My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (7/32)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. augusztus 17. 20:44

Kata58 írta:szép reggelt mindenkinek..4 Én is elolvastam a hozzászólásokat, és én is szeretek maratonozni, de csak a már egyszer megnézett sorozatot! ;) .
Addig pedig fantasztikus lépésről lépésre haladva megdumcsizni a látottakat..együtt sírni, nevetni dühöngeni, táncolni...stb ez olyan +-t ad a sorozatnak hogy hihetetlen. És olyan jó kibeszélni, kiben mi maradt maradandó, mi az ami feltünt..stb. ezt maratonozva nem lehet ugyanúgy átélni, mert kimarad a lényeg abból amit a sorozat még hozzátesz. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Éva nem vagy egyedül a PSH. sorijával, nálam rongyosra nézve, de az a sorozata is amivel debütált, sikerrel visszajött. Nemsokára adják az Újabb sorit is, nagyon várom azt is. Egyébként több sorozattal úgy vagyok, hogy néha csak azt veszem észre, hogy megint ott ragadtam a gép előtt, mindjárt éjfél...Úgyhogy nagyon erőt kell vennem magamon, hogy legkésőbb 1o kor ágyban legyek. Ennyi rendszeresség kell annak is aki nem jár sehova! :D :-bd .

Kicsit már belenéztem a továbbiakba, és nagyon jó lesz újralátni feliratozva..és biztosan sokszor megnézem majd én is. :littlehearth: :-bd .

Rita, nekem is nagyon gyorsan eltelt a nyár, olyan mintha felpörögtek volna az események mintha gyorsabban telne az óra, nem a megszokott tempójában,elképesztő!
Ráadásul nektek még előbb is kezdődik, nem is kevéssel, ezt olyan igazságtalannak érzem minden tanárral szemben. :-w .
Spoiler: mutasd
Jelentkeztek már a szakemberek? nagyon izgulok, hogy nehogy kicsússz az időből...Nálunk meg apu nézi meg egy helyen az új kazánt hátha jobb mint a mienk...szóval van miért izgulni..az én házam táján is... ;) :D :-bd
:movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata!
Én szeretek időnként ismételni. Mindig fedezek fel valami újat is, amit nem vettem észre addig, vagy másként látom a végét ismerve. Esetleg a szinészektől mást is láttam, jobban megismertem őket és más szemmel nézek a korábbi munkájukra és arra fókuszálok. Engem ez szórakoztat. De úgy látom, hogy nem vagyok egyedül. Ebben is társak vagyunk.
Tegnap felhívtak a redőnyösök, hogy korábban jönnének. Pontosan jöttek a megbeszélt időben. Pontosan és tisztán dolgoztak. Ez is ritkaság mostanában. Nektek is ilyen szakembereket kívánok a felújításokhoz. Most ajánlottak villanyszerelőt. A hétvégén felhívjuk. Remélem ő is ilyen lesz majd.
Mióta nézem a sorozatokat és még fórumozok is nekem is rohan az idő. Nincs idő unatkozni. Csak azt veszem észre, hogy már augusztus közepe van, mindjárt itt az év vége.
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. augusztus 17. 20:58

Nagyon szépen köszönöm a 4-9.rész feliratát !
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. augusztus 17. 21:02

Drága Rita nagyon szépen koszonom a 8-9 rész forditását....holnap kicsit álmosan megyek szolgálatba de ez a sori megéri ezt és nagyon várom már az enyhulést hozo esofelhoket.....és a szezon végét...:)...Szép estét és békés éjszakát kivánok pusziii :movingflower:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 17. 21:08

Köszönöm az újabb két részt.
Most megnézem. :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 17. 21:12

Mindjárt azzal kezdem hogy phűűűűűűű ezt a lerohanást! Kedves ügyvédünk ugyancsak a tettek mezejére lépett, nagyot lökött a féltékenység :)) .
Nagyon aranyos volt a nem páros, kisérős randi, és olyan aranyos volt a kis cserfes kolléganő a készülődéssel! Nagyon tetszett Yiseng bocsánatkérése, hogy nem szlogen volt, hanem őszintén gondolta.Ismét lettek kedvenc pillanataim...Xiao és a kis fotóskolléga milyen jó kis képeket csinált...és jó volt a kis zsörtölődős beszélgetés..és az ajándékvásárlás! Tetszett a múltban való még jobb belelátás, és milyen döbbenetes lehetett Mosengnek az édesapja tette. Viszont a barát is aranyba foglalható, hogy betartotta a szavát, és nem engedte vissza a meghatározott időn belül. Azt hiszem ilyen barátokat nagyítóval kell ma keresni! :) :-bd .

Izgalmas volt a gengszterek megjelenése, micsoda felfordulást tudnak csinálni, sérülést is okozva. :-w :-ss . Nagyon klassz volt, hogy ügyvédünk még az ebédet is félbehagyta, és sietett a korházba! Úgy repesett a szívem, mikor kézen fogva mentek el... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd Olyan szépen sikerült áthidalni ezt a 7 év szakadékot, és ott folytatni szinte ahol abbamaradt! Azt hiszem ebben a professzor és a ügyvédkollégák is partnerek lesznek!

A lánymentés és randira hívás is annyira jól sikerült...élveztem nagyon! :D :) :D i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. augusztus 17. 22:55

köszönöm szépen az újabb részeket :) ;) ;) ;)
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. augusztus 17. 23:08

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az ujabb részeket !!!!!l!lllAnnyira tetszettek hogy alig bírom kivárni az ujabbakat :x :x Nem vagyok egy nagy vélemêny kifejtős ember megfogalmazi meg pláne nemtudom a gondolataimat ugyhogy csak annyit írok hogy nagyon örülök hogy ilyen remek sorozatott hoztál nekünk!Tudom hogy a következö sorozatodat is amit választani fogsz azt is ennyire fogjuk szeretni!Nagyon hàlás vagyok hogy rád találtam hogy ilyan remek munkát végzel a saját és a mi örömünkre :x KÖSZÖNÖM hogy vagy nekünk :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 17. 23:58

Kedves Rita !

Köszönet az újabb két részért.
Ami még nem bontakoott ki Mosheng apja miért küldte el a lányát és mit kért Yichengtől. Valamint a kintléte alatt se mondták meg neki mi történik. Az nem válasz mert apád ezt kérte!!!!!!!!!!!!! Ezzel valakit csak bizonytalanná tesznek.
Azért fura hogy egy felnőtt lánynak nem lehet elmondani a miérteket. Nekem nem szimpi ha a szülők kis gyereknek kezelik a már nagyobb gyereküket , mégha "nagyon szeretik is ". Ezzel nem tesznek jót én ezt tapasztaltam az életben.
Na de ezt igy irták meg.................
Végre Yichen kimutatta mit érez valójában.
Köszönet várom a folytatást...............
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. augusztus 18. 0:33

Üdv.
Köszönöm szépen a 4-9.részek feliratait.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 18. 7:35

Kedves Brigi, Kata, Cicus, Rosarium, Timi, Éva, Csip, Anna,
Ildikó, Novcsi, Edit, Virág és Chain!


Nagyon szívesen az újabb feliratokat! Örülök, hogy eljöttetek, és vittétek őket!

Jó szórakozást, és szép napot kívánok!


(Ma és holnap keveset leszek a fórumban. Olvasni foglak benneteket, és természetesen
válaszolni is fogok estefelé. Nagyon várom, kinek, hogy tetszettek ezek a részek.
Én már teljesen Yichen / Wallace Chung hatása alá kerültem!

Ica (Vaskica), te sok kínai sorozatot láttál már. Azt olvastam, hogy ugyanilyen szenvedélyesen
játszik a Too Late To Say I Love You-ban. Nem láttad véletlenül?

Cicus! Milyen a Best Time-ban? Jó a sori?


Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Kép

Kép
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. augusztus 18. 7:53

Kedves Rita!
Köszönöm a gyors fordítást. Izgi.
Szép napot kívánok.
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. augusztus 18. 9:01

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a My Sunshine 6-9. részének a feliratát és a munkádat. Szeretettel: Ildikó :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 18. 11:13

Bocsi, Cicus! Azt hittem, hogy a Best Time-ot nézed. Hu Ge a Good Time-ban játszik. Köszönöm az
utánajárást!


Én is olvasgattam a Best Time-ról, két befejezést csináltak neki, hogy a közönség várható haragját
csökkentsék.

Mióta megvan az Oh My General, mint következő fordítani való, azóta leszálltam a Wallace Chung
vonalról, és visszaszálltam Peter Shengre. Mondja valaki, hogy nem vagyok mazochista.

Szép ünnepnapot kívánok! Nálunk csendesen esik.

Kép
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. augusztus 18. 13:03

Kedves Rita!
Szuper gyors vagy!
Hálás köszönet a "mindenheti" romantikus lelki táplálékunkért végzett munkádért! :littlehearth: (Hú, ez nagyon ott van!)
Kérlek, vigyázz Magadra, nehogy a sok gép előtt töltött idő "kárt tegyen" Benned!!
A nagyobb családod szeretne még sok izgalmas sorit Veled együtt átélni!! :ymhug:

Szép hétvégét kívánok Neked és családodnak!
Tanni
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. augusztus 18. 13:59

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 8-9. részek feliratainak a fordítását. :)
Régen néztem ilyen sorozatot, melynek folyamtatosan kell még íze van.A fiatalkori merev fiú, elég szépen kinőtte magát.Most már pontosan tudja mit akar és ki is mondja.Igaza van mert, nagyon sok időt vesztegetek el. Sokkal előbbre valónak tartom, hogy mondjuk el mit gondolunk és érzünk, minthogy tudod te hozzáállás.
Köszönöm szépen.Kellemes pihentető hétvégét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 18. 16:56

Kedves Rita! Köszönöm a 8.,9. rész feliratát.Szép komótosan húzogatják a korábbi történésekről a fátylat.A rendező nagyon érti a dolgát,hogy ébren tartsa a nézők figyelmét.Ezért aztán nagyon várom a további részeket én is.Ha már írtam ,sebaj! újra írom.Nagyon kedves sorozatot találtál nekünk.Üdv.Nagyi :littlehearth: :-bd :littlehearth:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. augusztus 18. 17:19

Drága Rita,

Tegnap este muszáj volt még megnéznem mindkét részt, viszont véleményezni, csak most tudok, mert tegnap már muszáj volt lefeküdnöm, hogy ma korán munkára készen álljak. Halkan megsúgom neked, hogy sajnos nem sikerült. :D

Na de a részről. Nekem személy szerint még mindig hozza a hozzáígért elvárásokat. Tegnap értem el ahhoz a ponthoz, hogy muszáj volt legalább a következő rész elejébe belelesni, mert pont úgy hagyták abba, hogy ha most nem tudom meg mi lesz a válasz, nem fogok tudni aludni. :D Tetszik, hogy apró dolgok kimutatásával érzékeltetik velünk, hogy a pár közeledik egymáshoz, és ezáltal sokkal jobb kedvük is van
Spoiler: mutasd
( gondolok itt a yichen meglepetésére a kollégák felé)
és nem az van, hogy máris együtt vannak és minden happy.
Spoiler: mutasd
A csókos jelenet kifejezetten tetszett, vagyis nem a csók, mert sajnos ez még mindig kicsit béna, de hiszem, hogy lesz jobb is :D , hanem,
amit utána mondott, hogy igazából nem tudja elfelejtetni. S ha belegondolok, hogy 7 évre elmennék és haza térnék, milyen jó lehet már ezt hallani,
attól a személytől, aki egykor, és még mindig fontos a számomra. :))
Spoiler: mutasd
Először én is azt hittem, hogy részeg volt és semmit nem gondolt komolyan, abból amit mondott és nem fogja felvállalni, de meglepetésemre, felvállalta és bevallotta, örülök, hogy a féltékenysége, hozta ki ezt belőle, mert így már érzem, hogy halad is valamit a kapcsolatuk :D

Lu Yuanfeng-ért én személy szerint oda-vissza vagyok. Annyira ismerős nekem, de fogalmam sincs honnan.. Nagyon élveztem a közös jeleneteiket Xiao-al, és őszintén megvallva örülnék, ha a végén Xiao-al jönne össze, mert nekem nagyon tetszik az ő csipkelődésük.. Yimei és Ő, nem is tudom, róluk felemás érzéseim vannak, kíváncsi lennék, hogy tudná meghódítani Yimeit , hisz az is nagy dicsőség lenne, ha sikerülne meghódítania Yimei-t, mivel az ő szíve már régóta Yichenné,viszont Xiao-val jobb párt tudnának alkotni, véleményem szerint. Még egy szerelmi háromszöget is eltudok képzelni, de talán ezt nem náluk hozzák ki, hanem Yichennéknél. (legalábbis remélem) :D

ui: Köszönöm, hogy az az előtti résznél, felhívtad a figyelmemet Yichen barátjára, aki ugyanaz a személy, aki az egyetemen volt. Nekem ez egyáltalán fel se tűnt, de örülök, hogy szemléltetted velem.


Várom a folytatást! :)
Szép hétvégét!
Csók, puszi
Brigi
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. augusztus 18. 17:25

Kedves Rira!
Már régen kukkantottam be az oldaladra és most nagy örömmel látom ezt a remek sorozatot! Köszönöm az eddigi részek fordítását. Biztos, hogy a hiányos angol fordítás a segítségeddel élvezetessé fogja tenni a filmet.

Üdv: Leo45 :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (7/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 18. 20:10

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Köszönöm, hogy hiányolsz, illetve a beszólásaimat hiányolod. Ez most nagyon rémísztő így olvasni, hogy 8 hét. Miközben olvasom a dicsérő hozzászólásokat. Lehet, hogy nem bírom megállni és ismét jövök nézni a fordítással haladva.

:flower1: :ymhug: :flower1:

VidékiÉva írta:Tényleg jó volt kibeszélni a Princesst is részenként. Ráadásul itt már készen van az angol felirat is, nem függünk Ingfakirata jóindulatától, kénye-kedvétől. Így visszagondolva annak is megvolt a varázsa. Plusz izgalmat adott az is, hogy lesz-e felirat.

A Princess fordítási körülményei tényleg nem mindennapiak voltak. Izgalomban, cidriben, idegbajban
nem volt hiány. Jól kitanultam a kémkedés-kutatás, innen-onnan való lopkodás, letöltés rejtelmeit, sőt
még fb-om is lett, amikor Ingf. titkos zárt csoportba menekült. Én csak egytől féltem, hogy egyszer úgy
elbújik előlünk, hogy nem fogjuk megtalálni, befejezetlen marad a fordítás. Abba belebetegedtem volna.

VidékiÉva írta:Így belegondolva, lehet hogy kicsit később megint csak kivételezni fogok.


:flower1: :ymhug: :flower1:

Most találtam egy pár ilyen gifet Tiffany Tangról:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 18. 21:03

wsxwsx18 írta:Drága Rita,
Köszönöm az újabb két részt, pont ebben a szent percben néztem fel, és láttam, hogy már fent is vannak az új részek :D
Már megyek is nézni, egész délután már erre vártam!
Mindent köszönök!

Kedves Brigi!
Mindent nagyon szívesen!
Amikor útnak indítottam a feliratokat, láttam, hogy te pont fent vagy
a fórumon, sejtettem, hogy az első leszel, aki le tudja tölteni. :)

wsxwsx18 írta:Drága Rita,

Tegnap este muszáj volt még megnéznem mindkét részt, viszont véleményezni, csak most tudok, mert tegnap már muszáj volt lefeküdnöm, hogy ma korán munkára készen álljak. Halkan megsúgom neked, hogy sajnos nem sikerült. :D


:D :D :D

wsxwsx18 írta:Na de a részről. Nekem személy szerint még mindig hozza a hozzáígért elvárásokat. Tegnap értem el ahhoz a ponthoz, hogy muszáj volt legalább a következő rész elejébe belelesni, mert pont úgy hagyták abba, hogy ha most nem tudom meg mi lesz a válasz, nem fogok tudni aludni. :D


:D :D :D

wsxwsx18 írta:Tetszik, hogy apró dolgok kimutatásával érzékeltetik velünk, hogy a pár közeledik egymáshoz, és ezáltal sokkal jobb kedvük is van
Spoiler: mutasd
( gondolok itt a yichen meglepetésére a kollégák felé)
és nem az van, hogy máris együtt vannak és minden happy.

Én is nagyon szeretem. De nem is lenne életszerű, ha gyorsan összebútoroznának. Mindkettőben
van sértettség, és ott van az a fránya hét év, amit fel és le kell dolgozniuk. Egyik sem tudja még
pontosan, hogy akarhat-e valamit a másiktól. Szeretik még egymást, de hét év nagy idő, addig
annyi minden történt a másikkal, amiről nincs tudomásuk. Sokat kéne beszélgetniük, hogy újra
megismerjék egymást. A jövőheti két rész egyikben ki is derül valami az egyikről, ami a másikat
megdöbbenti, kiábrándítja, lebénítja, feldühíti.
Mosheng azt sem érti még, hogy miért hiszi azt mindenki, hogy ő szakított Yichennel.

wsxwsx18 írta:
Spoiler: mutasd
A csókos jelenet kifejezetten tetszett, vagyis nem a csók, mert sajnos ez még mindig kicsit béna, de hiszem, hogy lesz jobb is :D , hanem,
amit utána mondott, hogy igazából nem tudja elfelejtetni. S ha belegondolok, hogy 7 évre elmennék és haza térnék, milyen jó lehet már ezt hallani,
attól a személytől, aki egykor, és még mindig fontos a számomra. :))

Spoiler: mutasd
Az a csók még nem volt csók, mert azt mindkettejüknek akarni kell. Yichen ivott bánatában, ettől
bátrabb lett, és letámadta a lányt a lépcsőházban. Moshenget váratlanul érte ugyan, de látszott,
hogy érti, mit érez a férfi. Lehet, hogy nem volt részeg Yichen, de ha nem ivott volna, nem veszítette
volna el a fejét.


wsxwsx18 írta:Lu Yuanfeng-ért én személy szerint oda-vissza vagyok. Annyira ismerős nekem, de fogalmam sincs honnan.. Nagyon élveztem a közös jeleneteiket Xiao-al, és őszintén megvallva örülnék, ha a végén Xiao-al jönne össze, mert nekem nagyon tetszik az ő csipkelődésük.. Yimei és Ő, nem is tudom, róluk felemás érzéseim vannak, kíváncsi lennék, hogy tudná meghódítani Yimeit , hisz az is nagy dicsőség lenne, ha sikerülne meghódítania Yimei-t, mivel az ő szíve már régóta Yichenné,viszont Xiao-val jobb párt tudnának alkotni, véleményem szerint.


Yuanfeng egy végtelenül kedves, jóravaló fiú. Úgy gondolom, hogy nem bírja nézni, Yimei szenvedő arcát,
sírását, és igazi lovaghoz méltóan jobb kedvre akarja deríteni a lányt. Biztos benne, hogy mellette boldog
lenne, ő el tudná feledtetni vele azt a "másikat". Mindent meg is fog próbálni, de hogy hogyan sikerül, azt
nem árulhatom el, hogy lehessen izgulni.

wsxwsx18 írta:ui: Köszönöm, hogy az az előtti résznél, felhívtad a figyelmemet Yichen barátjára, aki ugyanaz a személy, aki az egyetemen volt. Nekem ez egyáltalán fel se tűnt, de örülök, hogy szemléltetted velem.


Még egy régi diáktársra hívnám fel a figyelmet. A legelső rész elején láttuk először, és még fogunk vele
találkozni a jövő héten is, és később is. Arról az ügyvédnőről van szó, aki egy tárgyaláson lekezelően bánt
Yichennel. Ő nem más, mit az elsősöket szívató Vitaklubos csaj.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 18. 21:32

Kata58 írta:wow máris vittem! Éppen végzett a mosógép, gyorsan kiteregetek és jövök nézni.... :)) Köszönet!!


:littlehearth: :D :littlehearth:

Kata58 írta:Mindjárt azzal kezdem hogy phűűűűűűű ezt a lerohanást! Kedves ügyvédünk ugyancsak a tettek mezejére lépett, nagyot lökött a féltékenység :)) .

Én ebben a jelenetben nagyon át tudtam érezni Yichen fájdalmát. A modell barátnő, Xiao Xiao, elmondta
Moshengnek amikor először találkoztak, hogy őrült módjára kereste a lányt, amikor az eltűnt. Azt meg
Yichen jelenlegi társától, aki a szobatársa is volt tudjuk, hogy amikor kiderült, hogy Amerikába ment a
lány, elkezdett inni és cigizni. Hét év keserve, szenvedése, fájdalma volt ebben a lerohanásban. Tudja
ezt Mosheng is, nem is tesz szemrehányást a férfinek.

Kata58 írta:Xiao és a kis fotóskolléga milyen jó kis képeket csinált...és jó volt a kis zsörtölődős beszélgetés..és az ajándékvásárlás!

Xiao Xiao milyen jól kihasználta azt a semmi égést a kezén. Jól elcsalta a fiút egy két napos ingyen fotózásra.
De nem csap be, látom, hogy tetszik neki Yuanfeng. Yuanfengnek pedig tetszik XX, de amíg Yimei ott van
a fejében, nem tud köztük semmi kialakulni. Azt is észrevettem, hogy a civakodás lassan átmegy évődésbe.
Már nem is vágtak annyi sületlenséget egymás fejéhez.

Kata58 írta:Tetszett a múltban való még jobb belelátás, és milyen döbbenetes lehetett Mosengnek az édesapja tette.


Ez az ügy, még mindig nem teljesen tiszta számomra. Most a fordítással haladva nagyon oda fogok figyelni
minden részletre, hogy képbe kerüljünk.

Kata58 írta:Izgalmas volt a gengszterek megjelenése, micsoda felfordulást tudnak csinálni, sérülést is okozva. :-w :-ss . Nagyon klassz volt, hogy ügyvédünk még az ebédet is félbehagyta, és sietett a korházba!

Kicsit örültem, hogy a főszerkesztő helyettesnek vissza kellett vennie magából, és a lekezelő stílusából.
Mindenki számára kiderült, hogy a férje megcsalta, és még a pénzét is el akarja szedni. Na, majd Yichen
irodája segít rajta.

Kata58 írta:Úgy repesett a szívem, mikor kézen fogva mentek el... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd Olyan szépen sikerült áthidalni ezt a 7 év szakadékot, és ott folytatni szinte ahol abbamaradt! Azt hiszem ebben a professzor és a ügyvédkollégák is partnerek lesznek!

Nekem is repesett a szívem a kórházi kézfogástól. Ez az előrelépés megint a féltékenységnek volt köszönhető.
Yimei is látta, és ez újabb adalék, amin el kell gondolkodnia. Folyamatosan figyeli Yichent. A tévéfelvételen
az sem kerülte el a figyelmét, hogy egy másik, egy mosolygós és boldog Yichent lát.

Kata, még nagyon messze vagyunk a hét év áthidalásától. Ne feledd, amikor egy sorozat az elején tart még,
de máris nagy a boldogság a főszereplők háza táján, expressz sebességgel érkezik a feketeleves... és beüt
a krach!

Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 19. 0:40

Hát a mostani részek kapcsán az jutott eszembe,hogy az igazság az,hogy Yichen és Mosheng
nagyon szeretik egymást,de mind a kettő azt gondolja,hogy a másik nem.Ez persze abból
következik,hogy nem beszélik meg a dolgokat és szenvednek és félre értenek helyzeteket.
De ilyen az emberi természet,ezt tapasztaljuk a való világban is,persze hogy a filmek is
ezt tükrözik.Ezért aztán irány a bár és pohár döntögetés :) a következményt láttuk,aztán
elgondolkodik Yichen is a kollégák hatására,hogy változtatni kell és ki kell mutatnia mit érez.
Ezért nagyon örültem én is amikor a kórházban kézenfogta Moshenget és persze pontosan akkor
érkezett Yimei,hogy ennek szemtanúja legyen ;) Xiao Xioa és Yuanfeng kettőse pedig már az
elejétől gyanús.Az a sok csipkelődés grimasz,valahogy úgy éreztem tudat alatt mást jelez,mint
aminek látszik.A lánynak hiányzik a szeretet a törődés,amit Moshengtől megkapott egyetemista
korában és Yuanfengtől ezt biztos meg is kapná és jobban össze illenek mint Yimeivel.Na de
majd ez is alakul még.Azt viszont nem értettem a professzor miért mondta Moshengnek,hogy
sokat köszönhet Yichennek és az sem derült ki számomra,hogy mit hagyott abba,mert hiszen
befejezte az egyetemet,ha ügyvéd.Látom még újra kell néznem,de hát így is gondoltam :)
Persze én sem bírtam ki,hogy ne nézzek bele még a következő 3 részbe,de annyira jó :-bd

Jó éjszakát szép álmokat O:-)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 19. 7:34

Nagyon köszönöm az újabb véleményeket! Este jövök! Reményeim szerint, már mindenkinek
fogok tudni válaszolni. Most pedig irány a konyha. Kedves vendégeim jönnek ebédre.

Vasárnaptól újra beállna a régi menetrend, ha nem kezdődne a suli. De ettől függetlenül
igyekezni fogok, mert az izgalom csak nőni fog. Messze vagyunk a végétől.


És azért is igyekeznem kell, mert bármikor elkezdhetik vetíteni az Oh My General című kínai
kosztümös sorozatot, aminek beterveztem a fordítását. Totál elment az eszem, már megint
adtam egy esélyt Peter Shengnek!

A Pretty Li Huizhenben az derült ki róla, hogy hangyányi tehetség sincs benne, de nem tudom
elfeledni első élményemet vele, a Go Princess Go-ban, ahol viszont nagyon jól helyt állt (és
nagyon szépen énekelt! de tényleg!). A Prettyt is miatta vállaltam be, és az ottani (le)szerepelése
miatt mondtam azt, hogy Peter Shenget soha, de most hogy újra kosztümbe bújik, meginogtam.

És a történet is érdekes! Sandra Ma karaktere egy harcosokból álló családban nő fel. Egészen
sokáig férfinak álcázva vesz részt a csatákban, amíg ki nem derül a személyazonossága.
Peter Sheng viszont egy mihaszna nemesi sarj, aki egész életét az anyja szoknyája mögött töltötte.
E két fiatalt összeházasítják. Innentől veszi kezdetét az igazi kaland.

Vígjátékként van meghatározva a műfaja, ám a youtube-on fellelhető előzetesek szerint a humor
mellett bőven lesz komolyság is benne, de az egyáltalán nem baj. A Go Princess Go-ban is volt,
és mégis nagyon sokat lehetett rajta nevetni. Mindenesetre izgalmas szituációk alakulhatnak ki
ebből a fordított felállásból.


Képek itt:

Remélem Peter Sheng meghálálja a bizalmamat, és nem kell 40 részen keresztül falba verni a
fejem miatta!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 19. 9:24

:)) :)) :)) =)) =)) =)) ne haragudj Rita.. :)) :)) :)) =)) =)) =)) de az előző hozzászólásod Senggel kapcsolatban..még alig látok a könnyeimtől... :)) :)) :)) =)) =)) =)) .

Mivel én a Prettyben láttam először, nekem tetszett az alakítása, csak a másodhegedűsünk annyira klassz volt, hogy szinte elmosta...vagyis..azért egy kicsit többet is kihozhatott volna magából. de a vége felé nagyon megszerettem. Úgyhogy előre örülök a beharangozásnak. Remélem érdemes lesz belevágni egyébként a MULANra fog szerintem hajazni... :ymblushing:
Kellemes hétvégét! i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 19. 9:34

Kata, még nagyon messze vagyunk a hét év áthidalásától. Ne feledd, amikor egy sorozat az elején tart még,
de máris nagy a boldogság a főszereplők háza táján, expressz sebességgel érkezik a feketeleves... és beüt
a krach!

Kép
Nagyon nagy kedvenc ez a srác is, a CRUEL ROMANCE c. sorozatban nagyot alakít a főhős mellett, de sajnos a legvégén ellenségként végzi...már nagyon várom hogy ott tartsunk a fordításában. Tifa fordítja. Az egyik legfájdalmasabb rész majd most következik ott is! Hiába, azért ahogy az életben a sorozatokban sem fenékig tejfel az élet...csak néha túl jól jelenítik meg... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Rita, nem lehet e majd olyan kérésem, hogy a szereplők mellett a fejlécnél ott legyen a képük, de ne olyan picinek mint a Ázsia ékkövén...mert az ember sokszor majdnem nem is tudja beazonosítani. hogy ki kicsoda.... :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég