Pretty Li Hui Zhen (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. március 12. 15:50

Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem. Eddig teljesen jó a sorozat a többi meg majd.............
Persze miért kell ennyire tesze-toszának beállitani főszereplőnket aki gyerekként sokkal magabiztosabb volt, azt még nem derült ki. Ha van egy gyerekkori tesója miért nem tanította meg normálisan öltözni ez is kérdés, persze akkor a "csinosabb " nem marad annak. Miért gondolják, hogy a göndör hajtól a ronda szemüvegtől valaki csúnya lenne. Jó persze kellenek az ellentétek.

Irod, hogy Dilraba Dimurat Újgur. Róluk annyit kell tudni, hogy a legközelebbi rokonnépnek a magyarokat tartják. A Tészta uton filmben is volt róluk szó, tehát nem kinaiak meg lehet nézni róluk képeket. Nagyon szépek a nők, némelyik kék szemű.

A felkapott színészekről meg az a véleményem nem érdekel ki mit mond vagy ír. Én más szemüvegen látom Őket.
Vagy számomra megkapó vagy nem. Azokat szeretem akik a különböző sorozatokban, filmekben új oldalukat tudják megmutatni és azonosulni tudnak a szereppel. Van olyan sorozat amiről ódákat zengenek de a főszereplő számomra nem szimpi igy bele se néztem. Vagy másik szokásom megnézem az elejét és a végét és eldöntöm érdemes e időt fordítanom a sorozatra kiváncsi vagyok -e a színészek játékára.

Tehát köszönet ez rendben van.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. március 12. 16:23

Drága Ritám!!
Hálásan köszönöm az új sorozatod első 2 részének feliratát!!! ^:)^ ^:)^
Én az "eredeti" sorozatból megnéztem az első 2 részt és ott is hagytam,mert sajnos;A sztorit magát nagyon is jónak ítéltem meg az ismertetője alapján,de megtekintve fent említett részeket,igen csapnivalónak ítéltem a kivitelezést. :-q :-q
A képeket elnézve,ez a színésznő elképesztően gyönyörű szép!!!! És belőle faragtak egy lepusztult kinézetű valakit,ez fantasztikus!!! :-bd :-bd :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 12. 16:46

Köszönettel vittem a két rész feliratát. Engem nagyon érdekel ez a változat is mert a koreaiért oda vissza vagyok annyira jól megválasztották a szereplőket... :D
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: szokola » 2017. március 12. 17:34

Nagyon köszönöm az első két rész fordítását.
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. március 12. 17:39

Kedves Kata.
Neked valóban tetszett???
Mármint a Koreai változat ... Igaz,kinek a pap,kinek a paplak :ymhug: ...Most bőszen nézem az első részt,és nagyon nagyon el vagyok varázsolva!! \m/ :littlehearth: \m/
Nem tudom miért,de már az első rész is hűha faktoros nálam :-bd :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 17:58

virag1 írta:Kedves Rita !

Gyorsan megnéztem. Eddig teljesen jó a sorozat a többi meg majd.............
Persze miért kell ennyire tesze-toszának beállitani főszereplőnket aki gyerekként sokkal magabiztosabb volt, azt még nem derült ki. Ha van egy gyerekkori tesója miért nem tanította meg normálisan öltözni ez is kérdés, persze akkor a "csinosabb " nem marad annak. Miért gondolják, hogy a göndör hajtól a ronda szemüvegtől valaki csúnya lenne. Jó persze kellenek az ellentétek.

Irod, hogy Dilraba Dimurat Újgur. Róluk annyit kell tudni, hogy a legközelebbi rokonnépnek a magyarokat tartják. A Tészta uton filmben is volt róluk szó, tehát nem kinaiak meg lehet nézni róluk képeket. Nagyon szépek a nők, némelyik kék szemű.

A felkapott színészekről meg az a véleményem nem érdekel ki mit mond vagy ír. Én más szemüvegen látom Őket.
Vagy számomra megkapó vagy nem. Azokat szeretem akik a különböző sorozatokban, filmekben új oldalukat tudják megmutatni és azonosulni tudnak a szereppel. Van olyan sorozat amiről ódákat zengenek de a főszereplő számomra nem szimpi igy bele se néztem. Vagy másik szokásom megnézem az elejét és a végét és eldöntöm érdemes e időt fordítanom a sorozatra kiváncsi vagyok -e a színészek játékára.

Tehát köszönet ez rendben van.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:


Kedves Virág! Igen gyors voltál! Köszönöm, az első visszajelzést! Azt gondolom erről a sorozatról,
hogy egy nagy kliséhalmaz lesz, ami nem baj, ha csempésznek bele színvonalat is, vagy időnként
klisémentes részeket, vagy valami mással teszik érdekessé.

Nagyon nem szeretem a rút kiskacsa történeteket, de ettől csak azt bírom kevésbé, ha egy lány
kiszolgáltatott, és örökké a hóna alá kell nyúlnia a férfi főhősöknek. Mivel épp nagy elhatározásban
vagyok, hogy olyan sorozatokba is belevágok, amiben nem kedvelem az alapszituációt, vagy a sztorit,
vagy a műfajt, azt gondoltam, hogy egy rút kiskacsás történet is belefér, igaz, Peter Sheng nagyot
lökött az elhatározásomon. A Go Princess Go után kíváncsi voltam rá, hogy tud-e mosolyogni. Tud!

Igen, a Tésztaút óta vagyok oda az ujgurokért, és az egész tartományért!

Mikor még csak néző voltam, nagyon sok sorozatba bele sem kezdtem, ha a szereplők közül valamelyiket
nem kedveltem, és zokszó nélkül bármikor abbahagytam a nézését, ha nem tetszett a történet.

Nagyon örülök, hogy az első két rész átment a rostán! Nálam is!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 18:08

Szilvia333 írta:Drága Ritám!!
Hálásan köszönöm az új sorozatod első 2 részének feliratát!!! ^:)^ ^:)^
Én az "eredeti" sorozatból megnéztem az első 2 részt és ott is hagytam,mert sajnos;A sztorit magát nagyon is jónak ítéltem meg az ismertetője alapján,de megtekintve fent említett részeket,igen csapnivalónak ítéltem a kivitelezést. :-q :-q
A képeket elnézve,ez a színésznő elképesztően gyönyörű szép!!!! És belőle faragtak egy lepusztult kinézetű valakit,ez fantasztikus!!! :-bd :-bd :-bd

Szia Szilvia! Mikor olvastam ezt a hsz.-dat, elhatároztam, hogy a válaszban azt
kérdezem meg elsőként, hogy akkor ebbe a verzióba nem fogsz belenézni a rossz
élmény miatt. De mire ide jutottam, már meg is írtad az első benyomásaidat, ami
azt jelzi, hogy belekezdtél a soriba. Hab a tortán, hogy TETSZIK! Mivel te sem
láttad az eredetit, már hárman vagyunk a csapatban! Hurrá!

Látszik, hogy koreai az eredeti:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 18:34

Kata58 írta:Köszönettel vittem a két rész feliratát. Engem nagyon érdekel ez a változat is mert a koreaiért oda vissza vagyok annyira jól megválasztották a szereplőket... :D

Nagyon szívesen, Kata! Igaza van Szilviának! Kinek a pap, kinek a paplan! Te szeretted a
szereplőket, míg mi Virággal nem bírjuk Hwang Jung Eum-t. De így színes a világ!
Már most látom, hogy a legkevésbé Peter Sheng alakítása fog tetszeni. A Go Princess Go-nál
is azt éreztem, hogy nem lesz belőle színészóriás, és ez a véleményem nem változott látva
a játékát. De annyira nem rossz, hogy idegesítsen, szóval figyelni fogom, hátha a 40 rész
alatt mutat valami javulást.

Remélem, ez a változat sem fog csalódást okozni!

Már írtam, hogy a barátnőn nem fog múlni, hogy Huizhen visszanyerje az önbizalmát. Szeretem
őket együtt:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 18:37

szokola írta:Nagyon köszönöm az első két rész fordítását.

Kedves Ági! Nagyon szívesen!

:flower1: %%- :) :flower1: :D %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 12. 18:45

Szilvia333 írta: ...Most bőszen nézem az első részt,és nagyon nagyon el vagyok varázsolva!! \m/ :littlehearth: \m/
Nem tudom miért,de már az első rész is hűha faktoros nálam :-bd :-bd

Szilvia! Le a kalappal, hogy a csalódás ellenére adtál a kínainak egy esélyt! Nagyon szeretném,
hogy ne kelljen csalódnod! Ettől jobban már csak magamnak kívánom, hogy ne okozzon csalódást
a sori. Szörnyű lehet úgy fordítani 40 részt, hogy nem kedvemre való, amit látok. Mivel mindig
befejezem, amibe belekezdek, és a Pretty-be már belekezdtem, ezért nagyon ajánlom neki, hogy
végig színvonalas legyen!

Ilyen egy jó barát:

Kép
Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. március 12. 18:48

Nagyon szépen köszönöm a 1-2.rész feliratát és a videó linkeket!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. március 12. 19:23

Szia Rita! Az első részek megnézése után úgy gondolom, nem kell izgulnod. Én már néztem volna tovább! Nem hasonlítom össze a két verziót, úgy kezdtem nézni mintha nem ismerném a történetet. Végig nézem a sorozatot és ha lesz véleményem majd elmondom. Emlékszel a Full Hauzra ott is fordult a kocka, itt sem lehetetlen. Nagyon várom a következő részeket, azt hiszem ezzel elmondtam mindent!
Köszönöm a fordítást! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1104
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. március 12. 20:38

Kedves Rita!
Köszönöm az első két részt, szerintem nagyon jó lesz.
Én láttam a koreai változatot, de itt is nagyon szimpatikusnak látszik a két főszereplő.
Izgalommal várom a többit, bár az első két részt sem láttam még.
mato
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. március 4. 17:53

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: mato » 2017. március 12. 20:45

Kedves Rita!
Nagyon örülök az újabb sorozatnak, amit a Te fordításoddal nézhetek meg! Láttam a koreai változatot, s nekem tetszett. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle a kínaiak. Most még csak gyűjtögetek, később jelentkezek a véleményemmel. Külön köszönöm a Megás feltöltést!
üdvözlettel: Marcsi
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. március 12. 21:03

Szia Rita!

Köszönöm szépen a z első két részt! Csatlakozom azok táborához, akik még nem látták a koreait. :-)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. március 12. 21:26

Megnézve!!!
Eeeeeeeeeeeeeez aztán húúúúúúúúúúúú!!!!!!
Van egy ici-pici Betty a csúnya lány fílingje,de ettől függetlenül szupi jó!!!
Nagyon jól áthozták a mai modern kor munkahelyi farkastörvényekkel átszőtt világát,valamint a rangkórságos férfi udvarlók viselkedését!! A főszereplő férfiú(Péterke ha jól emlékszem) háááááááááááát, ... de ezen hiányosságot nagyon jól kompenzálja a két barátnő valódi őszinte barátsága!!
A Koreai változatnál nekem ez a szitu nem jött át,itt pótolva a hiányérzet!!!
A második részben az az irodai főnök manus tök gáz volt!!! Úgy beszélt szegény kislánnyal,hogy a szemeivel majd fel falta mint akinek életében nem volt nője,még óvodáskorában se,szóval nagyon jól hozta a figurát!! Aztán ott volt az a másik irodista srác akitől csak max 3 mondatot ha láthattunk,mikor megláttam egyből az ugrott be hogy őt jobban eltudtam volna képzelni a főszerepre,de aztán eszembe villant a háttér sztori miszerint ő gyerekként egy csúf kis béka volt;így aztán máris más szemmel néztem rá mint gazdag, első szerelmét nem felejtő hófehér királyfira!!!!! \m/ \m/ \m/ \m/
Izgatottan várom a következő részeket!!!! :-bd :-bd
Most azért kicsit rácsapok a kezemre,mert nagyon bizsereg,de ígérem türelemmel viseltetek ^:)^ ^:)^ ^:)^
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. március 12. 21:43

Kedves Rita orulok az uj sorozat inditásának ,már nagyon vártam naponta benézzem most mielott ki akartam kapcsolni a gépet gondoltam még megnézem...:)...En láttam a koreai verziot nekem tetszett ,és most kiváncsi vagyok nagyon a kinai verziora.a doramax rol toltom a filmet .Szép estét és nyugodt éjszakát kivánok mindnyájunknak....Szép álmokat ...Anna i-)
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2017. március 12. 22:06

Rita írta: Azért szöget ütött a fejembe,
hogy egy 16 részes soriból, hogy tudtak 40 részeset csinálni, de a kínaiak már csak ilyenek!

Kedves Rita, én is nagyon köszönöm az első kettő feliratot! :x Kíváncsian várom ám Peter Sheng szereplését a Go Princess után, ahol első számú kedvencem volt. :) A sztorit ismerve az az érzésem, hogy Bai Haoyu karakterét tökéletesen fogja hozni. :x
Ez a 40 rész tényleg izgalmas kérdés... Bár, úgy nézem, hogy a hosszát tekintve rövidebb 1-1 epizód, mint a koreaié, de mégis többlet tartalomra számíthatunk.

Kata, én is mielőbbi jobbulást kívánok mindkettőtöknek!

Mindenkinek szép hetet kívánok!

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: sipaer » 2017. március 12. 22:19

Kedves Rita!
Nagyon régen nem voltam már itt a fórumon, ezért először is szeretném megköszönni a sok munkádat, nem egyenként a filmeknél. Talán , ha jól emlékszem a Balerinó volt az utolsó amit meg tudtam nézni. Azért igyekeztem kb kéthetente benézni hozzád, és általában vittem is az újakat, de a megnézésükre nem volt időm. Megpróbálom majd apránként bepótolni vagy majd tartok egy hosszú maratont, ha máskor nem, akkor a nyári szünetben.
Nagyon várom a pretty részeit, örültem, mikor olvastam, hogy ezt a sorit választottad, mert nagyon szerettem a koreai verziót. Kíváncsian várom, hogy mit tettek hozzá a kínaiak, márcsak a hossza miatt is. Most gyorsan viszem a részeket. és megpróbálom majd a fordításoddal időben nézni, remélem sikerül.
Még egyszer köszönöm a sok mundkádat.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. március 12. 22:50

Kedves Rita!
Nagyon örülök,hogy elkezdted fordítani ezt a kedves sorozatot.Úgy látszik én vagyok az egyetlen,aki mind a két verziót látta már.Szívesen újra nézem,mert nagyon tetszett és külön öröm,hogy nem kell a feliratot bűvölve görcsölnöm a fordításon,hanem szépen kényelmesen a fotelben hátra dőlve csak élvezni a filmet.Nagyon szépen köszönöm az első két rész fordítását.Nálam a kínai volt a nyerő.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 13. 5:07

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a 1-2.rész feliratát és a videó linkeket!

Nagyon szívesen mindkettőt!

:flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 13. 5:22

B.Marika írta:Szia Rita! Az első részek megnézése után úgy gondolom, nem kell izgulnod. Én már néztem volna tovább! Nem hasonlítom össze a két verziót, úgy kezdtem nézni mintha nem ismerném a történetet. Végig nézem a sorozatot és ha lesz véleményem majd elmondom. Emlékszel a Full Hauzra ott is fordult a kocka, itt sem lehetetlen. Nagyon várom a következő részeket, azt hiszem ezzel elmondtam mindent!
Köszönöm a fordítást! :movingflower: :movingflower: :movingflower:


Szia Marika! Nagyon örülök a véleményednek! Én is néztem volna tovább, ezért sietek
a fordítással (most éppen tudok). Szeretnék a héten 3 részt hozni!
Az jó, ha úgy tudtad nézni, mintha először látnád a történetet. A thai Full House-ból
végül egy teljesen más sztori kerekedett ki, mint az eredetiből, szinte csak nyomokban
emlékeztetett rá. Meglátjuk, hogy a kínaiak mennyire bátrak a változtatás terén!

Szép hetet kívánok!

Qiao nem meri kimutatni az érzéseit a férfiaknak, ezért inkább cserélgeti őket. Lehet
hogy megváltozik a hozzáállása, ha Haoyu még párszor magához rántja, és megöleli:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 13. 5:37

nildiko írta:Kedves Rita!
Köszönöm az első két részt, szerintem nagyon jó lesz.
Én láttam a koreai változatot, de itt is nagyon szimpatikusnak látszik a két főszereplő.
Izgalommal várom a többit, bár az első két részt sem láttam még.

Kedves Ildikó! Nagyon aranyos tőled, hogy máris bizalmat szavaztál a Pretty-nek!

Engem csak egy dolog zavar igazán az, hogy 40 részes. A Rookie után, amely 45
részes volt, szerettem volna egy rövidebb sorit, erre újra egy ilyen hosszúba
kezdtem bele. Bennem van a hiba, szeretem a változatosságot. Nehezen tűröm,
ha nagyon sokáig ugyanazt a sorit kell fordítanom, még akkor is, ha imádom.
Viszont így igyekszem még gyorsabban fordítani és hármasával hozni a részeket.

Szép hetet kívánok!

Huizhen összetéveszti gyermekkori szerelmét egy idegen férfival. Ettől függetlenül
hamar egy hullámhosszra kerültek. Szerintem összeillettek:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 13. 5:47

mato írta:Kedves Rita!
Nagyon örülök az újabb sorozatnak, amit a Te fordításoddal nézhetek meg! Láttam a koreai változatot, s nekem tetszett. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle a kínaiak. Most még csak gyűjtögetek, később jelentkezek a véleményemmel. Külön köszönöm a Megás feltöltést!
üdvözlettel: Marcsi

Kedves Marcsi! Örülök, hogy újra van közös sorozatunk! Ha a koreai tetszett, biztosan
ez is fog!

Nagyon szívesen a feliratokat és a videókat is! Jó gyűjtögetést!


Huizhent felvették az álom munkahelyre:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Pretty Li Hui Zhen (2/40)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 13. 5:52

f.ági írta:Szia Rita!

Köszönöm szépen a z első két részt! Csatlakozom azok táborához, akik még nem látták a koreait. :-)

Szia Ági! Akkor már négyen vagyunk! Nagyon szívesen az első két részt!

Szép hetet kívánok!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég