Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 17. 18:11

Kata58 írta:Nagyon tetszett az újabb 3-as csomag...majdnem néztem is tovább :)) . Édesek a másodhegedűssel.! eddig minden olyan mint a koreaiban....a monológokat nagyon bírom...nem is csodálom, hogy megcsinálták a saját verziójukat...imádnivalóak a különleges főszerkesztővel ..egyetemben...

Hú de várom mikor rájön az igazságra... :)) :)) :)) ...Nem lesz könnyű a helyzeti előnyt lefaragni... :)) :)) :)) ...
Kellemes hétvégét mindenkinek! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Neked is szívesen az újabb feliratokat! Nagyot nevettem a "majdnem néztem is tovább"
mondatodon! Lehet, hogy most az tart vissza, azért nem fogsz kukucskálni, mert ismered a sztorit.

Azt mondjátok, hogy eddig minden olyan, mint a koreaiban. Semmi olyan szál, vagy szereplő, vagy
esemény nincs benne, ami nem volt az eredetiben? Akkor valóban igaz, hogy a kínaiak nem visznek
bele egyedi vonásokat a feldolgozásaikba, hanem igyekeznek ugyanolyanra megcsinálni. Emiatt nem
mertem nekiugrani Jerry Yannal a My Splendid Life-nak, ami a koreai Shining Inheritance remake-je.
Ja, meg az 58 GB-nyi méretű videói miatt sem.

Én is várom, hogy mi lesz, amikor rájön Haoyu az igazságra. Ne mondjátok el előre!

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 17. 18:14

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az új hármas csomag feliratot. :ymapplause:
Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon szívesen a heti hármast!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 17. 19:10

Szia Rita...Látom már melyik filmet nem merted bevállalni... a mérete nem is olyan nagy , Low kétszer annyi...viszont a történet a koreai szereplőkkel imádnivalóak...főleg a nagymamát nagyon nagyon bírtam benne!!!!Lehet újranézem a koreai változatot..mellesleg abban Csonszú és
Dongy a egyik főszereplő páros...Szegény Csonszú itt is hoppon maradt! Mégis kedvenc sori :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 17. 19:22

Szia Kata! Láttam a SH-t! A Dong Yi után néztem meg, Han Hyo-joo és Bae Soo-bin miatt.
Lee Seun-git akkor még nem ismertem.

A kínai verzió 38 részes, azt gondoltam, túl sok ahhoz, hogy egy, az eredetihez nagyon
hasonló sorit kétszer megnézzek.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 17. 19:39

Rita írta:Szia Kata! Láttam a SH-t! A Dong Yi után néztem meg, Han Hyo-joo és Bae Soo-bin miatt.
Lee Seun-git akkor még nem ismertem.

A kínai verzió 38 részes, azt gondoltam, túl sok ahhoz, hogy egy, az eredetihez nagyon
hasonló sorit kétszer megnézzek.


LeSungjit itt láttam másodjára ebben a sorozatban...eszméletlen jól hozta a karakterét! a másik sorija...jaj nevetnem kell ha eszembe jut..You’re All Surrounded :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) ... :movingflower: :littlehearth:
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. március 18. 0:13

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az első öt részt! Én láttam az eredeti változatot és épp ezért, nagyon kíváncsi vagyok a kínai feldolgozásra, hogy mennyiben lesz más a történet, vagy a nézőpont. Kíváncsian várom a folytatást, jó munkát hozzá! De azért a pihenésről se feledkezz meg! :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 18. 6:14

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az első öt részt! Én láttam az eredeti változatot és épp ezért, nagyon kíváncsi vagyok a kínai feldolgozásra, hogy mennyiben lesz más a történet, vagy a nézőpont. Kíváncsian várom a folytatást, jó munkát hozzá! De azért a pihenésről se feledkezz meg! :D

Kedves Ildi! Nagyon szívesen az eddigi feliratokat! Én is nagyon kíváncsi vagyok a
különbségre, ezért biztatnálak benneteket, hogy írjátok majd meg, ha nagyobb
eltérést láttok az eredetihez képest. Én nem láttam a koreait, de kíváncsi vagyok rá.

Nekem a fordítás az igazi kikapcsolódás az életemben. Pihentet, megnyugtat, és
szórakoztat. A "következményét" is imádom, azt, hogy együtt megnézhetjük, mit
is "műveltem".

Kellemes hétvégét kívánok!

A szorgos fanok mindennek utána néznek. Huizhen cseresznyéit is 4,19 dollárért
lehet kapni:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 18. 16:00

Már a 36. részig fenn vannak a videók a megán. Az utolsó négynél bemondta
az unalmast a letöltőprogram, majd holnap befejezem, vagy megint leszedem
a doramaxról a 720p változatot.


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. március 18. 18:44

Szia Rita! Nagyon kellemesen telt a tegnap estém, jól szórakoztam a folytatáson. Biztos vagyok benne, további részeken sem fogunk unatkozni!
Kedvenc koronahercegemen jól alakítja a szerepét, bírom nagyon!
Köszönöm a fordítást, várom az újabb részeket!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 18. 19:27

Köszönettel vittem az újabb részeket! :) :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. március 18. 20:04

Kedves Rita!

Örülök, hogy ilyen fáradhatatlanul veted bele magadat egy újabb hosszú sorozat fordításába örömet szerezve ezzel nekünk. Köszönöm a választásodat, biztosan jól fogunk szórakozni

Üdv Leo45
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. március 19. 6:57

...Kedves Rita .....Megnéztem az uj részeket és tetszik a foszerkeszto nem olyan harsány nem annyira extravagáns mint a koreai verzioban de nekem igy sokkal jobban tetszik olyan o nekem mint egy jotundér keresztanya aki egyengeti a gyerekei sorsát nagy titokban...Szerkesztokémnek egyre gyakrabban jonnek elo azok az emlékek amiket féltve oriz a szivében ....a kis kocos sete-suta gyakornok mondatai váltonak ki belole..de elhesegeti de majd az eso és egy olyan emlék elohozza ami mérvado és csak ok ketten tudnak rola....Szoval tetszik nekem a kinai verzio és nagyon vérom már azt a gyonyoru mosolyt is amirol irtam már....és bizony a másodhegedusunk piros kotott sapkája is pontosan olyan mint amilyet Shiwon is hordott ...és csak az jár az eszemben ugyan mit fognak még beleszoni ebben a 35 részben mert most még mindig kéz a kézben megy a két verzio...én szerintem ...szemorvosomugy ahogy elégedett volt velem már ahogy elégedett lehet egy glaukomával szemben ..de legagalább nem romlott az állapota...csepegtetek becsuletesen ez van egy ujjabb dolog amivel meg kell tanulnom élni...:)....
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 7:25

Kata58 írta:Köszönettel vittem az újabb részeket! :) :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szívesen, Kata!

%%- ~o) :D ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 7:37

leo-leo írta:Kedves Rita!

Örülök, hogy ilyen fáradhatatlanul veted bele magadat egy újabb hosszú sorozat fordításába örömet szerezve ezzel nekünk. Köszönöm a választásodat, biztosan jól fogunk szórakozni

Üdv Leo45

Kedves Leo45!

Én meg annak örülök, hogy újra együtt soroztolunk! Remélem, neked is tetszeni fog
ez a feldolgozás!

Nagyon szívesen!


A sorozatban mindenki kezében látni ilyen apró bokszkesztyűket. Ahogy a Taobaon olvastam
masszírozásra való.

Kép
Kép
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2017. március 19. 7:47

Szia Rita!
Kedvenc kismadárkánk csicsergett, hogy ismét egy szuper kis filmet fordítasz :D Sajnos még a Rookie-t sem volt időm megnézni, de nagyon erősen listás :ymblushing: eltérített néhány szép hwarangocska, meg a keresztfiam, aki már nemsokára 2 éves és imádnivaló. Hétvégente az egyik napom az övé, meg a hétközben két este is, így sokkal kevesebb időm van filmezni. Meg a munka, ami lassan már az idegeinkre megy, a csapból is a szolgáltató közigazgatást fújják, közben meg hozzák a hülyébbnél hülyébb jogszabályokat, hogy még véletlenül se lehessünk ügyfélbarátok :-w
Nagyon kíváncsi vagyok erre a feldolgozásra, láttam a koreait és szerintem szuper volt (a két főszereplő remek volt együtt), kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki belőle a kínaiak.
Nagyon köszönöm a fordítást és a rawokat, vittem az első 5 feliratot.
További jó pihenést ezen a kissé szomorkás vasárnapon :) :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 8:26

annamama írta:...Kedves Rita .....Megnéztem az uj részeket és tetszik a foszerkeszto nem olyan harsány nem annyira extravagáns mint a koreai verzioban de nekem igy sokkal jobban tetszik olyan o nekem mint egy jotundér keresztanya aki egyengeti a gyerekei sorsát nagy titokban...Szerkesztokémnek egyre gyakrabban jonnek elo azok az emlékek amiket féltve oriz a szivében ....a kis kocos sete-suta gyakornok mondatai váltonak ki belole..de elhesegeti de majd az eso és egy olyan emlék elohozza ami mérvado és csak ok ketten tudnak rola....Szoval tetszik nekem a kinai verzio és nagyon vérom már azt a gyonyoru mosolyt is amirol irtam már....és bizony a másodhegedusunk piros kotott sapkája is pontosan olyan mint amilyet Shiwon is hordott ...és csak az jár az eszemben ugyan mit fognak még beleszoni ebben a 35 részben mert most még mindig kéz a kézben megy a két verzio...én szerintem ...szemorvosomugy ahogy elégedett volt velem már ahogy elégedett lehet egy glaukomával szemben ..de legagalább nem romlott az állapota...csepegtetek becsuletesen ez van egy ujjabb dolog amivel meg kell tanulnom élni...:)....

Kedves Anna! Igazad van! A főszerkesztő engem is egy jó tündérre emlékeztet, aki
hátulról irányítja, terelgeti a virágszálait. Szereti őket, és az "Otthon édes otthon"
alapelve, mely szerint egy munkahely hasonlíthat akár egy otthonhoz is, azt jelzi, hogy
jó lelke van. De nagyon kedvelem a szerkesztőnőt is, akit Zhu Ying Jiának szólítanak.
Nagyon kedvesen, halkan, és szeretettel beszél Hui Zhennel, aki emiatt örökké mosolyog
ha vele van. Ezt főleg a 6. részben lehet majd látni.

Kép

A kínai sorozatokat azért is szeretem jobban, mint a koreaiakat, mert nincs bennük
annyi harsányság. Engem a való életben is zavar a hangoskodás. Kerülöm a nagyhangú
embereket, akik a hangjukkal akarják maguk felé irányítani mások figyelmét, mert
mással nem képesek.

Már ketten írtátok, hogy fej-fej mellett halad a történet. De akkor ezek szerint apró
különbségek mégis vannak.

Az ilyen betegségeknél már az is nagy öröm, ha nem romlik a helyzet, úgyhogy veled
együtt örülök!

Igyekszem a következő részekkel is!


Szegény Huizhen végre jól kibeszélte magából a Haoyu okozta feszültséget, de nem volt
szerencséje:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 8:34

nb76 írta:Szia Rita!
Kedvenc kismadárkánk csicsergett, hogy ismét egy szuper kis filmet fordítasz :D Sajnos még a Rookie-t sem volt időm megnézni, de nagyon erősen listás :ymblushing: eltérített néhány szép hwarangocska, meg a keresztfiam, aki már nemsokára 2 éves és imádnivaló. Hétvégente az egyik napom az övé, meg a hétközben két este is, így sokkal kevesebb időm van filmezni. Meg a munka, ami lassan már az idegeinkre megy, a csapból is a szolgáltató közigazgatást fújják, közben meg hozzák a hülyébbnél hülyébb jogszabályokat, hogy még véletlenül se lehessünk ügyfélbarátok :-w
Nagyon kíváncsi vagyok erre a feldolgozásra, láttam a koreait és szerintem szuper volt (a két főszereplő remek volt együtt), kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki belőle a kínaiak.
Nagyon köszönöm a fordítást és a rawokat, vittem az első 5 feliratot.
További jó pihenést ezen a kissé szomorkás vasárnapon :) :flower1:

Szia Brigi! Már előre szólt a madárka, hogy csicseregni fog, úgyhogy tudtam,
hogy előbb-utóbb jönni fogsz.

Mindig nagyon örülök, ha valaki megemlíti, hogy szuper volt a koreai eredeti,
mert abból sejtem, hogy a kínai másolat sem lesz rossz. Ugyanis szeretnek hűek
maradni az alapanyaghoz.

Mindent nagyon szívesen! Kellemes vasárnapot kívánok! Nálunk ragyogóan süt
a nap!


Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. március 19. 8:52

Kedves Rita!
Köszönöm, a sorozat fordítását. Azt be kell vallanom a türelem nem az erősségem, ezért maratonozom.Pár kísérletet ugyan tettem, hogy együtt haladjunk, de bármennyire is gyors a tempód ez eddig nem sikerült. A feliratokat köszönettel viszem, de nézni már csak a vége felé kezdem, erre úgy látom nem kell sokat várnom.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. március 19. 12:47

..Ritám ...huuuuu de hibásan irtam a hsz bocsi érte,és nem is olvastam el csak most néhol kicsit értetlenre is sikerult a torlések miatt.....legkozelebb azért majd jobban figyelek magamra....:)....Anna....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 14:48

MinGi írta:Kedves Rita!
Köszönöm, a sorozat fordítását. Azt be kell vallanom a türelem nem az erősségem, ezért maratonozom.Pár kísérletet ugyan tettem, hogy együtt haladjunk, de bármennyire is gyors a tempód ez eddig nem sikerült. A feliratokat köszönettel viszem, de nézni már csak a vége felé kezdem, erre úgy látom nem kell sokat várnom.

Szia Zsike! Nagyon szívesen a fordítást! Szoktam mondani, hogy mindenki úgy
nézze a sorozatokat, ahogy a legjobban esik neki. De azt is hozzá szoktam tenni,
hogy nagyon örülök azoknak a kedves társaimnak, akik hajlandóak velem együtt
haladni, mert a rendszeres hozzászólásaik, visszajelzéseik lendületet adnak a
fordításhoz. Ők biztosítják, hogy legyen kedvem heti három részt lefordítani.
Nekem nagyon kellenek a visszajelzések.
Legalább megpróbáltad. Ha nem ment, nincs mit tenni.

Nem vagyok eszemnél, hogy már megint egy ilyen hosszú soriba kezdtem! Leginkább
20-24 részesre vágynék, de ez Kínában elképzelhetetlen.

Jó gyűjtögetést!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 19. 14:54

annamama írta:..Ritám ...huuuuu de hibásan irtam a hsz bocsi érte,és nem is olvastam el csak most néhol kicsit értetlenre is sikerult a torlések miatt.....legkozelebb azért majd jobban figyelek magamra....:)....Anna....:)...


Anna! Ne kérj bocsánatot! Nem egészséges a szemed, és te sem vagy már mai csirke,
úgyhogy ilyenekre nem adunk! Én is ájulok el, amikor utólag visszaolvasok pár hsz.-mat.
Általában nagyon sietve írok, akkor értelmesnek tűnik a válaszom, és csak órák múlva,
ha újra beleolvasok tűnik fel, hogy elírások, értelmetlenségek vannak benne. Ez van!
Ettől nagyobb gondunk soha nem legyen!

Kellemes vasárnapot!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. március 19. 21:10

Köszönöm Rita az újabb részt. Letöltöttem. A videókból az összeset akartam, de nem engedte a gép.
A 10 GB-t soknak találta, a kibontáshoz kell még valami, nem tudom nekem van-e olyan. Amúgy összecsomagoltat tudok kibontani. Most egyesével fogom letöltögetni.
A most kezdődő héten fogom nézni, a képek láttán szimpatikus szereplőkkel.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 20. 5:49

Szia Ildikó! Ha nem megy másként, akkor megy egyesével. Mivel kicsi mérete van
a videóknak, ezért több részt fog engedni a mega egyszerre letölteni. Szerencsére
már én is fel tudtam tölteni az összes videót. Több epizódnál is meggyűlt a bajom
a vikivel, és a letöltő programmal. Már kezdett az agyamra menni.

Jó szórakozást kívánok az eddigi öt részhez! Mire megnézed, jön is az újabb adag.
Remélem, neked is tetszeni fog, amit látsz! A koreait is láttad?

Kellemes hetet kívánok! Most már hivatalosan is itt a tavasz!


Tegnap fotóztam:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 20. 8:24

sziasztok! Rita kedves, akkor viszem a maradék részeket, ami még hiányzik a végéből. Alig várom, hogy már a 28. résznél tartsunk.! Ugyanis kikerestem... :)) . Mire nem jó egy lemerült telefon! :)) :)) :)) :D .
Amúgy egy másik sorival nosztalgiázom...a Love my dare krimivel...Samu befészkelte magát a helyemre, úgyhogy ilyenkor tudok egy + részt megnézni...ilyen korán nem szoktam filmezni, csak ha valami csoda folytán sokkal korábban megébredek mint Ő akkor igen. Mert vannak sorik, Pl. a Voice, és a Defender, amik nem neki valók, egyből kiszúrja, ha valami rossz történik, na és olyankor a szótára...kitör belőle a kisebbségi retorika x_x .de egyébként elképesztő az igazságérzete...ha látja, hogy valaki sír, akkor meg mondja neki hogy ne sírjon és átvonul a másik szobába.. :x .
Kellemes hetet mindenkinek! :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (5/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 20. 18:09

Kata! Nagyon kíváncsivá tettél, mi fog történni a 28. részben, de nem nézem meg,
nem kukucskálok. Eddig meg tudtam állni, szépen haladok a fordítással.


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég