Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 6:14

mkatinka írta:Rita köszönöm szépen az új részeket, ma vittem őket! Ezen a hosszú hétvégén teljesen elfelejtettem, hogy tegnap hétfő volt, és jöttek az új fordítások!
Pedig nekem az összes eddigi közül, ez lett a kedvencem ,bár a többieket is mind nagyon szerettem.Sőt, arra kellett rájönnöm, hogy ugyan nem lettem teljesen hűtlen Koreához, de egyre jobban szeretem a tajvani és thai sorozatokat.Sokkal békésebbek,kevesebb gonoszság van bennük, és ha van is,sokkal finomabb ,mint a koreai sorozatokban.(Ahogy öregszem, úgy nem bírom a szenvedést és gonosz dolgokat, többek közt krimit sem nézek, legyen bármilyen tökéletes...)
Miután még nem láttam az új részeket, arról most nem tudok véleményt mondani, de itt többekhez csatlakozva, nekem a férfiszereplők jönnek be.Kimondottam csípem Jiang Dongot az ütős beszólásaiért, nagyon ülnek minden helyzetben.Xiang Jun dolgai alkalmanként elbizonytalanítanak, de jól néz ki, ezért elnéző vagyok vele. ZongMuo pedig egyre szimpatikusabb, mert nagyon igyekszik jó apának lenni, és megpróbál nyitni Wu Tong felé is.És nagyon helyes amikor mosolyog, és látszanak a grüberlijei.
Jerry Yan-t láttam már a Down Wit Love-ban is.(Az egy igazán habkönnyű vígjáték volt: szinte minden szereplőnek volt kis "holtjáték" a fejében,és én nagyon jól szórakoztam rajta.)És nagyon szeretem , ha énekel, végül is eredetileg énekes. Na megint sokat írtam. elnézést!

Katinka! Ne kérj elnézést! Csak írd a jó hosszú hozzászólásaidat, mi meg örömmel olvassuk!
Én fordítva vagyok, mint te. Szerda van, de hétfő érzetem van amiatt, hogy ma kezdünk a
munkában. Tuti, hogy egész nap meg leszek kavarodva. De ez még mindig jobb, mintha szerdát
éreznék, és még csak hétfő lenne.

Teljesen egyetértek veled. Én is jobban kedvelem a kínai, tajvani sorik nyugalmát, lightosságát,
mint a koreaiak erőszakosságát. Amikor az első nem koreai sorimat, a hongkongi Silver Spoon...t
fordítottam, nem győztem csodálkozni, azon, amiket láttam. Minden feleség szerette, és sajátjaként
bánt a másik feleség gyerekeivel. Az apa imádta a fiait, segítette, támogatta őket. Gazdag család
létükre az eladó sorban lévő lánynak egyszerű rendőr lehetett a férje. Sőt a nagyfiú egy rabszolgát
vett el. Szóval felüdülés volt. Nem is fordítottam utána sokáig koreai sorozatot. Az All About Eve
után is, bár nagyon tetszett, és szerettem, rohantam vissza Kínába, mert olyan hiányérzetem volt.
Úgy érzem, egy darabig maradok is.

Amit a fiúkról írtál, azzal mindennel egyetértek. Azt veszem észre magamon, hogy ZM-t egyre inkább
kedvelem, viszont Xiang Junnal szemben egyre kritikusabb vagyok. Néha bosszant. Sőt tegnap nagyon
felhúzott, miközben fordítottam.

Jó szórakozást az újabb részekhez!

Xiang Jun is egy Matric (Matrica nem lehet, mert az nőnemű). Ráaggatta magát Wu Tongra:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 7:02

Gabi! Köszi!!! Úgy örülök, hogy most sem kell nélkülöznünk a gifeket! Jó programod lehet.
Emlékszem, amikor sokat bosszankodtál, hogy nem tudsz olyan gifeket készíteni, amilyet
szeretnél. Ez már a múlt, szerencsére!


A 15. rész kapcsán kevés szó esett a két barátnőről. Azután, hogy Mei Ling és a férje mennyi
áldozatot hoztak Wu Tongért és Tong Tongért, WT úgy érzi, rajta a sor, hogy segítsen nekik:

Kép
Kép
Kép

A másik, ami nagyon tetszik, hogy Tong Tong mennyire elfogadó. Eddig sem csak ketten
voltak WT-gal, ott voltak Mei Lingék, akikkel szinte egy családnak számítottak. Milyen
természetesen fogadja, hogy újabb "családtagok" csatlakoznak hozzájuk. A spoiler alatt
folytatódik a képsor:

Kép
Kép
Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: szeva » 2016. március 16. 10:37

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 10-15. részeket. Nekem is egyre jobban tetszik a sorozat!
Nagyon tetszett a családi nap, igazán aranyosak voltak együtt. Sok mindenben egyetértek az
előttem szólókhoz. Ami az ügyvédet illeti nem igazán tudom eldönteni, hogy mennyire őszinte
WT-vel szemben. Sokszor az az érzésem, hogy csak ZM-t akarja bosszantani és azért viselkedik
kedvesen WT-vel.ZM mindig hirtelen ítélkezik, aztán kénytelen ráébredni,hogy tévedett.
A titkár urat egyre jobban kedvelem, jókat mulatok a jelenetein.A két barátnő önzetlen viselkedése
nagyon szép, bár a 15.részben egy kicsit haragudtam a barátnőre. WT-t megkerülve akart ZM-től
segítséget, mégis WT-t hozta kellemetlen helyzetbe.Mindenesetre nagyon várom a folytatást, kíváncsi
vagyok hogyan oldódnak meg a problémák! További szép hetet kívánok!
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. március 16. 11:37

Kedves Rita!
Igazad lett. Nagyon bejön ez a sori nekem. Hajrá Kína! Egyben megnéztem a 15 részt (szerencsére előre főztem a családnak).Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, de elhatároztam, hogy nem leselkedek előre, ezért elkezdem nézni az általad ajánlott sorit, persze azt már nem maratonba, szépen beosztva, hogy kitartson a fordítások között. Olvasgattam az előző hozzászólásokat, nagyon egyetértek veletek. Én amit kiemelnék: imádom Tong Tong szövegét, de a kis srác szinészi teljesítménye se semmi.
A legjobb abban , hogy ma szerda van, hogy holnapután már péntek, és itt a hétvége. A jövő hét meg már tavaszi szünet.
Erika
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: anine » 2016. március 16. 15:47

Kedves Rita, teljesen új vagyok a fórumon, illetve filmeket is csak 3 hónapja nézegetek. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szeretném nézni ezt a filmet, de nem tudom, hogy a feliratot hogyan rendeljem hozzá, honnan érdemes letölteni a filmet? A filmet csak a viki.com oldalon látom, de ott nem tudom mit csináljak. Köszönök előre is mindent és elnézést, hogy ennyire béna vagyok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 16:21

szeva írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a 10-15. részeket. Nekem is egyre jobban tetszik a sorozat!
Nagyon tetszett a családi nap, igazán aranyosak voltak együtt. Sok mindenben egyetértek az
előttem szólókhoz. Ami az ügyvédet illeti nem igazán tudom eldönteni, hogy mennyire őszinte
WT-vel szemben. Sokszor az az érzésem, hogy csak ZM-t akarja bosszantani és azért viselkedik
kedvesen WT-vel.ZM mindig hirtelen ítélkezik, aztán kénytelen ráébredni,hogy tévedett.
A titkár urat egyre jobban kedvelem, jókat mulatok a jelenetein.A két barátnő önzetlen viselkedése
nagyon szép, bár a 15.részben egy kicsit haragudtam a barátnőre. WT-t megkerülve akart ZM-től
segítséget, mégis WT-t hozta kellemetlen helyzetbe.Mindenesetre nagyon várom a folytatást, kíváncsi
vagyok hogyan oldódnak meg a problémák! További szép hetet kívánok!

Kedves Éva! Már nem lepődöm meg egy picit sem, hogy mindenki hasonlóan kezdi a hozzászólását.
Jó olvasni nagyon, hogy mennyire kedvelitek - velem együtt - a Lovingot! Így aztán nagyon könnyű
lelkesedni a fordításért is.

Mi is azokat a megállapításokat tettük a szereplőkkel kapcsolatban, mint te, úgyhogy már nem
ismételném magam én sem. Két dolgot említenék meg. Igazad van! Mei Ling eljárása, ahogy a
telefonszámot megszerezte, és amit utána tett nem volt szép húzás. Mentségére legyen mondva,
kétségbeejtő a helyzetük, nem tudta higgadt fejjel végiggondolni, amit tesz. Ha sejtette volna,
hogy bajba keveri WT-ot, biztosan nem tett volna ilyet.

A másik Xiang Jun. Nincs kétségem, hogy tetszik neki WT, sőt ettől többet is érez iránta, de
egy helyzetet sem hagy ki, hogy borsot törjön ZM orra alá. Annyira sietett biztosítani ZM-t arról,
hogy WT a barátnője. WT-t be sem avatta, a lányt is váratlanul érte a megjegyzése. És látni
lehetett mennyire élvezi a kijelentése hatását. Ebből arra következtetek, hogy nem csak kedveli,
fel is használja a lányt saját céljaira.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Nem csak WT-ot, Man Dit is meg akarja menteni a "szívtelen, lelketlen" ZM-tól:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 16:38

sipaer írta:Kedves Rita!
Igazad lett. Nagyon bejön ez a sori nekem. Hajrá Kína! Egyben megnéztem a 15 részt (szerencsére előre főztem a családnak).Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, de elhatároztam, hogy nem leselkedek előre, ezért elkezdem nézni az általad ajánlott sorit, persze azt már nem maratonba, szépen beosztva, hogy kitartson a fordítások között. Olvasgattam az előző hozzászólásokat, nagyon egyetértek veletek. Én amit kiemelnék: imádom Tong Tong szövegét, de a kis srác szinészi teljesítménye se semmi.
A legjobb abban , hogy ma szerda van, hogy holnapután már péntek, és itt a hétvége. A jövő hét meg már tavaszi szünet.
Erika

Kedves Erika! Előre bocsánatot kérek azért, amit most írni fogok! Jót mosolyogtam az írásodon,
mégpedig azon a részén, amikor azt írod, hogy a The Queen of SOP-ot nem maratonban, hanem
szépen beosztva fogod nézni. A tapasztalatom azt mondatja velem, hogy nem fog sikerülni. Az a
sori, még ennél is jobban nézeti magát, legalábbis nálam így volt. Képtelenség megállni, hogy az
ember ne nézzen csak egy kicsit is bele a következő részbe, aztán meg ott ragad. És ez így megy
a legutolsó részig!

Majd írd meg, hogy igazam volt-e vagy sem! Lehet, hogy azt a hozzászólásodat is így kezded majd,
mint ezt: "Igazad lett. Nagyon bejön ez a sori nekem. Hajrá Kína!"

Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszik a Loving! A jövő heti részek is nagyon izgalmasak
lesznek! Tong Tong pedig egy cuki okoska, aki nagyszerűen manipulálja a szüleit, hogy egymásra
találjanak.


A 16. részből:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 16. 16:46

Idejöttem egy kicsit csemegézni...fogyókúrának nem lenne rossz!/Mennem kell uzsonnát készíteni!/ Olyan jókat derülök a hozzászólásokon! és annyira tetszik apa-fia kép az autó mellett :D :D :D :D ! Na mentem is!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 17:06

anine írta:Kedves Rita, teljesen új vagyok a fórumon, illetve filmeket is csak 3 hónapja nézegetek. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szeretném nézni ezt a filmet, de nem tudom, hogy a feliratot hogyan rendeljem hozzá, honnan érdemes letölteni a filmet? A filmet csak a viki.com oldalon látom, de ott nem tudom mit csináljak. Köszönök előre is mindent és elnézést, hogy ennyire béna vagyok!

Kedves anine! Köszöntelek a fórumomon! Érezd jól magad közöttünk!

Nagyon szívesen segítek bármiben, de most nehéz dolgom lesz!
Sokkal többre mennél, ha lenne a közeledben valaki, aki közvetlenül meg tud mindent
mutatni, mint velem. De azért megpróbálom elmondani, amit tudnod kell ahhoz, hogy
a sorozatot a feliratommal tudd megnézni.

Először is vissza kell menned a Loving első oldalára, ahol a sorozat ismertetőjét találod.
Az ismertető legalján látsz egy olyat bordó színnel, hogy "Videók letöltése:", alatta pedig
egy olyan szöveget, hogy "Spoiler: Mutasd". Ha rákattintasz a "Mutasd"-ra, lenyílik egy
ablak, amibe beírtam, hogy honnan lehet letölteni a videókat. Én a legfelső linket ajánlom.
Ráklikkelsz, és ott fog előtted sorakozni mind a 34 rész videója. Csak rá kell kattintani
kétszer mindegyikre, aztán már folyamatosan töltődnek is lefelé. Annyit tudnod kell, hogy
a Mega szeszélyes oldal, néha hiába kattintgatsz, nem akarja engedni a letöltést, akkor
várni kell egy darabig és újra próbálkozni. Ha sikeresen letöltődtek a videók a gépedre,
akkor már csak a Spoiler: Mutasd alatt lévő "Csatolmányok" alól kell lementened a hármasával
összecsomagolt feliratokat. A gépeden ki kell bontani, és oda kell másolni őket, ahová a
videók is letöltődtek. Mivel a videóknak és a feliratoknak is ugyanaz a neve, megtalálják
egymást, és máris kezdődhet a mozizás!

Ha tudsz torrentezni, és be vagy regisztrálva az AvistaZ-ra, akkor a második linkről is
leszedheted a filmet. A feliratokat itt is át kell másolnod a videókhoz, és mivel itt is
megegyezik a nevük, máris nézheted a sorit.

A harmadik linket csak tapasztalt töltögetőknek ajánlom.

A vikin csak azokat a sorozatokat tudod magyar felirattal nézni, amit ott fordítanak hozzá.
Az enyémet nem lehet azokhoz a videókhoz hozzá passzintani.

Ha ezek után is problémád lenne a videók beszerzésével, szólj bátran! Hátha tudok segíteni.

Jó töltögetést, és filmnézést!


Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. március 16. 17:26

Szia Rita

Most nagyon mérges vagyok , írtam egy jóó' hosszú hozzászólást, aztán elszállt mint a győzelmi zászló. :mrgreen:
Ritám, sajnos én már semmi újat nem mondhatok, már minden jót leírtak előttem.
Azt látom, hogy az ajándékot nem az kapta aki megérdemelte volna, hanem aki nekiállt kötözködni, hogy az illetők
biztos csalók. ;) Man Di nagyon megakarta szerezni ZM-t de valahogy nem igazán ismerte meg a férfit,
A hazugságai megbosszulták a magukat.
A köszönöm az együtt töltött időért jó nagyra sikerült. Matric ügyvéd úr pedig messze van az igazi úriembertől.
Wu Tong iránti érzéseit sem találom túl őszintének. Mintha csak ZM-t akarná bosszantani. A másik lányt is csak kihasználná
ha az nem lenne szeleburdi üzleti ügyekben.
Jiang Dong titkár úr nagy kedvencem, látom már más is szemet vetett rá. :lol:
A barátnő telefonszám szerzési módját nem tartottam valami jó módszernek, és csak WT-t hozta kellemetlen helyzetbe.
Köszönöm a fordítást meg egyszer.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 20:51

Kata58 írta:Idejöttem egy kicsit csemegézni...fogyókúrának nem lenne rossz!/Mennem kell uzsonnát készíteni!/ Olyan jókat derülök a hozzászólásokon! és annyira tetszik apa-fia kép az autó mellett :D :D :D :D ! Na mentem is!

Kata! Még egy cuki képecske. Ez a 18.-ból van, tehát mindkét jelenetet a jövő héten
fogjuk látni. Ennek a képnek az az érdekessége, hogy Zhong Mu-nak van születésnapja,
de Tong Tongon van a korona:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 16. 21:18

Szia dolores! Március 15. tiszteletére szállnak el a hsz.-ok úgy mint a győzelmi zászlók?
Már én is csak azokat tudnám ismételgetni, amiket eddig írtam. Ezért egy merész ötlettől
vezérelve, írok pár szót a 16. részről. Persze csak olyan eseményekről, amiknél nem lövöm
le a poént:

Mei Ling észreveszi, hogy Xiang Jun és Wu Tong közt alakul valami:

Kép
Kép

ZM olyat lát Wu Tong háza előtt, amitől felmegy nála a pumpa:

Kép

Zhong Muo és Tong Tong szövetséget kötnek:

Kép
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: anine » 2016. március 17. 8:31

Rita írta:
anine írta:Kedves Rita, teljesen új vagyok a fórumon, illetve filmeket is csak 3 hónapja nézegetek. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szeretném nézni ezt a filmet, de nem tudom, hogy a feliratot hogyan rendeljem hozzá, honnan érdemes letölteni a filmet? A filmet csak a viki.com oldalon látom, de ott nem tudom mit csináljak. Köszönök előre is mindent és elnézést, hogy ennyire béna vagyok!

Kedves anine! Köszöntelek a fórumomon! Érezd jól magad közöttünk!

Nagyon szívesen segítek bármiben, de most nehéz dolgom lesz!
Sokkal többre mennél, ha lenne a közeledben valaki, aki közvetlenül meg tud mindent
mutatni, mint velem. De azért megpróbálom elmondani, amit tudnod kell ahhoz, hogy
a sorozatot a feliratommal tudd megnézni.

Először is vissza kell menned a Loving első oldalára, ahol a sorozat ismertetőjét találod.
Az ismertető legalján látsz egy olyat bordó színnel, hogy "Videók letöltése:", alatta pedig
egy olyan szöveget, hogy "Spoiler: Mutasd". Ha rákattintasz a "Mutasd"-ra, lenyílik egy
ablak, amibe beírtam, hogy honnan lehet letölteni a videókat. Én a legfelső linket ajánlom.
Ráklikkelsz, és ott fog előtted sorakozni mind a 34 rész videója. Csak rá kell kattintani
kétszer mindegyikre, aztán már folyamatosan töltődnek is lefelé. Annyit tudnod kell, hogy
a Mega szeszélyes oldal, néha hiába kattintgatsz, nem akarja engedni a letöltést, akkor
várni kell egy darabig és újra próbálkozni. Ha sikeresen letöltődtek a videók a gépedre,
akkor már csak a Spoiler: Mutasd alatt lévő "Csatolmányok" alól kell lementened a hármasával
összecsomagolt feliratokat. A gépeden ki kell bontani, és oda kell másolni őket, ahová a
videók is letöltődtek. Mivel a videóknak és a feliratoknak is ugyanaz a neve, megtalálják
egymást, és máris kezdődhet a mozizás!

Ha tudsz torrentezni, és be vagy regisztrálva az AvistaZ-ra, akkor a második linkről is
leszedheted a filmet. A feliratokat itt is át kell másolnod a videókhoz, és mivel itt is
megegyezik a nevük, máris nézheted a sorit.

A harmadik linket csak tapasztalt töltögetőknek ajánlom.

A vikin csak azokat a sorozatokat tudod magyar felirattal nézni, amit ott fordítanak hozzá.
Az enyémet nem lehet azokhoz a videókhoz hozzá passzintani.

Ha ezek után is problémád lenne a videók beszerzésével, szólj bátran! Hátha tudok segíteni.

Jó töltögetést, és filmnézést!


Kép

Kedves Rita, köszönöm a kedvességedet. Minden nagyon érthető volt amit leírtál! Sajnos az otthoni gépemen nem sikerült letölteni a filmeket (mindig kidobott a végén), de a munkahelyemen megpróbálom és pendrive-ról fogom nézni! Tényleg köszi! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 17. 16:36

anine írta:Kedves Rita, köszönöm a kedvességedet. Minden nagyon érthető volt amit leírtál! Sajnos az otthoni gépemen nem sikerült letölteni a filmeket (mindig kidobott a végén), de a munkahelyemen megpróbálom és pendrive-ról fogom nézni! Tényleg köszi! :)

Kedves anine! Az már jó kiindulópont, hogy érthető volt, amit írtam. Akkor előbb-utóbb a videók
is meglesznek. Abban reménykedem, hogy a munkahelyeden találsz egy tapasztalt filmletöltő embert,
aki továbblendítene a holtponton. Ha mégsem jönne össze a dolog, írj nyugodtan! Van még egy ötletem.
Kipróbálhatnánk, hogy mi van akkor, ha minden egyes résznek elküldeném a saját linkjét, vagyis 34-et!
A sógornőm egy ideig csak így tudott letölteni a megáról. Hátha!

Kíváncsian várom, hogy sikerült-e megszerezned a videókat!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. március 17. 18:36

Kedves Rita!
Nem tudtam megállni,hogy ne írjak.Tegnap nálam is nagyon hétfő volt és rosszuk esett,hogy az estémet nem aranyozták be az új részek.De már nem kell sokáig várni!
Jia Dong beszólásain nagyon jókat nevetek és jók együtt az elkényeztetett leányzóval.Mondtam,hogy jó hogy ő is itt van.Kedvelem a karakterét.A következő részben jó jelenetek és párbeszédek lesznek.A szülinapi torta érdekes és az is,amit ZM mond róla.További szép estét kívánok. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 17. 19:59

Szia Ica! Én most kicsit örülök, hogy messze van még hétfő, mert épp hogy csak egy lépéssel
járok előttetek. A hétfői részek már megvannak, de a húsvét hétfőiek még nincsenek, és még
egy filmet is szeretnék lefordítani húsvét vasárnapra.
Szerencsére jön a tavaszi szünet, jobban lesz időm.

De jó, hogy nem tudtad megállni, hogy ne írjál!

A tortás jelenet szívmelengető, és viszket az ujjam, hogy kitegyek pár képet róla. De inkább azt
élvezzük majd a videóval együtt.

Helyette idebiggyesztem Jiang Dong és Yue Qi újabb kacagtató megnyilvánulását. Mint már korábban
írtam, YQ kinevezte Jiang Dongot szerelmi tanácsadójának. Miután megint elkeseredett Xiang Jun miatt,
azonnal magához rendelte JD-ot, hogy kiönthesse a szívét. Azon sopánkodik, hogy még Jiang Dongban
sem moccan meg semmi, ha megérinti őt. Nem JD volt az, aki a kezét odatette. JD nem jut szóhoz!:

Kép
Kép

Később YQ azt hiszi megfejtette JD titkát. JD megint nem jut szóhoz:

Kép
Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: csip » 2016. március 18. 10:32

Nagyon szépen köszönöm a3-14-15.rész feliratát!
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. március 18. 11:47

Kedves Rita!

Végeztem! Csak azért se kezdem úgy a hozzászólásomat, mint legutóbb, de mégis csak igazad lett. TQS nem ment maratonban (néha dolgozni is kell, meg a család is a nyakamban), de nem is tudtam beosztani hétfőig , nagyon tetszett. Most hétvégére keresek még valamit nálad (van még mit pótolnom). Nagyon várom a LNF új részeit, tetszenek a képek, de azért sem nézek bele, kitartok.
Jó hétvégét!
Erika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 18. 15:34

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a3-14-15.rész feliratát!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 18. 15:52

sipaer írta:Kedves Rita!
Végeztem! Csak azért se kezdem úgy a hozzászólásomat, mint legutóbb, de mégis csak igazad lett. TQS nem ment maratonban (néha dolgozni is kell, meg a család is a nyakamban), de nem is tudtam beosztani hétfőig , nagyon tetszett. Most hétvégére keresek még valamit nálad (van még mit pótolnom). Nagyon várom a LNF új részeit, tetszenek a képek, de azért sem nézek bele, kitartok.
Jó hétvégét!
Erika

Kedves Erika! A lényeg, hogy nagyon tetszett a TQoS! Ha nem is volt maraton, de jó gyorsan
végeztél a kis kedvencemmel. Eszembe jutott, hogy amikor fordítottam, többen azt írták, hogy
először megijesztette őket a 33 rész, nem akartak hozzáfogni, aztán meg kevésnek bizonyultak
a részek, nézték volna még tovább.

Örülök, hogy neked is nagyon tetszett a sori!!

Nézz csak szét, és válogass kedvedre! Remélem, jól fogsz szórakozni a következő sorozaton is!

Kitartást! Már csak hármat kell aludni!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 18. 20:57

Mentünk mi is aludni, hogy eggyel kevesebb legyen...... :lol: :lol: :lol: :lol: szép álmokat mindenkinek! :D :D
tündéri az a kis bejátszás a nyilt napból....ma már többször ideléptem... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 19. 6:25

Kata58 írta:Mentünk mi is aludni, hogy eggyel kevesebb legyen...... :lol: :lol: :lol: :lol: szép álmokat mindenkinek! :D :D
tündéri az a kis bejátszás a nyilt napból....ma már többször ideléptem... :lol: :lol: :lol:

Nem volt netem fél kilenctől 11-ig! A guta ütött meg! Így már csak szép reggelt tudok kívánni!
Még két gif a családi napból:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 19. 6:52

Mindenkinek gyönyörű reggelt! Kicsit fátyolos az ég, de kezd sütni a nap! Olyan sokat volt borús mostanában az ég, hogy majd elfelejti az ember, milyen igazából! Nálunk ha nincs villany akkor semmi sincs.
Nagyon kellemetlen tud lenni. Mióta korszerűsítettek valamit a háztömbön azóta rendre vannak ilyen gondok. Még jó, hogy éppen akkor nem ragadt bent senki a liftben. :mrgreen:
Kellemetlen, mikor az ember nem úgy tudja rendezni a dolgait ahogy szeretné! Örülök, hogy reggelre lett neted. Így megint gazdagabbak lettünk két aranyos bejátszással! Olyan tündérek együtt. :lol: :lol: Na és TT aranyos kérdései :lol: :lol: :lol: . :lol: Alig várom hogy elérjünk a 2o. részig addig még két hétfő..... :D .
Kellemes hétvégét és készülődést az Ünnepekre! :D :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 19. 15:25

Neked is szép napot, Kata! Nálunk gyengéden süt a nap, de csak a szobából
tűnik úgy, hogy jó idő van, ha kimegyünk, meg lehet fagyni. Viszont fújdogál
a szél, emiatt jól száradnak a ruhák.

Neked is kellemes készülődést az ünnepekre!

Én még mindig nem tudom, mit fordítsak húsvét vasárnapra.

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (15/34)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. március 19. 16:13

Rita írta:
Én még mindig nem tudom, mit fordítsak húsvét vasárnapra.

Kép


Szia Rita

... de miből lehet válogatni? :lol: :lol:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég