Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2017. június 26. 23:11

Rita írta:Jó szórakozást kívánok az utolsó, 40. részhez!

Köszönöm Nektek, akik végig kitartottatok, és együtt haladtatok a fordítással! Sokat számít
a jelenlétetek! Hálás vagyok a sok-sok hozzászólásért, véleménynyilvánításért, gifért, képért!

Nem mondom, hogy ez a legkedvesebb sorozatom, de nem is a legrosszabb. Sokat nevettem,
jól szórakoztam a 40. rész fordítása során. De ez sem volt elég ahhoz, hogy meghozza a kedvem
a kínai feldolgozások iránt.

A thai Princess Hours még fut, most csak erre a sorira fogok koncentrálni, illetve egy-két filmet
le szeretnék fordítani.

Sajnálom, hogy nem kezdhetek bele azonnal a My Sunshine-ba. A hazalátogató gyermekeim, és
az én angliai utam miatt nem tudnám folyamatosan csinálni. Márpedig az egy olyan sorozat,
hogy nem lehet letenni, folyamatosan nézni kell... muszáj... ezért augusztusra marad.


Kedves Rita!
Egyszerre vittem az utolso negy epizodot es vegere is ertem.Nagyon koszonom a munkadat es a gyorsasagodat is. :)
Nalunk majdnem 2 hetig hoseg volt,teljesen kikeszultem,pedig nem is panelben lakok,mint Mo-on.Most jo az ido,bar az sem szuper szamomra,hogy hirtelen lett 15 fokkal kevesebb,de igy a szivem nics leterhelve legalabb.
Lehet ugy erzed elment a kedved a kinai sorozatoktol,de nekem tetszett;elegedett vagyok vele.Igaz,neha LH-t szivesen megbuboltam volna,vegul "megjuhaszodott" BH iranyaba.Szerencseje,hogy BH kitartott mellette,neha ugy ereztem furcsan szereti ,(meg a csokot is ki kellett a fiunak konyorognie)ezert mondom,hogy szerencseje volt.
Osszessegeben tetszett,megegyszer koszonom Neked.
Mostmar pihend ki magadat,szunido van. ;)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. június 27. 0:25

Üdv.
Köszönöm szépen a 37-40-részek feliratát.
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. június 27. 0:36

Kedves Rita!
Lenyűgöztél... ^:)^ . Köszönöm szépen az utolsó négy rész fordítását! Végig jól szórakoztam. Sokat nevettem, néha bosszankodtam, vagy együtt örültem a szereplőkkel. Az is előfordult, hogy elszomorítottak a történések.De végig élvezettel néztem a sorit, köszönhetően a remek munkádnak, az élettel teli fordításodnak! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! ^:)^ :-bd :) @};-
Avatar
BlueSeraphim
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. április 26. 19:17

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: BlueSeraphim » 2017. június 27. 7:10

Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad a sorozatot! ^:)^
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 27. 8:00

Rita kedves! Köszönöm a befejező részeket, és az élvezetes nagyszerű munkádat. Nekem a búcsúzásról, találkozásról, újrakezdésről, révbeérésről szóltak.
Mindenki megtalálta a hivatását és helyét az életben. Jó, hogy boldog befejezése lett. :) :D ;;) :-h

Végül egy képmix.
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:00

Kedves Kata, Nagyi, Erika, Gabi, Marcsi, Leo, Brigi, Picike,
Éva, Chain, Ildi és BlueSeraphin!


Nagyon szívesen az utolsó négy részt! Örülök, hogy itt jártatok, és vittétek
a vinni valót!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (37/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:05

Kata58 írta:Egyetértek a megállapítással, hogy egyre jobb a sori, majd innentől fog hiányozni....xddd
Kellemes pihenést! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Tényleg egyre jobb lett! Egyre mozgalmasabb és tartalmasabb lett.

Jót nevettem amikor Linhao levette a cipőjét. Papucshoz volt szokva a lába:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (38/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:10

sipaer írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket.Te egy igazán szupernő vagy, két rész is egyszerre! Gyorsan viszem is , és megnézem egy kis vasárnap délutáni pihenés képpen.
:-h :-h :-h

Kedves Erika! Nagyon szívesen az újabb részeket! Remélem szórakoztató pihenésben
részesítettek!


Azért lehettem szupernő, mert péntek délutántól vasárnap estig egyedül voltam itthon,
és már iskolai elfoglaltságom sincs. Szóval a főzésen kívül mást sem csináltam, mint
fordítottam, hogy minél hamarabb a végére érjek a Prettynek, hogy csak egy sorozatom
maradjon.

Lin Yi Mu karaktere lenyűgözött:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (38/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:28

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 36-37-38. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Most egyben néztem meg a három részt. Nagyon jó részek voltak, és Yimu vitte a pálmát, ahogyan elköszönt Huizhentől, a kollégáktól, és ahogyan elegánsan megmentette a lapot, szép volt igazán.Még bőgtem is. A koronaherceg színre lépése is aranyos volt. Huizhen és BH is egész aranyos volt.
Köszönöm szépen. Marcsi :)

Kedves Marcsi!
Jó, hogy a végére beerősítettek. Most már, hogy ismerem a többi befejező részt is elmondhatom,
hogy nagyon jólesett, hogy minden fontosabb szereplő életét sínre tették. Kiét jobban, kiét csak
jelzés szintjén, de lehetett olvasni a sorok között.

Örültem, hogy Qiao is elkezdte rendezni a kapcsolatát az apjával és a mostoha anyjával:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:32

Kata58 írta:Azta! Micsoda tempó! Köszönettel vittem...akkor már csak 1 és finisbe értünk! Rita ! pihentél te egyáltalán???? :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nem pihentem, de csak azért, hogy most pihenhessek. Már nagyon zavart, hogy
nem tudok részt venni a fórum életében. Most kiírhatom magam.

Cuki ember volt Yi Mu, de pofátlan:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:42

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönettel viszem a 39. részt.De jó volt a 38. rész.
Mintha a sorozat is fejlődne a szereplőkkel együtt.
Remek befejezés lesz biztosan.
Ez kell a könnyű történetekre sóvárgó sorozat nézőknek.Szerencsére,vagy sajnos a 37. részt csak a 38. fordítással együtt tudtam megnézni.Nálunk is nagyon csúnya idő volt.Áramkimaradás,villámlás dörgés.Sok,sok eső.Most pedig jön a meleg.Szerencsére a nyugdíjasnak nem kell időre menni sehova.Hűtlenkedő lábaim nem szeretnek engem nagy melegben szolgálni,ezért őrzöm a szobáink hűvösét.
Még egyszer köszönöm ezt a gyors fordítást kedves Rita!Szép hetet kívánok Neked és valamennyi fórumtársamnak. B-) :-* :x

Kedves Nagyi! Örömmel olvasom, hogy mindannyian meg vagyunk elégedve az utolsó
részekkel! Ha nem húzták volna a közepét, sokkal kedvesebb emlékünk maradt volna
erről a sorozatról.

Én sem engedem be a napot a lakásba. Éljen a redőny! Nálunk már nem volt vihar se
tegnap, se tegnapelőtt.

Érdekes, hogy Yi Mu és Haoyu is szerette a zsörtölődő Huizhent:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:49

Magdimama írta:Ez a búcsúzások fejezete volt!
Szépen kidolgozott szomorkás,de szép ,nagyon kedves elválásokkal.
Sajnáljuk ugyan,hogy vége lesz,de vége van a történetnek is.
Köszönöm Rita! :ymhug: :littlehearth:
El sem tudom képzelni,miről szólhat majd az utolsó rész.A révbejutásokról? Pár bébiről ?De ez a rendező biztosan kitalál valamit.Esetleg Hui Zhen megírt története megfilmesítve? Ha még maradt egy rész bízom benne,hogy az sem lesz lapos palacsinta! [-x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Üdv.Nagyi :-h

Kedves Nagyi! Egyetértek veled! Jól elvarrják a szálakat. Már tudjuk, hogy az utolsó rész
nem teljesen olyan lett, amilyennek elképzelted. Nagyon hiányoltam, hogy nem derült ki,
érdemes volt-e HZ-nek a meseírással foglalkoznia.
Tetszik, hogy minden szereplőnek valamilyen téren és szinten kijutott a boldogságból.

Szerintem ez a nyeretlen 21 éves is el fogja nyerni Qiao szívét. Qiao már biztosan bánja,
hogy letiltotta a fiút a hívogatástól:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 15:56

Kata58 írta:... és neked is könnyebb lesz majd egy sorival...a Princess meg lesz ahogy lesz...
előre is köszönöm!

Most néztem utána. Ingfakirata azt írta, hogy vagy ma este, vagy holnap
reggel teszi ki a 18. rész hardsubos videóját. Talán holnapra lesz indonéz
felirat.

vajon miért kell három embernek is lefognia a Királyt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 16:08

nb76 írta:Sza Rita, nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, vittem a befejező részeket. SAjnos a héten sok a meló (le kell dolgozni a szabit), de azért remélem, hogy meg tudom nézni.
További szép hetet kívánok Neked :)

Szia Brigi! Nagyon szívesen a fordítást! Pihenésképpen jó szórakozást a befejező részekhez!

Végre teljes a puzzle:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 16:11

picike írta:Kedves Rita!
Köszönöm a befejező részeket. Bevallom egy ici-picit csalódás volt a sorozat, de ez nem a te hibád. Köszi, hogy lefordítottad.

Kedves Picike! Nagyon szívesen a sorozatot! Tudom, hogy nem az én hibám, én is kicsit
többet vártam tőle. Most már mindegy! Le van fordítva.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 16:17

Kata58 írta:Kedves Rita, végre végére értünk ennek sorozatnak is! Aranyos volt ,főleg a vége, minden a helyére került! Nagyon tetszett a főszerkesztőnk férjhezmenetele, olyan Immortálos volt! Öröm volt látni, hogy mindenki megtalálta a számítását, és meg lehetett tanulni, hogy merni kell álmodozni, de meg is kell dolgozni érte. Gyönyörű volt az esküvői ruha..kicsit szokatlan volt így rövidre zárva...hirtelen a 7 évvel előbbre találjuk magunkat..úgy megnéztem volna a kicsi lányt! :D :D :D .
Nálam fej fej mellett maradt a sorozat.!

Még egyszer köszönet a sorozat fordításaiért! i-) :ymhug: \:D/ :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kedves Kata! Egyetértek, nekem is ez a véleményem. Kaphattunk volna több esküvőt,
és ha már hét évet ugrottunk, akkor abból az életükből is többet. Illetve HZ meseírói
karrierjére is kíváncsi lettem volna. Mindenesetre örülök, a sok happy endnek. Már
csak YM-nak kellett volna egy társ.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 16:31

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Lenyűgöztél... ^:)^ . Köszönöm szépen az utolsó négy rész fordítását! Végig jól szórakoztam. Sokat nevettem, néha bosszankodtam, vagy együtt örültem a szereplőkkel. Az is előfordult, hogy elszomorítottak a történések.De végig élvezettel néztem a sorit, köszönhetően a remek munkádnak, az élettel teli fordításodnak! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! ^:)^ :-bd :) @};-

Kedves Ildikó! Boldogan olvastam a véleményedet! Amint már írtam, ha morgolódom valami
miatt, az csak a sori hosszúsága. Nagyon is igaz, amit írtál, a sori legnagyobb részében én
is nagyon jól szórakoztam. Ha Yi Mu megjelent, már vigyoroghatnéka volt az embernek, de
ha Huizhen is ott volt, akkor biztosan. De Yi Mu önmagában elég volt ahhoz is, hogy sírjunk,
vagy meghatódjunk egy kicsit.

Bezsebeltem a dicséretet! Nagyon jólesett! Köszönöm!!!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (39/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 16:57

boszorkany írta:Kedves Rita!
Egyszerre vittem az utolso negy epizodot es vegere is ertem.Nagyon koszonom a munkadat es a gyorsasagodat is. :)

Kedves Éva! Nagyon szívesen a fordítást is és a gyorsaságot is!
boszorkany írta:Nalunk majdnem 2 hetig hoseg volt,teljesen kikeszultem,pedig nem is panelben lakok,mint Mo-on.Most jo az ido,bar az sem szuper szamomra,hogy hirtelen lett 15 fokkal kevesebb,de igy a szivem nics leterhelve legalabb.

A gyermekeim is elképedve mesélték, hogy milyen hőség volt tartósan Angliában.
Hihetetlen, mert ha kint vagyok, egy mellény szinte majdnem mindig elkél rajtam.
Mondjuk az is igaz, ha kisüt a nap, akkor nagyon tud sütni.
boszorkany írta:Lehet ugy erzed elment a kedved a kinai sorozatoktol,de nekem tetszett;elegedett vagyok vele.Igaz,neha LH-t szivesen megbuboltam volna,vegul "megjuhaszodott" BH iranyaba.Szerencseje,hogy BH kitartott mellette,neha ugy ereztem furcsan szereti ,(meg a csokot is ki kellett a fiunak konyorognie)ezert mondom,hogy szerencseje volt.
Osszessegeben tetszett,megegyszer koszonom Neked.
Mostmar pihend ki magadat,szunido van. ;)

Minél több kínait fordítok, egyre jobban szeretem őket, és egyre inkább érzem,
hogy ezek állnak hozzám a legközelebb. csak a feldolgozásoknak mondok búcsút,
de azoknak sem végleg. Ha meg tudnák azt csinálni, mint a thaiok, hogy saját
képükre-népükre adaptálják a sorozatokat, akkor lehet róla szó, hogy elvállalom
valamelyik jól sikerültet.

A következő nagy sorozatomban, a My Sunshine-ban az is nagyon tetszik, hogy a
csókjeleneteknél nem kellett fogni a fejemet. Wallace Chung odateszi magát!!!

Még a héten bejárunk a suliba, aztán vége!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 17:09

Gabóci5 írta:Rita kedves! Köszönöm a befejező részeket, és az élvezetes nagyszerű munkádat. Nekem a búcsúzásról, találkozásról, újrakezdésről, révbeérésről szóltak.
Mindenki megtalálta a hivatását és helyét az életben. Jó, hogy boldog befejezése lett. :) :D ;;) :-h

Kedves Gabi! Neked is nagyon szívesen a sorozatot! Boldog vagyok, hogy élvezetesnek
tartottad a szövegemet! Ha Yi Mu és Huizhen együtt voltak csakis vicces, jópofa vagy
zsörtölődő mondatokat lehetett a szájukba adni, ezeket a típusú párbeszédeket pedig
nagyon szeretem fordítani. Persze a többivel sem volt sok gondom.

Az a négy szó, amit írtál szerintem is nagyon illik a sorozathoz. Az utolsó pár rész pedig
nagyon "ráfeküdt" a "ne adjuk fel az álmainkat" témára, ezért még ezt tenném hozzá.

Én is örülök, hogy egy nagy össznépi happy endet láttunk. Tulajdonképpen az utolsó
néhány rész erről szólt, ezt készítette elő. Jó volt!

Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 27. 18:06

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a két befejező rész feliratának a fordítását. ^:)^
Teljes lett egy új sorozat, amit TE fordítottál.Köszönöm és gratulálok nagy Tisztelettel. :ymapplause:
Korábban úgy gondolom, hogy te írtad, hogy nem volt egy nagy szám ez a sorozat, láttunk már jobbat és láttunk már rosszabbat is, de kár lett volna kihagyni, ehhez én is csatlakozom.
Az utolsó részekben mint egy nyugodt folyó szépen lassan, higgadtan zárták le a szálakat.Jó volt rendben volt.
Köszönöm szépen, hogy ismét együtt volt utunk.
Marcsi :)
Kép
verony73
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:07

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: verony73 » 2017. június 27. 18:20

Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozathoz a feliratokat.
Vera
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 18:37

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a két befejező rész feliratának a fordítását. ^:)^
Teljes lett egy új sorozat, amit TE fordítottál.Köszönöm és gratulálok nagy Tisztelettel. :ymapplause:
Korábban úgy gondolom, hogy te írtad, hogy nem volt egy nagy szám ez a sorozat, láttunk már jobbat és láttunk már rosszabbat is, de kár lett volna kihagyni, ehhez én is csatlakozom.
Az utolsó részekben mint egy nyugodt folyó szépen lassan, higgadtan zárták le a szálakat.Jó volt rendben volt.
Köszönöm szépen, hogy ismét együtt volt utunk.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Mindent nagyon szívesen! Ez volt az 57. sorozatom, a Pricess lesz az 58.
A My Sunshine-t a szép kerek 60.-nak szánom, ezért a misztikus szingapúrit fogom elé
venni. Rövidek a részei, akkor is tudok haladni, ha itthon lesznek a gyerekek. Kinéztem
még egy kínait. 42 részes! Nooormááális? Ma szedtem le az AvistaZról, este el is kezdem
nézni. Sok szépet olvastam róla.

Igen, én írtam, hogy nem a Pretty volt a legjobb sorozatom, de egyáltalán nem bántam meg,
hogy belekezdtem. Tényleg sokat nevettem, jól szórakoztam fordítás közben. De azt be
kell ismerni, hogy 25 részesnek jobb lett volna.

Még nem is láttam sorozatban olyat, hogy három részen keresztül egyengetnék a szereplők
sorsát. Még Férjvadászról és Hushengről is tudjuk, hogy hamarosan össze fognak házasodni.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 27. 18:38

verony73 írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozathoz a feliratokat.
Vera

Szia Vera! Nagyon szívesen a feliratokat!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2017. június 27. 21:30

Nagyon szepen koszonom az osszes reszt igazan aranyos volt. :x Nagyon tetszet.
Azert meg egy kicsit jobban szeretem a koreai valtozatot mert az egyik nagy kedvencem Park Seo Joon a foszereplo :littlehearth: ( Bocsi :) )
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Pretty Li Hui Zhen (2107)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2017. június 27. 23:01

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat. Jó pihenést kívánok!
Üdv: Eugenia

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég