Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 18:15

Jó szórakozást kívánok a 36. részhez!

A Főszerkesztő már megint megmutatta, milyen rendkívüli asszony.


Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 22. 18:29

Köszönöm Rita a 36. rész feliratát!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (34/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 19:44

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm a 34. részt. ^:)^ Húzták, nyúzták, de végre valami kisült már ebből a rétesből. Tettek a sorozatba több plussz jelenetet, olykor még vicceset is az erdetihez képest, mégsem vagyok tőle úgy elragadtatva, mint a thai Goongtól.

Kedves Gabi! Nagyon szívesen a feliratot! Igazad van! Nagyon nem kellett volna ebből a soriból
negyven részt csinálni. A fele is elég lett volna. De már utána vagyunk, nem tudunk változtatni
rajta. Most már szerencsének érzem, hogy a 35 részes kínai Full House-t végül nem lehetett
beszerezni, és a vikin sem fordították, mert azzal is így jártunk volna. Aki látott belőle egy kicsit
is, arra is azt mondta, hogy ugyanaz, mint az eredeti.

Apropó feldolgozás! A Fated to Love You thai feldolgozását nem fogom lefordítani. A youtube-on
megnéztem az előzeteseket, nem tetszettek
.

Köszönöm szépen a gifeket! Peter Shengnek jobban áll a szerelmes, mint a kemény főnök figura,
de amikor táncra perdül, az már megint idegen volt tőle. Velem nem tudta elhitetni, hogy majd
kiugrik a bőréből (hihetetlen, de így van!).

Nemcsak a Főszerkesztő lőtt túl a célon a viselkedésével, hanem Yi Mu is. Idétlen volt a liftes
jelenet, főleg, hogy egy nőt járatott le az emberek előtt.

Most itt nyugi van a Goonghoz képest, de az igaz, hogy nekem is az a kedvesebb gyerekem.

Csak hogy emlékezzünk! Eddig eben volt a legjobb, ez a szerep ráíródott:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (34/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 19:53

Magdimama írta:Kedves Rita! Szerencsére Őket néztem lefekvés előtt és a PH után.Így jobbat aludtam.Köszönöm a munkádat.Nagyi :littlehearth: :-bd :-h

Kedves Nagyi! Még jó, hogy a két soriból mindig ki tudod válogatni, melyiket nézd
lefekvés előtt. Most a Pretty-t érdemes, a Princessben sok a szomorúság.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (34/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 20:25

gyomar írta:Szia Drága Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 33-34. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Spoiler: mutasd
Egy picit elveszett a lendületem ennél a sorozatnál, de majd megkeresem.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek.
Marcsi :)

Szia Marcsi! Semmi baj! Megértelek! Bár mióta összejött BH és HZ, újra egyre élvezhetőbb
a sori. Most megint tetszik.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 22. 20:29

Nahát hogy lemaradtam..nem vettem észre, hogy a 36. kint van! :D Köszönettel vittem! Jó éjszakát mindenkinek! :D #:-s :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 22. 21:17

Aranyos volt a mostani rész, bár feszültségektől nem mentes...mégis többször csalt mosolyt az arcomra.. Köszönöm, hogy máris megnézhettem. Hamarosan vége is ennek a sorozatnak! :ymblushing: :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (34/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:19

B.Marika írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a 34.rész fordítását!
Kellemes hetet kívánok!

Szia Marika! Nagyon szívesen!

Kellemes hétvégét Nektek!

%%- :flower1: %%- :D %%- :flower1: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:25

Kedves Kata, Nagyi, Marika, Gabi, Chain, Ági, Ildi, Nyekk,
Marcsi, Virág és Bfru!


Nagyon szívesen a 35. rész feliratát!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:30

Kata58 írta:Izgalmas volt a vége, micsoda félreértés tud lenni egy papirhalomból...és még csak nem is magyarázkodik! Izgalmas lesz a köv. rész is..azt a központis srácot kivágnám mint azt a bizonyos macskát...huh de irritáló hideg pasi volt! :( :-w A kis triumvirátus most a lábára állhat. Yumi megint hozta a formáját, de kiderült, nagyon kitartó tud lenni. Persze részéről a csattanó még hátravan! :D ! A főszerkesztő fejmosása nagyon tetszett!!!! :-bd :ymapplause: .
Köszönöm Rita a fordítást, Azért egy kicsit megnyugodhatunk a következő rész érkezéséig! :D Az évzáró munkákhoz meg kitartást, türelmet, humort és jó egészséget kívánok! :littlehearth: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata!
Nagyon szívesen!
A legjobban akkor nevettem, amikor megláttam Huizhen régi főnökét.
Alig várják, hogy visszamenjen hozzájuk, tehát Hz az egyetlen a szerkesztőségben, akinek
akkor is lesz biztos állása, ha bukik az Immortal.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:39

Magdimama írta:Szeretem,hogy bár a szerelmesek egymásra találtak,nincs vége ,sőt érdekesebb lett a folytatás. :ymapplause:
Szerintem a többi munkatárs is vissza fog jönni.A csoportvezető gyorsan megsértődött,ami talán a feszült munkatempó, a várt ,de bizonytalan első hely miatti hajtás volt.Az egész csoport sanda-kandikált már egy ideje,hogy is legyen tovább.Na,majd látjuk.Minden esetre jól befűtött a központ Haoyunak!
Már azt hiszem nem tartom lehetetlennek,hogy a másodhegedűsök összejönnek. :ymdaydream:
És Igen Rita!
Visszatért a kedveltek sorába a főszerkesztő :-bd :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Nagyi! Szerintem is érdekesebb lett a sori! Ez a HZ-BH-XQ trió már nagyon fárasztó volt.
Hogy vége lett, mintha mindenki fellélegzett volna, és újra belevetné magát a sorozatba,
olyan lendülettel, mint az elején.

Tiszta röhejnek tartom a mai világban, hogy megsértődjön egy alkalmazott azért, mert őt
értékelik. Különben is BH nem ismerte őket, miért kellett volna rögtön bíznia bennük, és
még magyarázkodnia is?

A Főszerkesztő nagyon-nagyon jól eltalált karakter. Imádom fordítani is, nézni is.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:49

Gabóci5 írta:Szia Rita! :-h Egy feszült időszakban állított be a központ bunkó embere (köszönés nélkül, szóra sem méltatva a szerkesztőség tagjait) semmit jóra nem számíthattak miután a főnök még több és jobb munkát kért tőlük de a bomba csak utána robbant és a központ levele csak olaj volt a tűzre. :-o Magyarázatot nem kaptak. így megbántva, szinte az egész szerkesztőség kilépett.


Szia Gabi! Köszönöm szépen a gifeket! Az jutott róluk eszembe, hogy sorra lépnek ki
az emberek, de a maradók át tudják venni a munkájukat. Vagyis sokan dolgoznak a
szerkesztőségben. Ha ez a központ tudomására jut...!

Azon is elgondolkodtam, hogy miért baj az, ha egy nemzetközi magazin, "csak" a
második helyen áll. Ez már azt jelenti, hogy veszteséges? Azért kell bezárni? A 3.
helyezett meg röhög a markába. Már alig várja, hogy a 2. helyen állhasson. Nem
értem?

BH-t mindenki cseszteti (én is), de mire kedve lenne nevetni HZ elkezdi leszoktatni:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:50

Kata58 írta:Egy ilyen felbujdulás után már igazán kíváncsi voltam a folytatásra...
és persze majdnem a legvégéig meg sem álltam...


:D :))
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. június 22. 21:56

virag1 írta:Kedves Rita !


........................az időt, hogy kiteljen a 40 rész.
PS most egy kicsit jobb lett mint szinész de még.......nem az igazi.
Yimu meg nagyon jó mint ember is a szerepe szerint és mint szinész is. Minnél több sorozatot néznék meg vele amiben szerepel.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:



Virág1!Szia!
Yi Mu-t én láttam egy fordítónál egy webdrámában szerepel.
Spoiler: mutasd
:littlehearth: Szerintem Rita nem veszi ízetlenségnek,ha ideírom,bár a filmek sorozatok ajánlásánál kellene,de itt vetődött fel az óhajod.Tehát;Shaolin Bunny oldalán,fórumán,ha megnézed,The legend of the Monster a címe.20 részes,kész a fordítás,részenként 15-20 percesek.Én letöltöttem és nem biztos,hogy megnézem,mert na,mindegy.döntsd el Te.


Kedves Rita!Köszönöm a 36.részt! Már be is faltam.Remek szép vallomást hallottunk,nem beszédes társszerkesztőnktől.Még nagy a kapkodás a jubileumi szám szerkesztése és megfelelő interjúúúh alany keresése miatt.De ebben a sorozatban még a vége előtt minden meg fog oldódni. :-bd :-bd :-bd :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 6:25

szvakneildi írta:Rita kedves!
Köszönöm szépen a 35.rész fordítását is! ^:)^ Most kicsit később jutottam ide érte a szokásosnál. Hálás köszönetem a munkádért! :-bd Nagyon megszerettem ezt a sorozatot( talán jobban is mint a koreai változatát), így szokásommá vált, hogy nem csak a fordított részt nézem meg, hanem az utána következőket is. Így nézve már többször is láttam a sorozatot, de amikor a feliratoddal újra nézem, még mindig találok benne egy-egy kis újdonságot, ami felett eddig valamiért elsiklottam. Szóval nem tudom megunni, bár az "író-úrfi" figurájától néha a falra mászok.
Szeretettel várom a következő fordítását! :) :-bd :-h

Kedves Ildi! Olyan jó volt olvasni, hogy ennyire szereted a Pretty-t! Végül is, nekem is csak a
részek számával volt problémám. Ha csak húsz részes lett volna, sokkal jobban tetszett volna,
nem tudták volna a közepét elnyújtani. Mióta vége a "nyújtásnak", újra sokkal élvezhetőbb
lett a sori.

Az író-úrfi csak egyszer akasztott ki, a liftes jelenetnél, amikor szegény HZ-t annyi ember
előtt kínos helyzetbe hozta. Az nagyon idétlen volt.

Még ma elkezdem a 37. részt is fordítani, mert ha jönnek haza a gyermekeim, nem lesz rá
időm.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 6:29

Nyekk írta:Kedves Rita! Rengeteg örömteli pillanatot szerzel a fordításaiddal! :X
Nagyon szépen köszönöm a 31-35. részek feliratait is! :-bd

Kedves Nyekk! Boldoggá tettek a szavaid! Köszönöm! Nagyon szívesen a feliratokat!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 6:42

gyomar írta:Kedves Rita!
Most néztem meg a 33-34 és a 35. részeket.Amelyeket itt és most is szeretnék megköszönni. ^:)^
Így egyben már egészen szórakoztató részek voltak.Haoyu hős szerelmesnek egész jól elment. Tetszett ahogyan megbeszélték Qiao- val a dolgokat, igaz ehhez kellett Huizhien szüleinél kapott sok infó a lányról. Az Immortal bezárása pedig elérte a maximális izgalmi állapotot, már ettől jobban nem lehet fokozni a feszültségeket.
Köszönöm.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Egyformán látjuk a dolgokat, nekem is ugyanez a véleményem. Ahogy írtam
fentebb, amióta összejött HZ és BH, azóta újra pörgősebb, izgalmasabb lett a sorozat.

Peter Sheng szerelmesnek sem igazán jó. A vallomásaiból minden nemű érzelem hiányzik,
mégis, mintha élőbb lenne egy kicsit, talán a meleg ölelései, simogatásai miatt. Másra nem
tudok gondolni. Jobb, az a lényeg!

Én is azt hittem, hogy ettől lejjebb már nincs a szerkesztőség életében, aztán a 36. részben
mégis lett, pedig újra teljes lett a létszám. Most újra izgatottan várom, hogy másznak ki a
slamasztikából.

Kellemes hétvégét kívánok!

Yi Mu-t még nem láttam pesszimistának:

Kép
Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. június 23. 16:38

Kedves Ildi! Olyan jó volt olvasni, hogy ennyire szereted a Pretty-t! Végül is, nekem is csak a
részek számával volt problémám. Ha csak húsz részes lett volna, sokkal jobban tetszett volna,
nem tudták volna a közepét elnyújtani. Mióta vége a "nyújtásnak", újra sokkal élvezhetőbb
lett a sori.

Az író-úrfi csak egyszer akasztott ki, a liftes jelenetnél, amikor szegény HZ-t annyi ember
előtt kínos helyzetbe hozta. Az nagyon idétlen volt.

Még ma elkezdem a 37. részt is fordítani, mert ha jönnek haza a gyermekeim, nem lesz rá
időm.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép[/quote]

Kedves Rita!
Még egyszer köszönöm a fordítást! ^:)^ Nagyon ráéreztél a gondolataimra. Én is a liftes jelenettől húztam fel magam, szerintem elég ízléstelen volt tőle.
Illetve a részek számában is egyet értünk. Én egyébként sem szeretem a hosszú sorozatokat. Inkább a 10 , maximum 20 részeseket részesítem előnyben, mert ennyi részben szerintem bőven el lehet mondani egy történetet. Bár azért előfordult már többször is, hogy olyan jó volt a történet, hogy nagyon sajnáltam, amikor vége lett. De valószínű, hogy mégis így volt jó, mert, ha hosszabb lett volna, akkor már lehetséges, hogy átfordult volna unalmasba a sztori. Most már azért felpörögtek az események, elindultunk a vége felé... Még egyszer köszönöm a fordítást és neked is kellemes hétvégét a gyerekekkel! :) :-bd :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 17:28

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszönet a 35.rész feliratáért. Tetszett, hogy férjvadászunk végre szembesült, hogy a fiú csak egy mosoda lánc hálózatának tulajdonosának a fia.
A Főszerkesztő nő itt is kitett magáért olyan mint egy jó anya.
Ami még fura volt, hogy mikor megtudták, hogy felülvizsgálták a munkájukhoz való hozzáállásukat, mint a gyerekek megsértődtek, és ott hagyták a szerkesztőséget.
1. Nem várták meg Haoyu válaszát mi miért történt.
2. Mit gondoltak, hogy egy rosszul működő cég amit megpróbálnak a központból rendbe hozni (végeredménybe Haoyu ezért jött) nem néz utána mi lehet a hiba oka, Mivel ez egy szerkesztőség persze, hogy az embereket vizsgálják meg.
vagy csak húzzuk........................az időt, hogy kiteljen a 40 rész.
PS most egy kicsit jobb lett mint szinész de még.......nem az igazi.
Yimu meg nagyon jó mint ember is a szerepe szerint és mint szinész is. Minnél több sorozatot néznék meg vele amiben szerepel.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon szívesen a feliratot!

Tudtam, hogy te szóba fogod hozni a Férjvadászt! Komolyan mondom, nagyon haragszom rá!
Pedig tuti, hogy szereti Hushenget, mégis képes lenne, elhagyni egy gazdagabbért. Ez a fajta
nem tanul semmiből. A Főszerkesztő hányszor megmosta a fejét. Ideig-óráig hat neki a szent
beszéd, aztán újra ugyanabba a hibába esik. Emiatt azt szeretném, ha hoppon maradna. De
gyanítom, Hushenggel marad a végén, pedig nem érdemli meg!

Teljesen egyetértek veled az értékeléssel kapcsolatban. Minden cégnél, még az iskolában is
minősítenek, értékelnek, miért fura ez egy szerkesztőségnél? És miért lenne a bizalmatlanság
jele? Olyan birka módon gondolkodtak. Ha egy megy, megy a többi is, holott addig odavoltak
azért, hogy megmentsék a lapot. Tudhatták, ha lelépnek, esélye sem lesz az Immortalnak.
Hát pont az ilyen esetek miatt kell az értékelés!

PS soha nem lesz jobb! Mondjuk az új történelmi sorozatában tábornokot játszik. Oda csak
izom kell, és hogy jól fogja a kardot, meg jól üljön a lovon, legfeljebb katonásan nézzen. Ha
nem adnak neki sok szöveget, akkor rendben lesz. Sok fan úgyis csak az izmait nézi majd.

Yi Mu nagyszerű színész. Bár nem néztem utána, de mintha inkább történelmi sorikban kapna
szerepet.

Kellemes hétvégét kívánok!

Egészen kellemesek azok a részek, ahol HZ és BH együtt vannak:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 17:33

Bfru13 írta:Köszönöm a feliratokt, de sajnos rajtam ez a sorozt kifogott.

Nagyon kiváncsi voétam rá, de nem az én világom, 12 réz után nem megy le belőle több.
További jó fordítást kívánok

Kedves Bfru! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Sajnálom, hogy pont ennél a sorozatnál kellett összefutnunk! Remélem, lesz még alkalmunk
egy másikat - amelyik jobban fog neked tetszeni - együtt nézni!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 17:51

Magdimama írta:Kedves Rita!Köszönöm a 36.részt! Már be is faltam.Remek szép vallomást hallottunk,nem beszédes társszerkesztőnktől.Még nagy a kapkodás a jubileumi szám szerkesztése és megfelelő interjúúúh alany keresése miatt.De ebben a sorozatban még a vége előtt minden meg fog oldódni. :-bd :-bd :-bd :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Nagyi! Nyugodtan írhatsz bármit, és ajánlhatod mások munkáját is. Had legyen
mindenkinek sok nézője!

Mivel nem tökéletes az angolja, akkor jó csak ezt a sorit fordítani, ha nincs benne szó
a lapról, az interjúkról, fotózásokról, reklámokról és főtémákról, mert azt szinte nekem
kell megszülnöm, és az nagyon le tud fárasztani. Ezért a mostani részek elég lassan
mennek, nem a megszokott sebességgel ugrálnak az ujjaim a billentyűkön.
De mégsem bosszankodom, mert újra tudom élvezni a sorozatot, és ez nagyon jó!
ilyen érdekes, hogy már BH és HZ is eléggé idegesítő volt a végére, most meg milyen
jó kis párost alkotnak. Öröm fordítani az ő jelenetüket.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kellemes hétvégét kívánok!


Tetszett a végén Qiao és az apja jelenete is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 17:56

Kata58 írta:Aranyos volt a mostani rész, bár feszültségektől nem mentes...mégis többször csalt mosolyt az arcomra.. Köszönöm, hogy máris megnézhettem. Hamarosan vége is ennek a sorozatnak! :ymblushing: :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nagyon szívesen! Ha válaszolgattam mindenkinek, bele is kezdek a 37. részbe, had
fogyjon!


A Férjvadász kiakaszt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 17:59

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita a 36. rész feliratát!

Spoiler: mutasd
Kép

Nagyon szívesen, Gabi! És köszönöm a gifet! Már többször elgondolkodtam
rajta, hogy azt a gömböt a víz mozgatja-e.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (35/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 18:18

szvakneildi írta: Kedves Rita!
Még egyszer köszönöm a fordítást! ^:)^ Nagyon ráéreztél a gondolataimra. Én is a liftes jelenettől húztam fel magam, szerintem elég ízléstelen volt tőle.
Illetve a részek számában is egyet értünk. Én egyébként sem szeretem a hosszú sorozatokat. Inkább a 10 , maximum 20 részeseket részesítem előnyben, mert ennyi részben szerintem bőven el lehet mondani egy történetet. Bár azért előfordult már többször is, hogy olyan jó volt a történet, hogy nagyon sajnáltam, amikor vége lett. De valószínű, hogy mégis így volt jó, mert, ha hosszabb lett volna, akkor már lehetséges, hogy átfordult volna unalmasba a sztori. Most már azért felpörögtek az események, elindultunk a vége felé... Még egyszer köszönöm a fordítást és neked is kellemes hétvégét a gyerekekkel! :) :-bd :-h

Kedves Ildi! Még egyszer nagyon szívesen!

Ki kell állnom a hosszabb sorozatok mellett. Igazad van, hogy egy 40 részes sorozatban
könnyű eltévelyegni és nyújtani a sztorit, mint a rétestésztát, de az ellenkezője is lehet
igaz. Egy hosszabb sorozatban jobban ki tudják dolgozni a karaktereket, a történetet,
a cselekményt, a miérteket, az okokat, szóval egy jól megcsinált 40. részes sorozat
számomra élvezetesebb tud lenni, mint egy 16 részes.

A következő fordításom 32 részes lesz, és a vége felé már ott is érződik egy kis nyújtás,
de addig nem tudja abbahagyni az ember a nézését. Cserébe a nyújtásért, az egyik
mellékszál történései olyan érdekesen alakulnak, hogy elveszi a figyelmünket a fővonalról.

Lassan a koreaiak is követik a kínai gyakorlatot, és ők is rövidebb és több részből álló
sorozatokra térnek át.

A gyermekeim majd július 9-én fognak jönni, addig be kell fejeznem a Pretty-t!

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Pretty Li Hui Zhen (36/40)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. június 24. 10:45

Üdv.
Köszönöm szépen a 36.rész feliratát.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég