My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 22. 18:18

Nagyon szépen köszönöm a 10-11. részt már nézem is és nagyon örülök,hogy a
következő csomag egyben, 3 rész lesz.Tudsz még meglepetéseket okozni.
Szép estét :x :-h
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. augusztus 22. 18:48

Drága Rita!
Csak erre jártam, mert már ez egy megszokás, és erre mit látnak szemeim, mintha azt olvastam volna, hogy szerda vagy csütörtök körül lesz új csomag.
Nagyon szépen köszönöm neked.Marcsi :)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. augusztus 22. 19:12

Drága Rita Nagyon nagyon szépen koszonom a 10-11 r feliratait bár nem nagyon akarta ideadni ...:)...csak azt irta ki nincs jogosultságom.......:)...de aztán csak megkonyorult rajtam a forum.....Pusziiii Anna :movingflower:
Avatar
mazsi87
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 10. 20:29

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: mazsi87 » 2017. augusztus 22. 19:20

:) Jaj, de örülök az új részeknek! Köszönöm szépen Rita! Máris nézem őket! :D :)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. augusztus 22. 19:37

Köszönöm Rita, a 10-11.rész fordítását, :littlehearth: ,
nagyon igyekszem pótolni a lemaradásomat.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rosarium
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 15. 19:11

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rosarium » 2017. augusztus 22. 19:39

Köszönöm szépen a 10-11. részt! Szeretettel: Rosarium
@};-
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2017. augusztus 22. 19:50

Szia Rita!Most csak szeretném megköszönni a 10és11rész feliratát.Tegnap lőttek a terveimnek mert jöttek hozzánk ezért nem tudtam megnézni most viszont megyek is és 11.részig meg sem állok.Kiváncsi vagyok mért ment Amerikába és hogy Yichen mért mondta,hogy nem akarja látni.A Lady and liart elfelejtettem pedig végig néztem és ott is nagyon jók együtt.Nekem nagyon tetszett és szeri ntem adj neki még egy esélyt.Hidd el megéri.Köszönöm a fordítást.Üdv:Erika
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. augusztus 22. 20:14

Szia Rita!
Örömmel látom, hogy megérkezett a folytatás!
Köszönöm szépen a fordítást! :littlehearth:
:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. augusztus 22. 20:18

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részeket.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 22. 20:20

Szia Rita! Gyorsan meg is néztem...és eddig minden sejtésem, intuicóm bejött. :D . Mennyire jó volt látni a két volt barátnő bensőséges beszélgetését, és bátorítását, hogy az a fontos hogy Y. újra akarja kezdeni, mert ha nem fontos neki nem keresné...erre jön a pontosan ellentétes válasz a másik féltől, hogy azért nem megy vissza, mert maradjon meg a gyönyörű múlt szép emléknek. :( . Na ez sem tett jót M.nek. Elbizonytalanodott. De mégis érzi Y. közeledését és nagyon élvezem.
M. apja jól megbántotta Yinsenget, van egy olyan érzésem, hogy valahol katasztrófát idézett elő a fiú családjában. Az még mindig nem tiszta, miért nem mehetett vissza M. Kínába. :-o . végül is levizsgázott, dolgozott, sőt akaratán kívűl de végül belekeveredett egy névházasságba, és meg tudom érteni az érzéseit is.
Nagyon jó volt megint a párhuzam a múlt és a jelen között. Hú mi lesz még itt..hiszen a másik fél még nem mondott le M-ről..hiszen azért rohan utána Kínába. Egyébként Jól felvágták a nyelvét a jogász kolléganőnek...hm. De semmiképp nem rúghat labdába a szerelem területén.. :)) .

Az új kolléganőtől már most kiütést kapok, pedig csak bemutatkozott..nagyon szemét lesz M.-gel. :-ss
Köszönöm hogy már meg is nézhettem ezeket a jó kis részeket...a java még most jön...!!! :D ;) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. augusztus 22. 21:17

Kedves Rita,
nagyon szépen köszönöm az új részeket, meg még a 8-9. részt sem tudtam megköszönni. Minden résszel egyre jobban függő leszek:)
Üdv.
Györgyi
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 22. 22:24

Kedves Rita, elvittem a feliratokat. Köszönöm szépen.
Már megnéztem,csak vittem gyorsan a két topikbarátnőmnek is. Egyik alig várta, a másik gyűjti.
Nagyon jó kis rész volt mindkettő. Sok mindent megtudtunk, de most mi lesz? A két férfi találkozik.
Izgalommal várom a következő részt.
Jó éjszakát.
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. augusztus 22. 23:02

Kedves Rita! :flower1:
Te egy jó tündér vagy!
Már tövig rágtam a körmeimet a várakozás izgalmában.
Végre az összes filmet sikerült letöltenem, bevackolom magam és együtt ábrándozom hőseinkkel!
Napsugaras köszönet!
Tanni @};-
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. augusztus 22. 23:46

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8-11. részek fordítását.
Sokszor láttam már ezt a sorozatot,de nem tudom megunni.A feliratod sokat tesz hozzá, öröm volt nézni.Nagyon élveztem.A 3. rész tájékán nagyon jót nevettem,amikor a barátnő Yichent öltönyös istenként és hercegként említi.
Mostanában nincs túl sok szabadidőm.Sajnos a kedvenc hobbimmal sem tudok foglalkozni,értem alatta főleg a kínai és egyéb sorozatok keresését és nézegetését és a róluk szóló honlapok olvasgatását.Nem láttam azt a sorozatot sem,amit említettél.Biztos az a sorozat is jó lehet.Belekukkantottam a General and i történelmi jellegű sorozatba,mert azt hallottam,hogy érdemes megnézni és persze a főszereplő miatt,de a részek száma elvette a kedvemet a nézésétől,mert beláthatatlan volt,mikor érnék a végére.Most nincs sem erőm,sem kedvem a feliratokat bűvölni.
Így maradnak azok a sorozatok vagy filmek,amelyeket már valaki lefordított.Hálás szívvel gondolok minden fordítóra és nagyon köszönöm a munkájukat,hogy lehetővé teszik,hogy mindenki kényelmesen élvezhesse a kedvenc sorozatát.
Ez a sorozat nagyon kedves számomra.Nem tudom eléggé megköszönni,hogy lefordítod.
További kellemes éjszakát és szép álmokat mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 5:29

Kedves Erzsébet, Edit, Kata, Cicus, Marcsi, Anna, Mazsi, Dolores, Rosarium,
Erika, Marika, Ancsa, Györgyi, Ildikó, Tanni és Ica!


Nagy örömmel készítettem a feliratokat! Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 5:56

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Köszönöm szépen ezt az újabb napfényt ,már vártam ,hiányzott .Sajnos nem értem ezt a leányzót ,mért nem lehet meg mondani hogy mi történt ,tisztázni a dolgokat ,hisz láthatja hogy az érzések meg vannak sőt mondhatom ,hogy megmaradtak mind a kettőjük ,részéről ! Köszönöm az új részeket az új választásodat a fordításnál ,bár reménykedtem a General and-ba .De most letöltöttem az At-ról a Best Time című sorozatot ebben ez a fiú játszik meg kell néznem : Csodálatosak a reggelek nálatok ,biztos ilyen szép a naplemente is .Köszönöm Kedves szavaidat ! szeretettel Erzsébet !

Kedves Erzsébet! Nagyon szívesen az újabb két részt!

Az a mostani két részben fog kiderülni, hogy mitől fél Mosheng, és ha az ő szempontjait nézzük, igaza
van. Végül is miközben már együtt jártak, és szerették egymást, és ezt ki is fejezték egymásnak, egyszer
csak Yichen kiadta az útját, méghozzá elég határozottan. De azt is bevallja a barátnőjének, hogy minden
kétsége mellett képtelen ellenállni a fiúnak.

Ám van egy másik indoka is, hogy ne legyen felhőtlenül boldog Yichen közeledésétől, és az is a mostani
részekben derül ki.

Az Oh My Generalt fordítani fogom! A Best Time-ot csak azért töltöttem le, mert nagyon jókat olvastam
róla és ott is Wallace Chung a főszereplő. De így, hogy még a Sunshine-ból is sok van hátra, és a OMG-t is
bevállaltam, így a Best Time parkolópályára került. De ha valaki megnézi, szívesen elolvasom a véleményét
róla. Partnernője Janine Chang, akit nagyon megkedveltem a Li Jun Kay-ban.

Szerencsém van, dombon lakom, és egészen jó kilátásom van, ezért tudok szép napkeltéket fotózni.
A napnyugtáknál már útban vannak a házak.

Szép napot kívánok!

Velük vajon mi lesz?:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 5:57

milomartin írta:Köszönöm szèpen az uj részeket !!!!!!MÁR MEGYEK IS MEGNÉZNI :ymblushing:

Nagyon szívesen! Jó szórakozást!

:flower1: ~o) :flower1: :D :flower1: ~o) :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 6:03

cicus írta:Nagyon szépen köszönöm a 10-11. részt már nézem is és nagyon örülök,hogy a
következő csomag egyben, 3 rész lesz.Tudsz még meglepetéseket okozni.
Szép estét :x :-h

Nagyon szívesen az újabb két feliratot! Ha csak két rész jönne, nagyon-nagyon kitolnék
veletek, mert ott nem lehet abbahagyni a nézést, ahol a 13. rész végződik. Muszáj látni
a 14.-ket is. Úgyis leskelődés lenne a vége, akkor legalább értsük is, mi történik.

Szép napot kívánok!

Szeretem a két lány barátságát:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 6:19

gyomar írta:Drága Rita!
Csak erre jártam, mert már ez egy megszokás, és erre mit látnak szemeim, mintha azt olvastam volna, hogy szerda vagy csütörtök körül lesz új csomag.
Nagyon szépen köszönöm neked.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Isten tartsa meg jó szokásodat! Elszámoltam magam, így hamarabb jöttem.
Mindig ráhagyással számolgatok, hogy ha közbejön valami, akkor is el tudjak készülni az
ígért időre. Inkább az okozzon meglepetést, hogy hamar jöttek a feliratok, mint az, hogy
hiába várjátok.

Most azt mondom, hogy a hétvége valamelyik napján jövök az újabb három résszel. De ha
tudok közelebbit, úgyis kiírom időben.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Milyen boldog volt Yichen, amikor az ablakon keresztül észrevette Moshenget:

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. augusztus 23. 6:26

Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a 10-11. rész feliratát. Nemsokára befejezek egy török sorozatot (Fatmagül) és akkor én is elkezdem a My Sunshine-t, mert úgy látom aranyos kis sori lesz:-)) Üdv.szeretettel: Ildikó
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 6:28

annamama írta:Drága Rita Nagyon nagyon szépen koszonom a 10-11 r feliratait bár nem nagyon akarta ideadni ...:)...csak azt irta ki nincs jogosultságom.......:)...de aztán csak megkonyorult rajtam a forum.....Pusziiii Anna :movingflower:

Kedves Anna! Az a lényeg, hogy odaadta! Bármikor gond akadna, írj a megadott e-mailcímre,
és megnézzük, mi a baj. Ne lépj ki soha a fórumból, légy mindig bejelentkezve.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 6:37

mazsi87 írta::) Jaj, de örülök az új részeknek! Köszönöm szépen Rita! Máris nézem őket! :D :)

Nagyon szívesen, Mazsi! Örülök, hogy örülsz!! Jó szórakozást! Szép napot kívánok!

Yimei számára hamar kiderül, hogy Mosheng távozásával sem lesz könnyű dolga Yichennel:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 6:41

dolores953 írta:Köszönöm Rita, a 10-11.rész fordítását, :littlehearth: ,
nagyon igyekszem pótolni a lemaradásomat.

Nagyon szívesen, Dolores! Jia You!

Szép napot kívánok!


Mosheng élete nem volt fenékig tejfel Amerikában:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 7:13

Kata58 írta:Szia Rita! Gyorsan meg is néztem...és eddig minden sejtésem, intuicóm bejött. :D . Mennyire jó volt látni a két volt barátnő bensőséges beszélgetését, és bátorítását, hogy az a fontos hogy Y. újra akarja kezdeni, mert ha nem fontos neki nem keresné...erre jön a pontosan ellentétes válasz a másik féltől, hogy azért nem megy vissza, mert maradjon meg a gyönyörű múlt szép emléknek. :( . Na ez sem tett jót M.nek. Elbizonytalanodott. De mégis érzi Y. közeledését és nagyon élvezem.

Szia Kata! Már megint első lettél! Nagyon ügyes vagy!
Fentebb írtam, hogy én is nagyon kedvelem Mosheng, és Xiao Xiao barátságát. Igen, két hatás is éri
Moshenget, amin elgondolkodik. Az egyik, Xioa Xiao véleménye, ami arra ösztönzi, hogy a kétségeit
győzze le, és ha már Yichen is akarja, kezdjék újra a kapcsolatukat. Wen főszerkesztő-helyettes
szavai viszont más megvilágításba helyezik a Yichennel való kapcsolatát. A nő kifejti, hogy elvált
nőként, nem érdemli meg a szeretett férfi szerelmét, ezért nem fog visszamenni hozzá, hiába kéri.
Ez az a mondat, ami belehasít Moshengbe. Tudja, hogy a tényt, hogy ő már férjnél volt, tudatnia kell
Yichennel.

Kata58 írta: M. apja jól megbántotta Yinsenget, van egy olyan érzésem, hogy valahol katasztrófát idézett elő a fiú családjában. Az még mindig nem tiszta, miért nem mehetett vissza M. Kínába. :-o . végül is levizsgázott, dolgozott, sőt akaratán kívűl de végül belekeveredett egy névházasságba, és meg tudom érteni az érzéseit is.

Haszontalan ez a forgatókönyvíró, amiért hagyja, hogy ilyen sokáig gyanús legyen Mosheng apja, és
haragudjunk rá. Most is azt mondom, higgyünk a szemünknek! Az az ember olyan jó, amilyennek látjuk.
Szeretné felkarolni Yichent, és elküldeni a lányával együtt Amerikába, hogy szebb jövőt biztosítson nekik.
Kéri is a fiút, hogy ne értse félre, és Yichennek nem is ezzel van baja, hanem mással, amire még mindig
nem derült fény.
Azért kéri Moshengtől, hogy ne mondja el, hogy ki ő, hogy a lányát ne a pénzéért, vagy az apja pozíciójáért
szeressék, hanem saját magáért. Ez nagyon dicséretes. Még Yichent is meglepi, hogy a barátnője milyen
gazdag családból származik.

Kata58 írta:Nagyon jó volt megint a párhuzam a múlt és a jelen között. Hú mi lesz még itt..hiszen a másik fél még nem mondott le M-ről..hiszen azért rohan utána Kínába. Egyébként Jól felvágták a nyelvét a jogász kolléganőnek...hm. De semmiképp nem rúghat labdába a szerelem területén.. :)) .

Hát igen! Yang Hiu alaposan beleszeretett Moshengbe, de tartotta magát a házasság előtti szerződéshez.
Tisztában van vele, hogy a lány hét év alatt sem tudta kiverni a fejéből a volt szerelmét, ezért is mondja
neki, hogy menjen vissza Kínába, és nézzen szét, mi a helyzet. Abban reménykedik, hogy ha Mosheng rájön,
hogy a szerelme nem vár rá, hanem boldogan éli az életét, Mosheng megnyugszik, és visszamegy hozzá.

Moshengnek három évig nem volt szabad visszamennie Kínába, addig nem kapta vissza az útlevelét. Lehet,
hogy az apja azt szerette volna, hogy az a dolog, amiért ő eldobta magától az életét ne lehessen hatással a
lányára. Jobbnak tartotta, ha Mosheng kint marad Amerikában, és befejezi a tanulmányait.

Mindent nagyon szívesen! Hétvégén három résszel jövök! Szép napot kívánok!

Mosheng amerikai múltja miatt lesznek még kavarások:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 7:14

Rosarium írta:Köszönöm szépen a 10-11. részt! Szeretettel: Rosarium

Nagyon szívesen!

:movingflower: %%- :D %%- :movingflower:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég