Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:17

Gabóci5 írta:Rita! Biztos megéreztem, hogy meg kell néznem a gépemet, és lám nem hiába, itt a következő hármas csomag. Köszönöm szépen. Csak később tudom megnézni, még van egy kis dolgom a konyhában.

Szia Gabi! Nekem is volt még egy kis dolgom a konyhában, azért csak most tudok
válaszolni.
Már oly régóta ismerjük egymást, nem csodálom, hogy már rájöttetek, ha azt mondom,
hogy hétfőn lesz felirat, akkor már vasárnap is be lehet nézni. Nem szeretek csalódást
okozni, ezért mindig óvatosan becsülök.

Tudom, hogy ma jönnek a gyermekeid és az unokáid. Kellemes együttlétet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:19

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 15-20.részek feliratait.
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Mindenkinek.

Szia! nagyon szívesen a feliratokat!

Kellemes ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:22

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb 3 részt.
További kellemes húsvétolást kívánok.

Kedves Ica! nagyon szívesen az újabb részeket!

Neked is kellemes húsvétot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:29

nildiko írta:Kedves Rita. @};-
Loholok utánad.
Most töltöm le 15-től a filmet, tehát el vagyok maradva.
Néhol beleolvasok a kommentekbe, de inkább hanyagolom, hátha valamiben különbözik a koreaitól.
Köszönöm szépen a részeket.
Ma még egyetlen részt sem tudtam megnézni.

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a feliratokat! Az a jó, ha loholni kell! A már megszokott
hajtóerőmet felturbózta a thai Goong vetítési idejének közeledte. Ha lesz felirata, azzal
is jó ütemben szeretnék majd haladni.

Nagyon szívesen veszem, ha megírod, ha találsz eltérést!

Kellemes húsvéti ünnepeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:34

Kata58 írta:NAHÁT!!! Olyan dömping van feliratilag, hogy egyenlőre a leszedést is alig győzöm... :)) :)) :)) . Csak volt egy késztetésem hogy lépjek be, erre itt is van az újabb csomag \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Köszönöm akkor most vittem is!
Mindenkinek nyugodalmas szép éjszakát...videózást és alvást! :D :ymhug: i-) :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Jeles napokon mindig megnő a fordítói kedv. Minden fordító szeret ajándékozni,
meglepetést okozni, ezért van a felirat dömping.

Nagyon szívesen a feliratokat! Kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 7:37

virag1 írta:Köszönet az újabb hármas adagért.
:flower1: :littlehearth:

Nagyon szívesen a frisseket!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. április 17. 7:52

Ritám! Köszönöm az újabb részek feliratát! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Kép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. április 17. 9:24

Köszönöm az újabb részeket!!! :ymparty: @};- :ymparty: @};- :ymparty: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. április 17. 10:40

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 18-19-20. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Ma bőven lesz időm megnézni, mert a gyerekek hazautaztak, így megfordult az ünnep, és pizsamás napot tartunk a férjemmel.
Nagyon szép is pihentető napot kívánok.Marcsi :)
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. április 17. 11:44

köszönöm :) :)) :)) :))
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. április 17. 17:11

Szia Rita!
Megnéztem és minden szavaddal egyetértettem amit írtál.A barátnő most már elviselhetetlen, Huizhen pedig már bántó amilyen naiv.
Ebben a részben Yimu aki nagyon tetszett, olyan üde színfolt amikor Ő van színen.
Hálásan köszönöm. Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 19:19

Emma11 írta:Köszönöm az újabb részeket!!! :ymparty: @};- :ymparty: @};- :ymparty: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Nagyon szívesen az újabb részeket!

Neked is kellemes húsvéti ünnepeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 19:32

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 18-19-20. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Ma bőven lesz időm megnézni, mert a gyerekek hazautaztak, így megfordult az ünnep, és pizsamás napot tartunk a férjemmel.
Nagyon szép is pihentető napot kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Milyen jó ötlet! Sokan görcsölnek a Húsvéton, ti meg letudjátok
hamarabb, utána meg pihentek! Szuper!

Nagyon szívesen a feliratokat! (Láttam, hogy már meg is nézted, mindjárt arra
is reagálok)

Nekem is pihentető napom volt. Az én kis falum határában sétálgattam a nagyobbik
fiammal, végre sütött a nap csodás idő volt. Holnap teszek ki képeket a fotósarokba!

Csak egy bemutatónak:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 19:32

novcsi6 írta:köszönöm :) :)) :)) :))

Szívesen!

%%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 17. 19:48

gyomar írta:Szia Rita!
Megnéztem és minden szavaddal egyetértettem amit írtál.A barátnő most már elviselhetetlen, Huizhen pedig már bántó amilyen naiv.
Ebben a részben Yimu aki nagyon tetszett, olyan üde színfolt amikor Ő van színen.
Hálásan köszönöm. Marcsi :)

Szia Marcsi!

Igaz? Én is ezt mondom! Kifelejtetted Haoyut, akinek csak az IQ-ja nagy, az EQ-ja=0-val!

Mi lenne, ha kérdezgetne mindkét lánytól? Igaz, az igazi HZ nem válaszolna neki, mert még
rejtőzködik, Qiao viszont válaszolna, csak nem tud. Akkor viszont elkezdhetne gondolkodni,
hogy melyik HZ emlékezteti őt a régire. Azonnal megvilágosodna, de egy hülye puzzle darab
teljesen félrevezeti. Ostoba! Ő is idegesít! A koreai sorikban sosem értettem ezeket a nagy
gyerekkori ígéret mizériákat.

Már elkezdtem a 21. rész fordítani. Haoyu-nak elment az esze!!! Yi Mu az egyetlen, aki
megpróbálja menteni a menthetőt. Haoyu barátja is nagyon klassz tanácsokat ad, csak nincs,
aki megfogadja!

Szegény Huizhen már épp vallomást akart tenni, amikor Yi Mu megjelent a levesét követelve:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7238
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 17. 20:51

Jaj nagyon bírtam ezt a kavarást!Kicsit későn esett le a tantusz, hogy ki kinek a barátnője... :)) Most aztán ezerrel teperhet, hogy helyrehozza a hibát, de a csónaknál még ki volt akadva hogy otthagyták és a páros pólon is, pedig olyan aranyosak voltak A kalapos fénykép meg igen édesre sikeredett. :ymblushing:
Nem értettem Huizent, hogy miért nem mondta határozottan hogy kicsoda, még mindig a hezitálás. A mozis jelenetnél az ál Huizen mellett meg az igazin járt az esze...de jó lesz ha már végre kiderül az igazság... :)) :)) :)) :)) \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 18. 5:43

Szia Kata! Kavarás, kavarodás az tényleg van. Jót röhögtem, hogy a nagy viccmestert
is megviccelték, aztán hogy ki volt akadva. A hajóra gondolok, amikor otthagyták, meg
amikor Haoyu úgy tett, mintha szúnyogot ütne le rajta. És hát Huizhen is jót nevetett
a szerelmi vallomásán. Így jár az, aki mindig megtréfálja a másikat. Már akkor sem hisznek
neki, ha igazat mond.
Viszont amióta tudja, hogy kik a szerelmi háromszög tagjai, azóta igazság bajnoka lett
a viccmesterből, és ezerrel védelmezi Huizhent. Nagyon tetszenek ezek a jelenetei.

Ennyire még nem vártam, hogy kiderüljön az igazság, mint a 20. rész után. Elegem van
a háromszögből (sőt Yi Mu becsatlakozásával, már négyszög), kétszöget akarok! Ja, olyan
nincs!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Ezt a Haoyut mindenki párnákkal takargatja. Hogy ez milyen szokás?

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7238
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. április 18. 7:32

Rita írta:Szia Kata! Kavarás, kavarodás az tényleg van. Jót röhögtem, hogy a nagy viccmestert
is megviccelték, aztán hogy ki volt akadva. A hajóra gondolok, amikor otthagyták, meg
amikor Haoyu úgy tett, mintha szúnyogot ütne le rajta. És hát Huizhen is jót nevetett
a szerelmi vallomásán. Így jár az, aki mindig megtréfálja a másikat. Már akkor sem hisznek
neki, ha igazat mond.
Viszont amióta tudja, hogy kik a szerelmi háromszög tagjai, azóta igazság bajnoka lett
a viccmesterből, és ezerrel védelmezi Huizhent. Nagyon tetszenek ezek a jelenetei.

Ennyire még nem vártam, hogy kiderüljön az igazság, mint a 20. rész után. Elegem van
a háromszögből (sőt Yi Mu becsatlakozásával, már négyszög), kétszöget akarok! Ja, olyan
nincs!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Ezt a Haoyut mindenki párnákkal takargatja. Hogy ez milyen szokás?


ezután a rész után talán már nem is lehet csodálkozni, hogy én is ezerrel tepertem, hogy mikor lesz majd a háromból négy után végre kettő!
De jót nevettem én is a párnás takarókon...az alsót még hagyján...de tényleg micsoda szokás..hát nem volt ott takaró, az normálisabb és életszerűbb lett volna...pláne otthon! :)) \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. április 18. 10:35

Kedves Rita!
Most jutottam a letöltéshez.Köszönöm szépen a 18-19-20. részeket. :-bd :littlehearth: Üdvözlettel,Nagyi :ymhug:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. április 18. 10:42

Rita! Most már tényleg elég Haoyu ostobaságából! Amikor kettesben vannak Huizhennel, felszabadult és a szíve diktál, de amikor Qiaoval van, görcsösen a múlthoz ragaszkodik, és hogy a saját lelkiismeretét megnyugtassa ridegen bánik a gyakornokkal. Mókamesterünk mindig üde színfolt, na jó néha túl lő a célon, de legalább most egy kicsit őt is megtréfálták. Ő legalább hamar tisztába jön a tényekkel, és a továbbiakban jobb tanácsokat ad. A barátnő nagyon idegesít, kicsit hosszúra is nyújtották a "szenvedését". Az én szememben egyáltalán nem szép, már annyira gebe, hogy nem fér bele ebbe a kategóriába. Nagyon várom a lebukását.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. április 18. 14:41

Kedves Rita !

A többiek már leírták a véleményüket és Én is itt tartok.
Nyújtják mint a rétestésztát a szerelmi 3-4 szöget.
Huizen a jószándékú butaságával már fárasztó és ahogy ragaszkodik Qiao barátnőjéhez már a nem normális határát súrolja ( ennyire hű.......nem lehet valaki, de igen. van látjuk) a másik ki akarom mondani de nem mondom. Bökd már ki !!! Ja akkor nem lenne ennyi részes.
Qiao már az elején sem volt szimpatikus és most csak rá tesz néhány lapáttal. Ő nem tudja mit jelent barátnak lenni csak a saját önös érdekét nézi.
Örülök, hogy Yimunak végre leesett a tantusz és aranyos ahogy próbál segíteni bár jobban beolvashatna gonoszka barátnőnek.
Na majd a folytatásban.
:flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. április 18. 17:29

Drága Ritám!
Köszönöm az újabb feliratokat!!
Úgy tűnik sorozatokban minden nemzet egységes,húzzák mint a rétestésztát,de én kitartok!!
Sajna a filmnézés nem úgy sikerült ahogy terveztem,de szerencsére pótolni tudom,hála a tré tv műsoroknak!!
Hui Zen naivitása,vagy csak magára nem figyelése kissé kiakaszt,de tudom hogy fog ez még változni,ellenben azok miatt a szeplők miatt továbbra is meg tudnám szorongatni a stylist nyakát!!!
Egy kis humor részemről,amit nem tudtam kihagyni:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 18. 17:33

Kata58 írta:ezután a rész után talán már nem is lehet csodálkozni, hogy én is ezerrel tepertem, hogy mikor lesz majd a háromból négy után végre kettő!


Mindjárt befejezem a 21. rész fordítását, de még a 20. résztől is mélyebbre süllyedtek.
Sürgős megvilágosodást akarok a fejekben!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 18. 17:38

Magdimama írta:Kedves Rita!
Most jutottam a letöltéshez.Köszönöm szépen a 18-19-20. részeket. :-bd :littlehearth: Üdvözlettel,Nagyi :ymhug:

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen a feliratokat, videókat!

Jó szórakozást kívánok!


A Főszerkesztő továbbra is kedvenc:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (20/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 18. 18:11

Gabóci5 írta:Rita! Most már tényleg elég Haoyu ostobaságából! Amikor kettesben vannak Huizhennel, felszabadult és a szíve diktál, de amikor Qiaoval van, görcsösen a múlthoz ragaszkodik, és hogy a saját lelkiismeretét megnyugtassa ridegen bánik a gyakornokkal. Mókamesterünk mindig üde színfolt, na jó néha túl lő a célon, de legalább most egy kicsit őt is megtréfálták. Ő legalább hamar tisztába jön a tényekkel, és a továbbiakban jobb tanácsokat ad. A barátnő nagyon idegesít, kicsit hosszúra is nyújtották a "szenvedését". Az én szememben egyáltalán nem szép, már annyira gebe, hogy nem fér bele ebbe a kategóriába. Nagyon várom a lebukását.

Gabi! Nagyon nevettem a Qiao ábrázolásán. Még amikor ruhában vagy szoknyában van hagyján,
rövidnadrágos öt számmal nagyobb férfipizsama van rajta, akkor nagyon szánalmas a két pipaszár
lábacskája.
Én nem tartom őt csúnyának. A kínaiak szemével nézve ő egy szépség, márpedig azért, mert
fehér porcelán bőre van és szép nagy szeme, hozzáteszem, nem látok rajta műtétnyomokat.
Én is várom a lebukását!

Peter Sheng nevét kiírom a névsoromból. Szegénykébe nem szorult semmi tehetség. Idegesít,
és nem csak úgy, mint Bai Haoyu, hanem saját jogán is.

Azt hittem, hogy a csetlő-botló Hz-ből egy karakán csaj lesz a sori közepére, de nagyot tévedtem.
Talán csak Yi Mu-val szemben tud határozott és erős lenni, de sem a kollégákkal, sem BH-val,
sem Qiao-val való viszonya nem tetszik. Nem áll ki magáért soha, és az az imádat, amivel a
barátnője felé fordul, az már kiveri nálam a biztosítékot.

Yi Mu tud komoly és igazságos lenni és az jó. Bár a 21. részben már megint a levesevéssel jött.

Nagyon-nagyon szeretem a Főszerkesztőnőt a szerepe szerint is, és mint színésznőt is.

Gondoltam magunkra, amikor Wuzhenben, az ősi vizivárosban jártak a szereplők:

Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég