My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 11. 21:59

Kedves Rita! Viszem a 3 részt.

Sajnos nagy vihar volt nálunk, tegnap már nem volt áramunk. Ma is 8 óra után lett.
Köszönöm szépen a 3 részt. Veletek tartanék a nézésben.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 22:06

nildiko írta:Kedves Rita! Viszem a 3 részt.

Sajnos nagy vihar volt nálunk, tegnap már nem volt áramunk. Ma is 8 óra után lett.
Köszönöm szépen a 3 részt. Veletek tartanék a nézésben.

Kedves Ildikó! Örülök, hogy jöttél az első részekért, és annak is, hogy együtt fogjuk
nézni! Nagyon jó lesz!

Nálunk nagy hőség van, áll a levegő, és viharnak semmi nyoma, de tud az hirtelen is jönni.

Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. augusztus 12. 7:55

Drága Rita,

Sikerült máris megnéznem az eddig feltett részeket,és azt kell,hogy mondjam, hogy megvettél magadnak. *-*
Imádtam minden percét, egyedül azt sajnáltam, hogy a 3-dik rész után már nem volt tovább, de türelmesen várom a folytatást, mert bőven megéri. ;)
Nagyon tetszik, hogy nem csak a jelenben vagyunk, hanem párhuzamosan, amikor egy régi emlék feltűnik, talán csak egy mondat alapján is, máris visszatekintünk a múltba. Ami számomra furcsa, de gondolom az elmúlt 7 év a oka ennek, hogy Zhao az egyetemen virgonc és nyitott volt, viszont a jelenben meg pont az ellenkezőjét látjuk, vagyis a visszahúzódót, de gondolom, ennek oka van és erre a későbbiekben ezt jobban kifejtik. :)

Szép hétvégét,
Millió csók és puszi
Brigi
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. augusztus 12. 9:16

Kedves Rita!
Köszönöm az első 3 rész fordítását! Megnéztem és tetszett! :) Az előző hozzászólásomban rosszul fejeztem ki magam. Még akkor lestem bele a sorozatba, amikor még nem készült el hozzá a feliratod. Ezért írtam, hogy veled fogok haladni, hogy a nyelvi hiányosságaim miatt ne maradjak le semmiről. :ymblushing:
Gratulálok a 60. fordításodhoz! Ez nagy dolog, rengeteg belefektetett szeretet és rengeteg munka a részedről. Csak meghajolni tudok előtted és nagyon köszönöm! Sok fordításodat láttam. Nem tudom másnak mit adnak, de nekem feltöltődést,nyugalmat és elűzik a magányomat. Így nem tudom elégszer megköszönni sem neked, se a hozzád hasonló fordítók önzetlen munkáját! ^:)^ :littlehearth: KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. augusztus 12. 16:31

Kedves Rita !
Nem maratonozok ,nézem a filmet haladok veled ,mint a Rokynál ! Azt hiszem most teljesen beszippantott engem ez a Kinai film világ .
Nem csak ez a film a My Sunshine ,nagyon szeretem az ilyen témájú filmeket ,most nézem a Love Me If Dare fordításodat is .Közben letöltöttem a The Qeen of Sop cim filmet is te ajánlottad még régebben ,de most a barátnőm nézte és azt mondta ezt látnom kell !
Szeretem a Sunshine szereplőit a főszereplő hölgyet már sok filmben láttam szeretem ,de a férfit nem ismerem ,gyorsan rákerestem és beugrott ő játszik a General and-ban ( de jó lenne ezt is megnézni ) .Az első 3 részben most már látjuk nagyjából hogy mik voltak az előzmények ,így most már nagyon várom a fejleményeket ,szegények jól félre értették egymást 7 évvel ezelőtt ,mivel látni ,hogy mind a ketten még a szívükben őrzik egymást .Jó hétvégét ,jó pihenést kívánok ! :-h Nagyon szépek a természet képeid ,te fotózod őket ?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 16:43

Ildi, Brigi, Erzsébet! Most fordítok, de este jövök válaszolni!

Erzsébet, igen! Amit a fb-on, vagy itt a Társalgóban látsz, azokat a fotókat,
mind saját magam fényképeztem. A fordítás után az a második hobbim!

Ezt a zengőlegyet is:

Spoiler: mutasd
Kép



Kellemes szombatot kívánok!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. augusztus 12. 19:36

Kedves Rita letoltve a sori és vittem az elso részeket.... :) ...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 20:34

Jó szórakozást kívánok a 4.-5. részhez!

Ezekben a részekben már majdnem minden kiderült, hogy mi is történt a diák Mosheng
és Yichen között.


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. augusztus 12. 20:38

Ritám drága és a 4-5 részt is és megvan mit is nézzek ma este....Koszonom ...<3....
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 12. 20:40

Köszönettel vittem, megnézni majd holnap fogom, mert most Istentiszteletet hallgatok! Jövök majd referálni... :D :ymhug: :-h :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 12. 20:50

Ebben a pillanatban töltöttem le az utolsó részt és látom már fenn van két
új fordítás. :x Rita egy angyal vagy :littlehearth: :movingflower: Köszönöm szépen
és már nézem is,mert annyira jóóó.
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. augusztus 12. 21:27

Kedves Rita!
Ma kezdtem el nézni, szokásommal ellentétben nem várom meg míg lefordítod a teljes sorozatot - és milyen jól tettem! Nagyon tetszik ahogy rögtön az események sodrásába kerülünk , valóban nem húzzák-vonják hosszú részeken keresztül:) A szereplőket eddig nem ismertem, de rögtön a szívemhez nőttek:) Köszönöm a 4-5. részt is.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 21:42

wsxwsx18 írta:Drága Rita,

Sikerült máris megnéznem az eddig feltett részeket,és azt kell,hogy mondjam, hogy megvettél magadnak. *-*
Imádtam minden percét, egyedül azt sajnáltam, hogy a 3-dik rész után már nem volt tovább, de türelmesen várom a folytatást, mert bőven megéri. ;)
Nagyon tetszik, hogy nem csak a jelenben vagyunk, hanem párhuzamosan, amikor egy régi emlék feltűnik, talán csak egy mondat alapján is, máris visszatekintünk a múltba. Ami számomra furcsa, de gondolom az elmúlt 7 év a oka ennek, hogy Zhao az egyetemen virgonc és nyitott volt, viszont a jelenben meg pont az ellenkezőjét látjuk, vagyis a visszahúzódót, de gondolom, ennek oka van és erre a későbbiekben ezt jobban kifejtik. :)


Kedves Brigi! Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszik a sori! Azt írod, kár, hogy a 3. rész
után nem tartott tovább. Óhajod teljesítve, máris nézheted a 4.-5. részeket is!

Igen, oka van Mosheng csendes és visszahúzódó lett, és nem csak a szakítás az oka.

A mai részekkel, már majdnem mindent ismerünk a múltjukból, ezért jobban fogjuk érteni a
jelen történéseit.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Hogy ez a vitaklubos lány mekkora idióta! Ezzel a mentalitással akarta meghódítani Yichent?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:02

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Köszönöm az első 3 rész fordítását! Megnéztem és tetszett! :) Az előző hozzászólásomban rosszul fejeztem ki magam. Még akkor lestem bele a sorozatba, amikor még nem készült el hozzá a feliratod. Ezért írtam, hogy veled fogok haladni, hogy a nyelvi hiányosságaim miatt ne maradjak le semmiről. :ymblushing:
Gratulálok a 60. fordításodhoz! Ez nagy dolog, rengeteg belefektetett szeretet és rengeteg munka a részedről. Csak meghajolni tudok előtted és nagyon köszönöm! Sok fordításodat láttam. Nem tudom másnak mit adnak, de nekem feltöltődést,nyugalmat és elűzik a magányomat. Így nem tudom elégszer megköszönni sem neked, se a hozzád hasonló fordítók önzetlen munkáját! ^:)^ :littlehearth: KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Kedves Ildi! Minden világos! Boldog vagyok, hogy nézzük együtt!

Köszönöm szépen a kedves szavakat! Öt éve semmi más szenvedélyem nincs, csak a
fordítás. Igaz, hogy két éve belépett az életembe a fotózás is, de az csak hobbi, és
vigyázok, hogy ne is menjen a fordítás rovására.

Én úgy vagyok vele, mint te, én is sokat kaptam Ázsiától, és a sorozatoktól. Remélem,
még sokáig így lesz!

Mindent nagyon szívesen!

Annyira röhögtem, amikor a Vitakörös másodéves nagyokosnak beszóltak a fiúk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:14

Erzsike54 írta:Kedves Rita !
Nem maratonozok ,nézem a filmet haladok veled ,mint a Rokynál ! Azt hiszem most teljesen beszippantott engem ez a Kinai film világ .
Nem csak ez a film a My Sunshine ,nagyon szeretem az ilyen témájú filmeket ,most nézem a Love Me If Dare fordításodat is .Közben letöltöttem a The Qeen of Sop cim filmet is te ajánlottad még régebben ,de most a barátnőm nézte és azt mondta ezt látnom kell !
Szeretem a Sunshine szereplőit a főszereplő hölgyet már sok filmben láttam szeretem ,de a férfit nem ismerem ,gyorsan rákerestem és beugrott ő játszik a General and-ban ( de jó lenne ezt is megnézni ) .Az első 3 részben most már látjuk nagyjából hogy mik voltak az előzmények ,így most már nagyon várom a fejleményeket ,szegények jól félre értették egymást 7 évvel ezelőtt ,mivel látni ,hogy mind a ketten még a szívükben őrzik egymást .Jó hétvégét ,jó pihenést kívánok ! :-h Nagyon szépek a természet képeid ,te fotózod őket ?

Kedves Erzsébet! A lelkemet cirógatod a kedvenc kínai sorozataim felsorolásával! Mind a három a
dobogó első fokán foglal helyet! Nagyon fognak neked is tetszeni!


Erzsébet, kukkants be a tajvani sorik közé is! Azok is kedvencek, persze nem mind egyformán, de
az a lényeg, hogy mind nagyon klassz!


A mai részekből már sok mindent meg fogunk érteni, de még hiányzik pár adalék, ami szintén kiderül
szép lassan. Igen, nagyon félreértették egymást, de nem ez jelentette a tragédiájukat. Moshenget
ismerve, ha nem kellett volna másnap elmennie Amerikába, nem hagyta volna annyiban a dolgot. Addig
járt volna Yichen nyakára, amíg ki nem deríti, miért nem akarja többé látni a fiú.

Korábban már válaszoltam a fotós kérdésedre, de itt is leírom, hogy minden fb-ra és ide a fotósarokba
kitett fotó a sajátom, én fényképeztem őket. Örülök, ha tetszik!

Yichen nagyon szeretné, de hiába! Nem sokáig tudja kivonni magát Mosheng bűvköréből:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:17

annamama írta:Kedves Rita letoltve a sori és vittem az elso részeket.... :) ...

annamama írta:Ritám drága és a 4-5 részt is és megvan mit is nézzek ma este....Koszonom ...<3....

Kedves Anna! Ismerve téged, szerintem te is nagyon fogod élvezni a sorit!

Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:23

Kata58 írta:Köszönettel vittem, megnézni majd holnap fogom, mert most Istentiszteletet hallgatok! Jövök majd referálni... :D :ymhug: :-h :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)

Nagyon szívesen, Kata! Hallgasd csak az istentiszteletet, tudom, hogy mennyire fontos
szerepet tölt be az életedben!

Holnapra pedig jó szórakozást! Várom, hogy tetszett, bár majdnem biztos vagyok benne,
mit fogsz írni!

A 4. rész végén, és az 5. rész elején van a vitaverseny, amit nem tudtam lefordítani:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:27

cicus írta:Ebben a pillanatban töltöttem le az utolsó részt és látom már fenn van két
új fordítás. :x Rita egy angyal vagy :littlehearth: :movingflower: Köszönöm szépen
és már nézem is,mert annyira jóóó.

Cicus! Nagyon szívesen! Nyugodtan írhatom, hogy minden résszel egyre jobb lesz!

Remélem, gyorsan tudom hozni a következő két részt is!

Ez egy sorsdöntő pillanat, nagyon humoros köntösbe bújtatva:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 12. 22:35

ajussi írta:Kedves Rita!
Ma kezdtem el nézni, szokásommal ellentétben nem várom meg míg lefordítod a teljes sorozatot - és milyen jól tettem! Nagyon tetszik ahogy rögtön az események sodrásába kerülünk , valóban nem húzzák-vonják hosszú részeken keresztül:) A szereplőket eddig nem ismertem, de rögtön a szívemhez nőttek:) Köszönöm a 4-5. részt is.

Kedves Györgyi! Nagyon-nagyon örülök, hogy változtattál a szokásodon, és te is bekapcsolódsz
hozzánk! Érezd jól magad az "együtt nézős" csapatban!


Ahogy írod, azonnal behúz a sori, és ahogy haladunk, egyre inkább ezt fogod érezni. Nagyon jó
lesz továbbra is!

Olvasva társaink írását, talán Tiffanynak lehet több lefordított, vagy fordítás alatt álló sorija,
Wallace-nak kevesebb. Én is még csak most látom először őket.

Nagyon szívesen!

Ők pedig nagyon édesek a mai részekben is!

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 13. 1:04

Kedves Rita !

Köszi az ujabb két részt, gyorsan megnéztem ezt is.
Bontakozik a történet de az már világos Mosheng családjában valami zavar van, az apja nem őszinte és biztos Ő volt aki rábeszélte Yichent hogy hagyja el a lányt. De egy lánynak szüksége lenne az anyjára is de a pár képkockából azt láttuk hogy nincs.
Yichen sem volt őszinte nem mondott a családjáról el semmit.
Yimer az álhug meg szintén csak a saját nézőpontjából mondta hogy együtt vannak, ezzel megzavarta Moshenget.
Szeritem még ami nagyon fura volt a jogi csoport vislekedése, bár tudják hogy az egyik lány szeret szemétkedni de a többiek miért nem állitják meg. Ez Őket is minősíti. Ilyet már több ázsiai történetben lehetett látni, ez követendő példa lenne???????????????????Nem hiszem.
Ami még elgondolkoztam Mosheng többször fölteszi a kérdést Yichen szeretei e. De ez a kérdés fontosnak néz ki de a " fiatalságomból " adódóan azt tapasztaltam nem ez a fontos, hanem hogy te mit érzel. Szereted e azt a másikat. Ha viszont bizonytalanság van akkor "mintha megérezné " az ember hogy valami nem teljes közöttünk. Szoktam mondani nincsenek egy hullámhosszon.
Tehát ami történik közöttük az várható.
Egyébbként várom a folytatást mi fog mág történni mert az látható, hogy több lány is nyomul Yichengre nyiltan és titkon. Sajnos a NŐK bosszuállók tudnak lenni. Nem is tudom miért??????????????? Vélt vagy valós sérelmekért azt hiszem.
Na....köszi hogy fordítod a rossz angol ellenére, ez egy jó kis sorozat.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rosarium
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 15. 19:11

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rosarium » 2017. augusztus 13. 4:44

Köszönöm szépen az új feliratokat! Szeretettel: Rosarium
@};-
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. augusztus 13. 7:00

Rita Kedves!

Vittem a Sunshine 4-5. részének a feliratát, köszönöm szépen a munkádat. Üdv: Ildikó :x
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. augusztus 13. 8:20

Üdvözlök Mindenkit az új beszélgetősben! Drága Ritánk! Hálásan köszönöm, hogy itt lehetünk újra!


Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 13. 8:48

Kedves Rita! Köszönöm szépen a két új rész fordítását! Kíváncsi vagyok ,hogyan folytatódik a történet. :-bd :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
tucsokbogar
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:47

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: tucsokbogar » 2017. augusztus 13. 9:34

Kedves Rita!! Hálás köszönet a gyors forditásért!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Rita valamint 15 vendég