My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 8:35

gyomar írta:Szép jó reggelt Rita!
Hálásan köszönöm neked az első három rész feliratát. ^:)^
Nagyon tetszett ez a három rész, szépen elkezdték kibontani a múltat.Most még mindenki sebzett, megbántott, de az már látszódik, hogy a fiatal, egyetemi szerelem nagy naggyá és méllyé nőtte ki magát. Tiffany Tang-ot nagyon kedvelem már több sorozatban láttam.Wallace Chungot még nem láttam semmiben, de nagyon helyes, jó kiállású pasi, jót fog tenni a szememnek.
Köszönöm szépen, Örömmel tartok ismét veled. Marcsi :)

Szia Marcsi! Ezért is volt nekem már fordíthatnékom, hogy találkozzam a "csapattal", akikkel olyan
jól tudunk együtt sorozatolni!

Boldog vagyok, hogy eddig csak jót olvasok a soriról, és még a java csak ezután jön. Ahogy írtad,
elkezdték bontogatnia múltat. Nagyszerűen eltalálták a múlt és a jelen történéseinek adagolását.
Semmit nem értünk meg egyszerre, de szép lassan mindenre fény derül, és összeáll a teljes kép.

Wallace karaktere szuper, és ahogy alakítja, még szuperebbé teszi. Imádom azokat a színészeket,
akik úgy játszanak, hogy mindent érzek, amit ők akarnak, hogy érezzek. Tiffany szerepe, ahogy a
neve, a Mosheng is mutatja, a "csendesség", ő meg pont ezzel tud hatni.

Nagyon szívesen!

Wallace Chung hongkongi színész-énekes sztár. Hihetetlen mennyi filmben, sorozatban szerepelt,
és mennyi lemezt adott el. Hogy bírja?:

Kép
Baraz Andrea
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 19. 17:15

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Baraz Andrea » 2017. augusztus 11. 9:54

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az új sorozatodat. Már alig várom a következő részeket.


Baraz Andrea
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 11. 11:54

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb gyöngyszemet amit elkezdtél fordítani.Még az éjjel letöltöttem,még az éjjel meg is néztem mind a hármat.Igaz már átnyúlt a mába.Fülemre raktam a hallgatót,hogy mást ne zavarjak.Nagyon dolgozik bennem a kíváncsiság.miért kellett nagy hirtelen Amerikába menni?Ha Ők voltak a suli álompárja,mi okozta,hogy hét évig egyik sem kereste a másikat.Van egy beszúrt mondat,hogy a srác adta ki az útját,de én nem hiszem.Gyanakszom a kedves hugicára,némi bajkeveréssel.Ugyanakkor más imádója is lehetett ,aki még képben sincs.Az előzetesben ketten lóbálnak egy kislányt.Ha az volt az oka?De egyedül érkezett a leányzó a reptérre.talán ,talán,??? Nem tudom kibírom -e? hogy Előrenézzem a részeket.Várom a folytatást.Üdv.Nagyi :-h :-h :-h
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 11. 14:23

Kedves Rita !


Köszi megnéztem gyorsan még éjjel.
A kezdés jó, szükséges a mult mert anélkül nem igazán érhető hogy a kedvesen ragadós csacsogós csajból, hogy lett a jelenbe ilyen zárkozott ember aki a barátnőjének sem mondja el mi történt vele és szerelmével miért mentek szét.
Azt meg külön imádom megin 7 évet vártak az újratlálkozásra. Ázsiában ez természetes úgy néz ki.
Na várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rosarium
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 15. 19:11

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rosarium » 2017. augusztus 11. 14:38

Csak "barátkozom" a lap használatával, öreg vagyok, félvak és ügyi-fogyi, úgyhogy elnézést... Köszönöm a munkád, és hogy megosztod velünk. A sorozatot letöltöttem, a feliratokat hozzátöltöm, aztán beletekerek, hogy lássam, sikerült-e, amúgy majd "maratonozni" fogok, ha kibírom! Ja, és amúgy én nem "imádom" a színészeket, de nagyon rokonszenveseknek találom. Az "imádni" kifejezés nálam már foglalt! Mégegyszer köszönöm!
@};-
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. augusztus 11. 16:35

Kedves Rita!Nagyon szépen kôszönöm az új sorozatodat.Nemtudom hogy ismered e a kissasian.com oldalt azon fent van ez a sorozat angol felirattal.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm már megyek is nézni!Kellemes hétvégét kívánok :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 17:00

Este mindenkinek válaszolok, most csak beugrottam, hogy egy csemegét mutassak az
angol feliratból.


A harmadik részben, a könyvtárban, Yichen egy jogi könyvet ajánl Moshengnek. Később
a lány pár doboz joghurtfélét nyújt át a fiúnak, és azt mondja, hogy...

463
00:39:54,670 --> 00:39:58,310
Tessék! A könyvajánlóért.


Így volt angolul írva (ezzel semmi gond, tökéletes):

463
00:39:54,670 --> 00:39:58,310
Here. Thanks for the book recommendation.



A 4. részben Yichennek eszébe jut ez a jelenet, de ezt mondatot adták Mosheng szájába:

203
00:16:07,860 --> 00:16:11,910
<i>This is for you to thank you for washing my hand towel.</i>


Magyarul így hangzik a fordítás: "Tessék, hálául, amiért kimostad a kéztörlőmet!"

Nooormáááliis??? És ez nem egyedi eset!!

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. augusztus 11. 18:28

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a fordítást.Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 11. 19:05

Rita írta:Este mindenkinek válaszolok, most csak beugrottam, hogy egy csemegét mutassak az
angol feliratból.


A harmadik részben, a könyvtárban, Yichen egy jogi könyvet ajánl Moshengnek. Később
a lány pár doboz joghurtfélét nyújt át a fiúnak, és azt mondja, hogy...

463
00:39:54,670 --> 00:39:58,310
Tessék! A könyvajánlóért.


Így volt angolul írva (ezzel semmi gond, tökéletes):

463
00:39:54,670 --> 00:39:58,310
Here. Thanks for the book recommendation.



A 4. részben Yichennek eszébe jut ez a jelenet, de ezt mondatot adták Mosheng szájába:

203
00:16:07,860 --> 00:16:11,910
<i>This is for you to thank you for washing my hand towel.</i>


Magyarul így hangzik a fordítás: "Tessék, hálául, amiért kimostad a kéztörlőmet!"

Nooormáááliis??? És ez nem egyedi eset!!

:)) =)) :)) =)) :-o na igen itt most győz a fantázia! :)) :)) :)) Lehet meg kellene nézni más nyelven is...feltéve, hogy nem valami ugyanilyen gagyi angolból lesz... :ympray: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rosarium
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 15. 19:11

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rosarium » 2017. augusztus 11. 19:06

Részvétem...
@};-
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 11. 19:56

Rita,ez tuti,hogy google fordító féle lehet,csak az az érdekes,hogy van amit eltalálnak?
Én próbáltam,amikor nem volt lefordítva és nagyon akartam tudni,hogy mit mondanak,
mert valami érzelem látszott az arcokon,de feladtam annyira nem volt jó,hogy rosszabb
már nem is lehetett volna :)) Együttérzek veled,nehéz lehet így nagyon,ha legalább lenne
valamelyik kópián más angol fordítás,de az is macerás,ha egyálltalán megoldható lenne is. #:-s
A vikin fenn van angolul,ha az segít Neked. :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. augusztus 11. 19:57

Szia Rita!

Nekem megint meglepi volt a sorozat feltétele. :-)
Hiába későn érő tipus lettem, remélem visszatérek egy idő után a megszokott énemhez.
Köszönöm szépen a kitett részeket!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 19:59

Kata58 írta:Szép reggelt mindenkinek délutánra megint vihart jósolnak ...tegnap alig bírtam becsukni az ablakokat és a redőnyt megmenteni a teljes leengedéssel...hűűű de most enyhe szellő van és évezem a hűst amig nem lesz melegebb!

Azért írok, mert a DA-n jeleztem, hogy elkészültél az első 3 rész fordításával, csak nem tudtam hogy tegyem be hogy hogyan elérhető! Sikerült megoldani, de azért légyszíves ellenőrizd Nem tudom az előbb miért nem láttam, hogy jól csináltam e... :-o :ymblushing: :-w
Spoiler: mutasd
bocsánat a belekontárkodásért.. teljesen más kapcsán voltam ott aztán eszembe jutottál és gondoltam miért ne, hátha még mindig azt hiszik csak tervezed, miközben meg már itt élvezhetjük is.


Elfelejtettem az előző hozzászólásnál, hogy a másik fotós, aki szerepel benne ő remekül játszik most A CRUEL ROMANCE- ben.! Olyan jó lenne ha kitennétek az ő képét is ahogy a lánnyal együtt dolgoznak... ;) :D \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Szia Kata! Nálunk három napja rettentő meleg van. Áll a levegő, eső sehol.

Köszönöm szépen a reklámot! Mellesleg sajnálom a D-A-t! Valamikor olyan nagy élet folyt ott.
Most meg napi egy-két hozzászólást látok a magyaroknál.

Yuanfeng végig édes pofa lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 20:07

Baraz Andrea írta:Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az új sorozatodat. Már alig várom a következő részeket.


Baraz Andrea

Kedves Andrea!

Nagyon szívesen a fordítást! Ha nagyon ügyes leszek, vasárnap délutánra lesz újabb
felirat, ha nem akkor hétfőre.


Xiao Xiao jól kitalálta, hogy hozza össze Yichent és Moshenget:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 20:24

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb gyöngyszemet amit elkezdtél fordítani.Még az éjjel letöltöttem,még az éjjel meg is néztem mind a hármat.Igaz már átnyúlt a mába.Fülemre raktam a hallgatót,hogy mást ne zavarjak.Nagyon dolgozik bennem a kíváncsiság.miért kellett nagy hirtelen Amerikába menni?Ha Ők voltak a suli álompárja,mi okozta,hogy hét évig egyik sem kereste a másikat.Van egy beszúrt mondat,hogy a srác adta ki az útját,de én nem hiszem.Gyanakszom a kedves hugicára,némi bajkeveréssel.Ugyanakkor más imádója is lehetett ,aki még képben sincs.Az előzetesben ketten lóbálnak egy kislányt.Ha az volt az oka?De egyedül érkezett a leányzó a reptérre.talán ,talán,??? Nem tudom kibírom -e? hogy Előrenézzem a részeket.Várom a folytatást.Üdv.Nagyi :-h :-h :-h

Szia Nagyi! Általában én is annyit tudok egy sorozatról sztorijáról, mint ti, mert a fordítással
szoktam haladni, és csak nagyon ritkán leskelődöm előre. Nagyon szeretek veletek együtt nézni,
mert olyan jó elolvasni, hogy ki mit gondol a folytatásról. Most más a helyzet, mert én már
kétszer is láttam a Napfényt, pontosan tudom, mikor, mi fog történni, de nem bánom, mert
azt is nagyon élvezem, hogy egyes jeleneteket látva, ti milyen találgatásba bocsátkoztok.
Égek a vágytól, hogy válaszoljak a kérdéseidre, de nem teszem, mert így sokkal izgalmasabb
lesz neked.
Annyit mondok csak, hogy HIDEG! És még valamit. Mosheng az igazat mondta!
Yichen valóban azokat a mondatokat mondta a lánynak, amiket gondolatban idézett a barátnője
előtt. Látszik, mennyire meg van lepve, hogy Xiao Xiao másképp tudja a történetet. Azonnal
le is veszi, hogy az itthon maradottak mind azt hiszik, hogy ő hagyta el Yichent.

Már én is várom a folytatást!

Nagyon szívesen a gyöngyszemet!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. augusztus 11. 20:28

Rita! Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot. ^:)^ Begyűjtöm a felirtokat, de most nem fogok veletek haladni, csak majd később kapcsolódom be. :( Tiffany Tangot a Diamond Loverben láttam, Wallace Chungot nem ismerem. Szép párnak néznek ki. :)
Annyi szépet és jót írtok róla, amit továbbra is olvasni fogok. :) Nemrégen belefogtam a Jing Bi Rokba, és elég lassan haladok vele, pihentetni kell a szememet. ;;) Jó szórakozást kívánok minden nézőnek. B-)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 20:40

virag1 írta:Kedves Rita !


Köszi megnéztem gyorsan még éjjel.
A kezdés jó, szükséges a mult mert anélkül nem igazán érhető hogy a kedvesen ragadós csacsogós csajból, hogy lett a jelenbe ilyen zárkozott ember aki a barátnőjének sem mondja el mi történt vele és szerelmével miért mentek szét.
Azt meg külön imádom megin 7 évet vártak az újratlálkozásra. Ázsiában ez természetes úgy néz ki.
Na várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon fontos, hogy már az eleje is tetszik, nem kell várni, hogy mikor lesz már
jobb, mikor alakul már valamerre a sztori.


Nagyon kell a múlt, anélkül valóban nem érthető a történet. Sokan kritizálták Tiffanyt az alakítása
miatt, én pedig nagyon is meg tudom érteni, hogy miért ilyennek mutatja az Amerikából visszatérő
Moshenget. A történtek ismeretében (és itt most nem csak szakításra gondolok) nem is tudom
másmilyennek elképzelni.

Ahogy Nagyinak írtam fentebb, nagyon szíven üti, amikor meghallja, hogy a barátnője őt okolja a
szakítással, holott pont az ellenkezője történt. Szerintem úgy érzi, ha most előállna a saját történetével,
Xioa Mei nem hinne neki. Inkább csendben van és figyel. Jichen hideg viselkedése miatt hozzá sem mer
közeledni, ráadásul azt hiszi, hogy együtt vannak Yimeijel a mostoha húgával.

Igen, a sok év különlét! Tipikus! De az is, hogy közben megáll az idő, másra rá sem tudnak nézni. Pedig
hét év rettentő sok!

Hamarosan jön az újabb három rész, vagy vasárnap délután vagy hétfőn.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 20:48

Rosarium írta:Csak "barátkozom" a lap használatával, öreg vagyok, félvak és ügyi-fogyi, úgyhogy elnézést... Köszönöm a munkád, és hogy megosztod velünk. A sorozatot letöltöttem, a feliratokat hozzátöltöm, aztán beletekerek, hogy lássam, sikerült-e, amúgy majd "maratonozni" fogok, ha kibírom! Ja, és amúgy én nem "imádom" a színészeket, de nagyon rokonszenveseknek találom. Az "imádni" kifejezés nálam már foglalt! Mégegyszer köszönöm!

Rosarium, köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Bár régóta ismerjük egymást, de itt nálam,
még csak most írtál először. Szerencsére ez a fórum ugyanaz, mint a Doramaforeveré, és a D-Addictsé,
úgyhogy gyorsan meg fogod szokni.

Jó gyűjtögetést, de ha mégsem bírnád ki, akkor szívesen olvassuk a véleményedet.

Tudom, mire gondolsz a "foglalt" szóval, elfogadom és megértem. Én nagyon sok mindent tudok imádni,
nekem ez így természetes.

Nagyon szívesen a feliratot!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 20:57

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen kôszönöm az új sorozatodat.Nemtudom hogy ismered e a kissasian.com oldalt azon fent van ez a sorozat angol felirattal.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm már megyek is nézni!Kellemes hétvégét kívánok :x

Kedves Edit! Nagyon szívesen a Napfényt! Ismerem azt az oldalt, de nem szoktam használni.
Most viszont belenéztem az első részbe, hátha más feliratot használnak, mint én, de nem,
ugyanazt a vackot. Égre földre kerestem másik verziót de nem találtam.

Nagyon szívesen! Neked is kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 21:03

Paggy írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a fordítást.Paggy

Kedves Paggy! Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 21:19

cicus írta:Rita,ez tuti,hogy google fordító féle lehet,csak az az érdekes,hogy van amit eltalálnak?
Én próbáltam,amikor nem volt lefordítva és nagyon akartam tudni,hogy mit mondanak,
mert valami érzelem látszott az arcokon,de feladtam annyira nem volt jó,hogy rosszabb
már nem is lehetett volna :)) Együttérzek veled,nehéz lehet így nagyon,ha legalább lenne
valamelyik kópián más angol fordítás,de az is macerás,ha egyálltalán megoldható lenne is. #:-s
A vikin fenn van angolul,ha az segít Neked. :x

Cicus, fogalmam sincs, hogy mi helyzet ezzel az angol szöveggel. A vikin fordították, az meg úgy
szokott menni, hogy a kínaiul és az angolul is tudók hallás alapján lefordítják angolra a kínai beszédet.
Na most azt megérteném, ha valaki tud kínaiul, mert az az anyanyelve, de nem tudja jól leírni angolul
a szöveget, emiatt maradnak benne elírások, helyesírási hibák. Ez oké, nekem sem lenne könnyű angolra
fordítani egy magyar sorozatot. Ez a nehezebb. De azt már sehogy sem értem, hogy ha kínaiul sem tud,
akkor minek áll be fordítani. Hogy lehet a könyvajánlást kéztörlő mosással összekeverni?

Nem baj, nem lesz gond, meg fogjuk érteni a sorit, mert öt év alatt már annyi rutint szereztem, hogy
kisebb akadályok nem állítanak meg. A vitaverseny igen, az meg nem számít!

A vikin nincs fent ez a verzió, csak a vágott. Valamikor ott volt, csak egy tisztogatás áldozata lett.
Sajnos nincs másik felirat!

Kellemes hétvégét kívánok!

A vágott változatban saját maguk játszák az egyetemista énjüket is. Azt hittem fura lesz, de ők is nagyon
cukik (most nem azért, de Tiffany 31 éves volt, Wallace meg 40!!!!):

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 21:26

f.ági írta:Szia Rita!

Nekem megint meglepi volt a sorozat feltétele. :-)
Hiába későn érő tipus lettem, remélem visszatérek egy idő után a megszokott énemhez.
Köszönöm szépen a kitett részeket!

Szia Ági! Megnevettettél! Semmiről nem maradtál le, még 29 rész hátra van ebből, és még
ott a négy részes My Sunshine is!

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 21:33

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot. ^:)^ Begyűjtöm a felirtokat, de most nem fogok veletek haladni, csak majd később kapcsolódom be. :( Tiffany Tangot a Diamond Loverben láttam, Wallace Chungot nem ismerem. Szép párnak néznek ki. :)
Annyi szépet és jót írtok róla, amit továbbra is olvasni fogok. :) Nemrégen belefogtam a Jing Bi Rokba, és elég lassan haladok vele, pihentetni kell a szememet. ;;) Jó szórakozást kívánok minden nézőnek. B-)

Szia Gabi! Nagyon-nagyon sajnálom! És pont ennél a sorinál, amit már annyira vártam! Az ad némi reményt,
hogy azt írtad, majd bekapcsolódsz, szóval van esély rá, hogy még a vége előtt itt leszel! Ugyanakkor tudom,
hogy nem jó a szemednek a képernyő, úgyhogy be is fogtam a számat!

Jó "jingbirokozást"! Várunk vissza!

Belőlük is lett naptár, 2015-ös:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. augusztus 11. 21:48

Rita írta:és még
ott a négy részes My Sunshine is!

Rita!
Ezzel most megfogtál! :-)
Igaz, aludtam vagy 3,5 órát az éjszaka a kedves nem ott lakó szomszéd ismerőse miatt, aki kiderült, hogy méheket telepitett már másodjára be a kert végébe hajnal negyed egytól fél kettőig. Én meg végig aszisztáltam belilult fejjel, mert ha felkeltenek éjszaka kitör belőlem az oroszlán.
Tehát most igy fél kómásan nekiálltam és megkerestem volna a négy részes My Sunshine-t. :-)
Rájöttem, bennem van a hiba, mert nem birtam megfejteni :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 21:55

Ági! Azt még nem töltöttem fel, majd csak ez után, hogy ne keveredjünk!

Az a sori ennek a rövidített változata. Részben összevágták a 32 részesből a jeleneteket,
de csak azt a részt, amikor felnőttek a szereplők. A fiatalkori jeleneteket pedig újraforgatták
a két főszereplővel, vagyis Tiffanyval és Wallace-szal.

De ez a négy rész, csak akkor igazán élvezhető, ha láttuk a 32 részest.

Jó éjt!

Kupán kellett volna vágni a szomszédot, a sötétben úgysem látta volna, hogy ki az! Hihi!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég