Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 5. 16:58

B.Marika írta:Működik a telepátia! Tegnap gondoltam rá, hogy mi lehet a sorozattal? Nagyon örülök a jó hírnek! Kedvenc sorozatom egyike, minden évben megnézem egyszer. Az idén már láttam.

nekem is kedvenc sorim

egyébként nagyon bírtam benne a hercegnőt és a anyakirálynőt! Mármint a nagymamát aki alakította...csúcs volt!
Annyira szeretem az időseket... :D :)) :)) :))
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. április 5. 20:13

Kedves Rita
Nagyon szépen köszönöm neked a 12-13-14. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Tegnap délután megnéztem, és egy nagyon jó kis hozzászólást írtam, de sajnos elszállt mint a győzedelmi zászló, így egész egy napba telt mire ide jutottam megint. Ami a legfontosabb,hogy talán ez volt az eddigi legjobb részek egyikei.A legjobb a távoli barát nagyon kedves tanácsai, meghitt, és szimpatikus, ehhez társul még a kellemes hang is.Tetszett amikor a néni eljött a fiával céghez megköszönni a segítséget LH-nek, és BH-nak leesett az álla, legalább ennyi járt az ismételt durva hangnemért.
Viszont a a sürgős határidő mellett folyamatosan esznek és nem is kevés ideig, mert mire azt a rengeteg húst megsütik az mennyi idő.
Továbbá itt is olyan mintha mindenki alkoholista lenne, nem semmi mennyit isznak.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. április 5. 22:04

Köszönöm a jó hírt.Már nagyon vártam a thai Goongot.Az előzetes alapján jobb lesz,mint az eredeti,pedig azt is nagyon szeretem.
További kellemes estét.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 6. 5:51

gyomar írta:Kedves Rita
Nagyon szépen köszönöm neked a 12-13-14. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Tegnap délután megnéztem, és egy nagyon jó kis hozzászólást írtam, de sajnos elszállt mint a győzedelmi zászló, így egész egy napba telt mire ide jutottam megint. Ami a legfontosabb,hogy talán ez volt az eddigi legjobb részek egyikei.A legjobb a távoli barát nagyon kedves tanácsai, meghitt, és szimpatikus, ehhez társul még a kellemes hang is.Tetszett amikor a néni eljött a fiával céghez megköszönni a segítséget LH-nek, és BH-nak leesett az álla, legalább ennyi járt az ismételt durva hangnemért.
Viszont a a sürgős határidő mellett folyamatosan esznek és nem is kevés ideig, mert mire azt a rengeteg húst megsütik az mennyi idő.
Továbbá itt is olyan mintha mindenki alkoholista lenne, nem semmi mennyit isznak.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen az újabb feliratokat!

Tegnap elkezdtem fordítani a 15. részt és épp ott hagytam abba, amikor a távoli barát épp
megint megerősítő tanácsokat ad. Érdekes, hogy Haoyu még mindig azt hiszi, hogy Qiao az
igazi Huizhen, és rosszul esik neki, hogy a másikhoz vonzódik. Ez okozza nála a fő problémát.
Az csak a barátnak, Ericnek jut eszébe, hogy talán már eleve nem a jó Huizhen mellett kötött
ki.

Igazad van! Rengeteget esznek a soriban! Azért ivásban még mindig a koreaiak vezetnek. Én
még egyik sorozatban sem láttam annyit inni, mint azokban. Hihetetlen!

Szép napot kívánok!

Végre nálunk is kinyílt a japánbirs. Tegnapelőtti fotóm:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 6. 6:12

Marika, Gabi, Kata, Ica! Tudtam, hogy Ti is nagyon fogtok örülni a hírnek! Azon a linken,
amit legelsőnek betettem, folyamatosan tesznek ki híreket, videókat, érdemes lesz figyelni.
Máshol is láttam megerősítve az április 24.-25.-i dátumot, már csak valóban a fordítás
miatt kell izgulni.

Szép napot Mindannyiunknak!


A hamvas gyöngyvessző is elkezdett virítani nálunk. Tegnapi fotóm:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 6. 6:29

dupla öröm a folyamatos jó hír és gyönyörű a kép! Szép reggelt, jó napot mindenkinek! :-h \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. április 6. 11:25

Üdv.
Köszönöm szépen a 12-14.részek feliratait.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. április 6. 18:34

Kedves Rita, köszönöm az újabb részeket.
Én is elkezdtem nézni, nagyon tetszenek a szereplők, bár csak az első részt láttam.
Örültem, hogy sikerül a Goonghoz az angol szöveg.
Mostanság nagyon kevés sorozatot láttam.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. április 6. 18:35

Kép

A virág lemaradt.
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. április 6. 20:14

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az újabb részek fordítását! Változatlanul aranyos a történet, azt hiszem ez is "többször-nézős" sorozat lesz nálam. Én láttam a koreai változatát is. Az is tetszett, de ebben a feldolgozásban a szereplők valahogy jobban megtalálták az utat a szívemhez. Bár a történet nem tér el lényegesen a koreai változattól, de az apró eltérések mégis sokat adnak magához a storyhoz. :) Tehát ismét köszönöm szépen a munkádat, élvezet minden perce a sorozatnak... Kellemes hétvégét kívánok! :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 7. 6:11

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 12-14.részek feliratait.

Nagyon szívesen a feliratokat!

:flower1: ~o) :flower1: :D :flower1: ~o) :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 7. 6:19

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm az újabb részeket.
Én is elkezdtem nézni, nagyon tetszenek a szereplők, bár csak az első részt láttam.
Örültem, hogy sikerül a Goonghoz az angol szöveg.
Mostanság nagyon kevés sorozatot láttam.

Kedves Ildikó! Igen, én is észrevettem, hogy ritkulnak a látogatásaid, de tudtam, hogy
úgyis jössz, ha jönnöd kell, és így is lett.

Örülök, hogy elkezdted nézni a Prettyt, annak pedig még jobban, hogy az első rész
máris elnyerte a tetszésedet! Remélem a többi is jó szórakozást nyújt majd!

A Goongot már olyan régen, és oly nagyon várjuk, hogy amióta megtudtam, hogy elérhető
közelségbe került, azóta nagyon boldog vagyok. Érzem, hogy nagyon klassz lesz!

Nagyon szívesen a feliratokat! Köszi a fotót! Néha látogass el a "fotósarokba"! Most épp
az árvacsalán bűvölt el:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 7. 6:31

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az újabb részek fordítását! Változatlanul aranyos a történet, azt hiszem ez is "többször-nézős" sorozat lesz nálam. Én láttam a koreai változatát is. Az is tetszett, de ebben a feldolgozásban a szereplők valahogy jobban megtalálták az utat a szívemhez. Bár a történet nem tér el lényegesen a koreai változattól, de az apró eltérések mégis sokat adnak magához a storyhoz. :) Tehát ismét köszönöm szépen a munkádat, élvezet minden perce a sorozatnak... Kellemes hétvégét kívánok! :D

Kedves Ildikó! Annyira örülök annak, amit a hasonlóságokról, különbségekről írtál!
Mindig erre lettem volna kíváncsi, hogy ha hasonlít is a két sori, mégis mi az, amiben
ha kicsit is, de eltér. Pár angol nyelvű kritikában én is hasonlókat olvastam, mint amit
Te írtál, csak nem ilyen szépen megfogalmazva.

Boldog vagyok, hogy ennyire az ízlésednek megfelelő lett a kínai verzió is! Remélem,
így is marad!

Nagyon szívesen a feliratokat! Neked is kellemes hétvégét kívánok!


Itt azt hittem, hogy minden kiderül, de mégse:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 7. 9:00

biztos ami biztos...bepislantottam ide is...hátha titokban kikerültek az új részek feliratai :)) :)) :)) :ymblushing: .
Azóta végignéztem újra a koreai változatot és nagyon élveztem...ahogy ezt is...legyen :D szép napotok! :D :-h :movingflower: :flower1:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. április 7. 13:23

..Kedves Ritám .....koszonom szépen a12,13,14 részek feliratát...nagyon szeretem ezt a kinai verziot is nagyon várom már hogy ez a kis morcos társ szerkeszto mikor veszi már észre magát és nyilik ki a szeme végre...hogy akit orokké ocsárol az akiért Kinába jott...:)....az nem más mint a kis szeplos hebehurgya gyakornok már az esos autos jelenetnél ott már nagyon kozel volt hozzá erre nem megbetegszik a sokkhatás után....Erre én is elokaptam a koreai verziot de semmi változás ott sem jott rá a nyilvánvalora a fonok ,na de már nem vagyunk messze tole...Váron nagyon az ujjabb csomag feliratot.Itt nálunk visszavedlett az ido tulságosan kora tavaszira és boszen fujj a szél én meg begyujtottem valahol egy csokor bacit de már gyogyulgatok...de nem is csoda tul hamar gondoltam hogy itt a koranyár és hamar neki vetkoztem rovid nadrágra és egy száll trikora most meg nem gyozom a nagy zsebkendoket mosni..de igy van ez ha valaki április eleján azt hiszi hogy már itt a nyár....Szép hétvéget kivánok kicsit jobb idovel mint ami most van....Anna....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 7. 15:15

Kata58 írta:biztos ami biztos...bepislantottam ide is...hátha titokban kikerültek az új részek feliratai :)) :)) :)) :ymblushing: .
Azóta végignéztem újra a koreai változatot és nagyon élveztem...ahogy ezt is...legyen :D szép napotok! :D :-h :movingflower: :flower1:

Szia Kata! Mivel a húsvéti meglepetést is fordítottam, ezért nem volt időm a Pretty-t
csinálni. A 15. résszel sem vagyok még készen. Ahogy számolom, leghamarabb kedd
reggel fogom tudni kitenni az újabb három részt!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 7. 15:34

annamama írta:..Kedves Ritám .....koszonom szépen a12,13,14 részek feliratát...nagyon szeretem ezt a kinai verziot is nagyon várom már hogy ez a kis morcos társ szerkeszto mikor veszi már észre magát és nyilik ki a szeme végre...hogy akit orokké ocsárol az akiért Kinába jott...:)....az nem más mint a kis szeplos hebehurgya gyakornok már az esos autos jelenetnél ott már nagyon kozel volt hozzá erre nem megbetegszik a sokkhatás után....Erre én is elokaptam a koreai verziot de semmi változás ott sem jott rá a nyilvánvalora a fonok ,na de már nem vagyunk messze tole...Váron nagyon az ujjabb csomag feliratot.Itt nálunk visszavedlett az ido tulságosan kora tavaszira és boszen fujj a szél én meg begyujtottem valahol egy csokor bacit de már gyogyulgatok...de nem is csoda tul hamar gondoltam hogy itt a koranyár és hamar neki vetkoztem rovid nadrágra és egy száll trikora most meg nem gyozom a nagy zsebkendoket mosni..de igy van ez ha valaki április eleján azt hiszi hogy már itt a nyár....Szép hétvéget kivánok kicsit jobb idovel mint ami most van....Anna....:)...

Kedves Anna! Először is jobbulást kívánok Neked! Én is hasonlóan jártam, mint Te.
Háromszor fáztam meg egymás után. Az elsőt fel sem vettem, a második az olyan
igazi megfázás volt, de a harmadik majd két hétig tartott.
Lassan kezdem megszokni, hogy minden áprilisban ez van. Pedig mindig megfogadom,
hogy vigyázok, aztán mégis elkövetem ugyanazokat a hibákat, mint Te is!

Én már azzal is beérném, ha a kis morcos, nem lenne mindig nagyon morcos. Arra még
nem jöttem rá, hogy miért távolságtartó mindenkivel. Karót nyelt, nincs humora, nem
érti a viccet, el nem mosolyodna, és ok nélkül megbánt embereket... ezt én már nem
bírom sokáig. Nagyon nem kedvelem ezt a típust. Várom nagyon az ő változását is.

Nálunk is hűvös lett. Ma napot sem láttunk. Egész nap be volt borulva, de szélcsend volt.

Nagyon szívesen a feliratokat! A következő három keddre várható! Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 8. 8:21

Mindenkinek kellemes hétvégét! én a fogorvosi kaland után gyógyulgatnék...hétfőn nem tudom nem lesz e húzás...nincs jó kedven...az egész állkapcsom fáj.és a bal lent jól be is van duzzadva. cukorkának aspirint szedek...figyelemelterelésnek meg olvasgatok! Jobbulást nektek is, olvasom Rita, Anna, hogy nektek is sikerült bedőlni a jó időnek...most aztán kaptunk csősztől majdnem novemberi időt. Tegnapelőtt 5o, tegnap már csak 35-ös volt a szélerősség! Ilyenkor ha nem muszáj nem megy az ember sehova...én is csak a kisboltig mentem. Tegnap Winnetuztunk Samukával, de ahhoz se volt igazán kedve, és én is meglepődtem magamon, hogy a régi kedvencek nem hoznak lázba...gyanítom a rossz minőség is oka lehetett.
A koreai Prettit majdnem végignéztem, hagytam a végére egy két részt :) .
Nem megyek sehova hétvégén. :ymhug: :ymblushing: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. április 8. 17:53

Szia Rita!

Ma már megfogadtam,ha nem jutok ide hozzátok, akkor büntetést fogok kiszabni magamnak.
Töltöm le a videókat, meg a meglévő feliratokat, amiket nagyon köszönök!

Mivel teljesen szűz lesz a történet, csak a képeket látom, igy már előre fenem rá a fogam. :-) Még agyalok, hogy is fogok sorozatokat nézni maratonban, mert elkezdek egy sulit nemsokára, és valami rendszert kell majd vinnem a dolgaimba, időmbe, hogy minden beleférjen. Gondolkoztam már a nem maratoni lehetőségen is, de majd kiforrja magát a dolog.

Minden megfázósnak gyógyulást! Nagyon cseles ez az idő, tegnap nálunk is fergeteges szél volt, gondoltam is Katára, meg az ő szelükre. :-)
Nagyon könnyen meg lehet fázni ebben a cseles időjárásban, két napja fel is vettem a fél-téli kabátom a reggeli 7 fokok miatt. Nem tol ki velem a hideg. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 9. 10:21

Kata58 írta:Mindenkinek kellemes hétvégét! én a fogorvosi kaland után gyógyulgatnék...hétfőn nem tudom nem lesz e húzás...nincs jó kedven...az egész állkapcsom fáj.és a bal lent jól be is van duzzadva. cukorkának aspirint szedek...figyelemelterelésnek meg olvasgatok! Jobbulást nektek is, olvasom Rita, Anna, hogy nektek is sikerült bedőlni a jó időnek...most aztán kaptunk csősztől majdnem novemberi időt. Tegnapelőtt 5o, tegnap már csak 35-ös volt a szélerősség! Ilyenkor ha nem muszáj nem megy az ember sehova...én is csak a kisboltig mentem. Tegnap Winnetuztunk Samukával, de ahhoz se volt igazán kedve, és én is meglepődtem magamon, hogy a régi kedvencek nem hoznak lázba...gyanítom a rossz minőség is oka lehetett.
A koreai Prettit majdnem végignéztem, hagytam a végére egy két részt :) .
Nem megyek sehova hétvégén. :ymhug: :ymblushing: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nem jó, hogy már megint azzal kezdem a hsz.-mat, hogy jobbulást
kívánok neked. Remélem, nem fog hétfőn megkínozni a fogorvos!

Hétfőn is ugorj be, lehet, hogy hozni tudom a 3 részt!

Kellemes vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 9. 10:31

f.ági írta:Szia Rita!

Ma már megfogadtam,ha nem jutok ide hozzátok, akkor büntetést fogok kiszabni magamnak.
Töltöm le a videókat, meg a meglévő feliratokat, amiket nagyon köszönök!

Mivel teljesen szűz lesz a történet, csak a képeket látom, igy már előre fenem rá a fogam. :-) Még agyalok, hogy is fogok sorozatokat nézni maratonban, mert elkezdek egy sulit nemsokára, és valami rendszert kell majd vinnem a dolgaimba, időmbe, hogy minden beleférjen. Gondolkoztam már a nem maratoni lehetőségen is, de majd kiforrja magát a dolog.

Minden megfázósnak gyógyulást! Nagyon cseles ez az idő, tegnap nálunk is fergeteges szél volt, gondoltam is Katára, meg az ő szelükre. :-)
Nagyon könnyen meg lehet fázni ebben a cseles időjárásban, két napja fel is vettem a fél-téli kabátom a reggeli 7 fokok miatt. Nem tol ki velem a hideg. :-)

Szia Ági! Ügyes vagy, hogy beiskoláztad magad! Kíváncsi leszek, hogy fér együtt el a suli
és a sorozatok. Lehet, hogy most jött el az ideje, hogy kipróbáld a nem maratonozást.
Igazad van, majd kialakul! Biztos, hogy valamilyen formában bele fog férni az idődbe.

Arra is kíváncsi leszek, mi lesz a benyomásod a soriról. Kevesen vagyunk, akik még nem
láttuk. Nekem eddig olyan, amire számítottam. Egyedül Peter Shengben csalódtam. Tudtam,
hogy nem tud játszani, de hogy ennyire...! Nincs szerencséje, nagyszerű színészekkel
tették össze.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 9. 16:50

Rita! Peternek itt most hasonló a karaktere, mint amit a koreai srác hoz...bár a kill me hal meben nagyon cuki báty volt! :D . Talán majd fog tudni egy kicsit változni... Yang yanggal biztosan még klasszabb lett volna a sori....xddd.de hát ne elégedetlenkedjünk, én örülök a feldolgozásnak , egy kicsit más a hangulata... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 10. 7:00

A 15.-17. részek felirata ma délután 5 óra körül érkezik!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (14/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 10. 8:18

köszönjük a jó hírt.... :D :x @};- %%- :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (17/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 10. 16:01

Jó szórakozást kívánok az újabb három részhez!

Ezek a lila hagymák jól jelképezik a történéseket. Mire végre Haoyu elszánja magát,
hogy a gyakornok Huizhen mellett teszi le a voksát, Qiao előáll az aduásszal, és egy
csapásra ő kerül megint nyeregbe. Eddig nem haragudtam nagyon rá, de a 17. rész
végén kellően kiakasztott.


Kép
Kép
Kép

Észrevettem valamit a Főszerkesztőnővel kapcsolatban, csak még magam sem akarom
elhinni. Akik látták az eredetit, azok tudják már a választ. Spoilerben leírom:


Spoiler: mutasd
Csak nem szerelmes titkon Linhao-ba? A 17. részben, a vendéglői jelenetnél vettem
észre.


Kép

És vajon kik lépkednek ezekben a virágos cuccokban?

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég