Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016. április 4. 20:15

Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb adagot :) Bevallom töredelmesen egy kicsit lemaradtam :)
De igyekszem utolérni titeket :) :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 20:16

Kedves Katinka, Emma, chain, Miho, Ica, Anita és Anyecska!
Jó szórakozást kívánok az újabb részekhez! Ahogy már írtam korábban, látszik, hogy lassan
elkezdenek gyülekezni a viharfelhők a Loving, Never Forgetting egén.

Ezen a kettőn annyit szórakozom!


Kép
Kép
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2016. április 4. 20:18

Köszönöm az Lee Seung Gi oldalt. Többször meghallgattam a dalt.

Itt Psy kíséretében énekli 18 évesen:

Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2016. április 4. 20:34

és egy csemege:




https://www.dramafever.com/news/jung-il ... ove-songs/

Ma láttam, hogy Zhang Han és Jung Il Woo közös filmben játszanak: The rise of a tomboy Jónak tűnik

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 20:36

mkatinka írta:Rita köszönöm szépen nektek az új részeket!
Az előző hármat csak többszöri nekifutásra tudtam megnézni,és az nem a sorozat hibája volt!Benyaltam valami kórságot még húsvét előtt, és nem vagyok képes kikeveredni belőle.A tüdőmet is kiköhögöm, ami miatt nem vagyok képes egyhelyben ülni, hogy filmet nézzek.Pedig nagyon izgalmas dolgok történtek.Örülök, hogy WT és ZM talán révbe érnek,XJ és JM nyakát én is megtekergettem volna kicsit, és a mamát továbbra is nagyon utálom az idétlen dolgai miatt.Hogy tud valaki ilyen érzéketlenül gonosz lenni ,miközben ő kritikátlanul imádja ma is ZM apját?
Ilyet mondani,hogy egy férfinak nincs szüksége érzelmekre, kapitális szamárságnak gondolom.
Remélem ezekben az új részekben sok jót fogok látni, ma este legalább egyet szeretnék megnézni. Üdvözletem neked!

Szia Katinka! Nálunk az iskolában már lement ez a fajta kórság járvány, amit te most
elkaptál. Gyerekek és felnőttek egyaránt megbetegedtek, és alig tudtak kikecmeregni
belőle. De a legszebb az volt az egészben, hogy hamar visszaestek, és újabb hosszú
napokba, hetekbe tartott, mire meggyógyultak. Sajnos erre kell számítani.

Jobbulást kívánok! Hamar gyógyulj meg!

ZM és WT révbe értek, de XJ tesz róla, hogy ne élvezhessék. Azt nem tudom, hogy az
örökös hisztije, hogy ő mennyire szereti WT-ot, hogy fér össze azzal, hogy a szeretett
nőt kihasználja és felhasználja saját aljas terveihez? Normááális?

ZM anyjában én sem értem, hogy egyrészről tök érzéketlen, ha a fiáról van szó, akkor
is. Másrészről meg 30 éve elvakultan, betegesen, rögeszmésen imádja a gyereke apját.
A két véglet közt meg a nagy semmi van.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Szegény ZM pont jókor érkezik a kórházba:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 4. 20:39

Hát csak ideértem..de a filmnézésen túl vagyok, de mint mindig elolvastam a hozzászólásokat! :lol: Szuperek ismét a képek is!
Megmondom öszintén.. az ügyvéd úr még nem mutatta ki teljesen mire képes..ha ezért bemosnánk neki mi lesz a következő gaztettéért?! :roll:
Kislegényünk megint tarolt nálam..a nagymamát simán lekörözte. Micsoda kérdései tudnak lenni annak a kis kölyöknek.amilyen ártatlanul felteszi őket...már csak ezért is érdemes a sorit nézni.! Az utolsó pillanatok az titkár és leendő kis barátnő között szuperül alakulnak...de most még csak egy villanás jutott belőle de majd... :lol: :lol: :lol:
Érzelmileg és értelmileg is ez egy elég húzós hármas volt...gyülekeznek a viharfelhők az ügyvéd úr szemétsége miatt...még ZM anyját is lekörözi.
Bocs ha ez most spoilernek számított volna. :) Lehet, hogy akkor tennék jót magammal, ha az innentől levő részeket egyben megnézném...de majd meglátom...Most nem tudom eldönteni....
Köszönet a fordításért. A kenyérre ma már nem marad energiám..most újra holnapra marad...de a hozzászólásokból látom ez is milyen fantasztikus lesz. Jó éjszakát mindenkinek! :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. április 4. 20:49

Rita írta:A napokban láttam a D-A-n ezt a hozzászólást. Kiteszem ide is, hátha nem
olvastad:

"Ha megengeditek, figyelmetekbe ajánlanék egy blogot, ami remélhetőleg a
Lee Seung Gi rajongók kincsesbányája lesz. Akinek van kedve, látogassa meg
az oldalt!"


http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu/


Mint Lee Seung Gi rajongó indulástól, azaz a bevonulásától kezdve, látogatója vagyok Kati blogjának.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 21:16

Miho írta:Szia!

1000 köszönet az újabb 3 részért.
Nem kezdtem el még nézni ezt a sorozatot, de életem első végig nem nézett tajvani sorozatába a hétvégén belefutottam. A They kiss again c. sorozat csekély 1,5 rész után teljesen kifektetett. A főszereplő lány - akármilyen díjakat is nyert el - virnyákolása és számomra elviselhetetlenül ütődöttre sikerült karaktere után nem tudom mikor fogok ennek nekiülni, pedig csak jókat írtatok róla.
Egyenlőre még lábadozom. Talán sikerül majd gyorsan elfelejteni...

Szia! 1000-szer szívesen a feliratokat! Nagy örömmel készítettem őket.

Butaság lenne, ha egy rosszul sikerült tajvani sori visszatartana Kínától, vagy akár Tajvantól is.
Én akkor már pár hónap után, a Boys Over Flowers két része után, elbúcsúzhattam volna Ázsiától,
és a sorozataitól. A főszereplő színésznőtől szörnyűbbet ki sem lehet találni. Bocsánatot kérek
azoktól, akiknek a kedvence!

A Lovingban nincsenek komolytalan, az élettől elrugaszkodott, eltúlzott karakterek, és a sztori
is nagyon klassz, szóval senki, és semmi ne tartson vissza attól, hogy belekezdj! Garantáltan nem
fogod megbánni.

Gyors lábadozást és felejtést kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 21:38

anime-fangirl írta:Sziasztok! Köszönöm szépen az újabb részeket, alig várom már, hogy meg is nézzem! Nagyon kíváncsi leszek, hogy még ezután mik fognak történni, szerencsére Tong Tong családja kezd össze állni! :) Viszont mi fog még kisülni a testvér háborúból és persze Zhu Mo anyja majd hogy fogadja a fia döntéseit!? Megyek is nézem a mai 3 részt! :D

Kedves Anita! Már biztosan végignézted a három részt, mire ideértem hozzád.
Láthatod, hogy WT kérésére titokban tartják az esküvőt, csak ketten tudnak
róla, és persze Jiang Dong. Szóval Zhong Muo anyjának háborgása még elmaradt
ezekben a részekben, de nem is bántam. Elég volt WT apjának a hülyeségeit
hallgatni. Szörnyű volt! Ahogy már mondtam korábban, addig nem bocsátok meg
neki, amíg ő is bocsánatot nem kér a lányától. Mondjuk Tong Tongtól is lehetne.

Xiang Jun elveszítette a maradék eszét is, amióta megtudta, hogy Wu Tong ZM-t
választotta. De hogy miért érte ez meglepetésként, nem tudom. Mindig is tudta,
hogy mit érez a lány ZM iránt.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Mindkét szülő értetlenkedett, hogy miért nem jött hamarabb haza a lányuk. Ki nem
mondták volna, hogy ők ketten a legnagyobb hibásak ebben. De ha a papa nagyon
makacskodott, és a mamát is kiborította, akkor az gondolkodás nélkül rákiabálta
az igazságot:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 21:51

B.Marika írta:Szia Rita! Egyet értek veled.Apuka túlzásba vitte a dolgokat. Magára hagyták a lányunkat, bezzeg az unokának örültek! Nem szeretem az ilyet. MD és XJ már régen szálka a szememben. Nem is vártam tőlük mást. Kíváncsi leszek a vakrandira, olyan cukik voltak. ZM-et sajnáltam, hogy összetűzésbe került az anyjával.
Mindig a legjobb jelenetnél van a befejezés!!!
Köszönöm a fordítást, ismét jó részek voltak!
Szép hetet kívánok!

Szia Marika! Mindennel egyetértek veled! A vakrandi nagyon aranyos lesz. Annyit nevettem
rajtuk, főleg Jian Dongon. Szerelmes a lelkem, és ettől olyan kis hülye lett.
A jövő heti részben ZM-nak és az anyjának lesz egy komolyabb beszélgetése. Félelmetes volt
az egész. Megviselt még a fordítása is. Az anyja egy szörnyűséges nőszemély!

Nagyon szívesen az új részeket! Szép hetet neked is!

A jövő heti vakrandis részből:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 22:20

VuVej írta:Szia Rita!
Gondoltam a múltkori komoly hozzászólás után kicsit "viccesebbre" veszem a "mondandóm".
Mindhez van angol felirat ;), igaz külön fájlként csak a "My best ex-boyfriend"-hez találtam

Ildi! Nekem a komoly is jöhet, és a vidám is! Mindenevő vagyok! Mindegyiknek örülök!
A Starlithez 16 részig találtam angol feliratot az aviztazon, de a sori 22 részes.

VuVej írta:Teljesen, mint a Pretty Woman-ben. Azt is nagyon szerettem.

Igazad van! Pont olyan volt!
VuVej írta:Nem indult jól a belépője, de utána nagyon ügyesen intézte a dolgokat és ehhez anyuka, WT és TT is besegített. Szép volt a jelenet, mikor WT-gal beszél telefonon, s elmondja neki, hogy mennyire irígyli, mert őt ennyire szereti az apja. Tetszett a sakkozós "jó tanács" is.

A fiatalok, sokkal sokkal bölcsebben viselkedtek, mint az idősek. Még mindig zokon
esik, ha belegondolok, hogy WT apját öt évig nem érdekelte (az nem számít, hogy
magában őrlődött, attól még nem lett több pénze a lányának, hogy ennivalót vegyen
a gyerekének), él-e, hal-e a lány az unokájával.

VuVej írta:Nem tehetek róla, de engem Yi Quing idegesít. Kicsit butácskának tartom. A titkár úr a szívem csücske. Imádtam a "felüljárón beszélgetős" jelenetet.
Tong Tong megint jól "beszólt" nagymamának a névváltoztatással kapcsolatban. Jó ez a sorozat


Yue Qi-t szeretem. Emberséges, kedves, barátságos, segítőkész. Még WT-gal is barátkozik,
és vele is normális. Ő miatta is mérges vagyok Xiang Junre. Őt is csak ki és felhasználja.

Jót röhögtem, hogy TT beszólása után, hogy megállt a nagymamánál a levegő. Pedig csak
az igazat mondta, semmi mást. Fején találta a szöget:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 4. 22:28

Holnap folytatom a válaszadást. Most muszáj vagyok lefeküdni,
mert leragad a szemem. Jó éjszakát Mindenkinek!


Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. április 4. 23:26

Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. április 5. 0:14

Kedves Rita ! Köszönöm a 22,23,24,részek fordítását ...hááát a kisfiú volt a legremekebb békéltető angyal ..Wu apja nagyon dühöngött de aztán elolvadt mint a méz :D ..tetszett nagyon! Hááát az ügyvéd úr meg teljesen meghülyült . :x nem lát az orra hegyénél tovább pedig az apja is elismerte hogy Ő volt a hölgyek csere-bere szerelme .. ;) Köszönöm..
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 5:51

Vaskica06 írta:Kedves Rita és Kriszti!
Köszönöm az újabb részeket. :D További szép estét kívánok.

Agacska írta:Nagyon köszönöm az új feliratokat.

Kedves Ica, Agacska! Nagyon szívesen az újabb részeket! Jó szórakozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 5:58

Emma11 írta:Köszönöm az új részeket!!! :)

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a soron következő , hármas csomag fordítását.

Nagyon szívesen mindkettőtöknek! Remélem tetszettek az új részek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 6:06

Anyecska írta:Szia Rita!
Köszönöm a heti részeket. Annyira vártam! Most éppen úgy alakultak a dolgaim, hogy nem tudok "nekiesni". Na, de aztán!!!

Szia Anyecska! Együtt érzek veled! Attól nincs rosszabb, mintha nagyon vár az ember
valamit, meg is kapja, de az ünnep elmarad. Kívánom, hogy minél hamarabb eshess
neki ennek a három résznek is, ne kínozzon sokáig a kíváncsiság!

Nagyon szívesen a heti részeket! Mielőbbi jó szórakozást!

A két kakas:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 6:13

novcsi6 írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb adagot :) Bevallom töredelmesen egy kicsit lemaradtam :)
De igyekszem utolérni titeket :) :lol: :lol: :lol:

Szia novcsi! Semmi gond! Bőven van még időd utolérni bennünket.

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 6:25

Ildi! Ezek a videók valóban csemegék! Soha nem gondoltam volna, hogy együtt
látom ezeket a népszerű ázsiai színészeket, énekeseket! A jobb szélen állót nem
ismerem, de a másik három nagy kedvencem.

Mike-ot alig ismertem fel a rövid haja miatt. Az első videó végén, olyan volt, mint
aki be van sózva. Magával ragadta a zene. Jót nevettem rajta. Bárcsak Aomot és
Chen Qiao En-t is feltálalták volna Mike és Zhang Han mellé!

Köszi! A film tényleg jónak néz ki! Én is láttam valahol, talán az avistazon.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 6:38

Kata58 írta:Hát csak ideértem..de a filmnézésen túl vagyok, de mint mindig elolvastam a hozzászólásokat! :lol: Szuperek ismét a képek is!
Megmondom öszintén.. az ügyvéd úr még nem mutatta ki teljesen mire képes..ha ezért bemosnánk neki mi lesz a következő gaztettéért?! :roll:
Kislegényünk megint tarolt nálam..a nagymamát simán lekörözte. Micsoda kérdései tudnak lenni annak a kis kölyöknek.amilyen ártatlanul felteszi őket...már csak ezért is érdemes a sorit nézni.! Az utolsó pillanatok az titkár és leendő kis barátnő között szuperül alakulnak...de most még csak egy villanás jutott belőle de majd... :lol: :lol: :lol:
Érzelmileg és értelmileg is ez egy elég húzós hármas volt...gyülekeznek a viharfelhők az ügyvéd úr szemétsége miatt...még ZM anyját is lekörözi.
Bocs ha ez most spoilernek számított volna. :) Lehet, hogy akkor tennék jót magammal, ha az innentől levő részeket egyben megnézném...de majd meglátom...Most nem tudom eldönteni....
Köszönet a fordításért. A kenyérre ma már nem marad energiám..most újra holnapra marad...de a hozzászólásokból látom ez is milyen fantasztikus lesz. Jó éjszakát mindenkinek! :)

Kata! Ne félts te bennünket! Most csak egyet mosunk be XJ-nek, aztán majd kettőt, vagy akár
egy egész sorozást is kaphat. Már nagyon kíváncsi vagyok, mire fog vetemedni, de ha ennyire
feldühített, akkor nagyon aljas dolgot eszelhetett ki. Remélem, valamennyit ő is visszakap a
gonoszságából.

Mondtam, hogy a Tésztaút mellett, ne feledkezz meg erről a hármasról se! A kenyeres részt sem
ajánlom éhgyomorra megnézni!

Nagyon szívesen a fordítást!

A tadzsikok nem kancatejet, hanem lisztet használnak a szentelésekhez:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 5. 7:02

Munka után folyt. köv.

Szép napot Mindenkinek!


Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. április 5. 8:18

Megnéztem tegnap a 3 részt. Újra csak nagyon tetszett.
Elolvastam a hozzászólásokat is, megnéztem a feltett képeket, igazán szeretem ezt a sorozatot, lehetne belőle 100 rész is.
Egyetért velem valaki?
A titkár úr nekem is szimpatikus. Jó kis szerepe van.
Legédesebb a kisfiú.
Köszönöm szépen Rita.

Kép
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2016. április 5. 8:28

Kedves Rita!
Most vittem el a 10-24. részeket, nagyon szépen köszönöm. Maratonozó vagyok, közben olvasgatom a fórumot és hamarosan én is csatlakozom a nézők táborához! :)
Szép hetet kívánok!
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. április 5. 11:41

Ritám, én is köszönöm az újabb három részt!!! :P Nagyon maga alá temet a meló, az érettségizőim, nyelvvizsgásaim szó szerint heti hét nap jönnek, reggeltől estig tanítok. Az agyam szita estére. NAGY lyukakkal... :D
Az igazat megmondva, ismerve a történetet, én az utolsó részig szívesen aludnék téli álmot, hogy átugorjam, amit... át kell ugrani. A szenvedés akkor is szenvedés, ha színészek csak eljátsszák, hogy fájnak.
Kitartást mindenkinek a végéig! Neked a fordításban, a fórum lelkes tagjainak meg a nézésben. Nagyon szép ez a történet, magával ragad, és minden perce megéri. Olyan szép utolsó részt, mint itt, nem nagyon lehet látni sehol...
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (24/34)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. április 5. 12:39

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 22-23-24. részek feliratainak a fordítását.
Nekem Zhong Muo szerelmes viselkedése nagyon - nagyon tetszik.Szeretem amikor egy pasi is kimutatja, hogy mit érez, és nem azt mondja, hogy tudod te.
Jó volt ahogyan küzdött a szülők elismeréséért, és áldásáért. Nekem is Tong-Tong aki nagyon édes volt, hihetetlen a kis kölyök.Én személy szerint nem mentem volna bele, hogy a vezetéknevét megváltoztassák, a családi név az még rendben van.
Szorítottam, hogy ne legyen nagy félreértés a telefon hívásból és a átölelésből, van valamennyi hűvösség, de én bízom benne, hogy ez csak átmeneti.
köszönöm még egyszer.Marcsi :)
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég