My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. augusztus 13. 9:59

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket, azt hiszem elkezdem, és megpróbálok Veled együtt haladni.
Szép napot kívánok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 13. 10:00

sziasztok! szép vasárnapot mindenkinek! Reggelin túl vagyunk,az ebéd fele már a tűzhelyen..úgyhogy gyorsan meg is néztem az újabb két részt! :D .
Nagyon tetszik, ahogy egyre jobban kibontakozik a múlt, a maga bájával, és fondorlataival együtt gondolok itt elsősorban a jogi vitacsoport nőtagjára! Micsoda kis áspiskígyó..na és az álhugica, mindent megtesz , hogy Mosheng lehetőleg félreértse a helyzetet, és félreálljon. :-o

bár úgy néz ki a fiú a kitartó Moshenget választja, "előjog" címén de be nem vallva is nagyon tetszik neki a hirtelen előléptetett "barátnő".! :D :-bd ! Annál inkább fejbe vágott annak a felismerése, hogy valami oknál fogva pont az apja fogja szétválasztani a fiatalokat, lehetséges hogy valamelyik szülő az oka az árvaságának?! Hát majd kiderül...Mindenesetre a kollégiumi szokatlan szakítással szerintem még találkozunk....másként nem leszünk okosabbak! :-bd :-?? Vajon mi fog még kiderülni?! :-?? :-??
Mindenesetre a zárókép nagyon tetszett, hogy mindenről elfelejtkezve futott Mosheng után.... :)) . szóval nincs ez a meccs még lefutva...fogunk még mi itt szurkolni rendesen!!!! :) :D :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 13. 10:59

Köszönöm Rita az újabb két részt. 2-ig láttam, ma szeretném megnézni 5-ig.
Ne hajtsd magad annyira, de mivel te láttad, biztos tudod mennyire szeretnénk mi is látni.
bár azt mondják az odavezető út a legszebb, és értékes, de mindenkit nagyon érdekel a vége, ami remélem boldogsággal végződik. @};-
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 13. 12:10

Szia Rita!
Tegnap megnéztem a két új részt és valóban egyre jobb lesz,már így az elején is látom,hogy
azon kevesek közé fog tartozni ez a sorozat amelyeket nem a bosszúság,hanem a jó érzés
határoz meg,annak ellenére,hogy lesznek benne nehézségek,mert az élet ilyen,de a megoldás
más szinten történik a két főszereplő személyiségéből adódóan.Tényleg nem zavaró,hanem
inkább jót tesz a megértéshez,hogy mindig visszatér a múlt eseményeihez és még a gondolatok
is "látszanak" a néző számára.Mosheng annyira aranyosan nyomul,hogy ezt tényleg nem nevezném
nyomulásnak,mert mindig szem előtt tartja a másik érzéseit,nem önmagára gondol elsősorban,ami
azért nem jellemző a mai emberek nagy többségére,ahol mindig manipuláció van.Mivel Yichen is
hasonló jellem ezt észre is veszi és még szép,hogy beleszeret a lányba.A kis manipulátorok,így
lepattannak róluk (Yimei,joghallgató csaj és biztosan lesznek még jó páran).
Elgondolkodtató,hogy az ember még mindig mennyire eltorzult értékrendet követ,de ezt úgy is
mindenki észreveszi aki nézi a sorozatot,de nem csak ,hanem a többit is. ;)
Nagyon drukkolok,hogy képesek legyenek kezelni azokat a dolgokat amik várnak rájuk és ne
változzanak meg,maradjanak őszinték,mert a hazugság a boldogtalanság oka.
Úgy hogy várom nagyon a történéseket :x
Gyönyörű vasárnapot,végra a hőségnek is vége van :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 14:29

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az ujabb két részt, gyorsan megnéztem ezt is.
Spoiler: mutasd
Bontakozik a történet de az már világos Mosheng családjában valami zavar van, az apja nem őszinte és biztos Ő volt aki rábeszélte Yichent hogy hagyja el a lányt. De egy lánynak szüksége lenne az anyjára is de a pár képkockából azt láttuk hogy nincs.
Yichen sem volt őszinte nem mondott a családjáról el semmit.
Yimer az álhug meg szintén csak a saját nézőpontjából mondta hogy együtt vannak, ezzel megzavarta Moshenget.
Szeritem még ami nagyon fura volt a jogi csoport vislekedése, bár tudják hogy az egyik lány szeret szemétkedni de a többiek miért nem állitják meg. Ez Őket is minősíti. Ilyet már több ázsiai történetben lehetett látni, ez követendő példa lenne???????????????????Nem hiszem.
Ami még elgondolkoztam Mosheng többször fölteszi a kérdést Yichen szeretei e. De ez a kérdés fontosnak néz ki de a " fiatalságomból " adódóan azt tapasztaltam nem ez a fontos, hanem hogy te mit érzel. Szereted e azt a másikat. Ha viszont bizonytalanság van akkor "mintha megérezné " az ember hogy valami nem teljes közöttünk. Szoktam mondani nincsenek egy hullámhosszon.
Tehát ami történik közöttük az várható.
Egyébbként várom a folytatást mi fog mág történni mert az látható, hogy több lány is nyomul Yichengre nyiltan és titkon. Sajnos a NŐK bosszuállók tudnak lenni. Nem is tudom miért??????????????? Vélt vagy valós sérelmekért azt hiszem.
Na....köszi hogy fordítod a rossz angol ellenére, ez egy jó kis sorozat.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Olyan jó úgy olvasni a ti véleményeteket, hogy én tudom a miérteket is, amit ti még nem.
Teljesen más megvilágításba helyezitek a sztorit, akár még egy sorit össze lehetne hozni az ötleteitekből.
Az is látszik - nehogy sértésnek vedd, rám is igaz -, hogy a sok sorozat hatására sablonosan gondolkodunk.
Mosheng apjáról én is rosszat gondoltam, pedig azt kellett volna szem előtt tartanom, amit láttam belőle.
Hinnem kellett volna a szememnek. Ez a férfi a felesége helyett is imádja a lányukat, maga is szegény
sorból küzdötte fel magát, emiatt semmi kivetni valót nem látott abban, hogy a lánya egy szegény fiúval
jár. És az is világos, hogy nem okozna "csak úgy" ekkora fájdalmat a lányának. Tehát máshol lesz majd a
megoldás.

Hogy ne vegyem el az izgalmat, ezért csak olyan dolgokról írok, amik úgyis nyilvánvalóak.

Mosheng anyja nem is anya. Még soha nem láttam egy sorozatot sem, amiben ilyen érzéketlen anti-anya
karaktert mutattak volna be. A későbbiekben majd elmondja, hogy miért lett ilyen, de az nagyon gyenge
magyarázat a részéről, szót sem érdemes rá pazarolni.

A Vitaklubban lévő csaj szintén kevés szót érdemel. Milyen különbség van az ő és Mosheng neveltetése
között. Mindketten gazdagok, de Moshenget arra nevelte az apja, hogy majd arra legyen büszke, amit
önerőből ér el.
Az elsőévesek "szívatása" engem a koreai sorozatokban megszokott anyós-meny viszonyra emlékeztet.
Minden anyós azért kínozza, alázza a menyét, mert vele is ezt csinálta az ő anyósa. Ezt én soha nem
értettem meg, és nem is tudom elfogadni, de úgy látszik ott ez hozzátartozik az élethez.

Mosheng és Yichen temperamentum tekintetében két véglet. Moshengnek az édesapja is vicces, kedves
ember, ilyen lett a lánya is. Míg Yichennek korán meghaltak a szülei, és a szomszédok nevelték fel. Igaz,
nagy szeretetben, de ez akkor sem olyan, mintha a saját családjában nőtt volna fel. Mosheng rögtön
tudtára adta Yichennek, hogy tetszik neki, míg a fiú akkor sem tudta kifejezni az érzéseit, amikor már
rég szerelmes Moshengbe. Elhiszem, hogy M. nem mindig tud eligazodni a fiún.
Yichent ez a zárkózottság, és a büszkesége gátolta meg abban, hogy kezdettől mindent elmondjon a
családjáról, és arról, hogy nevelőszülőkkel él, akik bizony nem tehetősek. (Mondjuk ahogy elnéztem a
lakásukat, egyáltalán nem tűntek szegénynek, inkább átlagos színvonalon élőknek. A tandíjakat nálunk
sem tudja mindenki megengedni magának.)

Nagyon-nagyon örülök, hogy továbbra is tetszik a sori! Mindent szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 14:35

Rosarium írta:Köszönöm szépen az új feliratokat! Szeretettel: Rosarium

Nagyon szívesen, kedves Rosarium!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 14:44

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Vittem a Sunshine 4-5. részének a feliratát, köszönöm szépen a munkádat. Üdv: Ildikó :x



Kedves Ildikó! Örülök, hogy benéztél, és vitted a feliratokat!

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 14:49

szilagyongyi írta:Üdvözlök Mindenkit az új beszélgetősben! Drága Ritánk! Hálásan köszönöm, hogy itt lehetünk újra!

Kedves Gyöngyi! Mint mindig, én is nagyon örülök neked/nektek! Minél többen nézzük
együtt a sorit, annál élvezetesebb! Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az első benyomásod!

Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 14:57

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a két új rész fordítását! Kíváncsi vagyok ,hogyan folytatódik a történet. :-bd :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Nagyi! Igaz, hogy ez a két rész szinte végig a múltban játszódik, de nagyon szeretem
nézni a fiatal MS-t és YC-t is. Yichen úgy olvadozik Mosheng közelében, mint a vaj. Akar, de
nem tud ellenállni a kedves, életvidám M bájának. De legalább sok minden kiderül, ami nélkül
nem lenne minden érthető. Azért marad még titok a későbbiekre is.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 15:01

tucsokbogar írta:Kedves Rita!! Hálás köszönet a gyors forditásért!

Kedves Timi! Nagyon szívesen! Igyekszem!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 15:09

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket, azt hiszem elkezdem, és megpróbálok Veled együtt haladni.
Szép napot kívánok.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen az újabb részeket! Szerintem kedden hozom az újabb
kettőt. Nagyon fogok örülni, ha te is tagja leszel az együtt néző csapatnak! Nem gond,
ha időnként lemaradsz, be lehet azt hozni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 15:33

Kata58 írta:sziasztok! szép vasárnapot mindenkinek! Reggelin túl vagyunk,az ebéd fele már a tűzhelyen..úgyhogy gyorsan meg is néztem az újabb két részt! :D .
Nagyon tetszik, ahogy egyre jobban kibontakozik a múlt, a maga bájával, és fondorlataival együtt gondolok itt elsősorban a jogi vitacsoport nőtagjára! Micsoda kis áspiskígyó..na és az álhugica, mindent megtesz , hogy Mosheng lehetőleg félreértse a helyzetet, és félreálljon. :-o

bár úgy néz ki a fiú a kitartó Moshenget választja, "előjog" címén de be nem vallva is nagyon tetszik neki a hirtelen előléptetett "barátnő".! :D :-bd ! Annál inkább fejbe vágott annak a felismerése, hogy valami oknál fogva pont az apja fogja szétválasztani a fiatalokat, lehetséges hogy valamelyik szülő az oka az árvaságának?! Hát majd kiderül...Mindenesetre a kollégiumi szokatlan szakítással szerintem még találkozunk....másként nem leszünk okosabbak! :-bd :-?? Vajon mi fog még kiderülni?! :-?? :-??
Mindenesetre a zárókép nagyon tetszett, hogy mindenről elfelejtkezve futott Mosheng után.... :)) . szóval nincs ez a meccs még lefutva...fogunk még mi itt szurkolni rendesen!!!! :) :D :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata! Jó, hogy szóba hoztad az az "előjog" dolgot! Nagyon nevettem rajta. Igazi ügyvédes vallomás
volt. Ahhoz képest, hogy csak három év múlva akart barátnőt, hamar el akarta kezdeni az előjogait
gyakorolni. És ha már gyakorolta, hamar belecsapott a lecsóba. A túl komoly, csendes, zárkózott fiúból
szinte kirobbant a szenvedélyes énje, amikor M-t csókolta.

Kép

Yimei pontosan tudja, hogy Yichen nem őt szereti, mégis áltatja, becsapja magát. Mennyit agyalt az
ötödik részben is! Rettentő zavaró, ahogy a szerelmesek közé áll harmadiknak. Yichen barátja próbálja
humorosan a tudtára adni, hogy nincs ott semmi keresni valója, és az is látszik, hogy Yichen is így
gondolja, de soha nem tenné ezt szóvá a szeretett nevelőszülei lányának. Az egyetlen, aki nem furcsállja
Yimei állandó jelenlétét, az Mosheng.

Egyébként rendes volt Yimeitől, hogy elmondta Moshengnek, hogy mit érez Yichen iránt. Jobb így, mintha
aljasul, hátulról tenne be a szerelmeseknek.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Yichen nagyon készült Mosheng érkezésére. Szabaddá tette a délutánját is, hogy zavartalanul együtt
lehessen a lánnyal. Aztán koppannia kellett:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 15:41

nildiko írta:Köszönöm Rita az újabb két részt. 2-ig láttam, ma szeretném megnézni 5-ig.
Ne hajtsd magad annyira, de mivel te láttad, biztos tudod mennyire szeretnénk mi is látni.
bár azt mondják az odavezető út a legszebb, és értékes, de mindenkit nagyon érdekel a vége, ami remélem boldogsággal végződik. @};-


Ildikó! Nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást a maradék részekhez!

Nem hajtom magam, tudod, hogy mindig a gyors fordítók közé tartoztam. Ez a sori, ha rákap az
ember annyira nézeti magát, hogy nem szeretnélek a nagy izgalmak közepette sokáig várakoztatni
benneteket.

Csak akkor nézd meg, ha szeretnéd tudni, hogy a végén Yichen és Mosheng egymáséi lesznek-e:

Spoiler: mutasd
HAPPY END!!!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 16:02

cicus írta:Szia Rita!
Spoiler: mutasd
Tegnap megnéztem a két új részt és valóban egyre jobb lesz,már így az elején is látom,hogy
azon kevesek közé fog tartozni ez a sorozat amelyeket nem a bosszúság,hanem a jó érzés
határoz meg,annak ellenére,hogy lesznek benne nehézségek,mert az élet ilyen,de a megoldás
más szinten történik a két főszereplő személyiségéből adódóan.Tényleg nem zavaró,hanem
inkább jót tesz a megértéshez,hogy mindig visszatér a múlt eseményeihez és még a gondolatok
is "látszanak" a néző számára.Mosheng annyira aranyosan nyomul,hogy ezt tényleg nem nevezném
nyomulásnak,mert mindig szem előtt tartja a másik érzéseit,nem önmagára gondol elsősorban,ami
azért nem jellemző a mai emberek nagy többségére,ahol mindig manipuláció van.Mivel Yichen is
hasonló jellem ezt észre is veszi és még szép,hogy beleszeret a lányba.A kis manipulátorok,így
lepattannak róluk (Yimei,joghallgató csaj és biztosan lesznek még jó páran).
Elgondolkodtató,hogy az ember még mindig mennyire eltorzult értékrendet követ,de ezt úgy is
mindenki észreveszi aki nézi a sorozatot,de nem csak ,hanem a többit is. ;)
Nagyon drukkolok,hogy képesek legyenek kezelni azokat a dolgokat amik várnak rájuk és ne
változzanak meg,maradjanak őszinték,mert a hazugság a boldogtalanság oka.
Úgy hogy várom nagyon a történéseket :x

Gyönyörű vasárnapot,végra a hőségnek is vége van :)


Szia Cicus! Nem is tudod, hogy mennyire jól jellemezted a sorozatot! Igen, ez egy olyan sori,
ahol nagyon keveset fogunk bosszankodni, mert ha most még úgy is tűnik egyesekről, itt nem
a gonoszság, a féltékenység, az irigység, a bosszú hajtja az embereket (az egy vitaklubos
csajt kivéve). Ebből a szempontból sem hozzák a megszokott sablonokat, de másban sem, és
én ezért nagyon hálás vagyok a történet írójának.
Én nem láttam a Boss & Me-t, de aki látta nagyon szerette. Az ő regényéből készült a Napfényem is.

Moshengben nagyon szeretem, hogy gazdag lány létére, nem a pénzről és a pénzszórásról szól az
élete. Miután Yichen figyelmeztette, hogy a kávézóban az a süti és kávé, amit elfogyasztott,
annyiba kerül, mint Xiao Mei napi fizetése, már csak üres vizet kért, amíg várakozott.

Mostantól visszatérünk a felnőtt Yichenhez és Moshenghez, bár még továbbra is kapunk ízelítőket
a múltból.

Nagyon szívesen a feliratokat! Úgy örülök, hogy még mindig tetszik a sori! Neked is legyen szép
a vasárnapod!


Nagyon nevettem, amikor Mosheng megkérdezte Yichent, hogy miért őt választott barátnőnek.
Yichen válaszára, miszerint, még nem gondolkodott rajta, azonnal rávágta, hogy ne is gondolkodjon.
Félt, hogy ha a fiú jobban belegondol, esetleg nem ő marad a kiszemelt:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 13. 17:38

Rita írta:Nagyon nevettem, amikor Mosheng megkérdezte Yichent, hogy miért őt választott barátnőnek.
Yichen válaszára, miszerint, még nem gondolkodott rajta, azonnal rávágta, hogy ne is gondolkodjon.
Félt, hogy ha a fiú jobban belegondol, esetleg nem ő marad a kiszemelt:



Igen Mosheng biztosan erre gondolt,de én úgy érzem egyszerűen csak a szívére hallgatott
így az érzései vezették,de ha elgondolkodik rajta akkor is őt választotta volna a természete
miatt is,mert az az igazi szeretet,ha a másiknak akarunk jót és nem magunkat helyezzük az
első helyre.Ez nem könnyű az embernek és aki képes rá az már az emberi létforma legmagasabb
fokán áll :)
A Boss &Me-t régen láttam,csak arra emlékszem,hogy tetszett,de ott a szereplők nem voltak
olyan jók,mint itt a lány túl naív volt,nem bízott magában,még itt őszintén kimondja a véleményét,
mint a kis buta vitaklubos csajnak,amikor Yichent próbálja alázni,csupán azért mert nem gazdag és
még ráadásul árva is.Tetszik,hogy talpraesett és nem buta,aminek gondolja magát,mert a butaság
nem attól függ jól tanul-e valaki,vagy hány diplomát szerez itt a földi életben,mert a tudás belülről
jön,de ezt mindenki tapasztalhatja a saját környezetében.
Nagyon aranyos a gif amit feltettél és a fotók is Moshengről és Yichenről.

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 13. 18:56

Kedves Rita, megnéztem mind az 5 részt.
Nagyon tetszik, és én is várom a többit. Azért nem kell sietni.

Két topik barátnőmnek is vittem innen a filmet, és feliratot, nagyon köszönik a munkádat,biztos nehéz a rossz, ill. hiányos angol miatt.
Szép estét mindenkinek. :flower1:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. augusztus 13. 20:21

Drága Rita,

Köszönöm az újabb részeket, éppen most fejeztem be. :) Úgy néz ki egyre jobban beindul a történet, aminek én kifejezetten örülök.
Nagyon tetszett, hogy a negyedik, valamint az ötödik utolsó pár percét leszámítva a múltról szólt, mert engem nagyon kíváncsivá tett, hogy hogy is találkoztak, és miből mi lett..

Furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Yichen mi miatt lett hirtelen hűvös és lekezelő Zhaoval, mit mondhatott neki az apja, ami ezt váltotta ki belőle. Remélem erre hamar fény derül. :D

Őszintén megvallva és nem is tudtam, hogy Zhao gazdag, amíg itt a hozzászólásokból ki nem derült. :O Úgy látszik, ez nagyon elkerülte a figyelmemet.. :O :O

Az első csók jelenetük, szerintem picit béna lett, de a második már sikerült jól összehozni.

Érdekes, hogy az eddig látott sorozatokban a gonoszok, mind irritáltak és alig vártam, hogy a jelenetük befejeződjön és másra koncentráljuk, de itt még a gonoszak se irritálnak. :D Szóval mindenben tökéletes e sorozat eddig.

Alig várom a folytatást.
CSÓK, PUSZI
Brigi

Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. augusztus 13. 20:31

Kedves Rita!
köszönöm szépen az újabb két részt! ^:)^ Most nagy bajban vagyok... :-? muszáj lesz megnéznem, mert most már nem hagy nyugodni! :ymblushing: Még annyi dolgom lenne... :-?? Reggel jönnek a munkások ablakokat cserélni... Előtte még Pestre kell mennem...De sebaj, aki sokat alszik, keveset él! Szóval megyek is gyorsan befejezem az előkészületeket és megnézem az újabb két részt,mert 5-kor mennem kell. Még egyszer köszönöm a munkádat! ^:)^ :-h
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. augusztus 13. 20:36

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 4-5. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Tetszettek ezek a részek is, aranyos volt Mosheng, ahogy magához édesgette Yichen-t, persze Ő nagyon ellen akart állni, de nem sikerült neki.
Az érdekes az, hogy nem volt a lány nyomulása olyan vészes, még az elviselhető határon belül volt. A lány apja nagyon nagy csalódás volt igaz még nem tudjuk mit mondott a fiúnak.Csak sejtjük.
A mai korban játszódó Mosheng haja csak nekem borzasztó, lehet, hogy le kellene váltani a fodrászát.Olyan szép ez a lány.
Köszönöm szépen még egyszer. Marcsi :)
Kép
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2017. augusztus 13. 21:11

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a fordítást. Kíváncsivá tettetek és nem tudom, kibírom-e a maratonig, vagy muszáj lesz elkezdenem ;))

Ildi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 21:11

cicus írta:
Rita írta:Nagyon nevettem, amikor Mosheng megkérdezte Yichent, hogy miért őt választott barátnőnek.
Yichen válaszára, miszerint, még nem gondolkodott rajta, azonnal rávágta, hogy ne is gondolkodjon.
Félt, hogy ha a fiú jobban belegondol, esetleg nem ő marad a kiszemelt:


Igen Mosheng biztosan erre gondolt,de én úgy érzem egyszerűen csak a szívére hallgatott
így az érzései vezették,de ha elgondolkodik rajta akkor is őt választotta volna a természete
miatt is,mert az az igazi szeretet,ha a másiknak akarunk jót és nem magunkat helyezzük az
első helyre.Ez nem könnyű az embernek és aki képes rá az már az emberi létforma legmagasabb
fokán áll :)
A Boss &Me-t régen láttam,csak arra emlékszem,hogy tetszett,de ott a szereplők nem voltak
olyan jók,mint itt a lány túl naív volt,nem bízott magában,még itt őszintén kimondja a véleményét,
mint a kis buta vitaklubos csajnak,amikor Yichent próbálja alázni,csupán azért mert nem gazdag és
még ráadásul árva is.Tetszik,hogy talpraesett és nem buta,aminek gondolja magát,mert a butaság
nem attól függ jól tanul-e valaki,vagy hány diplomát szerez itt a földi életben,mert a tudás belülről
jön,de ezt mindenki tapasztalhatja a saját környezetében.
Nagyon aranyos a gif amit feltettél és a fotók is Moshengről és Yichenről.


Mosheng úgy érezte, hogy nem ér fel a nagyon okos, nagyon népszerű Yichenhez, ezt a kishitűsége
mondatta vele. Butának érezte magát mellette, pedig igazad van, egyáltalán nem az, és a szíve is a
helyén van.

Láttam, hogy Yichennél fordulópontot jelentett, hogy szemtanúja volt Mosheng és a másodéves lány
vitájának. Elkezdett félni, hogy a gazdagságban élő Mosheng, ki fogja-e bírni addig mellette, amíg
egzisztenciát nem teremt, amit ő 3-4 évre terezett.

Lementettem azt az oldalt, ahonnan a gifek és ezek a klasszul össze szerkeszetett képek vannak,
mert nekem is nagyon tetszenek. Csak akkor nézz bele, ha nem bánod, ha meglátod, mik várnak rád
a fennmaradó 27 részben:



Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 21:32

nildiko írta:Kedves Rita, megnéztem mind az 5 részt.
Nagyon tetszik, és én is várom a többit. Azért nem kell sietni.

Két topik barátnőmnek is vittem innen a filmet, és feliratot, nagyon köszönik a munkádat,biztos nehéz a rossz, ill. hiányos angol miatt.
Szép estét mindenkinek. :flower1:

Kedves Ildikó! Írtam neked fentebb, hogy mindig is a gyors fordítók közé tartoztam.
Nekem ez a tempó nem gyors, ha van időm. Most van időm, úgyhogy belehúzok, hogy
minél kevesebbet kelljen várni az egyes epizódok közt. Ezért is döntöttem úgy, hogy
nem a szokásos hármas csomagban hozom a részeket, hanem kettesével pakolom fel.

Boldog vagyok a jó kritikától! Örülök, hogy hasonlóak vagyunk, hogy hasonló sorozatok
tetszenek!


Köszönöm, hogy hoztál magaddal még két nézőt! Üdvözlöm őket!

Ha nem láttam volna már kétszer a sorit, sokkal nehezebb lenne a fordítás, így viszont
csak néha bosszant fel.

Olyan hülyeségekkel húznak fel, hogy tagadás van az állító mondat helyett, vagy múlt idő
a jelen helyett, vagy többes szám harmadik személy az egyes szám harmadik személy
helyett. Tévútra vezetnek a fordításban, aztán mire rájövök, hogy nem is jó az egész,
már hét nyolc mondatot lefordítottam. Törölhetem ki, és kezdhetem elölről. Pancserek!

Neked is szép estét!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 21:48

wsxwsx18 írta:Drága Rita,
Spoiler: mutasd
Köszönöm az újabb részeket, éppen most fejeztem be. :) Úgy néz ki egyre jobban beindul a történet, aminek én kifejezetten örülök.
Nagyon tetszett, hogy a negyedik, valamint az ötödik utolsó pár percét leszámítva a múltról szólt, mert engem nagyon kíváncsivá tett, hogy hogy is találkoztak, és miből mi lett..

Furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Yichen mi miatt lett hirtelen hűvös és lekezelő Zhaoval, mit mondhatott neki az apja, ami ezt váltotta ki belőle. Remélem erre hamar fény derül. :D

Őszintén megvallva és nem is tudtam, hogy Zhao gazdag, amíg itt a hozzászólásokból ki nem derült. :O Úgy látszik, ez nagyon elkerülte a figyelmemet.. :O :O

Az első csók jelenetük, szerintem picit béna lett, de a második már sikerült jól összehozni.

Érdekes, hogy az eddig látott sorozatokban a gonoszok, mind irritáltak és alig vártam, hogy a jelenetük befejeződjön és másra koncentráljuk, de itt még a gonoszak se irritálnak. :D Szóval mindenben tökéletes e sorozat eddig.

Alig várom a folytatást.
CSÓK, PUSZI
Brigi

Kedves Brigi! Ezután olyan múltbeli jelenetek következnek, amik Mosheng amerikai életéről szólnak,
és a történet szempontjából azok is nagyon fontosak.

Nem emlékszem, hogy mikor is derül ki, hogy Mosheng apja mit mondott Yichennek, de még nem
mostanában lesz.

Az első csók mindig béna, főleg, ha ázsiai. Lesz még itt olyan is, amikor csak lesünk.

Onnan gondoltam legelőször, hogy Moshengék gazdagok, hogy az apja Mercedesszel vitte az egyetemre
a lányát. Aztán szolgálójuk is van, és a lakásbelsőn is látszott, de a fényképezőgépe is komoly masina.

Én is alig várom, hogy hozhassam az újabb kettőt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 21:54

szvakneildi írta:Kedves Rita!
köszönöm szépen az újabb két részt! ^:)^ Most nagy bajban vagyok... :-? muszáj lesz megnéznem, mert most már nem hagy nyugodni! :ymblushing: Még annyi dolgom lenne... :-?? Reggel jönnek a munkások ablakokat cserélni... Előtte még Pestre kell mennem...De sebaj, aki sokat alszik, keveset él! Szóval megyek is gyorsan befejezem az előkészületeket és megnézem az újabb két részt,mert 5-kor mennem kell. Még egyszer köszönöm a munkádat! ^:)^ :-h

Kedves Ildikó! Olyan jót nevettem! Ettől nagyobb bajunk sose legyen, minthogy "muszáj" megnézni
újabb két részt egy soriból.

Az ablakcsere gyorsan fog menni, hamar szabadulsz tőle. Az már rosszabb, hogy hajnalban menned
kell Pestre.

Megértelek, én is kis alvó vagyok, én sem szeretek a napomból sokat áldozni az alvásra.

Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (5/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 13. 22:04

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 4-5. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Tetszettek ezek a részek is, aranyos volt Mosheng, ahogy magához édesgette Yichen-t, persze Ő nagyon ellen akart állni, de nem sikerült neki.
Az érdekes az, hogy nem volt a lány nyomulása olyan vészes, még az elviselhető határon belül volt. A lány apja nagyon nagy csalódás volt igaz még nem tudjuk mit mondott a fiúnak.Csak sejtjük.
A mai korban játszódó Mosheng haja csak nekem borzasztó, lehet, hogy le kellene váltani a fodrászát.Olyan szép ez a lány.
Köszönöm szépen még egyszer. Marcsi :)


Kedves Marcsi! Én is azt mondtam magamban, hogy ilyen aranyos, kedves nyomulást még életemben
nem láttam. Ahogy Yichen mondta Yimeinek, Mosheng utat tudott törni hozzá, ő meg megadta magát.

Tiffanyra parókát adtak, mert a hosszú haját nem akarta levágatni. Mondjuk maradhatott volna a hosszú
haj is, legfeljebb leengedve hordta volna, hogy megkülönböztessék a fiatalabb lófarkas Moshengtől. De ez
sem mentség! Parókát is találhattak volna szebbet. Olvastam olyan véleményt, hogy valaki azért hagyta
abba a sorit, mert nem bírta nézni ilyen hajjal a színésznőt.

Nagyon szívesen az újabb részeket!

Egyetértek, Tiffany Tang nagyon szép:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég