Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 18:41

VuVej írta:Kedves Ildikó!
Én is így működöm. Egyszerre maximum 2-3 részt tudok letölteni. Akkor kilépek a netről és kicsit később újra vissza, vagy másnap folytatom.
Előbb-utóbb lejön az összes. Kis türelem játék :( :) Ne add fel!
Ildikó

Kedves VuVej! Te is Ildikó vagy!? Nem baj, ha ezentúl így szólítalak? Vagy becézve szereted?
Vagy maradnál VuVej? Megírod, kérlek?


Nekem is van problémám a Megával, de csak annyi, mint a nagy többségnek. A legeslegeslegjobb
fájlmegosztó oldal. Könnyű kezelni, egyszerű, átlátható (mintha a fórumról beszélnénk), gyors,
50 GB(!) ingyen tárhelyet ad, és örökké ottmaradhatnak a dolgaid. Nincs még egy ilyen, ezért
szeretem ide feltenni a videókat. Van még egy megbízható a Mediafire, de csak 10 GB helyet
biztosít, és sokkal lassabban lehet rá feltölteni a cuccokat.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 1. 18:47

Látom itt is meg lesz a sorozat kivesézése, de hát annyira jók de tényleg, hogy muszáj átbeszélni...na és a "barátnők " nagyon tetszenek...ahogy a Sop-ban...én is imádtam őket...annyira kevés az ilyen önzetlen szeretet....de hát bajban látszik meg igazán. :lol: :lol:
bevallom beleskelődtem a köv. részekbe kíváncsiságból..de aztán lebeszéltem magam...nehogy megint ne tudjak megállni és sodortatom magam az eseményekkel... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 18:52

nb76 írta:Szia Rita, nagyon szépen köszönöm a 7-9. részek feliratát. Meló után tesóm hozta az unokaöcsimet és babáztam, ezért csak most értem ide. Még össze kell pakolnom a játékokat, csatatér van, de nem bánom. :lol: Utána jutalmul filmezek :D

Kedves Brigi! Már túl vagy a sorinézésen. Mivel jutalomnak szántad magadnak,
remélem jól szórakoztál az új részeken!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Matrica nem nyugszik! Erről a képről, a The Queen of SOP egyik jelenete jutott eszembe.
Egyik alvó ember sem tudott róla, hogy bemásztak hozzájuk az ágyba:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 19:02

VuVej írta:Szívemből szóltatok :)
Ez a sorozat pedig egy igazán többször nézős a párbeszédek "komolysága"? vagy "mélysége" és a szereplők változása miatt is. (Bocs a jelzőkért. Nem találtam igazán ide illőt, de remélem, azért érthető)


VuVej írta:Rita!
Nagyon köszönöm a következő hármast. Megyek is nézni.
Szép estét mindenkinek!

Nagyon szépek a virágok!!!

Kedves VuVej, amíg engedélyt nem kapok, addig maradok ennél a nevednél.

Már többször írtam, hogy alig várom, hogy végignézzük a sorit, hogy lássam, mit tud, ami
benneteket ennyire lelkesít. Azért ez egy 34 részes sorinál nagyon nagy szó! Sokan egyszer
sem nézik meg, nemhogy kétszer-háromszor!

Nagyon szívesen a heti részeket! Annyira örülök, hogy lemondtál a maratonról! Jó beszélgetni!
Köszi a képeket!


Annyira jó volt a vége a 9. résznek!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 19:21

nildiko írta:Ritám jöttem,megnéztem a 7. részt és nagyon boldog vagyok, hogy láthatom.
Pedig ennél a résznél volt az előre futásom, de jó, hogy most már teljesen érthetem is.
Köszönöm szépen.
Tennék ide neked virágot, de sajnos még mindig nem tudom hogyan.


Ildikó! Annyira örülök! Azóta, hogy itt jártam, már meg is nézted a többi részt is,
és biztosan azok is nagyon tetszettek.

Ildikó, próbáld ki ezt az oldalt!


http://www.kephost.com/

Kattints rá a linkre, akkor az oldal közepén fogsz egy olyat látni, hogy kép feltöltése.
Kattints rá, és keresd meg azt a helyet a gépeden, ahová elmentetted a képet.
Ha megtaláltad, ráklikkelsz. Lesz egy felugró ablak, hogy válassz kategóriát, azzal
ne foglalkozz, csak nyomd meg a zöld "Feltöltés" gombot! Ekkor a képed feltöltődik
a http://www.képhost.com oldalra. Úgy tudod hozzánk áthozni, hogy a "Beillesztő kódok"
közül kiválasztod a "Teljes BBcode"-ot. A lap alján meg fog jelenni egy link, amit
teljes egészében másolj be ide. Itt már semmit nem kell csinálni vele, csak az
"Elküld" gombot megnyomni. Máris láthatóvá válik a képed!

Hosszúnak tűnik a folyamat, de ha egyszer végigjártad, utána már egyre gyorsabban
fogod kipakolni a kedvenc képeidet!


Mondom, hogy jó volt a vége a 9. résznek:

Kép
Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. március 1. 19:23

Én valószínű,hogy még meg fogom nézni párszor.
Írtál Jiang Dongról.Én sokáig nem tudtam eldönteni,hogy szeressem vagy sem,de egy biztos, sokszor kimondja az igazat.A beszólásain pedig jókat szoktam nevetni."Lassan dada leszek" ZM büntetései is fokozzák a vicces hatást.
Matrica nem olyan utálatos,mint a Kiss me-ben.Kell ő is ebbe a sorozatba.Azért a 19.emeletre felcipelni őt igazi hőstet volt,még jó ,hogy Xiang Jun fel tudott ezek után állni.Nem csoda,hogy nem vette észre ,hogy valaki van az ágyában.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 19:41

f.ági írta:Szia Rita!
Kicsit lemaradva viszem a hiányzóim, köszönöm szépen. :-)

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 7-9.részt :D :D
Nagyon szép és átlátható a fórum :D


Kedves Ági és Nita! Nagyon szívesen a feliratokat!

Nita! Köszönöm a dicséretet!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 19:59

babamama írta:Kedves Rita!
Őszinte szívvel gratulálok Neked az oldaladhoz! :) És persze a szuper ügyes fiadhoz, aki ebben a segítségedre volt. :) Jó volt olvasni milyen boldog vagy! :)
Nagyon jó erőt, egészséget és minden-minden jót kívánok Neked az egyik közös kedvenc virágunkkal!


Kedves babamama! Nagyon kedves vagy! Igazán jólesik, amit írtál!
Nagy lépés volt ez számomra, de most már azt mondom, hogy nem
kellett volna ennyire izgulnom miatta, és azt is, hogy megérte!
A fiamnak is átadom a dicséretet!


Köszi az orgonát! Nekem a nem nemesített, sápadt lila "paraszt" orgonám van,
a szomszédasszonyomnak meg fehér és sötétlila. A három féléből nagyon hasonló,
"kócos" csokrot szoktam alkotni a vázában. Még az is hasonlít a festményen
lévőhöz. Gyönyörű!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 20:10

Gabóci5 írta:Rita! Próbáltam, de nem sikerült. Ráadásul mindig szoktam csinálni elküldés előtt egy jobb gomb-másolást.
Ez most valami miatt így jött össze. Minden esetre ez figyelmeztetés, hogy figyeljek jobban oda, ne kapkodjak.
Megint egész éjjel esett az eső.

Gabi! Amikor hsz.-t írunk, az Elölnézet gomb mellett, van egy "Piszkozat elmentése" gomb.
Már kipróbáltam, megnyomtam, és valahová, nem tudom hová elmentette az irományt.
Megijedtem, hogy nem tudom elővarázsolni, de azóta nekem már egy "Piszkozat Betöltése"
gombom is van, ha rányomok kilistázza az eddigi piszkozatokat, és megkér, hogy válasszam
ki melyiket szeretném folytatni. Még azt is megjegyezte, hogy:
"A piszkozataidat a felhasználói vezérlőpultban tudod megtekinteni, szerkeszteni, illetve törölni."

Csak azért írtam ezt le, mert még ez is hasznos lehet, ha nincs időnk befejezni egy hszt.

Ne is mondd az esőt! A Sajó már megint ki fog önteni. Mehetek kerülővel dolgozni!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. március 1. 21:32

Köszi Rita, jó tudni ezt is.

Egy kis gif pótlás

Kép Kép

KépKép

Kép Kép

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. március 1. 22:47

Ritám! Nagyon jó részek voltak, szép estém volt! A végén a "ragacs" nőszemély, az ügyvéd volt barátnője kicsit sok volt. Úgy tapadt, mint a rágógumi.
Köszönöm a fordítást és a délutáni segítséget!
Legyen szép hete mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 5:24

Vaskica06 írta:Én valószínű,hogy még meg fogom nézni párszor.
Írtál Jiang Dongról.Én sokáig nem tudtam eldönteni,hogy szeressem vagy sem,de egy biztos, sokszor kimondja az igazat.A beszólásain pedig jókat szoktam nevetni."Lassan dada leszek" ZM büntetései is fokozzák a vicces hatást.
Matrica nem olyan utálatos,mint a Kiss me-ben.Kell ő is ebbe a sorozatba.Azért a 19.emeletre felcipelni őt igazi hőstet volt,még jó ,hogy Xiang Jun fel tudott ezek után állni.Nem csoda,hogy nem vette észre ,hogy valaki van az ágyában.


Ica! Jót nevettem a hsz.-od végén! Szegény Xiang Jun jól lestrapálta a lányka. Azt én is észrevettem,
hogy a nyomulása mellett, jobb a természete, mint NamKangnak, és dekoratívabb is. Az a frizura
telitalálat. Nagyon jól áll neki. Elmehetne egy '30-as évekbeli filmet forgatni vele.

Gabi pont megörökítette a lépcsőn cipelős Jelenetet. Köszi Gabi!:

Kép

Arra vagyok majd kíváncsi, hogy Jiang Dong mióta, vagy honnan ismeri ZM-t, hogy ilyen baráti
viszonyban vannak. Az látszik, a kapcsolataiból, hogy valamikor gengszter volt. Talán megmentette
egyszer ZM életét? Na, majd kiderül. Én is szeretem a beszólásait:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 5:31

Gabóci5 írta:Köszi Rita, jó tudni ezt is.

Egy kis gif pótlás

Gabi! Köszi a gifeket! Icának adott válaszomhoz pont passzolt a hátsólépcsős-hátoncipelős.
Én pedig a meztelen felsőtestes-zuhanyozóst emelném ki, de nem Xiang Jun kidolgozott
izmos felsőteste miatt, hanem az érdekes zuhanyrózsa miatt (öregszem!).


Én is lefényképeztem:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 5:37

B.Marika írta:Ritám! Nagyon jó részek voltak, szép estém volt! A végén a "ragacs" nőszemély, az ügyvéd volt barátnője kicsit sok volt. Úgy tapadt, mint a rágógumi.
Köszönöm a fordítást és a délutáni segítséget!
Legyen szép hete mindenkinek!

Szia Marika! Nagyon szívesen! Örülök, hogy a LOving megszépítette az estédet!
Ilyesmire találták ki ezeket a sorikat. Jól dolgozott a stáb. Yue Qi valóban sok volt,
de igaza van Icának abban, hogy egy idő után szelídülni fog. Talál magának más
célpontot, de az legyen még titok!

Az avatart is nagyon szívesen!

Xiang Jun arckifejezése mindent elárul. Soha nem értettem, hogy az emberek miért
nem értenek a szóból? Miért nem veszik a lapot? Ezt most Yue Qi-re értettem.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 5:52

Lehet, hogy nem mindenki olvasta a Társalgó "Kérések, problémák topikjában, hogy ha valaki
szeretne, de nem tud avatart beilleszteni magának, szóljon, nagyon szívesen megcsinálom!


Itt beszélgettünk róla. Pár avatart, amit hirtelen találtam, ki is tettem, de küldhettek saját képet is!
Én is keresgélek még:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=82

Ha valaki saját képet szeretne küldeni de nem tudja, hogy kell, annak ide bemásolom, amit Ildikónak
írtam tegnap:


http://www.kephost.com/

"Kattints rá a linkre, akkor az oldal közepén fogsz egy olyat látni, hogy kép feltöltése.
Kattints rá, és keresd meg azt a helyet a gépeden, ahová elmentetted a képet.
Ha megtaláltad, ráklikkelsz. Lesz egy felugró ablak, hogy válassz kategóriát, azzal
ne foglalkozz, csak nyomd meg a zöld "Feltöltés" gombot! Ekkor a képed feltöltődik
a http://www.képhost.com oldalra. Úgy tudod hozzánk áthozni, hogy a "Beillesztő kódok"
közül kiválasztod a "Teljes BBcode"-ot. A lap alján meg fog jelenni egy link, amit
teljes egészében másolj be ide. Itt már semmit nem kell csinálni vele, csak az
"Elküld" gombot megnyomni. Máris láthatóvá válik a képed!"

Ezt még régebben írtam valakinek, ez is jól jöhet:

"Pici képeket könnyedén be tudsz tenni a netről, de csak ilyen smiley nagyságúakkal
próbálkozz, mert ha túl nagy lesz a betett kép, széthúzza az oldalt, és az nagyon zavaró
tud lenni.
Írd be a keresőbe, hogy "boldog smiley gif", "szomorú smiley gif", "sportoló smiley gif",
havas smiley gif"... amilyet szeretnél. Amikor találsz egy megfelelőt, akkor kattints rá,
majd jobb klikk --> "Kép címének másolása". Visszajössz ide, és beilleszted a kép címét,
majd kijelölöd, és megnyomod a fenti "Img" gombot. A kép akkor fog látszódni, ha el
is küldöd a hsz.-dat."

Szép napot Nekünk!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. március 2. 8:20

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm neked 7-8-9.részek feliratainak a fordítását.
Tetszett ez a három rész. Nagyon komoly változáson ment át Wu Tong, már sokkal összeszedettebb, már vissza tudott vágni a bíróságon,meg is kapta a dicséretet Zhong Muo-tól. Alakul szépen a közös életük első lépés, hogy aláírja a papírokat,és nem akarja szétválasztani anyát és fiát.
Tong-Tong alakító kisfiú nagyon jó,szeretem amikor szerepel, augusztusban lesz 9.éves.
Kép
Szép napot kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 2. 8:33

Jót nevettem a zuhanyrózsán..én meg azt nem vettem észre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 16:59

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm neked 7-8-9.részek feliratainak a fordítását.
Tetszett ez a három rész. Nagyon komoly változáson ment át Wu Tong, már sokkal összeszedettebb, már vissza tudott vágni a bíróságon,meg is kapta a dicséretet Zhong Muo-tól. Alakul szépen a közös életük első lépés, hogy aláírja a papírokat,és nem akarja szétválasztani anyát és fiát.
Tong-Tong alakító kisfiú nagyon jó,szeretem amikor szerepel, augusztusban lesz 9.éves.[/img]
Szép napot kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Azon én is nagyon meglepődtem, hogy ZM szinte büszke volt WT-ra,
hogy a tőle ellesett módszert használta ellene. Először azt hittem, hogy veszekedni
fog vele, erre megdicsérte.

Nagyon szívesen a feliratokat! Örülök, hogy tetszettek az új részek!

Kép
Kép

Xiang Junt eddig csak kötekedő fiatalemberként ismertük meg, de tényleg ügyesen
"gatyába rázta" Wu Tongot! Különben Xiang Jun bajban van. Csapná a szelet Wu Tongnak,
de megérkezett Yue Qi, aki meg neki csapja.

Kép

Olyan jó, hogy ZM és WT is arra hajlik, hogy békésen megegyezzenek, és ne bántsák egymást.
Ez Tong Tong érdeke is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 17:16

Kata58 írta:Jót nevettem a zuhanyrózsán..én meg azt nem vettem észre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Én is csak éppen! Amikor tajvani, thai, vagy koreai sorozatot fordítok, sokkal több nekem tetsző
dolgot tudok kifényképezni, mint a kínaiakból. Ebben a soriban szinte nincs is, ami felkeltené
az érdeklődésemet, inkább a fordította igaz. Például szörnyen nyomasztó az a ház, amiben ZM
anyja lakik. Kívül-belül egyaránt. A dekorációtól a bútorokon át a szőnyegekig. A belső térből
semmit nem hoznék be a saját lakásomba. De ZM irodája is ilyen, és a barátnő lakása is.

Ez a virág viszont gyönyörű:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 2. 17:48

Teljesen egyetértek a lakásbelső kritikájával...valahogy szörnyen elfuserálják hiába nagy és tágas tér..."lélektelen" kivéve persze TongTong szobáját! Az Irodai kis búvóhely is nagyon tetszik...már csak azért is, mert addig is nem kell a nagymama elvárásainak és hideg kisugárzásának megfelelni....tudom majd enyhül de addig még okoz pár kellemetlen percet a fiának is.... :x
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2016. március 2. 18:23

Kedves Rita!
Úgy látom, az előző hozzászólásom nem érkezett meg a fórumra. Ebben éppen azon örvendeztem, hogy van internetem, a sokadik próbálkozás után végre működik a DFF. De hova tűnt a a „Loving” és a Rita? Nem hittem a szememnek, gondoltam, hogy biztosan kimaradtam valami információból. Nem adtam fel, addig kerestelek, amíg megtaláltalak, és most itt vagyok.
Tetszik a hely, színes, barátságos, vidám, jó hangulatú. A Fórum minden részét nem tudtam még „bejárni”, de amit láttam az a kedvemre való.
Tetszik az avatarod. Mása a roszcsontocska a kis unokám kedves, eddig megunhatatlan meséje.
Tetszik a sok virág, amivel kedveskedsz a belépőknek. Csak gratulálni tudok Neked és a fiadnak is ehhez a szép, kulturált alkotáshoz.
El tudtam vinni a „Loving” aktuális részeit, aminek nagyon örülök és köszönöm.
További jó munkát Neked! (hogy tovább élvezhessük az eredményét)
Ányecska
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 20:17

Kata58 írta:Teljesen egyetértek a lakásbelső kritikájával...valahogy szörnyen elfuserálják hiába nagy és tágas tér..."lélektelen" kivéve persze TongTong szobáját! Az Irodai kis búvóhely is nagyon tetszik...már csak azért is, mert addig is nem kell a nagymama elvárásainak és hideg kisugárzásának megfelelni....tudom majd enyhül de addig még okoz pár kellemetlen percet a fiának is.... :x

A lélektelen nagyon jó szó! Üveg és fém az egész lakás. De nem olyan európaian üveg és fém,
mert az szokott nekem tetszeni. Valahogy nagyon más, a lakáskulturájuk és az ízlésviláguk,
mint a többi ázsiai országé. Persze ez sem igaz teljesen. A The Queen of SOP-ban csak a
szemétláda, áruló Igazgató (akit mindig Bácsikámnak szólítottak) lakásától vert ki a víz, és
a Sex and the Cityben is nagyon tetszett a négy lány lakása. Stílusos, és egyedi volt.

Az étkező asztal feletti lámpa(?) annyira szörnyű:

Kép

Fém, üveg, márvány:

Kép
Kép

Az óvoda kedves volt belülről:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 20:30

Anyecska írta:Kedves Rita!
Úgy látom, az előző hozzászólásom nem érkezett meg a fórumra. Ebben éppen azon örvendeztem, hogy van internetem, a sokadik próbálkozás után végre működik a DFF. De hova tűnt a a „Loving” és a Rita? Nem hittem a szememnek, gondoltam, hogy biztosan kimaradtam valami információból. Nem adtam fel, addig kerestelek, amíg megtaláltalak, és most itt vagyok.
Tetszik a hely, színes, barátságos, vidám, jó hangulatú. A Fórum minden részét nem tudtam még „bejárni”, de amit láttam az a kedvemre való.
Tetszik az avatarod. Mása a roszcsontocska a kis unokám kedves, eddig megunhatatlan meséje.
Tetszik a sok virág, amivel kedveskedsz a belépőknek. Csak gratulálni tudok Neked és a fiadnak is ehhez a szép, kulturált alkotáshoz.
El tudtam vinni a „Loving” aktuális részeit, aminek nagyon örülök és köszönöm.
További jó munkát Neked! (hogy tovább élvezhessük az eredményét)
Ányecska

Kedves Ányecska! Megvagyok! Itt vagyok, és itt is maradok most már!

Járd csak be az egész fórumot, ha lesz időd rá! Tapasztalj meg mindent, bár szinte ugyanaz
mint a hasonló fórumok. Ez megkönnyíti mindenki dolgát, nem kell újdonságokat megjegyezni.

Nagyon köszönöm a dicséretedet! Örülök, hogy olyannak látod, amilyennek láttatni akartam!
Hála a legkisebbemnek, elég gyorsan össze tudtuk hozni, és el tudtunk indulni.

Mása nagyon kis édes! ma is megnéztem belőle két részt, csak úgy desszertként a késői ebédem
mellé. Utána mosolyogva folytattam a dolgomat. Sajnálom, hogy kevesen tettek vele próbát.
Szerencsére, akik letöltötték, többször nézősnek ítélték!

Nagyon szívesen a Lovingot!

A hétfői részekben végre választ kapunk a kérdésre:

Kép
Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. március 2. 20:34

Óóóó, Rita, egy véletlen mellékattintás során fedeztem fel ezt a sorit, :o és hirtelen szembetaláltam magam az egyik tajvani nagy kedvencem fotójával. :lol: A Meteor Garden óta csak "Ananásznak" hívom. :lol: Kép

Kép

Nagyon jó, hogy fordítod ezt a sorit. Eszembe nem jutott volna a kínaiak között keresni, :roll: pedig manapság a koreai színészek is előszeretettel vállalnak kínai sorikban főszerepeket. :) Épp legutóbb Jang Hyukról halottam.

Hálásan köszönöm előre is a feliratokat Neked és Krisztinek!
Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (9/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 22:11

Kedves Unni! Ez volt az új fórum első jó cselekedete! Idecsalt, mert tudta, hogy találkoznod
kell Ananásszal (miért pont Ananász?)
Nagyon örülök, hogy itt vagy! Elkezded, vagy tervbe vetted? Tudom, hogy a Birivel közös
fordítás miatt nincs sok időd sorozatolni. Az én véleményem szerint is, és a többiek
visszajelzései alapján is mondhatom, hogy nagyszerű sorozat a Loving.


Különben emlékszem, hogy egyszer régebben beszéltünk már erről a soriról, mert felmerült
a fordítás lehetősége, és te már akkor mondtad, hogy kedveled Jerry Yant. Én még csak
most látom először, de tetszik ez a "hideg külső mögött, érző szívű kedves ember" karakter.

A 2015-ös sorija is kínai, és a 2011-es My Splendid Life is, ami a koreai Brilliant Legacy kínai
feldolgozása.

Most figyelem, hogy bekerült az avatarodba! Akkor ezt jó jelnek tekintem!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég