogy mit írt Kriszti anyukája a Noodle Road topikjába. A soriban arról beszéltek,
hogy a lúgos víz a kínai tészták titka. Kicsit utána keresgéltünk, és még a szódabikarbóna, mint fő
lúgosító is szóba került. A mai ebédhez készített tésztát már lúgos vízzel állította össze. Nagyon jó
tapasztalatai voltak.


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&p=1347#p1347

Kép
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. március 31. 21:23

Rita írta:Érdemes elolvasni, hogy mit írt Kriszti anyukája a Noodle Road topikjába. A soriban arról beszéltek,
hogy a lúgos víz a kínai tészták titka. Kicsit utána keresgéltünk, és még a szódabikarbóna, mint fő
lúgosító is szóba került. A mai ebédhez készített tésztát már lúgos vízzel állította össze. Nagyon jó
tapasztalatai voltak.


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&p=1347#p1347


Én is tanúsíthatom, hogy teljesen ruganyos volt a tészta, más volt még az íze is. Érdemes kipróbálni. :)

Rita! Annyira jó nézni a különféle technikákat ebben a videóban!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 1. 6:02

Kriszti007 írta:Én is tanúsíthatom, hogy teljesen ruganyos volt a tészta, más volt még az íze is. Érdemes kipróbálni. :)
Rita! Annyira jó nézni a különféle technikákat ebben a videóban!


Köszönöm, hogy Marika is, te is, megírtátok a tapasztalataitokat! Érdekes volt!

A gifet Gabi készítette. Neki is köszi!

Szép napot, kellemes hétvégét Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 1. 10:33

:lol: :lol: :lol: :lol: Úgy látom még a tészta is belopja magát erre az oldalra! :lol: :lol: :lol: :lol: Én egyébként a palacsintába is szoktam tenni egy picit! :lol: :lol: :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 1. 10:36

Jut eszembe, és kiszámoltam...lehetséges, hogy az utolsó 3-as csomag 4-es lesz? Megint muszáj volt végigmenni a sorin :lol: és az utolsó részek hhhhúúúúúúúúúúúúúúú...nem véletlen nézetem meg már többször.... :lol: :lol: :lol: .Ton Ton szerintem nagy jövő elé néz! Ezzel a tehetséggel ami neki már most van! :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 1. 18:14

Gabóci5 írta:Bevallom Rita szándékossan nem tettem közéjük, XJ és MD jeleneteit, mert kezdetektől nem szívlelem őket. :mrgreen: A számítás, előitélet, bosszú nem az én műfajom, változatlanul nem kedvelem őket. :(

Gabi! Én kedveltem mindkettőt, és még meg is védtem őket. De ma már másként látom.
MD azzal verte ki nálam a biztosítékot, amikor XJ-nel nagy egyetértésben jól megkavarták
a sajtót, és ebbe belevonták a semmit sem sejtő, a sajtó működését hírből sem ismerő
Wu Tongot. Man Di ötlete volt, de sokkal jobban haragszom XJ-ra, mert őt akkor már gyengéd
érzelmek fűzték WT-hoz. De a kísértésnek nem tudott ellenállni. Amikor ott állt vigyorogva,
legszívesebben bemostam volna neki egyet:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 1. 18:33

Kata58 írta:Jut eszembe, és kiszámoltam...lehetséges, hogy az utolsó 3-as csomag 4-es lesz? Megint muszáj volt végigmenni a sorin :lol: és az utolsó részek hhhhúúúúúúúúúúúúúúú...nem véletlen nézetem meg már többször.... :lol: :lol: :lol: .Ton Ton szerintem nagy jövő elé néz! Ezzel a tehetséggel ami neki már most van! :lol:

Kata! Én is számolgattam, és biztos, hogy négy rész marad a végére, de még nem tudom megmondani,
hogy lesz-e időm mind a négyet megcsinálni egy szuszra. Szóval vagy négy rész jön egyszerre a legvégén,
vagy 2-2, egy hét eltolódással. Természetesen az előző megoldásra hajlok, de ha odaérünk úgyis jelezni
fogom, hogy melyik verzió lép életbe.

Ma április elseje van, összegyűjtöttem pár bolondozós gifet, csak hogy mosolyogjunk egy kicsit:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 1. 21:04

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köszönet a válaszért és a vidám gifekért! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (21/34)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. április 4. 7:36

Szia Rita, nagyon szépen köszönöm a 22-24. részek fordítását. Meló előtt muszáj volt beszereznem, hogy aztán utána nyugodtan lazíthassak. Az előző részek után nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, vajon még milyen fordulatot tartogatnak nekünk? Azt hiszem, az előző részekkel újra nézem a mostanit, annyira jó volt a romantika a szereplőink között :D
Szép napot! :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. április 4. 8:42

Köszönöm Rita a 3 részt.
Már nagyon vártam.
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2016. április 4. 9:15

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részeket.
Ildi

Kép

Love Scar - nincs magyar felirata és csak 3 részes

Kép

Starlit - nincs magyar felirata - még nem láttam

Kép

My best ex-boyfriend - nincs magyar felirata

Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. április 4. 9:44

Kedves Rita! Végre hétfő van! Köszönöm az újabb részeket.Imádlak,Nagyi :D :D :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. április 4. 10:17

Köszönöm az újabb részeket, várom a fejleményeket. Az ügyvéd és a színésznő együtt enyhénszólva fárasztó, de kell a sorozatba mert akkor mi történne..........
gigi43
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: gigi43 » 2016. április 4. 10:49

Szia Rita!
Először is köszönöm a 22-24. részek fordítását és feliratát :D
A sorozat nézésének megkezdését sajnos el kellett halasztanom, mert az általam betervezett napi 3-4 óra amit ennek a sorozatnak a nézésére szántam, teljes nyugalomba - egy közbejött betegség miatt - 2-3 héttel eltolódik sajnos. A beteg nem én vagyok, hanem a férjem és tudjuk a férfiak sokkal érzékenyebbek és nehezebben viselik a megpróbáltatásokat :mrgreen:
Kellemes hetet kívánok ebben a szép tavaszi időben ! :P

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég