Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 28. 7:27

Sziasztok! Az jutott eszembe..hogy nem lenne kedvetek a két sorozat főszereplőit párhuzamba betenni:? Csak mert annyiszor hozunk párhuzamot!
Bár a princessben meg Yul teljesen kiütné Nakhunt! :)) :)) :)) viszont a két nagymama és a két főszerkesztő szuper überek lennének... :)) :)) :))
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. június 28. 8:40

Köszönöm a befejező rész feliratát!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. június 28. 13:55

Kedves Rita !

Kicsit "csavargóba voltam " és ott nem volt internett.
Köszi az utolsó részek feliratát............megnézem és majd irok.

:flower1: :littlehearth:
jutka
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:33

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: jutka » 2017. június 28. 14:52

Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm a sorozat lefordítását.
sbiro
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:58

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: sbiro » 2017. június 28. 21:17

Köszönjük ! :)
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. június 28. 21:35

Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a fennmaradó részeket.
Ami számároma furi volt. Továbbra is a "két barátnő" viselkedése. Nem tudnak elszakadni egymástól, miért is ?????
Mikor Haoyu megkérte Huizen kezét a szülei előtt, miért a barátnője nyakába ugrott, és a szülők???
Qiaó kiakadása hogy elmegy külföldre Huizen és utána olyan kisiskolásoknak éreztem Őket érzelmileg. Nem akarnak felnőni pedig......
Miért ezt a vonalat erősitették???
Huizen és Haoyu kapcsolata is olyan gyerekes volt, szeretem de nehogy egy kicsit is magamhoz engedjem a fiút.
Ami még, ha egy cég "tönkremenés előtt áll" akkor kell új menedzsert kinevezni?? Persze............csak azért, hogy megtudjuk ki az elnök fia.
Yimu megint nagyon jó volt minden szempontből.
Huizennek meg a megérzései egy kicsit se múködtek soha nem érezte meg mint NŐ, hogy mi történik körülötte.

Ettől függetlenül köszönet mégegyszer a munkádért.

Spoiler: mutasd
Mivel ettől füttetlenül, megszerettem, Yimut és Huizent játszó szinészeket. Most olvastam, hogy amiben Dilmurat Dilraba és Vinz Zahang is szerepel, elkezdték forditani.http://bettidrama.blogspot.hu/2017/06/e ... e-158.html

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Polaris

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2017. június 28. 21:59

Szia Rita!
Köszönöm a sorozat fordítását,élvezettel néztem,bár én nem szoktam a fórumba írni,mert maratonozó vagyok,/ csak a végén/,azért be- be kukkantok a hozzászólásokba és úgy követlek benneteket.
Mindig általam is kedvelt sorozatokba kezdesz :x :-bd :littlehearth: kívánok kellemes nyarat,pihenést sok-sok napsütést!
Még egyszer köszönet a munkádért: Polaris
/benéztem a princess-hez is köszönettel vittem egy avatárt :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 5:16

kispocok84 írta:Nagyon szepen koszonom az osszes reszt igazan aranyos volt. :x Nagyon tetszet.
Azert meg egy kicsit jobban szeretem a koreai valtozatot mert az egyik nagy kedvencem Park Seo Joon a foszereplo :littlehearth: ( Bocsi :) )

Szia Kispocok! Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy neked is tetszett! Semmi gond!
Azt írták a többiek, hogy nagyon hasonló volt a kettő, így el tudom képzelni, hogy milyen
lehetett a koreai is.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 5:23

Eugenia írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat. Jó pihenést kívánok!
Üdv: Eugenia


Kedves Eugénia! Nagyon szívesen a feliratokat!
Szép nyarat neked is!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 5:25

leo-leo írta:Köszönöm a befejező rész feliratát!

jutka írta:Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm a sorozat lefordítását.

Kedves Jutka és Leo! Mindkettőtöknek nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 5:30

sbiro írta:Köszönjük ! :)

Kedves sbiro! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 6:17

virag1 írta:Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem a fennmaradó részeket.
Ami számároma furi volt. Továbbra is a "két barátnő" viselkedése. Nem tudnak elszakadni egymástól, miért is ?????
Mikor Haoyu megkérte Huizen kezét a szülei előtt, miért a barátnője nyakába ugrott, és a szülők???
Qiaó kiakadása hogy elmegy külföldre Huizen és utána olyan kisiskolásoknak éreztem Őket érzelmileg. Nem akarnak felnőni pedig......
Miért ezt a vonalat erősitették???
Huizen és Haoyu kapcsolata is olyan gyerekes volt, szeretem de nehogy egy kicsit is magamhoz engedjem a fiút.
Ami még, ha egy cég "tönkremenés előtt áll" akkor kell új menedzsert kinevezni?? Persze............csak azért, hogy megtudjuk ki az elnök fia.
Yimu megint nagyon jó volt minden szempontből.
Huizennek meg a megérzései egy kicsit se múködtek soha nem érezte meg mint NŐ, hogy mi történik körülötte.

Ettől függetlenül köszönet mégegyszer a munkádért.

Spoiler: mutasd
Mivel ettől füttetlenül, megszerettem, Yimut és Huizent játszó szinészeket. Most olvastam, hogy amiben Dilmurat Dilraba és Vinz Zahang is szerepel, elkezdték forditani.http://bettidrama.blogspot.hu/2017/06/e ... e-158.html

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Ismét azt kell mondanom, hogy nagyon egyetértek a véleményeddel!
Ha a Princessben gyerekesek még talán megérti az ember. Tapasztalatlan 19 évesekről van szó.
De Huizhen már a 30-hoz közeledett! Igen, túl gyerekesre csinálták a karakterét. Fogalmam sincs,
hogy mire jó ez. Én mindent a koreaiak számlájára írok. Ez a fajta szemérmesség, gyerekesség
szűziesség, naivitás a koreai sorozatok nőalakjait szokta jellemezni. Amikor a kínaiak maguktól
csinálnak sorit, nem szoktam ilyet tapasztalni. Mondjuk én végig éreztem a koreai forgatókönyv
nyomait. Ha kínai sorozatot nézek, fordítok, soha nincs ilyen érzésem, annyira különböznek
egymástól.

Én is túlzásnak tartottam, hogy mielőtt Haoyu lánykérése igent mondott volna, előtte ránézett
Qiao-ra, és csak azután válaszolt, miután ő bólintott. Csak néztem, hogy mi van.

Az általad említett két színészeken - Dilraba Dilmurat és Zhang Bin Bin - kívül még szerettem
Qiao (Sierra Li), a Főszerkesztőnő és Huilin megformálóját is. Az utóbbiból még lesz valaki.

Köszi, hogy belinkelted Betti oldalát! Biztosan lesz, aki szívesen fogja nézni! Egyébként ők már
sokadszorra játszanak együtt, és ez látszott is a közös jeleneteiken. Jól rá tudtak hangolódni
egymásra.

Nagyon szívesen a fordítást! (Merre csavarogtál, hogy még internet sem volt arrafelé?)

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Micsoda kifogások! És a fejfájás?

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 6:26

Polaris írta:Szia Rita!
Köszönöm a sorozat fordítását,élvezettel néztem,bár én nem szoktam a fórumba írni,mert maratonozó vagyok,/ csak a végén/,azért be- be kukkantok a hozzászólásokba és úgy követlek benneteket.
Mindig általam is kedvelt sorozatokba kezdesz :x :-bd :littlehearth: kívánok kellemes nyarat,pihenést sok-sok napsütést!
Még egyszer köszönet a munkádért: Polaris
/benéztem a princess-hez is köszönettel vittem egy avatárt :-bd

Kedves Polaris! Nagyon örülök, hogy neked is örömet okozhattam!

A maratonozásnak, és az együtt nézésnek is megvan a maga öröme. Mindenki úgy
nézzen sorozatot, ahogy jólesik neki. Itt csak én vagyok az, aki, ha nem nézem meg
előre a sorit, amit épp fordítok, akkor csak részletekben tudom, mert mindig a
fordítással haladok. Kukucskálni is csak nagyon ritkán szoktam.

Jól tetted, hogy "kiszolgáltad" magad! Te is nagyon szép lettél!

Minden nagyon szívesen! Neked is kellemes nyarat kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 29. 8:04

A maratonozásnak, és az együtt nézésnek is megvan a maga öröme. Mindenki úgy
nézzen sorozatot, ahogy jólesik neki. Itt csak én vagyok az, aki, ha nem nézem meg
előre a sorit, amit épp fordítok, akkor csak részletekben tudom, mert mindig a
fordítással haladok. Kukucskálni is csak nagyon ritkán szoktam.

Jól tetted, hogy "kiszolgáltad" magad! Te is nagyon szép lettél!

Minden nagyon szívesen! Neked is kellemes nyarat kívánok!


Kép
Kép[/quote]

Sori egyik legjobb pillanata ez a két kép amit betettél. még én sem tudtam könnyek nélkül végignézni...annyira szuperül megoldották!
Hálás köszönet a képekért! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2017. június 29. 8:29

Kedves Rita!
Összehasonlítva a koreai és kinai sorozatot, nekem a koreai jobban tetszett. Rövidebb, feszesebb volt, míg a kinait elnyújtották és így a történtet szempontjából sok "időtöltő esemény" volt, pl. a lányok barátságát ragozó részek.
A színészi játékban jók voltak a szerkesztőség tagjai, azonban a hősszerelmes társszerkesztő, hát ... inkább idéznélek Rita: neki még a hortenzia(?) is jobban áll, mint a színészkedés. Marikát idézve: én megfogtam volna inkább Yimu kezét és messze futottam volna vele. Nekem Yimut játszó színész tetszett a legjobban. Szívesen megnézném másban is.
Mindezek ellenére hétről-hétre vártam a következő részt, nagyon köszönöm hogy fordítottad.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 30. 5:40

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Összehasonlítva a koreai és kinai sorozatot, nekem a koreai jobban tetszett. Rövidebb, feszesebb volt, míg a kinait elnyújtották és így a történtet szempontjából sok "időtöltő esemény" volt, pl. a lányok barátságát ragozó részek.
A színészi játékban jók voltak a szerkesztőség tagjai, azonban a hősszerelmes társszerkesztő, hát ... inkább idéznélek Rita: neki még a hortenzia(?) is jobban áll, mint a színészkedés. Marikát idézve: én megfogtam volna inkább Yimu kezét és messze futottam volna vele. Nekem Yimut játszó színész tetszett a legjobban. Szívesen megnézném másban is.
Mindezek ellenére hétről-hétre vártam a következő részt, nagyon köszönöm hogy fordítottad.

Kedves RiziBizi! Nagyon szívesen a sorozatot! Egyetértek veled! Ehhez a sztorihoz sok volt a 40 rész.
Szegény Peter Sheng! A rendező meg akarta lovagolni a Go, Princess Go-ban méltán aratott sikerét, de
azzal nem számolt, hogy csak annyit tud, amit ott mutatott. Máig sem értem, hogy hogy lehet, hogy e
nagyon sekélyes játéktudás miért tűnt helyénvalónak odaillőnek, tökéletesnek a GPG-ban. Mert az volt!
Egy szó kifogásunk nem lehetett ellene, és szerintem a legújabb történelmi drámájában sem lesz.
Modellnek kiváló, és imádtam, ahogy a GPG-ben énekelt, de modern drámákban nincs keresnivalója!

Virág kitett egy sorozatot a Sorozatok, filmek ajánlójához, ahol Yi Mu És Huizhen, vagyis Zhang Bin Bin
és Dilraba Dilmurat újra együtt szerepel!

Ezzel a hanggal több OST-t is énekelhetne PS! Nagyon jólesik hallgatni a hangját:

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. július 1. 22:32

Szia Rita!

Végre itt vagyok és viszem a hiányzóim. Igaz, nem most lettél vele kész, de este tiz, mire leülök " szórakozni " a gép elé és már erőm nincs irni, csak bekukkantani Hozzád, Hozzátok.
Milyen igaz, amit a Go, Princessről irtál. Szerettem úgy, ahogy volt. A modern drámák tényleg lehet, hogy nem neki valók, ennek ellenére nem mondanám, hogy unalmas lett volna a mostani szereplése. Hátra van még pár rész a végéből, bár azt hiszem buktam a favoritom, de sebaj. Mert hát azért csak meglestem a végét régebben, mikor már a cérna kezdett elszakadni. :-)
Igyekszem meg is nézni mihamarabb, csak hát az embert úgy tervezték, hogy aludnia is kellene néha. :-)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. július 2. 7:12

Szia Rita!
Csak tegnap tudtam megnézni az utolsó részeket! Megigértem, hogy a végén mondom el a gondolataimat. Remélem nem veszed zokon, de inkább az eredeti sorozatra szavazok. Túl vontatott az egész történet. Az eredeti kínai sorozatokat nagyon szeretem, de ez a feldolgozás nem azt hozta amit vártam, ellentétben a Princessel. Sokáig bíztam a változásban, de maradt minden a régi.
Köszönöm szépen azt a sok munkát amit a sorozat fordításába fektettél!
Kellemes hétvégét kívánok!
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 2. 19:22

f.ági írta:Szia Rita!

Végre itt vagyok és viszem a hiányzóim. Igaz, nem most lettél vele kész, de este tiz, mire leülök " szórakozni " a gép elé és már erőm nincs irni, csak bekukkantani Hozzád, Hozzátok.
Milyen igaz, amit a Go, Princessről irtál. Szerettem úgy, ahogy volt. A modern drámák tényleg lehet, hogy nem neki valók, ennek ellenére nem mondanám, hogy unalmas lett volna a mostani szereplése. Hátra van még pár rész a végéből, bár azt hiszem buktam a favoritom, de sebaj. Mert hát azért csak meglestem a végét régebben, mikor már a cérna kezdett elszakadni. :-)
Igyekszem meg is nézni mihamarabb, csak hát az embert úgy tervezték, hogy aludnia is kellene néha. :-)

Szia Ági! Jó szórakozást kívánok az utolsó részekhez is! Nagyon szívesen! Tényleg buktad
a favoritodat, de HZ jobban illett a másikhoz (nem akarok spoilerezni, ezért a virágnyelv).
Zsák és a foltja.

Az AvistaZon láttam, hogy már elindult PS új sorozata. Egyszer lehet, hogy belekukkantok
majd. Csak beköszönök neki. Herceget fog alakítani. Érzem, hogy tetszeni fog, amit látok.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 2. 19:40

B.Marika írta:Szia Rita!
Csak tegnap tudtam megnézni az utolsó részeket! Megigértem, hogy a végén mondom el a gondolataimat. Remélem nem veszed zokon, de inkább az eredeti sorozatra szavazok. Túl vontatott az egész történet. Az eredeti kínai sorozatokat nagyon szeretem, de ez a feldolgozás nem azt hozta amit vártam, ellentétben a Princessel. Sokáig bíztam a változásban, de maradt minden a régi.
Köszönöm szépen azt a sok munkát amit a sorozat fordításába fektettél!
Kellemes hétvégét kívánok!
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:

Szia Marika! Nagyon szívesen a sorozatot! Dehogy veszem zokon a véleményedet!
Örülök, hogy megosztod velünk. Én nem láttam a koreait, de anélkül is azt gondolom,
hogy felesleges volt 40 részesre csinálni ezt a sorit. A 16 részes koreairól ezt biztosan
nem lehet elmondani. De a kínaiak csak 32-46, sőt több részben tudnak gondolkodni.
Ez nem is volt rossz a Rookie-nál, a Go Princess Go-nál, vagy a The Queen of SOP-nál.
Ha a koreaiaknak elég volt erre a sztorira 16 rész, akkor a kínaiak is megcsinálhatták
volna 24-re. Annyi pont jó lett volna.

Úgy képzelem, hogy nagyon fog nekünk tetszeni az utolsó része a Princessnek!

Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2017. július 2. 20:06

Hálásan köszönöm a 36-40. részek feliratait! Ezúton gratulálnék az újabb, befejezett és remek munkádhoz!
Fogadd őszinte elismerésem! :littlehearth:
Köszönöm!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 2. 21:33

Nyekk írta:Hálásan köszönöm a 36-40. részek feliratait! Ezúton gratulálnék az újabb, befejezett és remek munkádhoz!
Fogadd őszinte elismerésem! :littlehearth:
Köszönöm!!!

Kedves Nyekk! Boldoggá tett, amit írtál! Nagyon jólesett a véleményed!
Köszönöm szépen!

Itt is jó éjt!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. július 5. 20:26

szia Rita, írtam a DA-ra, mert láttam írtál már oda is! :D :D :D :D :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
A833
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. augusztus 5. 20:31

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: A833 » 2017. július 6. 3:21

Köszönöm szépen. SzÁgi
BINGOOO
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 20. 11:05

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: BINGOOO » 2017. július 6. 15:42

Kedves RITA!Köszönöm a ezt a temérdek munkát igénylő felirathalmazt!És azt,hogy erre a témára a túloldalt ráirányítottad a figyelmem Kata58 segítségével! ^:)^

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég