Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 16. 18:57

Szia Keri...Akkor téged is elkapott a gépszíj....most már nem fogsz szabadulni a többi soritól sem, jobbnál jobbak vannak! És nem csak koreai ...valamint filmek is!
Érezd jól magad itt is! :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 16. 19:03

Kedves Keri! Akkorákat vigyorgok rajtad, ahogy olvasom a hsz.-dat. Szeretem, ha valakinek
az írásán átütnek az érzelmei is. A te lelkes soraidból is kitűnik, hogy mennyire tetszett a sori.
Ez a topik a lelkendezés, az izgalmak, a szidalmak topikja volt, és szinte mindenki írásából
kiolvasható volt, hogy egy nem mindennapi sorozatot nézünk.


A sok koreai után, rám is elemi erővel hatottak a tajvani és a kínai sorik, annyira, hogy csak
ideig-óráig tudok visszatérni a koreai dorámákhoz. Utána sietek vissza.

Minden sorozatnak megvannak a maga hibái. Ebben is voltak, de ezzel úgy vagyok, mint a
fordítással. Itt-ott egy kis félregépelés, elírás, kisebb helyesírási hiba belefér, de összességében
legyen könnyen olvasható, érthető, és jól követhető.

Én sem nézek évek óta tv-t, nem is érdekel. A fordítás és a fórumozás olyan örömmel tölt el,
amitől nem is tudok, és nem is akarok egyelőre elszakadni.

Örülök, hogy idetaláltál! Én nem vagyok fenn a fb-on, mert arra már végképp nincs időm, de
van egy cuki "önkéntesem", Judit (keszler), aki szokta propagálni a sorozataimat. Itt is köszi!!!

Kívánom, hogy mindegyik nem koreai sorozatom ilyen élményben részesítsen, mint a Loving!


Még egy fogkrém reklám:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 16. 19:48

Kata! Ennyire részletesen nem tudtam mindent a terhességedről és Samukáról, de amit az évek alatt
a hozzászólásaidból összecsipegettem, abból tudtam, hogy nem vagy könnyű helyzetben, nem egyszerű
az életed. De amiért nagyon kedvellek, hogy soha nem panaszkodsz, az írásaidból derű és optimizmus
árad. Jó is, hogy most már nem csak mi, akik régóta ismerünk, sejtjük, tudjuk, hogy milyen problémával
kell nap, mint nap szembenézned, hanem más is.
Mindenki számára példát mutatsz! Boldog vagyok, hogy két képem is van Samukáról.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 16. 20:15

Unni! Teljes mértékben egyetértek veled abban,
amit a második spoiler alatt írtál Katának!


Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. május 16. 20:19

Rita, majdnem egyszerre írtunk az előbb.
Abban a hozzászólásomban kifejtettem, hogy én nagy valószínűséggel másként döntöttem volna WT helyében és nem azért, hogy az életem mentsem, vagy hogy a szeretett férfi mellett maradjak, sokkal inkább a már megszületett gyermekért (Tong Tongért) érzett felelősségem miatt. :roll:
Neked mi erről a véleményed?
Kép
KépKépKép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. május 16. 20:37

Rita írta:Unni! Teljes mértékben egyetértek veled abban,
amit a második spoiler alatt írtál Katának!


Kép

Rita, most vettem észre, hogy már meg is válaszoltad a kérdésemet, csak éppen kerülhették a hozzászólásaink egymást.

Örülök, hogy Te is hasonlóan vélekedsz ebben a kényes, nem-mindennapi kérdésben. Megkönnyebbültem. :D
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 17. 6:55

Igen, Unni! Én is a már meglévő egészséges fiamat, a férjemet és magamat,
vagyis a kis családomat választottam volna. Biztosan nagyon nehéz lett volna
dönteni, szerencsére nem volt részem ilyenben, de azt hiszem nem sokat
gondolkodtam volna rajta.

Szép napot nekünk! Olyan hétfő érzetem van, pedig már kedd van.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 17. 7:48

Sziasztok! Most csak beköszönök! Köszönöm a kedvességeteket! Sokat jelent nekem! :D
Remélem nálatok is gyönyörű napsütéses, bár most még hűvös reggel van. :D Ma és holnap délelőtt elfoglaltságaink vannak, de majd jövök! :lol:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 17. 14:58

Rita írta:
Gabóci5 írta:Kedves Macus!
Legelőször is a neved nagyon kedves nekem, mert anyukámat hívták így: Maca, Macus. Én pedig voltam a kis Maca. :D :D :D

Gabi! Jót nevettem azon, hogy Gabiként kis Maca voltál. Én sem jártam különbül.
Anyukám Lujzinak, Lujzikámnak hívott.

Szép napot kívánok Magunknak!


Kép

Engem meg csutka Rozinak hivott az edesapam. :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 17. 17:10

Jó hogy olyan sokat lehet mosolyogni az otthoni beceneveken....én a bátyámnak anno boszi voltam.... :lol: anyu meg a picuri! :lol: :lol: visszatérve egy kérdésre ami nagyon kényes kérdés...de azt hiszem én is a meglévő családomat választottam volna, de szerintem ez már elkésett kérdés lehetett, hiszen csak pillanatnyi esély lehetett csak, és minimális. Lehet azért választotta ezt az utat...de most fogom magam és megnézem a bef részt újra...
Én még ha szomorú is egy sorozat vége, akkor is végignézem, mert nem egyszer úgy jártam, hogy szomorúsága ellenére felemelő volt a küzdelem, összetartás ereje hatalmas motiváció tud lenni...és persze érdekes döntéseket produkálhat...lásd pl a másik kedvencünket a honkongi Good Wife
is nem könnyű választást adott, de jó lett végül is a vége.. :lol: :lol: na megyek is nosztalgiázni...
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. május 17. 18:16

Kata58 írta: ... visszatérve egy kérdésre ami nagyon kényes kérdés...de azt hiszem én is a meglévő családomat választottam volna, de szerintem ez már elkésett kérdés lehetett, hiszen csak pillanatnyi esély lehetett csak, és minimális. Lehet azért választotta ezt az utat...de most fogom magam és megnézem a bef részt újra...

Kata, nem lett volna késő, ezt bátran állíthatom. Úgy egyébként a sori 2014-es, és manapság a méhen belüli magzati sebészet is óriási fejlődésen ment át.
Régen az elképzelhetetlen lett volna, hogy az anyaméhben lévő magzaton hajtsanak végre műtéteket.
Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy az anyán végrehajtott műtétnek sem kellett volna feltétlenül a magzata elveszítésével járnia. Szerintem, még így is koraszülött lett a kislány. Akár koraszülést is tervezhettek volna.
Tehát több megoldást is találhattak volna a megmentésükre, még a pénz sem jelentett volna akadályt, ugyanis ott mindenért fizetni kell, de hát a sori műfaja romantikus melodráma és ettől az alkotók nem tértek el. :roll:
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 17. 19:44

Kata58 írta:Sziasztok! Most csak beköszönök! Köszönöm a kedvességeteket! Sokat jelent nekem! :D
Remélem nálatok is gyönyörű napsütéses, bár most még hűvös reggel van. :D Ma és holnap délelőtt elfoglaltságaink vannak, de majd jövök! :lol:

Szia Kata! Milyen jó, hogy ismeretlenül is megértjük egymást, mert mégis csak régóta
"ismerjük" egymást! Na, ezt jól megmondtam! Mondom én, hogy a virtuális barátság is
barátság!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 17. 19:58

Kata58 írta:Jó hogy olyan sokat lehet mosolyogni az otthoni beceneveken....én a bátyámnak anno boszi voltam.... :lol: anyu meg a picuri! :lol:
Én még ha szomorú is egy sorozat vége, akkor is végignézem, mert nem egyszer úgy jártam, hogy szomorúsága ellenére felemelő volt a küzdelem, összetartás ereje hatalmas motiváció tud lenni...és persze érdekes döntéseket produkálhat...lásd pl a másik kedvencünket a honkongi Good Wife
is nem könnyű választást adott, de jó lett végül is a vége.. :lol: :lol: na megyek is nosztalgiázni...

Kata, én sem a szomorú vég ellen vagyok, hanem az elrontott befejezés ellen. Ha azt olvasom,
hogy elcseszték a sori végét, akkor nem fordítom le, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet
szomorú. Van, amelyik sorihoz csak az illik. Az Aashiqi 2 sem vidáman fejeződik be, de nem
is lenne hiteles úgy.

Az A Good Wife feledhetetlen sorozat, de a vége az mindent visz! Sokat sírtam rajta, de
nem a szomorúságtól, hanem a meghatottságtól. Azóta sem láttam sehol olyan befejezést.
A Summer's Desire és az Ustad Hotel majdnem hasonló érzéseket váltott ki belőlem, de nem
tudták überelni az AGW-ot!

A becenevedről, "Boszi", jut eszembe, hogy láttam Boszi is beregisztrált. Régen járt már erre.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 17. 20:03

boszorkany írta:Engem meg csutka Rozinak hivott az edesapam. :D

Éva! Már a Rozi is nagyon aranyos, de a Csutka Rozi!!!

Szép csuhébabák jutnak róla eszembe:

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 17. 21:24

Rita írta:
boszorkany írta:Engem meg csutka Rozinak hivott az edesapam. :D

Éva! Már a Rozi is nagyon aranyos, de a Csutka Rozi!!!

Szép csuhébabák jutnak róla eszembe:

Kép

Koszonom Rita! :) Tulajdonkeppen a ket kis vekony copfom adta edesapamnak az otletet,ehhez meg hozzajott,hogy az edesanyam a szalmaipari vallalatnal konyvelt akkoriban.Sok ilyen csuhe babat lattam szulovarosomban.
Ha mar a boszorkanyoknal tartunk,a masodik ferjemtol kaptam a boszorkany nevet,na nem azert,mert olyan szornyu vagyok,hanem azt mondta,hogy olvasok a fejeben. :D
keri
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. május 14. 10:09

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: keri » 2016. május 18. 7:28

Kedves Rita!
Még mindig a hatása alatt vagyok a sorinak,folyton azon kapom magam hogy a sori jár az eszembe és olyan jó lenne még nézni tovább,azt akarom hinni hogy jó a vége és tovább gondolom milehetett volna még.Sokszor elsem hiszem hogy léteik ilyen érzelem világ,amit ez a sori is bemutat.tényleg vannak ilyen pasik és nők akik igy szeretnek? sokszor kérdem magamtól,egy egy sori láttán.
Szeretném meg kérdezni ettöl a szinésztől van még sorid? egyet találtam azt már le is szedtem,jó lenne még látni töle mást,és tervezel e töle mást is forditani?a Dramalist oldalon láttam hogy van két újjabb sorija nem tudok angolul csak gondolom hogy jó lehet kicsit belenéztem.
Nem tudom mi lesz ezután mert nagyon sok Koreai kedvencem van és mindent szeretnék látni tölük, de most be kell szoritanom az új felfedezéseimet is a Kinai és Tajvani sorik világát.
A napokban többen is keresték ezt a sorit facen és ha nem baj több csopiban is irtam hogy nálad található,és ajálgattam más soridat is.
Nagyon szeretem a munkád,mert nagyon jól olvasható minden sorit Anyuval nézünk és én olvasom hangosan neki,igy egy kicsit lassabb pedig jól olvasok, de vannak más forditok akinél olyan gyorsan megy a szöveg,nagyon rossz amikor nem lehet olvasni nem tudom lehet e ezen állitani vagy mitől függ,de ez nálad még egy sorinál sem volt.többek között ezt is szeretem a munkáidban.Szépnapocskát most vár a munka
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 18. 17:17

boszorkany írta:Koszonom Rita! :) Tulajdonkeppen a ket kis vekony copfom adta edesapamnak az otletet,ehhez meg hozzajott,hogy az edesanyam a szalmaipari vallalatnal konyvelt akkoriban.Sok ilyen csuhe babat lattam szulovarosomban.
Ha mar a boszorkanyoknal tartunk,a masodik ferjemtol kaptam a boszorkany nevet,na nem azert,mert olyan szornyu vagyok,hanem azt mondta,hogy olvasok a fejeben. :D

Éva, volt ilyen, hogy szalmaipari vállalat? Jó ég!

Az egyik régi kedves társunkat hívják "Boszi"-nak. Valamelyik nap regisztrált be.
Már nagyon régen járt errefelé. Hátha lesz kedve írni is.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 18. 18:02

Kedves Keri! Megint megmosolyogtattál! És ha tudnád mennyi nagyon klassz tajvani és kínai sorozat van!
Ki ne felejtsem a két thai sorit se, főként a Full House feldolgozást, ami még mindig a dobogós csoportban
van nálam.


Jerry Yant a Lovingban láttam először. Egyik betervezett sorozatomban sem szerepel. De ilyeneken
én már nem akadok fel. Egy ideg próbálkoztam azzal, hogy egy megkedvelt színész vagy színésznő
sorozataiból akartam még fordítani, de sokszor csalódást okozott. Ma már sokkal jobban szeretem,
hogyha újabb tehetségeket fedezek fel a magam számára, mint most Jerry Yant, vagy az előző kedves
soriban, a Love Me, If You Dare-ben, Wallace Huo, Wang Kai, Sandra Ma.

Az én felirataimnak az a titka, hogy menet közben rengeteg sort összevonok a bennük. Szinte minden
kínaival és tajvanival ezt kell tennem, különben nekem is állandóan meg kell állítanom a videót, hogy
el tudjam olvasni a pici darabkákra szétszabdalt, így csak egy pár pillanatig látszó szöveget.
Az Easy Fortune 1. része egy több, mint 1000 soros felirat volt. Mire elkészültem vele, 840 sor körüli
lett, de a második rész még rövidebb. A The Queen of SOP annyira el volt aprózva, hogy a 600 soros
feliratokból 300 sorosak lettek a végére. Ezzel azt érem el, hogy sokkal több másodpercig, van a szöveg
a képernyőn, bőven van időnk elolvasni a mondatokat. Azonkívül nem kell mindent lefordítani, ami
az angol szövegben benne van, mert akkor megint ott vagyunk, ahol a part szakad. Hiába vonok össze,
akkor sem lehet elolvasni a szakajtónyi mondatot. Nem szóról szóra fordítok. Rövidítek, tömörítek,
a lényeget írom le.
Sajnos ez órákkal meghosszabbítja a fordítást, utálok is vele pepecselni. Viszont az is nagyon bántana,
ha valaki bosszankodna, mert nem tudná elolvasni a szöveget. Azt szeretném, hogy a munkámhoz öröm
érzése társuljon.

Köszönöm mindenkinek, Neked is, ha propagálod, reklámozod a munkámat! Az egyik társunk, Joe
készített egy videót, amibe pár sorozatomat és filmemet belefoglalta. Nagyon szép a zenéje is.
Hálás vagyok neki is, és Gabinak is, hogy kitette a fb-ra! Az ilyen apró figyelmességek nagyon jól
esnek! Talán, ha nem dolgoznék, és nyugdíjas lennék, akkor lenne időm a fb-ra is, de így nem megy.
Az már a fordítás rovására menne. Ez az egyetlen szenvedélyem, akkor vagyok boldog, ha csinálhatom.

Neked is legyen szép napod!

Holnap kirándulni megyünk a kollégákkal, úgyhogy klassz napom lesz!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 18. 20:36

Nagyon jó, áldott kirándulást..képeket majd kérünk szépen! :lol:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 18. 23:12

Rita írta:
boszorkany írta:Koszonom Rita! :) Tulajdonkeppen a ket kis vekony copfom adta edesapamnak az otletet,ehhez meg hozzajott,hogy az edesanyam a szalmaipari vallalatnal konyvelt akkoriban.Sok ilyen csuhe babat lattam szulovarosomban.
Ha mar a boszorkanyoknal tartunk,a masodik ferjemtol kaptam a boszorkany nevet,na nem azert,mert olyan szornyu vagyok,hanem azt mondta,hogy olvasok a fejeben. :D

Éva, volt ilyen, hogy szalmaipari vállalat? Jó ég!

Az egyik régi kedves társunkat hívják "Boszi"-nak. Valamelyik nap regisztrált be.
Már nagyon régen járt errefelé. Hátha lesz kedve írni is.


Kép

Szia Rita!
Igen volt,diakkkent mi a dolgozok gyerekei festettunk szalmakalapokat,amit aztan exportra vittek.Sok mindent keszitettek szalmabol,dobozokat,szatyrokat stb.Majd a 60-as evek vegen atalakult Haziipari szovetkezette,mindenfele kezimunkaval foglakoztak,pl.horgolt,kotott bebiruhak stb.
Lentebb olvastam,ha nyugdijas lennel tobb idod jutna az FB-re.En mar nyugdijas vagyok eleg regen,de nem jutok el mindenhova a neten. :lol:
Szep idot kivanok Nektek a kirandulashoz,erezd jol magadat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 19. 6:48

boszorkany írta:Szia Rita!
Igen volt,diakkkent mi a dolgozok gyerekei festettunk szalmakalapokat,amit aztan exportra vittek.Sok mindent keszitettek szalmabol,dobozokat,szatyrokat stb.Majd a 60-as evek vegen atalakult Haziipari szovetkezette,mindenfele kezimunkaval foglakoztak,pl.horgolt,kotott bebiruhak stb.

Szia Éva! Köszi! Szóval tényleg volt ilyen! A Háziipari Szövetkezetekre már én is emlékszem.

Kata58 írta:Nagyon jó, áldott kirándulást..képeket majd kérünk szépen! :lol:

boszorkany írta:Szep idot kivanok Nektek a kirandulashoz,erezd jol magadat.


Köszönöm szépen Mindkettőtöknek! A nap már most ragyogóan süt, de ha nem sütne is jól
érezném magam. Nagyon szeretünk együtt lenni a kollégákkal, de egyre kevesebb időnk jut
egymásra.

Kata, készítek fényképeket, majd a Csevegőbe fogom kitenni, de lehet, hogy csak holnap,
attól függ, milyen későn érünk haza.

Legyen szép napunk!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 19. 23:11

Rita írta:
boszorkany írta:Szia Rita!
Igen volt,diakkkent mi a dolgozok gyerekei festettunk szalmakalapokat,amit aztan exportra vittek.Sok mindent keszitettek szalmabol,dobozokat,szatyrokat stb.Majd a 60-as evek vegen atalakult Haziipari szovetkezette,mindenfele kezimunkaval foglakoztak,pl.horgolt,kotott bebiruhak stb.

Szia Éva! Köszi! Szóval tényleg volt ilyen! A Háziipari Szövetkezetekre már én is emlékszem.

Kata58 írta:Nagyon jó, áldott kirándulást..képeket majd kérünk szépen! :lol:

boszorkany írta:Szep idot kivanok Nektek a kirandulashoz,erezd jol magadat.


Köszönöm szépen Mindkettőtöknek! A nap már most ragyogóan süt, de ha nem sütne is jól
érezném magam. Nagyon szeretünk együtt lenni a kollégákkal, de egyre kevesebb időnk jut
egymásra.

Kata, készítek fényképeket, majd a Csevegőbe fogom kitenni, de lehet, hogy csak holnap,
attól függ, milyen későn érünk haza.

Legyen szép napunk!

Kép

Remelem minden jol sikerult a kirandulasotokon es az ido is kegyes volt Hozzatok egesznap. :)
Ma jutott eszembe,hogy kinai szalmabol is fontunk(8-as fonas volt szinezett szalmabol))szalagokat a szatyrokra. :D Igaz,akkor meg alt.iskolas voltam,eloszor csak tartottam edesanyamnak a szalakat,aztan magam is fontam.Rakasztottuk a szekrenyajto kulcsara es hajra.Igy potoltunk a csalad keresetehez,lehetett bedolgozoi munkat csinalni masodallasban. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 20. 6:57

Szia Éva! Nagyon jó volt minden! A libegő előtt ijesztett ránk az idő, de mire
odaértünk, újra kisütött a nap. A Csevegőben írtam pár szót arról, amit láttunk,
és tettem ki képeket is.

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&p=2598#p2598

Szép napot, kellemes hétvégét Nekünk!

Ezekhez hasonló díszbodzát láttunk az egyik kertben. Gyönyörű volt:

Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. május 20. 10:53

Rita! Mindent nemesítenek, miért épp a bodza maradna ki. Eddig még nem ismertem, de most, hogy utána néztem, meglepő hány varriánsa van. Ezt a felismerést is ennek a fórumnak köszönhetem. :D :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 20. 20:29

Megcsináltam az Easy Fortune, Happy Life c. új tajvani sorozatnak a témáját, hogy a videókat
el lehessen kezdeni letöltögetni. A megára még nem fejeztem be a feltöltést, de pár nap múlva
már az összes rész fenn lesz.

viewtopic.php?f=12&t=91

A feliratokból heti két részt tudok elkészíteni, mert nagyon hosszúak. Az év vége miatt, lehet,
hogy néha csak egy fog sikerülni, de azt előre jelzem majd.

Holnap, szombaton teszem ki az első két rész feliratát, mert a fiam csak holnap ér rá a honlapon
is megcsinálni a helyét, de hamarosan visszatérek a jól megszokott, bejáratott hétfőhöz.

Reggel indulunk! Jó szórakozást kívánok! Aranyos, szórakoztató sorika lesz!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég